100 حدس، برای شکستن پسوردتان کافی است

به گزارش  (سیارک) : احتمالا هم اکنون برای تقویت پسوردتان یک یا دو ترفند می دانید. امکان دارد یک یا دو عدد به کار برید یا حتی علائم کوچکی قرار دهید تا پسوردتان را در مقابل افراد شروری که به دنبال کشف رمزتان هستند، پیچیده تر نمایید. احتمال دارد نام مکان یا حروف اول آن را بکار برید تا رمزتان را تغییر داده باشید. احتمال هم دارد هرکاری انجام دهید باز کفایت نکند.  


چهار محقق از دانشگاه پکن (دین وانگ، زجیان ژانگ، پینگ وانگ و زینی هوانگ) اخیرا نتایج مطالعه ای را منتشر کردند که عنوان آن «هدف قرار دادن آنلاین حدس زدن پسورد: تهدید دست کم گرفته شده» می باشد (لینک PDF). در این نوشته، انها توضیح می دهند که چگونه قادر شدند تا با موفقیت برخی از پسوردها را با کمتر از 100 حدس بشکنند. (سیارک)  
حتی اگر فردی تمامی این حدسیات را دستی تایپ کند، باز به طور مزحکی کار کمی انجام داده است. الگوریتم آنها که TarGuess نامیده می شود، در برخی از سناریوها نرخ موفقیتی بالای 73 درصد کسب می کند. این 73 درصد از پسوردهای کاربران با حداکثر 100 حدس می باشد. چه چیزی باعث می شود تا TarGuess در بدست آوردن کلمه عبور خوب عمل کند؟ کل کاری که انجام می دهد دانستن همه چیز راجع به هدف، قبل از راه اندازی حمله می باشد.
آشنایی با همه چیز راجع به شما
TarGuess حدسیات خود را بر پایه ی خرده اطلاعات شخصی (PII) قرار می دهد که به آن ارائه می شود. برای کسی که قصد هک اکانت شما را دارد دستیابی به PII چگونه آسان می شود؟ احتمالا آسان تر از چیزی است که شما فکرش را می کنید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Roby 796 :

    Por alusiones, Kaneda, el PSE-EE no es un partido de derechas. Hay que joderse.EB, lÃeitcam³nge, son su discurso pseudo abertzale no tiene ningún problema para ir en ninguna lista. Es más, sinceramente, no soy capaz de distinguir entre el discurso de EA, Aralar y EB... y el que encuentre una diferencia, que me la explique.

    1395/12/27 06:23 ق.ظ

بیشتر بخوانید