سیارک

دوشنبه

27 اسفند 1397

محصولات غذایی به عنوان منبع انرژی در تغذیه برای بدن خدمت می کنند.
تغذیه

میزان کالری مواد غذایی + 23 جدول

با توجه به داده های فوق، می توانید بدانید چه نوع غذایی مورد توجه قرار می گیرد و چه چیزی بهتر است به طور کامل ازبرنامه رژیم غذایی شما حذف شود. همچنین رژیم غذایی متعادل را با مصرف کالری مورد نیاز روزانه در تغذیه با توجه به وزن، قد، ویژگی های سنین مختلف تنظیم کنید.

چگونه رنگ مو با رنگ چشم هماهنگ شود

قبل از هر تغییری در مو ها، شما باید به رنگ چشم خود نگاه کنید و رنگ پوست را تعیین کنید.داده های طبیعی به انتخاب رنگ مو کمک می کند، که مخصوصا برای صورت بسیار مهم است. اگر میخواهید جوانتر دیده شوید، به رنگ طبیعی موی خود بازگردید، زمانی که 4 تا 5 ساله بودید وقتی موهای شما روشن تر بود.

تکنولوژی خود تاشو سازی به فرآیندهای خود مونتاژ اشاره دارد
تازه ها

دستگاه ها و مواد خود تاشو برای کاربردهای زیست پزشکی

تکنولوژی خود تاشو سازی بسیار موازی اجازه می دهد تا تعداد زیادی از چند سطحی ها به طور همزمان بر روی یک بستر واحد ساخته شود. الگوهای دلخواه را می توان با مواد ناهمگن طراحی نمود تا به عنوان ماژول های حسی یا قابل ارتباط بکار روند

گردشگران در کره شمالی عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.
سبک زندگی

10 عکس از کره شمالی

گردشگران در کره شمالی، شعار همه چیز را نمی توان در بیشتر کشورهای بسته شده در جهان عکس برداری کرد را کاملا با موفقیت شکسته اند.چه sayarak.com انجام داد؟ بیایید نگاهی به زندگی روزمره پیونگ یانگ از طریق چشم های  گردشگران بیندازیم که عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.

علل افسردگی  به استعداد ژنتيكی، فيزيكی، روانی و دارويی تقسيم مي شوند.
سلامت روان

علت افسردگی

اعتقاد بر این است که عامل ژنتيكی بر شروع افسردگی در بیمار تأثیر می گذارد، اما پزشکان می گویند که اهمیت آن دقیقا برای شکل گیری این بیماری است، به عنوان مثال برای ظهور اسکیزوفرنی یا اختلال دوقطبی .

زنجبیل مقدار قابل توجهی از اسیدهای آمینه و ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند گینگرول
تغذیه

خواص زنجبیل

زنجبیل مقدار قابل توجهی از اسیدهای آمینه و ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند گینگرول

sayarak.com شما را به دنیای شگفت انگیز طبیعت با 20 عکس فوق العاده دعوت می کند.
عکس

بهترین آثار رقابت عکاسی بین المللی

رقابت های بین المللی برای بهترین عکاسی چشم انداز سال برای 5 سال متوالی طول می کشد. برای جایزه بزرگ $ 10،000، در نظر گرفته شده است. استادان عکاسی از سراسر جهان مبارزه می کنند. هیئت منصفه هر ساله بیش از 3 هزار عکس را در نظر می گیرد.

مخمر یک موجود زنده و تک سلولی است که در گیاهان و حیوانات یافت می شود.
سیارک

مخمر چیست؟

مخمر یک موجود زنده و تک سلولی است که در گیاهان و حیوانات یافت می شود.

در آستانه زیبایی و درد: مجسمه هایی درباره احساسات و تجربیات
هنرمندان

مجسمه هایی درباره احساسات و تجربیات

بعضی از هنرمندان Gil Bruvel را تحت تأثیر و الهام برای ایجاد شاهکار های خود قرار داده اند. قبلا، سورئالیست ها از جمله آنها بودند، از جمله سالوادور دالی، مکس ارنست و جورجیو د کیریکو و بعد از آن  هنرمندانی از جمله فرانسیس بیکن...

اولین دسته‌ی الگوریتم‌ ها براساس تبدیل فوریه‌کوانتومی هستند
اینترنت

الگوریتم کوانتومی چیست؟

تئوری محاسبات از گذشته تقریبا به طور مطلق به عنوان شاخه‌ای از ریاضیات محض مطالعه می شده است. اما این روندی اشتباه است. کامپیوترها (رایانه ها) اشیایی فیزیکی، و محاسبات فرآيندهایی فیزیکی هستند. آنچه که کامپیوترها توانایی محاسبه‌اش را دارند یا ندارند تنها به قوانین فیزیک مربوط می‌شود، نه به ریاضی محض.

بزهکاران سایبری می توانند مستقیما ، از شما پول سرقت کنند.
نرم افزار word

10 ترفند امنیتی جدید

بزهکاران سایبری می توانند مستقیما ، از شما پول سرقت کنند. این مورد با تروجان های بانکی صورت می گیرد، که بسیار موثر هستند(فقط یک باند،در یک هفته بیش از 500,000 یورو به سرقت برد)و گاها برای دور زدن دو عامل هویت و دیگر اقدامات حفاظتی بانک ها مدیریت می شوند.

اهداف اصلی  از آموزش محیطی در مورد تنظیم بحران های اضطراری، شدید و باز سازی ...
نرم افزار word

آموزش محیطی

فعالیت های آموزش محیطی را باید به عنوان بخشی از برنامه مدیریت محیطی فراگیر در مناطق تحت تاثیر بر عهده گرفت. در مورد آموزش پناهندگان، هدف عوامل جلوگیری، کاهش و منع تاثیرات مرتبط با پناهندگان در محیط است.

مدیران کسب و کار در زمان مصاحبه استخدام این را بهتر از هر کسی می دانند.
استخدام

در مصاحبه استخدامی این حرکات را انجام ندهید

sayarak.com در این مقاله به 8 حرکت و نماد از زبان بدن، که به دلیل آن ها، حتی با داشتن یک رزومه عالی استخدام نمی شویم را به شما می گوید و این که از چه حرکات و موقعیت هایی باید اجتناب کنید تا  رویای استخدام را از دست ندهید.

 تاکید بر روی لزوم مقاومت علیه رقبا یا ساخت مزیت رقابتی پایدار دراز مدت است.
کارافرینی

مزیت رقابتی: جرات در شکل دادن اهداف و جامعیت یک استراتژی

رقابت، ابتکار و جهانی سازی کلید واژه هایی هستند که چندین دهه تقریبا در هر جنبه ای از فعالیت اجتماعی و افتصادی حضور داشته اند. خصوصا، علاقه روبه رشد در مسائل مرتبط با رقابتی بودن در توسعه تئوری ها و مطالعات در زمنیه تحلیل رقابت و استراتژی های رقابت نقش داشته اند.

گرایش به کارآفرینی یک مفهوم کنجکاوانه است
کارافرینی

گرایش به کارآفرینی

کارآفرینان باید مانند مخترعان، متخصصین بازاریابی، تسهیل کننده ها، متخصصین تغییر سازمانی، رهبران، تکنولوژیست ها و فروشندگان ارشد عمل نمایند. بنابراین، هر چه کارآفرین قادر باشد که دانش و مهارتهای بیشتری را بروز دهد، بهتر است.

کاسه تبتی در مدیتیشن کاربرد زیادی دارد، صدای ضبط شده با کیفیت
موزیک

دانلود صدا کاسه تبتی

کاسه تبتی در مدیتیشن کاربرد زیادی دارد، در این پست صدای ضبط شده با کیفیت عالی 2 کاسه تبتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید از طریق لینک های زیر دانلود کنید.