میزان افزایش حقوق بازنشستگان و شاغلین در سال 1396

(سیارک) :میزان افزایش حقوق ،لایحه بودجه 1396 دیشب 14 آذر در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور “محمدباقر نوبخت”، رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


طبق لایحه بودجه سال 96 حقوق بازنشستگان و شاغلین10 درصد افزایش خواهد یافت نوبخت در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه مبنی بر اینکه،آثار بودجه در زندگی مردم چگونه خواهد بود گفت:متناسب با تورم حقوق بازنشستگان و شاغلین افزایش می یابد،لذا طبق لایحه بودجه سال96 حقوق شاغلین و کارمندان 10 درصد افزایش خواهد یافت. وی با بیان اینکه، یک بند ویژه برای برابری حقوق بازنشستگان و شاغلین،در لایحه بودجه سال 96 در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد:دولت یازدهم به صورت مستمر اقدام به افزایش حقوق کرده است.
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، برای امسال پیش بینی شده که نرخ تورم بین7-8 درصد باشد افزود: در سال 93 دریافتی های شاغلین و به ویژه بازنشستگان عادلانه نبود.
نوبخت در ادامه با اشاره به اینکه، در صفحه 165 برنامه ششم توسعه توضیح داده شده تا بتوانیم نابرابری ها را در بحث حقوق بازنشستگان برطرف و یکسان کنیم اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی هنوز برنامه را تصویب نکرده است اما ما براساس آن عمل کرده ایم.40 هزار میلیارد تومان برای صندوق های بازنشستگی در نظر گرفته شده استوی با بیان اینکه، طبق برنامه ششم توسعه اقدام به رفع نابرابری در حقوق بازنشستگان و شاغلین خواهیم کرد افزود: 40 هزار میلیارد تومان برای صندوق های بازنشستگی در نظر گرفته شده است.
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، سازمان برنامه و بودجه از محل جابه جایی ها 10 درصد می تواند برخی از اقلام را افزایش دهد اضافه کرد: در رابطه با حقوق بازنشستگان عدالت باید رعایت شود.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Randi 574 :

    Podstatou komunistické ideologie je učení o třídním boji, spojené s požadavkem některé třídy eliminovat (převychovat) a jejich majetek zetsġtnit.SkuteÍně nechápu, jak někdo může přirovnávat slib věrnosti tomuto učení k příslušnosti k církvi.Rychetský "ujel" a protože ho znám jako slušného člověka, předpokládám, že i sám bude toto své vyjádření korigovat.

    1395/12/27 6:53

بیشتر بخوانید