15 خودرو شگفت انگیز آینده نگر که در حال تولید هستند

Mercedes Benz BIOME

مطمئناً بسیاری سوال می کنند که چه مدل از خودروهای آینده نگری ممکن است به زودی در جاده ها ظاهر شوند. امروز شاید یک عصر طلایی واقعی برای خودرو های پیشرفته باشد که به زودی یاد می گیرند به لطف دوربین ها ، حسگرها و هوش مصنوعی رانندگی را بدون کمک انسان انجام دهند. بنابراین چه مدل هایی در حال حاضر در حال تولید هستند.

 

1. Terrafugia TF-X


Terrafugia TF-X

بی نظیر ، شگفت انگیز ، به دنبال فردا! مفهوم خودرو آینده نگر Terrafugia TF-X.

 

خودرو Terrafugia TF-X توسط Terrafugia ساخته شد. این برای همه کسانی که از ترافیک خسته شده اند جذاب خواهد بود ، زیرا این ماشین آینده دار توانایی پرواز را دارد. علاوه بر این ، راننده می تواند به استراحت یا کار دیگری بپردازد خودرو کنترل را برعهده می گیرد.

 

2. Toyota Concept-i

Toyota Concept-i

مفهوم خودرو آینده نگر تویوتا.

 

تویوتا با تمایل به حفظ لذت رانندگی در آینده ای که جاده ها عمدتا در دست خودران ها هستند ، Concept-i را طراحی کرده است ، یک خودروی مفهومی که دارای فرمان است. هوش مصنوعی هنگامی که حواس راننده به چیز دیگری منحرف شود ، کنترل خودرو  را به دست خواهد گرفت.

 

3. Honda NeuV

Honda NeuV

مفهوم خودرو آینده نگر "هوندا NeuV".

 

هوندا NeuV یک خودرو مینی با هوش مصنوعی داخلی است که می تواند احساسات راننده را تشخیص داده و  راهنمایی رانندگی را ارائه دهد. صفحه ساز آن یک تاچ پد طولانی است. جالب اینجاست که این ماشین دارای سیستم پرداختی است ، بنابراین می توانید در هر سفر پرداخت آنلاین را انجام دهید.

 

4. Chevrolet FNR

 Chevrolet FNR

مفهوم خودرو آینده نگر شورولت FNR.

 

شورولت FNR مانند یک خودرو از یک فیلم علمی تخیلی به نظر می رسد و نمایانگر دید شرکت از خودروی آینده نگر است. البته مانند سایر خودرو های آینده نگر ، دارای یک سیستم رانندگی مستقل با توانایی کنترل راننده خواهد بود.

 

5. Chevrolet EN-V 

Chevrolet EN-V 

مفهوم خودرو آینده نگر "شورولت EN-V".

 

شورولت EN-V به نظر می رسد که مهندسین ماشین را طوری طراحی کرده اند که شبیه لباس  باشد. در این خودرو مفهوم فشردگی به سطح کاملاً جدیدی منتقل شده است. EN-V همچنین دارای دوربین ها و سنسورهایی است که قادر به برقراری ارتباط با سایر وسایل نقلیه هستند.

 

6. Toyota Nori

 Toyota Nori

مفهوم خودرو آینده نگر "Toyota nori".

 

این مدل که نام آن از جلبک دریایی گرفته شده است ، شبیه سوسک با چرخ است. تویوتا با تهیه این مدل برای حل مشکلات خودرو های مدرن ، می خواست آن را تا حد امکان سازگار با محیط زیست کند. این دستگاه مجهز به فناوری خورشیدی است و می تواند انرژی خورشیدی را جمع کرده و آن را در یک باتری ذخیره کند.

 

7. Mitsubishi MMR 25

Mitsubishi MMR 25مفهوم خودرو آینده نگر Mitsubishi MMR 25.

 

میتسوبیشی MMR25 شیشه ای نخواهد داشت. آنچه در خارج رخ می دهد با استفاده از دوربین ها و سنسورها روی صفحه های پانوراما قابل مشاهده است. این خودرو  بسیار کارآمد خواهد بود (1600 کیلومتر با یک بار باتری).

 

8. Mercedes Benz BIOME

Mercedes Benz BIOME


مفهوم خودرو آینده نگر "Mercedes Benz BIOME".

 

افرادی که یک ماشین  دوستدار محیط زیست می خواهند منتظر این مدل ​​هستند. بدنه و داخلی خودرو کاملاً از دانه های اصلاح شده ژنتیکی ساخته شده است.هوبرت لی ، رئیس استودیوهای طراحی پیشرفته مرسدس بنز گفت: "به عنوان مخترع موتور ، ما می خواستیم چشم انداز وسیله نقلیه بی نقص آینده را نشان دهیم که ایجاد شده و در همزیستی کامل با طبیعت کار می کند. مرسدس بنز BIOME یک ترکیبی از فناوری طبیعی است و بخشی از اکوسیستم زمین را تشکیل می دهد. 

 

این چشم انداز شامل رشد موادی به نام BioFibre است که از فلز یا پلاستیک سبک تر و در عین حال قوی تر از فولاد است. وزن این خودرو در وزن 875.5 پوند (حدود 394 کیلوگرم) وزن دارد.کل وسیله نقلیه نیز کاملاً زیست تخریب پذیر خواهد بود  یکی از عجیب ترین و بلند پروازانه ترین مفاهیم در چالش طراحی سالانه لس آنجلس است.

 

9. Toyota FV2

Toyota FV2
مفهوم خودرو آینده نگر Toyota Toyota FV2.

 

Toyota FV2 که فاقد ترمز ، فرمان و پدال گاز است ، به نظر می رسد به نوعی وسیله نقلیه از فیلم "Tron" است. این دستگاه به طور خودکار حالت های صورت را تشخیص داده و به منظور چرخش ، تسریع یا ترمز ، "زبان بدن" را می خواند. همچنین به صفحه نمایش واقعیت افزوده مجهز خواهد شد.

 

10. Toyota iRoad

Toyota iRoad
مفهوم خودرو آینده نگر Toyota iRoad.

 

Toyota iRoad یک ماشین نیست بلکه ترکیبی از موتور سیکلت و یک خودرو است. این مدل مخصوص شهر است و می تواند تا 59 کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد.

 

11. Faraday Future FF 91

Faraday Future FF 91
مفهوم خودرو آینده نگر "Faraday Future FF 91".

 

Faraday Future FF 91 در 2.39 ثانیه قادر به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت خواهد بود. و این تازه آغاز است - این ماشین دارای هوش مصنوعی نیمه خودمختار است که می تواند خودرو را پارک کند ، درهای باز را تنظیم کند ، دما را تنظیم کند و غیره. این مدل در سال 2018 با نسخه بسیار محدود عرضه شد.

 

12. Chevrolet Chaparral 2X Vision GT

Chevrolet Chaparral 2X Vision GT

مفهوم خودرو آینده نگر "شورولت Chaparral 2X Vision GT".

 

Chevrolet Chapparal 2X Vision GT که برای مسابقات اتومبیلرانی استفاده می شود ،  هرگونه علاقه مندان به خودرو را راضی می کند.یکی از ویژگی های منحصر به فرد Chevrolet Chapparal 2X Vision GT این است که راننده داخل خودرو دراز می کشید.  کلاه ایمنی راننده کاملاً مات است و دارای نمایشگر است. و همچنین خودرو می تواند تا 386 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد.

 

13. AeroMobil 3.0

AeroMobil 3.0
مفهوم خودرو آینده نگر "AeroMobil 3.0".

 

AeroMobil 3.0 یکی دیگر از ترکیب های آینده نگر هواپیما / ماشین با گلگیرهای جمع شونده و پروانه در قسمت عقب است. صندلی راننده نیز مانند کابین  خلبان به نظر می رسد.

 

14. Mercedes-Benz F 015

 Mercedes-Benz F 015
مفهوم خودرو آینده نگر "مرسدس بنز F 015".

 

مرسدس بنز F 015 یک مدل آینده نگر و بدون فرمان و کابین است که در آن صندلی ها "رو به یکدیگر" قرار دارند. این دستگاه کاملاً خودران است و مجهز به یک سیستم داخلی AI است. اگر یک رهگذر سعی کند از جلوی ماشین عبور کند ، متوقف می شود و می گوید: "خواهش می کنم ، بروید."

 

15. Lykan Hypersport

Lykan Hypersport
مفهوم خودرو آینده نگر "لیکان هایپراسپورت".

 

Lykan Hypersport یکی از سه خودرو گران قیمت جهان است و 3.4 میلیون دلار قیمت دارد. دارای یک طراحی بسیار آینده نگر و بی نظیر است ، شبیه به خودرو  Batmobile معروف. این محصول توسط W Motors در بیروت ساخته شده است و در 2.8 ثانیه از صفر به 100 می رسد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید