بالاخره کدام هنرپیشه برای نقش علاالدین انتخاب می شود؟

شرکت والت دیزنی در سال های اخیرچند انیمیشن کلاسیک  را بازسازی ، و به فیلم تبدیل کرده است. از این نمونه ها می توان به پسر جنگل، سیندرلا، و زیبای خفته اشاره کرد . یکی از  جدیدترین این بازسازی ها  «دیو و دلبر» است که چند ماه پیش در سینماها اکران شد. حال شرکت دیزنی اعلام کرده است که تصمیم دارد  فیلم  سینمایی علاالدین را از روی کارتون آن بازسازی کند. در این بین  فیلمساز، «گای ریچی» با مشکل بزرگی  روبرو شده است و آن هم انتخاب بازیگر برای نقش علاالدین می باشد. فیلم جدید  که موزیکالی می باشد قرار شده بر اساس  فیلم انیمیشن ۱۹۹۲ساخته شود.برا ی هنرپیشه نقش علاالدین ،  پسر جوانی مد نطر می باشد  که با کمک غول چراغ جادو از یک ولگرد مبدل به یک پرنس خوش تیپ شده و  دل پرنسس را می برد.

گای ریچی و استودیوی دیزنی در ماه مارس سال جاری یک جستجوی جهانی ، از لندن تا مصر و ابوظبی و هند برای بازیگرنقش علاالدین را آغاز نموده اندو حدود دو هزار بازیگر تا کنون برای بازی در نقش علاالدین تست داده اند.حال قرعه به نام کدام هنرپیشه افتاده ؟ هنوز معلوم نیست . ظاهرا شرکت دیزنی هنوز هنرپیشه مورد نطر را پیدا نکرده است و برای همین فیلمبرداری که قرار بوده در همین ماه شروع شود به تعویق افتاده است. 

پیشتر دیزنی «دِو پاتل» ۲۷ ساله (بازیگر فیلم لیون و میلیونر زاغه‌نشین) و یا «ریز احمد» ۳۴ ساله (بازیگر سریال شب حادثه) را برای این نقش در نظر داشت. اما به نظر می آید که هنرپیشه نهایی چهره ای جدید و ناشناخته دارد.


 برای بازی در نقش پرنسس «جاسمین»دو هنرپیشه زن، نایومی اسکات و تارا سوتاریا،  مد نظر شرکت دیزنی می باشند که انتخاب نهایی هنر پیشه زن موکول به انتخاب هنرپیشه نقش علاالدین شده است .(سیارک

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید