21 خرداد 1398

19 خرداد 1398

نازنین بنیادی هنرپیشه ایرانی بریتانیایی است.
هنرمندان

عکس نازنین بنیادی

نازنین بنیادی هنرپیشه ایرانی بریتانیایی است. نازنین در تلویزیون و در سینما نقش آفرینی می کند. او یکی از زیباترین بازیگران حال حاضر هالیوود است. در زیر چندین عکس از این هنرپیشه مطرح روز دنیا آورده شده است.

5 خرداد 1398

چندین واقعیت در مورد این هنرمند و بازیگر که مطمئنا نمی دانید.
هنرمندان

10 حقیقت در باره برد پیت که نمی دانستید

تقریبا بیشتر افراد در این سیاره می دانند که برد پیت یکی از جذاب ترین مردان کیست طرفدارانش و طرفداران فیلم های او مطمئنا فکر می کنند که همه چیز را درباره این بازیگر می دانند، اما واقعا اینطور است؟

27 اردیبهشت 1398

23 اردیبهشت 1398

جالب است که تقریبا هر بیننده قادر خواهد بود خود را در کاریکاتور ها پیدا کند
هنرمندان

مشکلات دنیای مدرن در کاریکاتور هنرمند اتریشی

هنر طنز در کاریکاتور، که نه تنها صلح آمیز ترین، بلکه یک سلاح بسیار قدرتمند است، موجب تحریک انسان ها در جهان مدرن می شود، همان گونه که در واقعیت وجود دارد. امروز ما در کنار این هنر به آثار هنرمند کاریکاتوریست  گرهارد هادرر اتریشی نگاهی کوتاه می اندازیم.

6 اردیبهشت 1398

با جزئیات منحصر به فرد در مجسمه ها حک می کنند و همه چیز به این دلیل است
هنرمندان

جزئیات منحصر به فرد در مجسمه های جیمی سالمون

مجسمه ساز می گوید که دوست دارد یک ظاهر غیر استاندارد انسان را که فراتر از عرف معمول است نشان دهد و بنابر این در آثار او می توان هر دو مجسمه های زنان  جوان  و افراد سالخورده با ویژگی آنها و چروک هایی که پنهان نیستند را دید.

4 اردیبهشت 1398

13 فروردین 1398

جمشید مشایخی در ۶ آذرماه سال ۱۳۱۳ در جنوب تهران بدنیا آمد.
هنرمندان

جمشید مشایخی هنرپیشه سرشناس ایرانی در سن ۸۵ سالگی درگذشت

جمشید مشایخی هنرپیشه سرشناس ایرانی در سن ۸۵ سالگی درگذشت.خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، ضمن اعلام این خبر گزارش کرده آقای مشایخی چند روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان عرفان تهران بستری بوده است.

22 اسفند 1397

در آستانه زیبایی و درد: مجسمه هایی درباره احساسات و تجربیات
هنرمندان

مجسمه هایی درباره احساسات و تجربیات

بعضی از هنرمندان Gil Bruvel را تحت تأثیر و الهام برای ایجاد شاهکار های خود قرار داده اند. قبلا، سورئالیست ها از جمله آنها بودند، از جمله سالوادور دالی، مکس ارنست و جورجیو د کیریکو و بعد از آن  هنرمندانی از جمله فرانسیس بیکن...

17 بهمن 1397

بن کینگزلی بازیگر مطرح سینما و برنده جایزه اسکار برای بازی در نقش گاندی است.
هنرمندان

بن کینگزلی، مرد تمامی ملیت ها

بن کینگزلی بازیگر انگلیسی مطرح سینما و برنده جایزه اسکار برای بازی در نقش گاندی است. در سال 1967 به تئاتر سلطنتی شکسپیر پیوست و 15 سال بعد در آنجا مشغول بازی در نقش های مختلف بود. در کنار تئاتر در تلویزیون مشغول بازی در سریال شد.