مردی با پای غول پیکر

عکس جنبه نمایشی دارد
با توجه به یک بیماری نادر، پای این مرد به وزن 150 کیلوگرمی رسیده است.محمد محمدخان ساکن پاکستان آلوده به کرم انگلی به نام فیلاریازیز شده است.با توجه به این نوع بیماری نادر، پای غول پیکر مرد به وزن 150 کیلوگرم رسید.
این داستان غم انگیز از  محمد محمدخان 40 ساله از شهر گجرانوال است. او از یک بیماری نادر به نام فیلاریاز لنفاوی یا پیل پایی (elephantiasis) رنج می برد. بیماری منجر به افزایش یک قسمت جداگانه بدن - اندام یا اسکروتوم می شود.این بیماری بوسیله یک نوع کرم انگلی به نام فیلاریازیز و همچنین پادوکونیوزیز بوجود می آید.
 
این همه زمانی آغاز شد که محمد محمدخان یک توده کوچک روی لگنش دید. با این حال او حتی نمی توانست تصور کند که عواقب این التهاب بی ضرر یک رویای وحشتناک است.
بعدا توده به سرعت رشد کرد. مرد تلاش کرد تا با پماد های مختلف خود درمانی کند. اما هیچ چیز کمک نکرد - تومور به سرعت فاجعه بار رشد کرد. سپس او به دکتر رفت و بیماری را elephantiasis تشخیص دادند.این عفونت ناشی از یک کرم انگل است.
 
از آنجا که عفونت به پا منتقل شده، آن را متورم و بزرگ کرده، این مرد دیگر قادر به راه رفتن و انجام کاری نیست.
محمد محمدخان می گوید
- با توجه به پاهای غول پیکر، من برای برادرم و همسرش بار اضافی شدم. وزن من خیلی سریع اضافه شد و به  289 کیلوگرم رسید، 150کیلوگرم وزن پای من است . او به خبرنگاران گفت: "من حتی خواستم که این بخش از بدن من قطع شود."
 
با این حال، جراح به وی گفته بود که این کار بسیار خطرناک است. اما محمد همچنان به دنبال یک متخصص و جراح است که با او موافقت کند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید