15 تیر 1398

یکی از روش های انتقال پول بین بانکی حواله پایا است.
اقتصاد

ساعت واریز پایا

یکی از روش های انتقال پول بین بانکی حواله پایا است. سقف حواله پایا مبلغ 15 میلیون تومان روزانه برای هر حساب تعیین شده است. برای ثبت حواله پایا می توانید به شعبه بانک مراجعه کنید

24 اردیبهشت 1398

طی هفته گذشته نرخ یک بیت کوین از 5.8 هزار دلار به 8.2 هزار دلار رسید
اقتصاد

بیت کوین گران شد

طی هفته گذشته نرخ یک بیت کوین از 5.8 هزار دلار به 8.2 هزار دلار رسید. بیت کوین بعد از یک دوره سقوط از 20 هزار دلار طی هفته گذشته یک جهش قیمتی داشت. این افزایش قیمت احتمالا بدلیل کنفرانس بلاک چین است. 

15 اردیبهشت 1398

قیمت ثابت ترجمه طی 2 سال متوالی توسط itrans.ir
اقتصاد

ترجمه ارزان

ترجمه تخصصی itrans.ir توانسته است برای دومین سال متوالی قیمت ترجمه را ثابت نگه دارد. قیمت ترجمه در تاریخ 2 می سال 2017 میلادی از آرشیو بازیابی شده است که از طریق اینترنت در دسترس است. قیمت ترجمه امروز نیز از طریق خود سایت قابل دریافت است.

11 اردیبهشت 1398

گران شدن بنزین تکذیب شد، قیمت بنزین در کشورهای مختلف جهان را ببینید
اقتصاد

قیمت بنزین در کشورهای مختلف

در پی انتشار شایعات گران شدن بنزین و تکذیت سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران قیمت بنزین در کشورهای جهان در سه ماه آخر سال میلادی 2018 را بررسی می کنیم.

24 دی 1397

عوارض از 5 تونل و پل صدر در تهران 3000 تومان
اقتصاد

عوارض تونل تهران

بر اساس لایحه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، 5 تونل تهران و اتوبان صدر مشمول دریافت عوارض خواهند شد. شهروندان برای تردد از تونل های نیایش، رسالت، توحید، شهدای غزه و امیرکبیر و اتوبان صدر باید عوارض پرداخت کنند. مبلغ این عوارض حداقل 3 هزار تومان خواهد بود. 

17 دی 1397

رئیس‌کل بانک مرکزی جزییات  خبر حذف چهار صفر از پول ملی ایران را اعلام نمود.
اقتصاد

۴ صفر از پول ملی حذف می‌شود +عکس

حذف چهار صفر از پول ملی را به دولت ارائه نموده ام، تصریح نمود: با توجه به عرف چند ۱۰ سال گذشته در بین مردم، پیشنهاد شده هر ۱۰ هزار ریال فعلی معادل یک تومان و هر تومان معادل ۱۰۰ ریال جدید باشد.