چگونه مشکل لرزش فرمان هنگام ترمز را بدون تعویض دیسک حل کنیم

لرزش فرمان در واقع دلایل بسیار زیادی دارد. با این حال ، مشکلات مربوط به مکانیسم های ترمز در این مورد در درجه اول از نظر ارتباط و شایع بودن قرار دارند. اگر مکانیسم های ترمز خودرو گناهکار اصلی لرزش فرمان باشند ، می توان با کمک یک ترفند اثبات شده تجربی آن را حل کرد. برای رفع مشکل ، به هیچ وجه به چیزی احتیاج نداریم - یک ساعت وقت شخصی و دست راست (کم و بیش).
 
بیشتر اوقات آنها فکر می کنند که علت در لنت ها قرار دارد.  | عکس
 
وقتی چرخ هنگام ترمز شروع به لرزیدن می کند ، بسیاری از رانندگان معتقدند که زمان آن رسیده که دیسک های ترمز را تغییر دهید. با انجام این کار ، آنها پس از مدت طولانی از این واقعیت که تعویض قسمت قدیمی با قسمت جدید کمکی نمی کند تعجب می کنند. اما دلیل آن می تواند به معنای واقعی کلمه بر روی سطح باشد. واقعیت این است که گرد و غبار ، خاک و چربی به طور مداوم در دستگاه های ترمز (کالیپر) جمع می شوند. تمام این ماده شگفت انگیز به براکت منتقل شوند. از همه بدتر این که ، ذخایر کربن جمع شده ، اگر به موقع از بین نرود ، می تواند به درون فلز نفوذ کند.
برای اطمینان از این که مشکل لرزش فرمان ، دقیقاً از انباشته شدن خاک و چربی ناشی می شود ، لازم است به محل تماس براکت و پدها نگاه کنید. این مسئله کاملاً دور از ذهن نخواهد بود که ببینیم این قسمت ها چگونه است. آلودگی آنها همچنین می تواند باعث لرزش فرمان شود. در این شرایط چه کاری باید انجام شود؟
ساده است ، باید خاک و دوده را از بین ببرید. | عکس
 
ساده است ، باید خاک و دوده را از بین ببرید. علاوه بر این ،  باید بدون آسیب به قطعات حذف شوند. آنها با یک ترکیب ویژه با دمای بالا برای سرویس دهی به کالیپر های ترمز تمیز شده و به خوبی روغنکاری می شوند. این عمل مشکل نیست و به راحتی در حدود 1 تا 5 ساعت در حیاط شما قابل انجام است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید