7 چیزی که نمیتوانید برای SEO در سال 2017 نادیده بگیرید

(سیارک) : SEO(سئو)، بهینه سازی موتور جستجو یکی از روشهایی است که در آن سایت شما در بالای موتورهای جستجو مثل گوگل، یاهو، و بینگ نشان داده میشود . شما میتوانید با بهبود ویژگی های داخلی و خارجی سایت بر اساس استانداردهای موتور جستجو، سایت خود را بهینه کنید.


این موتورهای جستجوی معروف صفحات، ویدئو، لیستهای محلی، و دیگر محتوای سایت را با اولویتهای بازدید کننده یا بیشتری جستجوی بازدید کننده رتبه بندی میکنند. در اینجا، در این مقاله، لیستی از قوانین سئو را معرفی میکنم که بازاریابان و ارائه دهندگان خدمات باید از آنها پیروی کنند تا موفق شوند.
1. محتوای منحصر به فرد
مهمترین ابزار SEOسئو محتوای منحصر به فرد و با کیفیت در کنار کلمات کلیدی است. محتوا باید اصل بوده و نباید ان را از سایتها و وبلاگهای دیگر کپی کرد. میتوانید از سایتهای دیگر ایده بگیرید و سپس مطلب را با کلمات خودتان بازنویسی کنید، اما با روشی مناسب و کلمات کلیدی مناسب. همیشه میزان منطقی بودن کلمات را هنگام نوشتن محتوا مدیریت کنید. روش استاندارد  استفاده از 3 الی 4 درصد تراکم منطقی است.
2. طول کلمات کلیدی
سالهاست که برای نوشتن محتوای سایت از کلمات کلیدی استفاده میشود. اما امروزه، استفاده از کلمات طولانی، یا عبارت و یا کلمات کلیدی طولانی یکی از روندهای معروف سئو هستند. برای رسیدن به بالاترین قابلیت دید در موتورهای جستجو، مالکان کسب و کار از محتوای منحصر به فرد و کلمات کلیدی غنی برای صفحات وب خود استفاده میکنند.
3. مشتریان را بر اساس مکان جغرافیایی هدف بندی کنید
علاوه بر کلمات کلیدی، SEO از مکان جغرافیایی خاص نیز استفاده میکند که یکی از آخرین روندها برای بهینه سازی موتور جستجو است. زیرا مردم امروزه از جستجوهای خاص و از مشخصات خاص مثل مکان جغرافیایی، موضوع و غیره استفاده میکنند.
نهایتا به مالکان تجاری کمک میکند تا محتوای وب خود را با این مشخصات بهینه کنند تا از رتبه بندی بالا در موتور جستجو مطمئن شوند. مشخص کردن مکان جغرافیایی کسب و کار و همچنین متا تگهای جغرافیایی روی وب سایت بسیار مهم است. با این کار میتوانید از بالا رفتن رتبه در موتور جستجو مطمئن شوید.
4. جستجوهای سفارشی را اصلاح کنید
این یک حقیقت است که بازدید کنندگان صفحات وب را بر اساس علایق، مطالبی که علاقه ندارند، و الگوهای رفتاری جستجو میکنند. همانند یک مالک کسب و کار، شما نیز ابتدا باید این جستجوی سفارشی و شخصی شده را مشخص کنید تا به رتبه بالایی در موتورهای جستجو برسید.
5. وبلاگ
وبلاگ یکی از روندهای اخیر سئو است که از آن برای بالا بردن رتبه جستجو در موتورهای جستجوی معروف استفاده میکنند. وبلاگ نویسی و نوشتن مقالات با کیفیت برای پلتفرمهای وبلاگی مثل وردپرس و بلاگر یکی از بهترین روشها برای بهبود قابلیت دید است. با کمک وبلاگ نویسی، میتوانید طیف وسیعی از خوانندگان را بدست آورید. یک نکته ی دیگر، که در روزهای اولیه ی بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرد ایجاد بک لینک (لینک ارجاع) به وبسایتهای دیگر است تا بتوان به ترافیکی بزرگ رسید، اما امروزه سایتها آن را نادیده میگیرند.
6. کلمات تبلیغاتی گوگل
ابزار بعدی سئو استفاده از کلمات تبلیغاتی گوگل است. شما باید به سایت گوگول رفته و سپس کلمات تبلیغاتی (Adwords) گوگل را انتخاب کنید، سپس به ابزار کلمات کلیدی بروید. ابزار کلمات کلیدی به شما کمک میکند تا به اطلاعات دقیق کلمات کلیدی که بازدیدکنندگان تایپ میکنند دست پیدا کنید. استفاده از آن آسان است. وقتی چند کلمه ی کلیدی ساده نوشتید، لیست کاملی از کلمات کلیدی پیشنهادی و مورد استفاده توسط Adwords در اختیار شما قرار میگیرد. در عین حال، هنگام کار با روشهای سئو، ابزار جستجوی کلمه کلیدی گوگل برای رسیدن به ترافیک بالا برای سایت بسیار حیاتی است.
7. یکی از آخرین روندهای سئو، استفاده از فرهنگ لغت تجاری است.

طبق گفته ی متخصصان سئو، لینک دهی با فرهنگ لغتهای تجاری، به صورت محلی و جهانی، میتواند به افزایش قابلیت دید وبسایت شما مخصوصا در موتورهای جستجو کمک کند.
برای اینکه روشهای سئو را به بهترین شکل بکار بگیرید، بهتر است از ارائه دهندگان خدمات سئو کمک بگیرید و آنها را استخدام کنید تا در مورد آخرین روندها در صنعت و بهینه سازی سایت شما به شکلی که به رتبه ی بالایی در موتورهای جستجو برسد شما را راهنمایی کنند.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید