دارندگان سهام عدالت ویرایش اطلاعات را کامل انجام دهند

سهام عدالت
امکان ویرایش اطلاعات برای مشمولان سهام عدالت دیگر در درگاه اینترنتی WWW.SAMANESE.IR وجود ندارد. این درحالی است که مشمولان سهام عدالت برای ورود به درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR و دیدن سبد خود، حتما باید شماره همراه به نام خودشان باشد. در این راستا معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه توضیحاتی ارائه کرد.

 

علیرضا ماهیار با تاکید بر اینکه شماره تلفن همراه مشمولان سهام عدالت باید با کد ملی آنها مطابقت داشته باشد و به نام خود شان باشد، اظهار کرد: چنانچه شماره تلفن همراه مطابقت نداشته باشد، زمانی که مشمولان سهام عدالت می‌خواهند وارد درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR بشوند، این سامانه از آنها می‌خواهد شماره تلفن همراه جدید که با کد ملی مطابقت داشته باشد را اعلام نمایند.

 

وی ادامه داد: بعد از آنکه افراد شماره را وارد می‌کنند، سیستم استعلام می‌گیرد و بعد از ۲۴ ساعت، اگر جواب استعلام مثبت باشد، به فرد اطلاع‌رسانی می‌گردد که مشکل برطرف شده و بعد از این شخص قادر خواهد بود با شماره تلفن همراه جدید وارد سامانه  WWW.SAHAMEDALAT.IR شود. در این راستا و در طول سه هفته اخیر، یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر شماره همراه خود را تغییر داده‌اند. البته متقاضیان می‌توانند با تماس با شماره ۱۵۶۹ مشکلات خود را مطرح کرده و سوالات خود را بپرسند.

 

بر اساس این گزارش، فقط آن دسته از مشمولان سهام عدالت می‌توانند پرتفوی خود را در درگاه اینترنتی WWW.SAHAMEDALAT.IR مشاهده کنند که پیش از این روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌ باشند. منبع ایسنا

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید