تاتو سفید مزایا و معایب

در

تتو سفید

تتو سفید


 ویژگی های خالکوبی سفید مد برای طرح های سفید برفی روی پوست چندین سال است که از بین نرفته است. محبوبیت جهانی به این دلیل به وجود آمد که رنگ سفید توجه کمتری را نسبت به رنگ های دیگر به خود جلب می کند.

 

حوزه های کاربرد مانند سایر خالکوبی ها، الگوهای سفید، کتیبه ها یا تصاویر در هر قسمت از بدن اعمال می شود: بازوها و پاها؛ روی دست و پا؛ پستان؛ باسن؛ گردن؛ صورت و غیره هیچ محدودیتی در انتخاب تصاویر یا توصیه های ویژه وجود ندارد  اثر بستگی به مهارت هنرمند خال کوبی دارد.

 

تکنیک استفاده از تاتو سفید با استفاده از رنگدانه های دیگر یکسان است. دوستداران تاتو اغلب رنگ سفید را به دلیل ظاهر غیر معمول انتخاب می کنند. مردان و زنان به طور یکسان به نقاشی تصاویر با رنگ خنثی پرداخته اند و آنها را راهی مناسب برای بیان ایده های خود یافته اند.

 

تتو سفید

تتو سفید

تاتو سفید مزایا و معایب 

مشکل اصلی ایجاد یک تتو سفید، طراحی خطوط واضح طرح است. برای حفظ تاتو سفید برای مدت طولانی، رنگ عمیق تر از حد معمول تزریق می شود و این دردناک است.

مدتی پس از استفاده، رنگدانه سفید شروع به محو شدن می کند، با سایه طبیعی پوست ترکیب می شود، تصویر به سرعت وضوح خطوط خود را از دست می دهد، محو می شود و قهوه ای می شود. برای مشتریانی که پوست روشن دارند، تتو کاران پیشنهاد می کنند رنگ با سایه های صورتی، هلویی، آبی و غیره را انتخاب کنند. این راه حل به شما امکان می دهد تصویر را با ظاهر سفید از دست ندهید و با استفاده از این متریال ترسیم خطوط و سه رنگ شدن تصویر آسان تر است.

 

بعدی؛ کار کاملاً سفید برفی همیشه از نظر زیبایی شناسی دلپذیر به نظر نمی رسد ، از فاصله دور مانند جای جوش یا جای سوختگی به نظر می رسد. با توجه به پیچیدگی کاربرد و ویژگی های رنگ، قیمت تاتو سفید از تتو رنگی مشابه بالاتر است.

 

اگر قبلاً خالکوبی سیاه داشته اید، یک جلسه خالکوبی سفید نیز ممکن است دردناک تر به نظر برسد. واقعیت این است که خطوط تیره به وضوح قابل مشاهده هستند، اما برای طراحی تاتو سفید، هنرمند تتو کار می تواند 2-3 بار از یک کانتور عبور کند تا از روشنایی بیشتر اطمینان حاصل کند و بدون آلودگی در اثر انتقال، خالکوبی را ایجاد کند.

تتو سفید

تتو سفید

مشکل در کار با رنگ سفید

نقاشی روی بدن به دلایلی دشوارتر از روی کاغذ است: پوست یک اندام زنده انسان است که دائما خود را تجدید می کند، از طریق سیستم گردش خون تغذیه می کند و رنگدانه را در طول زمان جذب می کند. تسکین، پوست اندازی و تحرک، تولید یک تصویر با کیفیت بالا را دشوار می کند. رنگ سفید عیوب و ناهمواری های پوست را پوشش نمی دهد. ترکیبات هنری رنگ سفید به جان بخشیدن به نقاشی کمک می کند، برجستگی ها و تناژ های پوست را واضح تر می کند.

تتو سفید

طرح تاتو سفید

مراقبت از تاتو سفید

هیچ توصیه خاصی برای مراقبت از خالکوبی سفید وجود ندارد، دستورالعمل های معمول پس از قرار گرفتن در معرض پوست اعمال می شود: در حمام یا سونای زیاد گرم نمانید. حمام آفتاب نگیرید؛ از یک عامل ترمیم کننده زخم استفاده کنید؛ خال کوبی باید با آب گرم شسته شود و به آرامی با دستمال خشک شود. در طول بهبودی، ناحیه آسیب دیده باید باز باشد تا امکان گردش هوا فراهم شود. میانگین زمان بهبودی پوست پس از خالکوبی حدود یک هفته تا 10 روز است. پس از بهبودی، اغلب اصلاح مورد نیاز است.

 

در تاتو سفید ممنوع است

ناحیه خالکوبی را با اسفنج یا پارچه شستشو مالش دهید. شستشو با صابون؛ پوشیدن مواد مصنوعی؛ نوشیدنی های الکلی؛ آفتاب گرفتن و شنا در استخر، رودخانه؛ خراشیدن اگر قوانین مراقبت از خالکوبی و توصیه های هنرمند را رعایت کنید، پس از دوره بهبودی تزئین زیبایی بر روی بدن خود خواهید داشت.

طرح تاتو سفید

طرح تاتو سفید


چگونه تاتو سفید را پاک کنیم

یک خال کوبی سفید را می توان به راحتی با  کرم فونداسیون پنهان کرد و حتی بدون آن نیز قابل توجه نخواهد بود. اما اگر می خواهید کاملاً از شر تتو سفید خلاص شوید، با یک شگفتی ناخوشایند روبرو خواهید شد.

 

اغلب، خالکوبی ها با استفاده از لیزر پاک می شوند . اعتقاد بر این است که پرتو لیزر ذرات رنگ را می شکند و سلول ها را با رنگدانه خارجی از بین می برد و پس از آن ضایعات توسط سیستم ایمنی بدن حذف می شود. اما رنگ سفید نور را بسیار بدتر از رنگ های دیگر جذب می کند. می توان گفت که لیزر به سادگی خالکوبی شما را "نمی بیند"، بنابراین حذف آن آسان نخواهد بود.

 

علاوه بر این، رنگ سفید حاوی تیتانیوم یا اکسید روی است - موادی که هنگام قرار گرفتن در معرض نور تیره می شوند. بنابراین ممکن است پس از یک جلسه حذف لیزر، خالکوبی شما نه تنها محو نشود، بلکه رنگ آن به سبز تغییر کند.

در جلسات بعد، هنوز هم می توان از شر تاتو سفید خلاص شد، اما این به جلسات بسیار بیشتری نسبت به طرح های رنگی و مشکی نیاز دارد.

 

طرح تاتو سفید

طرح تاتو سفید

 

خالکوبی سفید چه زمانی ظاهر شد

تاریخ نقاشی های روی بدن توسط شمن ها و جنگجویان باستانی برای ترساندن مخالفان انجام می شد. رنگدانه سیاه راحت تر به دست می آمد و به وضوح روی بدن قابل مشاهده بود. اولین رنگ زغالی یا دوده است. با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از رنگدانه های چند رنگ برای تاتو، از جمله رنگ های سفید، امکان پذیر شده است.شما فقط باید از یک تاتوکار با تجربه برای تاتو و مخصوصا تتوسفید استفاده کنید. کار با رنگدانه سفید نیاز به حرفه ای بودن بیشتری دارد.👌

نظرات

۱۴۰۲/۸/۱۳خالکوبی های تک رنگ کمتر به چشم می آیند و جلب توجه نمی کنند. البته این کاملا درست نیست. تشخیص یک خال کوبی سفید در نگاه اول دشوارتر خواهد بود، اما قطعاً کاملاً نامرئی باقی نخواهد ماند. از نظر بیرونی، خالکوبی های سفید کمی شبیه نتیجه زخم هستند - نوع دیگری از دکوراسیون بدن. اما بر خلاف جای زخم، در مورد خالکوبی هیچ جای زخمی روی پوست باقی نمی ماند و سطح صاف و یکدست باقی می ماند.

۱۴۰۲/۸/۱۳بسیار مهم است که در طول تتو کردن مواد غیر ضروری وارد رنگ نشوند. هر گونه ناخالصی، به عنوان مثال، ذرات انتقال دهنده ای که استاد روی آن کار می کند، می تواند رنگ سفید را کمی تار کند. اما به طور کلی تاتو سفید را می توان جایگزین مناسبی برای جای زخم نیز در نظر گرفت.

۱۴۰۲/۸/۱۳اغلب اشکال هندسی کوچک، ماندالا، عناصر گل، توری وجود دارد، اما گاهی اوقات یک تصویر پیچیده نسبتاً حجیم پیدا می شود. مزیت اصلی جوهر سفید این است که نسبت به طرح کلی مشکی سنتی کمتر قابل توجه است. اگر به خوبی انجام شود، این خالکوبی ها ماندگاری خوبی خواهند داشت و عالی به نظر می رسند! هنگامی که جوهر سفید با گل و ته رنگ سیاه ترکیب می شود، ترکیبات منحصر به فردی ایجاد می کند و هر چه پوست شما تیره تر باشد، خالکوبی بهتر به نظر می رسد.

۱۴۰۲/۸/۱۳تاتوهای سفید به سرعت شکل و رنگ خود را از دست می دهند!!! در دهه نود، قطعا مواردی وجود داشت که خالکوبی های سفید محو می شدند، رنگ زرد کثیف یا با رنگ مایل به سبز بود و با گذشت زمان لازم بود به اصلاح و تغییر متوسل شویم. مانند تاتوهای UV، همه چیز به کیفیت رنگدانه بستگی دارد. امروزه این مشکل حل شده است.

۱۴۰۲/۸/۱۳ رنگ پوست شما هر چه پوست روشن‌تر باشد، تاتو سفید روی آن کمتر به چشم می‌آید و بالعکس، هر چه پوست تیره‌تر باشد، خالکوبی بیشتر به چشم می‌آید.

۱۴۰۲/۸/۱۳یک خال کوبی سفید اغلب کمی بیشتر از یک خال کوبی رنگی هزینه دارد. این به دلیل همان پیچیدگی کار با رنگدانه سفید، حرفه ای بودن هنرمند تاتو و تعداد کمی از متخصصان در این زمینه است.

۱۴۰۲/۸/۱۳یک عامل خطر واکنش آلرژیک مکرر به رنگدانه سفید است که در مواجهه با اشعه ماوراء بنفش تشدید می شود. برای کاهش خطر، قبل از جلسه اصلی، از متخصص بخواهید تا یک آزمایش بر روی برخی از مناطق پنهان پوست انجام دهد. به این ترتیب می توانید متوجه شوید که بدن شما تا چه حد به رنگدانه سفید حساس است.

در ادامه بخوانید...

چگونه خالکوبی معنی دار برای سالها قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند

در

(سیارک) : چگونه خالکوبی معنی دار به طور دائمی باقی می ماند زمانی که پوست انسان به شدت ریزش می کند ؟در اینجا یک واقعیت نفرت انگیز را برای شما روشن می سازیم , در هر ساعت حدود 0.085 گرم سلول مرده و یا تقریبا 500 میلیون سلول  پوستی از شما جدا می شود . ممکن است در ابتدا زیاد به نظر نرسد ولی در طول  دوره زندگی برابر با 35 کیلوگرم (77 پوند ) از بدن شما است که از دست رفته است که معادل نیمی از کل وزن متوسط یک انسان است . 

اما با همه این ریزش سلولی چگونه خالکوبی برای سالها , قرنها و حتی هزاران سال باقی می ماند ؟

شما تعجب خواهید کرد  که قدیمی ترین خال کوبی شناخته شده کدام است , خب , این موضوع جدال آمیزی است , در حالی که اوتسی مرد یخی که مطمئنا خالکوبی های بسیاری داشته که برای 5000 سال باقی ماندند یک مدعی کمتر شناخته شده می تواند او را در نه تعداد بلکه در سن شکست دهد. 

مومیایی ال مارو از شیلی با سبیل خالکوبی شده بر روی خود می تواند از مرد یخی  قدیمی تر باشد .  و همه آنها با کشیدن ذغال چوب روی شکافی بسیار مناسب در سطح پوست خالکوبی خود را دائمی کرده اند . به لطف توماس ادیسون تکنیک های خالکوبی ما بسیار پیشرفته شده است . اسلحه خالکوبی برقی مدرن که الهام گرفته از قلم الکتریکی ادیسون است یک ماشین حکاکی موتوری که در نهایت با شکست مواجه شد .

اما به لطف اختراع او , ما در حال حاضر یک راه فوق العاده برای تاتو داریم که جوهر را در لایه درمی پوست به طور دائم باقی نگه داریم .

این لایه زیرین اپیدرم که خودش از لایه های روی هم تشکیل شده است  نقش محافظت خارجی را از بدن به عهده دارند. در حالی که ما هر دو تا چهار هفته با جایگزین کردن کل لایه بیرونی , لایه زیرین را نگه می داریم .

پس واقعا اهمیتی ندارد که چه مقدار از پوست شما در حمام جدا می شود زیرا که خالکوبی شما همیشه باقی می ماند .

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

ترجمه  itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

در
خالکوبی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. بعضی از تاتو ها زینتی برای بدن های عضلانی هستند، بعضی دیگر می توانند یادآور خاطرات دردناک باشند و بعضی از تاتو ها زخم هایی هستند که به چیزی زیبا تبدیل شده اند. اما یک خال کوبی وجود دارد که روند ایجاد آن بسیار غیر استاندارد است. و حس شوخ طبعی در اینجا نقش ویژه ای در سبک زندگی آنها ایفا می کند
 
sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خودخواهی سالم دارند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

معنی خطرناک ترین تاتو 16 تاتو

در
معنی و مفهوم تاتو ها و  خال‌کوبی ها بسیار بیشتر از طراحی های جسورانه هستند. برای بعضی از گروه ها یک چنین عکسی دارای معنی خاصی است که ایده ی مالک و حتی سبک زندگی  خود را با معنی تتو ها  نشان می دهد و بسیاری از افراد بدون توجه به معنی تتو ها و مفهوم معنی تتو ، آن را روی بدن تاتو می کنند.sayarak.com می خواهد معنی و مفهوم تتو های خطرناکی را در جهان به شما نشان دهد، این  تتو های ممنوعه   و تاتو جاهای ممنوع می تواند صدمات جدی برای صاحبان آنها باشد.
 
معلوم می شود که در بعضی از کشورها یک عکس بی عیب و نقص می تواند یک حکم زندان یا حتی در قبال از دست دادن  زندگی یک نفر باشد. در این پست به معنی اشکال تاتو، خال‌کوبی معنی دار ، معنی تتو ها،معنی نمادهای تاتو و اشکال تتو مثل تتو تاج،معنی خال کوبی اشک، معنی تاتو مثلث کارما ، معنی تاتو گل رز،معنی تاتو سه مثلث، معنی تاتو بودا، معنی تاتو شبدر سه برگ و ....می پردازیم. 

      

معنی تاتو اشک

معنی تاتو اشک زیر چشم

معنی تاتو اشک زیر چشم

عکس تاتو اشک زیر چشم

معنی خال‌کوبی اشک

معنی تاتو اشک زیر چشم  و  معنی تتو اشک

تاتو اشک در زیر چشم راست اغلب به این معنی است که فردی قصد انجام قتل یا تلاش برای انجام آن را دارد. بسیاری از این خال‌کوبی در زیر چشم را به عنوان نشانه ای از همبستگی انجام می دهند.

معنی تاتو بودا

تاتو از هر خدایی برای بودایی ها، توهین به مقدسات است، بنابراین گردشگران با چنین تاتو در کشورهایی با دین بودایی اغلب سر از  ایستگاه های پلیس  در می آورند.
 

معنی تاتو یاکوزا Yakuza

تاتو یاکوزا      طرح تاتو یاکوزا       تاتو ماهی ژاپنی
در ژاپن، خال‌کوبی یاکوزا  تتو یاکوزا تنها به اعضای گروه مافیای قدرتمند و تشنه به خون کشور ژاپن با همین نام در نظر گرفته می شود. یاکوزا یکی از مشهورترین سندیکاهای جنایی در جهان است. این مافیای ژاپنی مبتنی بر ارزش های خانواده پدرسالار است و به سنت ها احترام می گذارد. تاتو یاکوزا نیز در این گروه جنایتکار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معنی تاتو شبدر سه برگ

تاتو شبدر چهار برگ اغلب برای موفقيت انجام می شود، اما اگر شما یک برگ کوچکتر داشته باشید، این به معنی متعلق بودن به یک باند جنایتکار ایرلندی است .
 

 

معنی تاتو سیم خاردار

تاتو سیم خاردار  و  معنی تاتو سیم خاردار
خال‌کوبی با سیم خاردار در جهان از جرایم سازمان یافته به این معنی است که فرد در  زندان است . هر گره در این تصویر نشانه یک سال زندان است. بنابراین، اگر چنین خال‌کوبی توسط یک شهروند معمولی انجام شود، زندانیان سابق ممکن است این را به عنوان بی احترامی در نظر بگیرند، که می تواند به طور قابل توجهی زندگی فرد را پیچیده کند.

 

معنی تاتو شکارچی با یک فریاد

 در جهان جنایتکاران، فردی که چنین تصویری را تاتو می کند، اعلام می کند که مستعد انجام خشونت است و آماده اعمال جنایات بی رحمانه است. اگر حامل حقیقی چنین خال‌کوبی با کسی از دنیای جنایت مواجه شود، شکارچی با یک فتنه میتواند مناقشه ی جدی ایجاد کند.
 

 

معنی تتو ؛ حلقه های انگشتی

حلقه های انگشتی سریعترین و واضحترین راه برای بیان این موضوع است که حامل آنها در زندان بوده است. حلقه ACH تاتو نماد قدرت  و تجربه فعالیت های جنایی است
. بنابراین، اگر یک زندانی ضعیف چنین خال‌کوبی را ببیند، فقط به خاطر زیبایی ساخته شده، به عنوان توهین به مقامات جنایی در نظر گرفته می شود.

 

معنی تاتو صلیب در قفسه سینه

تاتو صلیب
تاتو کردن یک صلیب بزرگ در سینه در روسیه بسیار ناخوشایند است و نشانه خطرناک ترین مقامات جنایی کشور است . به خاطر زیبایی، این یک خال‌کوبی بسیار خطرناک است، زیرا اگر به طور تصادفی چشم یک جنایتکار معتبر را جلب کند، به عنوان تخلف شناخته می شود و صاحب تاتو مجازات خواهد شد.
 

 

معنی تاتو تار عنکبوت

تاتو تار عنکبوت
یک حلقه در تار عنکبوت به معنی یک سال از یک دوره دشوار زندگی است. زندانیان سابق نسبت به کسانی که چنین خال کوبی های جدی را برای زیبایی انجام می دهند بسیار واکنش نشان می دهند.
 

تاج پنج نقطه ای

 
در ایالات متحده، خال‌کوبی طلایی پنج نقطه نماد متعلق به گروه باندهای پادشاهان لاتین است که تاثیرگذارترین باند اسپانیایی در ایالات متحده است. نیازی به گفتن نیست که اگر شهروند قانونی با چنین خال‌کوبی در چشم یک نماینده باند قرار گیرد، نمی توان از بازداشت های اجتناب کرد.

 

معنی تاتو سه نقطه

 

یک خال‌کوبی سه گانه ای معادل در سراسر جهان معنی مشابهی دارد - Mi Vida Loca. او هیچ چیز خاصی در مورد صاحب تاتو را نمی گوید، به جز اینکه او به نوعی در جهان جنایتکاران دخیل است. حاملان این خال‌کوبی ها  اغلب توسط باندهای جنایتکار استخدام می شوند و اگر صاحب خال‌کوبی هیچ ارتباطی با جرم نداشته باشد و برای زیبایی تاتو کرده باشد با سوء تفاهم جدی روبرو خواهدشد.

 

خال کوبی سه نقطه به شکل مثلث یک خال کوبی معمول زندان است که نشان دهنده "mi vida loca" یا "زندگی سرسام آور من" است. این خال کوبی به طور معمول روی دست ها یا اطراف چشم ها دیده می شود.

معنی تاتو سه نقطه

همچنین می تواند دارای برخی از اهمیت های مذهبی باشد ، مانند نمایندگی تثلیث مقدس مسیحیت. خال کوبی سه نقطه ای اغلب با استفاده از روش چوب و چسب ایجاد می شود که به ابزارهای ابتدایی نیاز دارد.برای افراد مذهبی، چنین خال‌کوبی تثلیث مقدس یا ایمان، امید، عشق را نشان می دهد.

 

tatu-tochki10.jpg

تتو سه نقطه

با این حال، معنی تاتو سه نقطه لزوما به این معنی نیست که مردم با سبک زندگی گانگستری مرتبط هستند، حتی اگر به شکل مثلثی چیده شوند. اغلب این نمادها با طراحی مینیمالیستی خود دختران و پسران را به خود جذب می کنند که به آنها امکان می دهد نماد لحظات مهم، رویدادها، افراد و غیره باشند.

tatu-tochki12.jpg

 

از لحاظ ادبی، سه کاراکتر ردیف شده نشان دهنده یک عنصر دستوری که برای نشان دادن ناقص بودن یک فکر یا عبارت استفاده می شود. بنابراین، سه نقطه روی مچ دست، انگشتان یا سایر قسمت های بدن نمادی از ادامه یا شروعی جدید است که به چیزی بیشتر منجر می شود.

tatu-tochka.jpg

تتو چهار نقطه

معنی تاتو چهار نقطه

اعتقاد بر این است که این یک خال‌کوبی زندان است که نمایانگر دیوارهای یک سلول است. معمولاً روی دست بین انگشت شست و اشاره ظاهر می شود.

تاتو چهار نقطه، که اغلب روی دست یا انگشت حلقه هم اعمال می‌شود، به این معنی است که فرد در یک منطقه  خدمت کرده است . این نتیجه گیری از این واقعیت حاصل می شود که 4 نقطه نماد برج هایی را تشکیل می دهند که در امتداد محیط منطقه قرار دارند. در بیشتر موارد صاحب چنین خال‌کوبی با دنیای جنایتکار در ارتباط است. 

معنی تاتو پنج نقطه

این نقاط با خال کوبی قبلی تفاوت زیادی دارند - پنج نقطه نشان دهنده زمان گذرانده شده در زندان است. چهار نقطه در خارج که به quincunx نیز معروف است ، چهار دیواره را نشان می دهد که پنجمین نقطه داخلی نمایانگر زندانی است.

این خال کوبی را می توان در سطح بین المللی ، در میان زندانیان آمریکایی و اروپایی مشاهده کرد. این نقاط به طور معمول در دست یک زندانی ، بین انگشت شست و اشاره یافت می شود.پنج نقطه در قسمت های دیگر بدن می تواند معانی مختلفی داشته باشد ، مانند ارتباط با باند People Nation.

tatu-tochki06-768x627.jpg

تتو پنج نقطه

تتو پنج نقطه نشان دهنده زمان سپری شده در زندان است. چهار علامت در بیرون نمایانگر دیوارها و نقطه داخل مربع  نشان دهنده زندانی در سلول انفرادی است. از اصطلاحات مخصوص زندان، چنین خال‌کوبی به عنوان "تنها در چهار دیوار" ترجمه می شود. 5 نقطه در واقع یک خال‌کوبی بین المللی زندان است. در میان زندانیان آمریکایی، اروپایی و روسی رایج است.

معنی تاتو ستارگان

تاتو ستاره، معنی تاتو ستاره
ستاره ها یک خال‌کوبی آشنا برای افرادی هستند که در زندان به سر می برند. مقدار آن بسته به محل نقاشی متفاوت است. به عنوان مثال، ستارگان روی زانو به این معنی است که یک شخص از کسی اطاعت نمی کند و ستارگان بر روی شانه ها به معنی مقام بالای اوست. نگاه جنایتکاران به افرادی که این علائم مهم را فقط به خاطر زیبایی انجام می دهند بسیار منفی است.
 

 

معنی تاتو کارت بازی

در دنیای جرایم سازمان یافته هر کارت بازی معنی خاصی دارد . بنابراین، خال‌کوبی در قالب چندین کارت می تواند جزئیاتی در مورد جرائم صاحب آن، تجربه در زندان و قدرت اقتدار او را عنوان کند.اگر تاتو معنی دار کارت ها با تجربه زندگی صاحب تاتو یکی نباشد، این به عنوان دروغ و تحقیر شناخته می شود.
 

 

معنی تاتو شاخه رز با خنجر

این خال‌کوبی به نظر عاشقانه می رسد اما یک گل رز با خنجر به معنی آن است که یک زندانی مدت زیادی در زندان بوده است. چنین افرادی به عنوان مجرمان با تجربه درک می شوند و اگر صاحب خال‌کوبی چنیننباشد، این امر زمینه تعارض را بوجود خواهد آورد.
 

 

معنی تاتو دلقک

در برزیل، در ازای چنین الگویی روی بدن، می توانید جان خود را از دست بدهید، زیرا به عنوان یک توهین بی رحمانه به مقامات اجرای قانون در نظر گرفته شده است.
 

 

معنی تاتو خال‌کوبی در موضوعات نظامی و سیاسی

حاملان خال‌کوبی ها در مورد موضوعات حقیقی سیاسی و مذهبی باید آماده باشند تا اعتقادات خود را در هر زمان برآورده سازند. در بسیاری از کشورها، چنین نقاشی هایی در بدندارای جریمه و حتی مجازات های قانونی است، به خصوص اگر تصاویر به عقاید دیگران توهین و یا آسیب برسانند.
 

معنی تتو ها بر روی بدن

یک فرد همیشه در تلاش برای زیبایی بوده است ، بنابراین ، یک خال کوبی زیبا هرگز توسط نسل های مختلف جنس و سنی نادیده گرفته نشده است. و در درجه اول به عنوان یک تزئین اصلی بدن درک می شد.

خال کوبی بر روی بدن ، اول از همه ، یکی از راه های بیان خود ، راهی برای تأکید بر فردیت و اصالت شما است. اما علاوه بر یک وسیله تزئین ، در دوران باستان ، از خال کوبی نیز برای به تصویر کشیدن نمادین تصاویر پنهان و معانی مقدس استفاده می شد. بارزترین نمونه آن خال کوبی معروف سلتیک است که علاوه بر زیبایی ، از اهمیت و معنی عمیقی نیز برخوردار است. مردم به صورت نمادین تصاویر احترام یا نمادهای مذهبی خود را بر روی پوست خود ترسیم می کردند. منبع نشانه های خال کوبی افسانه های آنها بود.

انتخاب خال‌کوبی همیشه یک روند دشوار است. شما باید بفهمید که چه ویژگی ، نماد یا عملکردی را می خواهید در خال کوبی خود مجسم کنید. برای حل این مشکل ، فهرست معانی ما برای خال‌کوبی های مختلف در این مقاله و سایت  sayarak.com وجود دارد.

 

معنی شکل تاتو  معنی شکل خال‌کوبی

تاتو به شکل پروانه، خال‌کوبی به شکل پروانه

تاتو پروانه. تتوی پروانه به معنی تغییرات است

تاتو به شکل گل رز، Tattoo-of-the-heart-shaped-rose-plant-with-the-flowers-clipart.jpeg

عکس تاتو ک معنی عشق داشته باشد

یکی از ساده ترین و در عین حال خال‌کوبی جذاب، طراحی یک گل رز است. به خودی خود، گل یک نماد زیبایی است، که بوسیله یک جوانه ظریف و یک عطر فریبنده در ترکیب با خارها ایجاد می شود.
گل رز بر روی خال‌کوبی می تواند در کنار قلب نمایان شود که به معنی عشق ابدی است. اگر گل توسط الماس احاطه شده است، پس مالک به یک زندگی اشرافی متعهد است.
 

تاتو به شکل قلب ، خال‌کوبی به شکل قلب

یک قلب قرمز شیک بدان معنی است که یک فرد در زندگی دارای عشق و محبت است.
اگر قلب با خونریزی به تصویر کشیده شود، این نشان دهنده یک عشق گمشده است. همچنین نشانه ای از احساسات از دست رفته یک قلب شکسته است.
 

تاتو به شکل صلیب، خال‌کوبی به شکل صلیب

صلیب یکی از محبوب ترین انواع خال‌کوبی است. تعیین نماد ممکن است بسته به دین و فرهنگ متفاوت باشد.
 
به عنوان مثال، صلیب سلتیک، که در ترکیب با دایره نشان داده شده، به معنی ماهیت چرخه ای از جهان است.
 
معنی مذهبی تاتو  صلیب یادآور ظلم و ستم است.
 
تصویر صلیب قبر بر روی بازو یا شانه نشان می دهد که فرد شخص دوست داشتنی اش را از دست داده است.
 

تاتو به شکل کلید، خال‌کوبی به شکل کلید

اغلب رمز و راز و یا معما را تصدیق می کند. به عنوان مثال، اگر ما به زندانی و زندان نگاه کنیم، کلید یک نماد اعمال جرم است، که به دیگران نمی توان گفت.
 
برای دوستداران، خال‌کوبی به شکل یک کلید به معنی وفاداری و ارزش عشق است. به طور معمول، الگوی به عنوان یک عنصر تاتو از جفت استفاده می شود. (به عنوان مثال یک قفل و کلید. برای دیدن کل تصویر، فرد باید دستان خود را جفت کند).
 

تاتو به شکل جمجمه، خال‌کوبی به شکل جمجمه

معنی کل خال‌کوبی خطر و مرگ است. صاحبان عکس متوجه می شوند که زندگی یک پدیده گذرا است.
 
چنین خال‌کوبی اغلب توسط قماربازان تاتو می شود که زندگی آنها دائما به خطر می افتد.
 
علاوه بر این، این تاتو به عنوان نمادی از آمرزش و فداکاری تفسیر شده است. و اغلب جمجمه نماد نه تنها مرگ، بلکه جاودانگی است.
 
اگر یک خال‌کوبی مار را در کنار جمجمه نشان دهد، این نشانه ای از عقل است.
 

تاتو به شکل ساعت، خال‌کوبی به شکل ساعت

ساعت نماد زمان، حرکت و ابدیت است. اغلب یک خال‌کوبی به عنوان نشانه ای از حافظه یک رویداد مهم ساخته شده است.
 
اکثر مردم با استفاده از این تاتو متقاعد شده اند که باید در حال و امروز زندگی کنند.
 
ساعت بدون عقربه نماد زندگی خالی بدون لحظات و خاطرات دلپذیر است. چنین خال‌کوبی ها به عنوان نشانه ای از پوزش برای زمان از دست رفته ساخته شده است.
 

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی معنی بحث برانگیز دیگری دارد ، در برخی از فرهنگ ها معنی تاتو نیلوفر آبی نمادی از وحدت خیر و شر محسوب می شود. این گل را می توان اثبات این واقعیت دانست که برای دستیابی به هماهنگی لازم است که خوب و بد ، که در جوهر هر شخص اتفاق می افتد ، متعادل شود.
برای عکس های متنوع تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی و معنی رنگ های مختلف تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی روی این مقاله (معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی)کلیک کنید

تتو معنی دار  تاتو به شکل ستاره، خال‌کوبی به شکل ستاره

ستاره نماد آسمان است.  تاتو ستاره شانس و باز هم شانس را نشان می دهد. اعتقاد بر این است که ستارگان الهام بخش هستند.
 
خال‌کوبی ستاره دریایی در میان ملوانان محبوب است. اغلب نقاشی به عنوان دفاع در برابر فاجعه اعمال می شود.
 
ستاره شش وجهی دارای معنی دینی است. بدان معنی است که خدا خالق جهان است.
 
ستاره پنج وجهی نماد هماهنگی  است. هفت وجهی - موفق و عالی است. اگر این رقم دارای هشت گوشه باشد، ستاره نشان دهنده فراوانی است. تاتو ستاره 9 وجهی ستاره به معنی ثبات و سلامت است.
 

تاتو مثلث ، خال‌کوبی مثلث

d61041elhqp41.jpg
 خال‌کوبی معنی دار   تاتو مثلث پنروز
 
معنی تاتو مثلث ، خال‌کوبی مثلث ، تاتو مثلث سه گانه
 اگرچه مثلث ها اشکال هندسی ساده به نظر می رسند ، اما در  تتو مثلث  ، مثلث معنی عمیقی دارد. سه وجه معادل این علامت حاکی از وحدت هر سه قسمت است که نماد آن هستند. با تکمیل طرح نقاشی با گل ، حیوانات یا سایر نمادها ، می توانید معنی خاص خال کوبی مثلث را نشان دهید.
 
برای زنان ، خال کوبی مثلث به معنی نماد سه چرخه زندگی است ، از جمله دخترانگی ، مادری و پیری. تاتو مثلث در مورد مردان ، معنی سه گانه آنها تا حدودی متفاوت است: خرد ، قدرت ، زیبایی . اینها معانی اساسی  هستند. نقشی که به همان اندازه مهم است توسط بخشی از بدن که نقاشی در آن قرار می گیرد ، بازی می کند ، این معنی  داده شده را تأکید می کند.

مثلث برای برخی به معنی نمادی از ازدواج است که محکم و مبتنی بر وحدت جسم ، روان و روح است. این تصویر برای تازه عروس و داماد هایی که تازه به یکدیگر قول داده اند که در غم و شادی کنار هم باشند ، مربوط خواهد بود. مثلث برای یک خانواده نیز بسیار خوب است ، این به معنی سالهای ساده و پیچیده ای است که زن و شوهر با هم گذرانده اند.

معنی دیگر خال کوبی مثلث با یک معنی سه گانه خاص همراه است: تولد-زندگی-مرگ . مثلث به طور ایده آل ماهیت چرخه ی زندگی انسان را منعکس می کند ، این خصوصاً برای فیلسوفان ، افرادی را که دوست دارند فکر کنند ، جذب می کند.

 

به طور کلی ، هر فرهنگ معنی خاص خود را دارد ، که آن را در شکل مثلث قرار می دهد. اما علی رغم این واقعیت که همه ارزش ها با یکدیگر متفاوت هستند ، اما این واقعیت که آنها بر اساس سه گانه ساخته شده اند ، آنها را متحد می کند. در مورد شکل مثلث اعمال شده ، معروف ترین متساوی الاضلاع است. می توان آن را به روش های مختلف ترسیم کرد ، به عنوان مثال ، از بالا به پایین ، یا می توانید سه مثلث را به هم متصل کنید و سپس معنی خال کوبی مثلث معنی کامل بودن سلامتی را به شما می دهد . اگر دو مثلث متقاطع بکشید ، آنها نماد آتش و آب و پیروزی معنوی بر همه بدن هستند.

 

معنی تاتو مثلث درون دایره 

معنی تاتو مثلث درون مربع 

مثلث درون دایره مفهوم جالب تری هم دارد - تثلیث در یک ، و با این تثلیث تقریباً هر چیزی را می توانید بفهمید ، همه چیز به دین و خود شخص بستگی دارد. مثلث در داخل یک مربع به معنی دو معنی متضاد است: معنوی و مادی ، آسمانی و زمینی . و یک مثلث از یک رنگ خاص ، کاملاً نقاشی شده ، معنی خاصی خواهد گرفت که هر شخص برای خودش انتخاب می کند.

 

تاتو به شکل جوکر، خال‌کوبی به شکل جوکر

ارزش خال‌کوبی به شکل جوکر - میل به هیجان و خطر. اغلب تصویر جوکر - نمادی از ترس و ریاکاری است. تاتو به این معنی است که هر کس ماسک خود را می پوشد.
 
خال‌کوبی، جایی که جوکر در ظاهر زن به تصویر کشیده شده، به این معنی است که زندگی تغییرناپذیر و خائن است.
 

تاتو به شکل بال ها، خال‌کوبی به شکل بال ها

تاتو به شکا بال آزادی، نور، و قدرت را نشان می دهند.
 
اگر خال‌کوبی در پشت بدن اعمال شود، این بدان معنی است که فرد بیهوده تحقیر می شود.
 
خال‌کوبی به شکل بال ها نشان می دهد که مالک آن به دنبال یک فرشته است. بال های فرشته نماد بی گناهی و معنویت بالا هستند. دختران یک خال‌کوبی را به عنوان تصویر زیبایی و بی گناهی الهی انتخاب می کنند.
 

تاتو به شکل لنگر، خال‌کوبی به شکل لنگر

تاتو به شکل لنگر به معنی قابلیت اطمینان و حفاظت است. اغلب تاتو لنگر توسط ملوانان و سربازان انجام می شوند.
 
لنگر همچنین از ماجراجویی و استقامت صحبت می کند.
 
لنگر در ترکیب با دلفین دو معنی  دارد: از یک طرف - یک پستاندار است که با سرعت و بازی همراه است، و از سوی دیگر - لنگر - نمادی از تداوم و یا ترمز.
 

تاتو به شکل نعل اسب، خال‌کوبی به شکل نعل اسب

تاتو به شکل نعل اسب توسط افرادی انتخاب می شود که خواهان موفقیت،  و ثروت دلشان هستند.
 
اغلب، نعل اسب بصورتی به تصویر کشیده می شود تا شبیه یک کاسه باشد. که خال‌کوبی به معنی فراوانی و شادی است.

تاتو به شکل مارمولک، خال‌کوبی به شکل مارمولک

معمولا تاتو به شکل مارمولک به عنوان یک نماد عاشقانه و جنسیت انتخاب شده است. علاوه بر این، پستاندار به معنی چابکی و فضیلت است.
 
همچنین یک خال‌کوبی به شکل مارمولک نشانه ای از شادی، عقل و شانس است.
 

تاتو به شکل تک شاخ، خال‌کوبی به شکل تک شاخ

تاتو به شکل تک شاخ، تصویری از موجودات افسانه ای به معنی خلوص، بی گناهی و جادویی است. علاوه بر این، تاتو به شکل تک شاخ، نماد قدرت و شجاعت است.
هر استاد تاتو کاری یک اسب داستانی را به شیوه خود هدایت می کند. اغلب به حیوانات بال را اضافه می کنند.
 

تاتو به شکل بی نهایت، خال‌کوبی به شکل بی نهایت

خال‌کوبی به شکل بی نهایت، که یک علامت ریاضی را نشان می دهد، یک معنی جادویی دارد. نمادی به معنی کمال، ابدیت بودن و عدم امکان شناختن جهان است.
چنین خال‌کوبی توسط افرادی با اعتماد به نفس ساخته شده است که برای رشد مداوم، توسعه درونی و پیشرفت تلاش می کنند.
 

تاتو به شکل نقطه ویرگول، خال‌کوبی به نقطه ویرگول

معنی تتو ؛

خال کوبی نقطه ویرگول چیست؟

معنی ؛ در تاتو  یا نقطه ویرگول یا ؛ را به نشانه مبارزه با افسردگی و خودکشی خال‌کوبی مى كنند. خال کوبی نقطه ویرگول اولین بار در سال 2013 به دنیا معرفی شد. این نماد توسط آمی اسکات، نویسنده کتاب "خال‌کوبی نقطه ویرگول: پروژه ادامه زندگی" اختراع شد که بدن خود را با این نماد  ؛ در تاتو تزئین کرد. از آن زمان، این نماد در دنیای خال‌کوبی محبوب شد.

خال‌کوبی نقطه ویرگول یکی از غیر معمول ترین و سرگرم کننده ترین نمادها در دنیای خال‌کوبی است. این نماد بسته به ترجیحات شخصی و تاریخچه هر فردی که آن را تتو می کند، می تواند معانی و تعابیر زیادی به خود بگیرد. 

معنی تتو ؛

امید: بسیاری از مردم تتو نقطه ویرگول را برای ابراز اعتقاد خود به آینده ای بهتر و امید به زمان های بهتر انتخاب می کنند.
بقا: دیگران این نماد را انتخاب می کنند تا نشان دهند که بر سختی ها و چالش های زندگی غلبه کرده اند و هنوز اینجا هستند.
آسیب رساندن به خود: خال کوبی نقطه ویرگول همچنین می تواند به عنوان نمادی از آسیب رساندن به خود یا سایر مشکلات عاطفی دیگر باشد و اکنون آماده ادامه زندگی است.
قدرت: برخی افراد این نماد را برای نشان دادن قدرت و پشتکار خود در رسیدن به اهداف و رویاهای خود انتخاب می کنند.

کدام قسمت از بدن برای خال‌کوبی نقطه ویرگول بهتر است؟

انتخاب مکان برای خال کوبی نقطه ویرگول به ترجیحات شخصی هر فرد بستگی دارد. این نماد را می توان روی مچ دست، گردن، شانه یا هر قسمت دیگری از بدن ساخت.

 

معنی تتو 🕉

معنی تتو 🕉

 

به طور کلی پذیرفته شده است که 🕉 ( اوم  ) منشأ هندو دارد، اما بهتر است اشاره کنیم که از ودانتا، فلسفه بنیادی هندوئیسم آمده است. با این حال، این نماد در بسیاری از ادیان شرقی مانند هندوئیسم، بودیسم، جینیسم و ​​مذهب سیک وجود دارد. این یک آهنگ، مانترا و نماد مقدس است.

معنی تتو 🕉
Om یک نماد مبهم است. اگرچه اغلب OM نوشته می شود، اما این صدا از سه هجا تشکیل شده است: AOM که هر کدام معنی خاص خود را دارد. آنها به ترتیب بیانگر کلمه، روح و نفس زندگی (پرانا) هستند. به طور کلی، آنها شخصیت یک روح زنده را نشان می دهند.

محل تتو 🕉 و معنی تتو 🕉

مراقب باشید، زیرا همه قسمت های بدن شما برای تتو 🕉 مناسب نیست، به خصوص اگر به معنی مذهبی آنها اهمیت دهید! مهم است که از تتو 🕉 زیر کمر (پاها) خودداری کنید. در برخی فرهنگ ها مانند هندوئیسم، چنین نماد مقدسی بر روی پا می تواند توهین تلقی شود.

منشأ هندو دارد، اما بهتر است اشاره کنیم که از ودانتا، فلسفه بنیادی هندوئیسم آمده است. با این حال، این نماد در بسیاری از ادیان شرقی مانند هندوئیسم، بودیسم، جینیسم و ​​مذهب سیک وجود دارد. این یک آهنگ، مانترا و نماد مقدس است.

معنی تتو 🕉
Om یک نماد مبهم است. اگرچه اغلب OM نوشته می شود، اما این صدا از سه هجا تشکیل شده است: AOM که هر کدام معنی خاص خود را دارد. آنها به ترتیب بیانگر کلمه، روح و نفس زندگی (پرانا) هستند. به طور کلی، آنها شخصیت یک روح زنده را نشان می دهند.

 

معنی تاتو 4:20

معنی تاتو 4:20

عدد 420 به معنی ساعت 4:20 یا تاریخ 4/20 یعنی 20 آوریل است.


4:20 (تلفظ چهار و بیست) اصطلاحی است که در خرده فرهنگ مواد مخدر آمریکای شمالی برای توصیف زمان محبوب برای کشیدن ماری جوانا استفاده می شود.

در این روز، نمایندگان این فرهنگ معمولا گرد هم می آیند تا زمانی را بگذرانند، با هم حشیش بکشند، یا درباره سیاست ایالتی که در آن زندگی می کنند در مورد ماری جوانا بحث کنند. فعالان در این روز معمولاً تبلیغات فعالی در مورد قانونی شدن ماری جوانا انجام می دهند.
به طور گسترده تر، "تاتو 420" در زبان عامیانه برای اشاره به استفاده از ماری جوانا استفاده می شود، و همچنین راهی برای شناسایی عضویت در این ضد فرهنگ است.
منشأ تاتو 4:20 
اگرچه نظریه های مختلفی در مورد منشأ این اصطلاح وجود دارد، اما در سال 1971 زمانی که گروهی از نوجوانان در دبیرستان سان رافائل (سن رافائل، کالیفرنیا) بعد از مدرسه جمع شدند تا در نزدیکی مجسمه لوئی پاستور حشیش بکشند، رایج شد
تعداد زیادی از سیگاری های حشیش در آمریکای شمالی همچنان در ساعت 4:20 بعد از ظهر گرد هم می آیند تا با هم حشیش بکشند. با افزایش استفاده از حشیش. اصطلاح 420، همچنین به تاریخ 20 آوریل ("4/20" در قالب تاریخ مختصر ایالات متحده) گسترش یافته است.
جشن 20 آوریل در سانتا کروز، کالیفرنیا (2007) این روز به یک تعطیلات ضد فرهنگی تبدیل شده است، زیرا مرسوم است که در برخی مناطق، چنین تعطیلاتی مصادف با هفته زمین است.

 

تتو گاد

67a245f8-5fed-468b-b386-d1aaef550f1d.jpg

طرح تتو گاد


توجه کنی اول یک G هست ک منظورش گاد (خدا) هست .بعد علامت بزرگتر که تو ریاضی استفاده میکنیم . منظورش از اون ۷۸ هم پستی بلندی زندگی است.

معنی تاتو صلیب بالدار مانند دیوید بکهام

دیوید بکهام

 

یکی از مشهورترین خال کوبی های دنیای فوتبال. علاوه بر نام دو پسرش ، یک چهره بالدار نیز در پشت دیوید بکهام به تصویر کشیده شده است ، گویی که بر روی صلیب قرار گرفته است.
به گفته دیوید بکهام : بسیاری در این تاتو صحنه ای از مصلوب شدن را مشاهده می کنند ، در حالی که خود بکهام اصرار دارد که این یک فرشته نگهبان است که تماشا می کند. خال کوبی صلیب بالدار توسط لوئیس مالوی ، هنرمند مشهور انگلیسی ، انجام شده. و آن چه که بسیار جالب تر است - این طرح بسیار محبوب شد ، بسیاری از مردم دقیقاً همان تاتو را روی پشت خود کردند.

معنی تاتو روح

تاتو روح

تاتو روح   تاتو بچه گانه

 

مردم همیشه جذب عرفان و هر آنچه که با آن ارتباط دارد ، بوده اند. و چه چیزی می تواند اسرارآمیزتر و دنیوی تر از یک  تتو روح  باشد ، و چه چیزی می تواند باعث ایجاد تتو روح در فرد شود - بیایید آن را کشف کنیم.
تاتو روح می تواند توسط یک عاشق خطر انتخاب شود - کسی که از "بازی مخفیانه" با نیروهای تاریک بیزار نیست.
عملاً معنی مخالف آن - سکوت ، خجالتی بودن حامل ، افکار او مبنی بر اینکه خود او مانند یک شبح و روح برای دیگران نامرئی است.
معنی تاتو روح و تفسیر دیگر ارتباط خود با یک روح انتقام جوی بی قرار است ، که به نام تکمیل تمام امور برنامه ریزی شده اش در هیچ چیزی متوقف نمی شود.
همچنین ، خال‌کوبی روح  می تواند نوعی حرز در برابر ارواح واقعی باشد ، نمایشی از تعلق به "طبقه" آنها.
همچنین بستگی به نحوه طرح تتو روح  دارد:
اگر این یک طرح تاتو روح کلاسیک با چهره ای است که غم و اندوه را بیان می کند ، می توان آن را به عنوان نمادی از یأس ، اشتیاق ، تأملاتی در زودگذر بودن و بیهودگی وجود تفسیر کرد.
یک  طرح تاتو روح  بصورت موجود شیرین و خندان از دنیای دیگر (از جمله یک کارتون) به معنی نوعی طنز سیاه ، بازیگوشی و شجاعت است که برای "معاشقه" با مرگ کافی است.و ارواح از فیلم ها و داستانهای تخیلی اغلب فقط آرزوی طرفداران است تا تصویری از قهرمان مورد علاقه خود را بر بدن تاتو کنند.

 

معنی تاتو تاج  معنی خال‌کوبی تاج


znachenie-tatu-korona.2.jpgخالکوبی تاج
خال‌کوبی تاج
معنی کلی خال‌کوبی به شکل تاج - تمایل به قدرت، رهبری و موقعیت بالایی در جامعه است.اگر تاج در بالاتر از قلب نمايش داده شود، اين نشان دهنده موفقيت است.همانطور که برای جهان زیرزمینی، تاج معنی خاصی دارد. اگر یک زندانی یک  تاتو تاج  داشته باشد، در آنصورت او دارای مقام عالی است. این است که در بی احترامی به قانون و نظم استفاده می شود.
 
خال‌کوبی تاج تصویری نسبتاً نادر است و این نوع خال کوبی را معمولاً افرادی انتخاب می کنند که مشتاق گفتن قدرت به دنیا هستند. ... این ترکیب چنین معنیی دارد : دستان واقعی هستند ، دوستی وفادارانه ، قلب عشق پاک است و تاج نشان دهنده ثبات است.
 

تاج پادشاهی
معنی خال کوبی تاج: روی گردن  ، روی مچ دست ، روی بازو ، پشت . برای درک معنی خال کوبی تاج ، لازم است تاریخچه منشا خود نماد را در نظر بگیرید.

حتی در گذشته های دور ، مدل های تاج نقش مهمی داشتند ، آنها نماینده عالی ترین مقام را در میان دیگران متمایز می کردند. چنین سربندی باید منحصر به فرد باشد ، به عنوان مثال ، از فلزات گرانبها ساخته شود یا با تعداد زیادی سنگ قیمتی منبت کاری شود. در قرون وسطی بود که تاج به صفتی تبدیل شد که نشان دهنده یک فرد با خون سلطنتی بود.

 

خالکوبی تاج

 

بنابراین ، معنی کلی برای خال‌کوبی تاج  وجود قدرت است ، اما در دنیای مدرن بیشتر تمایل به بیشتر است . چنین نمادی به شکل خال کوبی بر روی بدن انسان ، از دستیابی واقعی به اهداف عالی توسط این شخص ، از برتری وی یا جاه طلبی ها و تمایل به تصدی موقعیت رهبری صحبت می کند.

تصویر یک تاج طلایی از استعدادهای صاحب چنین خال کوبی صحبت می کند. همچنین ، نماد یک نماد مذهبی ، به عنوان مثال ، یک صلیب ، همراه با یک تاج ، نشان دهنده درک خداوند به عنوان خالق همه چیز ، سرور جهان و خدمات بی قید و شرط به او است.

تصویر تعداد زیادی سنگ قیمتی روی تاج نشان دهنده تمایل صاحب آن برای موفقیت است و می تواند براساس انگیزه های شخصی یا براساس تاریخ تولد ، نام یا فال انتخاب شود.

 

786353-2.jpg

محبوب ترین طرح های خال‌کوبی تاج

خال‌کوبی معنی دار  تاج بر روی  کف دو دست دختران  و قلب ، که نشان دهنده وجود یک عشق خالص و فداکارانه یا دوستی قوی و به همان اندازه فداکارانه است . یک نماد مشابه اغلب به طرحی برای خال کوبی های زوج تبدیل می شود.

 

خال کوبی تاج با سه دندان برجسته (به عنوان مثال ، نوک تیز یا در غیر این صورت با چیزی تزئین شده است) از سه گانه بودن صحبت می کند . این معنی می تواند از "تثلیث خدا" تا "ایمان ، امید ، عشق" باشد یا معنیی مانند "ایمان بیاورید ، بترسید ، نپرسید" را به خود اختصاص دهد. غالباً روی گردن و پشت پر می شود.

 

بسته به جنسیت صاحب تتو ، معنی خال‌کوبی تاج می تواند متفاوت باشد. چنین خال کوبی نمادی از برتری برای دختران است و به عنوان ویژگی شخص سلطنتی با شکوه تر انجام می شود. معنی نماد تاج در این مورد نباید نه به عنوان "میل به قدرت" ، بلکه به عنوان "عشق به آزادی و اراده / عصیان" یک دختر درک شود. همچنین ، چنین تصویری از خواسته ها و انتظارات زیاد دختر از "پادشاه" یا "شاهزاده" خود صحبت می کند. اگر نماد تاج همراه با نوشته ای باشد که یک نام مردانه تشکیل می دهد ، این به معنی ارادت و ثابت ماندن دختر در روابط عاشقانه است.

 

خالکوبی تاج

 

برخلاف دختران ، برای مردان ، خال کوبی تاج بیشتر نشانگر اقتدار و رهبری / اقتدار وی در یک منطقه خاص است.
معنی خال کوبی تاج در قسمت های بدن . محل خال کوبی روی بدن نیز در تعیین معنی آن نقش زیادی دارد.

وجود "تاج" روی گردن را می توان امتیاز افراد "خون آبی" دانست. استفاده از نماد تا حد ممکن و نزدیک سر بیانگر برتری وضعیت است. فردی با چنین خال کوبی از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است و عادت دارد که به افراد اطراف خوداز بالا نگاه کند.

 

786353-1.jpg

 

معنی خال کوبی با تاج روی بازو نماد "قدرت در دستان من" است و معمولاً نوعی یادآوری است که "شما خودتان قدرت تصمیم گیری دارید".

انتخاب بازو یا مچ برای این نماد بدین معنی است که شخصی که خال کوبی کرده است همه چیز را "تحت کنترل" دارد.

اما تاج پشت آن که در هر قسمت از آن قرار دارد ، نماد قدرت واقعی صاحب آن است.

 

علامت نشان داده شده بر روی انگشت نشانگر شخصی است که به راحتی تصمیم می گیرد و قادر است آزادانه همه چیز را در اختیار داشته باشد و نگه دارد. وجود خال کوبی تاج روی پا فقط می تواند به معنی جاه طلبی های فرد و آغاز مسیر رسیدن به قدرت باشد.

قرار دادن تاج بر روی سینه (بالای قلب) نماد خوش شانسی است.

تاتو های مفهومی 

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی کوچک - مجموعه ای از عکس های آستین تات

آستین تات عکاس آمریکایی مستقر در سیاتل است. آستین یک هنرمند مفهومی است که از بازی با معانی کلمات و تصاویر لذت می برد. مجموعه تاتو های مفهومی کوچک او شاتوی معمولی انسان نیست. او به جای تمرکز بر تاتو های بزرگ و شلوغ ، یا عکسهای شگفت انگیز بدن با خال‌کوبی های فوق العاده زیبا ، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، تصاویری از یک شی کوچک روی مچ دست خود تاتو و آن را با محیط مناسب مقایسه کرده است.

طرح تاتو های مفهومی 

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو های مفهومی

تاتو ستاره بویکا

ستاره بویکا

تتو بویکا

همه عاشق فیلم "شکست‌ناپذیر ۳: رستگاری، بویکا: شکست‌ناپذیر " شدند. طبق آخرین نظرسنجی ها ، این فیلم به لطف بازیگر اسکات ادکینز ، که در نقش یوری بویکا بازی کرد ، شهرت زیادی به دست آورد. یوری بویکا در فیلم به عنوان "سلطان نبردهای زندان" شناخته می شود. تمام وقایع فیلم در روسیه اتفاق می افتد ، علیرغم اینکه آمریکایی ها در فیلم بازی می کنند. قهرمان فیلم فردی بسیار خاطره انگیز است. بسیاری از مردم بلافاصله او را با خال‌کوبی های متعدد روی بدن به یاد می آورند. خال‌کوبی یوری مورد توجه طرفدارانش قرار می گیرد. هر خال کوبی کشیده شده معنی خاص خود را دارد. آنها را می توان به انواع خاصی تقسیم کرد. به عنوان مثال ، خال‌کوبی زندان ، خال‌کوبی مار ، تم مذهبی و خال‌کوبی سینه.
خال‌کوبی زندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا موضوع فیلم بر اساس زندگی در زندان است. تتو بویکا  که روی استخوان ترقوه قرار دارند بلافاصله چشم را به خود جلب می کنند. تتو ستاره هشت پر می گوید قهرمان داستان تسلیم مقامات و روسای زندان نمی شود. در برخی از سوابق ، تاتو بویکا به معنی استقامت در برابر شکنجه است. علاوه بر ستاره ها ، تاتو سیم خاردار روی ساعد قهرمان وجود دارد. تاتو سیم خاردار همچنین عنصری از زندگی در زندان است و نشان دهنده تجلی منفی نسبت به مقامات و نگهبانان است. 

 

تتو بویکا

تتو بویکا        تتو انسو       

علاوه بر خال‌کوبی های آشکار زندان ، یک خال‌کوبی مار بزرگ در پشت قهرمان دیده می شود. در زندان ، مار می تواند به معنی رتبه بالایی باشد که توسط قهرمان بازی حفظ می شود. علاوه بر این ، مار دارای معانی زیر است:
1. مار می تواند وسوسه را تجسم کند. علاوه بر این ، یک خال کوبی می تواند قدرت زن را نشان دهد.
2. معنی حکمت. بسیاری معتقدند که مار موجودی حیله گر است.
3. بازگرداندن بدن و روح. مارها می توانند با پوست اندازی خود زنده شوند. بنابراین ، مار نشان دهنده تولد دوباره است.
4. علاوه بر این ، مار با جادو و رمز و راز ترکیب شده است. مارها را می توان با یک موجود عرفانی مرتبط دانست. به همین دلیل ، مار توسط افراد خارق العاده ای که راز خاص خود را در زندگی دارند ، تاتو می شود.
همه می دانند که زندانیان به دین و اعتقادات خود توجه بیشتری می کنند. به همین دلیل ، شخصیت اصلی چنین خال‌کوبی های مذهبی دارد. روی گردن ، یوری یک خال‌کوبی صلیبی دارد ، که به معنی دلبستگی او به مسیحیت است. همچنین ، صلیب یک طلسم در برابر نیروهای ناخالص و چشم بد است. علاوه بر این ، مریم مقدس روی بدن بازیگر نقاشی شده است. مریم مقدس یعنی شستن همه گناهان قبل از مرگ. در برخی موارد ، افراد وقتی منتظر مادر یا همسر بودند این خال‌کوبی را انجام دادند. به طور کلی ، خال کوبی مریم مقدس به معنی نزدیکی به یک زن است.

 تتو انسو

مرموز ترین عنصر را می توان یک خال کوبی غیر معمول، اما ساده بر روی سینه یک مبارز در نظر گرفت. این یک نوع دایره است، با یک نقطه در داخل و دم های کوچک. این یک شخصیت ژاپنی است که به آن "انسو" می گویند.

ماهیت این نماد این است که هر چیزی شروع و پایانی دارد، تمام زندگی طبق نوعی چرخه پیش می رود. همچنین، کسانی که از این نوع خال‌کوبی استفاده می کنند، به دیدگاه فلسفی زندگی پایبند هستند. آنها همچنین معتقدند که نحوه زندگی شما فقط به اعمال شما بستگی دارد.

علاوه بر نقاشی های فوق ، قهرمان همچنین خال‌کوبی هایی روی سینه خود دارد. غیر معمول ترین خال کوبی روی سینه سمت چپ قهرمان نقاشی شده است. خال کوبی شکل یک دایره با یک نقطه در داخل دارد. ژاپنی ها چنین دایره ای را "Enso" می نامند. معنی  تتو انسو این است که هر آغاز پایان خود را دارد. و این که همه زندگی در یک چرخه دایره ای جریان دارد. همچنین طرفداران چنین خال‌کوبی دارای دید فلسفی هستند. همچنین ، یک نقاشی می تواند اقدامات و اعمالی را نشان دهد که در زندگی قهرمان منعکس شده است. استفاده از چنین خال کوبی برای خال کوبی اصلی می تواند در مورد شخصیت پیچیده قهرمان بگوید. به عنوان مثال ، قهرمان ماهیت انفجاری خود را در حین شرکت در مبارزات بدون قوانین نشان می دهد. اگرچه چنین تصویری می تواند از مخفی بودن و پیچیدگی شخصیت یوری حکایت کند.

 

موزه خال‌کوبی در آمستردام

موزه خال‌کوبی به سالن هایی در سراسر قاره ها تقسیم می شود - بدین ترتیب هنر اعمال جوهر روی پوست ، تاتو در سراسر جهان نمایان می شود. علاوه بر این ، موضوع خرده فروشی های خال‌کوبی نیز در آنجا فاش می شود - ملوانان ، زندانیان ، نظامیان یا کارگران جنسی چه نوع خال‌کوبی داشتند؟ علاوه بر آثار تاریخی (از جمله پوست واقعی انسان با خال‌کوبی) ، در این موزه می توانید آثاری از استادان مدرن (عکس ، البته یا روی چرم مصنوعی) پیدا کنید.

آنچه باید قبل از یک جلسه تاتو بدانید تا بعداً پشیمان نشوید

طبق  آمار ، تقریباً هر از هر 2 نفر یکنفر در جهان حداقل یک خال‌کوبی دارد و تقریباً از هر پنج نفر یک نفر از آن ها از تاتو پشیمان هستند . دلایل اصلی این امر ، ناگهانی بودن تصمیم ، ندانستن معنی و برخی از تفاوت های ظریف در انتخاب نقشه خال‌کوبی ، کاربرد آن و بهبودی بعدی است.
 
در  ayarak.com ، ما از یک رفتار مسئولانه در مورد بدن خود دفاع می کنیم ، بنابراین جزئیات موذیانه هنر خال‌کوبی را کشف کردیم. در انتهای مقاله یک جایزه کوچک وجود دارد: بعضی اوقات خال کوبی ها نیز آرایش دائمی می کنند ، و متأسفانه ممکن است مشتری هایشان بدانند که در واقع آنها به هیچ وجه خال‌کوبی ندارند بلکه خال‌کوبی واقعی است.

مهم است که به دنبال یک متخصص تاتو کار باشید

اگر قبلاً در مورد طرح تصمیم گرفته اید و در جستجوی استاد کار تاتو هستید ، به سبک هایی که در آن کار می کند توجه کنید. استاد تاتو کار می تواند یک تک خال در نقاشی گرافیک باشد اما یک شخص کاملاً ناشی در هنگام کار با آبرنگ باشد. مهم است که به دنبال یک متخصص باشید که دقیقاً به همان سبکی که مورد نیاز شماست کار کند.

اگر خال های زیادی دارید ، بهتر است از خال‌کوبی خودداری کنید

اگر خال های زیادی دارید ، بهتر است از خال‌کوبی خودداری کنید . همه استادها قبول نخواهند کرد نقشه را مستقیماً بر روی خال استفاده کنند ، اگرچه این کار از لحاظ فنی امکان پذیر است. دلایل مختلفی وجود دارد. خال در غیر این صورت رنگدانه را جذب می کند و همیشه نمی توان پیش بینی کرد که چگونه یک رنگ خاص روی آن قرار خواهد گرفت. خونریزی شدید مستثنی نیست - خونریزی کار استاد تاتو کار را پیچیده می کند ، و بهبود بسیار طولانی است.
 
و از همه مهمتر ، یک خال‌کوبی متعاقباً می تواند پزشکان را از تشخیص یک شکل بدخیم در خال جلوگیری کند (معمولاً شروع آن با تغییر در رنگ مول صورت قضاوت را عوض می کند). در بعضی از کشورها ، ممنوعیت خال کوبی کردن به طور صریح توسط قانون مقرر شده است.یک راه عالی برای تست استاد تاتو کار این است که از او سؤال کنید که آیا امکان تهیه خال‌کوبی در روی خال وجود دارد؟
اگر او گفت بله روی خال را خاکوبی می کند ، می توانید آن جا را ترک کنید.

باید ها و نباید ها برای خال‌کوبی

در دوران قاعدگی می توانید با استثنائات نادری یک خال‌کوبی را انجام دهید. اگر خال‌کوبی متراکم دارید بهتر است جلسه را به تعویق بیندازید ، زیرا پوست بیشتر خانم ها در این دوره به خصوص حساس می شود - فقط صدمه می بیند. اگر قرار است خال‌کوبی کوچک باشد ، به تعویق انداختن آن لازم نیست.
 
قبل از جلسه شما نمی توانید الکل بنوشید ، حتی برای غلبه بر ترس از سوزن تاتو کار. در غیر این صورت ، ممکن است در طول عمل دچار خونریزی شدید شوید. این کار باعث می شود استاد از نظر کیفی کار را انجام دهد ، زیرا او به سادگی نقشه را نمی بیند. شما نباید داروهایی بنوشید که خون را رقیق می کند (به عنوان مثال آسپیرین). این منجر به همان اثر خواهد شد. اگر از درد می ترسید ، بهتر است از کرم های ضد درد یا اسپری ها استفاده کنید.
 
در حین بهبود الکل مصرف نشود ، زیرا بر انعقاد خون تأثیر دارد. به عبارت دیگر ، خال‌کوبی طولانی و سخت بهبود می یابد ، که مملو از افت کیفیت است.
اگر شما خال‌کوبی نکرده اید، و اولین بار است با طرح  کوچک شروع کنید. ابتدا ممکن است به جوهر حساسیت داشته باشید. استادان تتو کار از نقاشی های مختلف استفاده می کنند ، که شامل اجزای مختلفی است. ثانیا ، معقول است که آستانه درد خود را آزمایش کنید. خوب ، و سوم ، رنگ به روش های مختلفی روی انواع مختلف پوست دیده می شود: بهتر است آن را با یک الگوی کوچک ایمن روی بدن تست کنید و ببینید که چگونه جوهر و رنگ ها روی بدن شما دیده می شود.
 
بعد از جلسه ، هر استاد برای بهبودی دستورالعمل هایی به مشتری ها می دهد. شما نمی توانید آن را نادیده بگیرید  ، حتی اگر قبلاً با متخصص دیگری خال‌کوبی کرده باشید و او به شما روشهای دیگری توصیه کرده است. واقعیت این است که استادان تاتو کار متفاوت کار می کنند و حتی سوزنهای مختلفی دارند - آنچه که در بهبودی خال‌کوبی قبلی کمک کرده است می تواند یک چیز جدید را خراب کند. علاوه بر این ، مراقبت به تکنیک ترسیم بستگی دارد: به عنوان مثال ، نقاشی متراکم به روش ترمیم دیگر از خال‌کوبی کانتور نیاز دارد.
گاهی اوقات جوش های کوچک بر رویطرح خال‌کوبی که قبلاً خوب شده، ظاهر می شوند . خال‌کوبی هرچه تازه تر باشد ، آسیب بیشتری می تواند وارد کند. در مرحله اول ، البته ، آکنه را نمی تواند بترکانید - این می تواند به از بین رفتن رنگدانه منجر شود. ثانیا ، اگر خیلی با دقت فشار دهید ، احتمالاً پوست بهبود می یابد. بهترین راه حل مشکل ، لمس نکردن جوش ها است و اگر مدت زیادی جوش ها بهبود پیدا نکردن ، به متخصص پوست مراجعه کنید.
می توانید روی ترک های پوست خال‌کوبی انجام دهید . اما هرچند ترك ها تیره تر باشند ، احتمال آن وجود دارد كه الگوهای رنگی روی پوست بد به نظر برسند. در هر صورت ، رنگدانه روی ترک ها تیره تر خواهد بود پس در قسمت ترک ها رنگ را کمی روشن تر انتخاب کنید.
از آنجایی که کک و مک ها در تابستان بزرگتر و تیره تر هستند ، بهتر است در این زمان از سال تاتو را انجام دهید. اگر در زمستان این کار را انجام می دهید ، پس از گذشت چند ماه ممکن است متوجه شوید که از تاتو کاملا روی کک و مک ها را نپوشانده است.

پنهان کردن جای زخم با تاتو

اغلب برای پنهان کردن جای زخم ، خال‌کوبی انجام می شود. با این حال ، این مملو از تعدادی از مشکلات است . اولا ، هر زخم را نمی توان خال‌کوبی کرد. به عنوان مثال ، مخفی کردن بخیه سزارین دشوارتر از پوشاندن یک خراش قدیمی از پنجه های یک گربه محبوب است. ثانیا ، اغلب حتی پس از بهبودی خال‌کوبی ، جای زخم قابل رویت خواهد بود - شما باید برای این امر آماده باشید. ثالثاً ، بهتر است به الگوهای گل ، گیاه شناسی ارجحیت دهید ، اما استادان توصیه نمی کنند که با استفاده از خطوط مستقیم ، گرافیک درست کنید . به دلیل اینکه پوست زخم سخت تر و متخلخل تر است ، به مرور زمان اشکال هندسی تار می شود و ممکن است مقداری رنگدانه از بین برود. در چاپ های گل این امر کمتر مورد توجه قرار می گیرد.
و دوباره در مورد زخم ها: در طول جلسه ، پوست در این مکان به نظر می رسد دارای برآمدگی است و ترسناک به نظر می رسد. این طبیعی است ، در عرض چند ساعت همه چیز می گذرد. اگر از خال‌کوبی زخم می ترسید ، می توانید آن را به روشی اصلی و ایمن حل کنید ، و آن را به یک عنصر طراحی کلی تبدیل کنید.

تاتو با رنگ سفید

کمتر کسی می داند که در نهایت خال‌کوبی های سفید محبوب، رنگ پوست(کرم) یا زرد و احتمالاً رنگ خاکستری به خود می گیرند. هنگام ساختن چنین خال‌کوبی هایی ، منطقی است که از قبل برنامه ریزی کنید که مجبور نشوید الگو را با برخی از رنگ های روشن یا فقط سیاه قطع کنید.

چگونه از تاتو مراقبت کنیم

با گذشت زمان ، هر تاتو یی محو می شود . برای حفظ روشنایی تصویر برای مدت طولانی ، باید آن را از آفتاب دور نگه دارید و هرچه سریعتر آن را مرطوب کنید. هر الگویی به مرور زمان محو می شود - این طبیعی است. یک قانون ساده در اینجا کار می کند : خطوط هرچه نازک تر و نزدیک تر باشند ، احتمالاً با گذشت زمان به یک نقطه بزرگ تبدیل می شود.
اگر یک جوش روی پوست ظاهر شده است ، حتی یک جوش کوچک یا یک زخم کوچک ، بهتر است جلسه را به بعد منتقل کنید. در غیر این صورت ، ممکن است یک لکه سفید بعد از خال‌کوبی در این مکان ظاهر شود.

چگونه تاتو با تاتو فرق می کند 

بعد از گذشت حدود 3-5 سال ، خال‌کوبی بدون اینکه هیچ علامتی روی پوست بگذارد ناپدید می شود .جوهر برای تاتو دائمی به عمق 1 میلی متر تزریق می شود ، و رنگدانه برای خال‌کوبی از 1 تا 2 میلی متر است.
اگر با یک هنرمند تاتو کار، خال‌کوبی می کنید ، بپرسید که از چه نوع رنگی استفاده می کند. روی بسته بندی باید نوشته شود که این یک رنگدانه برای تاتو دائم  است. در غیر این صورت ، شما از گرفتن یک خال‌کوبی که در زندگی برای شما باقی بماند ، محروم می شوید.خال‌کوبی ها معمولاً بدون گواهینامه کار می کنند ، اگرچه در برخی موارد در دسترس است. شخصی که تاتو دائمی را انجام می دهد ، باید دارای مدرک باشد.

خال‌کوبی معنی دار ایرانی

world-piece-fb.jpg

مو گنجی ، هنرمند خال کوبی آلمانی-ایرانی با کارهای به ظاهر ساده خود که در یک خط پیوسته اجرا شده اند ، شگفت زده می شوید. لاکونیک ، ظریف ، تک رنگ - این یک هنر واقعی در دنیای خال کوبی است.
 
مو گنجیمو گنجی
mo ganji tattoo
Persian-Tattoos-61-e1603101372842-768x702.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
این خال‌کوبی معنی دار ایرانی  به صورت خط ساخته شده است اما متن به نوعی شکل گرفته است که بسیار زیبا به نظر می رسد.
 
Persian-Tattoos-57-768x768.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
من این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی را که در یک باکس محصور شده است ، بسیار دوست دارم. این طرح شگفت انگیز خال کوبی ایرانی به نظر زیبا  است.
 
Persian-Tattoos-55-e1603101485696-768x677.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
بسیار جذاب است که یک طرح تند و نمادی را انتخاب کنید که برای مردم کشوری که از آن الهام می گیرید بسیار عمیق باشد. شما می توانید نماد ملی یا سنتی آنها را برای بازسازی طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی خود انتخاب کنید. نوآوری همیشه قابل توجه است و زیبا به نظر می رسد.
 
2222222222222222222222222222222.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
 
اگر دوست دارید یک طرح ساده و خال‌کوبی معنی دار ایرانی بسازید ، این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی گزینه خوبی است. این طرح زیبا از تتو  ایرانی ساخته شده بر روی مچ دست بسیار زیبا به نظر می رسد.
 
Persian-Tattoos-54-e1603101527696.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی به نظر می رسد مانند یک دستبند است که توسط فرد پوشنده استفاده شده است. این یک طراحی زیبا و همچنین بسیار ساده است اما متن بسیار تزئینی است.
 
Persian-Tattoos-53-e1603101566906-768x664.jpg
خال‌کوبی معنی دار ایرانی
می توانید نوعی تتو بزنید یا طرحی را انتخاب کنید که متناسب با سبک شما باشد. این طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی بسیار زیبا است زیرا احساس می شود قطعاً احساساتی خواهد بود و با شما صحبت می کند. بسیار شگفت آور به نظر می رسد و خطوط و پیچیدگی ها نیز قابل تقدیر است. می توانید یک طرح خال‌کوبی معنی دار ایرانی مشابه برای خود بسازید.

تاتو نقشه ایران

تاتو نقشه ایران  در  تاتو های معنی دار 
156621693.jpg
 
6  طرح تاتو نقشه ایران    تتو نقشه ایران
اگر یک خال‌کوبی معنی دار مثل  تتو نقشه ایران دارید ، تصویر آن را با ما در میان بگذارید. و اگر نه ، به ما بگویید که کدام خال‌کوبی را دوست دارید و یا چرا هنوز جرات تاتو کردن را نداشته اید؟اگر جرات تاتو بزرگ و پیچیده را ندارید و به تتو مینیمال با معنی و تاتو معنی دار  علاقه دارید  تاتو مینیمالیسم را انتخاب کنید و اگر به خال‌کوبی معنی دار ایرانی و طرح های بیشتر علاقه دارید این مقاله را خال‌کوبی معنی دار ایرانی بخوانید.

نظرات

۱۳۹۹/۶/۱۰سلام من تاتو صلیب بالدارو خیلی دوس دارم بزنم مثل پشت گردن نیمار یا دیوید بکام ولی هرچی سرچ کردم هنوز متوجه نشدم ک معنی اونها چیه بخاطر همین فعلا نتونستم انجامش بدم

۱۳۹۹/۶/۱۰معنی تتو ها ......... تاتو های معنی دار مردانه ........... تاتو صلیب بالدار مانند دیوید بکهام به گفته ی خودش : بسیاری دراین تاتو صحنه ای از مصلوب شدن را مشاهده می کنند ، در حالی که خود بکهام اصرار دارد که این یک فرشته نگهبان است که تماشا می کند. خال کوبی صلیب بالدار توسط لوئیس مالوی ، هنرمند مشهور انگلیسی ، انجام شده. و آن چه که بسیار جالب تر است - این طرح بسیار محبوب شد ، بسیاری از مردم دقیقاً همان تاتو را روی پشت خود تتو کردند.داخل مقاله یک عکس ازتاتو صلیب بالدار گذاشته شد.

۱۴۰۰/۱/۸سلام تتوی شیر با تاج مفهوم بدی نداره ؟

۱۴۰۰/۱/۱۱سلام خال کوبی شیر با تاج چنین خال کوبی برنامه ای برای موقعیت سلطنتی است. تاج - نمادی از قدرت واقعی ، همراه با حیوان سلطنتی ، معنای آن را افزایش می دهد. چنین خال کوبی همیشه نمادی از رهبری و قدرت است. صرف نظر از اینکه چنین خال کوبی در کجا قرار دارد (به صاحب آن بستگی دارد) ، شیر با تاج همیشه نمادی از قدرت ، واقعی یا مورد نظر است. خال کوبی شیر با پوزخند همانطور که ممکن است تصور شود شیر با پوزخند به معنای پرخاشگری نیست. برعکس ، شیر با پوزخند ، نماد یک حالت آرام یک فرد تا لحظه عصبانیت است. سپس کل جوهر حیوان می تواند آزاد شود.پوزخند شیر همچنین به معنای جنگ برای عدالت ، حمایت از ضعیفان و عدم تسلیم در برابر سرنوشت و مردم است.کسی که چنین خال کوبی می کند می داند که همه یک طرف تاریک دارند ، اما فقط آن را در شرایط شدید نشان می دهد. خال کوبی شیر روی بازو ، شانه اغلب ، خال کوبی شیر بر روی شانه یا بازو اعمال می شود. این نمادین است ، زیرا دستها همیشه با قدرت همراه بوده اند و این کیفیت اصلی پادشاه جانوران است.خال کوبی شیر روی شانه ارگانیک و شیک به نظر می رسد. این همیشه قدرت و اعتماد صاحب خود ، ویژگی های رهبری ، اقتدار و محافظه کاری او را نشان می دهد. شیر روی بازو از میل به داشتن همه خصوصیات شیر ​​است. معمولاً چنین خال کوبی توسط کسانی که فاقد شهامت و خصوصیات رهبری هستند ، بر روی دست اعمال می شود. خال کوبی شیر هر کجا واقع شود ، همیشه نمایانگر قدرت شخصی ، آزادی روح و ایمان به خود است. خال کوبی شیر در نمادگرایی زندان ، شیر به معنای قدرت بی قید و شرط است. اقتدار ، رهبری و احترام معنای چنین خال کوبی در دنیای زندان است. اگر طرح شیر با کتاب همراه باشد ، این نمادی از این واقعیت است که یک شخص با خرد متمایز می شود و قدرت را تجسم می بخشد.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی خالکوبی اشک و معنی تتو اشک یکی از مشهورترین خالکوبی معنی دار در خالکوبی های زندان ، معنای قطره از نظر جغرافیایی متفاوت است. در بعضی از نقاط ، خال کوبی می تواند به معنای مجازات طولانی مدت زندان باشد ، در حالی که در برخی دیگر به معنای قتل فرد صاحب آن است. اگر قطره فقط یک طرح کلی باشد ، می تواند نمادی از یک قتل باشد. این همچنین می تواند به این معنی باشد که یکی از دوستان زندانی کشته شده و آنها به دنبال انتقام گیری هستند. قطره اخیراً توسط رپرها و افراد مشهور تاتو شده است ، اما هنوز هم جز تاتوهای اساسی در زندان ها است. کسانی که در پشت میله های جدید با خالکوبی اشک تازه وارد هستند ، سریعا دشمنان زیادی پیدا خواهند کرد.

۱۴۰۰/۳/۱۳تتو تاج تتو تاج 5 دندانه نماد پادشاهان لاتین است که یکی از بزرگترین باندهای اسپانیایی تبار در ایالات متحده است . تاج غالباً با حروف ALKN همراه است که مخفف Almighty Latin Kings Nation است. این پنج امتیاز به دلیل وابستگی پادشاهان لاتین به باند People Nation است که با شماره 5 نشان داده می شود ،است. پادشاهان لاتین حضوری عظیم در زندان و خارج از زندان دارند و ریشه آنها به دهه 1940 برمی گردد. سایر جزئیات تاج ، مانند رنگهای جواهرات موجود در نقاط ، می تواند در معنی تتو ها معنای پنهان دیگری داشته باشد.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو تاج تاتو تاج تصویری نسبتاً نادر است و این نوع خالکوبی تاج را معمولاً افرادی انتخاب می کنند که مشتاق گفتن قدرت به دنیا هستند. جنسیت صاحب خالکوبی تاج در این مورد مهم نیست: طرح های خال کوبی تاج را هم مردان قدرتمند و هم زنان بلند پرواز که برای داشتن قدرت تلاش می کنند انتخاب می کنند.

۱۴۰۰/۳/۱۳ یک خالکوبی تاج سبک و کارتونی در اندازه کوچک به معنای "نماد قدرت" نیست ، بلکه نشان می دهد که صاحب آن احساس یک شاهزاده خانم را دارد و منتظر یک شاهزاده واقعی بر روی اسب سفید است.

۱۴۰۰/۳/۱۳در قرون وسطی ، فقط پادشاهان حق تاتو تاج را داشتند. در انگلیس ، طرفداران قدرت شاه شروع به انجام خالکوبی کردند که یک تاج را به تصویر می کشد.

۱۴۰۰/۳/۱۳خالکوبی معنی دار تاج روی قلب ؟ اگر تاج روی قلب به تصویر کشیده شده باشد معنی تتو تاج چیست؟

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو تاج روی قلب اگر تاج روی قلب به تصویر کشیده شده باشد ، پس نماد خوش شانسی است. در طرح های خالکوبی ساخته شده به سبک سلتیک ، یک زینت وجود دارد: یک قلب و یک تاج ، محصور در بازوها. این ترکیب چنین معنی دارد: دستان واقعی ، دوستی صادقانه ، قلب نشان دهنده عشق خالص ، و تاج نشان دهنده ثبات است.

۱۴۰۰/۳/۱۳تاتو تاج با سه دندانه نوک تیز نمادی از این واقعیت است که امید ، ایمان و عشق برای یک شخص قابل توجه است.

۱۴۰۰/۳/۱۳ معنی تتو تاج با سنگ های قیمتی چیست؟

۱۴۰۰/۳/۱۳خالکوبی معنی دار تتو تاج با سنگ های قیمتی طرحی از تتو تاج با سنگ های قیمتی نماد جستجوی معنای زندگی است (صلیب با سنگ های قیمتی دقیقاً به همان معنی است). در عین حال ، هیچ معنی خاص در سنگهای قیمتی وجود ندارد که خالکوبی تاج را تزئین کند.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو تاج روی بازو بصورت کلی چه معنایی داره؟

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تتو ها غالباً ، یک تتو تاج روی بازو قرار می گیرد - در این حالت این نشان دهنده قدرت است که فرد در دستان خود دارد.خالکوبی که یک تاج را نشان می دهد برای خال کوبی نمایندگان جهان جنایتکار معمول است. و در این مورد ، به مقام بالای یک شخص در نردبان سلسله مراتبی جهان جنایت گواهی می دهد. اغلب ، تتو تاج با کتیبه ای به خط لاتین ترکیب می شود که معنای خاصی برای صاحب آن دارد. در بیشتر موارد ، کتیبه در زیر تصویر تاج ساخته می شود ، اما ، البته ، هیچ قانون سختی در این زمینه وجود ندارد. در برخی از ادیان و فرهنگ ها ، معنای خال کوبی تاج به شرح زیر است - این نمادی از الوهیت است. تاج نورانی نماد اصل الهی است. فرهنگ آمریکای لاتین این ترکیب را ارائه می دهد: تصویر تاج ، و در زیر آن نام یکی از عزیزان قرار دارد. در شرق ، یک لاک پشت با تاج روی سر خود نمادی از طول عمر و قدرت است. برای فرهنگ شرقی ، تصویر تتو به شکل تاج بسیار نادر است.

۱۴۰۰/۳/۱۳ لطفا درباره معنی تاتو مثلث این خالکوبی معنی دارکمی بیشتر توضیح دهید

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تاتو مثلث پیروان آیین بودا شعله ای خالص و روشن از مثلث می بینند ، مسیحیان - تثلیث مقدس ، مصری ها - سه گانه. مثلث باستانی ترین نماد موجود است. اعتقاد بر این است که سه خط بهم پیوسته یکی از اولین نقاشی های معنی دار شخص اول است. امروز ، یک خالکوبی با تصویر یک مثلث معانی بسیاری دارد.معنی تتو ها بر روی بدن یک خانم جوان ، چنین الگویی نشان دهنده سه دوره زندگی است: نوجوانی ، بلوغ و پیری . معنی تتو ها ، مثلث برای یک مرد معنای دیگری دارد ، که همچنین سه مولفه را ترکیب می کند: قدرت جسمی و روحی ، خرد و زیبایی. غالباً ، تازه عروس ها تصویری با تاتو مثلث انتخاب می کنند. در این حالت ، از نظر افلاطون ، این نمادی از یک خانواده قوی است. به نظر می رسد جوانان پیوندها را با یک موضوع نمادین دیگر مهر می کنند. شخصی متمایل به استدلال فلسفی ، اغلب در مثلث نمادی از وحدت ذهن ، بدن و روح جاویدان ، یا چرخه ماهیت زندگی زمینی می بیند . اگر تاتو مثلث را از این منظر در نظر بگیریم ، پس برای همه کسانی که خود را شخصیتی هماهنگ و رشد یافته و جاافتاده می دانند بسیار مناسب است. اشکال مختلف مثلث زیادی وجود دارد. گوشه های پایه را می توان کم یا زیاد کرد. در بعضی از تصاویر ، به نظر می رسد که قسمت بالای آن کشیده است ، در برخی دیگر کمی صاف است. با این حال ، با توجه به اینکه توضیح معنی تاتو مثلث در این مورد مسئله ساز است ، این تغییرات به ندرت به تصویر کشیده می شوند. اما مثلث متقارن بسیار محبوب است. گاهی اوقات او را بالا به پایین نشان می دهند. این یک گزینه برای زنان است ، زیرا دارای بار معنایی جنسی است - طبق اعتقاد سرخپوستان مایا ، قسمت فوقانی شبیه "مثلث" در قسمت تحتانی شکم ، جایی که اندام تناسلی زنان است ، می باشد. یک مثلث درون یک مربع دو تقابل (مادی و معنوی ، زمینی و آسمانی) است که ، با این وجود ، به طور هماهنگ با یکدیگر ترکیب می شوند. در فرهنگ مدرن و خال کوبی به شکل سه مثلث متصل وجود دارد. این به معنای سلامتی و روحیه قوی است. گاهی اوقات مثلث به صورت رنگی به تصویر کشیده می شود و به عنوان "نماد شخصی" یک شخص در نظر گرفته می شود. تتو مثلث را کجا قرار دهید تاتو مثلث ، به عنوان یک قاعده ، فضای زیادی را در بدن اشغال نمی کند. دختران ترجیح می دهند خال کوبی را روی بازوها یا پشت بین تیغه های شانه تاتو کنند ، که به نظر زنانه و مرموز است. مردان این الگوی تاتو مثلث را روی دستان خود ، یا بازوها قرار می دهند.

۱۴۰۰/۳/۱۳کاربر گرامی "وحید "توضیح جامع و کاملی بود فقط معنی تاتو انواع مثلث و معانی آنها را کم داشت. هر شخصی که دوره هندسه مدرسه را به اتمام رسانده باشد ، مطمئناً می داند كه مثلث ها از انواع مختلفی برخوردار هستند (متساوی الاضلاع ، متساوی الساقین و مثلث قائم الزاویه). برای تاتو، مردم اغلب از مثلث متساوی الساقین استفاده می کنند. با مراجعه به اساطیر یونان ، یک مثلث متساوی الساقین که راس آن به سمت بالا کشیده شده است ، به معنای اصل مذکر یا همانطور که در نظر گرفته می شود در این حالت مثلث با باروری ، زنانگی و خرد همراه است. غیرمعمول نیست مواردی که شکل هندسی دیگری در داخل یک مثلث به تصویر کشیده شده است ، یا برعکس ، یک مثلث در داخل چیزی قرار دارد. یک مثلث متساوی الاضلاع با یک چشم در داخل به معنای "چشم همه بین" است ، اضلاع شکل نمایانگر نماد فکر ، آزادی و برابری است.تاتو مثلث متساوی الاضلاع به مضامین مذهبی کشیده می شود.یک دایره با یک مثلث در عمق ، عالی ترین ذهن الهی را نشان می دهد.

۱۴۰۰/۳/۱۳معنی تاتو بال در پشت برای یک شخص به معنای تعالی در سراسر جهان است ، با مشکلات و پوچ بودن آن ، یا یک تمایل غیرقابل فشار حداقل از نظر ظاهری شبیه پیام آوران فرشتگان بالدار است . تاتو بال فرشته ، به عنوان یک قاعده ، بزرگ و گسترده هستند ، آنها به معنای بی گناهی و سادگی کودکانه ، قدرت معنوی بالا و خلوص هستند. برای دختران ، چنین تاتو بال فرشته می تواند به نمادی از زیبایی الهی ، مصونیت ناپذیری و خلوص تصویر زن تبدیل شود. و برای یک مرد - راهی برای برجسته شدن در میان جمعیت و نشانه ای از مهربانی معنوی.

۱۴۰۰/۳/۱۴خالکوبی معنی دار ایرانی: شما می توانید یک طرح ساده خالکوبی معنی دار ایرانی بسازید که معانی زیادی داشته باشد . بعضی از افراد طرح های ساده و غیر از طرح های رنگارنگ یا سایر طرح هایی را که بسیاری از عناصر را دارند و ممکن است عجیب به نظر برسند ، دوست ندارند. علاوه بر این ، روند تاتو همه چیز در مورد مینیمالیسم و ​​کمی کوچک نگه داشتن آن است. اگر به دنبال ریزه کاری هستید ، این طرح خال کوبی ایرانی به بهترین شکل در انگشت ظاهر می شود. خال کوبی های کوچک قرار گرفتن روی انگشتان بسیار شیک است و همچنین بسیار شیک به نظر می رسند. رنگ ها قطعاً الگوها را افزایش می دهند اما شما همچنین می توانید به یک خالکوبی معنی دار ایرانی با جوهر سیاه با یک اثر سایه یا فقط طرح کلی بروید. این خالکوبی بهتر است روی دست یا فضای کوچکی مانند گردن ، گوش ها ، کف دست و غیره تاتو شود این خال کوبی خط فارسی وقتی در اندازه های کوچک رنگ شود ، شگفت انگیز به نظر می رسد. این خال کوبی تقریباً در هر رنگ پوست خوب به نظر می رسد. با این حال ، اگر تصمیم دارید برخی از رنگ ها را به آن اضافه کنید ، مطمئن شوید که رنگ هایی را انتخاب می کنید که مناسب ترین رنگ با پوست شما باشد.جمله "این نیز بگذرد" "گفتار نیک کردار نیک و پندار نیک" "عشق" و کلمه "هیچ" از معروف ترین طرح ساده خالکوبی معنی دار ایرانی است.

۱۴۰۰/۴/۱۶ در حال حاضر ، بسیاری از مردم خال کوبی می کنند تا بدن خود را با الگویی خارق العاده تزئین کنند. و فقط بخش خاصی از افراد با دقت کافی انتخاب تاتو را انجام می دهند. و معلمان تاتو می گویند این دقیقاً همان کاری است که باید انجام شود. به هر حال ، برخی از خال کوبی ها می توانند سرنوشت ساز باشند. علاوه بر این ، توصیه می شود تاریخ نماد را از زوایای مختلف مطالعه کنید تا به وضعیت ناخوشایندی نرسید. بنابراین ، در خال کوبی دلقک ، هیچ کس چیز وحشتناکی را نمی بیند. با این حال ، اگر فردی با چنین خال کوبی به استرالیا برود ، در این صورت ممکن است مشکلاتی داشته باشد. واقعیت این است که در این کشور چنین طرحی برای اجساد کسانی که در مرگ یک افسر پلیس نقش داشته اند اعمال می شود.

۱۴۰۰/۴/۱۶تاتو سیم خاردار ............. از سیم خاردارها معمولاً در طرح های تاتو نیز استفاده می شود. با این حال ، تاتو سیم خاردار در زبان عامیانه زندان به معنی زندان است. علاوه بر این ، گره های بیشتری روی آن وجود دارد ، حامل آن بیشتر در زندان بوده است. و معنای چنین خال کوبی در سراسر جهان حدس زده می شود. بنابراین ، هنگام استفاده از این عنصر مراقب باشید.

۱۴۰۰/۴/۱۶ اگر از طرفداران خالکوبی معنی دار با پوزخند حیوان هستید ، لازم به یادآوری است که در دنیای جنایت چنین خال کوبی به معنای شجاعت و شهامت نیست ، بلکه یک فرد آماده است تا بدون کوچکترین پشیمانی هر کسی را بکشد.

۱۴۰۰/۴/۱۶تاتو اژدها همانطور که در شرق می گویند ، بسیاری آن را نماد خوش شانسی می دانند. برای اروپایی ها ، اژدها نمادی از پرخاشگری ، عصبانیت و نیروهای موذی است. اژدهایی با پنج پا اصلاً نماد یک زندگی کوتاه است.

۱۴۰۰/۴/۱۶تاتو نفرتیتی اگر کسی در مورد این موضوع روشن نیست ، لازم به ذکر است که نفرتیتی ملکه مصر است. با وجود زیبایی ، تاتو نفرتیتی بسیار نامطلوب است. ملاحظه می شود که ملکه مشکلات سلامتی ، عقب نشینی و مشکلات مالی به همراه دارد. به طور کلی ، خال کوبی و لوازم جانبی با تصویر نفرتیتی باید کنار گذاشته شود.

۱۴۰۰/۴/۱۶خالکوبی معنی دار کفشدوزک صلح ، خورشید و عشق همان چیزی است که کفشدوزک نماد آن است. با این حال ، با قضاوت در مورد افسانه در مورد همسر بی وفا زئوس ، که به شکل حشره وجود داشته است ، یک تتو مینیمال با معنی کفشدوزک می تواند خیانت و عدم اطمینان را به زندگی شما وارد کند.

۱۴۰۰/۴/۱۶ تاتو گل رز گل رز یک گزینه خال کوبی نسبتاً رایج است. اما ارزش توجه به رنگ خالکوبی را دارد. گل رز آبی یا سیاه نمادی از غم و اندوه است ، بنابراین به دنبال قرمز سنتی بروید.

۱۴۰۰/۴/۱۶ تاتو پرتره سلبریتی مرده به طور کلی ، تتو که شخص متوفی را به تصویر می کشد ایده بدی است و به وضوح مشکلات را به خود جلب می کند. مطالعات در ایالات متحده نشان داده است که افرادی که چنین خالکوبی دارند بسیار نادر پس از پذیرش در مراقبت های ویژه زنده می مانند. فقط 19 نفر در هر 100 نفر وجود دارد. بیشتر آنها ستایشگران بزرگ مایکل جکسون (M. Jackson ) مرلین مونرو ( M. Monroe )بودند که آنها پرتره های سلبریتی مرده را بر روی بدن خود تتو می کردند.

۱۴۰۰/۴/۱۷ تاتو پرتره سلبریتی مرده به طور کلی ، تتو که شخص متوفی را به تصویر می کشد ایده بدی است و به وضوح مشکلات را به خود جلب می کند. مطالعات در ایالات متحده نشان داده است که افرادی که چنین خالکوبی دارند بسیار نادر پس از پذیرش در مراقبت های ویژه زنده می مانند. فقط 19 نفر در هر 100 نفر وجود دارد. بیشتر آنها ستایشگران بزرگ مایکل جکسون (M. Jackson ) مرلین مونرو ( M. Monroe )بودند که آنها پرتره های سلبریتی مرده را بر روی بدن خود تتو می کردند.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو چرخ روزگار ثروت شانس است! به نظر می رسد چه مشکلاتی می تواند به همراه داشته باشد؟ با این حال ، معنی تاتو چرخ روزگار کاملاً فلسفی است. تتو چرخ بخت می تواند در جهات مختلف حرکت کند ، بنابراین هر لحظه ممکن است مشکلی پیش بیاید که بر خلاف خواسته شما است.

۱۴۰۰/۴/۱۷ تاتو جغد ما به این واقعیت عادت کرده ایم که جغد نمادی از دانش و خرد است. یک نقطه ضعف نیز در آن وجود دارد. علاوه بر خواص مثبت ، با زندگی پس از مرگ و جادوی سیاه ارتباط دارد. این مطمئناً هیچ چیز خوبی برای صاحب الگوی منحصر به فرد نخواهد داشت.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو زنبور پیش از این ، زنبورها به همراه زنبورهای عسل خدایی می شدند. مدتهاست که آنها حشرات سخت کوش و کوشا محسوب می شوند. امروز ، زنبورها خودخواهی و همچنین پرخاشگری را تجسم می بخشد. آیا چنین خال کوبی ای را برای خود می خواهید؟

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو آینه آینه توانایی انعکاس شگفت انگیزترین چیزها را دارد. این انرژی های مختلف را برای سالها حفظ می کند. به نظر می رسد که معمول ترین چیز است ، اما یک آینه می تواند خوب و بد را در زندگی شما جذب کند.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو عدد 13 این عدد را بدشانس می دانند. با این حال ، همه آن را جدی نمی گیرند. در زندگی ، وقتی عدد 13 به شخص آسیب برساند ، می توانید داستان های زیادی پیدا کنید. درست است یا نه ، گفتن آن غیرممکن است ، اما تعداد کمی هستند که جرات می کنند در تمام زندگی عدد 13 را تاتو کنند.

۱۴۰۰/۴/۱۷تاتو هیروگلیف بعضی ها که به دنبال یک تتو مینیمال با معنی هستند ، هیروگلیف را روی بدن خود تتو می کنند بعضی ها ، بدون اینکه معنی آنها را بدانند ، تتو می کنند . این بسیار مهم است ، زیرا معنی می تواند کاملاً متفاوت باشد. هر خال کوبی بازتاب واقعیتی است. شما باید مراقب باشید ، در غیر این صورت فرصتی برای جذب مشکلات بزرگ در زندگی شما بوجود می آید.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تاتو وجود تتو تاج بر روی گردن را می توان امتیاز افراد "خون آبی" دانست. استفاده از نماد تا حد ممکن و نزدیک به سر ، از برتری وضعیت حکایت دارد. فردی با چنین خال کوبی از عزت نفس بالایی برخوردار است.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو تاج روی بازو نماد "قدرت در دستان من" است و معمولاً نوعی یادآوری است که "شما خودتان قدرت تصمیم گیری دارید". انتخاب بازو یا مچ برای یک نماد مشخص به این معنی است که شخصی تتو کرده است همه چیز را "تحت کنترل" دارد.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو تتو تاج در پشت ، واقع در هر قسمت از آن ، نماد قدرت واقعی صاحب آن است. تتو تاج نشان داده شده بر روی انگشت ، شخصی را نشان می دهد که به راحتی تصمیم می گیرد و قادر است آزادانه همه چیز را در اختیار داشته باشد و نگه دارد. وجود یک تتو تاج روی پا فقط می تواند به معنای جاه طلبی های یک فرد و آغاز او در مسیر رسیدن به قدرت باشد. موقعیت تتو تاج روی سینه (بالای قلب) نماد خوش شانسی است.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تاتو ، معنی تاتو مثلث فوق العاده متنوع است. آنها می توانند جنبه های مختلف زندگی و ایمان را نشان دهند. برخی از محبوب ترین مقادیر عبارتند از گذشته، حال و آینده ذهن ، بدن و روح* ایجاد ، حفظ و تخریب* مادر ، پدر و فرزند*

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو معنی تاتو مثلث وارونه با گل رز نمادی از زیبایی زنانه است. گل صد تومانی درون شکل نشان دهنده ثروت ، افتخار ، عاشقانه و شکوفایی است. برخی افراد آن را به عنوان نمادی از خوش شانسی و یک ازدواج سعادتمندانه تتو می کنند.

۱۴۰۰/۴/۳۱مفهوم طرح های تتو معنی تاتو دو مثلث به هم پیوسته می توانند نماد بشریت باشند. فراتر از آن ، شکل اغلب نشان دهنده خلاقیت ، سادگی و هماهنگی است. مثلث ها از قدیمی ترین نمادهای جهان هستند و می توانند معانی مختلفی در رابطه با سه گانه بودن و یکسان سازی داشته باشند.

۱۴۰۰/۴/۳۱ مفهوم طرح های تتو معنی تاتو در تاتو مثلث ، نه تنها محتوای طراحی مهم است ، بلکه جهت شکل هندسی نیز مهم است. اگر نوک مثلث به سمت بالا باشد ، این می تواند به این معنی باشد: خورشید فعالیت حرکت به سمت بالا شجاعت یا مرد پدر یک مثلث معکوس نشان می دهد: ماه زنانه یا دخترانه مادر انفعال حرکت رو به پایین

۱۴۰۰/۵/۱معنی تتو ها ............در علم اعداد ، عدد سه یک نماد عرفانی قدرتمند است. یکی قدرت ، دو کشف است و سه حکمت حاصل از هم آمیختگی دو مورد قدرت و کشف . عدد 3 در مثلث می تواند این معنی را برجسته کند. یکی دیگر از گزینه های رایج در معنی تاتو مثلث ، مثلث پنروز است که رقمی است که نمی تواند در واقعیت مجسم شود. مثلث پنروز به شکل سه بلوک به هم متصل شده است که از زاویه راست به یکدیگر متصل شده اند. این نماد رمز و راز و اصالت صاحب آن است ، و همچنین نشان دهنده نبوغ و هوشمندی است.

۱۴۰۰/۶/۱۸روح چیزی است که شخص را مشخص می کند. در بسیاری از ادیان ، فرهنگ ها و نظریه های فلسفی ، بدن فقط یک شکل است و آگاهی ، احساسات و عواطف چیزی را تعیین می کنند که وزن و نامرئی دارد ، یعنی روح انسان. این کلمه را می توان به طرق مختلف تفسیر کرد و هرکسی خودش تصمیم می گیرد که آیا او را در چنین پدیده ای باور کند یا نه. با این حال ، امروزه ملاقات با شخصی که با وجود روح استدلال می کند دشوار است. اما اینکه چگونه از نظر بصری به نظر می رسد ، در حال حاضر یک امر تخیلی است. هر کس کلمه "روح" را با چیزی مخصوص خود مرتبط می کند. بنابراین ، اگر ایده ای در مورد خال کوبی با معنای روح به ذهن شما خطور می کند ، می توانید تصویری را انتخاب کنید که شخصاً تداعی های لازم را در شما برانگیزد.

۱۴۰۰/۶/۱۸چندین نماد به طور کلی پذیرفته شده وجود دارد که به معنای روح تفسیر می شوند. اول از همه ، روح اغلب در قالب یک روح ، یک شبح نمایش داده می شود. بنابراین در یک خال کوبی ، می توان آن را به عنوان یک شبح به شکل که شما آن را برای خود تصور می کنید ، به تصویر کشید. این می تواند فقط یک شبح به رنگ خاکستری باشد ، یا هر رنگ دیگری که شخصاً روح خود را با آن مرتبط می کنید. چنین نقاشی در نوعی رنگ پاستل بسیار اصلی به نظر می رسد ، که عاشقانه و فضای دلپذیری را به تصویر می بخشد.

۱۴۰۰/۶/۱۸بالها و همه موجودات زنده که می توانند پرواز کنند اغلب با روح همراه هستند. البته ، اغلب - پرندگان. پرنده در خالکوبی نمادی از روح است ، به عنوان چیزی سبک ، بی وزن ، خالص و بلند. همچنین می توانید بالها را به طور جداگانه بر روی پوست بمالید که معنای یکسانی خواهد داشت. محبوب ترین خالکوبی بال بزرگ در پشت است.

۱۴۰۰/۶/۱۸در درک اکثر مردم ، روح چیزی پاک و مهربان است ، مانند یک کودک. بنابراین ، تصویر یک کودک بی گناه همچنین نمادی از روح است و به تصویر سایه مثبت تری می بخشد. به نوبه خود ، شبح فردی که در خالکوبی مدیتیشن می کند جدی تر به نظر می رسد. به هر حال ، مدیتیشن یک فرایند ارتقاء در سطح معنوی است و به نوبه خود ، نماد روح و حرکت آن به سمت توسعه است.

۱۴۰۰/۶/۱۸نماد دیگر مرتبط با روح ، پروانه است. از این گذشته ، تصور موجودی هوادارتر و بدون وزن دشوار است. خال کوبی با پروانه ، به معنای روح ، بهتر است روی قفسه سینه قرار گیرد ، سپس نه تنها بسیار نمادین ، ​​بلکه بسیار موثر نیز خواهد بود.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو وال و معنی تتو فیل چیه؟

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو نهنگ بر روی بدن در همه زمان ها در مردمان مختلف زمین تعابیر متفاوتی داشت. آنها همچنین دارای ویژگی های مشترک هستند. نهنگ برای مردم، به ویژه برای ملوانان، از زمان های قدیم یک هیولای وحشتناک بوده است، زیرا نهنگ ها می توانند کشتی ها را غرق کنند. مردم تمام قدرت لجام گسیخته طبیعت را با نهنگ ها بیان کردند. نهنگ نشان دهنده قدرت ، هم جسمی و هم احتمالاً روحی است.از زمان های قدیم، مردم نهنگ را به عنوان خدای دریا احترام می گذاشتند، به او احترام می گذاشتند و هنگام ملاقات با موجود اعماق دریا وحشت می کردند.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی بعدی تتو نهنگ که بر روی بدن قرار گرفته است چندان خوشحال کننده نیست، زیرا نهنگ می تواند نماد خودکشی باشد.یکی از اسرار طبیعت غیرقابل توضیح سالیانه از نظر علم، خودکشی دسته جمعی سالانه نهنگ ها در سواحل قاره های مختلف است.برخی از زنان در تتو نهنگ نمادی عاشقانه می یابند.همچنین زوج های عاشق گاهی نهنگ ها را به نشانه عشق بی پایان تتو می کنند.در نیوزیلند، مردم چنین خالکوبی را برای سوگند عشق و وفاداری ابدی ارج می نهند.

۱۴۰۱/۱/۲۷طبق روایات کتاب مقدس، یونس پیامبر، پسر آمفاریا، توسط نهنگی بلعیده شد و سه روز بعد توسط او دوباره برگشت.به همین دلیل تاتو (خالکوبی) با تصویر نهنگ نیز به معنای تولد دوباره و زندگی ابدی است از این رو در بسیاری از ملل معنی تتو وال به معنای سوگند ابدی است.مردان تصویر یک نهنگ را روی بدن خود تتو می کنند زیرا نهنگ قدرت را نشان می دهد ، به این معنی - قدرت ، استواری ، قدرت باورنکردنی که فقط در او وجود دارد. همه ساکنان دریا از نهنگ ها می ترسند.این یک واقعیت شگفت انگیز است، زیرا خود نهنگ ها از پلانکتون های کوچک تغذیه می کنند. معلوم می شود که نهنگ برای مردان نمادی از قدرت و استقامت و استواری است.

۱۴۰۱/۱/۲۷در دنیای مدرن، به ویژه در اروپا، بنا به دلایلی، برخی عقاید نادرست در مورد فیل معنی تتو فیل .......به عنوان یک حیوان دست و پا چلفتی، سنگین و ضعیف شکل گرفته است. حتی تا حدودی می توان تصویر یک فیل را با معنای خالکوبی لاک پشت برابر دانست. اما اگر در این موضوع عمیق شوید، به فیل ها، از طرف مردمی که در کنار آنها زندگی می کنند نگاه کنید، کاملاً برعکس آن مشخص می شود. همانطور که افسانه معروف هندو می گوید، فیل ها نیز زمانی مانند پرندگان پرواز می کردند، اما سپس توسط یک گوشه نشین پیر مورد نفرین قرار گرفتند و به همین دلیل آنها هدیه شگفت انگیز خود، پرواز را از دست دادند. بنابراین، عجیب نیست که خالکوبی با تصاویر یک فیل بسیار کمتر از کشورهای آسیای مرکزی و البته در میان مردمان قاره آفریقا یافت می شود. فیل نماد صلح و دوستی، نماد طول عمر و خرد، فداکاری و قدرت درونی است. در بسیاری از کشورهای آفریقایی، فیل قوی ترین، بنابراین مورد احترام ترین حیوان در نظر گرفته می شود، و همچنین در هند و چین، فیل نماد قدرت برتر است. دین بودایی خواص ثبات و دانش معنوی را به فیل نسبت می دهد.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل .....به طور کلی، فیل یک نماد مهربان، مثبت، اما در عین حال بسیار جدی است، بنابراین قبل از انجام چنین خالکوبی بهتر است در مورد آن فکر کنید، زیرا اغلب اسطوره ها و افسانه ها فیل را با خدایان مرتبط می کنند و آن را یک حیوان مقدس می نامند.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل .....اروپاییان در قرون وسطی فیل را نماد عفت و عشق نیز می دانستند، زیرا برای مدت طولانی فکر می کردند که فیل ها در دوران بارداری ماده که حدود یک سال و نیم طول می کشد از تماس جنسی خودداری می کنند. در امپراتوری روم، فیل را نشانه پیروزی و خرد می‌دانستند؛ بعدها، پس از فروپاشی امپراتوری، فیل به نماد پیروزی بر شر در مسیحیت تبدیل شد؛ در این زمینه، اغلب در حال زیر پا گذاشتن مار به تصویر کشیده شد.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل........خال کوبی یک فیل سفید را باید به عنوان نادرترین به طور جداگانه مشخص کرد، زیرا این فیل به ویژه در نیمی از آسیا مورد احترام است: کامبوج، برمه، تایلند و سایر کشورهای بودایی. در آنجا نماد شادی و معنویت است و طول عمر و باروری را به ارمغان می آورد.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل.......اما فیل همچنان مورد احترام ترین در هند است، جایی که فیل ها نه تنها برای پادشاهان و اشراف، بلکه برای خدایان نیز نجیب هستند. بنابراین خدای رعد و برق و باران ایندرا همیشه بر روی فیل تصویر می شود، خدای گانشا نیز ، سر فیل دارد و حامی ادبیات خرد و شادی زمینی است، خدای گانشا با سر فیل همچنین تصویری از رام کردن احساسات به حساب می آید، زیرا بدن را رهبری می کند.

۱۴۰۱/۱/۲۷معنی تتو فیل......فیل نمادی از قدرت و بصیرت است، به خوبی برای افراد با اراده و اعتماد به نفس مناسب است، همچنین می تواند در به دست آوردن ویژگی های لازم برای یک حاکم یا رئیس کمک کند: احتیاط، هوش، وقار و فروتنی. فیل توسط فرهنگ هایی مانند مصری و یونانی فراموش نشده است. در هر صورت، معنای خال کوبی فیل غیر معمول و جالب است، این خال کوبی حکمت هزاره ها را ترکیب می کند، بنابراین بسیار قوی و شایسته است.

۱۴۰۱/۱۰/۲۸معنی تتو اشک ..... تتو گاد ............ معنی تاتو اشک .... معنی تاتو سه نقطه ......... معنی تاتو 1994 ......معنی تاتو اشک زیر چشم ........ معنی تتو سه نقطه......... تاتو گاد ایز دد ......... معنی تتو۳۱۳ .......... معنی تتو ها .......... کاکولد .......... تتو پرنده کوکو معنی تاتو 1996 ........ تتو اشک ........ ...... معنی تاتو 4:20 تتو های ممنوعه ....... ....... معنی خالکوبی 1994 ......تاتو های ممنوعه ........ .... معنی تتو 1994 تاتو اشک ........ .... معنی تاتو 1998 چیست .... معنی تاتو دو خط موازی روی دست ........ معنی تتو های لیل پیپ معنی تتو؛ و معنی انواع تتو همه در مقاله بالا

۱۴۰۲/۶/۱۱معنی تتو۳۱۳ ...................... تعداد پیامبران مرسل، تعداد یاران پیامبر(ص) در جنگ بدر، تعداد یاران خاص امام زمان(عج) و ... همگی 313 نفر می‌باشند. در میان مسلمانان شیعه عدد 313 بیانگر ظهور امام زمان (عج) است، این آخرین امام شیعیان است که از دیدگان پنهان شده و ظهور می کند و 313 رزمنده خداترس خواهد داشت که در جنگ با کفار غیر مؤمن می جنگند .

۱۴۰۲/۶/۱۵تاتو یاکوزا : مافیای ژاپنی یاکوزا یک دنیای کامل از نمادها است که می توان آن را به خرده فرهنگ های واقعی ژاپن نسبت داد. تتو یاکوزا در مردان از شجاعت آنها صحبت می کرد و هر کسی را که آنها را می دید را در ترس نگه می داشت - مردم عادی که به مافیا تعلق نداشتند حق نداشتند آنها را روی بدن خود تتو کنند .

۱۴۰۲/۶/۱۵خالکوبی یاکوزا، معنی و میراث فرهنگی ژاپن همانطور که می دانید در شرق هیچ چیز بیهوده اتفاق نمی افتد: فرهنگ این منطقه از نظر نمادگرایی غنی است و ژاپن نیز از این قاعده مستثنی نیست. از قدیم الایام به هر نماد و تصویری معنای خاصی داده شده است و به مرور زمان به فرهنگ خالکوبی منتقل شده است. تاتو یاکوزا متفاوت بود. برخی از آنها Konjou" 根性 (ترجمه شده از ژاپنی به عنوان "قدرت روح" و "gaman" 我慢 (ترجمه شده به عنوان "صبر") نامیده می شد. این اتفاق از نظر تاریخی رخ داده است، زیرا استاد irezumi و کارفرمایش باید استقامت و صبر سرباز را آزمایش می کردند. بنابراین، الگوهای رنگی مختلفی بر روی بدن فرد تازه وارد تتو می شد که مطابق با نوع فعالیت او بود - از این روند، به مرور زمان، یک آیین واقعی ایجاد شد. نقاشی های ایرزومی هر از گاهی در تاریخ انجام می شود. تتو یاکوزا روی بدن اعضای گروه یاکوزا در طول زندگی ، اگرچه این اعضا بسیار خالکوبی می کردند اما ، برای زنان و همسرانشان نیز خالکوبی می شد - هم برای زیبایی و هم به عنوان یک علامت خاص که نشان می داد این زن به خانواده مافیایی تعلق دارد.

۱۴۰۲/۷/۲۰سلام من تاتو داس و چکش و ستاره دارم روی دستم و میخوام مهاجرت کنم میخواستم بدونم تو روسیه و ژاپن با این تاتو به چه صورت برخورد میشه؟

۱۴۰۲/۷/۲۸سلام .روسیه این نماد رو از پرچم شون در 25 دسامبر 1991، با سه رنگ روسیه جایگزین کرد. نمادهای کمونیستی "داس و چکش" در تعدادی از کشورهای بلوک شوروی سابق ممنوع است : لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، جمهوری چک، گرجستان و اوکراین. با این حال، در عمل ممنوعیت همیشه اجرا نمی شود. در لهستان، استفاده و نمایش نمادها مستلزم مسئولیت کیفری است. در مورد ژاپن اطلاع ندارم.

۱۴۰۲/۹/۲معنی تاتو دو خط موازی روی دست .......... معنی تاتو دو خط موازی بسته به اینکه توسط شخصی که آن را روی بدن خود تتو می کند تفسیر می شود ومی تواند معانی مختلفی داشته باشد. معنی تاتو دو خط موازی روی دست می تواند به عنوان نماد تعادل و هماهنگی در زندگی باشد.تاتو دو خط موازی روی بدن می توانند اهمیت حفظ تعادل بین جنبه های مختلف زندگی مان را یادآور شوند - کار و استراحت، مراقبت از خود و دیگران، رشد جسمی و روحی.چنین تاتو می تواند یادآور پایداری باشد که برای رسیدن به شادی واقعی باید بتوانیم هماهنگی را در زندگی خود و دنیای اطراف خود پیدا کنیم. علاوه بر این، یک تاتو دو خط موازی می تواند معانی دیگری مرتبط با مفهوم دوگانگی و متضاد داشته باشد. این می تواند نمادی از حضور خیر و شر در جهان، در زندگی هر یک از ما باشد. این تتو می تواند به عنوان یادآوری اهمیت پذیرش هر دو جنبه روشن و تاریک شخصیت ما باشد و اینکه تنها شناخت و پذیرش کامل خود به ما امکان می دهد خود واقعی خود باشیم.

در ادامه بخوانید...

20 تاتو خارق العاده با معانی پنهان

در
جک لندن نوشت: یک مرد را با یک خالکوبی به من نشان بده و من یک مرد با گذشته جالب را به تو نشان خواهم داد . با این حال ، امروز ، خالکوبی، تاتو فقط نمادی از تجربه عالی یک سبک زندگی نیست. طبق گفته های Statista ، بیشتر اوقات دلایل نقاشی روی بدن یا تاتو تمایل به بیان خود و تمایل به نشان دادن احساسات احترام آمیز شخصی برای شما است. افراد غالباً برای احترام به دوستان و نزدیکان خود و یا برای شروع یک فصل جدید در زندگی خود ، تاتو می کنند.
 
امروز ، sayarak.com برای شما 20 شاهکار از تاتو خارق العاده را جمع آوری کرد که به دلیلی معنی پنهان آنها باعث می شود طیف باورنکردنی احساسات تتو مخفی را حس کنید.
 
تاتو خارق العاده
 

نمی توانید اوضاع را تغییر دهید - نگرش خود را نسبت به آن تغییر دهید

تاتو خارق العاده
 

وقتی پدرم درگذشت ، من برای خودم خالکوبی کردم

تاتو خارق العاده

 شما مسئول كسانی هستید كه آنها را اهلی می كنید

تاتو خارق العاده
تاتو مشترک
 

بسیار جالب است که بتوانیم با مشکلاتی که در طول زندگی با آن روبرو می شویم با طنز برخورد کنیم

تاتو خارق العاده
یک پا در قبر است

طرح تاتو مسخره

تاتو خارق العاده

تاتو مسخره

 

اجازه ندهید کسی شما را بشکند. بالاتر از آن باشید

تاتو خارق العاده

صاحب این خالکوبی از اختلال هراس رنج می برد

خالکوبی هری پاتر

تاتو خارق العاده

طرح تاتو هری پاتر

 

Riddikulus طلسم از فیلم های هری پاتر است که کمک می کند تا چیزهای ترسناک را به خنده دار و مسخره تبدیل کنید.

 

آیا می توانم این کار را انجام دهم

تاتو خارق العاده
 

نمایش مکان هایی که من در آن زندگی کردم

تاتو خارق العاده
(می توانید حداقل یکی را حدس بزنید؟)
 

چگونه کودکان را در هر مکانی سرگرم کنیم

تاتو خارق العاده
تاتو خارق العاده

تمام زندگی مشترک

خالکوبی که شکل را تغییر می دهد

تاتو خارق العاده

درخشان شدن با همدیگر

تاتو خارق العاده
 

یک روش جالب برای تغییر علامت تولد

تاتو خارق العاده

تاتو آغوش

تاتو خارق العاده

او دیگر نیست ، اما هرگز فراموش نمی شود

 

یادداشت مادر من در روزی که فوت شد

تاتو خارق العاده
من دلم برایت تنگ می شود !! دوستت دارم مامان
(در اینجا می بینید که چگونه قلب او قبل از توقف ضربان داشت)
 

آیا می توانید اینجا حیوانی پیدا کنید

تاتو خارق العاده

 

29902043196_42ccd6bd31_b.jpg

طرح تاتو طلسم

 

طرح تاتو طلسم  در اصل یک طومار است که روی گوشت حک می شود تا روی کاغذ . اتاتو طلسم  بیشتر شبیه طرح های رنگارنگ و پیچیده هستند تا حروف جادویی. تاتو طلسم یک مورد برای تکمیل طلسم است که فقط توسط کاربر قابل فعال سازی است. با فعال شدن ناپدید می شود. این خالکوبی های جادویی معمولاً روی سر ، گردن یا پشت قرار نمی گیرند ، زیرا اکثر موجودات برای فعال کردن آنها به آینه نیاز دارند.

 

کدام تاتو بیشتر از همه شما را تحت تأثیر قرار داده است؟ فکر می کنید خالکوبی باید معنای پنهانی داشته باشد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 تاتو که احساس مادر و دختر را نشان می دهد

در
خالکوبی

یکی از نزدیکترین روابط عاطفی، ارتباط با والدین به ویژه با مادر است و برای برخی روابط با والدین آنقدر مهم است که حتی حاضرند روابط عاطفی خود را با مادرشان به طریقی غیرمعمول مثل تاتو یا خالکوبی نشان دهند. به عنوان مثال با یک تاتو یا خالکوبی.به طوری که وقتی شما تتو مادر و دختر را در کنار هم می بینند ، بلافاصله متوجه می شوند که آنها مادر و دختر هستند.

تتو مادر

تتو مادر و دختر تاتو قلب 

خالکوبی
تتو مادر: قلب دختر بریده شده  از قلب یک مادر.

 

تاتو مادر

تاتو مادر و دختر تاتو تماس تلفنی

خالکوبی
تاتو مادر  دختر در  یک خالکوبی خنده دار که نشان دهنده ارتباط مادر و دختر است.خالکوبی یا تاتو یا تتو 

 

طرح تاتو مادر

طرح تاتو مادر و دختر تاتو عشق 

تاتو عشق
تاتو با کلمات: "من تو را دوست دارم ، مادر" و "من شما را بیشتر دوست دارم".

عکس تاتو مادر

خالکوبی مادر 

خالکوبی مادر و دختر تاتو پروانه

تاتو پروانه

عکس تاتو مادر

طرح تتو مادر

طرح تتو مادر و دختر تاتو عشق

تاتو
حتی از راه دور همدیگر را دوست دارند.

 

تاتو زرافه

تاتو زرافه
خالکوبی های جذاب که زرافه های بزرگ و کوچک را با یک قلب برای دو نفر به تصویر می کشند.

 

تاتو پازل

 

تاتو پازل
خال کوبی هایی که تکه های یک معما را در  دختر و مادر نشان می دهد.

 

تاتو نان تست

تاتو نان تست
نان تست های خنده دار روی مچ پای مادر و دختر.

 

تاتو زنبور

تاتو زنبور
خالکوبی زنبورهای ناز به سمت یکدیگر پرواز می کنند.

 

تاتو پرندگان

fc2c65dd-96ae-4fc9-b388-17f49fd532cd.jpg
خالکوبی با تصویر یک پرنده بزرگ و یک جوجه.

تتو مادر روی دست

تاتو قوری و فنجان چای

تاتو قوری
خالکوبی هایی با تصاویر قوری و فنجان چای.

تتو مادر روی دست

تاتو عشق مادر به دختر

تاتو
خالکوبی با تصاویر ضایعات پارچه و قلب روی دستان مادر و دختر

تاتو درباره مادر

تاتو فیل

تاتو فیل
خالکوبی هایی که فیل های جذاب را  به تصویر می کشد

 

طرح تاتو سينه زنانه

tatoo1.jpg44-sternum-tattoo.jpg

طرح تاتو سينه زنانه

 

تاتو کلید قلب

تاتو قفل و کلید
خالکوبی قفل و کلید قلب.

 

تاتو قو

تاتو قو
دو قو به سمت یکدیگر شنا می کنند.

 

تاتو قلب با دست

تاتو قلب با دست
خالکوبی هایی که دستان خود را به صورت قلب در بدن مادر و دخترانش نشان می دهد.

 

تاتو بی نهایت

تاتو بینهاین
عکس هایی از علائم بینهایت تشکیل شده از کلمات مهم.

 

تاتو بال فرشته

tatoo.jpg

تاتو بال فرشته

 

تاتو ماه و قلب

 

تاتو ماه و قلب
خالکوبی ماه و قلب

نظرات

در ادامه بخوانید...

50 نمونه جذاب تاتو برای دختران

در
تاتو مرغ مگس خوار

 

بسیاری در مورد خال کوبی دخترانه نظرات مثبتی ندارند. کسانی تاتو دخترانه را بسیار زشت و نامناسب می داند ، در حالی که دیگران در تاتو خلاقیت و اصالت هنری را می بینند. اما تاتو های خاصی وجود دارد که با وجود داشتن نظر مخالف نسبت به تاتو، روی بدن یک دختر جوان زیبا به نظر می رسد. طرح تاتو سينه زنانه  کوچک ، زیبا و شسته و رفته هستند و همچنین به عنوان یک نماد معانی خاصی دارند. ما مروری بر جالب ترین آنها کردیم.

 

تاتو گل رز

تاتو گل رز

معنی تاتو گل رز: تاتو گل رز نمادی قدرتمند از عشق و احساسات خالص است

 

گل رز نمادی قدرتمند از عشق و احساسات خالص است ، بسته به نحوه کشیدن نقاشی تاتو ، معنی آن ممکن است متفاوت باشد. تاتو گل در حال رشد یا شکوفه از احساسات نوپا صحبت می کند ، تاتو گل رز بنفش نشان دهنده عشق قوی است و تاتو گل رز سیاه نماد غم و اندوه برای یک عزیز است که دیگر زنده نیست. تاتو گل سرخ با خارها شهادت به عشق را نشان می دهد ، که نشانهای منفی در روح انسان به جا گذاشته است. در هر صورت ، این گل مغرور به زینتی شایسته از بدن دختر تبدیل می شود.

 

معنی تاتو پروانه

تاتو پروانه

طرح تاتو پروانه

 

تاتو پروانه در بین دختران جوان بسیار محبوب است. موجودات بالدار ناز همواره با زیبایی و لطف خود و همچنین روند غیرمعمول تبدیل از یک پیله بی شکل به یک پروانه باشکوه ، افراد را به خود جلب کرده است. معنی تاتو  پروانه به معنای رها کردن چیزی در گذشته و قدم گذاشتن به یک زندگی جدید ، متولد شدن ، شروع مجدد ، تبدیل شدن به یک فرد متفاوت است.

 

معنی تاتو کفشدوزک

تاتو کفشدوزک

طرح تاتو کفشدوزک 

معنی تاتو کفشدوزک به عنوان سمبل سعادت ، خوشبختی و موفقیت است. شما می توانید آن را هر جا - روی انگشت ، پشت گوش ، مچ دست ، بر روی ران ، مچ پا و جاهای دیگر بدن تاتو کنید. چنین خالکوبی همیشه لبخندی به همراه خواهد آورد و تشویق کننده است.

 

تاتو بال فرشته

تاتو بال فرشته

معنی تاتو بال فرشته : تاتو بال فرشته 

طرح تاتو فرشته بالدار

 

20191018_nyFVoaoDHR3fGaI.jpg

طرح تاتو فرشته بالدار دخترانه

تاتو بال فرشته پشت گردن

 

فرشتگان موجودات اسطوره ای هستند که از آنها خواسته می شود تا فرد را از مشکلات و مصائب مصون نگه دارند. بسیاری از دختران به عنوان نوعی محافظت و یادآوری معنویت ،   پشت و تیغه های شانه خود را  با  تاتو بال فرشته   زینت می کنند.

 

طرح تاتو بال فرشته

تاتو بال فرشته پشت گردن


معنی تاتو بال فرشته  نمادی از برائت ، معنویت و پاکی الهی هستند. شما می توانید طرحی از  تتو بال فرشته  را با حروف اول یا نام یکی از عزیزان را  تتو بال کنید. اگر این شخص قبلاً فوت کرده باشد ،  تاتو بال فرشته  به معنای این است که روح فرد رفته پاک بوده و اکنون در میان فرشتگان است و بقیه همیشه او را به یاد می آورند.

 

طرح تاتو فرشته بالدار

تاتو فرشته بالدار                                                                                                  تتو بال فرشته

 

تاتو بال فرشته  و  تاتو فرشته بالدار  یکی از زیباترین خال کوبی است.  تاتو بال فرشته  تمایل فرد به پرواز ، رویاپردازی و عاشقانه فرد را تجسم می بخشد. با این حال ، این فقط یک معنی کلی است. معنای  تاتو بال فرشته  بسته به اینکه بالها به چه شکلی ترسیم شده اند و حتی به محل خال کوبی می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد.

 

11b4a8a18b9ff7fc4f6b8b36cb899723.jpg

تاتو های معنی دار دخترانه

 

معنی تاتو بال فرشته  روی پا می تواند به معنی عشق به سرعت ، سرعت واکنش باشد. غیر معمول نیست که چنین تاتوی در بین کسانی که به طور حرفه ای در حال دویدن هستند ، دیده می شود. این نوعی طلسم است که برای افزودن  سرعت درمسابقه طراحی شده است.

 

می توانید  تتو بال فرشته  روی هر قسمت از بدن خالکوبی کنید.
منطقی ترین و رایج ترین گزینه قطعاً  تتو بال فرشته  در پشت است. بیشتر اوقات اینها بال های کشیده بزرگی روی تیغه های شانه هستند که گاهی به بازوها منتقل می شوند. با این حال ، این تنها گزینه نیست.
به عنوان مثال ، قلب و تتو بال فرشته بر روی سینه اغلب یافت می شود. این گزینه برای دختران و پسران مناسب است.
 
طرح تاتو فرشته بالدار
طرح تاتو فرشته بالدار   خالکوبی دخترانه
 
نسخه کلاسیک یک  تاتو بال فرشته   بر روی بازو است. می تواند دو بال روی بازو های چپ و راست باشد. تاتو بال فرشته  روی شانه نیز همین طور است. چنین خال کوبی معمولاً برای یک جفت است و بال دوم مطمئناً روی دوش شوهر یا زن خواهد بود. همین گزینه برای بال تندیس های بازو نیز مربوط است. در این حالت ، معلوم می شود که زن و شوهر با گرفتن دست های هم  ، بال های خود را به هم متصل می کنند که بسیار نمادین نیز است .
 

5e4a22eeeabb6937ec4f08383b70cf33.jpg

 

تاتو بال فرشته - بال هایی با پرهای سفید نماد خلوص معنوی ، خلوص ، خصوصیات اخلاقی است. دختران با کمک چنین خال کوبی بر زیبایی الهی ، خلوص و تعالی تصویر خود تأکید می کنند. بال های فرشته در مردان از مهربانی و تمایل به برجسته شدن در میان مردم صحبت می کنند. صاحبان چنین تاتوی خود را با این موجودات آسمانی مرتبط می دانند.

 

طرح تاتو فرشته بالدار

طرح تاتو فرشته بالدار دخترانه                                                                            طرح تاتو فرشته بالدار    

 

برای خواندن معنی تاتو بال شیطان در مقابل بال فرشته  و تتو بال شکسته و سوخته فرشته و  تاتو فرشته به بخش نظرات  کاربران مراجعه کنید.کاربران نظرات جالبی راجع به  تاتو فرشته بالدار  و  تتو بال فرشته  داده اند.  

 

 

معنی تاتو نیلوفر آبی

 تاتو نیلوفر آبی

طرح تاتو نیلوفر آبی 

 

نیلوفر آبی در مصر باستان و هند باستان مورد احترام بود ، در چین و ژاپن سمبل راه روشنگری بود. روی پوست زنان ، یک خالکوبی نیلوفر آبی می تواند در مورد غلبه بر مشکلات و خطرات زندگی صحبت کند.

معنی تاتو لوتوس ، نیلوفر آبی توضیحات کامل با عکس و معنی

 

معنی تاتو مرغ مگس خوار

معنی تاتو

طرح تاتو مرغ مگس خوار 

پرنده کوچک مرغ مگس خوار بسیار زیبا و سریع است. او باید برای تغذیه خود سخت تلاش کند. زنان این موجودات کوچک را دوست دارند. خالکوبی مرغ مگس خوار می تواند ماهیت تکانشی مالک آن ، چابکی او و سرعت تصمیم گیری او را نشان دهد.

 

 

معنی تاتو قاصدک

تاتو قاصدک

معنی تاتو قاصدک                                                                                                             طرح تاتو قاصدک

تاتو قاصدک

قاصدک ها همیشه با گرما ، شادی و خاطرات کودکی همراه هستند. یک   تتو قاصدک  از یک طبیعت رویایی صحبت می کند ، بر تمایل فرد برای تحقق خواسته های او تأکید می کند.

 

Dandelion-Tattoo-48.jpg

طرح تاتو قاصدک

 

معنی تاتو لنگر دریایی

تاتو لنگر دریایی

طرح تاتو لنگر دریایی

 

یک خالکوبی کوچک با لنگر ، از پایداری و شعف سخن می گوید. این نماد افراد متعادل و معقول است که دقیقاً می دانند چه چیزی از زندگی می خواهند.

 

معنی تتو الماس

تاتو الماس

طرح تتو الماس                                                                                                                                         تاتو الماس 

معنی تتو الماس

 الماس معمولاً با زندگی لاکچری، لوکس و زیبایی همراه است ، یک شخص فکر می کند که یک خالکوبی روی قسمتی از بدن دختر به شکل  تتو الماس  می تواند در مورد دلبستگی او به جواهرات و سنگ های قیمتی صحبت کند. در حقیقت ،   معنی تتو الماس  و نمادگرایی این تصویر بسیار عمیق تر است ،  تتو الماس  از یک شخصیت با اراده قوی می گوید ، به اندازه خود الماس قوی است. برای  معنی تتو الماس  مقاله معنی خطرناک ترین تاتو ۱۶ تاتو را بخوانید

 

 

معنی تاتو پرستو

معنی تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو 

 

پرستوها همیشه به خانه خود وفادار مانده و همیشه پس از مهاجرت به سرزمین های گرم به خانه باز می گردند. آنها تمام زندگی خود را با یک شریک زندگی می کنند و با فرزندان خود پرواز می کنند. روابط خانوادگی آنها بسیار قوی است ، به همین دلیل یک   تاتو پرستو   و طرح تاتو پرستو در مورد نمادگرایی عمیقی می گوید.  معنی تتو پرستو  و چنین تصویری از  تتو پرستو  به معنای نماد وفاداری واقعی به ارزش  های خانواده است.

 

پرستو همیشه نمایانگر ورود بهار است. پرنده ای زیبا  که همیشه هنگام پرواز در هوا توجه رهگذران را به خود جلب می کند. احتمالاً به همین دلیل است که  تتو پرستو  در میان دختران بسیار محبوب است. تاتو پرستو روی اندام زن جوان زیبا به نظر می رسد. در حقیقت ، چندین معنی از  تتو پرستو  برای دختران وجود دارد که در زیر با آنها آشنا خواهید شد.

 

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو

در ابتدا ، طرح تاتو پرستو با نمادی از آزادی ، جوانی و بهار همراه است. با این حال ، در فرهنگ کشورهای مختلف ، نماد پرستو به طرق مختلف رمزگشایی می شود. به عنوان مثال ، در چین ، آنها معتقد بودند که پرستو پیام آور دستاوردهای جدید است و یونانیان او را پیام آور آفرودیت می دانستند.

 

در ژاپن ، پرستو را نشانه مادر بودن می دانند. با وجود تعداد زیادی از معانی برای تتو پرستو ، یکی از اصلی ترین معنی تاتو پرستو به عنوان نماد خوش شانسی است. اغلب تاتو پرستو را با یک شبدر یا نعل اسبی به تصویر می کشند. پرستوها با نقل قول ها ، خطوط یا کلماتی که معنای خاص خودشان برای دختر است ، بر روی بدن دختران بسیار زیبا به نظر می رسند.

 

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو

هر دختری ارزشی را انتخاب می کند که متناسب با خودش باشد. این واقعیت را می توان خلاصه کرد که ، به هر حال ، پرستو جوانی و زیبایی است. در تمام طرح ها ، طرح تاتو پرستو  به صورت پرواز و سر به فلک کشیده در آسمان به تصویر کشیده شده است. دختران با چنین خالکوبی جذاب و جذاب تر به نظر می رسند.

معنای تاتو پرستو تغییر نمی کند ، صرف نظر از اینکه آن را کجا تاتو  می کنند. دست ، مچ یا گردن - مهم نیست. در هر صورت ، تاتو ملایم و برازنده به نظر می رسد. بیشتر اوقات ، دختران یک خال کوبی پرستو را در پایین کمر یا زیر شکم تتو می کنند. این برخی از پنهان کاری و جنسیت را اضافه می کند. مزیت خال کوبی در این مکان ها این واقعیت است که به راحتی می توان آنها را از چشم کنجکاو پنهان کرد.

 

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو

دختر با تاتو پرستو  را می توان طبیعتی عاشقانه و راحت توصیف کرد. شاید این یک دختر خلاق است که عاشق سفر است. همچنین ، می توان فرض کرد که دختر دارای  آرزو و مهارت است ، و به عنوان نمادی در تمایل خود برای به دست آوردن این ویژگی ها ، او صاحب یک تاتو با چنین ویژگی است. دختر متاهل می تواند به معنای وفاداری به خانواده و خانه خود را با تاتو پرستو تزیین کند. به هر حال ، یک واقعیت مشهور در مورد این پرندگان این است که آنها هر ساله به لانه های قدیمی خود که زمانی ترک کرده بودند ، باز می گردند.

 

445.jpg

طرح تاتو پرستو

طرح تاتو پرستو  با رنگ آبی و مشکی و قرمز نماد سرگرمی و خوشبختی است. این طرح خال کوبی پرستو یکی از مشهورترین طرح های خال کوبی است که امروزه در دسترس است و تقریباً توسط هر هنرمند خال کوبی قابل انجام است اما مراقب باشید زیرا این  طرح تاتو پرستو  یک خالکوبی رنگی است و به پوستی  نسبتاً روشن نیاز دارد. پوست تیره پشتیبانی از رنگ ها را در  تاتو پرستو  دشوار می کند و باعث کمرنگ شدن رنگ در زمان می شود. اما هنرمند خال کوبی شما این را می داند بنابراین قطعا تنظیمات لازم انجام می شود.

 

بهترین تاتو زن و شوهر - معانی ، ایده ها و طرح ها  تتو ست 

روشهای زیادی وجود دارد که طی آن پرندگان عشق ، عشق خود را به یکدیگر ابراز می کنند. در بسیاری از موارد ، کلمات ، هدایای زیبا ، تعطیلات در مکان های فوق العاده و سازماندهی  هدیه در تاریخ های مهم نماد عشق بوده است. با این حال ، هیچ چیز به اندازه تتو ست زن و شوهر محبت را بیان نمی کند.

 

تاتو تاج پادشاه و ملکه زن و شوهر

تاتو تاج پادشاه و ملکه زن و شوهر


این تاتو تاج به شما اجازه می دهد با زیبایی شگفت انگیز شگفت انگیز خود بر جهان حکومت کنید و عشق را به سلطنت در هر رابطه تشویق می کند. با یک تاج گرد برای یک ملکه و یک تاج نگین دار مشابه بزرگ برای یک پادشاه ، احساس پادشاهی کنید


تاتو قلب ساده زن و شوهر 

تاتو قلب ساده زن و شوهر 


آنچه ساده ترین ایده خالکوبی می تواند باشد ، از همه مهمتر و زیبا ترین است. طرح نیم قلب در کنار انگشت اشاره هر معشوق ، ظاهری ساده و کوچک دارد ، اما هنگامی که کاملاً مطابقت داشته باشد ، تأثیر بزرگی ایجاد می کند.

 

تاتو لنگر انگشت شست زن و شوهر

تاتو لنگر انگشت شست زن و شوهر

تتو ست


یک لنگر روی هر انگشت شست زن و شوهر قرار دارد و نمادها در جهت مخالف قرار گرفته اند ، اما به طور غیرقابل انکاری به یکدیگر جذب می شوند. برای نگهداری فنجان های قهوه که عشق شما را به نوشیدنی گرم آرامش بخش و البته عشق جالب شما نسبت به یکدیگر تقویت می کند ، بسیار مناسب است.

تاتو مچ دست با قلب و تیر زن و شوهر

تاتو مچ دست با قلب و تیر

تتو ست

ایده خالکوبی زوج ساده اما بسیار زیبا. خطوط باریک و باریک پیکان را از سر به ورقه های آن روی مچ مرد می کشد ، در حالی که یک قلب گرد زیبا در مرکز مچ زن قرار دارد. پیکان مستقیماً به قلب منتظر است تا کمان کوپید آتش بگیرد و جرقه را آتش بزند!


تتو ست  نقل قول زن و شوهر 

تاتو نقل قول زن و شوهر 


اگر هر یک از زوجین با شیرین ترین ایده های خالکوبی که نقل قول های متناسب با هر ساعد داخلی نوشته شده است ، ذوب نشوند. کلمات در نوشتن متن زیبا و بیضی که آنها را به هم متصل می کند با هم ترکیب می شوند.

 

تاتو اوریگامی زن و شوهر

تاتو اوریگامی زن و شوهر


اوریگامی به شکل جرثقیل تاتو منحصر به فردی را برای زوج ارائه می دهد که یکی از پرندگان بزرگتر و دیگری کوچکتر است. هر دو دارای تاج های عجیب و غریب کوچک در بالای سر خود هستند ، در حالی که بدن آنها با سایه های آبرنگ آبی تیره و آبی روشن پاشیده شده است.

 

تاتو  بی نهایت زن و شوهر 

تاتو  بی نهایت


یک زوج ایده ای را خالکوبی می کند و چیزی را بیان می کند که هرگز با علامت بی نهایت در دو طرف انگشت وسط هر معشوق منقوش نمی شود. حلقه ها باریک و در عین حال محکم کشیده شده اند ، و کوچک ساخته شده اند ، اما با عشق بی حد و حصر که زوجین را وادار می کند اهمیت زیادی دارد!

 

تاتو عشق

 

مرغ عشق روی درخت نشسته اند

تاتو مرغ عشق

 

دو مرغ عشق جذاب که روبروی هم قرار دارند ، ایده آل ترین خالکوبی زن و شوهر را ایجاد می کند. یکی روی شاخه ای نشسته است که رنگهای زرد ، سفید و آبی روشن آن را به رخ می کشد ، در حالی که مرغ عشق دیگر پرهای زیبای خود را تکان می دهد و اولین تأثیر شگفت انگیز را ایجاد می کند.

 

در صورتی که به تاتو علاقه دارید مقاله معنی خطرناک ترین تاتو ۱۶ تاتو را بخوانید.

 

نظرات

۱۴۰۰/۳/۱۲معنی تتو الماس به طور کلی ، خال کوبی های الماس اغلب به دو نوع مختلف تقسیم می شوند. اولین نگاه به این معنی است که این یک الماس نقاشی شده روی پوست شما خواهد بود. نوع دوم جدی تر و غیرمعمول است ، این باید سنگهای واقعی باشد که با کمک یک ماده خاص به پوست شما چسبانده شده است ، این بیشتر شبیه سوراخ کردن است . اما ناگفته نماند که فقط خال کوبی الماس تقاضای زیادی دارد و الماس روی پوست نمی چسبد. این تعجب آور نیست ، هزینه تتو الماس بسیار کمتر از خرید سنگ های واقعی است. حال بیایید معنای خال کوبی الماس را در نظر بگیریم ، که اتفاقاً معنای بسیار عمیقی نیز دارد. در غرب ، الماس به معنای فسادناپذیری است و نماد وفاداری و صداقت است . به همین دلیل است که حلقه های ازدواج اغلب با این سنگ خاص تزئین می شوند. علاوه بر این ، الماس به معنای ثروت ، فراوانی ، موقعیت بالا است ، بنابراین غیر معمول نیست که از یک خال کوبی الماس حتی به عنوان یک طلسم استفاده می شود که در سفر با هدف زندگی مالی و تجملاتی خوشبختی به همراه خواهد آورد. این الماس ها حتی در هند باستان شناخته شده بودند ؛ اشارات به آنها را می توان در متون ویژه ای به زبان سانسکریت یافت که مربوط به قرن 4 قبل از میلاد است. پس از آن ، الماس ها به اروپا آمدند ، جایی که نام آنها از زبان یونانی به عنوان " شکست ناپذیر " ترجمه شد. این نام بسیار مناسب این سنگ بود ، زیرا کاملاً خاصیت اصلی آن را منعکس می کرد - مقاومت خارق العاده. و از آن زمان ، هند تا اوایل قرن هجدهم به اروپا الماس می داد. الماس نمادی از یکپارچگی ، ثابت بودن است ، همچنین به معنای نور خورشید است ، این همه به این دلیل است که ویژگی هایی مانند قدرت و درخشش در آن ترکیب شده است ، به نظر می رسد که یک سنگ درخشان است. الماس واقعی ترین نماد معنوی در نظر گرفته می شود. در همان هند ، تاج و تخت بودا نماد مرکز تغییرناپذیر هستی است و عصای وی نمادی عظیم از انرژی الهی است. و این همه به یک دلیل است ، زیرا هم تختی و هم عصای آن با الماس تزئین شده است. چنین خالکوبی مناسب پسران و دختران ، به طوری که می توان آن را به عنوان هر دو جنس نامید. چنین معنای جالب و دلپذیری به شکل ثروت ، موقعیت بالا و به سادگی زیبایی ، کسی را بی تفاوت نمی گذارد و صاحب چنین تتو الماس و دوستان خود را که فرصتی برای تعمق در چنین زیبایی دارند ، خوشحال خواهد کرد .

۱۴۰۰/۳/۱۲انتخاب خالکوبی گل به دلیل انتخاب بسیار زیاد و تنوع معنای گل بسیار دشوار است . اما تاتو قاصدک به دلیل سادگی و تک بودن هنوز هم می تواند جلب توجه کند. معنی تاتو قاصدک مانند گل خود کاملاً ساده و خاص است. برای دختران که می خواهند تاتو کنند ، قاصدک می تواند نمادی از بازیگوشی و عشوه گری شود . معنی تتو قاصدک تجسم سبکی و طراوت بهاری روح است. این خالکوبی برای دختران مثبت و شاد ایده آل است. و برای افرادی که به دنبال معنای عمیق تر و جوهر نمادین یک گل قاصدک هستند ، این می تواند به معنی غم و اندوه باشد. اولاً ، زیرا طعم آن بسیار تلخ ، اما سالم است و ثانیاً ، در برخی از کشورهای مسیحی ، به علامت مصائب مسیح تبدیل شده است. او اغلب در نقاشی ها و هنر خالقان هلندی در صحنه های مصلوب شدن حضور دارد و تمام وحشت و درد وحشتناک عذاب ناجی را برای همیشه در خود ثبت می کند. و دانه های آن ، که از وزش سبک باد دور می شوند ، گذرا و زوال زندگی انسان را یادآوری می کنند . گل قاصدک در تمام دوره های عمر کوتاه خود زیبایی و کمال خود را حفظ می کند ، در طول دوره گلدهی زیبا و فوق العاده زیبا است ، اما هنگامی که شکوفه می دهد ، دانه های آن کره ای سبک و زیبا بر روی ساقه تشکیل می دهند ، که به طرز غم انگیزی از باد پر پر می شود و بذرها را به سراسر زمین منتقل می کند. بنابراین ، معنی تاتو قاصدک تمایل به هرگز پیر شدن و از دست ندادن زیبایی واقعی است ، و سپس ، تا پایان سفر خود ، آثار زیادی را بر روی زمین ، خاطرات و خاطرات را برای خود برجای گذاشتن، ادامه دادن از نوع شما و زندگی آرام شما است. گاهی اوقات قاصدک را به دلیل رنگ و شکل درخشان "گل خورشید" می نامند و به لیست گلهایی تعلق می گیرد که به معنای واقعی کلمه شادی و نشاط را تابانده اند. با تمام قدرت ، بسیار شکننده و برازنده است ، بنابراین می تواند نشانه زیبایی بی گناه و عفت زن باشد. قاصدک غالباً در آشپزی و طب سنتی اروپا مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا دارای طعم و مزه بی نظیر و کیفیت درمانی است. به طور کلی ، هر گل و خصوصیات یک گل هر چه باشد ، معنی تاتو برای شما در درجه اول با توجه به نگرش شخصی شما نسبت به معجزه این گل ساده و غیر معمول تعیین می شود.

۱۴۰۰/۳/۱۲پرستو یک پرنده کوچک زیبا همیشه با آزادی و لطافت همراه است . بسیاری خواهند گفت که تاتو پرستو فقط برای دختران مناسب است ، اما تصویر آن به بدن و نمایندگان جنس قوی تر اعمال می شود. مانند هر تاتو ، تاتو پرستو نیز معنای خاص خود را دارد ، در حالی که همیشه بدون ابهام نیست ، چه یک تصویر بر روی بازو ، روی پا ، مچ دست یا گردن باشد - معنی متفاوت خواهد بود. اگر تصمیم گرفته اید که بدن خود را با تصویر این پرنده کوچک تزئین کنید ، پس باید بدانید که این می تواند در مورد چه چیزی بگوید. معنی تاتو پرستو پرنده همیشه نماد آزادی و فضل بوده است . پرستو راحتی خانه ، عشق ، تغییرات مثبت را نشان می داد. ملوانان با دیدن او بلافاصله خانه و مجاورت زمین را به یاد آوردند. در برخی از ایالت ها ، این پرنده از رشادت های شخصی صحبت می کند . به عبارت دیگر ، تتو پرستو فقط ویژگی ها و عواطف مثبتی را به همراه داشت. شاید به همین دلیل است که اکنون این نماد خاص اغلب برای استفاده از خالکوبی انتخاب می شود . معنی خال کوبی پرستو در زندانیان بسیاری از مردم در مورد معنای یک خالکوبی خاص فکر می کنند ، زیرا آنها می دانند که کسانی که مدت زمان زندان را گذرانده اند به این مسئله توجه زیادی می کنند. و این تعجب آور نیست ، زیرا در زندان همه دیدگاه ها ، اصول ، نمادها از اهمیت اساسی برخوردار هستند. اغلب مردم جهان بینی خود را کاملا تغییر می دهند. بنابراین برای افرادی که به زندان رفته اند ، پرستو نمادی از آزادی مطلوب است ، برای برخی از اکتسابات ، برای دیگران - کسی که به زودی خواهد آمد. معنی خال کوبی پرستو بر روی اعضای بدن بیشتر تاتوها بسته به محل قرارگیری بدن ، معنای خود را تغییر می دهند. در مورد پرستو ، در مورد معنی تاتو پرستو، محل تفاوت چندانی ندارد. پرستو چه بر روی مچ دست باشد ، چه بر روی گردن ، چه بر روی پا یا بر روی بازو ، معنای آن یکسان خواهد بود: جوانی ، آزادی ، سرعت . با توجه به اینکه پرستو همیشه سال گذشته به محلی که در آن زندگی می کرد برمی گردد ، بسیاری از زوجین با نشان دادن دو پرستو بر روی بدن خود بر وفاداری خود تأکید می کنند . اغلب ، جوانان طرح هایی از یک دسته پرستو را انتخاب می کنند ، به نظر زیبا می رسد ، اما معنی آن را تغییر نمی دهد. معانی دیگر تاتو پرستو پرستو اغلب با عناصر دیگر ، به عنوان مثال ، کتیبه ها ، شبدرها ، گل های رز ، ستاره ها ، تیرها تکمیل می شود. عناصر اضافی فقط معنی را تقویت می کنند ، اما آن را تحریف نمی کنند. بنابراین ، یک پرستو روی مشت یک مبارز می تواند از سرعت بالای او در جنگ صحبت کند. پرنده ای با بالهای باز در طراحی تیرها ، در مورد سرعت و عزم راسخ تر صحبت خواهد کرد. با توجه به تمام موارد گفته شده ، با خیال راحت می توان نتیجه گرفت که معنی تاتو پرستو ، که می بینیم ، به ما امکان می دهد بگوییم که فارغ از جنسیت و موقعیت اجتماعی وی ، انتخاب خوبی برای هر فرد خواهد بود.

۱۴۰۰/۳/۱۷تاتو فرشته بر روی بدن مردان و دختران می تواند به معنای پیام رسان آسمانی باشد. افراد محافظت از قیمی را که دائماً در نزدیکی است به دست می آورند. یک پیام رسان خوب به شکل فرشته به عنوان موجودی با هاله که دارای بالهایی در پشت خود است ، بر روی بدن تاتو می شود. خال کوبی فرشته نگهبان ممکن است از نظر ظاهر ، حالت ، شخصیت ، جزئیات متفاوت باشد. فرشته ای که برای خال کوبی مرد دعا می کند شخصیت مقدس بودن روح ، عالی ترین رفتار است. با روند مد ، موجودات مجسم در یک سبک سبک مانند فانتزی ، انیمه ترسیم می شوند. بار مذهبی برداشته می شود ، و خال کوبی فرشته یک زینت است ، ادای احترام به مد است.

۱۴۰۰/۳/۱۷خال کوبی فرشته چهره های زیادی دارد. بسته به ایده موجود معنی تغییر می کند. اپیدمی طاعون در XIV در اروپا شهروندان را به سمت این ایده سوق داد که مرگ مردم را از بین می برد. روح با داس به معنای رد روح از بدن بود. این طرح تاتو فرشته بالدار ، فرشته مرگ را با لباس های تیره و مبهم به تصویر می کشد. به جای صورت - یک نقطه روشن. خال کوبی فرشته ، به معنای گذرا بودن زندگی ، با کوچکترین جزئیات کشیده شد.

۱۴۰۰/۳/۱۷خالکوبی با جمجمه ای که پوزخند می زند ، فرشته مرگ است، به معنی مرگ همه چیز روی زمین است. این نماد مرگ اجتناب ناپذیر است ، و اقامتگاه یک شخص در جهان موقت است. معنی جمجمه در نمادگرایی - تمایل به مرگ است.

۱۴۰۰/۳/۱۷طرح تاتو فرشته بالدار دخترانه شامل یک تصویر زیبا است ، که به عنوان یک جز زیبایی شناختی از تصویر در نظر گرفته می شود. دختری که روی بدنش طرح تاتو فرشته بالدار است ، توانایی معنوی خود را بیان می کند. دختران خال کوبی های کوچک کروبیان یا فرشتگان را از افسانه ها دوست دارند. خالکوبی فرشته برای دختران شامل ایمان به سرپرست خودشان است ، که به کسب قدرت و استحکام درونی ، فروتنی کمک می کند. مردان با طرح های لاکونیک مشخص می شوند. خالکوبی فرشته نماد چه خصوصیاتی است؟ خالکوبی صورت فرشته ای روشی برای ابراز وجود است. شکل ظاهری این طرح همزمان با وضعیت داخلی یک شخص است. کسی که به دنبال عشق است با کروبیان است. درخواست محافظت - چهره حامی را پر می کند. دختران از طریق طرح گرایش به کمال نشان می دهند. برای مردها ، فرشته ای که دیو را می کشد به معنای برتری خیر بر شر است ، یعنی پسر اشتباهات خود را تصحیح می کند طرح ها با عناصر اضافی برای ترساندن دشمن تکمیل می شوند.

۱۴۰۰/۳/۱۷خالکوبی فرشته معنای دیگری دارد ، همه چیز به صاحب آن بستگی دارد ، که معنی را در نماد قرار می دهد. آنها آگاهانه با تصویر محافظ آسمانی به خال کوبی نزدیک می شوند. اما این یک طرح محبوب برای مخاطبان زن و مرد است. برخی از آنها با الگویی با نمادهای فرشته ای ، مشارکت واقعی خداوند را ثابت می کنند. دیگران ، از طریق تصویر ، می خواهند خود را در برابر آسیب محافظت کنند ، خود را در برابر خون آشام های انرژی یا تأثیرات منفی از خارج محافظت می کنند. برای برخی ، فرشته یادآور یک عزیز ، یک کودک است. انتخاب مکان و سبک برای خال کوبی تاتو فرشته روی بازو ، روی مچ دست و روی تیغه شانه زیبا به نظر می رسد. این یک حرز است که بخت و شانس را به زندگی یک مرد جلب می کند. طلسم به شکل خال کوبی فرشته بر روی بازو از جادو های تیره محافظت می کند. این الگو در دست یا مچ دست خودنمایی می کند. یک خال کوبی بزرگ فرشته ، که روی شانه قرار دارد ، مشخص کننده تمایل مالک برای تغییر ، تولد دوباره است. یک خال کوبی فرشته روی سینه به شکل کروبی های مینیاتوری عالی به نظر می رسد. چاشنی های کلاسیک نه تنها برای افراد مذهبی بلکه برای شخصی که به فلسفه و برون گرایی علاقه دارد نیز مناسب است. یک خال کوبی ، جایی که یک فرشته روی دنده ها تاتو می شود ، اعتماد به نفس در یک مسیر روشن را نشان می دهد ، امیدوار به تولد دوباره شاد در آینده. جالب هست! محکومین که در زندان بوده اند خال کوبی در مقیاس بزرگ را ترجیح می دهند. خال کوبی بر روی شانه ها گواه تمایل برای بهبود ، تبدیل سرنوشت به جهتی دیگر است. قبل از استفاده از تصویر با نماد فرشته ، به مکان آن فکر کنید ، زیرا تصویر پیام آور بهشت ​​در میان بقیه تاتو با مضمونی مذهبی برجسته است. تصمیم بگیرید که آیا خال کوبی را به نمایش بگذارید یا برای یک حلقه باریک از افراد قابل مشاهده است. نقاشی بدن اگر در نقش یک طلسم عمل کند ، در مکانی پنهان از چشمان کنجکاو تاتو می شود.

۱۴۰۰/۵/۱طرح تاتو پرستو و گل سرخ در اواخر دهه 1980 پدید آمد حتی اگر در آن زمان خال کوبی خیلی اجتماعی نبود. این نشانه صلح و روشنایی است و یک قطعه هنری دیدنی است.

۱۴۰۰/۵/۱ تتو پرستو با قلب دو معنی مشخص دارد. یک معنی می تواند یک پرستو باشد که عاشق یک گذشته غم انگیز است و یا می تواند توسط شخصی تتو شود که به تازگی عشق زندگی خود را ملاقات کرده باشد . این به شما بستگی دارد که به روش خود آن را تشخیص دهید. طرح تاتو پرستو برای دختران بسیار زیبا است.

۱۴۰۰/۵/۱طرح تاتو پرستو با بال فرشته همچنین به دلیل وجود هاله مشخص در اطراف سر پرستوها شهرت جهانی دارد. این معصومیت و روشنگری را نشان می دهد و کاملاً یک اثر هنری است. این نوع تاتو بیشتر توسط دختران نوجوان ترجیح داده می شود.

۱۴۰۰/۵/۱طرح تاتو پرستو با لنگر توسط ملوانان به عنوان نماد خوش شانسی خالکوبی می شود ، زیرا آنها معتقدند که می تواند آنها را به خانه برگرداند. لنگر نماد دریا است و طناب و گلها امید دریانوردان را می دهند. این لنگر خال کوبی رنگی با طناب گره خورده است که طناب توسط پرستو انتخاب می شود ، و این نشان می دهد اگر ملوانان تحت تأثیر هر نوع طوفانی قرار بگیرند ، می توان آنها را با پرستو نجات داد. اگر ملوان در دریا غرق شود ، پرستو روح آنهارا به بهشت حمل می کند .

۱۴۰۰/۵/۱تتو پرستو با قاصدک برای دختران . در این طرح ، قاصدک ها و پرندگان پرستو معمولاً با یکدیگر در ارتباط هستند زیرا نماد تغییر و آزادی هستند. پرندگان پرستو که از روی گل قاصدک ها پرواز می کنند ، نشان دهنده آزادی است و کسانی که این تصویر را خالکوبی می کنند ، از مشکلات خود درس می گیرند که به آنها آرامش خاطر می بخشد. می توان آن را با سیاه و گلبرگ های قاصدک که با پرستوها پخش می شوند و پرواز می کنند ، رنگ کرد. این یکی از طرح های تاتو پرستو برای خانم ها است.

۱۴۰۰/۵/۱خال کوبی بال شیطان در مقابل بال فرشته است. شخصی که این گزینه را انتخاب کرده خود را با موجودات تاریکی می شناسد ، بر جنبه های منفی شخصیت خود تأکید می کند. بال های دیو اغلب خفاش مانند ، تیره و تار هستند. اغلب چنین خال کوبی هایی را می توان در میان نمایندگان خرده فرهنگ گوتیک مشاهده کرد. آنها همیشه با نیروهای شیطانی و تاریکی در ارتباط هستند. با این حال ، چنین خال کوبی اغلب جامعه را به چالش می کشد ، خود را در مقابل دیگران قرار می دهد ، تمایل به برجسته و تأکید بر منحصر به فرد بودن دارد.

۱۴۰۰/۵/۱بال شکسته فرشته ، افتاده و سوخته . این نمادی از انتخابهای دشوار و آزمایشهای باتجربه و همچنین نشانه پوچی و عصیان است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵خالکوبی روی مچ دست از یک طرف تقریبا همیشه قابل مشاهده است و از طرف دیگر بسیار صمیمی و هیجان انگیز به نظر می رسد. راز ساده است: نشان دادن مچ دست از نظر روانشناسی از اعتماد به شخص صحبت می کند. و یک خال کوبی در این زمینه فقط یک نقاشی نیست، بلکه یک اشاره به شخصیت شما است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو پروانه : شکنندگی، لطف و زیبایی دست نیافتنی که می توان آن را تحسین کرد، اما نمی توان آن را رام کرد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو جرقه: جرقه ها سوسو می زنند و می میرند و برای اینکه همچنان ظاهر شوند، مهم است که آتشی که آنها را ایجاد می کند خاموش نشود.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو بال : روحی قوی که آماده پرواز است و چیزی بالاتر از زندگی روزمره.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو حرف : بسته به انتخاب، حرف می تواند نشان دهنده یک شخص، یک رویا، یک شعار یا یک نماد باشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو دستبند گل : عاشقانه و زنانگی، نرمی و لطافت

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو شاخه زیتون : صلح طلبی، صراحت، صداقت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو سنگ نوشته : این معمولاً یک باور زندگی یا عبارتی است که برای یک فرد قابل توجه است که می تواند چیزهای زیادی در مورد او بگوید.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو نوشتن یا نوشتن به زبان خارجی ناخوانا : یادآوری این موضوع برای من مهم است، اما حاضر نیستم راز خود را با دیگران در میان بگذارم.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو کلمه : چیزهای مهمی در زندگی من وجود دارد که در مورد آنها با کسانی که این کلمه برایشان معنی ندارد صحبت نمی کنم.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو انتزاعی - مفهومی - برداشت : رازداری، انزوا، طبیعت درونگرا.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو مثلث : مثلث نماد وحدت عناصر مرد و زن است، نماد هماهنگی و تعادل است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو معنی تاتو کتیبه دوتایی نوشته روی دو مچ دست مثل کتابی که باز شده است. : شما می توانید هر دو قسمت اول و دوم عبارت را اضافه کنید، این نشانه باز بودن به جهان و انعطاف پذیری شخصیت است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو صورت فلکی : ایمان به قدرت های جادویی، قدرت های بالاتر، سرنوشت گرایی خاص و در عین حال گشاده رویی.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو قلب رمانتیسم، نرمی و لطافت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو گل : بسته به انتخاب گل، می تواند در مورد ویژگی های شخصیت اصلی صحبت کند یا به سادگی به معنای گل های مورد علاقه باشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو گل رز : ناهماهنگی شخصیت، ترکیبی از قدرت درونی و شکنندگی بیرونی

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو یین و یانگ : میل به هماهنگی در همه زمینه ها، جدایی از مادیات، محافظه کاری.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو نت موسیقی : زبان ارتباط خود با جهان، عاشقانه و کمی فاصله گرفتن از واقعیت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۵معنی تاتو الفبای رونز : جستجوی جفت روح خود ، فقط یک فرد آشنا "دوست یا دشمن" آنچه نوشته شده است را می خواند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو قلب سیاه : بی اعتمادی به مردم، انزوا.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو ماه : تنهایی، میل به خلوت و بیزاری از مکاشفات.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو نمادگرایی هرالدیک : معمولاً چنین خالکوبی ها نماد خانه، خانواده و عزیزان است که نشان دهنده محبت صمیمانه صاحب آنها به خانواده و عزیزان است.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو نام : می تواند دوگانه باشد، به عنوان یک خاطره از یک فرد مهم که دوستش داشته یا دوست دارید و یا به عنوان یادآوری دشمنی که نباید فراموش شود.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو کلید های پیانو : اگر چنین خالکوبی روی دست پیانیست انجام نشود، می تواند به معنای ماهیت دخالت و تمایل به کنترل افراد دیگر باشد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو دوتا پروانه : میل به زندگی خانوادگی، تشکیل یک زوج، ایمان به عشق زیبا.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو نیلوفر آبی : ایمان به زندگی ابدی و تعیین سرنوشت، جستجوی تعادل و هماهنگی.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو پرنده : آمادگی برای تغییر، میل به آزادی، عدم تمایل به تسلیم شدن در برابر سرنوشت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو بابونه : عدم اطمینان در مورد آینده، آگاهی از بی ثباتی جهان، تمایل به یافتن حمایت و محافظت.

۱۴۰۰/۱۲/۱۶معنی تاتو دانه برف : انزوا، سردی درونی، آسیب پذیری و اندوه.

در ادامه بخوانید...