بهترین شرکت هواپیمایی 10 مورد

 Skytrax لیست بهترین خطوط هوایی جهان در سال 2017 را  براساس  بهترین سرگرمی در طول پرواز ، منتشر کرده است. در ادامه،  سرگرمی های در طول پرواز 10 برند اول این دسته بندی را در سفر با هواپیما مرور می کنیم.

خطوط هواپیمایی امارات

پرچمدار دبی در لیست بهترین خطوط هوایی Skytrax شماره چهار بود، ولی برای سرگرمی در طول پرواز که مبتنی بر سیستم Ice است، رتبه اول را دارد. امارات، نمی خواهد شما در سفر با هواپیما طولانی آن خسته شوید، بنابراین بیش از 2500 کانال فیلم، شوهای تلویزیونی، موسیقی و بازی، همه براساس نیاز و به چندین زبان ارائه می کند. صفحه نمایشگر عریض دیجیتال Ice حتی فیلم هایی با توضیحات صوتی و زیرنویس خاص برای کسانی که ضعف شنوایی یا بینایی دارند، ارائه می دهد. این خط هوایی همچنین یک کانال اختصاصی برای طرفداران eSports و شانسی برای بهبود مهارت های زبانی شما با ویدیوهای uTalk شامل زبانهای عربی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی یا اسپانیایی ارائه می دهد. و در پروازهای طولانی خود، Wi-Fi رایگان و محدود ارائه می دهد.(سیارک)

خطوط هواپیمایی قطر

این خط هواپیمایی پایه ریزی شده در دوحه، در لیست بهترین خطوط هوایی جهان، در راس قرار دارد ولی سیستم سرگرمی Oryx One آن رتبه دوم را دارد. این سیستم به مسافران بیش از 3000 گزینه دیداری و شنیداری ارائه می دهد. تحت عنوان فیلم ها، این خط هوایی فیلم های هالیوودی معمولی را پیشنهاد می کند ولی با گزینه هایی برای فیلمهای عربی، بالیوودی، آسیایی، هندی و اروپایی یک قدم جلوتر می رود. گزینه های شوهای تلویزیونی، فیلم های مستند، اروپایی، آسیا، هندی، اردو، TED Talks و ورزش ها را در بر می گیرد. گزینه های صوتی هزاران ساعت موسیقی و گفتگو در هر ژانری را در بر می گیرد و بازی ها از چکرز تا بازیهای کازینویی متفاوت در سفر با هواپیما این خط است. این خط همچنین در ناوگان ایرباس A380s و A350s و A319s، همراه با بوئینگ 787s خود Wi-Fi ارائه می دهد و ناوگان A320 و A321 و A330-200 منتخب خود.

خطوط هواپیمایی سنگاپور

این خط هوایی که تا مدت های طولانی به عنوان پیشگام سرگرمی در طول پرواز شناخته می شد، در لیست بهترین خط هوایی جهان در رده دوم و سیستم KrisWorld آن در لیست بعدی، سوم است. این سیستم به بیش از 1000 فیلم، شوی تلویزیونی، موسیقی و بازیهای طراحی شده برای خوشحال و سرگرم نگه داشتن مسافران در طول پروازهای طولانی خود مفتخر است. این سیستم ترکیبی از فیلم ها، شوهای تلویزیونی و موسیقی از سرتاسر جهان را پیشنهاد می دهد. بازیهای سنتی و مدرن برای هر سنی وجود دارد. و Singapore Air همچنین در طول سفر با هواپیما در ناوگانهای A380s و A350s و بوئینگ 777-300ERs خود، Wi-Fi ارائه می کند.

خطوط هواپیمایی ترکیه

سیستم سرگرمی Planet دیجیتال این خط هوایی-اطلاعات، سرگرمی و ارتباطات-در مسیرهای منتخب ناوگان A330 و A340 و B777 و A321 آماده استفاده است. سرگرمی شامل فیلم های کلاسیک، داستانی، بین المللی و کودکان، کانالی با فیلم های کوتاه و گزینه های موسیقی از پاپ و راک تا موسیقی سنتی ترکیه ای است. خط هوایی همچنین یک کانال بازی برای یک بازیکن یا چندین بازیکن دارد. تحت عنوان ارتباطات، مسافران می توانند پیام کوتاه، ایمیل بفرستند یا دریافت کنند، گزارشات وضع هوا را هر چهار ساعت یکبار و اخبار جدید را هر یک ساعت یکبار دریافت کنند. بخش اطلاعات این موارد را در سفر با هواپیما پوشش می دهد: ناوگان خط هوایی، محموله، برنامه مسافران دائمی، راهنمای مقصدها، نقشه های فرودگاه و پرواز و دوربین های پرواز (که اجازه می دهند مسافران بلند شدن و فرود آمدن هواپیما را ببینند).

خط هواپیمایی Virgin Atlantic

در 1991، این حمل و نقل پایه ریزی شده در لندن، اولین ارائه دهنده تلویزیون های پشت صندلی و ارائه دهنده گزینه های سرگرمی در تمام کلاس های کابین های خود بود. سیستم سرگرمی در طول پرواز Vera ترکیبی از فیلمهای هالیوودی و جهانی، شوهای تلویزیونی و مجموعه هایی که می توانند پشت سر هم تماشا شوند، کانال اختصاصی کودکان، صدها ساعت موسیقی در ژانرهای گوناگون و بازی های مختلف از Battleship تا چه کسی می خواهد میلیونر شود را پیشنهاد می دهد. خط هوایی در ناوگان A330 و A340 و 747 و جتهای 787 خود، Wi-Fi نیز ارائه می دهد.

خطوط هواپیمایی لوفت هانزا

پرچمدار آلمان بیش از 100 فیلم در هشت زبان، بیش از 200 شوی تلویزیونی و یک مجموعه بزرگ از فیلم ها، تلویزیون، کتابهای صوتی و موسیقی با هدف خانواده ها و کودکان پیشنهاد می دهد. اگر ضرورت دارد که تمام قسمتهای یک سریال را ببینید، این خط هوایی این امکان را به شما می دهد. در موسیقی، خط هوایی بیش از 50 لیست موسیقی در ژانرهای مختلف همراه با 60 کتاب صوتی به زبانهای انگلیسی و آلمانی به شما پیشنهاد می دهد. این خط هوایی همچنین دستیابی به Wi-Fi همراه با سرویس FlyNet خود به عنوان سرگرمی های داخل پرواز ارائه می دهد.(سیارک)

خطوط هواپیمایی Qantas

پرچمدار استرالیا در پروازهای طولانی خود سرگرمی هایی شامل فیلم های تازه پخش شده، برنامه های تلویزیونی و یک کتابخانه وسیع از CD ارائه می دهد. در A380 و A330 و بوئینگ 747s منتخب خود، مسافران بیش از 1500 گزینه سرگرمی با بیش از 100 فیلم، 500 برنامه تلویزیونی، 800 گزینه موسیقی، 18 کانال رادیویی و پوشش روزانه Sky News را در اختیار دارند. همچنین یک کانال اختصاصی کودکان با برنامه و بازی وجود دارد. در پروازهای منتخب 747 و A330، در حدود 500 گزینه سرگرمی، شامل 60 فیلم، بیش از 250 برنامه تلویزیونی، 250 گزینه موسیقی، 18 برنامه رادیویی و یک مجموعه بزرگ از بازی وجود دارد. نزدیک به 4000 مجله و روزنامه از سراسر جهان را در اپلیکشن Qantas، بزرگترین نرم افزار روزنامه و مجله بخوانید. این اپلیکیشن نوسط شرکت PressReader تولید شده است. PressReader به مسافران، مدت زمان 12 ساعته رایگان پیشنهاد می دهد تا با استفاده از iTunes و Google Play مقالات را مستقیما به گوشی هوشمند یا تبلت خود دانلود کنند. این خط هوایی در حال نصب Wi-Fi سریع و رایگان در طول پرواز روی هواپیما های خود است.

خطوط هواپیمایی Etihad

این خط هوایی پایه ریزی شده در ابوظبی در لیست بهترین خطوط هوایی Skytrax شماره هشت بود و در لیست سرگرمی های در طول پرواز، شماره شش. این خط از سیستم E-Box خود استفاده می کند تا فیلم های جهانی، بلاک باسترها و فیلمهای کلاسیک، مجموعه وسیعی از برنامه های تلویزیونی، با امکان تولید لیست های نمایش ویدیو، همه با فایلهای صوتی و زیر نویس های چند زبانه ارائه می دهد. در پروازهای منتخب، اخبار و رویدادهای ورزشی زنده نیز وجود دارد. تحت عنوان فایل صوتی، مسافران امکان دستیابی به کتابخانه ای با بیش از 500 سی دی دارند که می توانند لیستهای موسیقی خود را نیز بسازند. این سیستم همچنین امکان دسترسی به بسش از 60 بازی اندروید محور را نیز به شما می دهد. خط هوایی در هواپیماهای منتخب سرویس Wi-Fi نیز دارد.

خطوط هواپیمایی Delta Air Lines

این خط هوایی پایه ریزی شده در آتلانتا، ادعا می کند که اولی خط هوایی آمریکا بوده که تمام سرگرمی های داخل پرواز رایگان بود. تحت عنوان محصولات Delta Studio، مسافران می توانند در بیش از 1000 ساعت سرگرمی، یا در تبلت یا موبایل خود یا با استفاده از نمایشگر پشت صندلی برای فیلم ها، تلویزیون و موسیقی افراط کنند. مسافران نیاز دارند که اپلیکیشن Gogo Entertainment را (با استفاده از iTunes یا Google Play) دانلود کنند تا به برنامه های Delta Studio برسند. Delta همچنین از Gogo برا تامین دستیابی به Wi-Fi در هواپیماهای دو کابینه و تمام سفرهای طولانی جت های بزرگ خود استفاده می کند.

خطوط هواپیمایی Thai Airways

این خط هوایی بیش از 1000 ساعت فیلم، فیلم کوتاه، بازی، موسیقی، اخبار و اطلاعات ارائه می دهد که همه می توانند روی یک نمایشگر پشتی شخصی و بزرگ تماشا شوند و از سرگرمی های داخل پرواز لذت ببرند. همچنین یک کانال اختصاصی با فیلم های کودکان و خانواده و شوهای تلویزیونی وجود دارد. World Cinema برنامه هایی با زیرنویس و کانالهای زبانی دارد. با استفاده از Thai Sky ارائه شده روی ناوگان ایرباسA350-900s و A380-800s و پروازهای منتخب A330-330 به سیستم Wi-Fi متصل شوید.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام