راه‌یابی «آخر پاییز» به جشنواره استیف کرواسی

فیلمِ کوتاه «آخر پاییز» به نویسندگی و کارگردانی آرمین ابراهیمی و محصول مشترک ایران و بنگلادش به جشنواره‌ بین‌المللی فیلم استیف کرواسی راه پیدا کرد. به گزارش رسیده، این فیلم که توسط آرمین ابراهیمی در کارگاه فیلم‌سازی جشنواره‌ داکا و زیر نظر مجید موثقی و محمد گذرآبادی ساخته شده، روایت زندگی زن اروپایی تنهایی‌ست که…

فیلمِ کوتاه «آخر پاییز» به نویسندگی و کارگردانی آرمین ابراهیمی و محصول مشترک ایران و بنگلادش به جشنواره‌ بین‌المللی فیلم استیف کرواسی راه پیدا کرد.

( سیارک)به گزارش رسیده، این فیلم که توسط آرمین ابراهیمی در کارگاه فیلم‌سازی جشنواره‌ داکا و زیر نظر مجید موثقی و محمد گذرآبادی ساخته شده، روایت زندگی زن اروپایی تنهایی‌ست که برای گذراندن تعطیلات به کشوری آسیایی سفر می‌کند و در این سفر است که به حقیقت‌های تلخ زندگی‌اش اعتراف می‌کند؛ نامه‌ای که قرار است شرح سفری ظاهرا شاد برای خانواده‌اش باشد و به پایانی تراژیک ختم می‌شود.
«آخر پاییز» امسال در بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه شانزدهمین دوره جشنواره‌ داکا ۲۰۱۸ نیز نمایش داده شد.

آرمین ابراهیمی نویسنده، کارگردان و تدوین‌گر این اثر متولد ۱۳۶۷ تهران است. وی فیلم‌سازی را در انجمن سینمای جوانان انزلی آغاز نموده و سابقه نویسندگی در حوزه سینما و همکاری با روزنامه‌‌های«شرق»، «روزگار»، «تهران امروز»، «سینما» و «اعتماد» و ماهنامه سینمایی «فیلم» را در کارنامه دارد.

ابراهیمی پیش از این نیز با فیلم کوتاه داستانی«تعقیب» به بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم داکا ۲۰۱۷راه یافته بود.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.