18 فروردین 1397

مشترکان تلفن تلفن همراه از تعداد کاربران اینترنت در حال پیشی گرفتن می باشد
کارافرینی

تجارت تلفن همراه

برای نجات و گسترش مهیا کنندگان تجارت تلفن همراه، مهم است که کاربران بتوانند از انواع مختلف برنامه ها استفاده کنند و این انگیزه بیشتری برای توسعه دهندگان دیگر برای ادامه توسعه برنامه ها و مطالب برای تجارت تلفن همراه ایجاد می کند.

17 فروردین 1397

بینش مشارکتی جدید در خصوص نوآوری متکی بر دو ویژگی متمایز کلیدی است.
کارافرینی

ارزش آفرینی مشارکتی ، نوآوری و پیچیدگی

اتخاذ یک فلسفه ی کسب و کار مبتنی بر ارزش آفرینی مشارکتی نیازمند مفهوم سازی مجدد برداشت های همیشگی رایج از زنجیره ی ارزش در یک شبکه ی ارزش پویا و پیچیده است که روابط بین تولیدکنندگان، تأمین کنندگان، مشتریان و کاربران نهایی را تولید می کند.

شرکت ها می توانند با درگیر کردن این منبع در مشارکت مشتری از آن بهره برداری کنند
کارافرینی

بهره برداری شرکت ها از دانش، مهارت و منابع مشتریان

هدف بسیاری از شرکت ها این است که با تولید مشارکتی محصولات جدید از دانش، مهارت ها و منابع مشتریان خود بهره برداری کنند. مشتریان (به عنوان خریداران کنونی و آتی) مهم ترین منبع بیرونی دانش را برای فرایند نوآوری فراهم می کنند.

16 فروردین 1397

 توسعه‌ها در طول چند دهه‌ی اخیر منجر به شیوه‌ی تفکر جدیدی در دیدگاه‌های اقتصاد و مدیریت شده‌اند.
کارافرینی

نظریه آشوب یا بی نظمی

توسعه‌ها در طول چند دهه‌ی اخیر منجر به شیوه‌ی تفکر جدیدی در دیدگاه‌های اقتصاد و مدیریت شده‌اند. دیدگاه علمی به مدیریت، که بر کاربردهای مدیریتیِ ابتدایی برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، ریاست و نظارت تأکید می‌کند، اکنون به‌نظر می‌رسد که نمی‌تواند عصر تغییر را که اقتصاد و سازمان‌ها را مشابه یک‌دیگر توصیف می‌کند، شرح دهد.

12 فروردین 1397

در این پست قصد داریم ارتباط بین جنسیت مدیر ارشد امور مالی ( CFO) و کیفیت اقلام تعهد شده را بررسی  کنیم.
استخدام

جنسیت مدیر ارشد امور مالی و کیفیت اقلام تعهدی

دریافتند که خانم ها نسبت به آقایان که آشنایی ها، هزینه ها، ابهامات رادرنظر نمی گیرند، هوشیارتر بوده و کمتر دنبال ریسک هستند و بنابراین آقایان و خانم ها استراتژی های مختلفی را در میحط های تصمیم گیری اقتصادی اتخاذ می کنند.

6 فروردین 1397

27 اسفند 1396

شغل دائم ، روش موثری برای تولید درآمد و ارتقای استانداردهای زندگی است.
استخدام

تاریخچه ی اشتغال و سیاست اشتغالی

در کشورهای غربی ، به همراه یارانه های دولتی و برنامه های دیگر ، منبع اولیه ی درآمد خانوار و جوابگوی استانداردهای بالای زندگی است که خانواده ها در این نوع کشورها ، از آن برخوردارند.

24 اسفند 1396

چگونه کسب و کار می تواند از این منبع ارزشمند، سود ببرد.
استخدام

دلایل سرمایه گذاری بر روی کارکنان پیرتر بخش دوم

افراد بالای 60 سال، در محیط کاری مدرن، کارایی بیشتری داشته و نباید بعنوان یک موجود جدا افتاده و دارای فرصت های کمتر برای پیشرفت و توسعه ی مهارت های خود با آن ها رفتار شود. اگر این افراد فراموش شوند و فرصتی برای آموزش کلیدی نداشته باشند، این کسب و کار است که منابع بسیار ارزشمندی را که دارای تجربه و وفاداری هستند، از دست داده است.

22 اسفند 1396

کارآفرینی کوچک ، کسب و کار ، کارآفرینی ،
کارافرینی

کارآفرینی کوچک بخش سوم

یکی دیگر از روندهای ایجاد شده عبارت است از ایجاد سازمانهای مذهبی. امروزه، همانطور که هم نشان داده است، تعداد قابل توجهی از این سازمانها به اعضای خود و دیگر مردم فقیر وام میدهند و از نظر فنی از آنها حمایت میکنند.

14 اسفند 1396

11 اسفند 1396

10 اسفند 1396

9 اسفند 1396

 بسیاری از افراد در مشاغلی فعالیت دارند که نیازی به حضور فیزیکی شان در محل کار ندارد. این مشاغل اصطلاحا به صورت دورکاری انجام می شوند. اما یکی از مشکلات کار در منزل تاثیر منفی آن در روحیات افراد است به طوری که گاهی باعث افسردگی و اختلالات روانی می شود. اما با رعایت برخی نکات می توانید بر چنین مشکلاتی غلبه کنید.
کارافرینی

اگر از دورکاری خسته شدید، این نکات حتما به کارتان می آید

بسیاری از افراد در مشاغلی فعالیت دارند که نیازی به حضور فیزیکی شان در محل کار ندارد. این مشاغل اصطلاحا به صورت دورکاری انجام می شوند. اما یکی از مشکلات کار در منزل تاثیر منفی آن در روحیات افراد است به طوری که گاهی باعث افسردگی و اختلالات روانی می شود. اما با رعایت برخی نکات می توانید بر چنین مشکلاتی غلبه کنید.

1 اسفند 1396

30 بهمن 1396

28 بهمن 1396

 در واقع شما برای رسیدن به اهدافتان به چیزی فراتر از استخدام افراد با استعداد نیاز دارید.
استخدام

هرگز به بهترین کارمندان نگویید ۵ مورد

کارمندان از عناصر مهم هر شرکتی هستند. چه شما یک استارتاپ جدید باشد و چه یک برند معروف توانایی شما برای رسیدن به اهدافتان به میزان بسیار زیادی بستگی به خروجی افرادی دارد که برایتان کار می کنند. در واقع شما برای رسیدن به اهدافتان به چیزی فراتر از استخدام افراد با استعداد نیاز دارید.

15 بهمن 1396

14 بهمن 1396

شرکت گوگل ادعا کرده بود که آمازون، بزرگ‌ترین رقیب وی در تبلیغات جستجو می‌باشد.
کارافرینی

چگونه آمازون بهترین فروشگاه اینترنتی در جهان شد

احتمالاً می‌دانید که در حال حاضر، فروشگاه اینترنتی آمازون بهترین فروشگاه اینترنتی در جهان می‌باشد. در این مقاله، 40 واقعیت و نکته‌ی مفید در مورد این شرکت را که می‌توانید از آن ها الهام گرفته و در فروشگاه اینترنتی خودتان استفاده کنید، بیان می‌کنیم.

13 بهمن 1396

 ژاپنی‌ها راه جدیدی برای لذت بردن از نوشتن یادداشت پیدا کرده‌اند.
کارافرینی

خلاقانه‌ترین دفترچه یادداشت دنیا

ژاپنی‌ها راه جدیدی برای لذت بردن از نوشتن یادداشت پیدا کرده‌اند. آن‌ها از تکنولوژی برش لیزر برای ساخت دفترچه‌‌هایی استفاده کرده‌اند که در نگاه اول یک مکعب مربع ساده از کاغذهای یادداشت به نظر می‌رسد، اما هرچه کاغذ‌ها را استفاده کنید، شیئی درون آن ظاهر می‌شود

9 بهمن 1396

5 بهمن 1396

4 بهمن 1396

3 بهمن 1396

2 بهمن 1396

30 دی 1396

29 دی 1396

کارکنان خواستار چه چیزی هستند؟
استخدام

کارکنان خواستار چه چیزی هستند؟

در میان تحقیقات انجام شده برای شناسایی این موضوع که چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در کارکنان برای تعهد بیشتر می شود، سازمان گالوپ 12 عامل را برای این موضوع معرفی کرد. با توجه به این یافته ها، اکثر متخصصان می خواهند:

27 دی 1396