آپدیت ویندوز

در

آپدیت ویندوز یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با مشکلات و خطرات استفاده از اینترنت است. مایکروسافت به صورت دائم درحال بروزرسانی تمامی نسخه های ویندوز ارائه شده توسط این شرکت است. برای بروزرسانی ویندوز کافی است از Control Panel روی Windows Update و Check for Updates کلیک کنید. یا از منوی Start کلیدواژه Update را جستجو و سپس روی Check for Updates کلیک کنید.

هر چقدر نسخه ویندوز شما قدیمی تر باشد فرایند بروزرسانی ویندوز طولانی تر خواهد بود.

 

حداکثر حجم آپدیت ویندوز 8.1 چقدر است؟

اگر از نسخه های قدیمی ویندوز 8.1 استفاده می کنید منتظر آپدیت های سنگین حتی تا 4 گیگابایت باشید، بله این آپدیت ها حتی از حجم خود ویندوزی که نصب کردید بیشتر است.

 

برای آپدیت باید ویندوز اصلی داشته باشیم؟

خیر، بیشتر آپدیت ها نیازی به استفاده از نسخه ویندوز را بررسی نمی کنند. البته ممکن است همیشه در یک آپدیت جعلی بودن ویندوز شما چک شود، البته بازهم مشکلی نخواهید داشت فقط ممکن است پیامی مبتنی بر جعلی بودن نسخه فعلی ویندوز دریافت کنید که می توانید با ارائه سریال اصلی یا کرک آن را حل کنید.

 

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

بروزرسانی 1.11 بازی Apex Legends

در

بروزرسانی 1.11 بازی Apex Legends بلافاصله بعد از نسخه 1.10 با اختلاف تقریبا 10 ساعت منتشر شد. حجم این بروزرسانی حدود 90 مگابایت است.

بازی Apex Legends که با بروزرسانی 1.10 در دسترس ایرانیان قرارگرفته بود دوباره با بروزرسانی جدید از دسترس خارج شد!

دلیل بروزرسانی جدید مشکلات عدم بروزرسانی پروفایل کاربر و انتخاب دیتاسنتر اشتباه شانسی توسط بازی اعلام شده است و البته نمایش اشتباه متون فرانسوی!

آپدیت سنگین 1.10 شامل چندین زبان غیر انگلیسی بود که البته شامل فارسی نمی شد. صرفا جهت اطلاع اگر به هر دلیل به ایران سرویس نمی دهید ولی زبان فارسی در کشورهای دیگر نیز صحبت می شود ولی تا امروز در هیچ بازی پشتیبانی نشده است.

 

نظرات

۱۴۰۰/۸/۱ali

در ادامه بخوانید...