20 بهمن 1395

9 بهمن 1395

بسیاری از برنامه نویسان به صورت دورکاری فعالیت می کنند و به قولی آزادکار (Freelancer) هستند.
کارافرینی

معرفی شغل برنامه نویسی

برنامه نویس کامپیوتر ، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد. تمام آن چیزی را که از طریق کامپیوتر می توان دید از بازی های کامپیوتری گرفته تا سیستم عامل هایی مثل ویندوز و برنامه هایی مثل Office از جمله محصولات نرم افزاری است که بخش قابل توجهی از آن ها را برنامه نویسان کامپیوتر تولید کرده اند.

2 بهمن 1395

27 دی 1395

برخی افراد دوست دارند کار را از دیگر ابعاد زندگی خود جدا کنند.
کارافرینی

پنج اشتباه مدیریتی زنان درکسب‌وکار

این اغواکننده است که به عنوان یک مدیر زن بخواهید با همکاران هم‌جنس خود صمیمی شوید، اما مرزبندی‌ها را فراموش نکنید تا در اختیاری که برای تصمیم‌گیری و واگذاری وظایف دارید، دچار مشکل نشوید.

15 دی 1395

بصورت آنلاین کار ترجمه و استخدام مترجم انجام می دهند
کارافرینی

کسب و کار های خانگی

دور کاری از طریق تولید محتوی برای سایت ها و وبلاگ ها می تواند کار مناسبی برای انجام در خانه باشد.تعداد زیادی از سایت ها به دنبال نویسندگانی برای تولید محتوی برای سایت هایشان می باشند.

11 دی 1395

با مخاطبان همانند یک دوست رفتار کنید
کارافرینی

بریده ای از کتاب هنر بیان، نویسنده : برایان تریسی

توانایی سخن گفتن با مخاطب عامل مهمی در موفقیت شما محسوب می شود. خوب سخن گفتن می تواند احترام دیگران را به همراه داشته باشد، ارزش و اعتبار شما را افزایش دهد و توجه افرادی را که می توانند شما را یاری رسانده و درها را به رویتان بگشایند جلب نماید.

راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم
کارافرینی

ایده هایی برای کسب و کار های کوچک با سرمایه اندک

خلاقیت داشته باشید. غذاهای ابتکاری با چیدمان اشتها برانگیز ارایه کنید و برند منحصر به فرد برای خود بسازید. همه دنبال نوآوری هستند حتی در یک لیوان آبی که می نوشند. نوآوری و ابداع رمز موفقیت شما در این کار می باشد.

26 آذر 1395

15 آذر 1395

14 آذر 1395

در واقع اگر امادگی فروش آنلاین محصولاتتان را ندارید می توانید صرفا این قابلیت را به سایتتان اضافه کنید.
کارافرینی

5 روش برای ارتقاء بازاریابی 

خریدارانی که عشق فروشگاه های آنلاین شما را دارند احتمالا شما را بعدها ترغیب خواهند نمود تا تعدادی خرید هدیه هم ارائه بدهید! همچنین بایداطمینان حاصل کنید که قادر به تنظیم افزایش ترافیکی هستید که به خاطر تقلاهای بازاریابی شما به وجود آمده است.

27 آبان 1395

هدف، خلق ماشینی هیجان انگیز یا دارای ویژگی های غیر منتظره نیست بلکه هدف، دوباره زنده کردن یک ماشین و تحویل آن به مشتریانی است که آن را دوست دارند.
کارافرینی

هنر نیروبخشی به تفریحات قدیمی زمینی

زمانیکه سفارشی بدست آن ها می رسد، تیم، بدنه ی ماشین را از هم جدا می کند. موتور ماشین، بدنه ی فلزی، جلوبندی و جعبه دنده را بازرسی می کند. آن ها یک کاربوراتور جدید نصب می کنند و میل لنگ، پیستون ها و میله ها را بازرسی می کنند. هر قطعه ی مشکل داری، با قطعه ای جدید یا تکه های مناسب حاصل از یک موتور دیگر، جایگزین می شود. فنر بندی و ترمزها نیز به همین صورت تعویض می شوند.

26 آبان 1395

9 مهر 1395

ویژگیهای بارز این محصول در طراحی و ترسیم نقشه هایی دقیق و حرفه ای، نگاه بسیاری از مهندسین عمران، معماری، راه سازی، ساخت تولید، برق، الکترونیک و... را به سوی خود جلب نموده
کارافرینی

نرم افزار AutoCAD

نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی می باشد.

19 مرداد 1395

9 مرداد 1395

5 مرداد 1395

میزان مقرری روزانه بیمه شده بیکار، معادل ۵۵ درصد متوسط مزد یا حقوق و یا کارمزد روزانه فرد بیمه‌شده است.
استخدام

محاسبه بیمه بیکاری افراد متاهل و مجرد

به مقرری افراد متاهل یا متکفل، (تا حداکثر چهار نفر از افراد تحت تکفل) به ازاء هر یک از آنها به میزان ۱۰درصد حداقل دستمزد اضافه می شود، اما در هر صورت مجموع دریافتی مقرری بگیر نباید از حداقل دستمزد کمتر و از ۸۰درصد مزد و حقوق وی بیشتر شود.

15 تیر 1395

28 خرداد 1395

5 خرداد 1395

در عصر اینترنت دیگر نیازی به داشتن رزومه کاغذی، فایل word یا pdf نیست.
استخدام

رزومه آنلاین با دامنه اختصاصی

در عصر اینترنت دیگر نیازی به داشتن رزومه کاغذی، فایل word یا pdf نیست. شما به آسانی بدون دانش فنی از ساخت رزومه می توانید با استفاده از سایت cv1.ir رزومه خود را بسازید.

23 اردیبهشت 1395

نوسانات قیمت هزینه نرم‌افزارهای حسابداری کسب و کار کوچک تا حد زیادی وابسته به موارد زیر هستند:
کارافرینی

هزینه نرم‌افزارهای حسابداری کسب و کار کوچک

ر هنگام خرید نرم افزار حسابداری باید به یاد داشته باشید که نرم افزار مناسب را برای خود پیدا کنید. در واقع انتخاب نرم افزار تا حد زیادی وابسته به سودهای سالانه پیش بینی شده ، و تعداد کارکنان است. استارت‌آپ‌های تجاری کوچک باید بر نرم‌افزاریی مانند کوییک بوکس یا پیچتری فیرست اکانتینگ تمرکز کنند که معمولا کارکردهایی که بیشتر شرکت‌ها به آن نیاز دارند را فراهم می‌کنند.

رفتار اجرایی که در ابتدا ممکن است در یک حوزه‌ی کسب و کار خاص، کارآمد باشد به سرعت حیات خاص خودش را پیدا می‌کند و به یک عادت در سراسر آن سازمان تبدیل می‌شود.
کارافرینی

چهار مانع برای یادگیری و تغییر سازمانی در کسب و کار

رفتار اجرایی که در ابتدا مفید واقع می‌شد در فرهنگ سازمانی تکثیرو اشاعه پیدا می‌کند، و طی آن به اعضای سازمانی با ناتوانی‌های یادگیری سرایت می‌کند و مانع از مشاهده و برخورد آنها با واقعیاتی می‌شود که سازمان با آنها روبرو است. چهار مانع یادگیری، ویروس را زنده نگه می‌دارند و سیستم را در حالت تکثیرو اشاعه قفل می‌کنند

15 اردیبهشت 1395

 این شغل جدید شما را در چه جایگاهی قرار می دهد؟ المانهای متعددی را باید مورد توجه قرار دهید پیش از انکه شغل جدید را بپذیرید.
استخدام

10 چیزی که تقریبا همه افراد موقع پذیرفتن یک شغل فراموش می کنند

احساس شما شورانگیز است، بسیار شاد هستید، هیچ چیزی به پای آن نمی رسد. برای یک لحظه کوتاه جدید وقتی که آن دست به سمت شما دراز می شود، شما شکست ناپذیر، با اهمیت و دور از دسترس می نمایید. به شما همین الان یک شغل جدید پیشنهاد شده است.آسان است که در این لحظه احساس برتری کنید و نتوانید در برابر این پیشنهاد مخالفت کنید. بعضی ها سرویس شما را می خواهند تعجبی نیست که شما تا حدی گیج شوید.

14 اردیبهشت 1395

12 اردیبهشت 1395

11 اردیبهشت 1395

شاپیفای در بالای بسیاری از فهرست‌ها برای بهترین نرم افزار‌های آنلاین قرار می‌گیرد چون شروع آن آسان و یکی از محبوب‌ترین نرم افزار‌های آنلاین است.
کارافرینی

5 نرم افزار تجارت الکترونیک برای کارآفرینان جوان

انتخاب نرم افزار تجارت الکترونیک یکی از مهم ترین قسمت ها ی آغاز یک کسب و کار آنلاین است. ظاهر، احساس و کارکردپذیری فروشگاه و مرکز خریدیک اثر واضح روی فروش دارد. بنابراین، پیدا کردن مورد درست ضروری است. بازار نرم افزار های تجارت الکترونیک گزینه هایی را برای هر کارآفرین پیشنهاد می دهد اما هیچ کدام تمام ویژگی ها را در بر ندارد. نرم افزار تجارت الکترونیک ، برای شما بستگی به ویژگی هایی که شما نیاز دارید، کجا می خواهید آن را میزبانی کنید و چقدر از IT اطلاعات دارید در دسترس شما قرار می گیرد.

7 اردیبهشت 1395

جریان درآمد دوم یعنی شغل شما دیگر مالک شما نیست
کارافرینی

پنج منفعت آغاز یک کسب‌ و کار کوچک جانبی

کارآفرینی: یک کلمه که من همزمان می‌پرستم و نفرت دارم. به عنوان یک نفر با آرزوهایی که یک روز یک شرکت موفق را شروع می‌کنم، ایدۀ رشد دادن یک کسب‌وکار تازه به یک شرکت قدرتمند هیجان‌انگیز است. دیگران از سناریوی رؤیایی من در حمایت از یک شغل باثبات که غذا را روی میز بگذارد اجتناب می‌کنند. هیچ مسیری بر دیگری برتری ندارد. کلاً بستگی به چیزی دارد که هر فرد در زندگی می‌خواهد.

سیستم های پرداخت  با موبایل برای کسب و کارها قابل اتکاتر شده است.
کارافرینی

پنج نوع ابزار پس‌ انداز پول برای کسب‌ و کار

هیچ زمانی بهتر از الآن برای ذخیرۀ منابع وجود نداشته است. ما در عصری زندگی می‌کنیم که علاوه بر سرعت و سهولت به دنبال ارزانی هستیم.برای کارآفرینان که متفکران پیشرو هستند، ذخیرۀ پول برای کسب‌وکارشان باید یک اولویت باشد.در اینجا به پنج نوع از ابزار برای ذخیره پول برای کسب و کار شما اشاره شده است.

1 فروردین 1395