24 دی 1397

سیستم پرداخت گوشی هوشمند سامسونگ موجب ناراحتی زیادی بین کاربران شده است.
موبایل

Samsung Pay باتری گوشی را خالی می کند

به گزارش سایت Android Police، سیستم پرداخت گوشی هوشمند سامسونگ موجب ناراحتی زیادی بین کاربران شده است. مشکلات این سیستم پرداخت بدون تماس از 3 ژانویه 2019 شروع شده است، بیشتر کاربران اعلام کرده اند نرم افزار بیش از 60 باتری آن ها را خالی کرده است.

14 دی 1397

شرکت شیائومی تبلت تاشو جدید را تولید کرده است که به زودی به بازار خواهد امد.
موبایل

تبلت تاشو شیائومی

Evan Blass ویدیوی کارکرد تبلت تاشو ای در تویتر منتشر کرده است. در تصویر تبلت روشن از دو طرف تا می شود. گفته می شود این ویدیو مربوط به تبلت چینی شیائومی است.

12 دی 1397

قیمت روز گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران، قیمت سامسونگ
موبایل

قیمت سامسونگ | 12 دی 97

قیمت روز گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران، انواع گوشی های سامسونگ گالاکسی نوت Samsung Galaxy Note 9، J4 تا J8، قیمت سامسونگ S9

10 دی 1397

پرچم دار یا گل سر سبد گوشی های 2018، از آیفون تا HTC
موبایل

گوشی پرچمدار 2018

تعداد گوشی های پرچم دار و گل سر سبد امسال زیاد بوده است، در اینجا به تعدادی از برترین پرچمداران می پردازیم. از آیفون ایکس مکس تا گوشی های چینی

6 دی 1397

پارسال OPPO تکنولوژی زوم 5 برابر اپتیکال را به صورت آزمایشی معرفی کرد.
موبایل

گوشی OPPO: زوم 10 برابر اپتیکال

پارسال OPPO تکنولوژی زوم 5 برابر اپتیکال را به صورت آزمایشی معرفی کرد. این تکنولوژی توسط یک شرکت چینی معرفی شد و به زودی در گوشی های هوشمند جدید استفاده خواهد شد.

3 دی 1397

قویترین افراد جهان یا رئیس جمهور کشور ها از چه گوشی موبایلی استفاده می کنند.
موبایل

گوشی موبایل رئیس جمهور کشور ها چیست؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که قویترین افراد جهان یا رئیس جمهور کشور ها از چه گوشی موبایلی استفاده می کنند. آیا گوشی خاصی دارند یا مثل مردم عادی از همین گوشی های موجود در بازار استفاده می کنند.

1 دی 1397

بالاخره سامسونگ تصمیم گرفت عکس برداری در شب را بهبود ببخشد
موبایل

سامسونگ درحال ساخت حالت عکاسی شب

بالاخره سامسونگ تصمیم گرفت عکس برداری در شب (عکاسی شب) را بهبود ببخشد. پرتال XDA خبری مبتنی بر مشاهده کدهایی در نسخه جدید اندروید سامسونگ در گالاکسی نوت 9 منتشر کرده است. در این خبر آمده حالت شب به نام Bright Night در دوربین اضافه شده و که قابلیت تصویر برداری بهتری برای نور کم دارد.

28 آذر 1397

27 آذر 1397

هفته گذشته در آزمایش تشخیص چهره که توسط توماس برویتر انجام شد
موبایل

گول خوردن تشخیص چهره اندروید

هفته گذشته در آزمایش تشخیص چهره که توسط توماس برویتر انجام شد، سیستم عامل اندروید نتوانست انسان واقعی را از شمایل سه بعدی چاپ شده توسط پرینتر 3D تشخیص دهد.