اینتل هوش مصنوعی را برای تشخیص زودرس تومور مغزی  در مراحل اولیه بکار می گیرد

اینتل هوش مصنوعی را برای تشخیص دقیق تومورهای اولیه مغز ایجاد می کند

تومور مغز

اینتل هوش مصنوعی را برای تشخیص دقیق تومور مغزی  در مراحل اولیه بکار می گیرد. همکاری مهندسین با دانشمندان دانشگاه پنسیلوانیا در بیانیه شرکت گفته شده است.

با توجه به داده ها از انجمن آمریکایی تومورهای مغزی (ABTA)، تومور مغزی تشخیص داده شده در این سال، حدود 80 هزار نفر، و بیش از 4600 نفر از آنها در کودکان است. برای آموزش و ایجاد الگویی برای تشخیص چنین تومورهایی در مراحل اولیه ، محققان نیاز به دسترسی به حجم زیادی از داده های پزشکی مربوطه دارند. با این حال ، مهم است که داده ها محرمانه و محافظت شده باقی بمانند.

 

29 موسسه بین المللی پزشکی و تحقیقاتی به رهبری پن پزشکی(سیستم بهداشت دانشگاه پنسیلوانیا) در توسعه و آموزش شبکه عصبی شرکت خواهند کرد: آنها با هم تصویری را که در اختیار دارند بارگذاری می کنند و بررسی می کنند که چگونه هوش مصنوعی بصورت دقیق تومورهای مغزی را با استفاده از تکنیک محرمانه تشخیص می دهد.

 

اینتل خاطرنشان می کند که شبکه عصبی مطابق روش آموزش فدرال ایجاد شده است - این به سازمان ها امکان می دهد آموزش را بدون تبادل داده های بیمار انجام دهند. این گونه برنامه ریزی شده است که پیشرفت AI قبل از پایان سال به اتمام برسد و دقت مورد انتظار برای تعیین تومورهای مغزی توسط این سیستم 99٪ است.

 

جیسون مارتین ، مهندس ارشد آزمایشگاه های اینتل گفت:

هوش مصنوعی نوید خوبی برای تشخیص زودرس تومورهای مغزی نشان می دهد ، اما برای دستیابی به پتانسیل کامل به داده های بیشتری نیاز دارد. با استفاده از نرم افزار و سخت افزار اینتل ، ما با دانشگاه پنسیلوانیا و فدراسیون 29 مرکز پزشکی همکاری می کنیم تا ضمن محافظت از داده های حساس بیمار ، شناسایی تومورهای مغزی را تقویت کنیم.پیش از این ، دانشمندان با استفاده از هوش مصنوعی  به تشخیص گلوکوم در همان مراحل اولیه، 18 ماه زودتر از پزشکان دست پیدا کردند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید