دوست دختر جدید برد پیت: نری آکسمن کیست

20200901010625.jpg

 

اخیراً ، همسر سابق آنجلینا جولی ، برد پیت به طور فزاینده ای در جمع یک سبزه روی زیبا دیده می شود. ما به شما می گوییم چه چیزهایی در مورد نری آکسمن شناخته شده است و برد پیت چه نوع رابطه ای با یکی از غبطه انگیزترین طراحان و هنرمندان مشهور جهان دارد.

 

آنجلینا جولی و برد پیت در پاییز سال 2016 از هم جدا شدند ، اما طرفداران هنوز امیدوارند که بازیگر همچنان بتواند برگردد ، اگر نه خود جولی ، حداقل همسر اول او جنیفر آنیستون ، که اتفاقا خودش اخیراً از جاستین تروکس جدا شد . و اگرچه دوستان برد به طور فعال اعلام می کنند که در لحظه قلب او آزاد است ،اما در اوایل آوریل اطلاعات منحصر به فرد او  منتشر شد که یک زن جدید در زندگی او ظاهر شده است. و این اطلاعات بلافاصله اثر یک بمب در حال انفجار را ایجاد کرد.این در مورد نری آکسمن است. neri oxman 42 ساله است و اگر با دنیای سینما ارتباط دارد فقط به خاطر آشنایی او با برد پیت است.

 

neri oxman

نری آکسمن در اجلاس علمی کنکوردیا در نیویورک ، 18 سپتامبر 2017 سخنرانی می کند

نری آکسمن استاد معماری در انستیتوی فناوری ماساچوست ، طراح و هنرمند مشهور است. به گفته یکی از افراد داخلی این زن با بازیگر هالیوود در حالی که روی یکی از پروژه های معماری این موسسه کار می کرد ، ملاقات کرد که برد پیت نیز در آن شرکت می کند. بله ، بله ، همانطور که مشخص شد ، این بازیگر از اشتیاق دیرینه خود برای طراحی دست نکشیده و همچنان در تلاش است تا علاقه خود را در سطح حرفه ای تحقق بخشد. این بار یک مربی ناز به او کمک می کند!

 

یک منبع می گوید: "برد پیت و نری آکسمن اغلب به دلیل اشتیاق به معماری ، طراحی و هنر با هم ملاقات می کنند." - این یک دوستی حرفه ای است.و به یک عاشقانه تبدیل نشده ، زیرا هر دو بسیار محتاط هستند و فقط رابطه حرفه ای دارند. با این حال ، برد پیت علاقه دارد وقت بیشتری را با او بگذراند زیرا نری آکسمن neri oxman شگفت انگیز است. "

 

نماینده بازیگر حاضر به اظهار نظر نشد ، اما یکی دیگر از دوستان برد پیت گفت: "شما درست می گویید ، آنها دوست هستند ."
نری آکسمن خودش با خبرنگاران در تماس نیست ، اما پاپاراتزی ها به طور فزاینده ای  بازیگر مشهور را در لنز دوربین گرفتار می کنند ، که هر از گاهی معلوم می شود در نزدیکی آپارتمان این زن است .

 

neri oxman
مدیر عامل شرکت نری و لکسوس ، یوشیهیرو ساوا در هفته طراحی میلان ، 3 آوریل 2017


نری آکسمن در سال 1976 در هایفا ، فرزند ریوکا و رابرت آکسمن ، استاد یکی از مشهورترین موسسات کشور ، Technion  متولد شد. پدر نری آکسمن درگیر برنامه ریزی معماری بود و مادرش یک متخصص معتبر در زمینه معماری دیجیتال است.

 

برای مدت طولانی ، خانواده آکسمن در قیصریه ، یکی از گران ترین مناطق کشور زندگی می کردند (ویلاهای بسیاری از میلیونرها و سیاستمداران برجسته ، از جمله نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ، در اینجا واقع شده است). مانند بسیاری از دختران محلی ، آکسمن در ارتش خدمت می کرد و 18 ماه را در نیروی هوایی گذراند. وی تحصیلات معماری را در وطن آغاز کرد ، اما تحصیلات خود را در لندن به پایان رساند. و از سال 2005 ، این خانم در ایالات متحده زندگی می کند.


در سال 2009 ، خانم آکسمن با آهنگساز آمریکایی Osvaldo Golikhov ملاقات کرد. او 15 سال از نری آکسمن بزرگتر بود ، اما این امر مانع رابطه آنها نشد. در سال 2011 ، عاشقان ازدواج کردند. به گفته این آهنگساز ، سه فرزند او از همسر قبلی اش بلافاصله با نری آکسمن دوست شدند. با این حال ، این داستان خیلی دوام نیاورد: پس از سه سال ، زوجین تقاضای طلاق کردند.

 

نری آکسمن

 

اوسوالدو به خبرنگاران گفت: "من و نری آکسمن می خواستیم یک خانواده مستحکم ایجاد کنیم ، اما این اتفاق نیفتاد." - ما تازه از هم جدا شدیم. نری آکسمن 15 سال از من کوچکتر است و بعد از سه سال مشخص شد که ما در جهات مختلفی حرکت می کنیم. فکر می کنم خلاقیت باعث اتحاد ما شد. نقاط مشترک زیادی داشتیم و کاملاً یکدیگر را درک می کردیم. آن سه سالی که ازدواج ما به طول انجامید واقعاً دوران بسیار خوبی بود. فقط این که در هر برهه ای هر دو به این نتیجه رسیدیم که اکنون این رابطه کار نمی کند. هیچ درام و قلب شکسته ای وجود نداشت. ما بعد از جدایی دوست باقی ماندیم. "

 

پس از طلاق ، neri oxman به آپارتمان گلیخوف در حومه بوستون نقل مکان کرد و 650 هزار دلار از حساب عمومی به همسر سابق خود منتقل کرد (طبق گفته اوزوالدو اینها امتیازات موسیقی او بودند). آهنگساز می گوید: "این طلاق افراد صادق بود." "او به عنوان یک طراح و استاد عالی عمل کرد و از طرف دیگر مجسمه هایی را نیز به عنوان یادگار برای من گذاشت."

نری آکسمن
neri oxman حتی مجموعه آوانگارد مخصوص خودش را از لباس Wanderers دارد.


گلیخوف افزود آخرین باری که او شنیده بود اوکسمن با میلیونر بیل اکمن ، بنیانگذار صندوق پرچین مدیریت سرمایه Pershing Square ، معاشرت می کند. این مرد گفت: "اگر حالا برد پیت قلب او را بدست آورد ، پس او خوش شانس است."

 

نری آکسمن

 

نری آکسمن در حال حاضر به عنوان استاد در آزمایشگاه رسانه MIT کار می کند و در آنجا کارگروهی را رهبری می کند که تحقیقات در زمینه معماری ، طراحی و بوم شناسی را انجام می دهد. تیم وی همچنین در حال ساخت چاپگرهای 3 بعدی است که در آینده مواد زیستی و شیشه ای چاپ خواهند کرد.

طبق بیوگرافی وی در وب سایت انستیتوی فناوری ماساچوست ، آکسمن اصطلاح Ecology Material را ابداع کرده و در حال کدگذاری موضوع است که محاسبات ، تولید و مطالعه مواد را به عنوان عناصر مشترک طراحی ادغام می کند. رویکرد وی فرض می کند که تمام اشیا مادی در جهان ما باید با استفاده از فن آوری های دیجیتال و با در نظر گرفتن تأثیر آنها بر طبیعت طراحی شوند.  

 

نری آکسمن
نری آکسمن با بنیانگذار گالری کنار کارهایش در گالری هنری Le Laboratoire کمبریج ژست می گیرد. 

 

نری آکسمن

 

در مورد آثار هنری نری آکسمن ، بسیاری از آنها توسط حیوانات ایجاد شده اند ، یا به نظر عجیب به نظر می رسد توسط نیروهای طبیعت ساخته شده اند. به عنوان مثال ، یکی از تاسیسات وی ، غرفه ابریشم ، به معنای واقعی کلمه توسط 6500 کرم ابریشم بافته شده است. خلاقیت های neri oxman را اغلب می توان در نمایشگاه های موزه هنرهای مدرن نیویورک ، مرکز پمپیدو پاریس ، موزه هنرهای کاربردی وین و همچنین موزه هنرهای زیبا بوستون مشاهده کرد.

 

نری آکسمن
 "غرفه ابریشم"


متصدی موزه ای در نیویورک درباره کار وی توضیح داد: "او شخصی است که از زمان خود جلوتر است" - او كامل است ، كاملاً به طراحی نزدیک می شود ، اما در عین حال دارای استعدادهای خارق العاده و زیبایی شناسی خاص هنری است. هر کاری که او انجام می دهد توسط علم شناخته شده است ، اما برای همه نیز جهانی است ، زیرا کارهای او بسیار زیبا هستند. "

 

در همین حال ، برد پیت نیز در تلاش است تا با دوست دختر جدید خود همراه شود. بنیاد Make It Right ، که مسکن ارزان قیمت و پایدار برای نیازمندان می سازد ، با طراحان مشهور جهان کار می کند. خود این بازیگر که به طور جدی به معماری فکر می کرد ، در سال 2016 به یکی از نشریات تخصصی اعتراف کرد: "هنگامی که می فهمید 40-45٪ آلودگی در نتیجه ساخت و ساز و نگهداری مسکن رخ می دهد ، طبیعتاً به دنبال بهترین راه حل بود."

 

نری آکسمن

زمانی هنرپیشه هالیوود در ساخت مبلمان و مجسمه سازی نیز فعالیت جدی داشت و مجسمه ساز معروف توماس هاوسیگو حتی به عنوان مربی او عمل می کرد. پیت در مصاحبه ای گفت: "من همه کارها را انجام دادم ،" با خاک رس ، گچ ، میلگرد و چوب کار کردم. "

 

برد پیت

برد پیت پروژه های بازسازی محله ای ویران شده در توفان را در نیواورلئان بررسی می کند ، 31 آگوست 2006


در یک کلام ، ستاره هالیوود و هنرمند مشهور اشتراکات زیادی دارند. در همین حال ، اینکه آیا رابطه کاری برد پیت و نری آکسمن به چیز دیگری تبدیل خواهد شد ، یک معما باقی مانده است ، اما یک چیز مسلم است: اگر برد پیت و نری آکسمن تصمیم به عاشق شدن بگیرند ، این احساسات یک پایه سالم و پایدار دارند. و اساساً این رابطه را از ازدواج او با آنجلینا جولی متمایز می کند.

 

به هر حال ، بسیاری از افراد در حال مقایسه این دو زن(نری آکسمن و  آنجلینا جولی) با یکدیگر هستند و به شباهت خارق العاده بیرونی نری و آنجلینا اشاره می کنند. با این حال ، شوهر سابق معمار Osvaldo Golikhov معتقد است که ، برخلاف آنجی ،  اوکسمن بی نظیر و نجیب است: «نری چند لایه است ، مانند یک گل. او از نظر داخلی و خارجی بی نظیر و زیبا است. آنها می گویند نری شبیه آنجلینا جولی است ، اما من فکر می کنم او از آنجلینا بسیار بهتر به نظر می رسد. شباهت ها وجود دارد ، اما من معتقدم که نری آکسمن درخشش منحصر به فرد خود را دارد. "

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Doraslasy 757 :

    خیلی ها تبلیغ یک ماشین تویوتا با حضور برد پیت را دیده اند. اما مردم مالزی نمی توانند این بازیگر خوش تیپ را در یک آگهی تبلیغاتی ببینند. و همه به خاطر این واقعیت است که برد پیت قبلاً بسیار خوش تیپ بود. از این رو برای جلوگیری از عقده‌ و احساس حقارت ساکنان محلی، این آگهی در این منطقه ممنوع شد.

    1401/1/5 13:38

بیشتر بخوانید