آیا ماسک جدید ال جی مانع گسترش کرونا می شود

ماسک جدید ال جی

ماسک جدید ال جی ،  ماسک تصفیه کننده هوا که با باتری کار می کند


ال جی رسما تصفیه کننده هوا قابل حمل را معرفی کرده است که می تواند مانند ماسک بر روی صورت شما استفاده شود. دستگاه تصفیه هوا قابل حمل PuriCare از یک جفت فیلتر قابل تعویض ، مشابه موارد موجود در خط دستگاه تصفیه هوا در منزل ، همراه با فن های باتری دار استفاده می کند تا به شما در تنفس کمک کند. ال جی می گوید این دستگاه دارای سنسورهایی است که تنفس شما را تشخیص داده و سرعت فن را متناسب با آن تنظیم می کنند.

 

در اعلامیه امروز پیش از IFA 2020 صریحاً به بیماری همه گیر کرونا COVID-19 اشاره نشده است ، اما تا حد زیادی نشان می دهد که ماسک جدید ال جی به موقع برای آن طراحی شده است. IFA 2020 ششمین نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی مصرفی در برلین ، آلمان است. ال جی می گوید دستگاه تصفیه هوا پوشیدنی برای جایگزینی ماسک های خانگی "ناسازگار" که برخی از مردم استفاده می کنند و همچنین ماسک های یکبار مصرف که به گفته این شرکت کمبود دارد ، طراحی شده است.

 

در ماه ژوئیه ، هنگامی که ال جی برای اولین بار معرفی ماسک را اعلام کرد و اعلام کرد که 2،000 دستگاه را به بیمارستانی در دانشگاه سئول اهدا می کند ، یک مقام ارشد امیدوار است که این کمک به کادر پزشکی "در میان همه گیری طولانی مدت COVID-19" باشد. مدیریت شرکت ابراز امیدواری کرد که استفاده از ماسک جدید ال جی برای پرسنل پزشکی برای ساعتها راحت تر باشد.

ماسک جدید ال جی


در داخل ماسک جدید ال جی دو فیلتر قابل تعویض با فن های موتوری قرار دارد که به نفس کشیدن کمک می کند. تصویر: LG


توجه به این نکته مهم است که بیانیه مطبوعاتی ال جی در مورد ماسک جدید ال جی که سرعت گسترش ویروس کرونا را کاهش می دهد مسکوت مانده است ، از جمله اینکه آیا هنگام تنفس یا تنفس هوا ، هوا را فیلتر می کند. ال جی از پاسخ مستقیم به سوالات خودداری کرد و گفت انتظار دارد گواهینامه و آزمایش برای ارائه جزئیات کامل به پایان برسد. این یک تمایز مهم است ، زیرا ماسک به گونه ای طراحی شده است که نه تنها از عفونت دیگران ، بلکه از عفونت کاربر نیز جلوگیری می کند.

 

از آنجا که ماسک جدید ال جی  از فن های موتوری استفاده می کند ، برای کار کردن به برق نیاز است. ال جی می گوید دستگاه تصفیه هوا پوشیدنی PuriCare دارای یک باتری 820 میلی آمپری است که در حالت کم مصرف تا هشت ساعت استفاده و در حالت پرقدرت فقط دو ساعت کار می کند.

در بیانیه ال جی اشاره ای به زمان عرضه ماسک و هزینه آن نشده است ، اما اشاره شده است که در سه ماهه چهارم سال جاری در "بازارهای منتخب" در دسترس خواهد بود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید