موبایل Yello، با شروع مجدد خود در کره ی جنوبی، برای پنجمین بار، بودجه ی کامل یک سال را ربود

شروع مجدد کار موبایل Unicorn Yello در کره ی جنوبی، یک سرمایه گذار جدید را به صف همکاران خود اضافه کرده است. شرکت سرمایه گذاری Macquarie Capital با افزودن 10 میلیون دلار سهام قابل واگذاری، آغاز همکاری را جمعه اعلام کرد.


این پنجمین سرمایه گذاری در طی 12 ماه گذشته برای این شرکت است که توسط دومین شرکت عظیم کره ی جنوبی صورت می پذیرد. دور اول سرمایه گذاری در دسامبر 2015، دومین دور در فوریه و یکی نیز در آپریل، انجام شده است. مجموع سرمایه گذاری این پنج دور بالغ بر 140.2 میلیون دلار بوده که کل بودجه را تا 300 میلیون دلار افزایش داده است. شرکت اعلام کرده است که بودجه های جدید، صرف اقدامات جاری و عادی شرکت می شوند.  (سیارک)  
مدیر منابع انسانی Yello Mobile، کی کیم که مسئول امر افزایش بودجه است، در مصاحبه ای تلفنی گفت: "این 10 میلیون دلار است، البته که پول کمی نیست. اما در عین حال، تزریق این مبلغ نیز تغییر قابل توجهی را ایجاد نمی کند. بنابراین فقط بدنبال بهبود عملکرد خود و بدنبال صرف پول برای توسعه ی Platformها هستیم، خواهان کمک به اپراتورهایمان و بدنبال توسعه ی تجارت خود در خارج از مرزهای کره هستیم". 
Yello Mobile، یک شرکت هلدینگ با اکثریت 60 سهامدار است که هدف آن، تقویت پنج حوزه خرید، رسانه، فناوری، سفر و تغییر از آفلاین به آنلاین در کره و آسیا است. از افزایش بودجه ی سال 2012 به بعد، محصولاتی مانند Pikicast، اپلیکیشنی با اهداف رسانه ای، تا Fintech JTNet با بازه ای از واحدهایی مانند Yello Finicial Group، Yello Digital Marketing و Platform تجاری Yello Shopping Media را در بر گرفت.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام