معرفی مردمی فیلم «اتاق تاریک» در سینما استقلال

مراسم معرفی مردمی فیلم اتاق تاریک ساخته روح الله حجازی با حضور کارگردان و بازیگرانی چون ساعد سهیلی، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان و علیرضا میر سالاری ( بازیگر خردسال) و با اجرای محمدعلی حیدری در سانس ١٧:٣٠ روز سوم جشنواره در سینما استقلال برگزار شد. به گزارش رسیده،سیدروح‌الله حجازی کارگردان فیلم در صحبت‌هایش خطاب به…

مراسم معرفی مردمی فیلم اتاق تاریک ساخته روح الله حجازی با حضور کارگردان و بازیگرانی چون ساعد سهیلی، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان و علیرضا میر سالاری ( بازیگر خردسال) و با اجرای محمدعلی حیدری در سانس ١٧:٣٠ روز سوم جشنواره در سینما استقلال برگزار شد.
به گزارش رسیده،سیدروح‌الله حجازی کارگردان فیلم در صحبت‌هایش خطاب به تماشاگران گفت: از اینکه اولین اکران عمومی «اتاق تاریک» را در کنار شما تماشا خواهم کرد خوشحالم. او از مردم برای انتخاب فیلم تشکر کرد.
ساعد سهیلی بازیگر فیلم نیز ضمن ابراز خرسندی از دیدن فیلم کنار مردم گفت: از همکاری با آقای حجازی بسیار خوشحالم، با اینکه به ما سخت گرفتند.
علیرضا میرسالاری بازیگر خردسال این فیلم هم چند کلمه‌ای برای مردم صحبت کرد و خوشحالی خود از حضور در این فیلم را با زبان شیرینش به مردم ابراز کرد.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.