چرا جراحی پلاستیک محبوب تر شده است 6 دلیل

در
چرا جراحی پلاستیک محبوب تر شده است
آخرین آمار نشان می دهد که در سال 2018، تعداد کل جراحی های پلاستیک در مقایسه با سال 2017 افزایش یافته است. بنابراین، در سال 2018، 4٪ عمل جراحی افزایش پستان انجام شد، 5٪ جراحی لیپوساکشن بیشتر، 2٪ جراحی بیشتر برای تغییر شکل بینی، 1٪ جراحی بیشتر در جراحی پلک انجام شد. متخصصان جراحی پلاستیک شش دلیل برای این که چرا مردم اغلب به جراحی پلاستیک روی آورده اند را عنوان نموده اند.
 

1. چهره ما اغلب بر روی صفحه نمایش دیده می شود

تلفن های همراه، شبکه های اجتماعی، شخصیت های دائمی و فیلم ها - همه اینها در حال حاضر فراوان است. ما دائما تصاویر خود را در جایی قرار می دهیم، به عنوان مثال به طور دائم در صفحه تلفن همراه اشخاص دیگر دیده می شویم. ما از این موضوع آگاه هستیم و سعی می کنیم فقط عکس های خوب را به شبکه ارسال کنیم و همچنین سعی می کنیم تا تعداد بیشتری از این عکس ها که زیبایی ما را نشان می دهند، را ارسال کنیم. از این رو میل به بهبود ظاهر  علاوه بر آرایش، اغلب با کمک جراحی پلاستیک افزایش یافته است.
 

2. مردم با جراحی پلاستیک راحت تر شده اند

این، دوباره، به توسعه فناوری اطلاعات کمک کرد. مردم شروع به تجربه خود در عمل جراحی پلاستیک آنلاین، به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و غیره کرده اند. در حال حاضر، برخی از بیماران حتی از جراحان می خواهند عکس های خود را در کلینیک های Instagram پست کنند. پیش از این، این یک نقص بزرگ بود. تحمل مردم برای رسیدن به زیبایی بالاتر رفته و در حال حاضر آنها سطح بالاتری از پذیرش را دارند.
 

3.جراحی پلاستیک در دسترس عموم است

چند سال پیش جراحی پلاستیک فقط برای افراد بسیار پولدار میسر بود. اکنون برای شهروندان عادی گران نیست و کاملا مقرون به صرفه است.
 

4.جراحی پلاستیک امن تر شده است

تکنولوژی، جراحی در پزشکی را امن تر کرده است. امروزه در اتاق عمل های پزشکان ابزار و تکنیک هایی وجود دارد که تنها 10 سال پیش می توانستند رویای آنها را ببیند.
 

5. جراحی پلاستیک می تواند برای سلامتی مفید باشد

جراحی پلاستیک تنها افزایش سایز سینه و لب های بزرگ نیست. آنها می توانند از مزایای بهداشتی برخوردار شوند و زندگی مردم را آسان تر کنند. حداقل کاهش سینه یا کاهش وزن را انجام دهند. امروز جراحی پلاستیک همیشه هوی و هوس نیست، گاهی اوقات، کمکی لازم برای بدن است.
 

6. جراحی پلاستیک باعث بالا رفتن اعتماد به نفس می شود

در واقع، دانشمندان یک نظرسنجی را انجام دادند و در میان دلایل مکرری که به چه دلیلی مردم برای جراحی پلاستیک رفته اند؟ میل به کسب اعتماد به نفس از تمام موارد بیشتر بود. در طی سالها، این روند تغییری نکرده است، اما مردم بیشتر و بیشتر متوجه می شوند که می توانند به این پتانسیل اعتماد کنند.

نظرات

در ادامه بخوانید...

15 عمل جراحی پلاستیک برای تبدیل شدن به عروسک باربی

در
دانش آموزی با کمک  15 جراحی پلاستیک، می خواست به شباهت ها با ایده آلش دست یابد.
آندره ایواناوا در بلغارستان، یک دانش آموز محلی 15 جراحی انجام داده است تا ظاهرش شبیه به عروسک باربی شود. به نظر او، باربی ایده آل زیبایی زنانه است.
 
نام این دختر 21 ساله بلغاری آندره ایوانوا است. در طول سال گذشته، او 15 عمل جراحی پلاستیک را انجام داد تا به هدفش برسد و مثل یک عروسک باربی شود. حداقل یک بار در ماه، پزشکان جراحی را انجام دادند. بنابراین آندریا چندین بار اسید هیالورونیک را به لب ها تزریق کرد و همچنین یک جراحی افزایش  سایز پستان داشت.
در نتیجه، دختر ظاهری عجیب به دست آورد و به سختی می توان گفت شباهتی بین او و عروسک باربی بوجود آمده باشد. با این وجود، ایوانوا خودش از آنچه در پایان اتفاق افتاده خوشحال است. دختر مطمئن است که او حق دارد  سبک زندگی خود را آنطور که می خواهد انتخاب کند و همه چیز را که با ظاهر او مناسب است، انجام دهد. او از این واقعیت نگران نیست که ظاهرش را کسی  دوست ندارد
 
شایان ذکر است که در میان کاربران اینترنت، بسیاری از افراد به شدت از ظاهر آندریا انتقاد کردند. آنها اشاره کردند که اگر چه آندریا سعی کرده مانند باربی شود، اما صورتش به طور کامل از بین رفته و چهره ایوانوا بیشتر شبیه به اردک دافی و حتی هیولا  شده است. و برخی از کاربران اینترنت از جراحان پلاستیکی که چنین ظاهری را برای مراجهع کننده ها درست می کنند انتقاد کرده اند.
 
با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، آندریا به آنچه که در مورد او در اینترنت می نویسد اهمیت نمی دهد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

جراحی پلاستیک برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

در
این دختر 13 جراحی پلاستیک  را انجام داد تا شبیه ایوانکا ترامپ شود.
یک زن آمریکایی بارها و بارها زیر چاقوی جراح پلاستیک قرار گرفته است تا به بت خود، ایوانکا ترامپ تبدیل شود.  
تیفانی تیلور ساکن تگزاس در حال حاضر 13 عمل جراحی پلاستیک انجام داده است.
تیفانی زمانی که از شوهرش جدا شد(آنها برای مدت ده سال با هم زندگی می کردند) برای جراحی رفت. اما این جراحی کاری نکرد، پس تیلور تصمیم به انجام چند عملیات در بینی و قفسه سینه، لیپوساکشن، بوتاکس کرد. همچنین، زن از پرکننده ها در گونه ها استفاده کرد.
این دختر 13 کار پلاستیکی را انجام داد تا به نظر ایوانکا ترامپ نگاه کند
تیفانی می گوید: "من خیلی زیبا بودم، اما اکنون جذاب تر هستم."
 
ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ برایش مدل همه زنان زیبا است و تیفانی می خواهد مانند او در همه چیز باشد حتی در سبک زندگی. به همین دلیل است که او چنین عملیات جراحی پلاستیک را شروع کرد.برای اعمال جراحی بیهوشی به او تنها سه بار در سال گذشته داده شده است. 
 
حالا تیفانی رویاهای ادامه تحول را ادامه می دهد. با این حال، پزشکان هشدار می دهند که چنین تغییر فعال در ظاهر می تواند برای افراد خطرناک باشد. به گفته پزشکان، شما باید حداقل چهار سال منتظر بمانید تا دوباره زیر چاقوی جراح پلاستیک قرار بگیرید. 
 
توجه داشته باشید که دختر دونالد ترامپ، ایوانکا یک زن 35 ساله با کسب و کار موفق، یک سیاستمدار با نفوذ و مادر سه فرزند است.

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 سلبریتی که قربانی جراحی پلاستیک شدند

در
از زمان های بسیار قدیم ، مردم برای داشتن صورت بهتر و زیباتر به ترفندهای مختلف متوسل شده اند. سبک زندگی در دنیای مدرن که به دنبال زیبایی الگوبرداری شده و مد روز می باشد، از این قاعده مستثنی نیست و آماده است تا برای یافتن صورت واندام مورد نظر، بارها زیر تیغ جراحی برود. هرچند، با وجود فن آوری های پیشرفته باز هم بسیاری از  جراحی پلاستیک با شکست مواجه می شوند و فرد را نه تنها از ظاهر یک شخصیت جذاب دور می کنند ، بلکه با تبدیل او به یک موجود خنده دار، گاه باعث همدردی و گاهی سرگرمی می شوند.

1. کنی راجرز

قبل و بعد: کنی راجرز
 
باور کردنش بسیار سخت است ، اما در ابتدا کنی راجرز ، خواننده و بازیگر زیبا، بسیار جذاب، به دلایلی نامعلوم تصمیم گرفت که به کمک جراحی پلاستیک متوسل شود. اما به جای نتیجه مطلوب ، آنچه را که حداقل انتظار داشت به دست نیاورد. به علت جراحی ناموفق ، چهره ی مردانه ی او از دور بیشتر شبیه زنان شد.و به معنای واقعی کلمه او بعد از این عمل عصبانی و تا حد دیوانگی پیش رفت.
 

2. دوناتلا ورساچه

قبل و بعد از آن: دوناتلا ورساچه
همانطور که مشخص شده، دوناتلا ورساچه یکی از هنرمندان مشهور و طراح مد به معنای واقعی کلمه ، به قربانی واقعی جراحی پلاستیک تبدیل شد. تعداد بیشماری از جراحی های پلاستیک و آزمایش های مختلف با ظاهر ، این زن را به این واقعیت سوق داد که هیچ چیز از ویژگی های طبیعی او باقی نمانده است. و تمام آنچه او اکنون می تواند دیگران را به غیر از استعدادش با ایجاد لباس های ظریف برای یک مارک مشهور شگفت زده کند ، لب فوقانی بزرگ و پف کرده و همچنین پوست تقریبا مومی او است.
 

3. جوآن ریورز

قبل و بعد: جوآن ریورز
 
برخلاف بیشتر افراد مشهور ، جوآن ریورز بازیگر و کمدین آمریكایی بدون تردید می گوید كه وی تحت عمل جراحی های بیشمار پلاستیك  از جمله جراحی پلك ها ، صورت و گردن قرار گرفت و همچنین باعث تغییر شکل لب ها شد. با وجود همه اینها ، جوآن ریورز ، خود را یک اثر هنری واقعی می داند ، ادعا می کند که از هیچ چیزی پشیمان نیست. اگرچه ، بسیاری موافق هستند ، در مورد این واقعیت صحبت می کنند که در مورد او ، جراحان پلاستیک "بیش از حد" غلو آمیز کار کرده اند.
 

4- ژاکلین ویلدنشتاین

قبل و بعد: ژاکلین وایلدنشتاین
 
با اطمینان می توان گفت که Jocelyn Wildenstein یکی از بهترین نمونه های جراحی پلاستیک ناموفق محسوب می شود. و اصلاً جای تعجب نیست ، زیرا یک زن شیرین و دوست داشتنی، نه تنها یک ، حتی دو ، بلکه دوازده عمل جراحی پلاستیک برای آوردن دل همسرش که نسبت به او سرد شده بود ، انجام داد. و هر چقدر هم که تلاش کرد لیفت صورت و لیفت ابرو را تنظیم کند ، چانه و لب های خود را تنظیم کند ، پلک های خود را مجدداً تغییر دهد و شکل چشم را تغییر دهد تا به آنها شکل کمانی بدهد ، همه چیز معلوم و بیهوده بود: همسرش هرگز به سمت او برنگشت.
 

5. مایکل جکسون

قبل و بعد: سلبریتی معروف مایکل جکسون
 
مایکل جکسون نمونه دیگری از سوءاستفاده بیش از حد از جراحی پلاستیک است. یک افسانه ، یک بت ، یک ستاره فوق العاده. او که با ترانه های خود و رقص خیره کننده خود مخاطبان را به وجد در می آورد و باعث می شد تا از هر حرکت او هیجان زده شوند، این چنین قربانی جراحی پلاستیک شد.کمتر کسی می داند که لبخند همیشگی روی لب او و اعتماد به نفس مایکل فقط در صحنه بود، مایکل ، در پشت صحنه ، دچار دیسمور فوبیا (حالت روانی) بود. او به معنای واقعی کلمه از ظاهر خود متنفر بود، دائما در جستجوی نقص (عدم وجود) در از ظاهر خود و بارها و بارها زیر چاقو می رفت ، سعی می کرد خود را  تغییر دهد. و در پایان ، او تا حدی موفق شد: پوست روشن تر،  بینی باریک باریک ، چانه تغییر یافته و لب ها - تنها بخش کوچکی از آنچه ستاره در تلاش بود. اما ، همانطور که مشخص شد ، حتی چنین تغییراتی رضایت طولانی مدت را به همراه نیاورد و تغییرات روی ظاهر بیش از یک سال ادامه یافت.
 

6. هایدی مونتانگ

قبل و بعد: هایدی مونتانگ
 
طبق شایعات، این ستاره نمایش، هایدی مونتانگ در یک روز ده عمل جراحی پلاستیک انجام داد! فقط تصور کنید که وی برای افزایش محبوبیت و کسب امتیاز از هواداران خود: بالا برن و اصلاح شکل ابرو ، رینوپلاستی ، بوتاکس روی پیشانی ، از بین بردن چربی اضافی روی گونه ها ، چانه و گردن ، لیپوساکشن باسن ، افزایش سینه و باسن ، کاهش کمر و تغییر شکل گوش ها را انجام داد و همه برای اینکه در تلویزیون محبوب تر و پرطرفدار شود. اما به گفته هایدی ، او از عمل خود پشیمان است و از این واقعیت صحبت می کند که بر روی بدن او جای زخم ها بیشتر از افرادی است که دچار سانحه رانندگی شده اند.
 

7. جنیفر گری

قبل و بعد: جنیفر گری
 
جنیفر گری به درستی می تواند نمونه ای ایده آل در مورد چگونگی جراحی زیبایی (جراحی بینی) در ظاهر شما باشد. در حقیقت ، بینی کمی بزرگ و بلند او یک ویژگی منحصر به فرد و متمایز از بدن وی مانند لب های جولیا رابرتز یا دندان های دیوید لترمن محسوب می شد. اما ستاره متفاوت فکر کرد و تصمیم گرفت از آن بینی بسیار آزار دهنده خلاص شود و بینی خود را مطابق با تمام معیارها کامل کند ، ضمن اینکه جذابیت و شخصیت خود را از دست داد.

8. میکی رورک

قبل و بعد: میکی رورک
 
میکی رورک - بازیگر و بوکسور سابق نیز تصمیم گرفت برای زیبایی زیر چاقوی جراحی برود. وی علاوه بر کاشت مو ، عمل صورت و پلک را انجام داد اما همانطور که مشخص شد نتیجه بهتر نشد. و با کمال تأسف ، ستاره فیلم ، فردیت خود را کاملاً از دست داد و به یکی از کلیشه های الگو تبدیل شد.
 

9. کاروت تاپ

قبل و بعد: کاروت تاپ
ظاهراً بازیگر ، کمدین و نوازنده آمریکایی ، کاروت تاپ به چیزی که در ابتدا هدفش بود نرسیده است. او با انجام چندین عمل جراحی پلاستیک،  به جای یک فرد زنده به نظر می رسد مانند یک شخصیت کارتونی شده و ابروهای وی در حین عمل جراحی ، محدب تر و غیر طبیعی تر شده است ، در حالی که پوست ، در صورت اصلاح لیزر و شیمیایی ، رنگ زرد رنگی به خود گرفته، و صورت او را مانند ماسک مومی کرده است.
 

10. پریسیلا پریسلی

قبل و بعد: پریسیلا پریسلی
 
دشوار است تصور کنید كه الویس پریسلی، وقتی همسرش را چنین می دید، چگونه می توانست واكنش نشان دهد (اگر زنده بود) . شاید او از نحوه تغییر عاشق خود شوکه می شد. و اصلاً تعجب آور نیست. در واقع ، چند سال پیش ، پریسیلا پریسلی روی صورت خودش یک سری جراحی های نسبتاً ناموفق انجام داد ، به همین دلیل صورتش مانند ماسک مومی بی احساس شد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

25 سلبریتی که زیر تیغ جراح پلاستیک رفته اند

در

 

کایلی جنر قبل از عمل

کایلی جنر

کایلی جنر قبل و بعد عمل                                                                               کایلی جنر قبل عمل 

چه عمل های زیبایی کایلی جنر انجام داد ؟ قیافه  قبل از عمل کایلی جنر  ، اصلاح شکل چانه و جراحی زیبایی بینی چگونه بود؟ علاوه بر این ، کایلی قبل عمل  لب های خود را بزرگ کرد؟  این مدل برای مدت طولانی این واقعیت را انکار می کرد.اما  عکس قبل و بعد کایلی جنر  چیز دیگری می گفت.(قبل عمل کایلی جنر) جنر اخیراً بین هواداران خود اعتراف كرد كه از شر پرکننده ها خلاص شده و حالا به ظاهر طبیعی رأی می دهد! عکس قبل عمل کایلی جنر را با بعد عمل مقایسه کنید!عکس کایلی جنر قبل از عمل  عکس های قبل عمل کایلی جنر کاملا متفاوت است . عکس های قبل عمل کایلی جنر   با چهره فعلی  قابل مقایسه نیستند.  عکس قبل از عمل کایلی جنر و کایلی جنر از  کودکی تا الان همراه باعکس در همین مقاله 

 

بلا حدید قبل عمل

بلا حدید
                                                                         بلا حدید بعد از عمل                                                                                    بلا حدید قبل از عمل 
بلا حدید قبل و بعد عمل : بلا حدید در سن 16 سالگی تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفت. آنها بالهای بینی را کاهش دادند ، نوک را بالا بردند و برآمدگی را اصلاح کردند. پس از چنین تغییر ظاهر ، بلا تبدیل به یکی از معروف ترین مدل های زمان ما شد. بعداً ، او نیز اصلاحاتی در گونه خود انجام داد و لبهایش را کمی حجیم کرد.
 

 

بلیک لایولی قبل از عمل

بلیک لایولی
قبل از جراحی پلاستیک ، بلیک لایولی بینی بزرگتر داشت و پلک های او کمی پایین آمده بود. با عمل ، بینی این بازیگر شکل بهتری به دست آورد و افتادگی پلک های او برداشته شد و همین امر باعث بازتر شدن نگاه او شد. علاوه بر این ، بازیگرسایز سینه های خود را افزایش داده است.

 

مگان فاکس قبل از عمل بینی

مگان فاکس
در ابتدا مگان فاکس دو عمل را برای خودش انجام داد: افزایش لب و سینه. پس از آن ، حرفه بازیگری او به طرز چشمگیری پیش رفت. مگان شروع به ارائه بازیگری در فیلم های مختلف و عکسبرداری کرد. با گذشت زمان ، این ستاره هنوز هم تصمیم به تنظیم شکل بینی گرفت. لازم به ذکر است که تمام این تغییرات ظاهری مگان در حرفه اش به نفع او بود.

 

جنیفر لوپز قبل از عمل

جنیفر لوپز
سلبریتی جنیفر لوپز یک سبک زندگی فعال دارد. او وقت زیادی را در ورزشگاه می گذراند ، به تغذیه مناسب پایبند است و از هواداران خود می خواهد که همین کار را انجام دهند. اما مشخص است که وی همچنین از خدمات جراحان پلاستیک استفاده می کند. تزریق منظم بوتاکس را انجام می دهد. با همه اینها ، جنیفر بسیار طبیعی به نظر می رسد و همچنان در عکس های صادقانه در دهه 50 خود ظاهر می شود.

 

کیت بکینسیل قبل از عمل

کیت بکینسیل
کیت بکینسیل جراحی زیبایی بینی انجام داد ، پس از آن قسمت پشت بینی او بسیار نازک تر و نرم تر شد. بیشتر سبک شناسان روی شکل صحیح خط ابرو کار می کردند که باعث می شود ظاهر زن جوان بازتر شود. چهره این بازیگر تقریباً کامل شده است.

 

آنجلینا جولی قبل از عمل

آنجلینا جولی

عکس آنجلینا جولی قبل از عمل

آنجلینا جولی ، ستاره هالیوود نیز چندین عمل جراحی پلاستیک انجام داد. مشخص است که لب و گونه های او نتیجه کار جراحان است. در اوایل دهه 90 ، آنجلینا جراحی زیبایی بینی انجام داد. سپس ستاره تصمیم گرفت سینه های خود را بزرگ کند. 

 

اشلی سیمپسون قبل از عمل

اشلی سیمپسون
اشلی سیمپسون  بینی خود را دوست نداشت. و او تصمیم گرفت این ویژگی طبیعی صورت خود را با جراحی پلاستیک برطرف کند. اشلی همچنین شکل چانه خود را تغییر داد. اما شایان ذکر است که هر دوی این جراحی های پلاستیک زیبایی و جذابیت خاصی به چهره اشلی می بخشد.

 

کامرون دیاز قبل از عمل

کامرون دیاز
کامرون دیاز مانند بسیاری از ستارگان دیگر شکل بینی خود را تغییر داد. بعد از جراحی زیبایی بینی ، بینی او باریک تر شد. درست است ، این بازیگر ادعا می کند که وی ظاهراً "آسیب ورزشی" داشته و پس از آن نیز باید تحت عمل جراحی قرار میگرفت. بعضی اوقات کامرون برای خلاص شدن از چین و چروک صورت از تزریق استفاده می کند.

 

کیرا نایتلی قبل از عمل

کیرا نایتلی
کیرا نایتلی همچنین نتوانست در برابر وسوسه تغییر ظاهر مقاومت کند. او کمی بینی خود را باریکتر کرد و همچنین حجم لب فوقانی را افزایش داد. این مورد تنها زمانی بود که کیرا به جراحی متوسل شد.

 

آیشواریا رای قبل از عمل بینی

آیشواریا رای

آیشواریا قبل از عمل زیبایی

آیشواریا رای همچنین مشتری مکرر جراحان پلاستیک است.  آیشواریا رای قبل از عمل  شکل بینی خود را دوست نداشت، بنابراین جراحی زیبایی بینی انجام داد. و همچنین آیشواریا مدل چشمان خود را تغییر داد ، زیرا می خواست ظاهری اروپایی تر به دست آورد.آیشواریا رای اعتراف می کند که پرکننده هایی را روی لب های خود تزریق کرده و با لیپوساکشن از وزن اضافی خلاص شده است.

 

گوینت پالترو قبل از عمل

گوینت پالترو

گوینت پالترو مانند بسیاری از ستارگان دیگر شکل بینی خود را دوست نداشت ، بنابراین در ابتدای کار ، او پل بینی خود را باریک کرد و در نهایت اصلاح شکل گونه های خود را انجام داد. به هر حال گوینت منکر نیست که تزریق بوتاکس انجام داده است.

 

سارا جسیکا پارکر قبل از عمل

سارا جسیکا پارکر
سارا جسیکا پارکر اگر با شکل بینی قبل خود می ماند ، می توانستیم مردانه ترین بینی را در صورت او ببینیم. دلیلش این است که او سه بار فرم بینی خود را از اصلاح کرد تا اینکه به نتیجه مطلوب برسد که باز هم ناموفق بود. کاری  که شما برای ماندن در کنار ستاره های جهانی هرگز انجام نمی دهید.

 

نیکول کیدمن قبل از عمل

نیکول کیدمن
آثار رینوپلاستی در ظاهر نیکول کیدمن بسیار قابل توجه است. و کارشناسان می گویند که وی بارها و بارها تحت عمل های مختلف زیبایی ، از جمله لایه برداری شیمیایی صورت و لیزر قرار گرفته است. اخیراً ظاهر نیکول کیدمن به قدری تغییر کرده است که او در فرش قرمز کمتر و کمتر شناخته می شود. 

 

کیم کارداشیان قبل از عمل

کیم کارداشیان
در شروع حرفه اش، ظاهر کیم کارداشیان طبیعی و بسیار شیرین بود. اما بیش از 10 سال او مداخلات پلاستیکی زیادی انجام داد: شکل بینی خود را تغییر داد ، سینه ، بزرگ کردن باسن، لیپوساکشن انجام داد و شکل شکم خود را تغییر داد. به نظر می رسد که خود کیم واقعاً ظاهرش را دوست ندارد ، زیرا خیلی جدی آن را تغییر می دهد.

 

ایوانکا ترامپ قبل از عمل

ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه قرار گرفت. ایوانکا همچنین بینی خود را اصلاح کرد: او یک جراحی کوچک روی بینی انجام داد. فرم بینی ظریف تر و زیبا تر شده است.

 

شارلیز ترون قبل از عمل

شارلیز ترون
شارلیز ترون عمل جراحی پلاستیک زیادی انجام داده است. او به طرز چشمگیری شکل بینی و چانه خود را تغییر داده است. شارلیز خودش پنهان نمی کند که او یک دوره تزریق اسید هیالورونیک را پشت سر گذاشته است. همچنین ، بازیگر زن بوتولینوم درمانی را صرفاً در مقادیر متوسط ​​انجام می دهد تا چهره اش حالت یخ زده پیدا نکند.

 

کیت وینسلت قبل از عمل

کیت وینسلت
ظاهر اخیر کیت وینسلت باعث بحث کلی در مورد ظاهر او شده است. کارشناسان می گویند کیت خود را در ناحیه چشم و لب جراحی کرده است. و لازم به ذکر است که تغییرات به نفع او بوده و باعث جذابیت این بازیگر زن شده است.

 

بریتنی اسپیرز قبل از عمل

بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز جراحی زیبایی بینی انجام داد. در نتیجه ، بینی خواننده بیشتر اصلاح شده و با شکل صورت مطابقت دارد. بریتنی نیز برای جذابیت بیشتر به mammoplasty، لیپوساکشن، تزریق بوتاکس متوسل شده است.

 

سلین دیون قبل از عمل

سلین دیون
سلین دیون در مورد ظاهر خود با دندان ها شروع به آزمایش کرد . با گذشت زمان ، خواننده بیضی صورت را اصلاح کرد و شکل بینی را تغییر داد ، در نتیجه کوچکتر و ظریف تر شد. البته ، جراحی پلاستیک در مشهور شدنش به نفع او بود.

 

کندال جنر قبل از عمل زیبایی

کندال جنر
در سن 18 سالگی ، کندال جنر تحت عمل جراحی تقویت لب قرار گرفت. در نتیجه ، آنها پر حجم تر شدند. در عمل دوم ، وی تحت عمل جراحی پلاستیک بینی قرار گرفت.

 

اسکارلت جوهانسون قبل از عمل

اسکارلت جوهانسون
اسکارلت جوهانسون در مصاحبه هایش می گوید که هیچ عمل زیبایی انجام نداده است اما در مقایسه عکس نوجوانی شکل بینی با ظاهر فعلی اسکارلت جراحی بینی کاملا مشخص است.

 

جنیفر آنیستون قبل از عمل

جنیفر آنیستون
و آخر سر جنیفر آنیستون جراحی بینی
 

چگونه 9 سلبریتی هالیوود پس از جراحی پلاستیک تغییر کرده اند و حرفه خود را مدیون جراحان هستند

سلبریتی

سلبریتی ها قبل و بعد از عمل جراحی

همه می دانند که هیچ انسان کاملی وجود ندارد. با این حال ، هیچ وقت برای تلاش برای رسیدن به کمال دیر نیست - در حالی که برخی به ورزشگاه می روند و یوگا تمرین می کنند ، برخی دیگر برای جراحان پلاستیک ثبت نام می کنند. در واقع ، برای یک حرفه موفق در هالیوود ، فقط داشتن یک چهره خوب و استعداد  کافی نیست. ما عکسهای قدیمی بازیگران بسیار جوان را پیدا کردیم و آنها را با عکسهای فعلی سلبریتی ها مقایسه کردیم - باید اعتراف کنید ، تفاوت چشمگیر است!

مرلین مونرو

مرلین مونرو

مرلین مونرو قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

دختر بازیگوش در عکس نورما جین مورتنسون است. به نظر می رسد جدا از جذابیت طبیعی او ، چیز خاصی در مورد او وجود ندارد. او بسیار شبیه به دختران حیاط همسایه است - همان بینی رو به بالای سیب زمینی ، خط صورت گرد و یک نیم تنه بی نظیر. اما برای تبدیل شدن به آن زیبایی نفس گیر مرلین مونرو ، که ما او را از تصاویر روی صفحه نمایش به خاطر داریم ، مجبور شد زیر چاقوی جراح برود. این به طور قطعی شناخته شده است ، زیرا اخیراً تعداد زیادی از اسناد کلینیک حراجی پلاستیک مرلین مونرو به رویت  عمومی گذاشته شده است ، جایی که پارامترهای ستاره آینده ثبت شده است ، که "قبل" و "بعد" نامیده می شود. با مرلین مونرو بود که مد پلاستیکی هالیوود پیش رفت. نورما سینه های خود را بزرگ کرد ، شکل بینی را اصلاح کرد ، استخوان گونه را برجسته کرد - و واقعا  وااااااو: نماد اغوا کننده وسط قرن گذشته آماده است!

 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

حامل زیبایی کلاسیک هالیوود در جوانی نیز بسیار زیبا بود: لب های پرحجم و گونه های گرد کودکانه. با این حال ،آنجلینا جولی حتی در سن 14 سالگی نتوانست حرفه مدلینگ موفقی بسازد یا به نقش های قابل توجهی در فیلم ها دست یابد. حتی ارتباطات پدر و برادر نیز کمکی نکرد ، زیرا آنها قبلاً آخرین رده را در رتبه بندی بازیگران آمریکایی داشتند. بعد از مراجعه به جراح همه چیز تغییر کرد. او به طور قابل توجهی چهره را "تغییر شکل" نداد ، اما فقط کمی داده های طبیعی ستاره آینده را تصحیح کرد. در نتیجه ، آنجلینا نه تنها به بالای تریبون رفت و محبوبیت و درآمد های بستگان خود را افزایش داد ، بلکه مورد تقلید میلیون ها زن قرار گرفت. ساخت بینی ، استخوان گونه و لب مانند آنجلینا جولی یکی از محبوب ترین درخواست ها در کلینیک های جراحی پلاستیک است.

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون

جنیفر آنیستون قبل و بعد از عمل بینی

 

اجازه دهید حامی زیبایی طبیعی زن حیله گر نباشد: ما قبلاً می دانیم که جنیفر اولین جراحی پلاستیک خود را در جوانی انجام داد ، هنگامی که او به تازگی در سریال تلویزیونی دوستان شروع به بازی کرد. جراحی بینی موفقیت آمیز بود ، بینی عالی به نظر می رسید ، اما یک "اما" وجود داشت - بازیگر شروع به خفگی کرد. من مجبور شدم دوباره زیر چاقوی جراح بروم . اکنون مشخصات جنیفر توسط بسیاری از طرفداران استعداد این ستاره تحسین می شود. و فقط یک چیز: یک عمل کوچک ، تهدیدی برای سلامتی ، و سپس محبوبیت بسیار زیاد!

دمی مور

دمی مور

دمی مور قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

در ابتدا ظاهر دختر چندان جذاب نبود: در نوجوانی ، دمی مور به شدت از استرابیسم رنج می برد. سپس گونه های برجسته و بینی پهن را دوست نداشت. همچنین مجبور شد جراحی بینی انجام دهد و سایر نواقص ظاهری را برطرف کند. در نتیجه ، پس از کار جراحان ، ما در حال حاضر زیبایی را می بینیم. دمی مور عشق خود را به جراحی پلاستیک پنهان نمی کند ، زیرا نتیجه را بسیار دوست دارد. خوب ، او عکسهای نادر ناموفق را به دسته عکسهایی نسبت می دهد که در آنها آرایش بی کیفیت و نورپردازی ضعیف مقصر است.

مگان فاکس

مگان فاکس

مگان فاکس قبل از عمل بینی

 

در این مورد ، فقط می توان از حرفه ای بودن جراحان پلاستیک و سرسختی مگان تمجید کرد. هر از گاهی رویای او برای ظاهر ایده آل محقق شد . این را حتی می توان در تغییر ظاهر بازیگر زن در هر یک از مجموعه های "Transformers" و "Teenage Mutant Ninja Turtles" جستجو کرد. در حال حاضر تشخیص یک دختر زیبا با این زیبایی اصیل دشوار است ، شکل صورت ، بینی ، لب ها ، سینه او بسیار تغییر کرده است. اما نسل جدید بینندگان دارای نماد وسوسه مدرن هستند. در یک زمان ، این بازیگر حتی شکایت داشت که نقش یک زن زیبا برای او ثابت شده است ، و کارگردانان فقط نقش استریپر را به او پیشنهاد می دهند - ظاهر او بسیار خوب شده است.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

کیم کارداشیان ، این ستاره تلویزیونی با واقع بینی خود را محدود به مجموعه ای از تغییرات استاندارد هر زیبایی هالیوودی نکرد ، بلکه بر باسن خود تمرکز کرد. و این قسمت از بدن بود که یک دختر معمولی را مورد علاقه میلیون ها مرد قرار داد و بیش از یک میلیون دلار برای ستاره به ارمغان آورد. جالب است که در حساب افراد مشهور می توانید عکس های باسن کیم کارداشیان را که از زوایای مختلف گرفته شده اند ، پیدا کنید و تقریباً بیشتر از عکس های چهره زیبای کیم کارداشیان.

 

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

اگر در مورد "برجسته ترین" قسمت های بدن و عملیات صحبت کنیم که می تواند حرفه ای را برای بهتر شدن تغییر دهد ، نمی توان این ستاره Playboy را به یاد نیاورد. در ابتدا ، یک مربی تناسب اندام با اشکال کاملاً طبیعی و جذاب مورد توجه قرار گرفت و برای شرکت در تبلیغات دعوت شد. با دریافت پول ، مو بور عجله کرد تا لب ها و سینه های خود را با سه اندازه دیگر بزرگ کند. خوب ، نقش معروف او در سریال "نجات دهندگان مالیبو" هزینه ها را کاملاً توجیه کرد - پاملا اندرسون به نماد اغوا کننده آمریکایی و موضوع تمایل میلیون ها مرد تبدیل شده است. پس از آن ، بازیگر و مدل هنوز کمی سینه های خود را کاهش داد ، اما همچنان چشم مردان را هیجان زده می کند. نیازی به گفتن نیست - همه فیلم هایی با مشارکت پاملا اندرسون محکوم به موفقیت بودند.

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون قبل و بعد از جراحی پلاستیک

 

اسکارلت جوهانسون بازیگری را در نه سالگی آغاز کرد و در 11 سالگی ، منتقدان فیلم درباره او نوشتند که او شبیه "خوک خنده دار از کارتون دیزنی" است. عیب صورت او نه تنها شخصیت شاداب و معاشرت بازیگر جوان است ، بلکه بینی تا حدی بزرگ وارونه دختر نیز بود. بنابراین ، برای ایجاد یک حرفه واقعاً موفق ، اسکارلت تصمیم به جراحی بینی گرفت. از این پس بینی ستاره ، اگرچه کمی رو به بالا باقی ماند (این فقط جذابیت را اضافه می کند) ، اما به لطف هنر جراحان ، برازنده تر شده است.

 

بلیک لایولی

بلیک لایولی

بلیک لایولی قبل و بعد از جراحی پلاستیک


نیازی به گفتن نیست: مطمئناً اگر این دختر جرات ایجاد تغییرات شدید را نداشت ، این بلوند بینی بزرگ نمی توانست به چنین موفقیتی برسد. بعد از جراحی بینی ، بینی او بسیار نازک تر شد. و یک مداخله جراحی دیگر به اصلاح چانه کمک کرد. بنابراین در حال حاضر ستاره سریال "شایعات" می تواند در تجارت مدلینگ و در مجموعه به موفقیت برسد.

بینی بزرگ ، قد کوتاه ، چهره ای که از تناسب ایده آل محروم است - هرگز نمی دانید بازیگران در خود چه عیب هایی دارند و شکست ها را در حوزه حرفه ای توجیه می کنند. اما ما در حال حاضر افراد محبوبی را می شناسیم که با وجود نداشتن نقص های ذاتی ، توانستند یک حرفه موفق سینمایی بسازند.

عمل های زیبایی کایلی جنر

به نظر می رسد کایلی جنر خیره کننده است ، اما برای داشتن چنین ظاهری مجبور به انجام چندین عمل جراحی پلاستیک شد. او یک شخص مشهور است به این معنی که آنها همیشه از او به خاطر افزایش زیبایی او انتقاد می کنند ، اما به نظر می رسد او یاد گرفته است که از همه اینها چشم پوشی کند.

وی در مصاحبه با مجله ES گفت که مخالف جراحی های زیبایی نیست. از یک طرف ، او بزرگ کردن سینه یا عمل بینی را رد کرد ، و از سوی دیگر ، اگر با افزایش اعتماد به نفس بیشتری روبرو شود ، با این نوع پیشرفت ها کاملاً خوب است.

 

کایلی جنر

کایلی جنر گفت که چندین بار تزریق لب انجام داده است ، اما چه کار دیگری  با بدن خود  انجام داده؟ مردم بر این باورند که باسن و سینه های ستاره تلویزیونی در واقعیت طبیعی نیست. آنها ایمپلنت باسن و سینه را پیشنهاد می کنند.

آنچه ما قصد داریم انجام دهیم این است که عکس های  کایلی جنر قبل از عمل  و بعد از عمل را بررسی کنیم تا بتوانیم بفهمیم آیا او جراحی زیبایی انجام داده است یا خیر.

شروع کنیم! کایلی جنر چه عملهایی انجام داده است

آیا کایلی جنر عمل بینی انجام داده است؟

کایلی جنر

عکس قبل عمل کایلی جنر

در مصاحبه ای با مجله Complex ، این ستاره تلویزیونی کایلی جنر مدعی شد که بینی خود را همانطور که هست دوست دارد. این بدان معناست که او جراحی بینی انجام نداده ، اما شایعات متوقف نشد.

اما بینی او قبلاً اندازه و شکل متفاوتی داشت. قبلاً پهن تر بود و نوک بزرگتری داشت. اگر به عکس دیگری نگاه کنید ، یک پل بینی باریک تر خواهید دید.

لازم به ذکر است که نتیجه می تواند به دلیل کانتورینگ مناسب و آرایش حرفه ای باشد. آرایش حرفه ای می تواند کارهای شگفت انگیزی انجام دهد

آیا کایلی جنر ایمپلنت باسن دارد؟

کایلی جنر و خواهرانش به دلیل اندازه باسن خود شناخته می شوند . باسن کایلی همیشه در عکس ها سکسی به نظر می رسد ، بنابراین همیشه در مورد آن زیاد صحبت می شود. آنها عکسهای او را بررسی می کردند تا هرگونه نشانه ای از کاشت باسن را دریابند. او هرگونه جراحی از این دست را انکار می کند و ادعا می کند که Spanx دلیل ظاهر باسن اوست.
به نظر شما حقیقت دارد؟

آیا کایلی بزرگ کردن سینه داشت؟

بزرگ کردن سینه یکی دیگر از موضوعاتی است که معمولاً توسط همه منتقدان مورد بحث قرار می گیرد. ستاره نیز این روش را رد می کند. کایلی مدعی است که سینه هایش فقط به دلیل سوتین بمبشل ویکتوریا سکرت بزرگتر به نظر می رسد. او آنقدر به این سوتین علاقه دارد که همان سوتین را نه تنها به خواهرانش بلکه به دوستانش نیز پیشنهاد داد.
با این حال ، یک جراح از لندن گفت که پس از مشاهده عکس هایش ، کار سینه انجام داده است. می بینید ، شکل کلی کایلی خیلی خوب طراحی شده است.

آیا کایلی جنر جراحی چشم انجام داده است؟

کایلی جنر

قبل عمل کایلی جنر


این ستاره علاقه زیادی به آرایش خود به طرق مختلف دارد به طوری که حتی صاحب یک خط آرایشی است. اما وقتی به عکس های قبل و بعد از او نگاه می کنید ، سوال این است که آیا کایلی جنر تحت عمل جراحی پلک قرار گرفته است یا خیر. چشماش قبلا متفاوت بود
به نظر می رسد که او این نوع جراحی را برای افزایش زیبایی خود انجام داده است ، اما این نیز می تواند به دلیل مژه های بلندتر باشد.

 

کایلی جنر با صورتش چه کرد؟

کایلی جنر

کایلی جنر قبل از عمل

آیا کایلی جنر بوتاکس و لیفت صورت دارد؟

اکثر جراحان مطمئن هستند که او چندین عمل زیبایی انجام داده است زیرا چهره او بسیار تغییر کرده است. شکل صورت او اکنون گرد است ، اما قبلا مربع شکل بود. در اینجا می توان از بوتاکس و پرکننده ها برای اصلاح آن استفاده کرد.
البته ، او این را شنید و پاسخ او این بود که مردم بر اساس عکس های دوران کودکی اش قضاوت می کنند. در حال حاضر او یک بزرگسال است و در گریم تسلط دارد. او ادعا می کند که آرایش صورت شگفت انگیز است بنابراین نیازی به هیچ گونه جراحی پلاستیک نیست.

آیا کایلی جنر تزریق لب کرده است؟

کایلی جنر

کایلی جنر قبل عمل


تنها روشی که ستاره اعتراف کرد تزریق لب بود. قبل از عمل لب هایش نازک بود و این باعث نمی شد چهره او خوب به نظر برسد. بله ، او این کار را برای جذاب تر شدن ظاهر خود و متعادل کردن فک های پهن انجام داد. حالا منتقدان مطمئن هستند که لب ها خیلی بزرگ هستند.
نظر شما چیه؟

دندانهای کایلی جنر قبل و بعد

آنها به شدت معتقدند که تزریق لب تنها کاری نیست که انجام می شود. اگر قبل و بعد از عکس ها به او نگاه کنید ، می بینید که او قبلا دندان های کجی داشت که علاوه بر آن چندان سفید هم نبود. حالا لبخند کایلی سفید و بی نقص است.
او از کیت سفید کننده دندان استفاده کرد ، اما متخصصان مطمئن هستند که این تنها یک روش نبود. روکش ها اکنون بسیار محبوب هستند و جای تعجب نیست که او نیز آنها را داشته باشد. بریس نیز می تواند دلیل آن باشد ، اما نمی توان به طور قطعی گفت زیرا هیچ عکسی از قبل و بعد از بریس ها وجود ندارد.

اوایل کودکی کایلی جنر

کایلی جنر

کایلی جنر جوان به همراه خواهرش کندال جنر 


در این عکس کندال و کایلی با این لباس های بالرین زیبا به نظر می رسند. کایلی که یک دختر کوچک بود ، چشمان درشتی داشت که هنوز یکی از جذاب ترین ویژگی های صورت او هستند.

عکس کایلی جنر 2007

کایلی جنر

 

"Keeping Up With the Kardashians" در آن سال در تلویزیون ظاهر شد. فقط نگاه کنید چهره او قبل از عمل چگونه بود.

عکس کایلی جنر 2008

کایلی جنر

امسال ستاره مدل موهای خود را تغییر داد. او سعی می کند سبک خود را درست مانند بسیاری از دانش آموزان پیدا کند.


عکس کایلی جنر 2009

کایلی جنر

قبل و بعد کایلی جنر

هنوز می توانید لایه چربی را روی پاها و بازوها ببینید. او یک نوجوان است و کمی چاق است.


عکس کایلی جنر 2010

کایلی جنر

عکس کایلی جنر قبل از عمل


کایلی اکنون یک ستاره تلویزیونی است و در اینجا واقعاً طبیعی به نظر می رسد. لبهایش هنوز نازک است و دندانهایش با ایده آل بودن فاصله دارد. صورتش مثل الان گرد نیست. و بله ، گوش های او قبلاً بزرگتر بود.


عکس کایلی جنر 2011

کایلی جنر

کایلی قبل از عمل

آرایش آغاز همه تحولات بود. او شروع به استفاده از رژ لب قرمز کرد و خط فک سنگین او تا زمانی که مشخص شود ادامه دارد. 

عکس کایلی جنر 2013

کایلی جنر

 شکل سینه کایلی جنر در 2013  متفاوت به نظر می رسد. بزرگتر به نظر می رسد. آیا این به خاطر سوتین معروف است یا به دلیل کاشت سینه؟


کایلی جنر 2014

کایلی جنر


عکس مربوط به جوایز موسیقی آمریکا در LA است. و دوباره چهره جدید کایلی جنر موضوع بحث شد. همه متوجه شدند که لب هایش چقدر پر شده و چشمانش چقدر متفاوت به نظر می رسند. منتقدان مشکوک به بلفاروپلاستی بودند.
او همچنین شروع به گذاشتن مژه های مصنوعی کرد. کایلی جنر می تواند الهام بخش زنان سراسر جهان باشد که آنها  مژه های مصنوعی بگذارند.

 

کایلی جنر 2015

کایلی جنر

 

این فرش قرمز MTV Video Music Awards بود ، جایی که کایلی جنر با رنگ پوست زیبا ظاهر شد. پوست و صورت او آنقدر سالم و صاف به نظر می رسید که مردم تصور می کردند بوتاکس انجام داده اند. گونه های او پف کرده به نظر می رسید که ممکن است پرکننده صورت یا کاشت گونه باشد.
عمل بینی نیز امکان پذیر است زیرا بینی ستاره نازک تر و تیزتر به نظر می رسد. این تغییر زیبایی همه را شگفت زده و تحت تأثیر قرار داد.

 

کایلی جنر 2016

 سینه های او طبیعی به نظر می رسند ، اما منتقدان هرگز به دنبال نشانه هایی از جراحی های زیبایی نیستند. این بار آنها مطمئن بودند که کایلی جنر لیپوساکشن کرده است زیرا شکمش صاف بود.

 

کایلی جنر 2017

گزارش شد که کایلی باردار است و آنها دوباره به این فکر افتادند که آیا اندازه سینه هایش به طور طبیعی به دلیل بارداری بزرگ شده است و آیا در این مدت ایمپلنت باسن انجام داده است یا خیر. شاید همه اینها واقعاً به خاطر هورمون ها باشد؟


کایلی جنر 2018

پس از به دنیا آوردن نوزاد ، او در مت گالا ظاهر شد. شکل بدن او واقعاً خوب به نظر می رسید. خیلی خوب است ، بنابراین منتقدان معتقدند که او نمی تواند چنین جسمی داشته باشد که رژیم داشته باشد و ورزش کند. آنها دوباره تصور کردند که شکم صاف او به دلیل جراحی زیبایی ، به ویژه جراحی شکم است.

کایلی جنر 2019

کایلی جنر


پس از بررسی همه عکس های قبل و بعد از جراحی ، می توانیم در مورد برخی موارد تصمیم گیری کنیم. پرکننده لب ها واقعاً انجام شد. این حقیقت توسط خود کایلی تأیید شد ، بنابراین این چیزی است که می توانیم 100 مطمئن باشیم. بوتاکس و جراحی چشم نیز مشکوک است ، اگرچه ، او هرگز آنها را قبول نکرد.

این ستاره همیشه ایمپلنت سینه و باسن را رد می کند ، اما منتقدان همچنان در مورد آن بحث خواهند کرد. آنها همیشه سعی خواهند کرد بفهمند بدن او واقعی است یا ساختگی.

کایلی متعلق به یک خانواده واقعاً مشهور است ، بنابراین او همیشه زیر نظر رسانه های اجتماعی خواهد بود. او باید تا پایان عمر با شایعات کنار بیاید.

همانطور که یک جراح پلاستیک ادعا کرده است ، کایلی به اندازه کافی باهوش است که بر زیبایی طبیعی خود تأکید کند. تغییرات در بدن و صورت او زیاد نیست. کایلی جنر فقط دارایی خود را تقویت می کنند. آفرین ، کایلی جنر!

 

 

آیا جی جی حدید جراحی پلاستیک انجام می دهد؟

جی جی حدید

 

اگرچه ، بسیاری معتقدند که جی جی حدید جراحی پلاستیک انجام داده است ، هیچ کس نمی تواند منکر این باشد که او به زیبایی مادرش یولاندا به دنیا آمده است. جی جی حدید و خواهرش بلا حدید یکی از موفق ترین مدل هایی هستند که در نشریاتی مانند Allure ، Vogue ، W Magazine و بسیاری دیگر چاپ شده اند.

جی جی حدید تنها یک کودک دو ساله بود که کار مدلینگ خود را آغاز کرد. این واقعیت بدان معناست که او به طور طبیعی زیبا متولد شده است زیرا هیچ جراحی در این سن امکان پذیر نیست. در غیر این صورت ، او برای کمپین های محصولات Baby Guess انتخاب نمی شد.

در سال 2011 جی جی حدید دوباره به مدلینگ بازگشت و حتی عنوان "مدل سال" را در سال 2015 به دست آورد. این مدل همچنین خوش شانس بود که سفیر نام تجاری Maybelline شد. سپس بدن و چهره جی جی حدید کاملاً بی نقص به نظر می رسید.

اما واقعیت این است که این غیرممکن  است ، بنابراین آنها شروع به جستجوی هرگونه اشاره ای در مورد ظاهر او کردند که او حداقل یک عمل جراحی زیبایی انجام داده است. عمل بینی و کاشت سینه تنها برخی از این پیشنهادات بود.

خوب ، بیایید دریابیم آیا شایعات درباره  جی جی حدید قبل از عمل    صحت دارند یا خیر .

 

عکسهای قبل و بعد جی جی حدید

 جی جی حدید


با نگاه کردن به عکس های جی جی حدید قبل و بعد از بازگشت وی به مدلینگ ، می توانید به پاسخ سوال بالا دست پیدا کنید. این مقایسه به ما کمک می کند تا تفاوت های احتمالی در ظاهر او را بیابیم.

آیا جی جی حدید جراحی بینی کرد؟

جی جی حدید

عکسهای بالا نشان می دهد که تفاوت در بینی او در آن زمان و اکنون وجود دارد. به وضوح می توان دید که پل بینی او به این اندازه نازک نبود. نوک آن نیز گردتر بود ، بنابراین مطمئن هستیم که مدل بینی عمل کرده است.

چه اتفاقی برای دندان های جی جی حدید افتاد؟

جی جی حدید

به محض لبخند زدن می توانید ببینید که دندانهایش چقدر زیبا هستند ، اما حقیقت این است که فقط ردیف بالا بی عیب است و ردیف پایینی دارای دندانهای کج است. بدیهی است که مدل هرگز این را برطرف نکرده است. جی جی حدید می توانست به دندانپزشک مراجعه کرده و بریس برای اصلاح آنها دریافت کند. امروزه بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند. با این حال ، سفید کردن دندان ها انجام شده است.

آیا جی جی حدید دارای پرکننده لب بوده است؟

لب های جی جی حدید قبل و بعد

Gigi-Hadids-Lips-Before-and-After.jpg

این روزها بسیاری از خانم ها به سراغ پرکننده لب می روند ، اما این را هرگز نمی توان درمورد جی جی حدید گفت زیرا در عکس های قبل از وی مشخص است که او با لب های گوشتی متولد شده است. علاوه بر این ، لب های او مانند گذشته است ، بنابراین هرگز نیازی به تزریق لب نیست. طبیعتاً زیبا ، همین است

آیا جی جی حدید ایمپلنت سینه دارد؟

اگر جی جی حدید کار سینه داشته است ، بسیاری از مردم نمی توانند از حدس و گمان خودداری کنند. پاسخ به این سوال چندان آسان نیست زیرا گاهی سینه های مدل طبیعی به نظر می رسند و گاهی اوقات به نظر می رسد که ایمپلنت در آنجا وجود دارد.

جی جی حدید یک مدل حرفه ای است ، در نتیجه ، نیازی به افزایش سینه ندارد. اما او در چندین مجله مانند Sports Illustrated با لباس شنا ظاهر شد که در آن شما باید سینه های زیبایی داشته باشید. آیا جی جی حدید کار سینه انجام داد؟ ما فکر می کنیم که او احتمالا می تواند ایمپلنت هایی کوچک داشته باشد زیرا طبیعی تر به نظر می رسند.

تغییر زیبایی جی جی حدید

بله ، ما شواهدی پیدا کرده ایم که نشان می دهد مدل جراحی زیبایی داشته است ، اما همیشه نمی توانید دوربین را باور کنید. در نتیجه ، ما قصد نداریم آن را به همین شکل رها کنیم و عکس های قبل و بعد از معروف شدن وی مورد بازرسی قرار می گیرد. ما می خواهیم انتقال او را به کسی که در حال حاضر است ببینیم.

کودکی جی جی حدید 

جی جی حدید
جی جی حدید 1997

 

همانطور که قبلاً گفتیم جی جی حدید وقتی شروع به کار مدلینگ کرد ، دختر کوچکی بود. او واقعاً دختر زیبایی بود فقط به آن چشم های آبی و لب های پر نگاه کنید! جای تعجب نیست که  Baby Guess او را انتخاب کرد.

جی جی حدید 2001

جی جی حدید حدید 2001
جی جی حدید 2001
منبع: Baby Guess


در اینجا می توانیم جی جی حدید شش ساله را ببینیم که جلوی دوربین احساس راحتی می کند. این کمپین برای Baby Guess بود و مدل کوچولو واقعا شیک و روشن لباس پوشیده بود. فقط می بینید که او قرار بود زنی باشکوه باشد.

جی جی حدید 2004

gigihadid2004.jpgجی جی حدید 2004
منبع: Baby Guess


اینجا جی جی حدید است که با مدل مو و آرایش زیبا به نظر می رسد. او دارای پوست سفید و موهای روشن است ، بنابراین برق لب قرمز روی او بسیار خوب به نظر می رسد. چشمان جی جی حدید که قبلاً آبی بود ، اکنون سبز-آبی شده است. فقط به پلک هایش نگاه کنید! جراحی این قسمت از صورت او هرگز به طور قطع مورد نیاز نخواهد بود.

جی جی حدید 2005

جی جی حدید

جی جی حدید 2005
منبع: Baby Guess


در این عکس او با شلوار جین آبی و تاپ زرد لباس پوشیده است. آرایش ملایم دوباره همراه با مدل موی قدیمی. قبلاً می بینید که این دختر قرار است روزی یک مدل حرفه ای شود.

 

جی جی حدید 2006

جی جی حدید
جی جی حدید 2006
منبع: Baby Guess

در اینجا Gigi 11 ساله است ، و این آخرین بار برای عکاسی برای مجموعه Baby Guess بود. پس از آن ، تمرکز او دوباره روی مدرسه بود.

جی جی حدید در سال 2011

جی جی حدید در سال 2011 بازگشت ، اما به او گفتند که چاق استپس از 5 سال ، جی جی حدید دوباره به مدلینگ بازگشت ، اما به نظر می رسید که او خیلی چاق است و این بدان معناست که لازم است برای ادامه حرفه خود وزن کمی را کنار بگذارد. به وضوح می بینیم که ران و باسن او بزرگتر بود. به همین دلیل است که او ممکن است برای جراحی زیبایی پلاستیک به پاهای خود مراجعه کند.

همچنین در مورد آن باسن باید کاری انجام داد ، مانند بالا بردن باسن شاید؟ شاید این همان کاری است که او برای افزایش زیبایی خود انجام داده است؟

جی جی حدید 2012

2012-1.jpg

جی جی حدید2012

 

انتقال بدن با موفقیت انجام شد و جی جی حدید همان سال چهره Guess شد. می بینید که هنوز چربی نوزاد روی صورت او وجود دارد. در واقع ، چهره او آنقدر صاف به نظر می رسد که واضح است که در آینده نزدیک نیازی به بوتاکس نخواهد بود.


جی جی حدید 2013

2013-1.jpg

جی جی حدید 2013

این یک عکس از کمپین تبلیغاتی Guess Jeans است. در آن سال این مدل به نیویورک رفت و کار با مدل های IMG را آغاز کرد. می توان گفت که اکنون حرفه مد مدل به طور رسمی آغاز شده است. نکته جالب دیگر این است که او در آن زمان هنوز دانشجوی دانشگاه بود و موضوع دوره اش روانشناسی جنایی بود ، که در واقع برای چنین دختری زیبا شگفت آور و غیر معمول است.

جی جی حدید بسیار لاغرتر شده است و نمی توان گفت که چگونه او این کار را با کمک تمرین و برنامه غذایی مناسب یا روش لیپوساکشن انجام داده است. ما نمی دانیم.

 

جی جی حدید 2014

2014-1.jpg

جی جی حدید 2013


در این عکس ، او در مهمانی اسکار Vanity Fair است که گریدون کارتر در مراسم اسکار 2014 در غرب هالیوود ، کالیفرنیا میزبانی کرد. این زمانی بود که مردم شروع به پرسیدن: "آیا جی جی حدید ایمپلنت دارد؟" خوب ، همانطور که می بینید دلایلی برای آن وجود دارد.در آن سال او برای اولین بار در هفته مد نیویورک شرکت کرد و برای جلد مجله CR Fashion Book ظاهر شد.

 

به غیر از سینه هایش ، یک چیز دیگر هم وجود دارد که توجه ها را به خود جلب می کند - ابروهایش. به نظر می رسد آنها ناگهان بلند می شوند. اما این می تواند به دلیل آرایش باشد. علاوه بر این ، جی جی حدید برای این نوع جراحی پلاستیک بسیار جوان است ، بنابراین این پیشنهاد به سختی امکان پذیر است.


جی جی حدید 2015

جی جی حدید

آن سال آنها جایزه مدل سال  Daily Front Row 2015 را به جی جی حدید دادند. جای تعجب نیست ، زیرا این مدل حتی بدون هیچ آرایش عالی به نظر می رسد. فقط نگاهش کن!

 

جی جی حدید 2016

جی جی حدید

در اینجا او در تمرین جوایز موسیقی آمریکا 2016 در لس آنجلس حضور دارد. با نگاه کردن به عکس می توانید قطعاً بگویید که جی جی حدید هرگز هیچ عمل جراحی پلاستیکی روی سینه های خود انجام نداده است زیرا این قسمت بدن کاملاً طبیعی به نظر می رسد. آیا این یک سوتین با فشار بالا است که همیشه جلوه "سینه های بزرگ" را ایجاد می کند؟ آیا جی جی حدید کار سینه انجام داد؟ حتی اگر او این نوع جراحی زیبایی را انجام داده باشد ، کار به صورت حرفه ای انجام شده است زیرا هرگز نمی توانید حدس بزنید که آیا ایمپلنت در آنجا وجود دارد یا خیر.


جی جی حدید 2017

جی جی حدید

در اینجا یک عکس دیگر "قبل از عمل جی جی حدید " است. جی جی حدید دیگر بلوند نیست. در واقع ، با آن رنگ مو ، او شبیه آنجلینا جولی جوان است و حتی لب های پر حجم او شبیه به نظر می رسند. وقتی به او نگاه می کنید ، نمی توانید بفهمید که آیا شکل بینی او به دلیل آرایش یا عمل بینی است.

همچنین می توانید هزاران خال روی گردن او مشاهده کنید. چرا او آنها را حذف نکرده است؟ شاید آنها باعث می شوند او سکسی تر به نظر برسد؟ یا ممکن است ویژگی خاصی به ظاهر او اضافه کنند؟


جی جی حدید 2018

جی جی حدید

و این عکس مربوط به نمایش مد آلبرتا فرتی در میلان ایتالیا است. جی جی حدید اینجا عالی به نظر می رسد. بدن او بسیار زیبا است و چهره او به طرز شگفت انگیزی زیبا است. آیا می توان با چنین کمالی متولد شد؟

جی جی حدید 2019

جی جی حدید

جی جی حدید 2020

 جی جی حدید

جی جی حدید در مورد جراحی پلاستیک چه می گوید؟

مصاحبه ای با مجله Dazed انجام شد و در آنجا آنها از مدل سوال کردند که نظر او در مورد پیشرفت های جراحی زیبایی چیست. پاسخ او این بود که خودش در مورد این سوال کنجکاو است و می خواهد دریابد که ارزشش را دارد یا نه. طبق یافته های او ، این نوع جراحی همیشه پیامدهای منفی برای سلامتی دارد. علاوه بر این ، او افرادی را دیده است که چنین تجربه ای داشته اند. جی جی حدید اظهار داشت که هرگز این نوع جراحی را انجام نمی دهد. او همچنین افزود که این نظر شخصی او است و مردم آزادند آنچه را که می خواهند انجام دهند.

جی جی حدید

آیا معتقدید که این نظر واقعی بود؟

جی جی حدید یکی از موفق ترین و زیباترین مدل های حرفه ای است. میلیون ها طرفدار و دنبال کننده وجود دارد. بله ، او واقعاً سکسی است. البته ، او خوش شانس بود که زیبا به دنیا آمد ، اما آیا این همه طبیعی است یا دروغ کوچکی در مورد همه اینها وجود دارد؟

پس از بررسی عکس های قبل و بعد از جراحی جی جی حدید ، می توان گفت که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این مدل حداقل عمل بینی انجام داده است. برای کاهش وزن نیز می توان لیپوساکشن انجام داد. آیا جی جی حدید ایمپلنت سینه دارد؟ این کاملا امکان پذیر است ، اما دوباره عمل جراحی بسیار خوب انجام شد زیرا سینه های او طبیعی به نظر می رسید. چیزی که ما 100٪ از آن مطمئن هستیم این است که او هرگز تزریق لب نکرده است. هرگز نیازی به آن نبود.

جی جی حدید همیشه عمل جراحی پلاستیک را انکار می کند ، اگرچه ، او می تواند در هر زمان هزینه آن را بپردازد - او از یک خانواده ثروتمند است. نظر شما چیه؟ پس از نمایش و بحث درباره عکس های "قبل از جراحی زیبایی" ، تصمیم گیری را به عهده خود شما می گذاریم.

نظرات

۱۴۰۰/۳/۱۸افراد مشهور از کدام جراح پلاستیک استفاده می کنند؟

۱۴۰۰/۳/۱۸ چه برای لیفت صورت و چه برای جوان سازی پوست ، دکتر فیشر انتخاب ستاره ها است. دکتر گارت فیشر به عنوان جراح پلاستیک کارداشیان اعتماد خانواده را برای انجام اقدامات ظریف برای گروهی که همیشه در کانون توجه هستند جلب کرده است.گارت فیشر دارای گواهینامه انجمن جراحی پلاستیک آمریکا است و به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک در ایالات متحده شناخته می شود

۱۴۰۰/۳/۱۸من خیلی دوست دارم بدانم کایلی جنر و کندال جنر دقیقاً چه کاری انجام دادند تا چهره خود را به لوپز برساند.

۱۴۰۰/۳/۱۸ این عمدتا عمل بینی ، پرکننده لب و کشیدن چشم است.کایلی جنر و کندال جنر قطعاً کمترین عمل جراحی را انجام داده اند. "با این حال ، ستاره ها Keeping Up with the Kardashians رفتن به زیر چاقو را انکار می کنند. کندال گفت: " این همه طاقت فرسا است. به عنوان یک مدل ، چرا صورتم را بازسازی کنم؟ حتی منطقی نیست. این دیوانگی است.

۱۴۰۰/۳/۱۸ به عنوان یک مدل ، چرا صورتم را بازسازی کنم؟ حتی منطقی نیست. این دیوانگی است!!! کاملاً با این استدلال موافق نیستم. به خوبی شناخته شده است که مدل هایی که در صنعت KUWTK کار می کنند دقیقاً با جراحی پلاستیک تهاجمی یا غیرتهاجمی غریبه نیستند. آنها باید عالی به نظر برسند. هنوز هم ، سال 2020 است و امروزه با انجام هرگونه عمل زیبایی ، ننگ کمتری وجود دارد. بسیاری از مشاهیر هالیوود و ستارگان تلویزیونی واقعیت با کاشت سینه و باسن ، پر کننده های گران قیمت لب و عمل بینی ... جلو می روند و خودشان را به این روش می رسانند. شاید کندال جنر زیبا و شیک راهی پیدا کند که به طرفداران ثابت کند که کاملاً طبیعی است. کاربران توییتر اکنون پس از پایان اعلامیه Keeping Up with the Kardashians معتقدند که کریس جنر به جمع بازیگران RHOBH خواهد پیوست.

۱۴۰۰/۱۱/۴مگان فاکس. این بازیگر همیشه دلیلی برای نگرانی داشته است. از بیرون، ظاهر مگان فاکس تقریباً بی نقص به نظر می رسد، اما او از رشد غیر طبیعی استخوان های شست خود رنج می برد، بنابراین سعی می کند آنها را در طول فیلمبرداری پنهان کند. او سعی کرد متخصصانی را پیدا کند که بتوانند او را نجات دهند ، اما امروز کمک به او به سادگی غیرممکن است ، چنین عملیاتی انجام نمی شود. او حتی مجبور شد برای فیلمبرداری در Transformers به ​​دنبال یک دانش آموز بگردد، این دستان او هستند که در نمای نزدیک در قاب فیلم ظاهر می شوند.

۱۴۰۱/۲/۷آیا یک سوپر مدل می تواند شبیه این باشد؟ نمایندگان خانواده معروف کارداشیان جنر بارها به استفاده از جراحی پلاستیک متهم شده اند. یا کیم کارداشیان بیش از حد دور کمر را کم می کند، سپس کایلی جنر سینه خود را جراحی پلاستیک می کند. کندال جنر هم خیلی عقب نیست. کندال جنر یکی از پردرآمدترین سوپرمدل ها محسوب می شود. به نظر می رسد که بدن و صورت او باید کامل باشد. اما واقعیت و اینستاگرام بسیار متفاوت هستند. در وب، می توانید به راحتی عکس های کندال جنر را بدون آرایش بیابید که ظاهر بسیار دور از ایده آل یک سلبریتی را نشان می دهد.کیم کارداشیان با کایلی جنر و کندال جنر خواهر ناتنی هستند.

۱۴۰۱/۲/۷پوست مشکل دار کندال جنر از بثورات پوستی رنج می برد. مشکلات از دوران نوجوانی شروع شد. پوست کندال جنر با جوش پوشیده شده بود. این باعث رنج روحی زیادی شد. کندال جنر اعتراف کرد که حتی از نگاه کردن به مردم در طول مکالمه خجالت می کشید. او فکر می کرد که همه به آکنه او نگاه می کنند. دوران نوجوانی گذشت اما مشکل همچنان پابرجاست. در اینترنت می توانید عکس های کندال جنر را بدون آرایش پیدا کنید. مشاهده می شود که این مدل همچنان از آکنه رنج می برد. او سعی می کند با دست جوش هایش را بپوشاند و عینک آفتابی می زند.

۱۴۰۱/۲/۷بسیاری از کاربران اینترنتی از این واقعیت که موفق ترین مدل دارای چنین پوست مشکل داری است گیج شده اند. کندال جنر در عکس بدون آرایش و فتوشاپ شبیه یک سلبریتی نیست، بلکه شبیه معمولی ترین دختر است. که همچنین به درستی از پوست خود مراقبت نمی کند.اگر کندال جنر واقعا یک دختر معمولی بود، هیچ مشکلی وجود نداشت. اما کندال جنر را موفق ترین مدل زمان ما می دانند. بنابراین، کاربران متحیر هستند که آیا این باید یک سوپر مدل باشد؟

۱۴۰۱/۲/۸اما کندال به حملات کاربران توجهی نمی کند. دختر قدمی جسورانه برداشت. او با آرایشی که جوش های پوستی او را پنهان نمی کرد به فرش قرمز گلدن گلوب آمد. برخی از طرفداران از ظاهر این زیبا وحشت کردند. اما کسانی بودند که از کندال حمایت کردند

۱۴۰۱/۲/۸حقیقتی در این سخنان نهفته است. طولی نکشید که کندال به مقام سوپرمدل دست یافت. او فقط در نمایش هایی شرکت می کند که دوست دارد. برخی از مدل ها از این نگرش افراد مشهور به کار خشمگین هستند. به گفته آنها، کندال نمی داند که مدلینگ واقعی کار سختی است و نه یک بازی "من آن را می خواهم - من آن را نمی خواهم".

۱۴۰۱/۲/۸حرفه ای بودن کندال سوالات زیادی را ایجاد می کند. او تجربه زیادی ندارد اما دستمزد بیشتری نسبت به مدل های حرفه ای و باتجربه می گیرد. اما به نظر می رسد که خود سوپرمدل به حملات متنفران واکنشی نشان نمی دهد. او در نمایش ها، کمپین های تبلیغاتی شرکت می کند و قرار نیست متوقف شود. دختر بر عقده ها غلبه کرده و از اینکه بدون آرایش در انظار عمومی ظاهر شود خجالت نمی کشد. کندال جنر ثابت می کند که شما می توانید نقص داشته باشید. نکته اصلی این است که چگونه با آن رفتار می کنید

۱۴۰۱/۲/۸کندال جنر گفت با عقده های نوجوانی کارش تمام شده است. خواهر کیم کارداشیان دیگر از ظاهرش خجالت نمی کشد. او اعتماد به نفس پیدا کرده و آشکارا در مورد مشکل خود صحبت می کند.

۱۴۰۱/۲/۸به گفته کندال جنر، جوش ها به دلیل برنامه کاری نامنظم، رژیم غذایی و استرس ایجاد می شوند. در یک زمان، دختر به لیزر درمانی متوسل شد. با کمک این روش، این مدل از شر جای زخم، آکنه و چین و چروک خلاص شد.

۱۴۰۱/۲/۸با نگاه کردن به سوپر مدل کندال جنر بدون آرایش و فتوشاپ، نمی توان گفت که این شخص با تجارت مدلینگ در ارتباط است. با این حال، ما به این واقعیت عادت کرده‌ایم که همه سوپر مدل ‌ها پوستی مرتب و بدون حتی یک جوش دارند.

۱۴۰۱/۲/۸منتقدان کینه توز عموماً می گویند که کندال جنر لیاقت این را ندارد که یک مدل باشد. وضعیت مشهور به او کمک کرد تا در تجارت مدلینگ به رسمیت شناخته شود و قراردادهای چند میلیون دلاری با مارک های معروف منعقد کند.

۱۴۰۱/۲/۸بین طرفداران مگان فاکس ، اختلافات هنوز در مورد اینکه چند بار روی میز عمل بوده است فروکش نمی کند. برخی می گویند که دخالت پزشکان حداقل بوده است. برخی دیگر می گویند که ظاهر یک ستاره صد در صد شایستگی متخصصان است. با قطعیت مطلق، تنها یک چیز را می توان گفت: مگان فاکس پس از جراحی پلاستیک (عکس زیر را ببینید) و قبل از آن دو فرد کاملا متفاوت هستند. از عکس های قدیمی، دختری ساده و زیبا به ما نگاه می کند که مطمئنا نمی توان او را رقیب ستاره های برتر هالیوود نامید. با این حال، پس از چند سال، او به زیبایی خیره کننده ای تبدیل شد که جای او را در اکران فیلم ها و در خیالات میلیون ها مرد روی کره زمین گرفت. این بازیگر برای رسیدن به چنین اثری به چه ترفندهایی متوسل شد؟ متخصصان زیبایی حداقل پنج مداخله را ادعا می کنند که عواقب آن را می توان در عکس مقاله مشاهده کرد.

۱۴۰۱/۲/۸جراحی پلاستیک بینی مگان فاکس تراش خورده...... این واقعیت که بینی این بازیگر مورد اصلاح قرار گرفت با چشم غیر مسلح قابل توجه است. خود مگان فاکس به هیچ وجه در مورد این واقعیت اظهار نظر نمی کند، اما گزارش های متعددی در مطبوعات منتشر شد که او در 23 سالگی عمل زیبایی بینی انجام داد. با این حال، برخی از طرفداران این تحول را یک شکست می دانند. با نگاهی به تصاویر مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک بینی متوجه می شوید که نوک بینی او به سمت بالا رفته است. به همین دلیل، چهره بازیگر زن حالتی متکبر به دست آورد.

۱۴۰۱/۲/۸لب های پر و حجیم مگان فاکس ....... عکس های مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک لب نیز بسیار متفاوت است. در عکس‌های قدیمی ‌تر، آنها بسیار نازک‌تر هستند و شکل کاملاً متفاوتی دارند. منتقد ها می گویند که دهان مگان بسیار شبیه به دهان آنجلینا جولی است. اما پزشکان قطعا از اسید هیالورونیک برای لب های فاکس پشیمان نشدند. اما، اکنون آنها بسیار پر و غیر طبیعی هستند.

۱۴۰۱/۲/۸جراحی پلاستیک سینه مگان فاکس همچنین تفاوت های عکس مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک مربوط به نیم تنه این بازیگر است. هم افراد حسود و هم طرفداران این دختر موافق هستند که ایمپلنت های قرار داده شده ، سینه های مگان فاکس را بسیار جذاب تر کرده است. علاوه بر این، نیم تنه با شکل او متناسب است و بنابراین تعیین منشا مصنوعی آن بسیار دشوار است. این تفاوت در تصاویر قدیمی این بازیگر به وضوح قابل مشاهده است. در آنجا سینه های مگان فاکس چندان بالا ، پر و مشخص نیست.

۱۴۰۱/۲/۸مگان فاکس مدام متهم به استفاده از بوتاکس است. اکثر نظرات منفی در مورد پیشانی صاف و کاملاً یکنواخت مگان بود. این اظهارات فاکس را به حدی خشمگین کرد که او تصمیم گرفت نمایشی بصری ترتیب دهد که عدم وجود بوتاکس روی پیشانی خود را ثابت کند. ستاره ترانسفورمرز در صفحه خود چندین عکس منتشر کرد که در آنها اخم، اخم و اخم می کند. به طور کلی، از هر طریق ممکن توانایی حالت های صورت زنده را ثابت می کند که پس از یک روش جوان سازی وجود ندارد. با این حال، کارشناسان شواهد مگان را غیرقطعی خواندند. واقعیت این است که تزریق بوتاکس مدت زمان خاصی دارد. پس از پایان آن، هرکسی می تواند مانند فاکس، جلوی دوربین اخم کند. اما این همه تغییراتی نیست که در عکس مگان فاکس قبل و بعد از جراحی پلاستیک قابل مشاهده است. گونه های بازیگر زن نیز مشخص تر و واضح تر شد.

۱۴۰۱/۲/۸علاوه بر این، نظری در مورد پوست بی عیب و نقص "غیر طبیعی" این ستاره هالیوود ، مگان فاکس وجود دارد. متخصصان انجام چنین روشی مانند میکرودرم ابریژن را پیشنهاد می کنند. در جراحی پلاستیک بسیار رایج است. این یکی از انواع لایه برداری مکانیکی است که با استفاده از جت کریستال های میکروسکوپی انجام می شود.

۱۴۰۱/۲/۸بسیاری از طرفداران مگان فاکس متوجه شده اند که تاتو مرلین مونرو روی ساعد راست مگان به طرز محسوسی محو شده است. مگان فاکس در مصاحبه ای واقعیت گذراندن دوره لیزر لایه برداری را تایید کرد. مگان فاکس می خواست از شر مرلین مونرو خلاص شود. روش پاک کردن خالکوبی آسان و بسیار دردناک نیست. و از آنجایی که مساحت و ابعاد ناحیه تحت درمان بسیار بزرگ است، روند حذف کامل تصویر می تواند چندین سال طول بکشد. ستاره از شر هفت تاتو باقیمانده خلاص نخواهد شد. اگرچه گاهی اوقات فکر می کند که آنها بعد از چهل سالگی او چگونه خواهند بود. بنابراین، مگان فاکس قصد ندارد تعداد آنها را افزایش دهد

۱۴۰۱/۲/۸هزینه این دگرگونی ها برای ستاره هالیوود ، مگان فاکس چقدر بود؟ پاسخ به این سوال بسیار دشوار است، زیرا ما حتی تعداد دقیق جراحی های پلاستیک انجام شده را نمی دانیم. با این حال، برخی از اطلاعات در این مورد هنوز به مطبوعات درز کرد. یک روزنامه نگار دقیق و خوره با یکی از آشنایان این بازیگر مصاحبه کرد. به طور طبیعی، ناشناس. رقم 60 هزار دلار به آنها داده شد. برخی از کارشناسان تأیید می کنند که این مقدار با تغییرات قابل مشاهده در ظاهر بازیگر زن مطابقت دارد. اما آیا این تحولات برای او کارساز بود؟ با خیال راحت می توان گفت بله. از این گذشته ، از سال 2007 ، حرفه سینمایی او به طور انحصاری سیر صعودی داشته است. شایان ذکر یک واقعیت جالب است. جراحان پلاستیک می گویند زنانی که می خواهند شبیه مگان فاکس باشند سینه های برجسته یا بینی تراشید شده او را نمی خواهند، بلکه چشمان مگان فاکس را می خواهند. شکل چشم های فاکس واقعا غیر معمول است. گوشه ها کمی برآمده است و در اعماق آن تمسخر و مکری وجود دارد که مردان را جادو می کند. در نتیجه جذاب ترین قسمت بدن مگان فاکس همان قسمتی بود که چاقوی جراح به آن دست نزد.

در ادامه بخوانید...

5 زیبای هالیوود که قاطعانه تصمیم گرفتند هرگز عمل جراحی پلاستیک انجام ندهند

در
هربار که صحبت از استانداردهای زیبایی در جهان می شود ، بعضی از خانم ها از یک استاندارد به سمت دیگری می روند و سعی می کنند با احکام اعلام شده مطابقت داشته باشند! کسانی بدون تردید در تلاش برای بدست آوردن زیبایی مورد نظر ، زیر چاقوی جراحی پلاستیک دراز نمی کشند ، در حالی که کسانی به سادگی و با بیرحمی ظاهر خود را قضاوت می کند و می خواهند سالخوردگی را به هر صورتی به تأخیر بیندازد. اما هستند کسانی که متفاوت فکر می کنند و در مورد این واقعیت صحبت می کنند که یک زن با گذشت سالها فقط زیبا تر می شود.
 

1. دایان کیتن

دایان کیتن در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، در خانواده دوروتی دین (کیتن) ، عکاس آماتور ، و جان نیوتن ایگناتیوس هال "جک" ، مهندس عمران و کارگزار املاک متولد شد. او در کالج سانتا آنا درام بازی کرد و سپس کنار رفت و به تئاتر نیویورک نقل مکان کرد. دایان اغلب در رویدادهای مختلف  شرکت می کرد.او اولین نقش اصلی صحنه خود را در موسیقی راک راک "مو" در سال 1968 دریافت کرد. در همان سال ، وی با وودی آلن آشنا شد و در چندین فیلم از او ستاره شد. اولین مورد "دوباره بازی کن ، سام!" (1972) ، اقتباس فیلم از یک نمایشنامه. در همان سال ، فرانسیس فورد کاپولا به او نقش کی آدامز را در فیلم برنده اسکار "پدرخوانده" (1972) ارائه داد. بنابراین راه خود را به شهرت آغاز کرد. و در سال 1974 او دوباره در همان نقش ظاهر شد ،
وودی آلن و دایان کیتن.  \ عکس
 
سپس دوباره با آلن در فیلم "خواب" (1973) و فیلم "عشق و مرگ" (1975) ظاهر شد. دایان اولین کسی بود که روند مد را با لباس یونیکس خود تنظیم کرد ، و رفتار و گفتار دست و پا چلفتی او به عنوان یک تقلید جهانی به سبک زندگی برخی از زنان تبدیل شد. تا اواخر دهه 1980 ، او به ندرت در فیلم ها ظاهر می شد ، اما در سه مورد نامزدی دریافت کرد.
تصاویر از فیلم: The Godfather III.  \ عکس
 
دایان با تلاش برای شکستن نوع موردنظر خود ، در نقش یک زن سرسخت و تا حدودی ساده لوح تلاش کرد که با تروریست های خاورمیانه در فیلم دختر درامر کوچک (1984) تماس بگیرد. برای جبران کمبود کار در سینما ، دایان کارگردانی را انجام داد. کیتن کارگردانی مستند بهشت ​​(1987) و همچنین موسیقی چندین فیلم را انجام داد. علاوه بر این ، او یک قسمت از سریال محبوب اما عجیب تلویزیون( "Twin Peaks" 1990) را فیلمبرداری کرد که با رمز و راز تاریک خود برای بیننده ترس و وحشت به وجود می آورد.
دوباره بازی کن ، سام!  سال 1972  \ عکس
 
و این زن شگفت انگیز در هفتاد و چهار سال زندگی خود معتقد است که حتی با کمک جراحی پلاستیک ، نجات واقعی از پیری وجود ندارد. او به مردم گفت: "من احساس می کنم که همه دست های خود را دارند و دستانشان همیشه نشان دهنده  سن آنها است ، بنابراین اگر دست ها با صورت مطابقت نداشته باشد ، این کمی عجیب است.
فیلم خواب ، 1973.  \ عکس
 

2. جولیان مور

جولیان مور  \ عکس
 
جولیان مور (نام خانوادگی جولی آن اسمیت) در 3 دسامبر 1960 در فورت براگ ، کارولینای شمالی متولد شد ، دختر آنا ، یک مددکار اجتماعی و پیتر مور اسمیت ، یک چترباز ، سرهنگ و سپس یک قاضی نظامی بود. مادرش در سال 1951 از گرینوک اسکاتلند به ایالات متحده نقل مکان کرد. پدر وی اهل بورلینگتون ، نیوجرسی ، تبار آلمانی ، ایرلندی ، ولزی و انگلیسی است.
 
جولیان مور سالهای اول زندگی خود را در بیش از دوجین مکان در سراسر جهان به همراه والدینش در دوران سربازی پدر گذراند. در پایان ، او جای خود را در دانشگاه بوستون پیدا کرد و پس از دریافت مدرک لیسانس بازیگری ، به نیویورک نقل مکان کرد ، جایی که در تئاتر بسیار کار کرد ، همزمان با اجرای خارج از برادوی ، جولیان مور در دو نمایش توسط کارل چرچیل بازی کرد ، همچنین در نقش اوفلیا نیز در هملت در تئاتر گوتری بازی کرد. در اواسط دهه هشتاد ، او به یکی از جذاب ترین بازیگران زن در گروه ملودرام و مینی سریال تبدیل شد.
 فیلم: Tales from the Dark Side.  \ عکس
 
و در دهه نود ، بیشتر اوقات در فیلم های بزرگ ظاهر شد. یکی از اولین و به یاد ماندنی ترین فیلم های آن زمان ، فیلم "داستان هایی از  تاریکی" (1990) بود که در آن جولیان مور قربانی یک مومیایی شد. دو سال بعد ، جولیان در فیلم های سینمایی دیگر با نقش های پشتیبان در فیلم Hand Cradling the Cradle /1992) و کمدی تفنگ در کیف دستی بتی لو (1992) ظاهر شد.
عکس از فیلم: یک اسلحه در کیف بتی بتی لو.  \ عکس
 
با گذشت زمان ، او شروع به بدست آوردن همه نقش های بهتر و قوی تر ، از جمله نقش كوچك اما به یاد ماندنی یك پزشك در فیلم "فراری" (1993) شد، كه تأثیر قدرتمند و غیرقابل توصیفی بر استفان اسپیلبرگ ایجاد كرد كه وی او را برای فیلمبرداری "پارک ژوراسیك" تأیید كرد. . و از آن روز ، مور به یکی از بازیگران مشهور هالیوود تبدیل شده است. او در ده ها فیلم متنوع بازی کرد: از کمدی ها و ملودرام ها گرفته تا فیلم های عاشقانه و تاریخی و.....
شات از فیلم: دستی که گهواره را تکان می دهد.  \ عکس
 
در پنجاه و نه سالگی ، جولیان با لبخندی در مورد سن خود می گوید: "من از اینكه افراد را به دلیل جراحی پلاستیک و بوتاكس متهم كنم متنفرم ، اما معتقدم كه چنین تغییراتی باعث می شود اغلب عجیب و غیر طبیعی به نظربرسند.
 

3. هلی بری

هلی بری  \ عکس
 
 
بازیگر هلی بری در کلیولند ، اوهایو متولد شد. پدر او ، جروم جسی بری ، آمریکایی آفریقایی تبار بود و به عنوان پرستار بیمارستان کار می کرد و مادرش جودیت آن (هاوکینز) ، قفقازی است ، تبار انگلیسی و آلمانی است و یک پرستار بازنشسته روانپزشکی است. هلی بری یک خواهر بزرگتر به نام هایدی بری دارد. 
سری عروسک های زنده.  \ عکس
 
اولین سریال تلویزیونی هفتگی وی با نام عروسک های زنده (1989) خیلی زود او به عنوان یکی از ماندگارترین بازیگران این مجموعه مشهور کرد.
 
تصور کنید ، برای بازی کردن معتاد در فیلم "تب جنگل" (1991) ، دختر برای چند روز حاضر به شستشو نشد تا حداکثر احساسات  زندگی قهرمان خود را احساس کند. این نقش بود که به موفقیت بزرگ او در سینما تبدیل شد. و جای تعجب نیست که موفقیت این بازیگر جوان به سرعت شروع به رشد کرد.
او در فیلم هایی با بازیگران معروف بازی کرد و برخی از بهترین نقش ها را در کارنامه بعدی فیلم خود دریافت کرد. او نه تنها به یک محبوب جهانی تبدیل شد ، بلکه همچنین دریافت گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم تلویزیونی / مینی سریال با Dorothy Dendrid را کسب کرد. در سال 2000 ، او موفق شد در فیلم (X-Men ) باکس آفیس موفق شود ، که در آن نقش Storm را بازی کرد ، نقش جهش یافته ای با توانایی کنترل آب و هوا.
 
در سال 2001 ، او در تریلر Swordfish بازی کرد و اولین آمریکایی آفریقایی تبار بود که در چندین فیلم جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. در سن پنجاه و سه سالگی ، بازیگر زن می گوید: "پیری طبیعی است ، و این برای همه ما اتفاق می افتد ... من فقط می خواهم همیشه مثل خودم به نظر بیایم ، حتی اگر نسخه قدیمی من باشد. "
 
4. سلما هایک
سلما هایک  \ عکس
 
سلما هایک یکی از خیره کننده ترین بازیگران برجسته هالیوود ، در 2 سپتامبر 1966 در Coatzacoalcos ، مکزیک متولد شد. هایک هرگز این واقعیت را پنهان نکرد که والدین ثروتمند (پدر و تاجر و مادر ، خواننده اپرا) نه تنها او بلکه برادرش را تحت پوشش قرار می دهند. پدر وی سامی هایک دومینگوز از تبار لبنانی است و مادرش دیانا جیمنز  با تبار مکزیکی-اسپانیایی است. سلما پس از تماشای فیلم "ویلی وونکا و کارخانه شکلات سازی" (1971) در یک سینمای محلی ، تصمیم گرفت که بازیگر شود. 
سلما هایک جذاب.  \ عکس
 
به زودی ، او نقش اول را در ترزا (1989) ، یک سریال بسیار موفق به دست آورد که موقعیت خود را بعنوان یک ستاره در کشور مادری خود مکزیک به دست آورد.
سلما هایک در نقش فریدا Frida.  \ عکس
 
سلما هایک بازیگر بیست و چهار ساله با شور و شوق ساده و بی تکلف به هالیوود نزدیک شد و به سرعت فهمید که افرادی مانند او می توانند نقشهای خارق العاده ای غیرقابل توصیف در فیلم ها کسب کنند. در بهترین حالت ، می تواند نقش خدمتکار را بدست آورند. با این حال مکزیکی سرسخت دست از کار نکشید. او در نقش های اپیزودیک فیلم های متوسط ​​، ستاره دار شد و کم کم مورد توجه فیلمسازان انگلیسی زبان قرار گرفت ، ناامیدی هایک در برنامه گفتگوی شبانه کمدین پل رودریگز در سال 1992 برانگیخت.
 
رابرت رودریگز و همسر تهیه کننده اش الیزابت آوللان به طور اتفاقی این برنامه را تماشامی کردند و بلافاصله به توانایی این زن جوان باهوش و با اعتماد به نفس پی بردند. به زودی ، وی به فیلم Desperado1995 نقش بازیگر نقش اصلی را به سلما ارائه داد ، جایی که او با آنتونیو باندراس به عنوان یک زوج بازی کرد. این موفقیت واقعی او در هالیوود بود. از آن روز ، یک بازیگر جوان و جاه طلب در ده ها فیلم ستاره دار شد و بیشتر و بیشتر قلب مخاطبان را تسخیر می کند. او نه تنها در بین کارگردانان موفق ، بلکه در جوایز مختلف ، از جمله اسکار ، نیز شناخته شد.
 
سلما مدتهاست که برای صحنه سازی و ایفای نقش اصلی در رویای خود - در نقش فریدا کاهلو ، هنرمند افسانه مکزیکی که هایک تمام زندگی او را تحسین می کند و داستان او را می خواهد از زمان ورود به هالیوود به نمایش درآورد ، آماده می شد. سرانجام در سال 2002 این اتفاق افتاد. فریدا (2002) که با همکاری هایک ساخته شده بود ، فیلمی زیبا ساخته شده بود ، پر از شور و اشتیاق و با اجرای خیره کننده سلما و آلفرد مولینا به عنوان شوهر فریداکالو ، دیگو ریورا.
 
 
فیلم فریدا تبدیل به یک اثر مهم شد و برای شش اسکار از جمله بهترین بازیگر زن برای هایک نامزد شد و همچنین جوایز آرایش و یک نمره اصلی درخشان از الیوت گلدننتال دریافت کرد. هایک جای پای خود را به عنوان یک بازیگر جدی ، مستحکم کرده است ، و در همان سال با کارگردانیفیلم "معجزه مالدونادو" (2003) که در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش گذاشته شد ، افق های خود را گسترش داد.
در سال 2003 ، او در سه گانه رودریگز در بچه های جاسوس 3 (2003) بازی کرد. اما این پایان دوران کار ستاره ای او نبود. این بازیگر زن پنجاه و سه ساله همچنان با موفقیت در فیلم ها بازی می کند ، با این عقیده که هیچ بوتاکس و جراحی پلاستیکی در صورت خالی بودن از درون ، زیبایی شما را به وجود نمی آورد. بنابراین ، او با جسارت اعلام می کند که هرگز برای از بین بردن چین و چروک هرگز زیر چاقو دراز نخواهد کشید.
 
 

5. جولیا رابرتز

جولیا رابرتز  \ عکس
 
جولیا فیونا رابرتز هرگز آرزو نکرد که محبوب ترین بازیگر زن آمریکا شود. وی در اسمیرا ، جورجیا ، در خانواده بتی لو (بردموس) و والتر گریدی رابرتز ، بازیگران و نمایشنامه نویسان سابق متولد شد و از انگلیسی ، ایرلندی ، اسکاتلندی ، ولزی ، آلمانی و سوئدی است. در کودکی به دلیل عشق به حیوانات ، جولیا در ابتدا می خواست دامپزشک شود ، اما بعداً روزنامه نگاری را فرا گرفت. هنگامی که برادرش ، اریک رابرتز ، در هالیوود موفق بود ، جولیا تصمیم گرفت خودش را به عنوان یک بازیگر امتحان کند. اولین موفقیت او روی پرده ها در سال 1988 رخ داد ، هنگامی که در دو فیلم جوانی Mystic Pizza (1988) و رضایت (1988) ظاهر شد. این دو نقاشی او را به تماشاگرانی معرفی کرد که فوراً عاشق این زن زیبا شدند.
عکس از فیلم: زن زیبا با بازی جولیا رابرتز
 
بزرگترین موفقیت جولیا در فیلم زن زیبا (1990) بود که برای او نامزد دریافت جایزه اسکار شد. موفقیت او فروکش نکرده است و تا به امروز فروکش نمی کند. با وجود ازدواج اول و یک سری داستان های عشقی های پس از آن ، در سال 2002 ، رابرتز با سینماگر دانیل مودرا ازدواج کرد (این زوج سه فرزند دارند).
 
جولیا همچنین در کار خیرخواهی یونیسف شرکت کرد و برای تبلیغ حسن نیت به بسیاری از کشورها از جمله هائیتی و هند سفر کرد. در پنجاه و دو سالگی، جولیا رابرتز یکی از استعدادهای بسیار مورد علاقه هالیوود است. جولیا رابرتز برای متوقف کردن زمان و پنهان کردن سن خود سعی نمی کند و می گوید"من می خواهم فرزندانم بدانند چه وقتی عصبانی هستم ، چه وقت خوشحالم و چه زمانی گیج شده ام. صورت شما حرفهای زیادی می زند ... و این نباید با مراجعه به پزشک برای جراحی بوتاکس یا جراحی پلاستیک از بین برود.

نظرات

در ادامه بخوانید...

سوفیا لورن زیبایی بدون عمل جراحی

در

سوفیا لورن


20 سپتامبر ، افسانه سینمای جهان سوفیا لورن 86 ساله می شود! این یک سن قابل احترام است ، اما به هیچ وجه با تصویر این بازیگر زن که موفق به کسب عنوان سمبل جاذبه های زنانه شده همخوانی ندارد. انرژی زندگی او ، سرزندگی ذهن ، لطف و زیبایی سوفیا لورن شگفت آور است. سوفیا لورن گویی در سن خاصی  منجمد شده است و نمی خواهد پیر شود.

راز زیبایی سوفیا لورن

عمل زیبایی سوفیا لورن 

در همان ابتدای کار ، به سوفیا لورن برای اصلاح شکل بینی و از دست دادن وزن ، استفاده از جراحی پلاستیک را توصیه کردند. اما  سوفیا لورن عمل زیبایی را نپذیرفت . سوفیا لورن جراحی  را رد کرد و گفت كه نمی خواهد استانداردهای غیر طبیعی زیبایی را رعایت كند. این بازیگر زن در مصاحبه و كتابش "زنان و زیبایی" در مورد چگونگی مدیریت او برای زیبا و باریک ماندن و تناسب اندام گفت.

 

نظم و انضباط

راز زیبایی سوفیا لورن

اگر زن جوانی زیبا باشد ، اما عادت نداشته باشد که از خود به روشی منظم مراقبت کند ، با گذشت زمان زیبایی خود را از دست می دهد. اگر عادی ترین زن به طور منظم از خود مراقبت کند ، با افزایش سن ، او زیباتر خواهد شد. » عبارت سوفیا لورن "اگر تنبل باشید زیبا ماندن  دشوار است" . بنابراین ، یکی از رازهای اصلی جذابیت زن ، نظم و انضباط در مراقبت است.
آیا می دانید کالای آرایشی محبوب بازیگر زن چیست؟ روغن زیتون فوق العاده طبیعی و بکر ! او آن را به جای کرم ، روی پوست میمالد ، به مواد آرایشی اضافه می کند ، از آن به عنوان یک ماده طبیعی مرطوب کننده برای مو استفاده می کند و حمام ها را با روغن زیتون می گیرد. سوفی می گوید که طبیعت با پوست طبیعی به او پاداش داده ، اما روغن زیتون به او کمک کرد ه تا جوان بماند.


هر روز صبح ، بازیگر زن صورت خود را با آب تمیزمی کند و همیشه مرطوب کننده ای را در ناحیه اطراف چشم خود اعمال می کند. و برای تقویت مو اغلب از روغن زیتون به عنوان ماسک استفاده می کند. سوفیا لورن ترجیح می دهد سر خود را با شامپو بچه شستشو دهد.
این بازیگر معتقد است با افزایش سن در آرایش بهتر است از آرایش کمتری استفاده کنید. "وقتی بزرگتر می شوید ، باید از آرایش کمتری استفاده کنید. این یک قانون ساده است. همیشه قابل توجه است که زنان مسن تر سعی می کنند سن را با یک لایه ضخیم از مواد آرایشی بپوشانند ، اما این باعث جذابیت آنها نمی شود. "

 

رژیم غذایی سوفیا لورن

سوفیا لورن عمل جراحی

مدل موی سوفیا لورن

 

آیا می توانید تصور کنید که یکی از غذاهای مورد علاقه بازیگر مشهور، سوفیا لورن ماکارونی با روغن زیتون تصفیه نشده و سس گوجه فرنگی طبیعی است؟ به گفته لورن ، او رژیم نمی گیرد و دوست دارد غذا بخورد. اما نکته اصلی این است که به درستی خورده شود. در بخش های کوچک بخورید و همیشه نظارت کنید که دقیقاً چه چیزی می خورید. "نه تنها شکل ، بلکه چهره ، بهزیستی و خلق و خو بستگی به نحوه غذا خوردن شما دارد.

 

" بازیگر زن غذاهای طبیعی و ساده می خورد و از خوردن مقادیر زیاد نشاسته جلوگیری می کند. لوبیا ، برنج و سبزیجات می خورد. سوفیا لورن توصیه می کند از خوردن مواد غذایی کنسرو شده خودداری کنید، گوشت قرمز کمتر بخورید ، ماهی بیشتر و مرغ استفاده کنید. گوشت و ماهی سفید حاوی چربی کمتری و پروتئین به اندازه گوشت معمولی است.


و همچنین ، طبق گفته سوفیا لورن ، شما باید مایعات بیشتری بنوشید . اگر روزانه 8 لیوان آب بنوشید ، به پوست خود کمک می کنید تا جوان و تازه بماند. نوشیدن آب کافی ضروری نیست - آب معدنی و آب میوه  ، قهوه و چای نیز مناسب هستند. اما به شما التماس می کنم ، روزانه 8 لیوان قهوه ننوشید! "

 

فعالیت بدنی

سوفیا لورن در طول زندگی خود توانست اندام باریک و کمر باریک خود را حفظ کند . و این نه تنها به دلیل تغذیه مناسب ، بلکه ناشی از فعالیت بدنی است.
این بازیگر می گوید که ورزش لطف می کند. "اگر ژیمناستیک را انجام می دهید ، چنان قدم بردارید که انگار صاحب تمام جهان هستید - با افتخار و هموار." به گفته لورن ، او خیلی زود ساعت 5-6 صبح از خواب بلند می شود. او سپس ژیمناستیک روزانه ، از جمله کشش را انجام می دهد. 

 

سوفیا لورن می گوید"من همیشه زود بیدار می شوم ، حتی اگر گاهی اوقات نمی خواهم این کار را انجام دهم. نیازی نیست به دنبال بهانه هایی برای ورزش نباشید. زیاد قدم می زنم. هر روز یک ساعت پیاده روی می کنم - برای قلب و تناسب اندام بسیار مفید است. "

 

درست است ، قبل از "پریدن" از رختخواب ، مشهور ایتالیایی یک سری صبحانه های ساده درست می کند. به گفته وی ، آنها به گردش خون و بازگشت خون به صورت کمک می کنند ، اما از همه مهمتر - انعطاف پذیری را افزایش می دهند. در حین کشش ، سوفی به تنفس توجه ویژه ای می کند. اگر عمیق و به طور مساوی نفس بکشید ، اکسیژن به تمام قسمت های ریه ها نفوذ کرده و خون را تصفیه می کند. لازم است هنگام استنشاق معده را از هوا پر کنید تا در نهایت بازدم کنید. هنگام بازدم ، تمام هوای راکد را از انتها با فشار به خارج بفرستید.این بازیگر ادعا می کند که پس از 10-15 دقیقه انجام چنین تمرینی ، حال و هوای خوبی دارد .

 

عشق به عزیزان

سوفیا لورن و کالو پونتی

سوفیا لورن با همسرش کارلو پونتی در جوانی (کارلو پونتی در ۱۰ ژانویهٔ ۲۰۰۷ در سن ۹۴ سالگی درگذشت)


با وجود تعداد زیادی هوادار ، سوفیا لورن در تمام زندگی خود فقط یک نفر را دوست داشت - همسرش ، کارلو پونتی ، کارگردان معروف ایتالیایی . آنها تقریباً 50 سال زندگی کردند. پونتی در سال 2007 درگذشت. سوفیا لورن در مراسم تشییع جنازه شوهرش گفت: "عشق ما هدیه ای از جانب خدا است که از معدودی از آنها تجلیل می شود." این زوج دو فرزند داشتند: کارلو پونتی جونیور و ادواردو پونتی . این بازیگر وقت زیادی را با آنها می گذراند.


او همچنین بدون شغل مورد علاقه خود به زندگی خود فکر نمی کند: "فکر می کنم من به همین دلیل متولد شده ام. وقتی مدت زیادی استراحت در فیلمبرداری داشتم ، به معنای واقعی کلمه نتوانستم جایی برای خود پیدا کنم.

 

مثبت اندیش باشید

سوفیا لورن 84 ساله

 

سوفیا لورن یکی از افراد مشهور و بازیگر هالیوود مثبت اندیشی را تشویق می کند، سوفیا لورن می گوید که صورت هر شخص، آینه نفس او است و منعکس کننده شخصیت است. وی گفت:  ما خودمان مسئول ظاهر خود هستیم و نه تنها به معنای مراقبت از پوست که همه چیز قابل مشاهده است، کسالت ، تحریک ، روحیه بد ، شکایت. سالها می گذرد و ردپای آنها غیرقابل توصیف است. با این حال ، روحیه طنز ، حسن نیت و تحمل و مثبت اندیشی  نیز چهره شما را شکل می دهد .

 

این بازیگر اذعان می کند، من همیشه مثبت فکر می کنم. خیلی به ندرت اتفاق می افتد که مرا با روحیه غمگین ببینید. شعار من این است که هر لحظه از زندگی لذت ببر. همیشه اطراف خود را با افرادی که دوستشان دارید شلوغ کنید ، با آنها صحبت کردن یا یادگیری چیزهای جدید خوشایند است. 


سن خود را بپذیرید

سوفیا لورن مجله ووگ

عکس سلبریتی  سوفیا لورن جوانی   روی مجله ووگ

 

سوفیا لورن می گوید: هیچ زیبایی در جهان نمی تواند با زیبایی های خودشناسی و رضایت حاصل شود که وقتی خودتان را قبول می کنید و این که واقعاً چه کسی هستید. بازیگر زن عاشق  زندگی است و می گوید "بگذار زندگی ادامه یابد.سوفیا لورن می گوید: "البته ،" چشمه جوانی "وجود دارد - این چشمه ی جوانی ، ذهن شما ، استعدادهای شما ، خلاقیتی است که شما به زندگی خود آورده اید و زندگی افرادی که دوستشان دارید. وقتی خود را قبول کنید که چه کسی هستید ، پذیرش سن را قبول می کنید.

بیوگرافی سوفیا لورن

سوفیا لورن

سوفیا لورن   سوفیا لورن جوانی 

سوفیا ویلانی شیکولونه در 20 سپتامبر 1934 در رم ، در بیمارستانی برای فقرا به دنیا آمد.مادرش ، رومیلدا ویلانی ، به معنای واقعی کلمه بدشانسی آورده بود. یک بازیگر ناموفق استانی و در حال حاضر یک مادر مجرد. پدر این دختر ، همچنین بازیگر تئاتر ، که رومیلدا به دنبال او به رم رفت ، هرگز با او ازدواج نکرد ، و پس از دور زدن او در پایتخت بی تفاوت با یک نوزاد در آغوش ، رومیلدا به روستای زادگاه خود پیتزولی بازگشت.

سوفیا در یک کلبه مخروبه در ساحل دریا ، دوران کودکی خود را در شرایط تنگ و وحشتناک و فقر سپری کرد.
در جوانی ، او "Stekchetto" ، به معنی "سوف" - برای  قد بلند و لاغر نامیده می شد. اولین قدم برای شهرت او در چهارده سالگی بود و در مسابقه زیبایی محلی برنده شد و پس از آن خانواده به رم رفتند.

 

سوفیا لورن


در سال 1950 او در مسابقه دوشیزه ایتالیا شرکت کرد ، جایی که جایزه Miss Elegance را دریافت کرد ، که توسط هیئت داوران مخصوص او ایجاد شد.

در حین شرکت در مسابقه بعدی ، او با تهیه کننده و همسر آینده اش کارلو پونتی آشنا شد ، که بیست و دو سال از او بزرگتر بود. پونتی در آن زمان ازدواج کرده بود و طلاق گرفتن برای یک کاتولیک آسان نبود. کارلو و سوفیا که از انتظار برای موافقت واتیکان برای  طلاق خسته شده  بودند  ، مخفیانه در مکزیک ازدواج کردند. با گذشت زمان ، طلاق در طولانی مدت به دست آمد و در 9 آوریل 1966 ، کارلو پونتی دوباره با سوفیا ازدواج کرد.

در ابتدا ، کارلو پونتی فیلم برگزیده خود را به عنوان یک بمب جنسی در فیلمهای کمی شناخته شده مانند تجارت برده سفید (1953) قرار داد. اغلب این فیلم ها در یک محیط عجیب و غریب اتفاق می افتند و به بازیگر زن این فرصت را می داد تا با لباس های  باز در مقابل تماشاگران ظاهر شود. از سوی دیگر ، فوق ستاره آینده از برهنگی خجالتی نبود ، بنابراین می توان او را در تعدادی از فیلم ها برهنه دید. در اوایل دهه 60 ، کارلو پونتی برای جلوگیری از رسوایی بین المللی ، تمام فیلم های لورن جوان را که در آن برهنه بود خرید.

 

سوفیا لورن

 

در اواسط دهه 50 ، لورن به یک ستاره و نماد جنسی در ایتالیا تبدیل شد. در ابتدا ، این بازیگر با نام مستعار لازارو بازی کرد ، اما در سال 1953 ، با اصرار پونتی ، آن را به لورن تغییر داد. اولین فیلم بازیگری که در خارج از ایتالیا اکران شد ، آتیلا ، آفت خدا (1955) با بازی آنتونی کوئین بود.

این بازیگر ابتدا در فیلم ویتوریو د سیکا "طلای ناپل" (1954) توجه منتقدان جدی فیلم را به خود جلب کرد ، که در آن به عنوان یک مغازه دار پر انرژی ناپولی به عنصر بومی خود سقوط کرد. نقش زنان معمولی از مردم ، که او را در دوران کودکی به خوبی می شناخت و می توانست یکی از آنها شود ، برای او بهترین کار را کرد و مطلوب ترین نظرات منتقدان را به خود جلب کرد.

این دسیکا بود که استعداد بازیگری سوفیا لورن را به طور کامل کشف کرد. تقریباً همه مهمترین نقش ها را او در فیلم های این کارگردان بازی کرد - چوچارا (1961 ، جایزه جشنواره فیلم کن) ، دیروز امروز فردا (1963) ، ازدواج ایتالیایی (1964 ، جایزه جشنواره مسکو) ، آفتابگردان (1970). در سه فیلم آخر ، شریک سوفیا لورن مارچلو ماسترویانی بود که با او یکی از مشهورترین دوئت های تاریخ سینما را تشکیل دادند.

اوج بازیگری بازی او به عنوان مادر در Chocara بود ، یک فیلم نئورئالیستی بر اساس رمان آلبرتو موراویا. بیان گرایی و ارگانیک بودن بازیگر این بازیگر چنان در منتقدان فیلم خارج از کشور تأثیر گذاشت که برای این نقش اسکار دریافت کرد. این برای اولین بار است که جایزه ای در این بخش برای فیلمی که به زبانی غیر از انگلیسی فیلمبرداری شده است اهدا می شود.

سوفیا لورن

 

از سال 1957 ، این بازیگر مرتبا پیشنهادات بازیگری در هالیوود را دریافت می کند. او در کارخانه رویاهای آمریکایی ، با قراردادهایی با شرکت هایی مانند MGM و Paramount Pictures ، اگرچه چندان موفق نبود. یکی از اولین فیلم های هالیوود او غرور و اشتیاق با فرانک سیناترا و کری گرانت (1957) بود. درباره عشق گرانت به بازیگر ایتالیایی مطالب زیادی نوشته شده است ، اما به طور قطعی اطلاعات کمی در دست است. همچنین ، گمانه زنی های زیادی در مورد پیشنهاد ازدواج پیتر سلرز بازیگر انگلیسی مطرح شد. به گفته برخی از زندگینامه نویسان ، همه اینها فقط ترفندهای تبلیغاتی بوده است.

برای فیلمبرداری وسترن "شیطان در جوراب شلواری صورتی" (1960) ، این بازیگر ابتدا موهای خود را بور کرد. برای حماسه فاجعه بار "سقوط امپراتوری روم" او یکی از اولین کسانی بود که در جهان مبلغ بی سابقه ای مبلغ یک میلیون دلار دریافت کرد. در سال 1967 ، او در آخرین فیلم چارلی چاپلین بزرگ ، کنتس از هنگ کنگ ، نقش یک روسپی روس را بازی کرد.

 

سوفیا لورن

 

به مدت پانزده سال (1957-1972) ، این بازیگر موفق شد تقریباً با همه بازیگران محبوب و نمادهای جنسی هالیوود کار کند: آنتونی پرکینز ، آنتونی کوئین ، کلارک گیبل ، پیتر سلرز ، چارلتون هستون ، پل نیومن ، گرگوری پک ، مارلون براندو ، پیتر اوتول و بسیاری دیگر.

در نیمه دوم دهه 1970 ، لورن کمتر و کمتر روی صفحه نمایش ظاهر شد و از سال 1984 نقش های او کاملاً منزوی شده است. در سالهای 1979-80 ، او یک کتاب زندگینامه ای منتشر کرد و بر اساس آن یک فیلم تلویزیونی منتشر کرد. در سال 1982 او به دلیل فرار مالیاتی به 18 روز زندان محکوم شد. در سالهای بعد ، او کتاب خاطرات دیگری نوشت و یک خط تولید عطر تاسیس کرد. در سال 1999 ، کتاب او "دستور العمل ها و خاطرات" منتشر شد.

در سال 1994 ، وی برای آخرین بار با ماسترویانی در Haute Couture رابرت آلتمن بازی کرد و در سال 1996 در کنار کمدین آمریکایی جک لمون و والتر ماتائو در کمدی Old Grumblers Raged بازی کرد. در سال 2002 ، او در فیلم پسرش ادواردو پونتی - "در میان غریبه‌ها" بازی کرد و یکی از نقشهای اصلی زن را بازی کرد.

 

سوفیا لورن

قد سوفیا لورن  174 سانتی متر


جایزه اسکار:
1961 - بهترین بازیگر زن (چوچارا)
1990 - جایزه افتخاری برای تصاویر فراموش نشدنی و درخشان در یک حرفه غنی

جایزه بفتا (1961):
بهترین بازیگر زن خارجی (چوچارا)

نامزد جایزه انجمن صنفی بازیگران فیلم (2009):
بهترین بازیگران ("نه") )

نامزدی گلدن گلوب:
1960 - بهترین بازیگر زن ، کمدی / موزیکال ("در ناپل شروع شد")
1964 - بهترین بازیگر زن ، کمدی / موزیکال ("ازدواج ایتالیایی")
1994 - بهترین بازیگر نقش مکمل زن (Haute Couture)

جایزه دیوید دی دوناتلو:
1961 - بهترین بازیگر زن (چوچارا)
1964 - بهترین بازیگر زن (دیروز ، امروز ،فردا ")
1965 - بهترین بازیگر زن (" ازدواج به سبک ایتالیایی ")
1970 - بهترین بازیگر زن ("گل های آفتابگردان")
1974 - بهترین بازیگر زن ("سواری")
1978 - بهترین بازیگر زن ("یک روز غیر معمول")

 

سوفیا لورن

جایزه روبان نقره ای:
1961 - بهترین بازیگر زن ("Chochara")
1978 - بهترین بازیگر زن ("روز غیر معمول ")

افتخاری" سزار "(1990)

جایزه" بامبی "(آلمان): 9 جایزه

جشنواره فیلم ونیز:
1958 - جام ولپی بهترین بازیگر نقش اول زن (" ارکیده سیاه ")
1998 - شیر طلایی به دلیل مشارکتش در سینمای جهان

جشنواره فیلم کن ( 1961):
جایزه نقره ای بهترین بازیگر زن (چوچارا)

سن سباستین (1974):
جایزه بهترین بازیگر زن (سفر)

جشنواره فیلم برلین (1994):
خرس طلایی افتخاری

جشنواره بین المللی فیلم مسکو:
1964 - جایزه نقره ای بهترین بازیگر نقش اول زن ("ازدواج به سبک ایتالیایی")
1997 - نقره ویژه "سنت جورج" برای سهم خود در سینمای جهان

 

سوفیا لورن

 

نام  سوفیا لورن برای میلیون ها دوستدار سینما در سراسر جهان شناخته شده است. در خانه ، در ایتالیا ، او را "سوفیا ملی" می نامند و این عنوان هیچکس را شگفت زده نمی کند. این ترکیبی از بسیاری از احساسات است: تحسین ، غرور ، قدردانی و حتی کمی محبت آشنا. بیننده ایتالیایی سوفیا لورن را نزدیک و شبیه خود می داند ، "درست مثل بقیه". سوفی در فیلم ها بازی کرد ، ابتدا به عنوان یک بازیگر اضافی ، و سپس در نقش های کمدی. موفقیت واقعی بازیگر جوان شرکت در فیلم "طلای ناپل" بود که در سال 1954 توسط کارگردان معروف ویتوریو د سیکا کارگردانی شد. لورن در آنجا تصویری زنده از یک زن جوان ناپولی ، یک زن ساده از مردم ، فریبنده ، شاد و زیبا ایجاد کرد.

 لورن در سراسر جهان بازی کرده است - از ایالات متحده تا ژاپن ، از فرانسه تا مکزیک. محبوبیت او افزایش یافت ، روزنامه ها با کمال تعجب در مورد فروتنی شگفت انگیز لورن نوشتند ، در مورد کنجکاوی که او تاریخ و هنر کشورهایی را که در آن کار می کرد مطالعه میکرد. او زبان های خارجی را مطالعه کرد ، روی صدا و دیکشنری کار کرد ، به طور مداوم درگیر حرکت و سایر انواع آموزش های بازیگری بود. از بین تعداد زیادی از نقش های بازی شده ، لورن به وضوح و عمیقاً استعداد خود را در فیلم های کارگردان De Sica نشان داد. او "پدرخوانده" بازیگر سینما است ، یک هنرمند مسابقه ، خودش یک بازیگر عالی است ، او شخصیت لورن را کاملاً درک کرد. فردیت ، که در آن بهترین ویژگی های شخصیت ملی نمایان شد و توانست چندنظری از استعداد او را آشکار کند ، جایی که شوخ طبعی و حساسیت ، هوشیاری  ، لطافت و خلق و خوی غیرقابل تحمل به هم نزدیک و پیچیده بودند.

 

سوفیا لورن

ملکه زیبایی سوفیا لورن

فیلم های سوفیا لورن

سال نام فیلم نقش یادداشت
۱۹۵۰ شش همسر باربابلو دختر ربوده شده با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۰ توتو تارزان یک جنگلی با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۰ رای   با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۰ قلب‌ها در دریا    
۱۹۵۰ من کاپاتاز هستم منشی دیکتاتور با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۱ جذام سفید سوفیا لاتزارو  
۱۹۵۱ میلیاردر میلان فروشنده بار با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۱ شعبده بازی زوری عروس با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۱ کجا می‌روی برده لیگیا  
۱۹۵۱ خودش است!.... بله! بله! اودالیسکا با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۱ آنا دستیار باشگاه شبانه  
۱۹۵۱ صاحب بخار رقصنده کوچک با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۱ روشنایی‌های واریته   با نام سوفیا لورن
۱۹۵۲ رؤیای زورو   با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۲ و نواگر می‌آید دوست جولیتا  
۱۹۵۲ محبوب لئونورا  
۱۹۵۳ یکشنبه عامیانه خوب اینس  
۱۹۵۳ زائران عشق    
۱۹۵۳ دختران خطرناک هستند    
۱۹۵۳ دو شب با کلئوپاترا کلئوپاترا/نیسکا  
۱۹۵۳ تعطیلات مردم خوب اینس  
۱۹۵۳ آفریقا زیر دریا باربارا لاما  
۱۹۵۳ یک دختر فوق‌العاده ماریسا  
۱۹۵۴ چرخ و فلک ناپل سیسینا  
۱۹۵۴ یک روز در دادگاه آنا  
۱۹۵۴ آناتومی عشق دخترک  
۱۹۵۴ یک بخش از زندگی    
۱۹۵۴ کشور زنگ‌ها بون بون  
۱۹۵۴ حیف که او بدذات است لینا  
۱۹۵۴ فقر و نجابت جما  
۱۹۵۴ آتیلا اونوریا  
۱۹۵۴ آیدا آیدا  
۱۹۵۵ دختر رودخانه نیوس مونگولینی  
۱۹۵۵ طلای ناپل سوفیا بخش Pizze a credito
۱۹۵۵ نشان ونوس اگنس تیراباسی  
۱۹۵۵ همسر زیبای میلر کارملا  
۱۹۵۵ نان، عشق و … دونا سوفیا  
۱۹۵۶ خوش شانسی به خاطر زن بودن آنتونیتا فالاری  
۱۹۵۷ غرور و تعصب یوانا  
۱۹۵۷ افسانه گمشده دیتا  
۱۹۵۷ سایه‌های روی دریا فائدرا  
۱۹۵۸ هوس زیر درختان نارون آنا کابوت  
۱۹۵۸ کلید استلا  
۱۹۵۸ ثعلب سیاه رز بیانکو بهترین بازیگر جشنواره ونیز
۱۹۵۸ خانه قایقی چینتزیا زاکاردی  
۱۹۵۹ اون جور زن کای  
۱۹۶۰ دو زن سزیرا جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن
۱۹۶۰ در ناپل شروع شد لوچا کوریو نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن فیلم موزیکال یا کمدی
۱۹۶۰ یک دم رسوایی پرنس الیمپیا  
۱۹۶۰ شیطان در لباس تنگ صورتی آنجلا روسینی  
۱۹۶۰ میلیونر اپیفانیا  
۱۹۶۱ ال سید خیمنا  
۱۹۶۱ مادام کاترین  
۱۹۶۲ بوکاچو ۷۰ زوی در بخش "La Riffa"
۱۹۶۲ پنج مایل مانده به نیمه‌شب لیزا مک لین  
۱۹۶۲ گوشه‌گیران آلتونا    
۱۹۶۳ دیروز، امروز، فردا آدلینا سباراتی - آنا مولتنی - مارا جایزه سالانه دیوید دی دوناتلّو به خاطر بهترین بازیگر زن
۱۹۶۴ سقوط امپراتوری رم لوسیلا  
ازدواج به سبک ایتالیایی فیلومنا مارتورانو نامزد جایزه اسکار
۱۹۶۵ عملیات کراسبو نورا  
۱۹۶۵ بانو ال خانم لوئیس  
۱۹۶۶ جودیت جودیت  
۱۹۶۶ نقش عربی یاسمین ازیر  
۱۹۶۷ کنتسی از هنگ کنگ ناتاشا  
۱۹۶۷ بیشتر از یک معجزه ایزابلا  
۱۹۶۸ ارواح – به سبک ایتالیایی ماریا  
۱۹۷۰ گل آفتابگردان جووانا  
۱۹۷۱ بانوی آزادی مادالنا  
۱۹۷۱ همسر کشیش والریا  
۱۹۷۲ مردی از لا مانتا آلدونسا  
۱۹۷۳ سفید، قرمز و… هرمانا  
۱۹۷۴ سفر آدریانا د مائورو بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم سن سباستین
۱۹۷۴ حکم ترزا  
۱۹۷۴ برخورد کوتاه آنا  
۱۹۷۵ نوچه جنایتکار نوچه  
۱۹۷۶ گذرگاه کاساندرا جنیفر  
۱۹۷۷ یک روز بخصوص آنتوانت جایزه سالانه دیوید دی دوناتلّو به خاطر بهترین بازیگر زن
۱۹۷۸ هدف برنجی مارا  
۱۹۷۸ آنجلا آنجلا  
۱۹۷۸ دشمنی خونین تیتینا  
۱۹۷۹ قدرت آتش آدل  
۱۹۸۰ سوفیا لورن: داستان زدگی خودش سوفیا لورن  
۱۹۸۴ شفق قطبی    
۱۹۸۶ شجاعت ماریانا  
۱۹۸۸ زائر خوش شانس لوچا  
۱۹۸۹ فرار چزیرا  
۱۹۹۰ شنبه، یکشنبه و دوشنبه رزا  
۱۹۹۴ آماده پوشیدن ایزابلا دلا فونتین جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن
۱۹۹۵ پیرمردان ترشرو ماریا سوفیا  
۱۹۹۷ آفتاب مامان لوی  
۲۰۰۱ فرانچسکا و نونسیاتا فرانچسکا  
۲۰۰۲ در میان غریبه‌ها اولیویا  
۲۰۰۴ بیش از حد عاشقانه ماریا  
۲۰۰۴ زندگی پرستاران ترزا  
۲۰۰۹ ناین مادر  
۲۰۱۰ خانه من پر از آینه است. رومیلدا  
۲۰۱۱ ماشین‌ها ۲ ماما توپولینو  
2013 صدای انسان نقش یک زن فیلم  
۲۰۲۱ زندگی پیش رو    

 

نظرات

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا لورن این بازیگر برجسته ایتالیایی توانسته است مورد توجه میلیون ها بیننده در سراسر جهان قرار گیرد. حتی در جوانی دور خود ، سوفیا ویلانی شیکولون ناشناخته توانست قلب مرد اصلی زندگی خود - کارلو پونتی - را تسخیر کند. در مسیر عشق آنها موانع زیادی وجود داشت و شرایط به خوبی می توانست به جدایی منجر شود. اما آنها توانستند بر تمام آزمایشاتی که سرنوشت برای آنها آماده شده بود غلبه کنند و بیش از نیم قرن تا آخرین روز با هم زندگی کنند . کارلو پونتی که به لطف او یکی از درخشان ترین ستاره ها - بازیگر سوفیا لورن - متولد شد.

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا ویلانی شیکولون در رم به دنیا آمد، اما در شهر کوچک ماهیگیری پوتزوولی در نزدیکی ناپل بزرگ شد. در نوجوانی ، دختر بسیار قد بلند و لاغر بود. صوفیا از کودکی رویای شهرت را در سر می پروراند، بنابراین در سن 14 سالگی در یک مسابقه زیبایی محلی شرکت کرد و در آنجا جایزه اصلی را به دست آورد. هنگامی که خانواده به رم نقل مکان کردند، سوفیای جوان به عنوان ملکه زیبایی کشور توجه کرد و برای شرکت در مسابقه دوشیزه ایتالیا انتخاب شد، زیرا قبلاً نام مستعار لازارو را برای خود انتخاب کرده بود. او برنده نشد، اما عنوان "خانم الگانس" به طور ویژه برای او اختراع شد. اتفاق اصلی آن مسابقه اصلا عنوان نبود، بلکه آشنایی سوفیای جوان با تهیه کننده کارلو پونتی بود.

۱۴۰۰/۹/۱۸در زمان آشنایی با مدل تازه کار ، کارلو پونتی، 38 ساله بود، مدت زیادی بود و به نظر می رسید که با جولیان فیاستری ازدواج کرده و علاوه بر این، دو فرزند را با همسرش بزرگ کرده است. او قبلاً موفق شده بود به عنوان یک تهیه کننده با استعداد به شهرت برسد ، که در حساب او نه تنها دوجین پروژه فیلم بسیار موفق وجود داشت ، بلکه با جینا لولوبریگیدا نیز همکاری داشت. یک تهیه کننده باتجربه ، قبلاً در طول مسابقه ، به زیبایی برجسته شرکت کننده جوان و استعداد بازیگری او اشاره کرد. وقتی پونتی ، سوفیا ویلانی شیکولونه را به بازیگری دعوت کرد، حتی نمی توانست تصور کند که او می تواند از دست او فرار کند و تقریباً در را به هم کوبید. رفتار سوفیا کاملاً قابل درک بود، زیرا به او توصیه شده بود که چند پوند وزن کم کند و برای کاهش بینی بیش از حد طولانی به یک جراح پلاستیک مراجعه کند.

۱۴۰۰/۹/۱۸اما کارلو پونتی قبلاً ستاره آینده را در سوفیا دیده بود ، بنابراین با نادیده گرفتن توصیه همکاران خود، دختر را به فیلم "آنا" که در آن تهیه کننده بود دعوت کرد. کمی بعد به سوفیا نیز توصیه کرد که به فکر تغییر نام مستعار خود باشد. سوفیا لورن اینگونه ظاهر شد.

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا 19 ساله بود که از او برای بازی در نقش اصلی در هادس دعوت شد و جایگزین جینا لولوبریگیدا شد که به دلایلی ابتدا این پیشنهاد را پذیرفت و سپس آن را رد کرد. همراه با فیلمبرداری اپرا، عاشقانه سوفی و ​​کارلو آغاز شد. حتی نزدیک ترین دوستان این بازیگر و تهیه کننده از آن خبر نداشتند. آنها کاملا محرمانه همدیگر را ملاقات می کردند. شاید به همین دلیل بود که بعداً همکار لورن در فیلم "غرور و اشتیاق" کری گرانت تصمیم گرفت از این بازیگر خواستگاری کند.

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا به طور جدی به آنچه در آینده در انتظار او است فکر کرد. گرانت فوق العاده خوش تیپ بود و با ازدواج با او، این بازیگر همسر و خانواده ای را که آرزویش را داشت پیدا می کرد. او که در کنار کارلو پونتی باقی ماند، این خطر را داشت که برای مدت طولانی در وضعیت معشوقه باشد. اما یک جزئیات "کوچک" وجود داشت: او عاشق پونتی بود و فقط با گرانت همدردی می کرد. پونتی از او یک بازیگر زن ساخت و با گرانت فقط در یک فیلم بازی کرد. و علاوه بر این، مرد جوان خوش تیپ یک انگلیسی بود، او در ایالات متحده آمریکا زندگی و کار می کرد و کارلو، مانند خود بازیگر، ایتالیایی بود و او را مانند هیچ کس دیگری درک نمی کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۸درخواست ازدواج ارائه شده توسط گرانت به سوفیا لورن باعث شد کارلو پونتی وارد عمل شود. تهیه کننده ناگهان متوجه شد: در حالی که حل مشکل را به بعد موکول می کرد، بازیگر زن را برای همیشه از دست می داد. اما کارلو پونتی هنوز مجبور بود از همسر اولش طلاق بگیرد و انجام این کار آسان نبود، زیرا همسر از رها کردن شوهرش امتناع می کرد. در ایتالیا، واتیکان قوانین خود را دیکته می کرد، که در مورد فروپاشی خانواده بسیار منفی بود. تهیه کننده گام های ناامیدانه ای برداشت و به وکلایش دستور داد که به هر نحوی راه حل پیدا کنند. آنها نیز به نوبه خود این کار را در مکزیک انجام دادند، جایی که قانون اجازه طلاق و ازدواج را «با وکالت» می داد، که توسط وکلای پونتی استفاده می شد. درست است ، در ایتالیا این ترفند جواب نداد و واتیکان بلافاصله کارلو پونتی را به عنوان یک بیگامیست(مرد دو زنه) ، شناخت و سوفیا لورن متهم به زندگی مشترک غیرقانونی با یک مرد متاهل شد.

۱۴۰۰/۹/۱۸عاشقان مجبور به فرار از ایتالیا شدند و چندین سال را در فرانسه و سوئیس گذراندند. آنها مدام عریضه هایی به پاپ می نوشتند، اما نتیجه ای نداشتند. پنج سال پس از فرار، آنها هنوز برای مدت کوتاهی به ایتالیا برگشتند، اما در همان زمان با نام های مستعار در هتل ها مستقر شدند و با هم در انظار عمومی ظاهر نشدند. سوفیا لورن و کارلو پونتی تنها در سال 1966 و نه در ایتالیا، بلکه در فرانسه توانستند ازدواج خود را ثبت کنند و بعداً در آنجا تابعیت گرفتند. اما هنوز راه درازی تا شادی بدون ابرهای تیر باقی مانده بود. سوفیا لورن مشتاقانه رویای بچه ها را می دید، اما دو بارداری او به سقط جنین ختم شد. این بازیگر قرار نبود تسلیم شود: برای اینکه بارداری سوم او اتفاق بیفتد، تحت هورمون درمانی جدی قرار گرفت و سپس به مدت 9 ماه در رختخواب استراحت کرد. محبوب میلیون ها نفر قاطعانه تمام روابط خود را با جهان قطع کرد و خود را در اتاق هتلی در سواحل دریاچه ژنو زندانی کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا تصمیم گرفت از هر جهت از خود محافظت کند. او تقریباً هرگز از رختخواب خارج نشد، از تماشای تلویزیون و مکالمات تلفنی امتناع کرد.تقریباً همیشه گوش‌گیر می‌بست تا حتی یک صدای بلند هم نتواند او را بترساند. در این زمان، تنها همسر و دستیار شخصی او اینس بروچا می توانستند با این بازیگر ارتباط برقرار کنند. تنها سرگرمی سوفیا لورن در آن زمان آشپزی بود. به درخواست این بازیگر، اتاق او مجهز به یک آشپزخانه کوچک بود و او در روزهایی که احساس خوبی داشت، آشپزی می کرد. او در سال 1968 اولین فرزندش را به دنیا آورد که به نام همسر محبوبش کارلو نامگذاری شد.

۱۴۰۰/۹/۱۸هنگامی که سوفیا لورن چهار سال بعد دوباره باردار شد، پزشکان به اتفاق آرا اعلام کردند که او قادر به تحمل و به دنیا آوردن نوزاد نیست و اصرار داشتند که این بازیگر به دلایل پزشکی سقط جنین کند. اما سوفیا نمی خواست به چیزی گوش دهد. او از قبل می دانست که در این شرایط چگونه عمل کند. در سال 1973 برای دومین بار مادر شد. کوچکترین پسر ادواردو نام داشت. کارلو بعدها تبدیل به یک رهبر ارکستر معروف شد، ادواردو - کارگردان و تهیه کننده سینما.

۱۴۰۰/۹/۱۸پس از تولد دومین پسرش به نظر می رسید که تمام آرزوهای این بازیگر و همسرش برآورده شده است. آنها با هم خوشحال بودند و سعی کردند به شایعات مربوط به شکنندگی ازدواج خود که بارها در مطبوعات اغراق می شد توجه نکنند. علاوه بر این، در آن زمان کارلو پونتی و سوفیا لورن مشغول بازسازی یک ویلای قدیمی در نزدیکی رم بودند، جایی که قصد داشتند خانه خود را تجهیز کنند.

۱۴۰۰/۹/۱۸در سال 1977، زمانی که تقریباً تمام کارها تکمیل شده بود، کارلو پونتی و سوفیا لورن به فرار مالیاتی متهم شدند و ویلا مصادره شد. در نتیجه، این بازیگر هجده روز را در زندان گذراند و همسرش چندین سال به خدمات اجتماعی محکوم شد. این زوج تنها پس از 13 سال توانستند ویلا را دوباره به دست آورند.

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا لورن و کارلو پونتی بیش از نیم قرن است که با هم زندگی کردند. آنها در نیمی از شادی ها و غم ها سهیم بودند، با هم به دستاوردهای پسرانشان افتخار می کردند، طلوع خورشید را ملاقات کردند و از غروب خورشید لذت بردند. کارلو 94 ساله بود که سفر زمینی او در سال 2007 به پایان رسید. و سوفیا هنوز در آرزوی مردی است که در تمام عمر دوستش داشته است. به گفته خودش، زمان به هیچ وجه از درد و حسرت نبود همسرش کم نکرده است. او هنوز دلتنگ کارلوی محبوبش است و فقط کار به او کمک می کند تا فراموش کند.

۱۴۰۰/۹/۱۸سوفیا لورن هنوز از پذیرش پیشنهادات برای فیلمبرداری خوشحال است و در سال 2020 در فیلم "همه زندگی در پیش رو" به کارگردانی کوچکترین پسرش بازی کرد. درست است ، قبل از آن او 10 سال در فیلمی بازی نکرده بود. اما پس از اکران فیلم، این بازیگر برنده جایزه دیوید دی دوناتلو برای بهترین بازیگر زن شد.

۱۴۰۰/۹/۱۸فیلم شناسی سوفیا لورن شامل بیش از 100 اثر در سینما است و در سال 1969 به همراه مارچلو ماسترویانی در فیلم "آفتابگردان" به کارگردانی ویتوریو دی سیکا بازی کرد و بیش از شش ماه را در اتحاد جماهیر شوروی گذراند.

۱۴۰۲/۹/۲6 راز شاداب ماندن سوفیا لورن از زبان خود بازیگر ۱. تشویق کردن خود ۲. حفظ روابط خانوادگی ۳. لذت در لحظه ۴. دوری از منفی بافی ۵. پذیرش پیری ۶. پذیرش واقعیت های زندگی

در ادامه بخوانید...