«کوه» امیر نادری در شبکه نمایش خانگی

فیلم سینمایی «کوه» (Monte) آخرین ساخته امیر نادری وارد شبکه نمایش خانگی شد. هنروتجربه نوشت:«کوه» آخرین ساخته امیر نادری در سینماهای گروه هنروتجربه اکران شد و مورد استقبال منتقدان، سینماگران و دوستداران آثار این فیلم‎ساز قرار گرفت ، حالا خبر ورود آن به شبکه نمایش خانگی می‎تواند برای دوستداران سینمای امیر نادری جالب توجه باشد..…

فیلم سینمایی «کوه» (Monte) آخرین ساخته امیر نادری وارد شبکه نمایش خانگی شد.

 ( سیارک)هنروتجربه نوشت:«کوه» آخرین ساخته امیر نادری در سینماهای گروه هنروتجربه اکران شد و مورد استقبال منتقدان، سینماگران و دوستداران آثار این فیلم‎ساز قرار گرفت ، حالا خبر ورود آن به شبکه نمایش خانگی می‎تواند برای دوستداران سینمای امیر نادری جالب توجه باشد.. «کوه» در سال ۲۰۱۵ با سرمایه گذاری چند کمپانی از جمله تلویزیون ایتالیا تهیه شده‌است و در آن کلودیا پوتنزا و اندریا سارتورتى نقش آفرینی کرده‌اند.

داستان «کوه»در دهکده‌ای کوهستانی روایت می‎شود که اهالیش به دلیل مشکلات زندگی و سختی کشت وکار آنجا را ترک کرده‌اند، دهکده‌ای که سایه کوهستان مانع عبور و تابیدن نور خورشید به آن است.در این میان مردی به نام آگوستینو و همسرش تلاش می‎کنند بمانند و آفتاب را به دهکده خود بیاورند.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.