پیشنهاد به آل پاچینو برای بازی در فیلم جدید تارانتینو

  همین چند وقت پیش بود که خبر ملحق شدن لئوناردو دی‌کاپریو به فیلم جدید کوئنتین تارانتینو منتشر شد؛ اما ظاهراً این پایان کار نبوده است و روز گذشته خبر رسید که تارانتینو در پی جذب آل پاچینو هم هست. هنرو تجربه به نقل از ورایتی نوشت: تارانتینو دوست دارد که پاچینو برای ایفای یکی…

همین چند وقت پیش بود که خبر ملحق شدن لئوناردو دی‌کاپریو به فیلم جدید کوئنتین تارانتینو منتشر شد؛ اما ظاهراً این پایان کار نبوده است و روز گذشته خبر رسید که تارانتینو در پی جذب آل پاچینو هم هست.

( سیارک)هنرو تجربه به نقل از ورایتی نوشت: تارانتینو دوست دارد که پاچینو برای ایفای یکی از نقش‌های مهم فیلم جدیدش به گروه بازیگران او ملحق شود. داستان این فیلم در لس‌آنجلس و تابستان ۱۹۶۹ می‌گذرد و بر یک بازیگر مرد تلویزیونی متمرکز است که با یک مجموعه موفق در کانون توجه قرار گرفته است و به دنبال یافتن فرصت و راهی برای ورود به صنعت سینماست. دستیارش که بدل او هم هست، هدف مشابهی را دنبال می‌کند. در این میان، قتل وحشتناک شارن تیت و چهار دوستش به دست فرقه چارلز منسن بر داستان اصلی سایه می‌اندازد.

هنوز اطلاعاتی درباره نقشی که برای پاچینو در نظر گرفته شده، منتشر نشده است، اما مارگو رابی احتمالاً نقش شارن تیت را بازی می‌کند و تام کروز هم در آستانه پیوستن به ترکیب بازیگران است. این پروژه سینمایی تارانتینو با توجه به شرایط تولید و هزینه‌هایش دست‌کم باید ۳۷۵ میلیون دلار در گیشه بفروشد تا بتواند مخارجش را جبران کند.

جدیدترین فیلم تارانتینو طبق برنامه نهم اوت ۲۰۱۹ در سینماها به نمایش درخواهد آمد.

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.