21 تیر 1398

4 تیر 1398

اما رکورد حفظ حیات در بدن یک زن باردار مرده 107 روز بود.
حوادث

دوقلو ها چهار ماه پس از مرگ مادر متولد شدند

اما پزشکان متوجه شدند که دوقلو ها با مادرشان نمیمیرند و همچنان به زندگی ادامه میدهند. سپس پزشکان و خانواده فرانکلین تصمیم گرفتند تا زمانی که ممکن است از زندگی دوقلو ها در بدن مادر باردار مرده حمایت کنند تا این فرصت را برای تولد نوزادان فراهم کنند.

1 تیر 1398

24 خرداد 1398

16 خرداد 1398

29 اردیبهشت 1398

چند ساعت قبل آرنولد در جریان فستیوال آرنولد کلاسیک مورد حمله قرار گرفت.
حوادث

حمله به آرنولد در آفریقای جنوبی - فیلم

چند ساعت قبل آرنولد در جریان فستیوال آرنولد کلاسیک مورد حمله قرار گرفت. مردی از پشت به لگد به این بازیگر مطرح سینما ضربه محکمی زد ولی آرنولد 71 ساله حتی به زمین نیفتاد.

31 فروردین 1398

باتوجه به تعطیلات روز یک شنبه این هفته شاید شما همین الان در راه شمال باشید
حوادث

پیش بینی باران شدید در مازندران

باتوجه به تعطیلات روز یک شنبه این هفته شاید شما همین الان در راه شمال باشید، طبق گفته معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران از دوشنبه سامانه بارشی در مازندران فعال شده و احتمال بارش باران های شدید وجود دارد.

23 فروردین 1398

با غلت زدن روی رختخواب ، سوزن وارد قفسه سینه و سپس وارد قلب او شده است
حوادث

مردی با سوزنی در قلب

این خبر سومین مورد از فرو رفتن سوزن در قلب افراد است که طی حوادث روزانه و البته از روی بی احتیاطی اتفاق می افتد.این مرد تقریبا یک هفته با یک سوزن در قلب  زندگی کرد تا بالاخره پزشکان جسم خارجی را با عمل جراحی از قلب او خارج کردند.

20 فروردین 1398

دانشمندان پاسخ می دهند: چگونه ممکن است پس از یائسگی زایمان کرد؟
حوادث

چگونه یک زن 61 ساله پس از یائسگی زایمان کرد

کارشناسان هشدار می دهند که بارداری در زنان سالمند هنوز دقیقا همانند افراد بالغ نیست. در زنان مسن، خطر زایمان زودرس و مشکلات دیگر سلامت که در دوران بارداری رخ می دهد، به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

13 فروردین 1398

جمشید مشایخی بازیگر مطرح سینما امروز 13 فروردین دار فانی را وداع گفت. 
حوادث

جمشید مشایخی درگذشت

جمشید مشایخی بازیگر مطرح سینما امروز 13 فروردین دار فانی را وداع گفت. جمشید مشایخی در بیش از 99 فیلم سینمایی حضور داشت است. آقای مشایخی در طول فعالیت هنری خود 2 سیمرغ بلورین را برای بهترین بازیگر نقش اول مرد کسب کرد.

16 بهمن 1397

سارقی 12 نفر را در قطار تهران اهواز لخت کرد
حوادث

تعارف نکنید تا به کما نروید

سارقی که 12 نفر را در قطار تهران اهواز لخت کرده بود از شگرد کلاسیک مسمویت با قرص خواب استفاده می کرد. این یک شگرد قدیمی ولی همچنان پرطرفداری بین سارقین جاده ای و ریلی است

1 بهمن 1397

27 دی 1397

از ظهر امروز شاهد طوفان و بارش شدید تگرگ در کرج هستیم.
حوادث

بارش تگرگ شدید در کرج

در پی بارش شدید برف و تگرگ در جاده چالوس، جاده لغزنده و عبور و مرور سخت شده است، رانندگان گرامی برای عبور حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند، با توجه به حجم بالای بارش امکان مسدودی جاده چالوس نیز وجود دارد، لطفا از سفر های غیر ضروری خودداری کنید

25 دی 1397

صبح امروز ماهواره پیام پایگاه فضایی امام خمینی را به قصد مدار زمین ترک کرد
حوادث

ماهواره پیام به مدار نرسید

ساعت 4 صبح امروز ماهواره پیام پایگاه فضایی امام خمینی را به قصد مدار زمین ترک کرد ولی متاسفانه نتوانست در آخرین مرحله از ماموریت خود موفق شود.ماهواره پیام با موفقیت توسط ماهواره بر پرتاب شد و 2 مرحله ابتدایی از 3 فاز قرار گرفتن را به با موفقیت طی کرده بود

24 دی 1397

سقوط هواپیما در کرج، این هواپیما از کشور قرقیزستان بود
حوادث

سقوط هواپیما کرج | 1 نفر زنده

صبح امروز یک فروند هواپیمایی بوئينگ ٧٠٧ باری حامل گوشت از کشور قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام کرج درحال حرکت بود. متاسفانه در فردیس سقوط کرد. طبق اطلاعات به دست آمده دلیل سقوط اشتباه خلبان در فرود در فرودگاه فتح بوده که در آخر باند به دیوار برخورد کرده است.

19 دی 1397

گردشگران، مراقب باشید: نوع جدیدی از تقلب در فرودگاه!
حوادث

گردشگران، مراقب باشید: نوع جدیدی از تقلب در فرودگاه!

نشریه EliteReaders در مورد یک روش نسبتا جدید گرفتن راحت پول از گردشگران که توسط کارکنان فرودگاه نینا آکوینو در مانیل ( فیلیپین ) اختراع شده، صحبت می کند . گزارش شده است که دقیقا مشابه همین عمل در کارکنان فرودگاه های مصردیده شده است.

18 دی 1397

امسال شرکت کبریت توکلی 100 ساله شد، قدیمی ترین شرکت کبریت سازی ایران
حوادث

تقی توکلی درگذشت

خبر کوتاه است و دردناک، "پدر صنعت نوین آذربایجان، بنیانگذار اولین کارخانه برق خصوصی در ایران"، مدیرعامل شرکت کبریت توکلی در گذشت.

25 آذر 1397

عکس خبر فروچاله بزرگ که در زیر یک مزرعه نیوزلند باز شده را مشاهده میکنید.
حوادث

باز شدن فروچاله بزرگ در نیوزلند

بزرگترین فروچاله در سراسر نیوزلند به عمق 20 متر و طول دو زمین فوتبال بزرگ باز شد به نظر می رسد که این بزرگترین فروچاله شناخته شده در نیوزلند است که در یک مزرعه در اواخر سال جاری باز شده ، بر اساس تخمین زمین شناسان، دهه ها یا حتی یک قرن ساختن این فروچاله طول کشیده است.

19 آذر 1397

تهران شهر 15 میلیون نفری به سرعت در حال نشست است و این مسئله غیرقابل برگشت باشد.
حوادث

نشست 25 سانتی متری تهران

کلانشهر تهران، پایتخت ایران و خانه حدود 15 میلیون نفر ، قربانی نشست چشمگیری است، تحقیقات جدید نشان می دهد که نشست تهران در بعضی نقاط به بیش از 25 سانتی متر (تقریبا 10 اینچ) در سال می رسد

16 آذر 1397

11 آذر 1397