سردرد صبحگاهی چه اختلالی در بدن را نشان می دهد

سر


افراد کاملاً سالم نیز دچار سردرد می شوند. با این حال ، سردرد می تواند نشان دهنده اختلالات جدی در بدن باشد ، به خصوص اگر بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب شروع به درد کند.


به گفته دندانپزشکان ، سردرد منظم در صبح می تواند نشانه دندان قروچه (دندان قروچه در شب) باشد. این سردرد در حالی که فرد خواب است افزایش می یابد و هنگام بیدار شدن ادامه می یابد.

 

این می تواند به دلیل اختلال در سیستم عصبی و همچنین استرس مزمن باشد. حتی در طول روز ، می بینید که چگونه یک فرد دندان های خود را به سختی در شرایط دشوار بهم فشار می دهد ، فک او به معنای واقعی کلمه "ترک می خورد".

 

پزشکان توصیه می کنند 7-8 ساعت بخوابید. به گفته آنها ، اگر کمتر از 6 ساعت یا بیشتر از 8.5 ساعت بخوابید ، سردرد افزایش می یابد.

دیگر تحریک کنندگان سردرد ، کمبود اکسیژن مغز و غشاهای آن است.  در بیماری های عروقی ، این یک علامت اصلی است. با استفاده از VSD ، درد در سر با از دست دادن هوشیاری ، حالت تهوع و افزایش فشار همراه است.

 

فشار خون بالا (فشار خون بالا) باعث ایجاد اسپاسم درد همراه با وزوز گوش ، مگس پران چشم، حالت تهوع می شود. معمولاً از پشت سر درد می کند. اگر فردی احساس درد شدید داشته باشد ، این ممکن است نشانه سکته مغزی باشد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید