14 تیر 1396

18 خرداد 1396

اثرات برنامه های کارآفرینی بر روی دانشجویان دانشگاه
کارافرینی

اثرات برنامه های کارآفرینی بر روی دانشجویان دانشگاه

در این عرصه شخصی کارآفرین می شود که در جامعه تصویر ی مثبت از خود نشان داده است و توسط افراد با نفوذ مورد حمایت قرار گرفته است. برداشت شخصی، از قابلیت های کلیدی برای موفقیتش است. درست همان طور که به کسب و کار و زندگی اش معتقد باشد در آن موفق خواهد بود.

8 خرداد 1396

در این مقاله نکاتی ساده برای عکاسی با تلفن همراه آورده شده است
کارافرینی

آموزش عکاسی

ترس و خجالت را کنار بگذارید مثل یک خبر نگار جلو بروید و با سوژه مورد نظر صحبت کنید و علت عکس گرفتن را برایش توضیح دهید شما با یک تیر دو نشان را می زنید هم عکس خوب می گیرید و هم با مردم و جامعه ارتباط برقرار می کنید. 

7 خرداد 1396

30 اردیبهشت 1396

آیا پرورش قارچ خوراکی کسب و کار سود آوری هست؟
کارافرینی

ایجاد کسب وکار با پرورش قارچ خوراکی

کسب درآمد از راه های کم هزینه همیشه ذهن منو درگیر کرده، حتماشما هم از خودتان می پرسید مثلا پرورش قارچ خوراکی کار مشکلی است ؟ یا چه زمانی برای پرورش قارچ خوراکی مناسب است ؟ به چه مقدار جا برای پرورش قارچ خوراکی نیاز دارید؟ آیا پرورش قارچ خوراکی کسب و  کار سود آوری هست؟

خلاقیت در کسب و کار
کارافرینی

طراحی های شگفت انگیز روی قهوه

به نظر من داشتن ابتکارهای جدید در کسب و کار لازمه پیشرفت است حال یک کافه دار در کره جنوبی با طراحی های زیبایی که بر روی کرم قهوه انجام داده ، توانسته ....

26 اردیبهشت 1396

شبکه های اجتماعی سرمایه گذاران ، راه اندازی کسب و کار و درامد زایی
کارافرینی

معرفی شبکه های اجتماعی سرمایه گذاران

شبکه های اجتماعی علاوه بر اطلاعات و ابزارهای مفیدی که در اختیار کاربران خودشان قرار میدند، فرصتهایی برای راه اندازی یک کسب و کار و درامد زایی را برای افراد متخصص در زمینه بازار های مالی نیز بوجود آورده اند.

22 اسفند 1395

21 اسفند 1395

 مستقل شدن، رویای هر فرد جوانی است.
کارافرینی

ایده های کسب و کار برای جوانان

اگر از علم بیان خود مطمئن هستید، اجازه دهید دیگران نسبت به این استعداد نادر شما آگاه باشند. مطالب بازاریابی، پست های وبلاگ، خبرنامه و مقالات را افراد آماتور می توانند بنویسند.

23 بهمن 1395

اما توصیه‌های فراوانی وجود دارد که هر تجارت آنلاینی می‌تواند، صرف نظر از وضعیت مالی، از آن‌ها استفاده کند.
کارافرینی

پنج توصیۀ بازاریابی برای یک تجارت آنلاین موفق

بسیاری از تجارت‌هایی که تازه شروع به کار کرده‌اند ازکلمه رقیب متنفرند و برای تجارت آنلاین حتی بدتر نیز هست. از آن‌جایی که در هرگوشه از اینترنت که فکرش را بکنید تجارت رقیبی در مقابل قرار دارد، این که با استفاده از بازاریابی از همتایان آنلاین خود متمایز شوید چالشی بس دشوار است.

20 بهمن 1395

9 بهمن 1395

بسیاری از برنامه نویسان به صورت دورکاری فعالیت می کنند و به قولی آزادکار (Freelancer) هستند.
کارافرینی

معرفی شغل برنامه نویسی

برنامه نویس کامپیوتر ، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد. تمام آن چیزی را که از طریق کامپیوتر می توان دید از بازی های کامپیوتری گرفته تا سیستم عامل هایی مثل ویندوز و برنامه هایی مثل Office از جمله محصولات نرم افزاری است که بخش قابل توجهی از آن ها را برنامه نویسان کامپیوتر تولید کرده اند.

2 بهمن 1395

27 دی 1395

برخی افراد دوست دارند کار را از دیگر ابعاد زندگی خود جدا کنند.
کارافرینی

پنج اشتباه مدیریتی زنان درکسب‌وکار

این اغواکننده است که به عنوان یک مدیر زن بخواهید با همکاران هم‌جنس خود صمیمی شوید، اما مرزبندی‌ها را فراموش نکنید تا در اختیاری که برای تصمیم‌گیری و واگذاری وظایف دارید، دچار مشکل نشوید.

15 دی 1395

بصورت آنلاین کار ترجمه و استخدام مترجم انجام می دهند
کارافرینی

کسب و کار های خانگی

دور کاری از طریق تولید محتوی برای سایت ها و وبلاگ ها می تواند کار مناسبی برای انجام در خانه باشد.تعداد زیادی از سایت ها به دنبال نویسندگانی برای تولید محتوی برای سایت هایشان می باشند.

11 دی 1395

با مخاطبان همانند یک دوست رفتار کنید
کارافرینی

بریده ای از کتاب هنر بیان، نویسنده : برایان تریسی

توانایی سخن گفتن با مخاطب عامل مهمی در موفقیت شما محسوب می شود. خوب سخن گفتن می تواند احترام دیگران را به همراه داشته باشد، ارزش و اعتبار شما را افزایش دهد و توجه افرادی را که می توانند شما را یاری رسانده و درها را به رویتان بگشایند جلب نماید.

راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم
کارافرینی

ایده هایی برای کسب و کار های کوچک با سرمایه اندک

خلاقیت داشته باشید. غذاهای ابتکاری با چیدمان اشتها برانگیز ارایه کنید و برند منحصر به فرد برای خود بسازید. همه دنبال نوآوری هستند حتی در یک لیوان آبی که می نوشند. نوآوری و ابداع رمز موفقیت شما در این کار می باشد.

26 آذر 1395

14 آذر 1395

در واقع اگر امادگی فروش آنلاین محصولاتتان را ندارید می توانید صرفا این قابلیت را به سایتتان اضافه کنید.
کارافرینی

5 روش برای ارتقاء بازاریابی 

خریدارانی که عشق فروشگاه های آنلاین شما را دارند احتمالا شما را بعدها ترغیب خواهند نمود تا تعدادی خرید هدیه هم ارائه بدهید! همچنین بایداطمینان حاصل کنید که قادر به تنظیم افزایش ترافیکی هستید که به خاطر تقلاهای بازاریابی شما به وجود آمده است.

27 آبان 1395

هدف، خلق ماشینی هیجان انگیز یا دارای ویژگی های غیر منتظره نیست بلکه هدف، دوباره زنده کردن یک ماشین و تحویل آن به مشتریانی است که آن را دوست دارند.
کارافرینی

هنر نیروبخشی به تفریحات قدیمی زمینی

زمانیکه سفارشی بدست آن ها می رسد، تیم، بدنه ی ماشین را از هم جدا می کند. موتور ماشین، بدنه ی فلزی، جلوبندی و جعبه دنده را بازرسی می کند. آن ها یک کاربوراتور جدید نصب می کنند و میل لنگ، پیستون ها و میله ها را بازرسی می کنند. هر قطعه ی مشکل داری، با قطعه ای جدید یا تکه های مناسب حاصل از یک موتور دیگر، جایگزین می شود. فنر بندی و ترمزها نیز به همین صورت تعویض می شوند.

26 آبان 1395

9 مهر 1395

ویژگیهای بارز این محصول در طراحی و ترسیم نقشه هایی دقیق و حرفه ای، نگاه بسیاری از مهندسین عمران، معماری، راه سازی، ساخت تولید، برق، الکترونیک و... را به سوی خود جلب نموده
کارافرینی

نرم افزار AutoCAD

نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی می باشد.

28 خرداد 1395

23 اردیبهشت 1395

نوسانات قیمت هزینه نرم‌افزارهای حسابداری کسب و کار کوچک تا حد زیادی وابسته به موارد زیر هستند:
کارافرینی

هزینه نرم‌افزارهای حسابداری کسب و کار کوچک

ر هنگام خرید نرم افزار حسابداری باید به یاد داشته باشید که نرم افزار مناسب را برای خود پیدا کنید. در واقع انتخاب نرم افزار تا حد زیادی وابسته به سودهای سالانه پیش بینی شده ، و تعداد کارکنان است. استارت‌آپ‌های تجاری کوچک باید بر نرم‌افزاریی مانند کوییک بوکس یا پیچتری فیرست اکانتینگ تمرکز کنند که معمولا کارکردهایی که بیشتر شرکت‌ها به آن نیاز دارند را فراهم می‌کنند.

رفتار اجرایی که در ابتدا ممکن است در یک حوزه‌ی کسب و کار خاص، کارآمد باشد به سرعت حیات خاص خودش را پیدا می‌کند و به یک عادت در سراسر آن سازمان تبدیل می‌شود.
کارافرینی

چهار مانع برای یادگیری و تغییر سازمانی در کسب و کار

رفتار اجرایی که در ابتدا مفید واقع می‌شد در فرهنگ سازمانی تکثیرو اشاعه پیدا می‌کند، و طی آن به اعضای سازمانی با ناتوانی‌های یادگیری سرایت می‌کند و مانع از مشاهده و برخورد آنها با واقعیاتی می‌شود که سازمان با آنها روبرو است. چهار مانع یادگیری، ویروس را زنده نگه می‌دارند و سیستم را در حالت تکثیرو اشاعه قفل می‌کنند

12 اردیبهشت 1395

11 اردیبهشت 1395

شاپیفای در بالای بسیاری از فهرست‌ها برای بهترین نرم افزار‌های آنلاین قرار می‌گیرد چون شروع آن آسان و یکی از محبوب‌ترین نرم افزار‌های آنلاین است.
کارافرینی

5 نرم افزار تجارت الکترونیک برای کارآفرینان جوان

انتخاب نرم افزار تجارت الکترونیک یکی از مهم ترین قسمت ها ی آغاز یک کسب و کار آنلاین است. ظاهر، احساس و کارکردپذیری فروشگاه و مرکز خریدیک اثر واضح روی فروش دارد. بنابراین، پیدا کردن مورد درست ضروری است. بازار نرم افزار های تجارت الکترونیک گزینه هایی را برای هر کارآفرین پیشنهاد می دهد اما هیچ کدام تمام ویژگی ها را در بر ندارد. نرم افزار تجارت الکترونیک ، برای شما بستگی به ویژگی هایی که شما نیاز دارید، کجا می خواهید آن را میزبانی کنید و چقدر از IT اطلاعات دارید در دسترس شما قرار می گیرد.

7 اردیبهشت 1395

جریان درآمد دوم یعنی شغل شما دیگر مالک شما نیست
کارافرینی

پنج منفعت آغاز یک کسب‌ و کار کوچک جانبی

کارآفرینی: یک کلمه که من همزمان می‌پرستم و نفرت دارم. به عنوان یک نفر با آرزوهایی که یک روز یک شرکت موفق را شروع می‌کنم، ایدۀ رشد دادن یک کسب‌وکار تازه به یک شرکت قدرتمند هیجان‌انگیز است. دیگران از سناریوی رؤیایی من در حمایت از یک شغل باثبات که غذا را روی میز بگذارد اجتناب می‌کنند. هیچ مسیری بر دیگری برتری ندارد. کلاً بستگی به چیزی دارد که هر فرد در زندگی می‌خواهد.

سیستم های پرداخت  با موبایل برای کسب و کارها قابل اتکاتر شده است.
کارافرینی

پنج نوع ابزار پس‌ انداز پول برای کسب‌ و کار

هیچ زمانی بهتر از الآن برای ذخیرۀ منابع وجود نداشته است. ما در عصری زندگی می‌کنیم که علاوه بر سرعت و سهولت به دنبال ارزانی هستیم.برای کارآفرینان که متفکران پیشرو هستند، ذخیرۀ پول برای کسب‌وکارشان باید یک اولویت باشد.در اینجا به پنج نوع از ابزار برای ذخیره پول برای کسب و کار شما اشاره شده است.