ثبت‌نام متقاضیان پیامکی مسکن ملی در سامانه طرح اقدام ملی مسکن

4444578954.jpg
زمان دو هفته‌ای برای ثبت‌نام متقاضیان پیامکی مسکن ملی ، مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن و مهلت ثبت اعتراض متقاضیان ثبت‌نام مرحله اول سامانه طرح اقدام ملی مسکن

مرحله تکمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای مرحله تکمیل ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که از طریق پیامک، رزرو شده بود بازه زمانی دو هفته ای در نظر گرفته‌ایم که متناسب با شرایط هر شهر به متقاضیان اعلام می‌شود تا نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود از طریق سامانه tem.mrud.ir اقدام نمایند.

محمود محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن که در زمان شیوع کرونا انجام شد امکانی را برای متقاضیان فراهم نمودیم تا از طریق پیامک بتوانند ثبت نام خود را رزرو نمایند حدود ۸۲۰ هزار نفر پیامک ارسال کرده اند که از روز سه شنبه ۱۳ خرداد ماه اعلام کردیم نسبت به تکمیل فرایند نام نویسی خود اقدام نمایند.

مراجعه به سامانه tem.mrud.ir 

وی افزود: متقاضیان بر اساس پیامکی که به آنها ارسال می شود باید به سامانه tem.mrud.ir مراجعه و اطلاعات خود را بارگذاری کنند. با توجه به شرایط کنونی و رعایت پروتکل های بهداشتی ساز و کار را در نظر گرفته ایم تا در کافی نت ها تراکم ایجاد نگردد به همین دلیل متقاضیان باید در زمان بندی که از طریق پیامک به آنها اعلام میگردد، نسبت به درج اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند. سپس ما پالایش را انجام داده و به کسانی که واجد شرایط هستند با پیامک اطلاع رسانی می کنیم.

مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن و مهلت ثبت اعتراض متقاضیان ثبت‌نام مرحله اول سامانه طرح اقدام ملی مسکن

444457895.jpg

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره فرصت متقاضیان برای بارگذاری اطلاعات گفت: برای این مرحله حدود دو هفته پیش بینی کرده ایم تا متقاضیان پیامکی نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.

محمودزاده همچنین با اشاره به ورود پروژه‌های بخش خصوصی درون شهرها به طرح اقدام ملی مسکن گفت: در این زمینه اطلاع رسانی شده، عده‌ای اطلاعات لازم را کسب کرده‌اند که در حال ارزیابی هستند. بخشی از کار نیز عملیاتی شده است؛ بدین صورت که مصوبات قانونی اخذ شده و آماده بارگزاری در سایت است.

به گفته محمودزاده، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در درون شهرها برای طرح اقدام ملی مسکن موضوع مقطعی و گذرا نیست بلکه یک مسئله دائمی خواهد بود که با گذشت زمان مورد استقبال قرار می‌گیرد و به یک امر ثابت در بخش ساخت و ساز تبدیل خواهد شد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام