"ابزار هوشمند" برای سهولت در مراقبت از حیوانات خانگی 4 مورد

گربه

 

در دنیای ما ، وقتی سالانه بسیاری از فناوری های جدید ظاهر می شوند ، زندگی روزمره و زندگی بسیار آسان شده است. موارد جدید نه تنها به طور مستقیم به افراد مربوط می شود. دستگاه های جالبی و ابزار هوشمند  نیز برای حیوانات خانگی بخصوص گربه ها ظاهر شده است که به صاحبان آن ها کمک می کند تا مراقبت های کامل از حیوانات خانگی خود را انجام دهند.

4 ابزار هوشمند برای سهولت در مراقبت از حیوانات خانگی 

 

 

1. سینی خود تمیز کننده

گربه

شیائومی یک سینی خود تمیزکننده منحصر به فرد ساخته است / عکس


تا همین اواخر ، سینی گربه پر از شن و ماسه ای بود که از خیابان گرفته شده بود ، یا روزنامه هایی که پاره پاره شده بودند. اکنون پرکننده های بهداشتی  متنوعی وجود دارد که زندگی گربه ها و صاحبان گربه ها را بسیار تسهیل می کند. و تعویض توالت فرنگی زمان کمتری می برد. اما علم در این مسیر فراتر رفته است. اکنون محتوای سینی می تواند به خودی خود "تبخیر" شود ، زیرا توسعه دهندگان این دستگاه ها یک سینی خود تمیز کننده منحصر به فرد برای گربه ها ایجاد کرده اند.

 

گربه

سه دقیقه پس از استفاده ، دستگاه فرایند تمیز کردن را آغاز می کند / عکس


یکی از این نسخه ها توسط شرکت چینی شیائومی منتشر و ارائه شد. سازندگان این محصول را Catlink Lite نامگذاری کردند. اصل کارکرد دستگاه هوشمند این است که سه دقیقه پس از خروج حیوان از توالت فرایند تمیز کردن سینی آغاز می شود. اگر گربه تصمیم به ادامه روند بگیرد ، سینی کار خود را متوقف می کند. در داخل آن یک ظرف سیزده لیتری وجود دارد که کاملاً بو را حفظ می کند.

 

گربه

حتی مدل هایی با سنسورها وجود دارد که سلامت حیوان خانگی را تعیین می کنند / عکس


مدل هایی با سنسورهای ویژه وجود دارند که حجم و جرم مدفوع را تعیین می کنند و اطلاعات را به تلفن هوشمند صاحب حیوان خانگی منتقل می کنند که اگر حیوان خانگی دارای مشکلات سلامتی باشد ، مفید خواهد بود. عیب دستگاه قیمت آن است. به علاوه ، طبیعت حیوان خانگی خود نیز باید در نظر گرفته شود. گربه هایی هستند که نسبت به تغییر جعبه بستر واکنش منفی نشان می دهند و به سادگی می توانند از رفتن به داخل آن امتناع ورزند ، اما پول قبلاً پرداخت شده است و حتی خیلی زیاد است.

 

 

2. فیدرهای اتوماتیک برای گربه سانان

گربه
فیدرهای اتوماتیک مدتها پیش اختراع شده اند و هر ساله در حال بهبود هستند / عکس


پیش از این ، فیدرهای اتوماتیک نیز وجود داشت ، اماکاملا مناسب نبودند. اکنون دستگاه ها به روز شده اند. آنها می توانند برای زمان و مقدار مشخصی از قسمت خوراک توزیع شده برنامه ریزی شوند. یعنی غذا در ساعات مشخص و به میزانی که مالک تعیین می کند در دسترس حیوان باشد.

 

گربه

مدلهای جدید را می توان برای مدت زمان مشخص و مقدار خوراک توزیع شده برنامه ریزی کرد / عکس

 


این بسیار راحت است ، به خصوص اگر شخصی روز کاری نامنظمی داشته باشد و مجبور باشد تا دیر وقت در محل کار بماند. گربه دیگر گرسنه و ناراضی نخواهد ماند.

 

 

3. دوربین های فیلم برداری قابل حمل

گربه
به لطف دوربین فیلمبرداری با بلندگو در گردن ، مالک می تواند گربه را دنبال کند و حتی با او صحبت کند / عکس


گردنبند مخصوص حیوان دارای یک دوربین داخلی و بلندگو است. حتی در غیاب صاحب ، این امکان وجود دارد که ببینیم گربه در خانه چه کار می کند ، چگونه وقت خود را می گذراند ، و برای برقراری ارتباط با او ، او را آرام کنیم. مدل هایی وجود دارند که دارای اشاره گر های لیزری داخلی نیز هستند. بنابراین ، در بین کار  ، می توانید با گربه بازی کنید.

 

 

4. ردیاب های GPS Feline

گربه

اکنون می توانید مکان حیوان خانگی خود را با استفاده از ردیاب GPS و تلفن هوشمند ردیابی کنید / عکس


یک همراه بی نظیر برای کسانی که به تنهایی حیوانات خانگی دارند. هر شخص با استفاده از تلفن هوشمند خود می تواند در هر زمان از مکان گربه مطلع شود. نگرانی های بی مورد در مورد غیبت طولانی وی برای گذشته است.

 

گربه

ردیاب ها را می توان در یقه تعبیه کرد یا به راحتی به آن متصل نمود/ عکس


چنین ردیاب هایی می توانند در ابتدا در یقه گربه تعبیه شوند ، یا اینکه به سادگی به آن متصل شوند. مدل هایی با اندازه های کوچک برای گربه ها انتخاب می شوند. دستگاه های مشابهی نیز برای سگ ها وجود دارد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید