خودرو

گرانترین خودروی 2018 ده خودرو

اگر بخت به اندازه ای با شما یار بوده باشد که در حال حاضر توانایی این را داشته باشید که بخش هنگفتی از سرمایه خود را برای خرید یک خودرو لوکس و فوق العاده کنار بگذارید خبر خوبی برای شما داریم. در حقیقت خودروهایی وجود دارند که کاملا متفاوت هستند از آن چه به طور معمول روانه بازار  می شود؛ برای نمونه خودروهایی که چراغ های جلو یا عقب شان به وسیله الماس تزئین شده است و نیز دسته ای دیگر از خودرو ها که به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت وفق دادن خود با شرایط گوناگون جوی را دارا هستند. کم نیست اند این گونه خودروهایی  مانند رولز رویس، لامبورگینی و ...... که تنها به این منظور طراحی شده اند که نیازهای آن دسته از مشتریان ثروتمندی را برآورده کنند که هدف شان از خرید خودرو بیش از رانندگی است و به دنبال تجربه ای کاملا متفاوت هستند؛ که البته هزینه کافی برای برآورده کردن این آرزوی خود را نیز در اختیار دارند. ما نیز دراین مقاله قصد داریم شما را با آن دسته از گرانترین خودرو ها در 2018 آشنا کنیم که معمولا تنهابه صورت انحصاری و برای افرادی به خصوص طراحی شده و کمتر مشاهده می شود که به طور عمده روانه بازار فروش خودرو شوند. با سیارک همراه باشید.

 

 

مشخصات خودرو منسوری لینی ویوره

منسوری لینی ویوره

Mansory Linea Vivere منسوری لینی ویوره

قیمتی  که به هنگام عرضه این خودرو به بازار در سال 2016 برای آن در نظر گرفته شد: 2.3 میلیون دلار

در حقیقت کاری که شرکت سازنده این خودروری فوق العاده کرد این بود که دو مدل بوگاتی ویرون پیشین خود را در نظر گرفته و با انجام تغییراتی بر روی آن دو و بهبود نقطه ضعف ها شان و نیز اضافه کردن قابلیت های جدید، مدل جدید خودروی خود، Linea Vivere را روانه بازار فروش خودرو کرد و به سرعت با استقبال چشم گیری از سوی طرفداران خودروهای لوکس و گران قیمت رو به رو شد. برای طراحی ظاهر این خودرو از رنگ ها براق معمول استفاده نشده است و بنا به سفارش مشتری، این رنگ می تواند متغیر باشد. علاوه بر آن در بدنه خودرو از نوعی فیبر کربنی بهره گرفته شده است که ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فردی به آن بخشیده است. از دیگر امکانات به کار گرفته شده در این خودرو می توان به فرمان آن اشاره کرد که بنا به سفارش مشتری می تواند فرمان مسابقه ای باشد یا معمولی، سقف بدنه خودرو نیز به طور کلی دستخوش تغییر شده و طراحی جدیدی برای آن به کار بسته شده است، لوازم موجود در اطاقک داخلی خودرو کاملا به وسیله دست ساخته شده و به هیچ عنوان از ماشین های مکانیکی برای ساخت آن ها استفاده نشده است. نکته دیگر این که برای نخستین بار در این مدل جدید از پدال های آلومینیمی مورد استفاده در خودروهای مسابقه ای استفاده شده است.  موتور به کار گرفته شده در این خودرو، موتور دبلیو 16 هشت لیتری است و بالغ بر هزار و دویست اسب بخار قدرت دارد. جالب است بدانید که این خودرو قابلیت آن را دارد که ظرف مدت 2.5 ثانیه به سرعت شصت متر بر ساعت برسد.

 

 

 

مشخصات خودرو پاگانی هوئایارا رودستر

پاگانی

Pagani Huayara Roadster پاگانی هوئایارا رودستر

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: 2.4 میلیون دلار

شاسی مورد استفاده قرار گرفته در این خودروی جدید رودستر، بسته به سفارش مشتری متفاوت خواهد بود و البته دیگر امکانات آن نیز همین حالت را دارد و بسته به سافرش مشتری مشخص خواهند شد. این خودروی فوق العاده به گونه ای از رقیب خود که در مورد قبلی به آن اشاره شد پیشی می گیرد، چرا که هم وزن کمتری دارد و هم سرعت بیشتری. در ساخت این خودرو از موتور وی 12 شش لیتری بهره گرفته شده است که تا هفتصد و سی و پنج اسب بخار قدرت پیدا می کند و با وجود این که قدرت اسب بخار آن از خودرویی که در مورد قبلی به آن اشاره شد کمتر است، به واسطه وزن کمترش سریع تر است. تنها سه ثانیه زمان نیاز است تا سرعت این خودرو به شصت متر بر ساعت برسد.

 

 

 

مشخصات خودرو بوگاتی چیرون

بوگاتی چیرون

Bugatti Chiron بوگاتی چیرون

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: 2.9 میلیون دلار تقریبا، چرا که امکان تغییر قیمت آن وجود دارد

چیرون، سریع ترین خودروی مسابقه ای یا اسپورتی است که تا کنون توسط بوگاتی طراحی و ساخته شده است. ساخت این خودروی فوق العاده کاملا انحصاری است و تنها به هنگامی ساخت و طراحی آن آغاز می شود که مشتری ای سفارش کار بدهد و برای تولید انبوه در نظر گرفته نشده است. تا کنون نزدیک به پانصد نفر درخواست ساخت این خودرور را داده و در حقیقت سفارش داده اند. موتوری که در ساخت این خودرو از آن بهره گرفته شده است، موتور هشت لیتری دبلیو شانزده است که نزدیک به هزار و پانصد اسب بخار قدرت دارد. ظرف مدت 2.4 ثانیه سرعت این خودرو به شصت متر بر ساعت می رسد.

 

 

 

مشخصات خودرو فراری پینینفارینا سرجیو

فراری پینینفارینا سرجیو

Ferrari Pininfarina Sergio فراری پینینفارینا سرجیو

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: سه میلیون دلار

سرجیو پینینفارینا نام شخصی است که این خودروی فوق العاده را طراحی کرده است و به همین خاطر است که مدل جدید به اسم او نام گذاری شده است. این مدل جدید، ظرفیت دو سر نشین را دارا است و طراحی آن با الهام گرفتن از مدل فراری 458 اسپایدر بوده است. این خودروی جدید فراری هم تنها برای عده معدودی در نظر گرفته شده است یعنی کسانی که آن را سفارش دهند و برای تولید انبوه در نظر گرفته نشده است. فراری پینینفارینا سرجیو از یک موتور چهار و نیم لیتری وی هشت بهره می گیرد که پانصد و نود اسب بخار قدرت دارد. تنها به 3.4 ثانیه زمان نیاز است تا سرعت آن به شصت متر بر ساعت برسد.

 

 

 

مشخصات خودرو استون مارتین والکایریه

استون مارتین والکایریه

Aston Martin Valkyrie استون مارتین والکایریه

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: 3.2 میلیون دلار

اسپانسر های خودروهای مسابقه ای مرتبط با برند رد بول قراردادری با شرکت خودروسازی استون مارتین امضاء کرده و بخش زیادی از هزینه های لازم برای طراحی و ساخت این خودروی اسپورت فوق العاده را متقبل شده است. از امکانات منحصر به فرد به کار گرفته شده در این خودرو می توان سازه کربنی آن اشاره کرد که سبب شده وزن فوق العاده اندکی داشته باشد در مقایسه با سایر خودروهای نسل حاضر. علاوه بر آن طراحی داخلی و مکان قرار گرفتن سرنشینان شباهت بسیار زیادی به خودروهای مسابقات فرمول وان دارد. اخبار و اطلاعات به دست رسیده حاکی از آن است که تا کنون تنها تعداد صد و پنجاه عدد از این خودرو برای ساخت در نظر گرفته شده اند. موتور به کار گرفته شده در این خودرو یک موتور شش و نیم لیتری وی دوازده است که قدرتی بالغ بر 1130 اسب بخار دارد. استون مارتین والکایریه سرعت شصت متر بر ساعت را ظرف مدت دو و نیم ثانیه پر می کند.

 

 

 

مشخصات خودرو لیکان هایپر اسپورت

لیکان هایپر اسپورت

Lykan HyperSport لیکان هایپر اسپورت

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: 3.4 میلیون دلار

این نخستین خودروی فوق العاده لوکسی است که توسط عرب ها ساخته شده است. جالب است بدانید که در اطراف چراغ های جلو لیکان چیزی حدود دویست و بیست قطعه الماس گران قیمت و البته سایر سنگهای قیمتی این چنینی به کار گرفته شده است. جنس بدنه این خودروی فوق العاده لوکس از جنس کامپوزیت کربن است و از دیگر امکانات منحصر به فرد آن می توان به صفحه نمایشگر هولوگرافیک اشاره کرد که برخی از قسمت های خودرو را کنترل می کند. فلت 6، نام موتور 3.7 لیتری ای است که بر روی آن به کار گرفته شده است و تا چیزی حدود 780 اسب بخار قدرت دارد. لیکان 2.8 ثانیه زمان نیاز دارد تا به سرعت شصت متر بر ساعت برسد.

 

 

 

مشخصات خودرو مک لارن پی 1 ال ام

مک لارن

McLaren P1 LM مک لارن پی 1 ال ام

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: نزدیک به 3.7 میلیون دلار

تصویری که مشاهده می کنید البته متعلق به یک مدل قدیمی تر این شرکت خودرو سازی است مک لارن پی 1 جی تی آر و زمانی که توسط مک لارن روانه بازار شد، لقب قدرتمند ترین خودرویی که امکان استفاده شهری از آن وجود دارد را به خود اختصاص داد در جهان. حال سازندگان این خودروی فوق العاده اقدام به طراحی و ساخت مدل جدید خود کرده اند که بسیار قدرتمند تر از مدل پیشین است و از همین حالا، ثروتمندان بسیاری چشم به راه آن اند. از جمله امکانات این خودروی جدید به این موارد می توان اشاره کرد: سقف مدل جدید به طور کلی از کربن فشرده شده ساخته شده است و شیشه های آن از جنس پلی کربنات است، پیچ هایی که برای سر هم کردن قطعات آن استفاده شده از جنس تیتانیوم است و نیز سازندگان سعی کرده اند تا حد امکان وزن وسایل به کار گرفته شده در خودرو وسایل اطاقک خودرو مانند صندلی ها کم باشد و تمامی این عوامل سبب شده تا نه تنها مدل جدید وزن کمتری نسبت به مدل پیشین داشته باشد، بلکه سریع تر هم باشد.

این خودرو از یک موتور وی هشت 3.8 لیتری بهره می گیرد که تا 986 اسب بخار قدرت دارد و ظرف مدت 2.4 ثانیه سرعت آن به شصت متر بر ساعت می رسد.

 

 

 

مشخصات خودرو لامبورگینی وننو رودستر

لامبورگینی

Lamborghini Veneno Roadster لامبورگینی وننو رودستر

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: 4.5 میلیون دلار

این خودروی اپن ایر از قابلیت های بهبود یافته آیرو دینامیک بهره می گیرد و علاوه بر آن سیستم به خصوص طراحی آن به گونه ای است که در پیچ های تند، در مقایسه با سایر خودرو ها، با امکان بهتری می توان پیچید و خودرو را کنترل کرد و کمتر امکان انحراف آن وجود دارد. بدنه کاملا کربنی و نیز سایر امکانات گران قیمت به کار گرفته شده در این خودرو سبب شده است تا در حال حاضر تنها نه عدد از آن در جهان موجود باشد و اگر کسی توانایی خرید آن را داشته باشد باید مدتی قبل سفارش داده تا طراحی و ساخت آن آغاز شود، در غیر این صورت، تولید انبوهی برای خودرو در نظر گرفته نشده است. درب های خودرو نیز رو به بالا باز می شوند.

در لامبورگینی وننو رودستر از یک موتور وی دوازده 6.5 لیتری استفاده شده است که هفتصد و پنجاه اسب بخار قدرت دارد. به 2.9 ثانیه زمان نیاز است تا سرعت خودرو به شصت متر بر ساعت برسد.

 

 

 

مشخصات خودرو کونیگزگ سی سی ایکس آر ترویتا

کوئنیگ سی سی ایکس آر ترویتا

Koenigsegg CCXR Trevita کونیگزگ سی سی ایکس آر ترویتا

قیمتی که به هنگام عرضه این خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: 4.8 میلیون دلار

این خودرو کاملا دست ساز بوده و تا کنون تنها دو نسخه از آن موجود است. بدنه آن به طور کامل از فیبر فشرده شده ساخته شده است و رنگ این دو خودروی موجود، همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید، نقره ای مایل به سفید است این رنگ به واسطه جنس خاص بدنه آن انتخاب شده و هر رنگی قابلیتی ماندگاری بر این گونه فیبر را ندارد. در بخش هایی از خودرو، همانند باله ها، از کربن استفاده شده است و از نوعی چرم منحصر به فرد و بسیار گران قیمت برای ساخت و طراحی قسمت های داخلی خودرو استفاده شده است قسمت های مشکی رنگی که در خودرو مشاهده می کنید از جنس کربن است. در ساخت کوئتینگ سی سی ایکس آر از یک موتور وی هشت 4.7 لیتری استفاده شده است که تا 1018 اسب بخار قدرت دارد و ظرف مدت 2.9 ثانیه به سرعت شصت متر بر ساعت می رسد.

 

 

 

مشخصات خودرو رولز رویس سوئپتایل

رولز رویس سوئپتایل

Rolls-Royce Sweptail رولز رویس سوئپتایل

قیمتی که به هنگام عرضه گرانترین خودرو به بازار برای آن در نظر گرفته شد: سیزده میلیون دلار  

این خودرو به هیچ عنوان تولید انبوه ندارد و کاملا سفارشی است. رولز رویس جدید دو سرنشینه کوپه است و بر روی سقف آن نیز یک پنجره باز شو در نظر گرفته شده است. پنجره طراحی شده بر روی سقف، همانگونه که مشاهده می کنید، از دو تکه مجزا تشکیل شده که تقریبا تمامی سقف را می پوشاند و سرنشینان دید وسیعی نسبت به آسمان پیدا خواهند کرد. رنگ اصلی در نظر گرفته شده برای این مدل جدید رولز رویس سرمه ای است و بنا به سفارش مشتری قابلیت استفاده از رنگ دیگر هم وجود دارد.

در رولز رویس سوئپتایل از یک موتور وی 12 6.75 لیتری استفاده شده است و تا چیزی حدود چهار صد و پنجاه اسب بخار قدرت دارد. به 5.7 ثانیه زمان نیاز است تا سرعت آن به شصت متر بر ساعت برسد.

- نظرات

بهمن بهمن
خوب معلومه دیگه برای چه کسانی هستش گفته تولید انبوه نداره و سفارشی هست

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


چند روزی بیشتر از برگزاری نمایشگاه خودرو 2018 پاریس نمی گذرد

نمایشگاه خودرو پاریس 2018 بخش اول

چند روزی بیشتر از برگزاری نمایشگاه خودرو 2018 پاریس نمی گذرد

از هر دهه سریع ترین خودرو که در بازار قابل دسترسی بوده است، انتخاب شده است.

10 سریع ترین خودرو 1900 تا 2018

از هر دهه سریع ترین خودرو که در بازار قابل دسترسی بوده است، انتخاب شده است.

تقریبا در جهان به خوبی شناخته شده است و تبدیل به خودرو کلاسیک شده است.

خودرو کلاسیک با عمر طولانی 30 خودرو بخش اول

تقریبا در جهان به خوبی شناخته شده است و تبدیل به خودرو کلاسیک شده است.

طرح فروش فوری ایران خودرو در تاریخ 30 بهمن 97 که از ساعت 10 صبح فعال شد

فروش فوری ایران خودرو

طرح فروش فوری ایران خودرو در تاریخ 30 بهمن 97 که از ساعت 10 صبح فعال شد

شرایط جدید پيش فروش خودرو شرکت ایران خودرو به شرح زیر اعلام شد،

پیش فروش ایران خودرو به مناسبت دهه فجر بهمن 97

شرایط جدید پيش فروش خودرو شرکت ایران خودرو به شرح زیر اعلام شد،

راه شکایت از کرمان موتور،شکایت از کرمان موتور،  پیگیری تحویل خودرو کرمان موتور

شکایت از نمایندگی کرمان موتور فقط با یک تلفن

راه شکایت از کرمان موتور،شکایت از کرمان موتور،  پیگیری تحویل خودرو کرمان موتور

انبساط و انقباض سیستم تعلیق، توسط یک فاصله کنترل می شود

سیستم تعلیق هوشمند

انبساط و انقباض سیستم تعلیق، توسط یک فاصله کنترل می شود

همیشه قبض جریمه را تا حداقل یک سال نگه دارید، ممکن است بعدا لازم شود.

اعتراض به جریمه رانندگی

همیشه قبض جریمه را تا حداقل یک سال نگه دارید، ممکن است بعدا لازم شود.

از سال آینده در طرحی آزمایشی بیمه نامه های شخص ثالث به صورت راننده محور باشد.

بیمه شخص ثالث جدید

از سال آینده در طرحی آزمایشی بیمه نامه های شخص ثالث به صورت راننده محور باشد.

بدون هیچ تغییری در سیستم برقی روی خودرو شما قابل نصب است.

بهترین هدلایت برای خودرو

بدون هیچ تغییری در سیستم برقی روی خودرو شما قابل نصب است.

اولین نسل از چراغ‌ های زنون در خودروی BMW سری 7 در سال 1991 ظهور یافتند

نبرد چراغ‌ های هدلایت :چراغ‌ های HID (زنون)

اولین نسل از چراغ‌ های زنون در خودروی BMW سری 7 در سال 1991 ظهور یافتند

بسیاری از مدل های گوناگون خودروبا عمر طولانی به اندازه ای محبوب و پرفروش شده اند

خودرو کلاسیک با عمر طولانی 30 خودرو بخش دوم

بسیاری از مدل های گوناگون خودروبا عمر طولانی به اندازه ای محبوب و پرفروش شده اند

از میان خیل بازی هایی که قرار است در سال جاری منتشر شوند

بهترین بازی ها که در سال 2018 عرضه خواهند شد بخش اول

از میان خیل بازی هایی که قرار است در سال جاری منتشر شوند

بازی در درگیری ها و نبرد ها دچار تغییراتی شده و بهتر شده است

20 بهترین بازی در 2018 بخش دوم

بازی در درگیری ها و نبرد ها دچار تغییراتی شده و بهتر شده است

 11 خودرو به نمایش درآمده در این نمایشگاه خودرو

نمایشگاه خودروی پاریس 2018 بخش دوم

11 خودرو به نمایش درآمده در این نمایشگاه خودرو

در ادامه این مقاله با  13 خودرو در این نمایشگاه خودرو آشنا می شویم

نمایشگاه خودروی پاریس 2018 بخش سوم

در ادامه این مقاله با 13 خودرو در این نمایشگاه خودرو آشنا می شویم

افراد سرشناسی که در سال 2018 از بین ما رفتند

افراد سرشناسی که در سال 2018 از بین ما رفتند

افراد سرشناسی که در سال 2018 از بین ما رفتند

 تغییر بزرگ دیگری که در این قسمت از بازی شاهد آن بودیم، دگرگونی گیم پلی بازی در خصوص درگیری های آن بود

نمایش دموی قابل بازی Assassin's Creed Odyssey در گیمز کام 2018

تغییر بزرگ دیگری که در این قسمت از بازی شاهد آن بودیم، دگرگونی گیم پلی بازی در خصوص درگیری های آن ب...

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

با تمام این تفاسیر می توان گفت نقاط قوت بازی بسیار هستند

20 بهترین بازی در 2018 بخش سوم

با تمام این تفاسیر می توان گفت نقاط قوت بازی بسیار هستند

فیلم  ترسناک راهبه 2018 در 60 کشوربه نمایش درآمده است

فروش بالای فیلم ترسناک راهبه

فیلم ترسناک راهبه 2018 در 60 کشوربه نمایش درآمده است

بسیاری از این خودروهایی که در زمان خود پرفروش بوده اند

پرفروش‌ترین خودروهای عرصه خودروسازی بخش اول

بسیاری از این خودروهایی که در زمان خود پرفروش بوده اند

گوشی کمپانی لامبورگینی

گوشی گران قیمت لامبورگینی

گوشی کمپانی لامبورگینی

لامبورگینی ، ایمپلنت‌های دندان

لامبورگینی وارد دنیای پزشکی شد

لامبورگینی ، ایمپلنت‌های دندان

تقریبا شش سال طول کشید تا اوروس از ایده به واقعیت تبدیل شود.

سریع‌ترین شاسی‌بلند جهان رونمایی شد

تقریبا شش سال طول کشید تا اوروس از ایده به واقعیت تبدیل شود.