«الف ویژه» هنرمند به انتخاب بازیگر رسید

پیش تولید سریال «الف ویژه» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و تهیه کنندگی زینب تقوایی تا ۲۰ روز دیگر آغاز می شود. زینب تقوایی در گفت و گو با بانی فیلم با اعلام این خبر افزود: هنوز به مرحله مذاکره با بازیگران نرسیده ایم ولی در حال انتخاب بازیگران نقش های اصلی هستیم. ضمن اینکه همزمان…
پیش تولید سریال «الف ویژه» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و تهیه کنندگی زینب تقوایی تا ۲۰ روز دیگر آغاز می شود.

زینب تقوایی در گفت و گو با بانی فیلم با اعلام این خبر افزود: هنوز به مرحله مذاکره با بازیگران نرسیده ایم ولی در حال انتخاب بازیگران نقش های اصلی هستیم. ضمن اینکه همزمان دکورهای سریال نیز در حال ساخت است و احتمالا تا ۲۰ روز دیگر وارد پیش تولید می شویم. البته اگر این امکان فراهم شود و شرایط هم مهیا باشد، تا آخر سال سریال را کلید می زنیم.
وی همچنین ادامه داد: حدود ۵- ۶ قسمت از نگارش فیلمنامه باقی مانده است و به همین دلیل منتظر پایان نگارش فیلمنامه بودیم تا بعد وارد فاز تولید شویم. به هر حال این امر در کیفیت کار تاثیر بسزایی دارد و شروع کار با فیلمنامه آماده به لحاظ کیفی خیلی بهتر است.
وی درباره فضای کار نیز عنوان کرد: «الف ویژه» فضای کمدی و تخیلی دارد و فکر می کنم بتواند مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.
«الف ویژه» در ۲۶ قسمت برای شبکه اول تولید خواهد شد.
محمدرضا هنرمند پس از هفت سال با ساخت «الف ویژه» که سریالی کمدی است و برای پخش از شبکه اول سیما دوباره به تلویزیون بازمی گردد.
وی پیش از این سریال های «زیر تیغ»، «آشپزباشی» و سری مجموعه «کاکتوس» را در تلویزیون کارگردانی کرده است. او در مجموعه تلویزیونی «الف ویژه» دوباره به کمدی بازگشته است و یک قصه خانوادگی را در بستری از طنز و روابط کمیک به تصویر خواهد کشید. ( سیارک)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.