رسانه

چند خبر از صدا و سیما

کیوان ساکت مهمان دوشنبه شب «چشم شب روشن» «چشم شب روشن» دوشنبه شب میزبان کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده چیره دست تار است. به گزارش رسیده، این برنامه که دوشنبه ها با حضور رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی، به گفتگو با شناخته شده ترین چهره های هنر موسیقی می پردازد، فردا ۹ بهمن از…

کیوان ساکت مهمان دوشنبه شب «چشم شب روشن»

«چشم شب روشن» دوشنبه شب میزبان کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده چیره دست تار است.

( سیارک)به گزارش رسیده، این برنامه که دوشنبه ها با حضور رضا مهدوی مجری کارشناس بخش موسیقی، به گفتگو با شناخته شده ترین چهره های هنر موسیقی می پردازد، فردا ۹ بهمن از کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده چیره دست تار و سه تار میزبانی می کند.

محمد سریر، ناصر چشم آذر، علیرضا نوربخش، نادر مشایخی، سعید دبیری، داوود آزاد، هادی منتظری، میلاد کیایی، سالار عقیلی، امین الله رشیدی، محمد میرزمانی، عبدالمجید کیانی، سعید شهرام، منوچهر صهبایی، مهدی امین فروغی، احمد پژمان، بهروز صفاریان و مجید اخشابی چندی از هنرمندانی هستند که در ماه های گذشته مهمان مجله شبانگاهی شبکه چهار بوده اند.

دوشنبه در بخش شعر نیز مرتضی امیری اسفندقه کارشناس مجری این بخش با سید وحید سمنانی شاعر و پژوهشگر ادبی گفتگو می کند.

«چشم شب روشن» به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا، شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

روایت رازهای مگوی انقلاب اسلامی در مجموعه مستند قصه های انقلاب
مجموعه مستند ۱۰ قسمتی قصه های انقلاب از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.
به گزارش رسیده، اواخر دهه ۳۰ شمسی، اوضاع مردم ایران باری به هر جهت بود، وضع معیشت چنگی به دل نمی زند و با وجود اینکه شرایط کشاورزی بهتر شده بود، اما در شهرها وضعیت هنوز مانند سال های جنگ جهانی دوم بود. هر روز گروه بزرگی از کارگران در خیابان ها تظاهرات می کردند زیرا ماه ها بود که حقوق نگرفته بودند و به وضعیت موجود اعتراض داشتند. در آن آشفته بازار اقتصادی ایران، سیاست هم از اقتصاد تاثیر می پذیرفت؛ چهار نخست وزیر کشور تغییر یافتند ولی شرایط تغییر نکرد و کاری از دست آنها بر نمی آمد. انقلاب سفید یا انقلاب شاه و مردم، نام یک سلسله تغییرات اقتصادی و اجتماعی شامل اصول ۱۹ گانه است که در دوره سلطنت محمدرضا شاه و با نخست وزیران وقت علی امینی، اسدالله علم، حسنعلی منصور و امیرعباس هویدا در ایران به تحقق پیوست. انقلاب سفید در مرحله نخست پیشنهادی شامل ۶ اصل بود که شاه در کنگره ملی کشاورزان در تهران در تاریخ ۲۱ دی ماه ۱۳۴۱ خبر اصلاحات و رفراندم را برای قبول یا رد آن به عموم مردم ارائه داد اما پشت پرده این اصول، حقایق دیگری پنهان بود که مستند «قصه های انقلاب» به آنها می پردازد. پخش سخنرانی های کوبنده امام راحل علیه مطامع شیطانی رژیم شاه از این قوانین، تصاویر آرشیوی و برخی اسناد بجا مانده از آن دوران درباره انقلاب سفید، بخش های مختلف مستند «قصه های انقلاب» را تشکیل می دهد. همچنین بعضی بخش های تاریخی به صورت موشن گرافیک در این مستند بازسازی شده اند. قسمت اول این مجموعه درباره شخصیت رضا خان است. محمدرضا شاه و زندگی فرهنگی و خانوادگی او در سویس موضوع قسمت دوم، انقلاب سفید و رخدادهای آن در سال ۱۳۴۱ و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ محور قسمت سوم و چهارم است. در قسمت پنجم واقعه هشتم شهریور ۱۳۶۰ و ترور شهید رجایی بازگو می شود. در قسمت های دیگر نیز به وقایعی مانند هفت تیر۱۳۶۰، ماجرای حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرباس در سال ۱۳۶۷، شانزدهم آذر ۱۳۳۸، ساواک و دولت موقت پرداخته می شود. مهدی شامحمدی نویسندگی و کارگردانی این مستند را بر عهده داشته و محمدرضا سرشار و نازآفرین کاظمی هم گویندگان متن آن هستند.
«قصه های انقلاب» از ۱۲ بهمن هر بامداد حوالی ساعت ۳:۴۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

معرفی نکات برجسته قانون بودجه ۹۷ در برنامه امشب «پایش»
برنامه تحلیلی پایش امشب ۸ بهمن با حضور کارشناسان، به بررسی نکات برجسته قانون بودجه ۹۷ برای تحقق بیشتر عدالت می پردازد.
به گزارش رسیده، در سوال نظر سنجی برنامه هم از بینندگان پرسیده شده است: به نظر شما پیشگیری از تعارض منافع میان کارکنان دولت و بخش خصوصی، درکدام بخش ضروری تر است؟ ۱- پیمانکاران راه و ساختمان ۲- صنعت و تجارت ۳- بهداشت و درمان ۴- نظام بانکی ۵- نفت و پتروشیمی. علاقمندان به شرکت در نظرسنجی می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۱ پیامک کنند. در قسمت پایانی برنامه هم چهار جوان موفق با حضور در استودیو پایش، تجربیات موفقیت خود را در اختیار بیننده ها و جوانان جویای کار قرار خواهند داد.
پایش به تهیه‌کنندگی علی ملکی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداوود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

 

ناگفته‌های زندگی محمدرضا شاه در  شبکه مستند

بیست و سومین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «ارثیه‌ی پدری» ساخته مهدی نقویان بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش رسیده، در این قسمت و پس از پخش مستند، عباس سلیمی‌ نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران و مهدی نقویان کارگردان مستند «ارثیه‌ پدری» مهمان برنامه خواهند بود و میزگردی با موضوع تاریخ سیاسی معاصر کشور، تاریخچه خاندان پهلوی و به ویژه محمدرضا شاه برگزار می‌کنند. هم‌چنین، محمد تقی فهیم و آرش خوشخو به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» استثنا ساعت ۲۰ به روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند «ارثیه پدری» روایتی متفاوت از زندگی محمدرضا شاه پهلوی در گذر زمان است. داستان فیلم از تاجگذاری او در سال ۱۳۴۶ آغاز شده و تا زمان مرگ او در مصر در سال ۱۳۵۹ ادامه دارد. مستند در ۱۵ سکانس روایت شده است که هر کدام از آن بیانگر اتفاقی مهم در زمان محمدرضا پهلوی است. هر سکانس از این فیلم به نام یکی از فیلم‌های زمان شاه نامگذاری شده است و عنوان آن متناسب با موضوع آن سکانس است. این موضوع به جذاب شدن این مستند آرشیوی کمک شایانی کرده است.

«ارثیه‌ی پدری» اولین بار در یازدهمین جشنواره سینما حقیقت رونمایی و اکران شد. پس از آن در جشنواره عمار حضور پیدا کرد. این مستند برای اولین بار در صدا و سیما از شبکه مستند و برنامه «به اضافه مستند» پخش خواهد شد.

برنامه به اضافه مستند با اجرای سید محمدعلی صدری‌نیا، تهیه کنندگی سید محمدحسین میری و کارگردانی محمدرضا رضاییان سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد. بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه ساعت ۹ و جمعه ۱۳ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ است.

 

خیابان جام جم ، جادوی موسیقی را به تصویر می کشد

«خیابان جام جم» شبکه جهانی جام جم میزبان کیوان ساکت است.

به گزارش رسیده،در برنامه یکشنبه شب خیابان جام جم ، کروه کر تهران به رهبری مهدی قاسمی حضور یافته و به صورت زنده به اجرای برنامه می پردازند و همچنین کوروش مهربان که برای اولین بار اجرای زنده تلویزونی خواهند داشت ، مهمان شبکه بوده و با نوای کم نظیر و سبک جذابی که در خوانندگی دارند ، قطعاتی را اجرا خواهد کرد که شنیدنی و تماشایی است .

خیابان جام جم یک شنبه ۸ بهمن ماه (۲۸ ژانویه) ساعت ۲۲:۰۰ به وقت تهران برابر با ساعت ۱۹:۳۰ به وقت وین به صورت زنده از جام جم پخش شده و در ساعت های ۰۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ به وقت تهران باز پخش می شود .

 

شبکه پرس تی وی و بررسی بحران در اسپانیا

شبکه پرس تی وی با پخش مستند «زمین می لرزد» (The Earth Trembles) به بررسی بحران اقتصادی در اسپانیا و تبعات ناشی از آن در این کشور پرداخته و با جست و جو در لایه های تاریخ اسپانیا به سال ۲۰۱۵ یعنی سالی که در آن آینده  این کشور رقم  می خورد، می رسد.

به گزارش رسیده، این مستند محصول سال ۲۰۱۶ شبکه هیسپان تی وی است و به مرور وقایع سال ۲۰۰۸ یعنی زمانی که بحران  اقتصادی جهانی به  اسپانیا رسید، می پردازد و تبعات ناشی از آن شامل از بین رفتن سریع و روافزون رفاه مردم این کشور را به تصویر می کشد و از آن تحت عنوان زمین لرزه ای که زندگی عده ای از مردم را به نابودی می کشد، یاد می کند.

مستند «زمین می لرزد»، در ادامه به پی ریزی جنبش های مختلف بعد از این بحران که آغاز آنها جنبش ۱۵ می بوده است، اشاره می کند. این جنبش ها با هدف شکل گیری یک مدل اقتصادی جدید روز به روز گسترده تر می شود. همچنین در طول سال های اخیر و سال های پس از جنگ، درهای اسپانیا به روی مدرنیته، مصرف گرایی، حباب مسکن و … باز شد؛ مدلی که آنقدر سست بود که امروز مثل یک ساختمان ویرانه فروریخته است.

در ادامه این مستند به سوالاتی مانند اینکه منشا این شکاف ها در جامعه کجا بوده است؟ آیا پایه هایی که دموکراسی اسپانیا بر آن بنا شده بود آن قدر قدرت نداشت تا از کشور در مقابل این زمین لرزه محافظت کند؟ و آیا تغییری حقیقی در نظام سیاسی اسپانیا در حال بروز است؟ پاسخ داده می شود. همچنین سری به صحنه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اسپانیا زده می شود تا از این طریق، علل این فاجعه به طور دقیق بررسی شود.

مستند «زمین می لرزد» در سه قسمت ۲۵ دقیقه ای از دوشنبه ۹ تا چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه ساعت ۰۴:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود. تکرار این برنامه در ساعات ۰۹:۰۰ ، ۱۵:۰۰ ، ۲۱:۰۰ و ۰۱:۰۰ پخش خواهد شد.

 

 

هیسپان و معرفی شخصیت کم نظیر «استاد مطهری»

«سنگ نگاره های تیمره در اراک»، «معماری متفاوت استان گلستان» و معرفی کوتاهی از شخصیت استاد شهید مرتضی مطهری سوژه های این هفته برنامه پر مخاطب «ایران» هیسپان تی وی است.

به گزارش رسیده، برنامه مستند گزارشی «ایران» که هر هفته به معرفی جاذبه های فرهنگی، تاریخی، گردشگری و هنری ایران می پردازد، در این برنامه سفری به تیمره و معرفی سنگ نگاره های آن در استان مرکزی داشته، به استان گلستان رفته تا ما را با معماری آنجا بیشتر آشنا کند و در اپیزودی به معرفی شخصیت یکی از عالمان کشورمان، استاد شهید مرتضی مطهری پرداخته است.

طاهره بدخش، گزارشگر برنامه در نخستین اپیزود برنامه در سفری به تیمره در نزدیکی شهر اراک واقع در استان مرکزی، سنگ نگاره های تاریخی این شهر را برای مخاطبان به تصویر می کشد. بزرگ‌ترین مجموعه سنگ نگاره‌های کشور در تیمره قرار دارد که به بهشت سنگ نگاره‌های ایران مشهور است. تصاویری که در این سنگ نگاره ها نقش بسته، گویای دورانی است که انسان ها با ابزار سنگی به شکار می رفتند، به رام کردن حیوانات مشغول بودند و پس از آن به کشاورزی و کاشت گیاهان روی آورده اند.

در اپیزود دیگر برنامه علی چیت سازیان مخاطبان اسپانیایی زبان هیسپان تی وی را به استان سرسبز گلستان می برد تا آنان را با معماری متفاوت این استان آشنا کند. دو بندر مخدومقلی و گمیشان که در این استان قرار دارند، آمیزه ای هستند از فرهنگ های مازندرانی، ترکمن، روسی و حتی قزاق و معماری شان با همه شهرهای شمال ایران تفاوت دارد.

در سومین بخش از برنامه ایران، زهرا خانجانی گوشه ای از شخصیت علمی و مذهبی استاد مرتضی مطهری را برای مخاطبان اسپانیایی زبان برنامه بازگو می کند. عالم و نویسنده ای که علاوه بر تدریس در حوزه های علمیه در دانشگاه تهران نیز کرسی استادی داشته و شاگردان زیادی را تربیت کرده است.

برنامه «ایران» به تهیه کنندگی واحد هنری شبکه هیسپان تی وی، دوشنبه ها ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران پخش می شود و تکرار آن سه شنبه ساعت ۳:۳۰ و چهارشنبه ساعت ۹:۳۰ به روی آنتن می رود.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


سه روش زیر جزو روش‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها و برای گسترش تا حدی که آن‌ها مؤثر عمل ‌کنند، استفاده کرد.

ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها

سه روش زیر جزو روش‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای ارزیابی سیستم‌های ایمنی در سازمان‌ها و برای گ...

 مجید مجیدی پس از تماشای «زنانی با گوشواره‌های باروتی»؛نگاه جسورانه و انسانی کارگردان این مستند را تحسین کرد.

نظر مجید مجیدی درباره «زنانی با گوشواره های باروتی»

مجید مجیدی پس از تماشای «زنانی با گوشواره‌های باروتی»؛نگاه جسورانه و انسانی کارگردان این مستند را ت...

«رویاهای دم صبح» در جشنواره بین المللی فیلم مستند مجارستان، برنده‌ی دو جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه داوران جوان و نوجوان شد.

دو جایزه جشنواره بوداپست برای «رویاهای دم صبح»

«رویاهای دم صبح» در جشنواره بین المللی فیلم مستند مجارستان، برنده‌ی دو جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه د...

گفتگوی وحید یامین پور با سروش صحت در «کتاب باز» وحید یامین پور مجری تلویزیون امشب مهمان سروش صحت در برنامه «کتاب باز» است و با وی گفتگو می کند.

چند خبر از صدا و سیما

گفتگوی وحید یامین پور با سروش صحت در «کتاب باز» وحید یامین پور مجری تلویزیون امشب مهمان سروش صحت در ...

محمدعلی سجادی از آخرین وضعیت ساخت مستندی درباره نویسنده مطرح، «احمد محمود» خبر داد.

سجادی و تدوین مستند «احمد محمود همسایه ادبی ما»

محمدعلی سجادی از آخرین وضعیت ساخت مستندی درباره نویسنده مطرح، «احمد محمود» خبر داد.

«اشرف، همزاد شاه» روایت زنانه‌ای از زندگی اشرف پهلوی است، زنی  قدرتمند و بانفوذ که  جدای از شهرت تاریخی‌اش، عاشق برادر دوقلویش محمدرضاست، نقش‌های زنانه‌ای دارد و تعاملاتی که برای من بسیار جذاب بود و مشتاقم کرد درباره‌اش فیلم بسازم.

چند خبر از صدا و سیما

«اشرف، همزاد شاه» روایت زنانه‌ای از زندگی اشرف پهلوی است، زنی قدرتمند و بانفوذ که جدای از شهرت تار...

هیات داوران بهترین اثر مستند (غیرداستانی) شصت‌وهشتمین دوره جشنواره برلین معرفی شدند.

معرفی هیات داوران جایزه‌ مستند جشنواره برلین

هیات داوران بهترین اثر مستند (غیرداستانی) شصت‌وهشتمین دوره جشنواره برلین معرفی شدند.

شبکه مستند سیما در سومین قسمت از مجموعه «گنجینه» فیلم «پ مثل پلیکان» به کارگردانی پرویز کیمیاوی از اثرگذارترین و شاعرانه‌ترین فیلم‌های مستند تاریخ سینمای ایران را روی آنتن می‌برد.

چند خبر از صدا و سیما

شبکه مستند سیما در سومین قسمت از مجموعه «گنجینه» فیلم «پ مثل پلیکان» به کارگردانی پرویز کیمیاوی از ا...

در برنامه امشب نهم بهمن «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی «سایه بان» به کارگردانی جمشید محمودی که به تازگی پخش آن از شبکه دو سیما به پایان رسیده است، با حضور منتقدار و عوامل این سریال بررسی می شود.

چند خبر از صدا و سیما

در برنامه امشب نهم بهمن «قاب نقد»، مجموعه تلویزیونی «سایه بان» به کارگردانی جمشید محمودی که به تازگی...

۱۳ فیلم انیمیشن و ۱۷ مستند کوتاه برای بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان انتخاب شد.

معرفی انیمیشن‌ها و مستندهای کوتاه راه‌یافته به جشنواره حسنات

۱۳ فیلم انیمیشن و ۱۷ مستند کوتاه برای بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان انتخاب ش...

قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

لجستیک شهری بخش دوم

قبل از برنامه ریزی برای سیستم لجستیک شهری، درک مولفه های آن مهم است.

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شغل های پردرآمد هفت مورد

مهارت هایی که برای آینده ی کودکانتان لازم است را در این جا بیابید.

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

راهنمای تربیت کودک (بخش یازدهم)

شاید شنیده باشید که اگر دوست دارید فرزندتان را تربیت کنید ابتدا خود را تربیت کنید.

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

راهنمای تربیت کودک (بخش دهم)

اخیرا در هلند به کلاغ ها یاد داده اند که ته سیگار ها را از خیابان جمع آوری کنند.

هدف از  تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

تغذیه در دوران بارداری

هدف از تغذیه سالم ، خوردن غذاهایی با این مواد ضروری است

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

چگونه افراد موفق از آخر هفته خود بهترین استفاده را می برند؟

افراد موفق به صورت تصادفی وارد اخر هفته نمی شوند.

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده شد.

فرایند کسب و کار

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده ش...

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

برنامه ریزی استراتژیک سیستم های اطلاعات

ما چهار موضوع کلیدی برای راهنمایی تفکر خودمان درمورد استراتژی کسب و کار دیجیتال شناسایی می کنیم

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌آید.

مراحل افتتاح باشکوه یک کسب و کار

مراسم افتتاح مجدد بخش مهم و بسیار حیاتی در موفقیت درازمدت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک به شمار می‌...

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دارد.

بهبود فرایند کسب و کار

از لحاظ فنی، فرایند کسب‌وکار مجموعه گام‌هایی است که یک شرکت خاص برای ایجاد ارزش برای مشتریان برمی دا...

هیچ گاه اجازه نمی دهم کودکانم مرا در حال انجام دادن شان ببینند

ده کاری که نباید در حضور کودکان انجام داد

هیچ گاه اجازه نمی دهم کودکانم مرا در حال انجام دادن شان ببینند

یک شبکه توری بی سیم برای کنترل بار به چندین خوشه تقسیم می شود.

پروتکل های مسیریابی فعال

یک شبکه توری بی سیم برای کنترل بار به چندین خوشه تقسیم می شود.

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین

نحوه تمیز کردن شبکه فلزی اجاق گاز

نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است

الگوهای کاری سرویس برای مدیریت منابع ابری Qos

کیفیت خدمات، اساس خدمات ابری و مدیریت پیکربندی منابع است

آن ها به خوبی برای ایجاد اتصال رادیویی در هر زمان و مکان مناسب هستند.

ساختار بسته پروتکل پویا برای نیازهای متنوع QoS در شبکه ad hoc

آن ها به خوبی برای ایجاد اتصال رادیویی در هر زمان و مکان مناسب هستند.

همه ی این روشها برای اینکه بهتر کار کنند نیازمند مقادیر زیادی از داده ها می باشند

مطالعه مقصدهای گردشگری بعنوان سیستمهای پیچیده

همه ی این روشها برای اینکه بهتر کار کنند نیازمند مقادیر زیادی از داده ها می باشند

فواید سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری (BSSs)

سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری

فواید سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری (BSSs)

مدیریت زنجیره تأمین جهانی GSCM دارای دو چالش کلیدی است

دو چالش کلیدی مدیریت زنجیره تأمین جهانی / تحقیقات انجام شده

مدیریت زنجیره تأمین جهانی GSCM دارای دو چالش کلیدی است

شبکه باوری بایسیان (BBN) یک زبان گرافیکی رسمی برای ارائه و مخابره سناریو های تصمیم گیری ای است که در شرایط عدم قطعیت به استدلال نیاز دارند.

شبکه های باوری بایسیان چیست

شبکه باوری بایسیان (BBN) یک زبان گرافیکی رسمی برای ارائه و مخابره سناریو های تصمیم گیری ای است که در...

در سال 1397 طرح و ترافیک تهران از ساعت 6:30 صبح تا 19 برقرار خواهد بود. طرح تعطیلات رسمی، پنج شنبه و جمعه آزاد و رایگان است.

طرح و ترافیک اصلی تا ساعت 19، پنج شنبه دیگر طرح نیست

در سال 1397 طرح و ترافیک تهران از ساعت 6:30 صبح تا 19 برقرار خواهد بود. طرح تعطیلات رسمی، پنج شنبه و...

بدن برای تامین نیاز های خود روزانه به مقدار مشخصی کالری نیاز دارد

اگر یک روز غذا نخورید چه می شود؟

بدن برای تامین نیاز های خود روزانه به مقدار مشخصی کالری نیاز دارد

طبق آمار، حدود 60 درصد از افراد، مبتلا به بی خوابی روز جمعه هستند.

60 درصد از افراد مبتلا به بی خوابی در روز جمعه هستند

طبق آمار، حدود 60 درصد از افراد، مبتلا به بی خوابی روز جمعه هستند.

شرکت چینی هواوی به زودی ساعت هوشمند جدید خود را روانه بازار خواهد کرد.

ساعت هوشمند هواوی به زودی روانه بازار خواهد شد

شرکت چینی هواوی به زودی ساعت هوشمند جدید خود را روانه بازار خواهد کرد.

عکس ساعت جدید سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است.

ساعت جدید سامسونگ Galaxy Watch Active

عکس ساعت جدید سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است.

تغییرات کوچک می‌توانند تفاوتهای اساسی در سلامتی و رفاه ایجاد کنند.

۵تغییر کوچک، برای داشتن زندگی سالم

تغییرات کوچک می‌توانند تفاوتهای اساسی در سلامتی و رفاه ایجاد کنند.

حالا وقت محاسبه هزینه‌هاست.

شارژرها چقدر برق مصرف می کنند؟

حالا وقت محاسبه هزینه‌هاست.

سامسونگ به تازگی پتنتی را به ثبت رسانده که به نظر می رسد متعلق به ساعت هوشمند Gear S4 و قابلیت بی نظیر این گجت در اندازه گیری فشار خون باشد.

ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ احتمالا فشار خون را اندازه می گیرد!

سامسونگ به تازگی پتنتی را به ثبت رسانده که به نظر می رسد متعلق به ساعت هوشمند Gear S4 و قابلیت بی نظ...

فروش اپل واچ در بازار برخی کشورها همانند آمریکا و ژاپن، به علت وجود نسخه LTE آن توسط اپراتورهای مخابراتی در فصل تعطیلات بسیار مناسب بوده است.

فروش ساعت هوشمند اپل از سازندگان مطرح سوئیسی پیشی گرفت!

فروش اپل واچ در بازار برخی کشورها همانند آمریکا و ژاپن، به علت وجود نسخه LTE آن توسط اپراتورهای مخاب...

انتخاب و خرید هدیه برای آقایان گاهی سخت پیش می رود.

بهترین هدایا برای آقایان

انتخاب و خرید هدیه برای آقایان گاهی سخت پیش می رود.

نخستین اتومبیلی که ساخته شده است متعلق به کارل بنز است

مهمترین اختراع های تاریخ بشر بخش اول

نخستین اتومبیلی که ساخته شده است متعلق به کارل بنز است

وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه بکارگیری بانوان در وزارت ارتباطات برای ویترین و شعار نیست، گفت: در تحقیقاتمان به موردی که خانمی فساد، اختلاس و یا تبانی کرده باشد برخورد نکردیم.

فساد، اختلاس و تبانی در میان مدیران زن دیده نشده است

وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه بکارگیری بانوان در وزارت ارتباطات برای ویترین و شعار نیست، گفت: در ت...

 اينترنت ارتباط فرد با فرد يا فرد با گروه ها و اشاعه جهاني را امکان پذير مي سازد.

انقلاب اينترنت

اينترنت ارتباط فرد با فرد يا فرد با گروه ها و اشاعه جهاني را امکان پذير مي سازد.

امسال رادیو ایران نماینده معاونت صدا تعیین شده و بر همین اساس این شبکه جهت حضور شبکه های مختلف رادیویی در جشنواره های موسیقی ،تئاتر و فیلم فجر برنامه ریزی کرده است .

سه خبر از رادیو ایران

امسال رادیو ایران نماینده معاونت صدا تعیین شده و بر همین اساس این شبکه جهت حضور شبکه های مختلف رادیو...

 وزیر ارتباطات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: مشکلات کشور با به میدان آوردن جوانان، رفتنی است.

پست اینستاگرامی جهرمی در آغاز دهه فجر

وزیر ارتباطات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: مشک...

«پارک ساعی »این روزها روی نیمکت برفیش کلی حرف برای گفتن دارد.یه فنجون چای گرم،عصر جمعه و رادیو ایران،بیوک میرزایی این هفته جمعه عصرمیهمان خونه های شماست.

سه خبر از رادیو ایران

«پارک ساعی »این روزها روی نیمکت برفیش کلی حرف برای گفتن دارد.یه فنجون چای گرم،عصر جمعه و رادیو ایران...

 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار یک استوری در صفحه‌ اینستاگرام خود کتاب انقلاب صنعتی چهارم را معرفی کرد.

کتاب پیشنهادی وزیر ارتباطات برای درک آینده فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار یک استوری در صفحه‌ اینستاگرام خود کتاب انقلاب صنعتی چهارم ...

«سلام ایران» به مناسبت ایام الله دهه فجر به «صبح انقلاب» تغییر نام پیدا می کند. به گزارش شبکه رادیویی ایران«صبح انقلاب» برنامه ای صبحگاهی است که به اطلاع رسانی رویدادهای دهه فجر ،ارتباط با شهرستان ها و پخش سرودهای خاطره انگیز می پردازد.

دو خبر از رادیو ایران

«سلام ایران» به مناسبت ایام الله دهه فجر به «صبح انقلاب» تغییر نام پیدا می کند. به گزارش شبکه رادیوی...

شبکه دو سیما به مناسبت آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های مختلفی را برای مخاطبان این شبکه تدارک دیده است.

ویژه برنامه های شبکه دو سیما در دهه فجر

شبکه دو سیما به مناسبت آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های مختلفی را برای مخاطبان این شب...

سریال رادیویی «شب های بیدار» که بر اساس خاطرات عزت الله مطهری تهیه و تولید شده است ، در اداره کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش رونمایی شد.

سریال رادیویی «شب های بیدار» رونمایی شد

سریال رادیویی «شب های بیدار» که بر اساس خاطرات عزت الله مطهری تهیه و تولید شده است ، در اداره کل هنر...

سیدعلی کاشفی خوانساری مجری کارشناس «چشم شب روشن» میزبان مجید جعفری اقدم مدیر آژانس ادبی پل برای گفتگو در موضوع نشر بین‌الملل بود.

عدم ورود به بازار جهانی، ظلم به کتاب، نویسنده و نشر کشور است

سیدعلی کاشفی خوانساری مجری کارشناس «چشم شب روشن» میزبان مجید جعفری اقدم مدیر آژانس ادبی پل برای گفتگ...