26 تیر 1398

اصلی ترین چیز در دنیای مدلینگ این است که برای مدل و عکاس، زمینه ای برای خلاقیت
کارافرینی

چگونه پیپ جنتلمن معلم 50 ساله به یک مدل تبدیل شد

به همین دلیل، با توجه به قرارداد با عکاس، ایده Pip به نظر می رسد چقدر سخاوتمندانه، مناسب و چقدر بلندپروازانه است. از آنجایی که منبع درآمد و کسب و کار اصلی پیپ جنتلمن به قراردادهای مدلینگ او بستگی ندارد، Pip می تواند تمام عکاسان خسته و عصبانی را رد کند.

18 تیر 1398

14 خرداد 1398

روش درمان یک شخص از طریق طب سوزنی حدود سه هزار سال سابقه دارد.
کارافرینی

طب سوزنی چیست

دکتر، که کار تخصصی با نقاط طب سوزنی بر روی بدن انسان را انجام می دهد، نیاز به انجام روش های تشخیصی برای تعیین نوع بیماری و تشخیص راه درمان دارد.

الکترومیوگرافی یک روش تحقیق است که مکانیزم آسیب احتمالی در عضلات را تعیین
کارافرینی

الکترومیوگرافی چیست

الکترومیوگرافی (EMG) یک روش مدرن برای تشخیص فعالیت بافت عضلانی و بیماری در عضلات است. تکنیک مورد استفاده برای تعیین توانایی های عملکردی اعصاب، عضلات و بافت نرم است.

17 اردیبهشت 1398

بهره برداری از اکوسیستم های کسب و کار نیاز به بینش کارآفرینی، همراه با ....
کارافرینی

کارآفرینی و تفکر استراتژیک در اکوسیستم های کسب و کار

تفکر استراتژیک و فعالیت های کارآفرینی در یک اکوسیستم دیگری را در یک چرخه تحت تاثیر قرار می دهد که نوآوری را استمرار و حتی برانگیخته می سازد. این فعل و انفعالات به طور قابل توجهی در طول چهار نوع از اکوسیستم های کسب و کار - ارکستر، بازار خلاق، JAM مرکزی و ایستگاه MOD - تفاوت می کنند

12 اردیبهشت 1398

تحقیقات حاکی از این است که رضایت شغلی در نفوذ عدالت سازمانی برای قصد ترک شغل....
استخدام

رضایت شغلی بخش دوم

این فاکتورها می تواند در جاهای دیگر با حقوق بالاتر، محیط کاری پرنشاط تر، کسب و کار ساده تر و بهتر سروکار داشته باشد. یا اینکه آن نیز می تواند با برخوردهای درونی که منجر به عدم تمایل شخص به ماندن در سازمان خود گردد، از قبیل نفرت شخصی نسبت به رفتار مدیر یا همکاران، ایجاد شود.