سیارک

دوشنبه

29 بهمن 1397

آپاندیسیت را می توان به 2 نوع تقسیم کرد: مزمن و حاد.
بیماری

آپاندیسیت چیست

آپاندیسیت یک بیماری مزمن است که ممکن است برای مدت طولانی خود را آشکار نکند. علائم این بیماری درد شدید در سمت راست شکم به سمت پایین است، بنابراین در شروع اولین درد، شما باید توسط یک پزشک ویزیت شوید. مهم است که به خاطر داشته باشیم که با این موضوع شوخی کردن غیرممکن است

12 اختراع تازه که زندگی والدین را راحت تر خواهند کرد
والدین و کودکان

اختراعات جدید برای کودکان که زندگی را برای والدین راحت تر می کند 12 مورد

گر 100 سال پیش همه چیز باید با دستان و بصورت مکانیکی انجام شود، امروز والدین با کمک دستگاه هایی که زندگی را برای تمام خانواده آسان تر می کنند، مراقبت از کودکان را راحت تر انجام می دهند.

اسید اسکوربیک یا ویتامین C  اکسیر زندگی است که در همه جا ارزشمند است.
تغذیه

ویتامین سی - Vitamin C

تقریبا هر کسی شنیده که ویتامین C موجب پیشگیری از سرماخوردگی می شود، بنابراین در زمستان، همه مردم نارنگی، پرتقال و مرکبات را استفاده می کنند و یا از داروخانه ها مکمل Vitamin C را می خرند.

شمال آخر هفته

تعطیلات پیش رو زمان مناسبی برای یک سفر زمستانی به شمال کشور است، دانشگاه آزاد اسلامی یکشنبه 21 بهمن 97 را تعطیل کرده است. احتمالا ادارات و مدارس تعطیل نباشند.

زمانی قدرت در تسلیحات نظامی بود، زمانی سرمایه داران حرف اول را می زدند
سیارک

خطر گوگل

زمانی قدرت در تسلیحات نظامی بود، زمانی سرمایه داران حرف اول را می زدند

دولسه دلچه یک نوع دسر است. کاتلا از طریق حرارت ملایم شیر و شکر به دست می آید
راهنمای خرید

کاتلا

دولسه دلچه یک نوع دسر است. کاتلا از طریق حرارت ملایم شیر و شکر به دست می آید

در نقد فیلم bird box همین قدر کافی است بگوییم که فیلم نامه قطعا
سینمای جهان

نقد فیلم bird box

طرفداران این ژانر فیلم در سینمای جهان، ظاهرا علاقه مند به این موضوع و تکنیک های مرتبط با مشاهده، تجزیه و تحلیل و بازتاب عوارض آخر الزمانی در نبود تمدن، واین که چگونه مردم بعد از روز آخرالزمان را می گذرانند، هستند.

حتما با پیامک تبلیغاتی مزاحم شما هم شده اند
اینترنت

پیامک تبلیغاتی مزاحم

حتما با پیامک تبلیغاتی مزاحم شما هم شده اند، برای رهایی از پیامک مزاحم تبلیغاتی ابتدا باید از طریق کد دستوری زیر دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنید.

دراپ شیپینگ یک روش مدیریت زنجیره تأمین برای خرده فروشی است.
اینترنت

Drop shipping | دراپ شیپینگ چیست؟

دراپ شیپینگ یک روش مدیریت زنجیره تأمین برای خرده فروشی است. دراین روش خرده فروشی انبار ندارد و سفارشات را مستقیما از عمده فروشی ارسال می کند. عمده سود این روش فروشندگی از اختلاف قیمت عمده فروشی و خرده فروشی به دست می آید.

راه حل خلاق برای یک رستوران کوچک و محل کسب و کار
کارافرینی

افراد خلاقی که باید جایزه بگیرند 17 عکس

ذهن خلاق  یک شیوه تفکر است که در آن نیمکره راست مغز کار می کند، که باعث می شود فرد جهان را به عنوان یک سری از تصاویر و استفاده از تقلید بصری ببینید. در این پست 17 عکس از جالبترین راه حل های طراحی را جمع آوری کرده ایم که شایسته توجه شما هستند.

کاسه تبتی در مدیتیشن کاربرد زیادی دارد، صدای ضبط شده با کیفیت
موزیک

دانلود صدا کاسه تبتی

کاسه تبتی در مدیتیشن کاربرد زیادی دارد، در این پست صدای ضبط شده با کیفیت عالی 2 کاسه تبتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید از طریق لینک های زیر دانلود کنید.