چرا زنان نیاز به خوردن این 2 میوه دارند

آلو

دانشمندان ایالات متحده دریافتند که میوه آلو و هلو در مبارزه با سرطان مفید هستند.کارشناسان یک مرکز تحقیقاتی در تگزاس ثابت کرده اند که عصاره های آلو و هلو قادر به از بین بردن سلول های سرطانی هستند. آنها به ویژه در برابر عواملی که باعث سرطان سینه می شوند موثر هستند.

آلو و هلو به دلیل ترکیبات فنولیک موجود در آنها ، که با سلولهای توموری تهاجمی عمل می کنند ، مفید هستند. قابل توجه است که نویسندگان این تحقیق ادعا می کنند که مقابله با سلول های سرطانی از شیمی درمانی بدتر نیست.

بعلاوه ، دیوید بایرن و متخصص انکولوژیست سالهاست که مواد آنتی اکسیدانی موجود در میوه های مختلف را مورد مطالعه قرار داده اند. این دانشمندان همچنین تأثیرات مثبت عناصر فعال آلو را بررسی کردند. این متخصص انکولوژیست حتی مطمئن است که خواص میوه های هلو و آلو برای زنان در پیشگیری از سرطان سینه بسیار مفید است. بنابراین ، پزشک به زنان توصیه می کند که بیشتر از این میوه ها میل کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • ManuelNow 853 :

  برخلاف تصور رایج، زنان لاغر بیشتر از زنانی که دارای انحنا هستند در معرض خطر ابتلا به سرطان سینه هستند. واقعیت این است که زنان لاغر اندام دچار افزایش سطح التهاب در بافت ها می شوند. این نتیجه گیری توسط دانشمندانی از Weill Cornell Medicine و Memorial Sloan Kettering Cancer Center واقع در ایالات متحده آمریکا انجام شده است. زنان با فرم‌های نه چندان انحنادار، بسیار بیشتر از افراد چاق در معرض خطر ابتلا به سرطان سینه هستند. این کشف کاملاً در تضاد با مطالعات قبلی است که در آن ها گفته می شد خانم های چاق بیشتر در معرض ابتلا به سرطان هستند.

  1400/12/27 21:41
 • ManuelNow 853 :

  در جدیدترین مطالعه، محققان نمونه چربی و خون 72 زن را که دارای شاخص توده بدنی نرمال 25 بودند، جمع آوری کردند. در میان آنها، کمی بیش از 40 درصد افزایش سطح التهاب بافت چربی پستان داشتند. به گفته محققان، بیشتر زنان در فرم طبیعی سلول‌های چربی در بافت سینه‌شان کمی بیشتر از بقیه بدن است. هنگامی که آنها شروع به رشد می کنند، بیمار می شوند یا می میرند، باعث ایجاد یک پاسخ التهابی می شود.

  1400/12/27 21:42
 • ManuelNow 853 :

  در جدیدترین مطالعه، محققان نمونه چربی و خون 72 زن را که دارای شاخص توده بدنی نرمال 25 بودند، جمع آوری کردند. در میان آنها، کمی بیش از 40 درصد افزایش سطح التهاب بافت چربی پستان داشتند. به گفته محققان، بیشتر زنان در فرم طبیعی سلول‌های چربی در بافت سینه‌شان کمی بیشتر از بقیه بدن است. هنگامی که آنها شروع به رشد می کنند، بیمار می شوند یا می میرند، باعث ایجاد یک پاسخ التهابی می شود. نتایج این مطالعه دانشمندان را نگران کرده است. از این گذشته، پزشکان اغلب به زنان با سینه های بزرگ و چاق توجه بیشتری می کنند، زیرا قبلاً درصد موارد در این دسته بیشتر بود. اکنون محققان قصد دارند راهی برای تشخیص سریع افزایش چربی سینه در زنان لاغر بیابند که تعداد بیماران سرطانی را کاهش می دهد.

  1400/12/27 21:42

بیشتر بخوانید