هایپراستار کرج

در

هایپراستار شعبه جدیدی در کرج افتتاح کرد. این تیتر خبر بود، ما بر آن شدیم از فروشگاه جدید بازدید کنیم. مکان فروشگاه دقیقا در کرج نیست و فقط در استان البرز واقع شده است. فروشگاه دقیقا بر جاده مشکین دشت و نزدیک زندان شهید کچویی (مرکز آموزشی شهید کچویی) است. برای دسترسی باید از روی ریل راه آهن هم عبور کنید که تجربه جالبیست.

فروشگاه در زمینی بسیار بزرگ ساخته شده و چیزی از هایپر باکری کم ندارد. حتی شاید بزرگتر هم باشد. در این مرحله فقط یک طبقه از پارکینگ افتتاح شده است. پارکینگ مجموعه نیز بسیار بزرگ و مسیرهای رفت و امد به خوبی طراحی شده است.

نظرات

در ادامه بخوانید...

سقوط هواپیما کرج | 1 نفر زنده

در

صبح امروز یک فروند هواپیمایی باری حامل گوشت از کشور قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام کرج درحال حرکت بود. متاسفانه در فردیس سقوط کرد. طبق اطلاعات به دست آمده دلیل سقوط اشتباه خلبان در فرود در فرودگاه فتح بوده که در آخر باند به دیوار برخورد کرده است.

این هواپیما 10 سرنشین داشته که تا کنون اطلاعی از وضعیت آن ها در دست نیست. دود زیادی در منطقه برخورد دیده می شود. این هواپیما از نوع بوئينگ ٧٠٧ است.

بوئينگ ٧٠٧ یک هواپیمای بزرگ 4 موتوره است که به صورت بسیار محدود در برخی باربری ها مورد استفاده است. این هواپیما دیگر در هیچ خط پروازی تجاری فعالیت نمی کند.

تصویر آخرین بوئينگ ٧٠٧ مربوط به شرکت ساها که اخرین پرواز های تجاری را انجام داده است. آخرین گزارش از سقوط هواپیما بوئينگ ٧٠٧ مربوط به سال 2011 در کالیفرنیا است.

 

مه شدیدی آسمان کرج را فرا گرفته است و دید بسیار محدود است.

 

ساعت : 10:42

 

بخش از گوشت های بار هواپیما

 

بخشی از هواپیما وارد منزل مسکونی شده است، خوشبختانه این منزل مسکونی در زمان حادثه خالی بوده است.

 

محل دقیق برخورد هواپیما

 

لطفا به هیچ وجه به محل حادثه نروید و اخبار را از طریق رسانه ها پیگیری کنید. محل حادثه باید برای تیم های امدادی تا حد امکان خلوت و قابل دسترس باشد. احتمال وجود افراد زنده در چنین سوانحی بسیار زیاد است.

 

ساعت : 11:40

 

تاکنون جنازه 2 تن و یک نفر زنده از هواپیما خارج شده است، شخصی که از این حادثه زنده مانده مهندس پرواز است. احتمالا به زودی اطلاعات بیشتری در رابطه با اتفاقات داخل کابین خلبان منتشر شود.

 

ساعت : 12:00

 

طبق آخرین اخبار رسیده کشته ها 15 نفر مرد و یک نفر خانم است. 

جعبه سیاه هواپیما در زیبادشت کرج پیدا شده است. هنوز وضعیت شخصی که گفته می شد از این سانحه زنده مانده مشخص نیست.

 

ساعت : 13:40

 

مهندس پروازی که از سانحه هواپیمای بوئينگ ٧٠٧ نجات پیدا کرده بود به بیمارستان منتقل شده است. به گفته رئیس اورژانس، تاکنون پیکر 9 تن از سرنشینان هواپیمای باربری از محل حادثه خارج شده است. یکنفر زن در بین تیم پروازی بوده است. خانواده قربانیان در محل حادثه حضور دارند. 

 

اسامی کادر پروازی

  • سرهنگ خلبان معلم قجاوند
  • سرهنگ خلبان معلم ندری
  • سرهنگ خلبان سلیمانی
  • سرهنگ خلبان عبدلی
  • مهندس پرواز مهدوی
  • مهندس پرواز علیزاده

 

ساعت : 15:00

 

محموله گوشت هواپیما غیر قابل مصرف است و در زیبادشت البرز امحا خواهد شد.

 

ساعت : 15:40

 

اسامی 15 تن از شهدای سانحه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ ارتش که صبح امروز در فرودگاه فتح استان البرز دچار سانحه شد، به شرح زیر است:

امیر سرتیپ دوم غفور قجاوند فرمانده سابق تیپ پشتیبانی شهید لشکری

سرهنگ جواد سلیمانی

سرهنگ محمد باقر ندری

سرهنگ محمد عبدلی

سرهنگ دوم عزیز علیزاده

سروان داود ذوالفقاری

سروان علی افروغ

ستوانیکم محمدرضا طاهری

ستوانیکم مصطفی محمودی

ستوانیکم سعید قاسمی

ستوانیکم جواد مرادی

ستوانیکم حمیدرضا لطفیان

کارمند فریدون شیخی

شاکر آجرلو (غیرنظامی)

مریم زارعی نژاد (غیرنظامی)

 

بنا بر این گزارش، سرهنگ فرشاد مهدوی قلعه نیز در این حادثه مجروح شده است. اسامی توسط گروه دفاعی خبرگزاری فارس منتشر شد.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

جواد خیابانی

در

جواد خیابانی متولد بیست و هفت آبان 1345 است، او مجری برنامه های ورزشی تلویزیون است. آقای خیابانی بهترین گزارشگر صدا و سیما در سال 1377 شد. یکبار نیز از طرف مجله سروش به عنوان محبوب ترین چهره تلویزیون در سال 78 انتخاب شد.

 

جواد خیابانی متولد کرج است و در تبریز بزرگ شده است، او تا به حال به عنوان خبرنگار به المپیک سیدنی و آتن و پارا المپیک پکن، لندن و ریو دو ژانیرو و جام ملت‌های ۲۰۱۱ قطر اعزام شده است.

 

کمک در زلزله کرمانشاه

جواد خیابانی یکی از آخرین سلبریتی هایی بود که کرمانشاه را ترک کرد. وقتی همه به دنبال زندگی عادی خود برگشتند، جواد کاری که شروع کرده بود را ناتمام نگذاشت و ادامه داد. او در تصویر درحال حمل نامه هایی است که مردم برای او نوشته اند و می خواهد تک تک انها را بخواند.

 

آقای خیابانی در مراسم شب یلدا در مناطق زلزله زده

جواد خیابانی هر کاری در توانش بود کرد تا کمی از درد مردم زلزله زده کم کند. موفق هم شد، او همیشه در قلب تک تک ایرانیان جایگاه ویژه ای خواهد داشت.

 

جواد خیابانی گزارش بازی ایران - استرالیا

در رقابت های مقدماتی جام جهانی فرانسه 98، ایران در ملبورن به مصاف استرالیا رفت. ایران بازی 2 هیچ باخته را با دو گل زیبای کریم باقری و خداداد عزیزی 2 بر 2 کرد و راهی جام جهانی شد. هیچ کسی صدای آقای خیابانی را فراموش نخواهد کرد.

 

سوتی های آقا جواد

یکی از جنبه های شخصیت آقا جواد طنز بی پرده اوست، آقا جواد بدون شک احساساتی ترین گزارشگر فوتبال ایران بوده و هست و این شور و هیجان برخی مواقع کار دست او داده است. بیشتر این سوتی ها برای بقیه گزارشگران فوتبال کاملا عادی است. ولی همه منتظر آقا جواد هستند. اصلا فوتبال است و گزارش آقا جواد.

 

در اینجا جا داره چند تا از معروف ترین جملات آقای خیابانی که بعدا نیز مایه طنز قرار گرفت را ذکر کنیم.

  • هرچه دقایق بیشتری از بازی سپری میشه به پایان بازی نزدیک تر می شیم
  • کسی که لیزر انداخته، قطعا توی استادیومه...
  • استقلال 1 ... چون یه گل زده ... پرسپولیس صفر چون یه گل نزده...

هر گزارشگر سبک خاص خودشو تو فوتبال داره، عادل فردوسی پور دوست داره آمار های عجیب درباره بازی بده، آقای خیابانی هم دوست داره اینجوری گزارش کنه... ما که دوستش داریم.

 

 

 

 

 

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

شایعات تعطیلی بامیلو

در

از ظهر دیروز شایعات درباره تعطیلی فروشگاه اینترنتی بامیلو در فضای مجازی پخش شده است که امروز با پست های مکرر افراد مختلف از خداحافظی با بامیلو ادامه پیدا کرد.

وب سایت بامیلو، وبلاگ یا هیچ کدام از صفحات رسمی این شرکت تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی این شرکت منتشر نکرده اند.

در ادامه شایعاتی درباره خرید بامیلو توسط هایپراستار مطرح شد. برخی افراد از اخراج و تعدیل نیرو در بامیلو خبر داده اند. هیچ کدام از این موارد تاکنون تایید نشده است.

بافرض واگذاری شرکت بامیلو به شرکت دیگری این اتفاق در دنیای تجارت امر عادی است و هر روز شرکت های زیادی به فروش می رسند. بامیلو نیز مستثنا نیست. سال گذشته شرکت پارس آنلاین غول اینترنت ایران با بیش از 18 سال سابقه توسط شرکت های وب خریداری شد. البته نتیجه این خرید دقیقا مشخص نشد و پارس آنلاین همچنان با همان برند مشغول به فعالیت است.

 

 

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

باغ لاله جاده چالوس گچسر

در

باغ لاله گچسر در کیلومتر 52 جاده چالوس قبل از شهر گچسر و در کنار رود کرج واقع شده است. این باغ کوچک دارای انواع زیبایی از لاله های رنگی است و از جاذبه های گردشگری گچسر می باشد. لاله ها تقریبا هر سال 40 روز گل دارند که بهترین زمان برای بازدید گردشگران در فصل بهار و ماه اردیبهشت است. وقتی هوا گرم می شود گل های لاله خشک می شود.

نظرات

در ادامه بخوانید...

باغ فاتح در کرج + عکس

در
یکی از جاذبه‌های گردشگری در استان البرز باغ فاتح است و در منطقه ای به نام جهانشهر کرج واقع شده است.این منطقه در گذشته به علت سرسبزی و درختان زیاد به «باغشهر» معروف بوده است.
بنیان‌گذار باغ فاتح (و به طور کلی شهر کرج)، فردی به نام «حاج محمدصادق فاتح یزدی» بوده است.عکس ها در تاریخ 31 اردیبهشت 98 گرفته شده است.

نظرات

در ادامه بخوانید...