ویژگی‌ های تلگرام ورژن 4

(سیارک) : مژده برای دوستداران  اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام ،  این پیام رسان  ویژگی‌های جدیدی مثل ارسال پیام ویدیویی، تلسکوپ و پرداخت‌های رباتی را در ورژن  4.0  خود به‌روزرسانی و منتشر کرده است.

چگونه از این اپلیکیشن استفاده کنیم؟  شما بعد از دانلود به‌روزرسانی  تلگرام قادرید به‌راحتی برای دوستانتان پیام ویدیویی بفرستید برای این کار باید آیکون میکروفون پایین صفحه چت را لمس کنید بعد از لمس  ، میکروفون پایین صفحه چت  به شکل دوربین در می آید، حال با لمس و نگه‌داشتن دوربین پیام ویدیویی خود را برای دوستانتان ضبط و ارسال نمایید. در ضمن نگران حجم ویدیو ها نباشید برنامه به صورتی طراحی شده که همزمان با ضبط فشرده  سازی را انجام می دهد و پس از اتمام ، که لمس آیکون دوربین را رها کنید به سرعت ارسال می کند.

قابلیت دیگری که در نسخه 4.0 تلگرام اضافه شده است تلسکوپ می باشد.  تلسکوپ برنامه ای می باشد که ویدیوهای ضبط شده  را برای برقراری ارتباط با کاربران میزبانی می کند . برای مشاهده ویدیوهایی که در تلکسوپ گذاشته می شوند نیازی به عضویت در تلگرام نیست ، زمانی که کاربران پیام ویدیویی را در یک کانال عمومی بفرستند، یک URL مخصوص به آن ویدیو آماده می گردد  که توسط تمام افراد قابل مشاهده می باشد.

پرداخت‌های رباتی یکی دیگر از ویژگی های جدید  به‌روزرسانی شده در تلگرام  ورژن 4.0 می باشد.  ویژگی Bot Payments به توسعه‌دهندگان امکان طراحی سرویس پرداخت، صرف‌نظر از مکان را می دهد. یعنی کاربران قادرند بوسیله تلگرام خریدهای خود را  انجام دهند و توسعه‌دهندگان نیز با طراحی یک کلید پرداخت، می‌توانند به صورت مستقیم وجه خدمات و اطلاعات ارسال کالا را دریافت نمایند.در این سیستم پرداخت امکان ثبت اطلاعات کارت‌های اعتباری و محافظت از آن‌ها به‌وسیله سیستم تایید هویت دو مرحله‌ای نیز پیش بینی شده است، با این سیستم ثبت سفارش سریعتر می باشد.

آیا شما از ورژن 4 تلگرام استفاده کرده اید؟ لطفا تجربیات خود را در قسمت نطرات به اشتراک بگدارید.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید