تزیین کریسمس

در

مهمترین بخش مهمانی درخت شب کریسمس است. از درخت مصنوعی هم می توانید استفاده کنید. تزئینات درخت شامل لامپ های رقص نور رنگی است که از همین روزها در مغازه های کادویی فروشی به وفور یافت می شود.

درخت را می توانید با مجسمه های کوچک نیز تزئین کنید.

ماگ های مخصوص کریسمس هم بسیار زیبا هستند و در بیشتر مغازه ها یافت می شوند.

برای شب کریسمس می توانید خانه را با جوراب های قرمز و شمع نیز تزئین کنید.

بعضی شیرینی فروشی ها، برای شب کریسمس شیرینی شکلاتی مخصوص تهیه می کنند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 عادت روزمره که در فیلم های غربی مشاهده کرده ایم

در

قهوه

 

شخص دائماً از منابع مختلف چیز جالب یا مفیدی را برای خود قرض می گیرد. و سینما از این نظر مستثنی نیست. بسیاری از سنت ها و تعطیلات روزمره ، که مدتهاست در زندگی ما جا افتاده است و در واقع توسط ما پذیرفته شده است ،  اغلب در طرح تعداد قابل توجهی از فیلم های خارجی ظاهر می شود. در اینجا 10 عادت در زندگی روزمره وجود دارد که در سینمای غرب مشاهده کرده ایم .


خرید قهوه آماده

قهوه

در گذشته ،خرید قهوه آماده یک امر نادر بود.


امروز ، در راه کار یا تحصیل ، می توانیم ده ها قهوه خانه خیابانی را مشاهده کنیم که پیشنهاد می کنند یک نوشیدنی تقویت کننده به ما بفروشند. و حتی چند دهه پیش ، این عمل یک امر نادر بود. و همه به این دلیل است که ما اخیراً شروع به مشاهده فعالانه کارمندان دفتر غربی با قهوه در لیوان یکبار مصرف در دست کردیم. در حقیقت ، حداقل دو دلیل دیگر برای محبوبیت کافی شاپ های آماده وجود دارد: اول اینکه ، این واقعا راحت است ، و دوم اینکه ، با چنین تقاضایی ، شروع یک کار در این مسیر واقعاً امیدوار کننده و سودآور است.

 

جشن هالووین

جشن هالووین

این تعطیلات امروز بسیار محبوب است


دشوار است بگوییم که آیا بسیاری از ما واقعاً هالووین را  جشن گرفته ایم یا نه ، اما در بسیاری از فیلم های خارجی به آن توجه کرده ایم ، زیرا ما با یک فضای عرفانی عجین شده ایم و شروع به احترام به ارواح و دنیای دیگر می کنیم. در عوض ، کل ماجرا این است که ما از گذراندن یک روز دیگر از سال برای سرگرمی ، علاوه بر این ، استفاده از وسایل موضوعی از لباس ، کدو تنبل و .... بیزار نیستیم. و موسسات مختلف و زنجیره های خرده فروشی با سازماندهی رویدادهای مربوطه یا فروش لباس ، کدو تنبل  و .... ، مشتاقانه تقاضای هالووین را پشتیبانی می کنند.

 

جشن روز ولنتاین

جشن روز ولنتاین

یکی دیگر از تعطیلات وام گرفته شده که کاملاً به زندگی ما وارد شده است.


مدت زمان طولانی است که این تعطیلات عاشقانه به یک سنت خوب برای عاشقان تبدیل شده است تا بار دیگر احساسات خود را به زیباترین و به یاد ماندنی ترین حالت بیان کنند. و مدتهاست که جشن روز ولنتاین  هیچ کس را اذیت نمی کند ( قبلا فقط کاتولیک ها آن را جشن می گرفتند). این محبوبیت به طور فعالانه توسط سینمای خارجی ترویج می شد ، جایی که بارها قسمت هایی نشان داده می شد که شخصیت ها به یکدیگر ولنتاین قلبی شکل می دادند ، شگفتی های عاشقانه ای را برای همنوعان خود آماده می کردند و حتی در این تاریخ زیبا پیشنهاد ازدواج یا عروسی می کردند.

 

خدمات تحویل غذا

خدمات تحویل غذا

این نوع خدمات امروزه محبوب هستند.


چه کسی فکر می کرد یک ربع قرن پیش ما می خواهیم یخچال را بدون ترک کاناپه پر کنیم. اما پس از تماشای قهرمانان غربی فیلم ها و سریال های تلویزیونی ، جایی که قهرمانان اغلب از خدمات تحویل غذا به خانه های خود استفاده می کنند - علاوه بر این ، محبوب ترین در این زمینه پیتزا بود - این عمل در کشور ما بیشتر و بیشتر ریشه دواند. امروزه علاوه بر غذای ایتالیایی فوق الذکر ، سفارشات خانگی غذاهای چینی در جعبه ها ، سوشی ها یا حداقل چیز های مورد نیاز ، که نیاز به پر کردن یخچال را دارند ، کاملاً مشهور است. این عمل مزایای زیادی دارد: ارزان بودن نسبی سرویس ، سرعت و البته طعم غذای آماده ، و حتی نیازی به شستن ظرف ها نیست. و حوادث اخیر که کل کره زمین را در خانه قرنطینه کرده است ، دور جدیدی از توزیع و محبوبیت تحویل در خانه را ایجاد کرده است.

 

 آواز تولدت مبارک

 تولدت مبارک

اکنون تعداد کمی از افراد بدون همراهی این آهنگ تولد خود را جشن می گیرند


اگر جشن تولد برای ما یک سنت طولانی است ، خواندن یک آهنگ بی تکلف به انگلیسی هنگام  آوردن کیک فقط در چند دهه گذشته مرسوم است. و ، علی رغم وجود ترجمه فارسی ، اغلب به شکل اصلی خود انجام می شود. گسترش این آهنگ شگفت انگیز است: طبق کتاب رکوردهای گینس ، Happy Birthday to You مشهورترین آهنگ به زبان انگلیسی است. این تعجب آور نیست ، زیرا به سختی حداقل یک بیننده از سینمای غرب وجود دارد که آن را روی صفحه نشنیده باشد .

 

مهمانی آخرین روز مجردی

 آخرین روز مجردی

یکی از محبوب ترین در بین جوانان.


ما همچنین سنت جشن "آخرین روز زندگی مجردی" را از فیلم های غربی گرفته ایم. امروزه یافتن آژانس برای سازماندهی رویدادهایی که خدمات آخرین روز زندگی مجردی تازه عروس و داماد و دوستانشان را فراهم کند کار دشواری نیست.

 

ساقدوش عروس  و داماد

ساقدوش عروس  و داماد

ساقدوش عروس  و داماد با لباس های یکسان تقریباً یک سنت عروسی است.


 تعدادی آداب و رسوم جالب وجود دارد که تصور یک عروسی مدرن بدون آنها دشوار است - به عنوان مثال ، سنتی که عروس دسته گل خود را می اندازد. علاوه بر این ، انتخاب یک لباس برای ساقدوش عروس و دوستان داماد و یا توافق قبلی که همه باید به یک سبک یا طرح رنگی یکسان بپردازند ، بسیار محبوب شده است. و برگزاری مراسمی در ساحل ، پارک یا سایر مکان های زیبا در واقع یک سرویس همه گیر از طرف آژانسهای سازماندهی تعطیلات است.

 

جلسات روانکاوی

جلسات روانکاوان

جلسه با روانشناس دیگر بخشی از زندگی فقط افراد ناسالم محسوب نمی شود


برای مدت طولانی ، یک جلسه با یک روانشناس یا روانکاو تقریباً چیزی شرم آور تلقی می شد و فقط کسانی که دارای مشکلات روحی هستند به آنها مراجعه می کردند. و این نمونه های سینمای خارجی بودند که به تدریج ما را به این ایده سوق دادند که چنین عقیده ای رادیکال درست نیست. امروز ، جلسه ای با حضور متخصصانی که مدتها به طور ناخوشایند نادیده گرفته شده اند  ، چیزی شرم آور یا چیزی که ارزش پنهان کردن دارد ، در نظر گرفته نمی شود. و مکالمه با یک روانکاو برای یک فرد مدرن می تواند به مقابله با گذشته و مشکلات حال و همچنین مقابله با استرس و موارد دیگر کمک کند.

 

دکوراسیون منزل در تعطیلات سال نو

کریسمس

قبلا ، در سال نو ، شاید درخت تزئین می شد ، اما امروز - کل خانه.


در کشورهای غربی تعطیلات سال نو شاید بزرگترین و طولانی ترین دوره تعطیلات باشد. سال نو ما نیز یک تاریخ مهم است ، اما ما هنوز آن را در مقیاسی مانند خارج از کشور جشن نمی گیریم. به طور خاص ، این مربوط به خانه تکانی خودمان تا پایان اسفند بود. با این حال ، زیباترین و به یاد ماندنی ترین تصاویر خانه ها و آپارتمان ها که با درخت کریسمس تزئین شده ، چه در بیرون و چه در داخل خانه خیره کننده هستند ، ما را بر آن داشت تا خرید تزئینات بیشتری را شروع کرده و حال و هوای سفره هفت سین سال نو را فراتر از اتاقی که میز جشن در آن قرار دارد ، پهن کنیم.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...