شکایت از همسایه پر سر و صدا

در

شکایت از همسایه

نداشتن فرهنگ آپارتمان نشینی به یکی از مشکلات جدی در شهرها تبدیل شده،همسایه پر سر و صدا با مهمانی های پر سر و صدا و دیر موقع ، دعواهای خانوادگی، کتک کاری زن و شوهر، کتک زدن فرزندان ، سر و صدای حیوانات خانگی در آپارتمان ها تبدیل به معضلی برای افرادی شده است که بعد از برگشت از محل کار به ساعاتی برای استراحت نیاز دارند.

سوال خیلی از افراد است که با این همسایه پر سر و صدا چکار کنند؟آیا می شود شکایت کرد و از طریق مراجع قانونی پیگیری کرد؟

 قبل از فکر کردن به شکایت از همسایه پر سر و صدا دقت کنید که ، آیا واقعا حق با شما است؟ یا شاید شما خیلی زیاد حساس شده اید؟ در این موارد اول سعی نمایید با همسایه‌ از در دوستی درآیید تا هم جلوی مزاحمت‌ها و درگیری‌های احتمالی را بگیرید و هم شاید بعدا این دوستی جایی به کارتان بیاید.

با همسایه دوستانه‌ و مودبانه‌ صحبت کنید و از دیوارهای نازک بین واحدها که هر صدایی را حتی خصوصی ترین مسائل که شنیده می شود را عنوان کنید.در زمان رو برو شدن با همسایه از تنش ایجاد نکنید و از درگیری فیزیکی جدا خودداری نمایید زیرا  در صورت درگیری فیزیکی همسایه دردسر ساز براحتی می تواند از شما شکایت کند و قانون هم حق را به او می دهد. در صورتی که به تنهایی راه به جایی نبردید همسایه های دیگری را که شاکی هستند با خود همراه کنید.(یک دست صدا ندارد)

در صورتی که همسایه پر سر و صدا مستاجر است با مالک تماس بگیرید، مستاجرها معمولا به حرف صاحبخانه گوش می دهند و در نهایت مالک می تواند سال بعد قرارداد مستاجر را تمدید نکند.

مرحله بعدی جمع آوری مستند سازی از سرو صدای همسایه است. خب خدا رو شکر به لطف گوشی همراه براحتی می توانید این کار را انجام دهید.
مستندسازی برای مراحل قانونی بعدی شکایت از همسایه بسیار اهمیت دارد.
یادتان باشد که فقط برای مشکلات اساسی سراغ مراجع قضایی بروید، روند پیچیده‌ رسیدگی به پرونده‌های قضایی واقعا خسته کننده است و شما را از کار و زندگی می اندازد.معمولا شکایت‌های جزئی مثل شکایت از سر و صدای حیوان خانگی در مراجع قضایی به نتیجه ای نمی رسد.

برای تنظیم شکایت نامه به شورای حل اختلاف محل مراجعه کنید.فرم های شکایت نامه بصورت کامپیوتری آماده است. درخواست را را برای شما بصورت کامپیوتری پر می کنند.

در هنگام مراجعه به شورای حل اختلاف علاوه بر سند ملک، مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته باشید. 

اگر قبلا پرونده قضایی نداشته اید باید کد ثنا تهیه کنید. اگر به اینترنت دسترسی دارید از طریق سایت http://sana1.adliran.ir/Signup/Index می توانید خودتان جهت تهیه کد ثنا اقدام کنید. اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید در همان محل شورای حل اختلاف کد ثنا را تهیه کنید.

حالا با در دست داشت کلیه مدارک به بخش ارجاع مراجعه نمایید. بخش ارجاع در ساختمان شورای حل اختلاف می باشد. این بخش دادخواست شما را به یکی از شعبه های دادگاه ارجاع می دهد. توجه داشته باشید مبلغی بابت هزینه دادرسی از شما اخذ خواهد شد. حالا باید صبر کنید تا از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شود. پیامک معمولا بلافاصله یا طی همان روز برای شما فرستاده می گردد.

بعد از دریافت پیامک به نشانی http://eblagh.adliran.ir مراجعه و وضعیت پرونده خود را بررسی کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

با مستاجر که خالی نمی کند چه کنیم؟

در

وقتی ملکی را اجاره می دهید حتما به این موضوع فکر می کنید که اگر مستاجر در موعد مقرر ملک را تخلیه نکرد چه کاری باید بکنم؟ روند پیگیری قانونی عدم تخلیه ملک توسط مستاجر چگونه است؟ اگر مستاجر تخلیه نکند  آیا قوانین خاصی برای پیگیری وجود دارد و می توانید ملک خود را سالم تحویل بگیرید؟ اگر مستاجر ملک را تخلیه نکند اجاره هایی که طلب دارید چه می شود؟در صورتی که مستاجر تخلیه نکند نحوه گرفتن حکم تخلیه مستاجر و  شکایت از مستاجر عدم تخلیه چگونه است؟در این مقاله به اختصار در باره ی در صورتی که مستاجر تخلیه نکند ، اجرای حکم تخلیه توسط کلانتری، عدم تخلیه مستاجر در موعد مقرر، شکایت از مستاجر عدم تخلیه، حکم تخلیه مستاجر بدون قرارداد، قانون تخلیه مستاجر بعد از موعد توضیح داده می شود.

 

 

اگر خانه را تخریب کرده باشد خسارت را چگونه بگیرم؟ قبوضی که پرداخت نکرده چه می شود؟

اگر مستاجر در موعد مقرر تخلیه نکند ، اگر می خواهید روند تخلیه ملک را به صورت قانونی پیگیری کنید باید تا پایان مهلت قرارداد صبر کنید. پایان مهلت قرار داد ساعت 24 روزی است که در اجاره نامه ذکر شده است. روز بعد از آن می توانید با مراجعه به شورای حل اختلاف شهر خود جهت دستور تخلیه فوری ملک درخواست بدهید.

شکایت از مستاجر عدم تخلیه    

برای طرح شکایت و گرفتن دستور تخلیه فوری قرارداد اجاره شما باید دارای 3 شرط اصلی باشد.

 • در دفترخانه تنظیم نشده باشد. (در بنگاه معاملات ملکی یا به صورت دستی نوشته شده باشد)
 • امضای 2 شاهد داشته باشد. حتما 2 امضا کار شما زودتر راه می افتد
 • تاریخ شروع و پایان قرارداد مدت اجاره مشخص باشد.

اگر موارد فوق در قرارداد اجاره شما لحاظ شده است می توانید به سرعت و حداکثر ظرف مدت 2 هفته حکم تخلیه منزل را بگیرید.

مراحل اداری تخلیه مستاجر

اگر مستاجر تخلیه نکند چه کنیم  در هنگام مراجعه به شورای حل اختلاف علاوه بر سند ملک، اجاره نامه، مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته باشید. 

اگر قبلا پرونده قضایی نداشته اید باید کد ثنا تهیه کنید. اگر به اینترنت دسترسی دارید از طریق سایت http://sana1.adliran.ir/Signup/Index می توانید خودتان جهت تهیه کد ثنا اقدام کنید. اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید در همان محل شورای حل اختلاف کد ثنا را تهیه کنید.

بعد از جمع آوری مدارک و کد ثنا به باجه عریضه نویسی مراجعه کنید. عریضه نویس ها معمولا 10.000 تومان بابت حق التحریر می گیرند. این بخش را نیز خودتان می توانید انجام دهید.

 

حالا با در دست داشت کلیه مدارک به بخش ارجاع مراجعه کنید. بخش ارجاع در ساختمان شورای حل اختلاف است. این بخش دادخواست شما را به یکی از شعبه های دادگاه ارجاع می دهد. اگر در دادخواست شعبه خاصی را مشخص نکرده باشید به صورت پیش فرض به خلوت ترین شعبه ارجاع داده می شوید. توجه داشته باشید مبلغی بابت هزینه دادرسی از شما اخذ خواهد شد. حالا باید صبر کنید تا از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شود. پیامک معمولا بلافاصله یا طی همان روز برای شما فرستاده می شود.

بعد از دریافت پیامک به نشانی http://eblagh.adliran.ir مراجعه و وضعیت پرونده خود را بررسی کنید. اگر مدارک شما کامل باشد و زمان اجاره پایان یافته باشد به شما جهت واریز مبلغ ودیعه یا پول پیش مستاجر اطلاع داده می شود. در این مرحله با مراجعه به شورای حل اختلاف و شعبه ای که در سایت مشخص شده است. فیش واریزی دریافت می کنید.

 

امکان واریز فقط از حساب های بانک ملی فراهم است.

 

قبل از مراجعه حتما کل پول را به حساب بانک ملی خود منتقل کنید. در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد. بعد از دریافت فیش نشانی محل واریز که معمولا دادگاه است به شما داده میشود. فیش واریزی را به شعبه شورای حل اختلاف برگردانید تا پرونده ادامه داده شود.

 

دوباره باید منتظر پیامک باشید. بعد از دریافت به سایت مراجعه کنید و وضعیت جدید پرونده را ببینید. حالا برای دریافت دستور تخلیه فوری به شعبه مراجعه کنید. معمولا حکم تخلیه فوری مستاجر صادر نمی شود و به مستاجر 7 روز جهت تخلیه ملک فرصت داده می شود. بلافاصله فرم دستور تخلیه را جهت ثبت به بخش اجرای احکام ببرید. در همان روز به کلانتری محل مراجعه و حکم تخلیه مستاجر را ابلاغ کنید.

 

اجرای حکم تخلیه توسط کلانتری ،اجرای حکم تخلیه 

برای ابلاغ حکم تخلیه خانه، در کلانتری به بخش دستورات قضایی مراجعه کنید. بعد از طی مراحل اداری که بلافاصله انجام می شود ماموری در اختیار شما قرار داده می شود که به همراه ایشان به منزل مراجعه کنید. 

روند ابلاغ توسط مامور انجام می شود. معمولا اگر مستاجر در محل حضور نداشته باشد حکم تخلیه به همراه یکی از فرم های کلانتری از لای درب به داخل انداخته و فرم دیگر به شما داده می شود. مستاجر از این تاریخ به مدت حداکثر 7 روز فرصت دارد ملک را تخلیه و کلید را به کلانتری تحویل دهد.

شما باید 7 روز دیگر صبر کنید، سپس به کلانتری مراجعه و موضوع را پیگیری کنید. اگر هنوز تخلیه نکرده باشد کلانتری بعد از انجام مراحل اداری شما را به شورای حل اختلاف ارجاع می دهد. در شورا با رای قاضی به همراه نماینده دادستان به کلانتری مراجعه و به همراه مامور و کلید ساز به ملک خواهید رفت. کلید ساز در حضور نماینده دادستان درب منزل را باز می کند و بعد از تخلیه کلیه اثاثیه و کلید جدید به شما تحویل داده خواهد شد.در صورتی که مستاجر تخلیه نکرده باشد لیست برداری  کلی می شود و شما به عنوان وکیل اموال مستاجر لیست وسایل را امضا می کنید.

 

توجه داشته باشید، اگر مستاجر بعد از تخلیه به شورا مراجعه کند می تواند تمام مبلغ ودیعه را بگیرد و اجاره و خسارت شما را نپردازد. برای جلوگیری از این اتفاق باید همزمان با مشخص شدن شعبه دادگاه در فرایند تخلیه، دادخواست جدیدی مبنی بر ادعای خسارت و کلا هرچیزی فکر می کنید پرداخت نکرده ارائه دهید. در متن دادخواست حتما به شماره شعبه اشاره کنید تا در هنگام بررسی مبلغ ودیعه مستاجر توقیف شود. بعد از بررسی پرونده دوم و کسر خسارات، مابقی به مستاجر پرداخت می شود. توجه داشته باشید در طی بررسی پرونده دوم حتما درخواست کارشناسی خسارات بدهید تا کارشناس دادگاه ملک را بازدید و تمامی خسارت ها را براورد کند.

موارد خیلی مهم برای تنظیم اجاره نامه 

موارد خیلی مهم برای تنظیم اجاره نامه و گرفتن دستور تخلیه فوری

 • درهنگام نوشتن یا تمدید اجاره نامه، به هیچ وجه زمان پایان قرارداد اجاره اسفند ماه نباشد، در شب عید گرفتن دستور تخلیه غیر ممکن است و به بعد تعطیلات 15 روزه عید موکول خواهد شد.
 • در هنگام نوشتن یا تمدید اجاره نامه حتما 2 شاهد اجاره نامه را امضا کنند.
 • به هیچ وجه بعد از ابلاغ، شخصا به ملک مراجعه نکنید یا کلید را از مستاجر نگیرید. اگر ایشان ملک را تخلیه کرد باید کلید به کلانتری تحویل داده شود. اگر کلید را تحویل بگیرید یا وارد ملک شوید امکان گرفتن خسارت های بعدی وجود ندارد. درکل شما فقط با حضور مامور کلانتری یا نماینده دادستان به ملک مراجعه می کنید.
 • فرایند گرفتن دستور تخلیه بابت عدم تخلیه ملک توسط مستاجر حداقل 2 هفته زمان لازم دارد. حق در تمامی موارد با مالک است و مستاجر باید بعد از طی مدت زمان اجاره، ملک را تخلیه کنید.
 • احکام دادگاه قابل اعتراض و تجدید نظر هستند. دستور تخلیه نیز مانند همه احکام قابل اعتراض است ولی مستاجر فرصتی برای اعتراض نخواهد داشت.
 • حتما دادخواست جداگانه ای جهت ادعای خسارت و هزینه های دادرسی تنظیم کنید و به همان شعبه ارائه دهید. کلیه هزینه های دادگاه و خساراتی که به شما وارد شده نیز باید از مستاجر گرفته شود.

 

اگر قرارداد اجاره در دفترخانه تنظیم شده باشد یا فقط امضای یک شاهد داریم یا مدت آن مشخص نیست.

در این موارد باید دادخواست برای حکم تخلیه بدهید، در این پرونده از مستاجر دعوت می شود در جلسه ای در محل شورای حل اختلاف حضور پیدا کند و از خود دفاع کند. حل اینگونه پرونده ها معمولا طولانی است و چندین ماه زمان خواهد برد. مستاجر بعد از محکوم شدن فرصتی برای اعتراض خواهد داشت.

اگر قرارداد شما مشکلات بالا را دارد بهتر است یک قرارداد اجاره جدید با مدت کم تنظیم کنید. مثلا به مستاجر 1 یا 2 ماه فرصت بدهید که ملک را خالی کند. در زمان تنظیم نیز 2 شاهد همراه داشته باشید تا تمامی موارد رعایت شود. دقت کنید در زمان تنظیم قرارداد جدید حتما نسخه قبلی قرارداد مستاجر را بگیرید.

قبل از تخلیه با مدیر ساختمان هماهنگ کنید تا مستاجر شارژ معوقه یا بدهی دیگری نداشته باشد.

در نهایت کلیه دادگاه ها و شورای حل اختلاف مشاور رایگان دارند، اگر در هر مرحله سوالی داشتید با مراجعه به مشاور راهنمایی بگیرید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

شکایت از کارفرما

در

شکایت از کارفرما

به هر دلیلی که کارفرما عذر شما را از سر کار خواسته مثلا ورشکستگی، تعدیل نیرو ، کم شدن کار و .... حالا شما برای احقاق حق خود، قصد شکایت از کارفرما را دارید . مراحل این شکایت به چه صورت است ؟ چقدر زمان برای شکایت دارید؟

نکات مهم در خصوص شکایت از کارفرما

اول موارد مهم را برای کارگری که اخراج شده است، بگویم که در صورت رعایت نکردن این موارد حقشان ضایع می شود.

1- کارگر اخراجی  تا 30 روز زمان دارد که به شعبه اداره کار و امور اجتماعی مربوطه مراجعه کند و شکایت خود را تنظیم نماید. پس هر چه زودتر اقدام کنید زودتر به نتیجه می رسید (یا رای برگشت به کار می گیرد و یا برقراری بیمه بیکاری)

اما  دعاوی مانند مطالبه حقوق و مزايای پرداخت نشده و همچنين بيمه معوقه،مشمول مرور زمان نمیشوند، و محدودیت زمانی برای اقامه دعوی وجود ندارد. و در هر زمان، كارگر و حتی بعد از فوت كارگر وراث قانونی می توانند اقامه دعوی بر علیه کارفرما نمايند.

2- در زمان تنظیم شکایت توضیحات طولانی ننویسید ، کسی نمی خواند، خلاصه و مفید بنویسید مثلا درخواست بازگشت به کار 2-درخواست سنوات 3- درخواست پرداخت حق بیمه ، حقوق معوقه، عیدی پرداخت نشده و ... .اگر طلب معوقه داشته باشید و در دادخواست بنویسید، در جریان دادرسی به نفع شما است.(خیلی مهم است)

3- در صورتی که می خواهید از بیمه بیکاری استفاده کنید زمان شکایت همان یک ماه است  پافشاری شما بازگشت به کار باشد و حتما در صدور رای قطعی از مراجع حل اختلاف باید قید شده باشدکه  اخراج خواهان غیر ارادی و از سوی کارفرما صورت گرفته تا مشمول بیمه بیکاری شوید. همچنین باید  حق بیمه شما حداقل یکسال قبل از اخراج به صورت مستمر از کارگاه مربوطه واریز شده باشد.

در اداره کار بخش مشاوره بصورت رایگان وجود دارد، در صورت نیاز به راهنمایی از این بخش کمک بخواهید.

مراحل شکایت از کارفرما

1- شعبه بیمه تامین اجتماعی که کارفرما برای شما و سایر کارکنان آن مجموعه  حق بیمه ماهانه رد می کرده است را پیدا کنید. از طریق این شعبه ، کار و امور اجتماعی که به بیمه شما مربوط می شود را پیدا کنید.

2- به اداره کار مربوطه بروید و از واحد ارجاع آن یک نامه برای شعبه ای که حق بیمه برای شما رد می شده است بگیرید.گرفتن این نامه خیلی مهم است.

3- در صورت داشتن سوابق بیمه آنها را با مراجعه به شعب بیمه جمع آوری کنید.یعنی در آخرین شعبه بیمه جمع کنید. تمام این مراحل سیستمی است فقط کافیست تقاضا کنید و برای انجام شدن پیگیری کنید. با مراجعه به شعب کارتان زودتر در جریان می افتد. در خیلی از مواقع کارمند باید یک تیک را بزند ولی تا زمانی که مراجعه نکنید کارتان انجام نمی شود.

4- سوابق را به اداره کار مربوطه ببرید، واحد ارجاع بروید، فرم‌های دادخواست را دریافت کرده این فرم حاوی پرسش اطلاعات شخصی شما، محل کار و دلایل تنظیم دادخواست شکایت از کارفرما نمایش می‌دهد که شما در پایین آن علت دادخواست یا شرح دادخواست شکایت از کارفرما بابت حقوق را همان طور که در بالا ذکر کردم خلاصه و مفید می‌نویسید.

در هنگام مراجعه به اداره کار مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته باشید. اگر قبلا پرونده قضایی نداشته اید باید کد ثنا تهیه کنید.اگر به اینترنت دسترسی دارید از طریق سایت http://sana1.adliran.ir/Signup/Index می توانید خودتان جهت تهیه کد ثنا اقدام کنید.  بعد از دریافت کد ثنا تمام مراحل پرونده با اس ام اس به شما  اطلاع رسانی می شود. مثل کسر مدارک، زمان برگذاری جلسات و ....

5- اداره کار نامه ای را با توجه به دادخواست شما به عنوان نامه توافق یا سازش می‌دهد و از شما می‌خواهد که آنرا به کارفرما بدهید تا در جلسه سازش که معمولاً ۲ هفته بعد برگزار می شود، کارفرما در آن جلسه حضور پیدا کند.
6- جلسه برای توافق در همان اداره کار انجام می‌شود، دو طرف دلایل و مدارک خود را با توجه به دادخواست کارگر ابراز می‌کنند و اگر به نتیجه برسند، دامنه شکایت از کارفرما بابت حقوق به پایان می‌رسد اما اگر به هر دلیلی مثلاً کارفرما به جلسه سازش نیاید یا اینکه توافقی بدست نیامد کار به جلسه تشخیص و شکایت از کارفرما می‌رسد.

7-جلسه تشخیص معمولا به فاصله دو هفته بعد از جلسه سازش برگذار می شود، نامه تشخیص به کارگر و کارفرما توسط اداره کار ابلاغ می‌شود. در جلسه تشخیص رای که کارشناسان در جلسه سازش صادر کرده اند به ۲ طرف ابلاغ می‌شود، اگر یکی از دو طرف اعتراضی داشته باشد و به توافق نرسند، به جلسه حل اختلاف پرونده ارجاع می‌شود.
8- جلسه حل اختلاف آخرین جلسه ارائه شکایت در اداره کار است، دو طرف حاضر و مدارک و اسناد خود را در رابطه با پرونده مطرح می‌کنند. سپس رای نهایی صادر می‌شود.یا بازگشت به کار اعلام می شود که در صورت دلایل مورد قبول از طرف کارفرما رای بیمه بیکاری صادر می شود. مدت زمان دریافت بیمه بیکاری بر اساس سابقه کار، مجرد یا متاهل بودن می باشد.این مدت جزو سوابق بیمه ی فردحساب می شود.

در همان جلسه اول (در بند شماره 6) مبلغ طلب کارگر حساب می شود و در نامه ای که به امضای کارگر و کارفرما می رسد ، کارفرما موظف است که بدهی خود را تا تاریخ قید شده به کارگر پرداخت کند در صورت پرداخت نکردن بدهی از طرف کارفرما شما می‌توانید نامه اجراییه را از واحد بایگانی اداره کار بگیرید و به شعبه قضایی که آدرس آن را در اختیار شما می گذارند، مراجعه و با یک مامور به آدرس کارفرما مراجعه کنید. معمولا کارفرما در همان جلسه بدهی را قبول و کار به موارد قضایی نمی کشد.

مهم است 

در ضمن حقوق فاصله زمانی که کارگر اخراج شده تا پایان قرارداد محاسبه و بعهده کارفرما می باشد.عیدی کارگر تا پایان قرارداد محاسبه و به عهده کارفرما می باشد. تمام این دیون در همین جلسه به کارفرما ابلاغ می شود.مثلا اگر پایان قرارداد کارگری بهمن باشد و در پایان ماه آذر اخراج شود کارفرما موظف است حقوق دی و بهمن کارگر را پرداخت کند و حق بیمه این مدت کارگر را واریز نماید.عیدی و سنوات بر اساس تعرفه محاسبه و جزو دیون پرداختی می باشد. 

نظرات

۱۳۹۹/۴/۲سلام عرض شد من ۱۰سال تودشرکتدکارکردم الان چند ماه اخراج حقوق معوقه دارم وبیمه اصلا رد نکرده برام برای معوقه حقوق وبیمه شکایتدکردم اداره کار برای دریافت بیمه بیکاری چیکار کنم

۱۳۹۹/۴/۲سلام مقاله شکایت از کارفرما در همین سایت را بخوانید تمام مراحل دریافت بیمه بیکاری در آن آمده است

۱۴۰۰/۴/۲۷سلام. من چند سال پیش بخاطر گرفتن بیمه بیکاری از کارفرما شکایت کردم و مجبور شدم در فرم شکایت بنویسم در مورد حقم شکایت ندارم چون بعدا دوباره استخدام نمیکرد. میخاستم بپرسم برای گرفتن حق و حقوق 8سال این رضایت بیمه بیکاری به ضرر من شده یا میتوانم به حقم برسم. ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکراز همگی

در ادامه بخوانید...

نحوه شکایت از خودرو سازی ها

در

درصورتی که شرکت های خودرو سازی در زمان تحویل خودرو تاخیر داشتند یا موردی در هنگام تحویل خودرو مشاهده کردید که مطابق قرارداد اولیه نبود می توانید از طریق سامانه مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت بخش اختصاصی مربوط به شکایات خودرو این مورد را مطرح و شکایت خود را به در سریعترین زمان ممکن پیگیری کنید.

نحوه شکایت از خودرو سازی ها

 

نظر به اینکه براساس ماده 29 آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو مصوب 95/01/28، متولی رسیدگی به شکایات و درخواست های مرتبط با شرکت های عرضه کننده خودرو سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ها تعیین گردیده،

به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع در رسیدگی به شکایات ، لازم است متقاضیان و شاکیان ضمن مراجعه به سازمان استان مربوط شکایات ، انتقادات ، درخواست ها و ... خود را طرح و پیگیری نمایند.

لذا به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع در رسیدگی به شکایات ، لازم است متقاضیان و شاکیان ضمن مراجعه به سازمان استان مربوط شکایات ، انتقادات ، درخواست ها و ... خود را طرح و پیگیری نمایند. منبع: سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت

مواردی که در شکایات آمده است

- تاخیر در تحویل خودرو

- عدم رعایت قرارداد اولیه (برای مثال در قرارداد خودرو با تهویه اتوماتیک ذکر شده ولی خودروی تحویلی تفاوت دارد.)

- هرگونه آسیب ظاهری (بدنه، چراغ ها)

- کیلومتر تحویل (باتوجه به مکان تحویل نباید بیشتر از 100 باشد)

- عدم تحویل موارد ضروری (لاستیک زاپاس، مثلث خطر، جک، ...)

- عدم تحویل اقلام ذکر شده در قرارداد (برخی خودرو ها حافظه مربوط به gps دارند که باید به صورت کارت حافظه به صورت رایگان تحویل داده شود)

- خودرو باید روشن تحویل شود. (درصورتی که شما به هر دلیل خودرو را خاموش تحویل گرفتید و بعدا متوجه مشکل شدید)

- تحویل فاکتور فروش و سویچ یدکی (دریافت کارت رمز مخصوص برخی خودرو ها مانند 206)

نظرات

۱۳۹۹/۴/۱الان دیگه کسی شکایت نمی کنه برای قرعه کشی خودرو ، قرعه کشی ایران خودرو و قرعه کشی سایپا سر و دست می شکنند!

۱۳۹۹/۴/۸سلام منزلمان را فروختيم وام بگيريم تا واممان دربيايد خانه بارها گران شد.خانه اي اجاره كرديم و با بقيه پول ايران خودرو ماشين ثبت نام كه هم زيرپايمان باشد و هم منبع درآمدحال تنمان مي لرزدتا بهمن 99كه زمان تحويل است قيمت كارخانه زياد نشود مسئولين به خداقسمتان مي دهم تا زمان تحويل خودروهاي ثبت نامي 99 ديگرقيمت را بالا نبريد. از شوراي رقابت وسازمان حمايت هم به خاطر كنترل قيمت كارخانه سپاسگذاريم.

۱۳۹۹/۹/۳با سلام درسال تیرماه ۷۶ هایما ۷ ثبت نام کروم قراربود ابان ۸۹ تحویل دهند متاسفانه لا گذشت بیش از یکسال واندی هنوز از تحویل خودرو خبری نیست ووقتی هم به بخش مشتریان شذکت تماس می گیرم پاسخگو نیستندهم اکنون خواهان رسیدگی وپیگیری تحویل خودرو هایما۷ از سوی وزارت صمت هستم

در ادامه بخوانید...

شکایت از نمایندگی کرمان موتور فقط با یک تلفن

در

راه شکایت از کرمان موتور،شکایت از کرمان موتور،  پیگیری تحویل خودرو کرمان موتور، شکایت تاخیر تحویل خودرو کرمان موتور، تاخیر در تحویل خودروهای کرمان موتور، پیگیری شکایات کرمان موتور و به هر دلیل دیگری از کیفیت خدمات، نوع برخورد یا ... در نمایندگی های کرمان موتور یا بم خودرو راضی نبودید با شماره 02144524578 بخش شبکه نمایندگی ها تماس بگیرید.

امور مشتریان کرمان موتور و امور تجاری کرمان موتور

صدای مشتری کرمان موتور با شماره های ۴۲۷۲۴ - ۰۲۱ | نمابر: ۴۲۷۲۴ - ۰۲۱ 

 

دفتر مرکزی کرمان موتور

آدرس : تهران، کیلومتر ۱٦ جاده مخصوص کرج، بلوار کرمان خودرو، بلوار نخل، ساختمان صدف
ایمیل : Info@Kermanmotorco.com

 

تعمیرگاه مرکزی کرمان موتور

آدرس : تهران، کیلومتر ۱٦ جاده مخصوص کرج، بلوار کرمان خودرو، بلوار نخل
(تعمیرگاه مرکزی لیفان) تلفن : 44986561 -021  | نمابر :44986560 -021
(تعمیرگاه مرکزی جک) تلفن : 4-44982002 -021  | نمابر :44984884 -021

 

بخش ارتباط با مشتری کرمان موتور

آدرس : تهران، خیابان جنت آباد جنوبی، انتهای بلوار لاله غربی، نبش خیابان بهمنی نژاد، پلاک 74
تلفن : ۴۲۷۲۴ -۰۲۱        نمابر : ۴۲۷۲۴ -۰۲۱

 

دفتر فروش کرمان موتور

آدرس : تهران، کیلومتر ۱٦ جاده مخصوص کرج، بلوار کرمان خودرو، بلوار نخل، ساختمان صدف
ایمیل : Info@Kmcsales.ir

 

کارخانه کرمان موتور

آدرس : کیلومتر ۱۰ جاده بم-زاهدان، منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید
ایمیل : Info@Kermanmotorco.com

 

نظرات

۱۳۹۶/۹/۱۲صدای گیربکس جک دندهای s5

۱۳۹۷/۳/۹سلام خسته نباشید من ماشینمو بردم نمایندگی واسه جلوبندی 33000تاهم کارکرده شامل گارانتی هم میشه ماشینم جک جی 5 هست دوتا از قطعه هاشو عوض کردن بقیشو میگن مانمیتونیم باید از مرکز پیگیرشین تابما اجازه بدن منم ماشینمو نمیدونم بکجا ببرم ودردمو بکی بگم

۱۳۹۷/۳/۱۲سلام بعد از سه ساعت رفتم بهشون میگم مهندس ماشین منو چه کار کردید، میگه لیست اقلام دادم انبار . رفتم انبار لیست به من داده میگه این جنس هارو باید از تهران سفارش بدیم. میگم قیمت چند میشه ،میگه این لیست خودت برو از سایت قیمت در بیار. آخه این چه نمایندگی است که من باید قیمت در بیارم .حدود یازده قلم لوازم بود بلاخره بعد از چند بار رفتن و آمدن ، انبار دار گفت یک روز طول میکشد تا قیمت در بیاد گفت شما بروید و ما خودمان زنگ میزنیم با مهندس صحبت کردم و گفت شما برید ما خودمان زنگ میزنیم. یک ساعت بعد تماس گرفتن و گفت دو میلیون دویست اقلام با دستمزد میشه . و باید بیائید یک میلیون بیعانه بدید.....ای وای ای وای یکی از دوستام با یه تعمیرگاه جلوبندی آشنا بود و هماهنگ کرد من رفتم تعمیرگاه . فقط بیست دقیقه کار کرد و چند پیچ و مهره باز و بسته کرد ماشین مثل اولش شد به خدا پانزده هزار تومان گرفت باورتون میشه. دو میلیون و دویست کجا پانزده هزار تومان کجا. تو نمایندگی فقط من پچ پچ کردنشون می دیدم وقتی حرف میزدم و می گفتم کار من چی شد ، همش می گفتن بروید بالا بروید بالا من میام بفرمائید بالا من میام اونجا صحبت میکنیم واقعا دستشان درد نکنه که دو میلیون و دویست میخواستن از من بگیرند کار

۱۳۹۷/۳/۱۲همچنان من نمایندگی هستم ولی کاری انجام نمیدن

۱۳۹۷/۳/۱۲من در نمایندگی صمصامی شهر قم هستم از صبح زود که درب باز شد اینجا بودم . چرخهای عقب ایراد داره و لوازم میخواهد . بردن بیرون از نمایندگی برای تعمیر و نیم ساعت بعد برگشت . گفتن باید نوبت بزنی درست حدود دو ساعت نیم است که تکلیف خودم را نمیدونم و هر موقع میگم باید چه کار بکنم و تکلیف چیه ، میگن برو بالا بشین باید نوبت بزنیم و درخواست جنس بدیم . ولی هیچ کاری نمیکنند و کلافه شدم آنقدر بی خیال بی تفاوت کار میکنند و هیچ احترامی به وقت مشتری ندارند از خونسردی اینا حالم بده

۱۳۹۷/۴/۱۰با عرض سلام به نظر بنده نمایندگی ها جمع بشوند شهروندان تکلیفشون بهتر میدونند جک s5 دارم و۲۰هزار کارکرده رقتم نمایندگی در زرند کرمان میگم ماشینم مشکل داره و چراغ جک روشن شده اول حدود ۲۰۰هزتر تومان فاکتور کردن و گفتن برو زنگ میزنیم و بعد از ۶ساعت زنگ زدن ماشین اماده رفتم دیدم فقط فقط یک صافی بزن عوض کردن ماشین بدتر شده دوبار سوال میکنم میگن کارشناس فنی نداریم باید بیاد تایید بکنه برین یک هفته دیگه بیایین دوبار رفتم میگن هنوز نیومده اگر نمایندگی ها جمع بشوند شهروندان میدونند یه تعمیرگاه مجهز یه گوشه شهر هسته میره اونجا از کارانتی استفاده نمیکنه و این قدرم هزینه میکنه دول قطعات بیرون میشه ولی میدونه ماشینش درست میشه خدایش جمع کنید سر مردمم کلاه نذارین با تشکر

۱۳۹۷/۴/۱۳با سلام عسکری هستم مالک لیفان ۶۲۰ در تاریخ ۹۷/۰۳/۲۹ خودروی خود را به نماینگی کرمان خودرو (۳۳۰۲) جلالی گرگان بردم . مشکلات ماشین : ۱-کم کردن روغن ۲-گیرکردن سانروف مراجعات و تماس های مکرر طی ۱۰ روزکه با نمایندگی داشتم میگفتند قطعه سفارش دادیم هنوز نفرستادند. با سامانه ۴۲۷۲۴ تماس گرفتم گفتند که نمایندگی برای خودروی شما قطعه سفارش نداده ، مجددا با نمایندگی تماس گرفتم و گفتم که با تهران تماس گرفتم فرمودند جنس شما رسیده و همکاران مشغول بکار هستند. خلاصه بعد دو هفته تماس گرفتند و گفتند خودرو حاضره جهت تحویل خودرو مراجعه کردم و با فاکتور ۳،۸۲۴،۰۰۰ تومانی مواجه شدم که ۲،۳۰۰،۰۰۰ تومان به من فاکتور رسمی شرکت دادند که به خود ان فاکتور معترض هستم که بی جهت در فاکتور قید شده است.و مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰تومان فاکتور بیرونی مربوط به تراشکاری و غیره دادند که بسیار مضحک بوده برای مثال فاکتور بنزین ۲۰ لیتر جهت شستشو و غیره فاکتور روغن موتورکاسترول نوشتند ولی روغن دیگری ریختند و جالب است که میگویند سه روز دیگر بیا روغن عوض کن سانروف ماشین را هم دست نزدند. خواهشمند است نظارت بیشتری برای نمایندگیها داشته باشید.

۱۳۹۷/۴/۲۶با سلام اینجانب دارای خودروی جک s5 اتوماتیک هستم که زیر موتور نشتی روغن پیدا کرده مورخ 1397/3/20 به نمایندگی 3013 مراجعه کردم و کارشناس تشخیص دادند کاسه نمد سر گیربکس باید تعویض شود ولی متاسفانه اقدامی صورت نگرفت همه روزه با نمایندگیی فوق تماس و پیگیری کردم متاسفانه بعد از گذشت یک ماه کاسه نمد ارسالی از تهران مربوط به میله مهک بوده و ماشین اینجانب هنوز در حال روغن ریزی است و متاسفانه نمایندگی فوق هیچ اقدامی در این خصوص انجام نمیدهد .طی چند بار مراجعه به نمایندگی فوق متاسفانه مدیریت نمایندگی هیچ وقت حضور ندارد و از افراد بی تجربه در این نمایندگی استفاده میشود بار ها با شماره ی 02142724 کرمان موتور تماس گرفتم ولی متاسفانه اکثر اوقات بوق ممتد میزند و کسی جوابگو نیست . طی دو یا سه مرحله با کاربر 328 صحبت و موضوع را پیگیری کردم کد رهگیری 301301246 را اعلام کردم مبنی بر ارسال کاسه نمد سر پلوس گیربکس جک s5اتوماتیک ولی با نهایت تاسف از تهران هم جوابی دریافت نکردم لطفا جهت برطرف کردن عیب فنی اتومبیلم من را یاری کنید در صورت امکان جا و یا محلی که باید از نمایندگی های مستقر در کرمان بتوانیم شکایت کنیم کجاست؟ چون حتی برای سرویس های دوره ای هم همکاری لازم را با مالکین خودرو انجام نمی دهند و جوابگو نیستند و جواب قانع کننده ای به هیچ کدام از مالکین خودرو های کرمان موتور نمیدهند . آیا جهت شکایت از شرکت فوق باید به سازمان صنایع مراجعه کنیم؟ علی محمدی از کرمان

۱۳۹۷/۵/۲لیفان ایکس 60 با 105هزار کیلومتر کارکرد در نمایندگی مشایخ1707 پس از 3 بار تعویض سنسور اینرسی ,هرزگرد ,پدال گاز و دریچه برقی گاز و عدم نتیجه مطلوب در مرحله چهارم به نمایندگی 1715 زارعی مراجعه کرده و ضمن برخورد بسیار عالی نهایتا پیرو وقت اعلام شده ,ماشین تحویل گردید.لازم بذکر است که جهت تعویض فشنگی ترمز وبررسی سیستم مبلغ 68هزار تومان دریافت کردند و مشکل حل گردید.خدا ازشون راضی باشد.حال من مانده ام که با این اقلام بازشده قبلی که مبلغی بیش از یک میلیون تومانبرای من هزینه شده چه کنم؟فاکتور ها جهت ارایه موجود می باشد.

۱۳۹۷/۵/۸برای مشکلی که برای سیستم قفل درها لیفان ایکس 60 پیش آمده بود و همچنین تعویض روغن و فیلترها پس از گرفتن وقت قبلی به نمایندگی 1707 تهران مراجعه کردم. پس از پذیرش در سالن انتظار نشستم و از پنجره سالن نظاره گر فعالیتها شدم. پس از گذشت 30 دقیقه تازه دو نفر از کارشناسان برای به اصطلاح دور زدن و یافتن عیب ، خودرو را برداشته و پس از 35 دقیقه به نمایندگی برگشتند و خودرو را به سالن پایینی سالن انتظار بردند و پس از گذشت 1 ساعت و 15 دقیقه خبر آوردند که قفلها خراب شده اند اما چون قفلها در انبار موجود نیست ثبت سفارش کردیم هر موقع آمد اطلاع میدهیم به نمایندگی مراجعه کنید.ملاحظه بفرمایید پس از 2 ساعت و 20 دقیقه هیچ کاری روی ماشین انجام نگرفته بود.اعتراض کردم مدعی شدند تعویض روغن و فیلترها (که به تعویض آنها نیز شک دارم) زمان میبرد.انگار مشتری از پشت کوه آمده و مدت زمان این خدمات را نمی داند.سپس مدعی شدند روکش داخلی درها باز و بسته شده اند و زمان برده.بالاخره با دعوا و نارضایتی آنجا را ترک کردم. وقتی به منزل رسیدم از شواهد و وسایلی که در درپوش درها بود متوجه شدم که روکشها اصلاً باز نشده اند. چندبار دگمه لاستیک قطع و وصل سنسور لای درها را با انگشت فشار دادم. مشکل کلاً مرتفع شد. دروغ و دزدی و عدم داشتن تخصص مانند سایر نمایندگیها در این نمایندگی نیز موج میزند. متاسفم برای این وضعیت .

۱۳۹۷/۵/۹با سلام من امروز ماشینمو بردم نمایندگی (جک اس۵) برای تعویض تسمه تایم وقتی ماشینو تحویل گرفتم ماشین زبر کار میکرد وقتی سوال کردم که آقا این ماشین داره بد کار میکنه جوابشون این بود که حالا برو یه هفته کار کن درست میشه حالا من تا منزل که مسیر ۴ کیلومتری که اومدم ماشین صداش بیشتر شده و مثل تراکتور کار میکنه حالا باید چکار کنم آدم دیگه به کجا اعتماد کنه مثلا بجایی که ماشینو درست کنن الان معلوم نیس چه بلایی سر ماشین آوردن چرا اصلا نظارتی نمیشه و مال مردم اهمیت نمیدن،

۱۳۹۷/۵/۲۲با سلام. بنده در تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۷ یک عدد لیفان ۸۲۰ تحویل گرقتم تا الان ۶۰۰ کیلومتر رفتم ولی کولر خودرو سوخته و نمایندگی هم ميگه کمپرسور نداریم تهران هم ميگن تو انبار بازرگانی شرکت موجود نیست.... باید به کجا پناه برد از دست این قبیله تو این گرمای تابستون.

۱۳۹۷/۵/۲۸سلام . عرض ادب به همگی دوستان من مدل 96 لیفان x50 رو دارم . هر بار که ماشین را سرویس بردم نمایندگی حتی باد لاستیک ها را چک نمیکند الان 10 روزه ی ماشین زده به ماشین من . سپر عقب . به همراه محتویات آن را از کمپانی درخواست زدن ولی میگن نیست در صورتی که 10 روزه ماشین من خوابیده و مسیرم شرق به جاده قدیم کرج می باشد . کلا دارم استعفا میدم از کارم . اینقدر اذیت شدم . خدا لعنتتون کنه احتکار میکنید .

۱۳۹۷/۵/۲۸سلام من حدود 6 ماه هست که نمیتونم دیرکرد تحویلمو بگیرم 20 بارم زنگ زدم همش وعده میدن که به زودی میریزیم

۱۳۹۷/۶/۴سلام هر کسی که از کرمان موتور ماشین بخره بیچارست بابا ، ن خدمات درستی ارائه میکنن . فقط مشتری رو با دروغ می چرخونن و بس . من ماشینم تصادف کرده بود کاری که اگه به صافکار بیرون میدادم نهایتا طول میکشید ی هفته هفتاد و پنج روز منو سر گردوند این نمایندگی همدان و الان برای دو تا آینه که میخاد خداتومن پولشو بگیره ی ماهه دارن منو می چرخونن . ترو قرآن از هرجا ماشین خریدید فقط از کرمان موتور هیچ وسیله نخرید که خدمات پس از فروششون صفره . روزی که میری ماشین بخری انقدر با اون زبون چرب و نرمشون برات تبلیغ میکنن که نگو ولی در عمل هیچ خبری نیست

۱۳۹۷/۶/۴سلام اردیبهشت96 ماشین آی 10 هیونداخریدم ازنمایندگی رشت تیر 97 چراغ چک روشن شد نمایندگی رشت بعد ازبررسی از تهران تقاضای پک هیدرولیک وروغن گیربکس کرده شرکت درکمال سوال برانگیزی وناباوری میگه برای ماشینی که هنوز درگارانتی است واشکال خط تولید داره قطعه نداره ماشین حدود یکماهه خوابیده ثبت شکایت هم کردم فایده نداشته البته همیشه برام سوال بودچراواردات آی 10 ممنوع شد وظاهرااستاندارد ایران را نتوانست جواب بدهد درحالیکه پراید!!!!!!!!!!!! جواب میدهد حالافهمیدم موضوع آی ده این است 70میلیون سال96پرداختم ماشین درحیاط خانه درحال خاک خوردن است درحالیکه همین قطعه طبق اظهارات بعضی فروشندگان درتهران درفروشگاه های آنهاموجوداست سه فروشگاه دردبی هم همین الان این قطعه رادارن که شرکت موظف است ازهرجااین قطعه راتهیه کند منتظررسیدگی هستم

۱۳۹۷/۶/۵باسلام و احترام به استحضار میرساند اینجانب دارای خودرو JAC S5 به شماره شاسی 116486 در تاریخ 03/05/1397 به نمایندگی آن شرکت در شهرستان اراک (نمایندگی آقای محمدی) جهت سرویس دوره ای(35000 ) و روشن شدن چراغ چک مراجعه که بعد از سه روز و بازکردن موتور با اینجانب تماس گرفتن که نیاز به تعویض قطعات سیلندر دارد باید فرم را امضاء نمائید وقتی که دیدم موتور و سرسیلندر باز شده در عمل انجام شده قرارگرفتم و چاره ای جزء امضاء کردن فرم نداشتم حالا یک ماه از توقف خودروی اینجانب سپری میشود و هر موقع که مراجعه و پیگیری میکنم میگویند که درست نشده ، قطعه نداریم و در شرکت موجود نیست ، شرکت به ما قطعه نمیده و......... ، یک ماه تمام است که اینجانب فاقد خودرو و هزینه های زیادی بابت عدم خودرو متحمل شدم ، ضمنا در خصوص گارانتی و عدم گارانتی با نمایندگی صحبت کردم ظاهرا" گفتند شامل نمیشود با توجه به هزینه های احتمالی زیاد ، نمایندگی موظف بوده قبل از بازکردن موتور موافقت اینجانب را کسب نمایند که این موضوع بر خلاف قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد لذا خواهشمند است دستور فرمائید رسیدگی و پاسخی به اینجانب ارائه گردد در غیر اینصورت مراتب به سایر مبادی ذیربط جهت پیگیری موضوع اعلام خواهد شد % با تشکر

۱۳۹۷/۶/۶باسلام ، من یک خودروی ایکس 60 ثبت نام کردم از تاریخ 97/05/30 که تاییدیه آرس را برای نمایندگی فرستادم تا امروز که 97/06/05 هست هنوز کارهای ثبت پلاکم انجام نشده ، با نمایندگی هم که تماس میگیرم میگن شرکت شلوغه و فرصت ندارن یک کار ثبت پلاک ساده را انجام بدن ، لطفاً بررسی کنن و علت این همه تاخیر را جواب بدن تا من بتونم خودرو را تحویل بگیرم.

۱۳۹۷/۶/۹بنظر بنده راه دیگر رسیدگی ب وضع اسفناک کرمان موتور تشکیل کمپین میباشد

۱۳۹۷/۶/۹باسلام بنده مالک خودروی جک اس فایو اتومات هستم ک در تاریخ ۹۷/۰۳/۲۹از نمایندگی صفاری بندرعباس تحویل گرفتم ک خودروی صفرکیلومتر دوربین دنده عقب معیوب و سوخته بوده ک در نمایندگی شهرستان بابل اقاجانی تقاضای قطعه دادن ک هنوز تامین قطعه نشده و متاسفانه هیچ نظارتی بر نمایندگیهای کرمان موتور نیست و بنظر بنده بهترین راه برای رسیدگی ب حق و حقوق مشتریان نپرداختن اقساط میباشد واقعا گول ظاهر این خودرو را نخورید ک کیفیت زیرصفر خدمات افتضاح میباشد

۱۳۹۷/۶/۲۱با سلام بنده یه ماشین لیفان ایکس 60 دارم گارانتی داره اوردم میگه جعبه فرمان مشکل داره تعمیر کار نداریم لوازم داد که ببرم بیرون تعویض کنم اجرت 400 هزار تومان از من گرفتن فاکتور اوردم میگه به ما ربطی نداره. یک هفته بعد اوردم جلوبندی مشکل داره باز میگن تعمیرکار نداریم. یکی نیست رسیدگی کنه یا پاسخگو باشه? اسدالله پور هستم از استان گلستان گرگان.

۱۳۹۷/۷/۸سلام من غلامحسین رستمی درتاریخ ۲۴ فروردین ۹۶خودرو لیفان ۸۲۰ ثبت نام کردم وقرار شد که در مردادماه دعوتنامه صادرشود و شد و مابقی مبلغ را واریز کردم گفتند یکماه ماشین تحویل میدهند در غیر اینصورت تأخیر پرداخت خواهد شد بعد از گذشت دوماه درتاریخ ۷آبان ۹۶خودرو رسید و قرار شد بابت این دوماه که ۸۸میلیون تومان بوده تا کنون پرداخت نشده هروقت با تهران تماس میگیریم می گویند تو نوبت هستید الان درست یکسال گذشته و اقدامی صورت نگرفته از نمایندگی ۱۶۰۲ دیر بوشهر با شماره ۱۹۴۸۱۱ ثبت نام کردم خواهشمنداست پی گیری فرمائید درضمن از خدمات پس از فروش این نمایندگی بشدت ناراحت هستم اولا جواب تلفنها نمیدهند ثانیا خودرو من دچار حادثه شده الان ۱۲روز هستش که در همان نمایندگی خوابیده هر روز به ما میگه دوروز دگه درست میشه قطعات اومده الان یک هفته فقط میگه باید صافکار خودرو را ببینه دگه این دو سه روز نه جواب تلفن میدن نه پیامهایم فقط اسباب ناراحتی مشتریان شدند من نام شخصی را نمیگویم ولی مدیریت این نمایندگی بسیار ضعیف و غیر قابل تحمل است درصورت آنان باید یک بازاریاب خوبی باشند تا مشتریان دیگر را جلب نمایند تأسف میخورم که خودمان به خودمان رحم نمی کنیم تشکر میکنم که پیگیری نمايید

۱۳۹۷/۷/۸سلام

۱۳۹۷/۷/۱۱سلام علیرضاخسروی مالک خودروی جک اس5اتومات مدل96هستم درتاریخ96/11به نمایندگی کرمان موتورمشهدبیک خراسانیمراجعه کردم ایرادکمک های جلوخراب بودبعدازسه مرحله ازمایش کارشناس وتعمیرکارسفارش قطعه داده شدوگفتن هرموقع امدخبرمیدیم بعد7ماه که رفتم امدم گفتن قطعه برای شماامده دیروزدوباره کارشناس بازدیدکردوگفتن فردابیاتعویض کنیم امروزازصبح ساعت8تا10نگهداشتن منو بعدمیگن کمک هات سالمه یکم صدامیده اشکال نداره تعویض نمیکنیم باتشکراگه جوابمو بدین

۱۳۹۷/۷/۱۱سلام قره ویسی هستم مالک لیفان620هستم متاسفانه نمایندگی 1402 باغستان کرج خودرو بنده رو بجایی که ابرو برایش بکشند چشمش را هم کور کرده اند شرح ما وقع اینچنین است که : مورخ 27/06/1397ساعت 12:30( سه شنبه) به دلیل نشتی و روغن ریزی از زیر ماشینم به نمایندگی کد1402 صفری واقع در کرج باغستان غربی مراجعه نموده و پس پذیرش اعلام شد، فشنگی روغن ماشین خرابه و باید تعویض شده و ما نداریم اگر از بیرون تهیه کنیم حدود 270الی280هزار تومان هست و اگر بعد از تعطیلات باشه باید درخواست بدهیم بیاد حدود150هزار تومان میشه و بنده توافق کردم از بیرون تهیه و ماشین درست شود.(به دلیل نذری داشتن در شهرستان و حتما باید می رفتم) در ساعت 17:10همانروز ماشین به قول آنها بدون اشکال با هزینه 8،500،000ریال!!!تحویل شد ما هم با خیال راحت بار سفربسته و اقلام نذری که قرار بود در شهرستان توزیع کنیم پشت ماشین گذاشتیم و حدود ساعت 18:30 به سمت شهرستان نهاوند حرکت نمودیم غافل از اینکه ماشین مشکل دارد و ما بی خبریم! در طول مسیر چندین ماشین با چراغ و بوق زدن ما را متوجه نمودند که از داخل ماشین دود زیادی بلند می شود و ما کنار جاده توقف نموده کاپوت را بالا زده و دیدیم اطراف موتور، سرسلیندر و کاپوت ماشین بشدت از روغن خیس شده و روغن زیادی روی محل وصل شدن اگزور به موتور ریخته و بوی بدی بلند شده و دود زیادی می کند! بنده هم روغن های ریخته شده را خشک نمودم و حدود یک ساعت منتظر شدم تا اگر نشتی یا روغن ریزی دارد مشخص شود و دیدم هیچ روغنی از زیر ماشین نمی ریزد وقتی خیالم راحت شد مجددا حرکت کردم تا ساعت حدود 01:30بامداد چهارشنبه مورخ28/06/1397 که بالای گردنه آور زمان نرسیده به نهاوند ماشین به خِرخِر افتاد و متوقف شد! ماشین را به کنار جاده رسانده کاپوت را بالا زدم دیدم آش همان آش و کاسه همان کاسه است! یعنی باز موتور خیس اطراف سرسیلندر خیس و... وقتی گیج موتور رو کشیدم دیدم موتور خالی از روغن و خشک خشک است! با شماره 02142724 تماس گرفته و با آقای پیامی صحبت و شرح ماوقع اطلاع داده شد ایشان فرمودند با این توضیحات به احتمال زیاد موتور یاتاقان زده و ماشین حتما به نمایندگی برگرداننده شود و سهل انگاری بررسی و کلیه هزینه های تعمیرات به علاوه هزینه جرثقیل پرداختی از طرف نمایندگی باید پرداخت شده و ماشین تعمیر شده سالم تحویل گردد. بنده هم همین کار را کردم و ساعت حدود 02:30بامداد با اجاره یدک کش و با هزینه 7،500،000ریال ماشین را به سمت کرج انتقال داده و ساعت حدود12:30چهارشنبه 28/6/1397(ظهرتاسوعا) ماشین را به درب نمایندگی 1402رساندم در همان لحظه آقای صفری در محل حاضر بود و مکانیک ایشان کاپوت را بالا زده و شرکت محترم کرمان خودرو شنبه: 31شهریور1397 واحد رسیدگی به شکایات ساعت:09:30صبح صفحه : دوم پیوست: سه صفحه اظهار داشتند که نشتی از اطراف سر سلیندر و از محل تعویض واشر سرسیلندر می باشدو آقای صفری ضمن ارائه فرم پذیرش خودرو فاکتور یدک کش هم گرفتند و گفتند تا عصر حتما درست می کنیم تماس می گیریم که بیایید ببرید و به شهرستان برسید. متاسفانه این وعده عملی نشد تا روز جمعه که بنده با ایشان حدود ساعت 17:30عصر مورخ 30/06/1397 تماس گرفتم و ایشان در کمال نا باوری مطلبی را به بنده اعلام نمودند که خیلی تعجب نمودم! آقای صفری اظهارداشتند ماشین بررسی شده و یک ترک ظریف زیر پیچ کارتل روغن هست و دلیلش این است که در جاده یک سنگی یا چیزی شبیه آن بهش خورده و شنبه بیایید تا به شما نشان بدهیم بنده زیر بار این حرف نرفتم و همان روز بازبا شماره 02142724تماس گرفتم و فرمودند روز شنبه با همین شماره تماس بگیرید و اعلام نمایید. و بنده امروز شنبه 31شهریور1397ساعت حدود08:15صبح تماس گرفتم و به کارشناس کد332 مطلب را عرض کردم که ایشان پس از شنیدن توضیحات اول فرمودند کارشناس ما همان نمایندگی است بگذارید درست شود و تحویل گردد بعد مشکلی بود اعلام کنید که بنده اعتراض کردم به ایشان که بنده از قاضی شکایت دارم شما ما را باز به قاضی حواله می دهید برای دادرسی؟عجب!!! گفتم اگر ماشین تعمیر شود دیگر چطور کارشناس می تواند تشخیص دهد حرف بنده صحیح است یا حرف نمایندگی؟ وقتی که ایشان دیدند بنده قانع نشدم و اصرار کردم برای مراجعه یک کارشناس خارج از آن نمایندگی و اصرار فراوانم را گوش دادند و گفتند چند لحظه پشت خط بمانید و بنده هم منتظر شدم تا اینکه ایشان فرمودند نامه ای تهیه شود به همراه فاکتورها به شماره 02144607461 فکس شود تا پیگیری کنیم. و ما هم همین کار را انجام داده و این شرح ما وقع را تهیه نموده و ارسال نموده ایم. حال از آن شرکت محترم تقاضا مندم بر اساس اصل مشتری مداری و اینکه همیشه حق با مشتری است و اصل برائت که می گوید افراد راست می گویند مگر اینکه خلافش ثابت شود این شکایت بررسی شده و احقاق حق گردد. در غیر اینصورت اگر احقاق حق نشود و بنده به حق خود نرسم قطعا از طریق خود شرکت لیفان اقدامات لازم را بعمل خواهم آورد و گزارش این مورد را به اطلاع مسئولان آن شرکت خواهم رساند. با احترام پرویز قره ویسی شنبه 30شهریور1397 ساعت 09:30صبح جالبه بعد از 16 روز پیگیری امروز 11 مهر 97 ساعت 17:20با شماره 02191005481 خانمی به بنده زنگ زده و گفت که کارشناس ما پیگیری کرده و طبق نظر نمایندگی هزینه بر عهده شماست!!! واقعا متاسفم که در چنین مملکتی نفس می کشم و زندگی کردن پیشکش. و فقط آیه شریفه قرا« را در جواب می گویم که فرموده : سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ ستم پیشگان خود بدانند زود كدامین مكان است جای خلود هر كه تیغ ستم كشد بیرون فلكش هم بدان بریزد خون بنده از طریق مقامات قضایی شکایت خواهم کرد و اگر به نتیجه نرسم ناچاراً برخلاف میل باطنی ام به کمپانی لیفان در چین شکایت خواهم برد از کزمان خودرو تا نمایندگی و هر کس که در ارتباط بوده شکایت خواهم کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۵سلام من ليفان 820 دارم ارديبهشت تحويل گرفتم بعد از دو ماه به نمايندگى سليمانى پور شهر رى مراجعه كردم گيربوكس صدا ميداد بعد از چند ساعت تماس گرفتن به من گفتن ماشين اماده رفتم گفتن اين صدا از گيربكس نيست از جاى ديگه بعد ما بايد زنگ بزنيم شركت ببينيم گارانتى داره مشكلتون برطرف كنيم بعد در تاريخ 97/6/24 يدفعه ماشين در تونل توحيد خلاص كرد با بدبختي بردم نمايندگى سليمانى پور 1708 بعد دو روز تأييد كردن گيربكس بايد عوض بشه تأييد تعويض تاريخ 97/6/31 صادر شده ولي من الان 97/7/15ماشين در نمايندگى هيچكس جواب گو نيست كه درست جواب بده

۱۳۹۷/۸/۵سلام.من97/06/10 ماشینم که یک لیفان 620 میباشد رو بردم نمایندگی 1709 تهرانپارس. ماشینم مشکل برقی داشت کامپیوترش سوخته بود و سپر جلو هم شکسته بود تا الان درست نشده.چندین بار تماس گرفته و به ما گفتند که شما باید اول کل هزینه تعمیر و لوازم رو بدین تا ما شروع به تعمیر کنیم و من گفتم شما هر موقع تعمیر کردین من هر مبلغی فاکتور شده پرداخت میکنم .بالاخره با ما 97/07/15تماس گرفتن که ماشینت رو بیا ببر درست شده و هزینه تعمیر و لوازم3/700میلیون شده وگرنه میفرستیم پارکینگ عمومی.من چون شهرستان ساکن بودم بالاخره97/07/30 به نمایندگی مراجعه کردم و مسئول ترخیص گفت که ماشین آماده است و تصویه کنید و ماشین رو ببرید من1میلیوت تومان پرداخت کردم تا بقیه رو همسرم به حساب واریز کند ولی در کمال ناباوری فهمیدم که ماشین اصلا تعمیر نشده و هیچگونه تعمیری انجام نشده است و در کمال تعجب به ما گفتند که این مبلغ هزینه پارکینگ بوده که از شما گرفته شده ماشین رو ترخیص کنید هر جا دوست دارین ببرین تعمیر کنید.شما اول باید پول تعمیر و لوازم رو پرداخت میکردین تا ما اتومبیل شما رو تعمیر کنیم.بخدا از این شراط که کرمان موتور به من دارد تحمیل میکند جونم به لبم رسیده ضعیفترین خدمات برای کرمان موتور میباشد که با کارمندهای دروغگوی خود سعی در پرکردن ناحق جیبهای خود میباشند.من کل سرمایه ام همین ماشین بوده که با آن کار میکردم و خرج خانواده 7نفریم را میدادم حالا پس از 2ماه سرگردانی و تعمیر نشدن باید 1میلیون هم هزینه پارکینگ بدم.هیچ کدوم هم حوابگو نیستند بخدا درمانده ام یکی منو راهنمایی کنه چکار کنم

۱۳۹۷/۸/۷با سلام من در تاریخ 97/7/11 با تعدادی نقص به نمایندگی زیبایی اهواز بردم .این نواقص شامل پمپ بنزین ،اینه بغل و.. است که کارشناسان آن نمایندگی به دلیل نبود قطعه درخواست تامین قطعه نمودند با وجود نزدیک به یک ماه از درخواست و پیگیریهای اینجانب از نمایندگی و مرکز هنوز این قطعات تامین نشده اند .خودرو اینجانب لیفان 820 می باشد.

۱۳۹۷/۸/۱۴باسلام بنده به این نتیجه رسیدم تو این مملکت خر سواذ بشیم بهتر که بریم خودرو بخریم 10روزه خودروتونمایندگی خوابیده هیچ کس جواب کو نیست قطعه خراب خودشونم برام.ن نمیفرستن تا درست کن

۱۳۹۷/۹/۱۲سلام با وجود گذشت بیش از دو ماه از درخواست تامین قطعه هیچ شخصی جوابگو نیست .میشه بفرمایید این گارانتی به درد چه کاری میخوره .نه نمایندگی و نه مرکز جوابگو نیست .

۱۳۹۷/۸/۲۶سلام.نمایندگی میناب .پور باقری ۳۸۰۳ برای تحویل پلاک ۳۰هزار تومان از من مشتری می خوان. و۱۰۰هزار تومان بابت جریمه عدم ارسال مدارک. که نمایندگی خودش تاخیر داشته و مشکل از نمایندگی پور باقری بوده . ما دقیقا روزی که اعلام کردند .تکمیل وجه کردیم.و همه مدارک رو تحویل دادیم و هیچ مشکلی نبود. حالانمایندگی پلاک و مدارک رو تحویل نمیده و میگه جریمه رو شما بدید .چون ماشین گرون شده .و شما سود کردید. این حرف زوره.وناحق .لطفا رسیدگی کنید .مشکل ما حل بشه و پلاک ومدارک ما رو بدهند.ممنون.

۱۳۹۷/۹/۱۴باعرض سلام نزدیک به ۲۲ روزه ماشین لیفان ایکس ۶۰ در نمایندگی ۳۰۰۱ کرمان پذیرش شده ماشینم تصادفی است بعد از ۲۰ روز هنوز نمایندگی نتونسته دو تا درب و یک سپر جور کنه برای تعویض بدنه سمت شاگرد این چه نمایندگی هست که قطعه نداره منظور کرمان موتور از اینکه رعایت حقوق مصرف کننده چیه؟ من باید از چه طریق پیگیری کنم

۱۳۹۷/۹/۱۶سلام بنده مالك ليفانx50اتومات هستم كه ازتاريخ٩٧/٠٥/٢٥ماشينم توي نمايندگي رضايي شهركرد خوابيده تادوماه بمن گفتن مشكل شافت كلاج داره كه بعدازدوماه پيگيري قبل ازاينكه قطعه بدستشون برسه مجددا اعلام كردند ماشين گيربكس كامل ميخواد تا به تاريخ٩٧/٠٩/١٦وهنووزم هيچ خبري نيست ومتاسفانه هيچ كسي هم جوابگونيست من نميدونم چراوقتي عرضه ندارن كاري رو انجام بديم وارداون عرصه ميشن نه نمايندگي جواب درستي ميده نه شركت كرمان موتور الان توي اين همه مدت كه من ماشينم توي يه شهرديگه خراب شده وخودم ساكن بندرهستم وچندين بارخواهش كردم پيگيركارم باشن ولي بازم هـيچكاري انجام نشد.جالب اينه كه وقتي هم تماس ميگيريم كه بامسئولتون بايد صحبت كنم ميگن بايدحضوري بياين ودفترشون تلفن نداره😁نميدونم اونا ازپشت كوه اومدن يا فكرميكنن مردم مسخره اونان.يكم درك ندارن.وواقعابي ملاحضه هستن

۱۳۹۷/۹/۱۸سلام کرمان موتور فقط یه نمایندگی 1720بدخشان داره که پرچمه همشونو برده تو گ .... فاکتور بالا شکایت زیاد جنس متفرقه من خودم 2بار خدمات گرفتم هربارم شکایت کردم پولم اضا فشو پس دادن دزدکرمان موتور اگه نظارت داشت تا الان این دزدو جمش میکرد خود مسئولنش امتحان کنه ببین ن درست یا نه لوازم تسمه تایم دست دوم میندازه

۱۳۹۷/۱۰/۹ضمنا قبلا شنیده بودم کرمان موتور با مشترياش خوب حساب نمیکنه،مثلا پسر خاله ام آل انتها ثبت نام کرد چون قيمتش رفته بود بالا گفتن بیا جک بگیر یا انصراف بده، با تين برخوردها غیر از بدنام چیزی برای کرمان موتور نداره،اعتماد مردم به راحتی به دست نمیاد

۱۳۹۷/۱۰/۹سلام، من یک جک اس 5 ثبت نام کردم قرار شد قیمت روز بهم بدن موقع ثبت نام قیمت کارخونه 123500 بود بعد از يه مدت قیمت را 231500 اعلام کردن من هم از ثبت نام پشيمون شدم چون بیرون با 200 ميشد صفرن را خرید، انصراف دادم رفتم پولم را بگیرم نمایندگی گفت چون انتقال بیش از 50 ملیون مشکله طول میکشه،الان 25 روز هست میگذره، زنگ میزنم ميگه چک آماده نیست، بعد هم تز تاریخ انصراف سودی تعلق نمیگیره، حالا ما يه غلطی کردیم ثبت نام کردیم این چه ظلمي هست که درحق مشتری میکنید؟حداقل 2 ملیون سود بانکی بهش تعلق ميگرفت،جالب اینجاست که زنگ زدم تهران ميگه داره کارش انجام ميشه، خدا ازتون نگذره که حق مردم را پایمال میکنید

۱۳۹۷/۱۰/۱۶اول اینکه گارانتی کرمان خودرو یعنی ضرر خالی . دوم نمایندگی 1713تهران نروید برید بدبخت می شوید من دوره های اس 5 دنده ای رفتم .روغن نامرغوب به قیمت لیتری 29هزار تومان .ترمز درب را تعویض کردم کل درب را نابود کردند و ترمز خودم را مجددا نصب کردند .خلاصه ماشین را بدون گارانتی بخرید سود بردید و نمایندگی 1713خیابان دماوند بعد از اتوبان امام علی متعلق به خانم هژبری

۱۳۹۷/۱۰/۱۶اول اینکه گارانتی کرمان خودرو یعنی ضرر خالی . دوم نمایندگی 1713تهران نروید برید بدبخت می شوید من دوره های اس 5 دنده ای رفتم .روغن نامرغوب به قیمت لیتری 29هزار تومان .ترمز درب را تعویض کردم کل درب را نابود کردند و ترمز خودم را مجددا نصب کردند .خلاصه ماشین را بدون گارانتی بخرید سود بردید و نمایندگی 1713خیابان دماوند بعد از اتوبان امام علی متعلق به خانم هژبری

۱۳۹۷/۱۰/۱۶اول اینکه گارانتی کرمان خودرو یعنی ضرر خالی . دوم نمایندگی 1713تهران نروید برید بدبخت می شوید من دوره های اس 5 دنده ای رفتم .روغن نامرغوب به قیمت لیتری 29هزار تومان .ترمز درب را تعویض کردم کل درب را نابود کردند و ترمز خودم را مجددا نصب کردند .خلاصه ماشین را بدون گارانتی بخرید سود بردید و نمایندگی 1713خیابان دماوند بعد از اتوبان امام علی متعلق به خانم هژبری

۱۳۹۷/۱۰/۱۷با سلام عرض خسته نباشید. ماشین بنده جک جی 5هست وبا ماشینی که از پشت با ماشینم برخورد کرده خسارت دیده و سپر عقب کامل و چراغ خطر لازم دارد، به نمایندگی کرمانتور شهرضا (گلابی) مراجعه کردم و برای خرید قطعات خسارت دیده درخواست دادم، به من گفته شد که ما قطعات بیرون از نمایندگی نمیدهیم و باید ماشینتان را به نمایندگی بیارورید تا همین جا درست شود، در صورتی که من با توجه مدل ماشینم و ظرافتی که برای صاف کاری نیاز دارد و همچنین صاف کار و نقاش مورد نظرم یکی از بهترینهای شهرضا هستند لزومی نمیبینم از صافکار و نقاش اجباری نمایندگی برای ترمیم ماشینم استفاده کنم. 1.چرا نمایندگی برای مشتری خود احترام قائل نیست و قطعه مورد نظری که نیاز دارد را در اختیارش قرار نمیدهد 2.چرا نمایندگی برای مشتری ماشین کرمانوتور تایین تکلیف میکند و مشتری را اجبار به قبول صافکار ونقاش داخل نمایندگی مینماید 3.تملک ماشین از اینجانب است چرا برای ماشین شخصی بنده نمایندگی تصمیم گیرنده باید باشد. 4.تفاوت قیمت داخل نمایندگی و فروشگاه های داخل شهر مبلغ بسیار زیادی است، چرا؟؟؟ با توجه به این موضوع که بیمه خسارت دهنده تاکید بر این دارد که باید فاکتور نمایندگی پیوست باشد، بنده را راهنمایی کنید. سپاسگزارم

۱۳۹۷/۱۰/۲۰با سلام , بنده مرداد 1397 یک هیوندا اکسنت از شرکت تحویل گرفتم , متاسفانه دو هفته قبل تصادف کردم و ماشین چپ کرد و چند دور چرخید , متاسفانه فقط دو تا ایربگ جلو عمل کرد و ایربگهای پرده ای اطراف باز نشدن و پسر 3 ساله ام از ماشین بیرون افتاد و فوت شد . می خواستم بدونم اصلا امکان شکایت از شرکت بابت باز نشدن ایربگ وجود داره , یا اگه شکایت کنیم به نتیجه ای میرسیم ؟ قطعا اگر ایربگهای اطراف باز میشد این اتفاق نمی افتاد

۱۳۹۷/۱۰/۲۲سلام، من یک جک اس 5 ثبت نام کردم قرار شد قیمت روز بهم بدن موقع ثبت نام قیمت کارخونه 123500 بود بعد از يه مدت قیمت را 231500 اعلام کردن من هم از ثبت نام پشيمون شدم چون بیرون با 200 ميشد صفرن را خرید، انصراف دادم رفتم پولم را بگیرم نمایندگی گفت چون انتقال بیش از 50 ملیون مشکله طول میکشه،الان 25 روز هست میگذره، زنگ میزنم ميگه چک آماده نیست، بعدش هم ميگن از تاریخ انصراف سودی تعلق نمیگیره درصورتيكه طبق ماده 38قرارداد از تاريخ تاخير تا تاريخ انصراف بايد سود محاسبه و پرداخت بشه، حالا ما يه غلطی کردیم ثبت نام کردیم این چه ظلميه که درحق مشتری میکنید؟حداقل 2 ملیون سود بانکی بهش تعلق ميگرفت،جالب اینجاست که زنگ زدم تهران ميگه داره کارش انجام ميشه، ولي مدت و زمان بازپرداخت رو نميگن تو روز روشن داريد از دزدي ميكنيد و با پول مردم بدون هيچ سودي يا كمترين سود داريد استفاده ميكنيد خدا ازتون نگذره و به بدترين شكل ممكن خدا بزاره تو كاستون که حق مردم را پایمال میکنید

۱۳۹۷/۱۰/۲۹سلام بنده در تاریخ 97/06/10 ثبت نام غیر قطعی s5نمودم ، که متاسفانه با توجه به اعلام قیمتهای جدید ، در تاریخ 97/09/27 انصراف دادم و با توجه به ماده 38 قرارداد ، مطابق بخشنامه حداکثربایستی ظرف مدت 30 روز وجه ثبت نامی مسترد گردد ولی متاسفانه با مراجعه به نمایندگی 2001 عاکف مشهد ضمن برخورد بسیار بد اظهار نمودند حداقل 45 روز طول میکشد ؟!!!!! متاسفانه ضمن خلف وعده هیچگونه حقی برای مشتری قائل نیستید

۱۳۹۷/۱۱/۶شرکت کرمان موتور دزد و کلاهبردار در روز روشن است پست تر از خودشان من ندیدم

۱۳۹۷/۱۱/۷من 1397/09/13 انصراف دادم اما هنوز بعد از 2ماه پولمو بهم ندادند میگن معلوم نیست کی بدیم خواهشا اشتباه ما را تکرار نکنین با این شرکت هیچ مراوده ای نداشته باشین

۱۳۹۷/۱۱/۶به مدت دوماه متوالي براي يك مشكل ماشين رو دو يا سه بار به نمايندگي مشايخ در تهرانسر تهران بردم وپس از ان بعلت عدم رضايت از نمايندگي مشايخ به نمايندگي مركزي. هر دفعه بدون توجه به خواسته هاي من ودرج مشكلاتي كه من عنوان مي كنم در فرم پذيرش قطعه اي را تعويض مي كردند .مشكل ماشين 1-ريزش روغن و 2-روشن نشدن ماشين بود. قبل از آن لنت و ديسك و صفحه را هم عوض كرده بودم .كاسه نمدها عوض شدمشكل حل نشد .پولوس سمت راست عوض شد مشكل حل نشد.پوسته گير بكس عوض شدو دو بار باز و بسته شد و بابت هر بار باز و بسته شدن در فاصله زماني ده روزهزينه جداگانه اي اخذ شد.شمع ها عوض شد تا اينكه تصميم به فروش ماشين گرفتم ....واقعا متاسفم كه اسم خدمات پس از فروش يا صداي مشتري يا گارانتي روي خود گذاشته ايد .كاش يك مدير با كفايت در ان مجموعه كار ميكرد كه صداي مشتري را مي شنيد ....شما كه حرف خود را نقض مي كنيد و به روشني از خدمات قابل ارائتون دزدي مي كنيد و جواب مشتري را نمي دهيد چطور توقع داريد مشتريان بيشتري جذب كنيد .چطور كار مشابهي كه در دوره زماني كمتر از دو هفته را روي خودر وي من انجام داده ايد و گفتيد تا 10000كيلومتر گارانتي داره رو نمي پذيريد و شامل گارانتي نمي شه ....دزدي فقط بالا رفتن از ديوار مردم نيست اقاي مثلا مدير.....شما كه عضوي از اين جامعه تا خرخره در فقرو فشار اقتصادي و ........هستيد اگر خودتان به عنوان يك مسئول كلاه هموطنت را برنداري مردي ....والا كه حق مردم خوردن كه در شركت شما رواست .....من ادرس و شماره تماس گذاشتم و منتظر پاسخ ي مدير با كفايت هستم

۱۳۹۷/۱۱/۸ سلام بنده در تاریخ 97/06/10 ثبت نام غیر قطعی s5نمودم ، که متاسفانه با توجه به اعلام قیمتهای جدید ، در تاریخ 97/09/21 انصراف دادم و با توجه به ماده 38 قرارداد ، مطابق بخشنامه حداکثربایستی ظرف مدت 30 روز وجه ثبت نامی مسترد گردد ولی متاسفانه با مراجعه به نمایندگی 2006 مشهد و تماس با تهران بعد از گذشت 50 روز با توجه که اینجانب شدیدا به این پول نیاز دارم ضمن خلف وعده هیچگونه حقی برای مشتری قائل نیستید واظهار میدارند که باید صبر کنی لازم به ذکر است که محاسبه سود تا 97/9/21 انجام شده و بنده نمدانم این دزدی آشکار را باید کجا شکایت کنم علی اکبریان ودیعه 256518

۱۳۹۷/۱۱/۱۰سلام بنده در تاریخ 97/9/1 به نمایندگی 3403 مراجعه کردم برای سرویس 35هزار تعویض روغن فیلتر بنزین و فیلتر روغن انجام شد برا ماشین فقط تعویض فیلتر روغن فاکتور شرکت کرمان موتور صادر شد و فیلتر روغن و بنزین رو به ترتیب به قیمت 61000 ، و 42000 هزار تومان با فاکتور دست ساز خود نمایندگی ازمن بعلاوه مالیات پول گرفت ، بنده فهمیدم که این کارش خلاف چیزی نگفتم در همان روز توپی چرخ عقب رو برام سفارش داد چون مهندس فنی گفت خرابه بعد دو ماه شرکت با گارانتی به نام ماشین من فرستاد رفتم برا تعویض همون مهندس میگه مشکلی نداره از لاستیک ماشینه برام تعویض نکرد و وقتی اعتراض کردم قطعه گارانتی ماشین من رو چکار میکنی گفت می بندیم رو یه ماشین خراب ، میدونم این هم خرافه، پاساژ توربو شارژ برام عوض کرد زده چن تا پیچ رو شکسته تراشکار آورده پولش رو میگه شما حساب کن ، سر صبح که بردم گفت چن تا پیچ می بره ، میدونم چون باز کردنش مشکله خودشون می‌کشنن الان اون پیچ هرز شده مجبور شدم خودم عوض کنم رفتار پرسنل که افتضاح بود ، ولی صاحب شرکت آقای میر خداوندی آدم خوبیه این پرسنل هستند که مطمئنا زیر سؤال میبرنش درخواست رسیدگی دارم، بنده قاضی هستم ، رسیدگی نشد از دادگستری اقدام می کنم 09363434336 ،،،، ماشینم اس 5 به شماره شاسی 116393

۱۳۹۷/۱۱/۱۲سلام رسیدگی صفر یعنی فقط میگن صبر ۵۰ روزه می‌خوان یک گیربکس بدن ماشین ۳۵۰۰۰ًتا رفته یک مشت بی کفایت دور هم جمع شدن اما اینجوری نمیمونه مثل خودتون باید رفتار شه

۱۳۹۷/۱۱/۲۴سلام گرچه هرچه فریاد بزنیم صدامون جایی نمیره ولی بازهم میگیم شماکه نمیتونین گارانتی یک خودرو رو تضمین کنین چرا میفروشین چندماهه توی نوبت تعویض سنسور سرعت عقب لیفان 820 هستم هیچکس جواب نمیده میگن قطعه نیست باصدای مشتری وشکایات هم مکاتبه کردم خبری نشد واقعا میخواین با این مشتریانتون چیکارکنین رفتارتون واقعا واقعا زشته

۱۳۹۷/۱۱/۳۰نمایندگی نیلی اصفهان نرسیده به بهارستان روبروی شهرک آزمایش . بدلیل سوختن واشر سرسیلندر لیفان ایکس 60مراجعه کردم. 2 ماه خودرو من را خواباند. حدود 11/8 میلیون تومان خرج روی دست من گذاشت. تعداد زیادی از قطعات سالم را بدون دلیل تعویض کرد. روز بعد از تحویل دوباره خودرو من خراب شدو بخاری از کار افتاد.به تعمیر کار شخصی مراجعه کردم و متوجه شدم که واتر پمپ کهنه و خراب است. در حالیکه نمایندگی واتر پمپ نو را که من به قیمت 650 هزار تومان خریده بودم را برداشته و یک واتر پمپ کهنه را به جای آن نصب نموده است. صفحه کلاج را هم بی دلیل تعویض نموده و یک صفحه سوخته از یک خودرو دیگر را به عنوان داغی به من داده که مربوط به خودرو من نبوده است. ترموستات خراب را هم روی موتور گذاشته و هزینه نو را گرفته و........خدا کند کسی به فریاد مردم برسد.

۱۳۹۷/۱۲/۵باسلام بنده جک اس فایو اتومات دارم مدل 96که مجموعه گیربکس ودیفرانسیل دارای صدای زوزه هست.چند بار بردم نمایندگی آقای زارعی در سه راه شیر پاستوریزه جاده قدیم کرج(تهران) سری اول یه کارشناس جوانی بودکه روی ماشین کار کرده بودوزمان تحویل به من گفت گیربکس صدای غیرعادی داره ولی چون کارکردماشین خیلی کم بودفرمودندببرید استفاده کنید ببینیم صدا بیشتر میشه یا خیر تا بعد تصمییم بگیریم به غیراز صدا چند تا ایراد دیگه هم مربوط به همین گیربکس بود که همه رو پذیرفت وما هم خوشحال گفتیم بابا عجب شرکتی هست این کرمان موتور؛چند وقت بعد برای سرویس اولیه بردم یه کارشناس دیگه ماشین و تحویل گرفت و جریان رو گفتم و تاکید کردم همکارتون اینجوری گفته که یکدفعه کارشناس جدیدبا ناراحتی گفت آقا ماشین مگه چند کیلومتر کارکرده شما اینقدر ایراد میذاری روش؛ .خلاصه زیر بار نرفت و تازه فهمیدم کجا اومدم واز کجا ماشین خریدم خلاصه اینو بگم که بنده قبل ازحرکت با ماشین اول صدای رادیو رو زیاد میکنم و خودمو میزنم به کوچه علی چپ؛بدین ترتیب مشکل حل میشه دوستانی هم که مشکل دارند یه جوری مثل من راه حل پیدا کنن و دیگه مزاحم شرکت محترمه کرمان موتور نشن چون اونا کارهای مهمتری دارند.دست آخر بگم که روزی نیست که به خودم لعنت نفرستم به خاطر خرید از این شرکت که البته بقیه شرکتهای خودروساز از این بهترنیستند. با تشکر از مدیر یت محترم سایت.(ازماست که برماست)

۱۳۹۷/۱۲/۲۵سلام، من جک اس فایو دارم،استیل پنجره جلو (همون شبکه روی سپر) خود به خود جدا شده،بردم نمایندگی بهمنی تبریز میگن شامل گارانتی نمیشه، مگه اینم به قول شما لوازم مصرفی؟؟؟

۱۳۹۸/۱/۱۵سلام بنده جک اس فایو دارم ایام نوروز رفتم جزیره قشم که از ناحیه گیربکس دچار مشکل شد به نحوی که دنده عقب کلا حرکت نمیکرد و حرکت به جلو هم از دنده 1 یکمرتبه به 3 میرفت و ودر همین حد بود با امداد خودرو مربوطه تماس گرفتم گفتند چون ما در قشم نمایندگی نداریم خدمات هم نمیدهیم خودتون ماشین را بیاورید بندر عباس تا ماشین یدک کش را بفرستیم در ضمن طبق نظر امداد خودرو ماشین نباییستی حرکت داده شود بنده با هزینه شخصی خودم و مبلغی بالغ بر 6000000تومان خودرو را تا اسکله بندر عباس انتقال داده و پس از تماس با امداد خودرو پس از گذشت 4 ساعت خودرو به نمایندگی بندر عباس انتقال داده شد از تاریخ دوم فروردین تا این تاریخ که 15 فرودین میباشدبا تماس های مکرر با تهران و نمایندگی مربوطه با ارسال قطعات جانبی مشکل برطرف نشده طبق اظهار نظر نمایندگی مربوطه این خودرو نیاز به گیبکس کانل دارد ولی متاسفانه شرکت کرمان موتور کارشناسان تهران زیر بار نمی روند ضمنا این ماشین 21000 کیلومتر کار کرده و اصلا خدمات این شرکت خوب نیست فقط میخاهند از مردم پول بگیرند انقدر از این موضوع خسته شدم که منتظرم ماشین درست بشه و بفروشمش 10 روز تو قشم و بندر عباس با زن و بجه ما را علاف کردن بعدش میگن تا بعد از تعطیلات صبر کن بنده از این شرکت شکایت دارم ولی نمیدونم چه جوری پی گیری کنم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

۱۳۹۸/۱/۱۵ با احترام اینجانب در آذر ماه سال 1396 و در نمایندگی کرمان موتور واقع در مرکز استان ایلام مبادرت به خرید اقساطی یک دستگاه خودور جک اس فایو شاسی از آن شرکت نموده ودر این مدت بصورت مداوم ومرتب و با مراجعه به نمایندگی واقع در شهرستان ایلام نسبت به معاینه دوره ای خودرو اقدام کرده ودر کیلومتر ده هزار وحین معاینه دوره ای گارانتی .توسط کارکنان نمایندگی ایلام لاستیک های جلو وعقب جایگزین همدیگر گردیدند . لیکن اکنون که کیلومتر بیست هزار خودرو می باشد بدلیل نامشخص لاستیک های جلو وعقب بگونه ای ساییده شده اند که تحت هیچ شرایطی قادر به رانندگی با خودرو نبوده واین در حالی است که هم خودرو وهم چهار لاستیک زیر خودرو ولاستیک زاپاس دارای مدت گارانتی بوده وعلت این امر نیز برای بنده مشخص نیست لذا با عنایت به اینکه اینجانب بصورت مرتب تعهدات خود منجمله پرداخت اقساط خودرو ومراجعه جهت معاینه دوره ای را به نحو احسن انجام داده ام این امر یعنی خوردگی وساییدگی شدید وزودتر از موعد لاستیک غیر متعارف بوده و برای بنده قابل قبول نمی باشد وشدیدا به این امر معترض بوده خواستار پیگیری هستم ..لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید که در این خصوص رسیدگی ونتیجه رابه اینجانب گزارش دهند خاطر نشان میگردد بخاطر وضعیت خیلی بد لاستیک ها قادر به حرکت دادن خودرو نمی باشم

۱۳۹۸/۲/۱۴با سلام بیش از 30 بار تماس گرفتم با شماره 42724 جهت پیگیری مبلغ جریمه تاخیری که بیش از 15 ماه از تحویل جک اس 3 میگذره ولی متاسفانه هر بار فقط یه جمله تحویلمون دادن واون اینکه ان شاا.. از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد . یعنی جمله ای بغیر از این بلد نیستند . در صورت امکان پیگیری فرمائید .

۱۳۹۸/۲/۲۱سلام الان ٥ماه خودرو جكs3 از شركت تحويل گرفتم بيشتر از ٢٠ بار تماس گرفتم بابت رم جي پي اس ولي متاسفانه هيچ كس جوابگو نيست و پيگيري نميكنه و ميگن نداريم و بايد تهيه كنيم خاك بر سر شركت كرمان موتور و مديرانش كه يه رم نميتونن تهيه كنن

۱۳۹۸/۳/۵سلام اینجانب خودرو جی 5 خودمو برای تعویض تسمه تایم به نمایندگی 1719 بردم به بنده گفتن که برای تعویض تسمه تایم باید همه تسمه ها و متعلقات باید تعویض بشه و بنده عرض کردم که به تازگی بقیه تسمه ها و متعلقات رو عوض کردم ولی نپذیرفتند . بعد از دو روز که برای تحویل مراجعه کردم فاکتور دو میلیون و دوست هزار به من نشان دادند که مبلغ مختصری برای تعویض شمع و صافی بنزین بوده و بقیه بابت تعویض تسمه ها . مسول محترم کرمان موتور کلاهتو بالا بزار . تو این آشفته بازار جلوی این ظلم هارو بگیر اگر احیانا خواستید پیگری کنید درتاریخ 5 خرداد 98

۱۳۹۸/۳/۱۲باسلام حدود 2ماه پیش سواری اکسنت از نفر اول تحویل گیرنده خریداری کردم لاکن بعلت عدم تحویل نمایندگی فندک وانتن کفی (موکتی )کسر داشت که پس از چندین مرحله مراجعه به نمایندگی مربوطه گفتند کسی اینها را تحویل نمیدهد اگر یک دستگاه این ماشین بود مبلغی قابل نبود ودر تیراژکارخانه مسلما این مبلغ رقمی میشود ومن که ساکن اهواز هستم والبته ماشین را از تهران خرید کردم بفرمایید چقدر باید هزینه کنم تا انچه که شرکت کرمان خودرو ازمن ویا دیگری بدون اجازه خورده است را پس بگیرم همانطور که گفتم ملغی نمیشود ولی چرا دروغ میگویند نمایندگیها در موقع تحویل از دادن رسید خودداری میکنند ووقت مراجعه هم وعده گل نی میدهند لطف کنید پاسخ بدهید از نمایندگی جاده کرج روبروی شماره گذاری خریداری شده

۱۳۹۸/۳/۱۲کرمان موتور در دعوت نامه های اخیر خود مجدداً 41 میلیون تومان قیمت جک S5 را افزایش داده است. آیا این مصداق کامل اجحاف به خریداران نیست که خودرو با سرمایه آنها ساخته خواهد شد. هم اکنون قیمت کارخانه بالاتر از قیمت بازار است. در واقع شرکت نه تنها قیمت خود را 5 درصد زیر قیمت بازار اعلان نکرده است؛ بلکه چند درصد بالاتر از قیمت بازار است. بایسبی شرکت در مبلغ تکمیل وجه خودروها که قرار است 60 روز دیگر تحویل دهد تجدیدنظر کند.

۱۳۹۸/۴/۱بنده ماشين ليفان ٦٢٠ رو بعلت كم كردن آب به نمايندگي جلالي كرمان موتور در گرگان به شماره٣٣٢٠ بردم گفتند از واشر سرسيلندره بعد از تعمير دو فاكتور داخلي خود نمايندگي با لوازم بهم دادند و يك فاكتور بيروني از تراشكاري كه بخشي از كار تعميركارو تو فاكتور تراشكاري اضافه كرده بودند كه دوبرار شده بود بااين حال ماشينو تحويل گرفتم باز مشكلش حل نشد دوباره باز كردن ميگن سرسيلندرت ترك داره !!!!!برو سر سيلندر بخر تعويضش كنيم يا اگه ناراحتي برو شكايت كن يكي از ضعيفترين نمايندگي هايي بود كه مراجعه كردم با پرسنل بسيار ضعيف و بي ادب واقعا جاي تاسف داره

۱۳۹۸/۴/۲سلام من با اینکه بعد از تهدید کرمان موتور بابت تکمیل وجه طی ۱۰ روز کاری وفسخ قرارداد ووعده سر کاری تحویل ۳۰ الا۴۵ روز کاری s5 هنوز نه جوابی از نمایندگی ونه از شماره ۰۲۱۲۴۷۲۴ دریافت نکردم وهی اپراتور حرف خودش رو تکرار میکنه پس کو مشتری مداری کرمان موتور.با این بدقولی هرکی بخواد ماشین جک بخر پشیمانش میکنم .

۱۳۹۸/۴/۸سلام جک اس ۵ اتوماتیک دارم مدل نود وهفت بیست هزار کار مجموع کلاچ میخاد ماشینم پانزده روزه تو نمایندگی بشتام اصفهان هستش به تهران زنگ میزنم درست جوابم را نمیدن جای تاسف داره که تهران پاسخو درست به بنده نمیدن خدمات کرمان موتور اصلا خوب نیست بیش از پانزده بار با کرمان موتور تهران صدای مشتریان زنگ زدم کیه خسارت بنده را بده جای تاسف داره

۱۳۹۸/۴/۹سلام لیفان 620 مدل 97 دارم یک ماهه موتور ماشین مشکل پیدا کرده و هنوز قطعات به دستشون نرسیده .نه محصولات کرمان موتور کیفیت داره نه خدمات پس از فروش.تا قبل از اینکه به خودم ثابت بشه قبول نمی کردم خودرو های چینی به درد نمی خورند اما الان باید بگم واقعا همینطوره .من تجربه ماشین های زیادی داشتم ولی این واقعا مزخرفه

۱۳۹۸/۴/۲۹سلام. بنده لیفان ایکس 50 دارم. دو هفته پیش بردم نمایندگی 2701 قزوین واسه تعویض تسمه تایم که گفتن سفت کن تسمه نداریم و عوض نکردن. چنتا ریزه کاری داشت که انجام دادن و ماشین رو که صبح تحویل داده بودم بعد از ظهر گرفتم. 3 - 4 روز بعد متوجه شدم که چرخ زاپاس ماشینم که نو بود رو عوض کردن و یه کارکرده رو گذاشتن به جاش. زنگ زدم گفتن اینجا عوض نشده ولی مطمئنم همونجا عوض شده. لطفا رسیدگی کنییییییییید.

۱۳۹۸/۴/۳۰با سلام در سرویس 30 هزار به نمایندگی گرگان اعلام کردم که موتور صدای اضافی چیک چیک داره که کارشناس فنی اومد و گفت یک قسمتی ایراد داره که در سرویس 40 هزار که تسمه تایم عوض میشه اونو برات عوض میکنم حالا که سرویس 40 هزار رو اومدم میگن گارانتیش تموم شده یه خورده پیگیری که کردم و گفتم که ایراد مال قبله آخرش گفتن خدماتی که دادیم مال سرویس هستش و به گارانتی ارتباطی نداره آخه یه سرویس باید دو میلیون و ششصد بشه بنظرتون در مورد فاکتور بطور صحیح اطلاع رسانی کردن واقعا تعویض بلبرینگ .... توسرویس انجام میشه واسه رسیدگی به این موضوع باید چکار کرد اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

۱۳۹۸/۵/۱۶با سلام.نمیدونم طرح شکایت اینجا رسیدگی میشه یا نه ولی من بیان میکنم.دو روز پیش ماشین جیلی gc6 رو بردم نمیندگی صمصامی قم که مشکل کمپرسور کولر داشت.بعد از دو روز به من زنگ زدن که ماشین درست شده.رفتم پذیرش یه برگه دادن که امضا کنم و مبلغی رو پرداخت کردم.سویچ رو تحویل گرفتم در ماشین رو که باز کردم دیدم در داشبورد کنده شده و روی صندلی عقبه و همه وسایل داخلش ولو شده.رفتم اطلاع دادم که بیان ببندن اومدن گفتن این شکسته و به ما ربطی نداره.بسیار برخورد بدی کردن.من گفتم من ماشین رو سالم از اینجا باید ببرم بیرون.ادعا میکنن که اسپری داخل داشبورد ترکیده و اینجوری شده.خیلی خنده داره.سویچ رو پرت کردن و گفتن ما ماشین رو تحویل شما دادیم و در نمایندگی رو بستن.ماشین من هنوز داخل نمایندگیه.لطفا رسیدگی کنید.

۱۳۹۸/۵/۱۹راستی یادم رفت خدمت دوستان عرض کنم این برگشت پول تا حداکثر یکماه طبق قراردادی است که خودشون برای مشتری نوشته اند ولی حتی به حرف خودشون هم اعتقاد ندارند. خدایا به همه‌ما رحم‌کن

۱۳۹۸/۵/۱۹بنام خدا. دوستم آقای مسعود آقا میری به شماره قرارداد ۲۵۷۶۶۰ در تاریخ ۹۸/۴/۱۰ از خرید جک s5 به خاطر قیمت غیر منطقی آن انصراف داد و قرار بود حداکثر یکماهه پول ایشان را پس بدهند ولی حدود یکهفته از این تاریخ گذشته و متاسفانه پول دوست ما را پس نداده اند و مرتبا" امروز فردا میکنند. به خدا این دوست ما داره خون گریه میکنه و هی میگه اینا میخواهند پول ما را بخورند. و من هی بهش دلداری میدم که ای بابا مگه شهر هرته . ولی پیش خودم میگم وقتی نظارتی روی کار این شرکت های خودرویی نباشه خوب این ها هم از آب گل آلود ماهی میگیرند و هر کاری که میخواهند میکنند . من نمیدونم چی بگم فقط اینا میتونم بگم که به قول حافظ که میفرماید حالی درون پرده بسی فتنه میرود .. تا آن زمان که پرده بر افتد چه ها کنند.

۱۳۹۸/۵/۲۲ادامه شکایت قبلی ۳روز پیش دوباره رفتم نمایندگی آمل موسوی گفتم جلوبندی صدا میده گفت باید قطعاتشو عوض کنم گفتم خوب عوض کن گفت تا۴۰۰۰۰کیلومتر گارانتی داره کلیومتر من۴۹۰۰۰تا هستش گفتم اشکالی نداره آزاد حساب میکنم حالا تعویض کن گفت قطعه ۸۲۰ اصلا نداریم به نظر شما من باید این ماشین بندازم دور!!؟؟

۱۳۹۸/۵/۲۱با سلام بنده الان ۲۵ماه هستش لیفان۸۲۰از کرمان موتور گرفتم که هر۵۰۰۰کیلومتر میرم نمایندگی سرویس که بیرون با ۳۰درصد مبلغ کمتر انجام میشه را در نمایندگی با ۳۰درصد بیشتر از بیرون انجام میدم فقط بخاطر ثبت اینکه گارانتیم خراب نشه تو این مدت من از هیچ گونه خدمات گارانتی دار استفاده نکردم تا اینکه یکماه پیش کمپرسور کولرم سوخت ولی نمایندگی نداره انبار تهران هم عدم موجودی زده منم تو تابستان الان یکماهه دارم له له میزنم و شرکتی که ماشین گارانتی دار بهم فروخته و پول گارانتیشو از من گرفته و بعد دوسال خودرو احتیاج به یه قطعه پیدا کرده و شرکت نمیده آیا این مردم آزاری یا کلاهبرداری گناه بزرگی نیست؟؟اگه شرکت نداری پولشو بده تا ما از بیرون تهیه کنیم،لطفا رسیدگی کنید.

۱۳۹۸/۵/۲۶سلام من جک اس 5 دارم و در جاده واتر پمپ ماشین خراب شد و به نمایندگی رضایی کد1802 شهرکرد مراجعه کردم اولش که گفت واتر پمپ نداریم و ماشین باید 3 روز بخوابد بعد با یک تماس واتر پمپ موجودی داشتن و بعد از کلی منت بعد از 9 ساعت ماشین آماده تحویل شد با وجود اینکه صبح که مراجعه کردم یک ماشین هم در نمایندگی نبودو زمان تحویل روی شیشه ماشین خط انداخته بودند و نمایندگی زیر بار نرفت و گفت دوربین را کنترل کردیم کار ما نيست واگر بخواهی میتوانم روی قلش تصویر را به شنا بدهم وقتی که درخواست کردم روی فلش بدهند گفتند با آقای رضایی صحبت کردیم امکانش نیست مبلغ 165 هزار تومان از من گرفتند تا ماشین را تحویل دهند و واتر پمپ هم گارانتی بود و هیچگونه فاکتوری به من ندادند و هزینه های الکی روی کاغذ معمولی نوشتند وبه من دادندو روز بعد گفتند ما يادمان رفته عکس بگیریم وزمانی که مجددا مراجعه کردم عکس گرفتند و من تقاضای فاکتور کردم باز هم فاکتور ندادند و به اسرار من پیش فاکتور صادر و هزینه هايي که در پیش فاکتور نوشته اند با آن کاغذ اولی بسیار متفاوت بود.ومن متوجه شدم که چرا فاکتور نميداند چون پول اضافی از مشتری میگیرند وجهت شیشه گفتند باید شکایت کنید و با توجه به اینکه ماشین هنوز کیلومتر 37 هزاربود گفتند حتما باید تسمه تایم عوض شود و اگر نمیخواهید باید تعهد دهم و من گفتم تسمه تایم 40 هزار ميبايست عوض شد و لزومی به تعهد نیست. و در جاده تازه متوجه شدم که پیچها ی قمقمه هم فراموش کرده اند بپیچند.خلاصه حکایتی است و جای تاسف است که یک مشت آدم دزد و فقط قصد دودره کردن را دارن نمایندگی گرفته اند و در کارشان هم هیچگونه تعهدی ندارند.

۱۳۹۸/۵/۲۶سلام من جک اس 5 دارم و در جاده واتر پمپ ماشین خراب شد و به نمایندگی رضایی کد1802 شهرکرد مراجعه کردم اولش که گفت واتر پمپ نداریم و ماشین باید 3 روز بخوابد بعد با یک تماس واتر پمپ موجودی داشتن و بعد از کلی منت بعد از 9 ساعت ماشین آماده تحویل شد با وجود اینکه صبح که مراجعه کردم یک ماشین هم در نمایندگی نبودو زمان تحویل روی شیشه ماشین خط انداخته بودند و نمایندگی زیر بار نرفت و گفت دوربین را کنترل کردیم کار ما نيست واگر بخواهی میتوانم روی قلش تصویر را به شنا بدهم وقتی که درخواست کردم روی فلش بدهند گفتند با آقای رضایی صحبت کردیم امکانش نیست مبلغ 165 هزار تومان از من گرفتند تا ماشین را تحویل دهند و واتر پمپ هم گارانتی بود و هیچگونه فاکتوری به من ندادند و هزینه های الکی روی کاغذ معمولی نوشتند وبه من دادندو روز بعد گفتند ما يادمان رفته عکس بگیریم وزمانی که مجددا مراجعه کردم عکس گرفتند و من تقاضای فاکتور کردم باز هم فاکتور ندادند و به اسرار من پیش فاکتور صادر و هزینه هايي که در پیش فاکتور نوشته اند با آن کاغذ اولی بسیار متفاوت بود.ومن متوجه شدم که چرا فاکتور نميداند چون پول اضافی از مشتری میگیرند وجهت شیشه گفتند باید شکایت کنید و با توجه به اینکه ماشین هنوز کیلومتر 37 هزاربود گفتند حتما باید تسمه تایم عوض شود و اگر نمیخواهید باید تعهد دهم و من گفتم تسمه تایم 40 هزار ميبايست عوض شد و لزومی به تعهد نیست. و در جاده تازه متوجه شدم که پیچها ی قمقمه هم فراموش کرده اند بپیچند.خلاصه حکایتی است و جای تاسف است که یک مشت آدم دزد و فقط قصد دودره کردن را دارن نمایندگی گرفته اند و در کارشان هم هیچگونه تعهدی ندارند.

۱۳۹۸/۶/۱ا عرض سلام خدمت ریاست محترم کرمان موتور اینجانب در مورخه 98/2/25 اقدام به ثبت نام یک دستگاه خودروی جک اس تری نمودم متاسفانه در طول ایام ثبت نام یا بعد از گذشت چند وقت مادر اینجانب بدلیل بیماری به رحمت خدا رفت و بعد از یکماه دیگر نیز شوهر خواهرم بدلیل بیماری سرطان فوت کردن از این رو اینجانب بعنوان پسر ذکور مجبور بودم تمام هزینه های را پرداخت کنم بناچار هزینه های را از دوستان دریافت کردم تا در اسرع وقت پرداخت کنم در مورخه 98/4/17 با هماهنگی نمایندگی که ثبت نام کردم اقدام به انصراف خودرو نمودم و شرکت هم پس از هماهنگی با نمایندگی اصلی مدارک را قبول کردند و فرمودند نهایت 21 روزه پرداخت میشود ریاست محترم کرمان موتور نزدیک به دوماه است که اصل پول بنده پیش شماست و الان هم 46 روز است که انصراف دادم چرا پول بنده را پرداخت نمکنید و هی امروز و فردا میکنید آیا باید یک پلاکارد مبنی بر بدقولی با خانواده در نمایندگی اصلی حاضر شویم و چندین نفر از خانواده را بهماره بیاریم و به شبکه 5 در شهر زنگ بزنیم و جنجال کنیم شما نزدیک به چهار ماه است که پول نزدش شماست اگر در بانک بود نزدیک به 12 میلیون سود تعلق میگرفت لطفا قدری هم بفکر مصرف کننده باشید ریاست محترم کرمان موتور لطفا و خواهشا رسیدگی کنید ریاست محترم کرمان موتور لطفا و خواهشا رسیدگی کنید ریاست محترم کرمان موتور لطفا و خواهشا رسیدگی کنید ریاست محترم کرمان موتور لطفا و خواهشا رسیدگی کنید ریاست محترم کرمان موتور لطفا و خواهشا رسیدگی کنید

۱۳۹۸/۶/۲با سلام و عرض ادب هرچند میدانم این بار اعتراض من به شرکت کرمان موتور همانند اعتراضات تلفنی و متنی من و سایر مشتریانتان راه بجایی نمیبرد ولی بازم هم مینویسم شماره مشتری : 257639 بنده متاسفانه در مورخ 10 شهریور 1397 مبلغ یک میلیارد ریال پول جهت جک اس 5 با موعد تحویل اردیبهشت 98 واریز کردم که در اردیبهشت 98 قیمت مصوب شرکت برای جک اس 5 مبلغ دو میلیارد و چهارصد میلیون بود که متاسفانه دعوتنامه ای برای من صادر نشد و در مورخ 98/03/20 دعوت نامه صادر و قیمت مصوب سه میلیارد و ده میلیون ریال اعلام شد یعنی ششصد و ده میلیون ریال بیشتر از قیمت اردیبهشت که طبق قرارداد مقرر بود ماشین تحویل داده بشود که اگر تحویل داده میشد بنده و امثال بنده مبلغ ششصد و ده میلیون ریال ضرر نمیکردیم پس تا اینجا ششصد و ده میلیون ریال ضرر مشتری از جمله من در قرار داداولیه قید شده زمان تحویل خودرو 30 روز کاری بعد از تکمیل وجه که متاسفانه بعد از تکمیل وجه قراردادی بمن دادند که زمان تحویل دوماه کاری قید شده است و بعبارتی از اول تیرماه مبلع دو میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون ریال بنده در حساب شرکت هست و قرار 10 شهریور تحویل بدهند بعبارتی 70 روز که سود آن طبق قراردادخودتان میشود حدود یکصد میلیون ریال پس تا اینجا اضافه دریافتی از من مشتری طبق قرارداد تحویل در اردیبهشت 98 مبلغ هفتصد و ده میلیون ریال قیمت ماشین تا زمان تحویل برای من مشتری میشه سه میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون ریال در حالیکه که الان در بازار التماس میکنند و به مبلع دو میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال بفروش می رسد بعبارتی اگر پایبند به قرارداد اولیه باشید مبلغ 71 میلیون تومان گران فروشی فرموید یعنی چیزی نزدیک به 25 درصد قیمت خودرو و اگر از دید بازار الان حساب کنیم حدود 40 میلیون تومان گرانفروشی شده است این مطالب برای چندمین بار نوشتم شاید به امید اینکه به گوش مدیر دلسوزی در کرمان موتور برسد من که واقعا راضی نیستم و امیدارم ضرر و زیان وارده برمن را جبران نمایند و در غیر این صورت به عدل و دادگاه الهی میسپارم یاحق

۱۳۹۸/۶/۲سلام چرا کرمان موتور ماشین ها رو تحویل نمیده ؟ چرا هیچ نظارتی روش نیست جک اس ۵ ثبت نام شهریور ۹۷ تحویل فروردین ۱۱اردیبهشت ثبت تکمیل وجه کردم خبری از ماشین نیست خدا لعنتتون کنه لطفا ورودکنید

۱۳۹۸/۶/۳مدیرعامل شرکت کرمان موتور بنده باشماره مشتری ۲۵۷۶۵۷درمورخه ۱۳۹۸۰۴۰۲انصراف داده ام توقراردادتان قراربود۳۰روزه پول بنده را تحویل بدید ولی الان بیش ااز ۲ماه است بدعهدی کرده اید وبنده نیز باالجبار رسانه ای نموده ام تا آبروی شرکتی کلاهبردار مثل شما را ببرم واقعا اگر عرضه دارید جواب بدید توتمام فضای مجازی آبرو واعتبار شما را رسوا میکنیم

۱۳۹۸/۶/۶ریاست محترم کرمان موتور الان نزدیک به دو ماه است که از خرید خودرو بدلیل بوجود آمدن مشکلات مالی در زندگی انصراف دادم و الان حدود 4 ماه است که 150 میلیون تومان بنده نزد شماست چرا در پرداخت پول تعلل میکنید نه سود پرداخت میکنید نه ضرر و زیان

۱۳۹۸/۶/۶با سلام همسر بنده در1397/08/13 اقدام به ثبت نام جک اس فایو با پیش پرداخت 120میلیون تومان و تحویل خرداد 98وچون در خرداد و تیر ماه خبری از ماشین و دعوتنامه نشد (دعوتنامه اول مرداد امد) در اول مرداد انصراف دادیم و طبق قرارداد وجه ریخته شده باید 30روزه عودت داده میشد لیکن تا امروز 6شهریور 98 تقریبا 37 روز خبری از پول نیست . از مدیریت کرمان موتور ناراضی هستم چرا که قرار بر این بود1- ماشین خرداد تحویل شود 2-قیمت ماشین 240میلیون تومان باشد نه 301میلیون 3- حالا که با کلی ضرر و زیان انصراف داده ایم چرا پول ما را پس نمیدهید .

۱۳۹۸/۶/۲۷با سلام و خدا قوت اینجانب حدود 2 ماه پیش اقدام به خرید خودرو هیوندای اکسنت مدل 97 نمودم ولی متاسفانه از خرید خود ناراضی هستم چراغ جلو ماشین آب واردش میشود و متاسفانه هیچ نمایندگی اقدام به تعویض نمی کند برخورد پرسنل نمایندگی ها خیلی خیلی خیلی نا امید کننده است لطفا رسیدگی کنید .

۱۳۹۸/۷/۷من 1398/05/01 انصراف دادم اما هنوز بعد از 2ماه ده روز پولمو بهم ندادند میگن معلوم نیست کی بدیم ..چکار کنیم خب

۱۳۹۸/۷/۸باسلام من در تاریخ 10/6/1397 خودرو جک s5 با پیش پرداخت 100میلیون تومان ثبت نام کرده ام که قرار بود اردیبهشت ما ه تحویل شود که متاسفانه خلف وعده نموده بعداز 2ماه تاخیر یعنی تیرماه دعوتنامه داده که با مقایسه با بازار ماباید سی میلیون ضرر میکردیم مجبور شدم1398/4/2 انصراف دادم که مقرربود 30روزه مبلغ اصل پول با سود انصراف عودت داده شود متاسفانه بعد از 95روز هیج اقدامی صورت نگرفته ، واقعا این رسم مشتری مداریست؟؟؟امیدوارم هرچه زودتر به این مشکل رسیدگی شود متشکرم

۱۳۹۸/۷/۱۹با سلام پنج شنبه ۱۸ . ۷ . ۹۸ رفتم نمایندگی ۱۷۱۳ کرمان موتور در خیابان دماوند برای سرویس ۱۰۰۰۰ تا که ماشین رو سالم سالم تحویل دادم بعد برای تحویل خودرو برگشتم نمایندگی که موقع تحویل با خطی در گلگیر سمت چپ مواجع شدم که جای تعصب داره برای یه همچنین شرکت و مدیریتی که نظارت اینقدر ضعیف آخرشم یه پولیش برام کشیدن ولی جاش مثل تیری در قلبم مونده واقعا درسته ماشینو سالم ببری پولم کلی ازت بگیرن بعد خطم رو ماشینت بندازن

۱۳۹۸/۸/۵98روز از انصراف ما گذشته شرکت کرمان خودرو هنوز پول ما را پس نداده تقاضای رسیدگی دارم

۱۳۹۸/۸/۱۲باسلام بنده هم الان33روزانصراف داده اما طبق قراردادی که شرکت بامشتریان بسته ظرف یکماه باید اصل مبلغ رابایدباسودانصراف پرداخت کنه لذا ازکلیه عزیزانی که مثل من گرفتار این شرکت شده اندتقاضامندم همگی جهت شکایت به دادگاه مراجعه و شکایت کنند چون بانشستن درخانه بجای نمیرسیم وچون کسی تابحال شرکت کرمان خودرو را به دادگاه نکشانده همینطوربه تاخیر پرداختها ادامه میدهند

۱۳۹۸/۸/۱۸سلام کلیه عزیزانی که درتهران یاشهرستانها هستند به گروهی تقسیم شده وجهت شکایت ازکرمان موتوربابت پرداخت نکردن وجه اقدام نمایندچون این مبلغ ازحساب به احتمال زیاد خارج شده چون وقتی به سایت مراجعه کنیدمبلغ خسارت ازطرف شرکت حساب شده معلوم نیست مبلغ به حساب چه کسی واریز میشودوچرا بحساب مشتری واریز نمیشود بنده درسایت واردشدم مبلغ وسود محاسبه کردن مبلغش هم مشخص شده

۱۳۹۸/۸/۱۶سلام. بنده هم مشکل شمارو دارم. در صورت تمایل به طرح شکایت من را هم مطلع کنید و چنانچه اشخاص دیگری را هم با مشکل ما میتونید مطلع کنید خودم پیگیر میشم . ممنون

۱۳۹۸/۸/۲۵سلام فروردین 98 جهت انجام گارانتی اولیه به نمایندگی بندر عباس مراجعه کردم و بدون هیچ کنترلی فقط روغن تعویض کرد و برای گارانتی 10000به نمایندگی صمصامی قم مراجعه کردم گفتند لاستیکهای عقب بدلیل عدم انجام تنظیم زوایای عقب لاستیک سابی داشته ولاستیک عقب از بین رفته شکایت کردم الان نزدیک به دو ماه است صدای مشتریان که ما هارو سرکار میذاره میگه در حال کار کارشناسی متاسفانه هیچکس پاسخگو نیست لطفا پیگیری کنید و به اینجانب خبر دهید.باتشکر از.....

۱۳۹۸/۹/۱۹سلام.یک خودرو جک s3ثبت نام کردم.به علت مشکل مالی در تاریخ ۱۲/۴/۹۸ انصراف دادم.بعد از گذشت ۱۶۰ روز (وارد ماه ششم شده)هنوز مبلغ من را پس ندادن در حالی که باید یک ماهه مبلغ را پس میدادن.

۱۳۹۸/۱۰/۳سلام دهم شهریور97یکصدمیلیون تومان باصدها امید به حساب کرمان موتورواریزکردم اردیبهشت98 موعدتحویل بود که باافزایش بی رویه الباقی مبلغ مجبوربه انصراف شدم الاآن بعداز5ماه اصل پول راهم شرکت نمی دهد 2بارمراجعه حضوری صدهابارتماس فریادم به جایی نرسیده حقیقتا به این پول نیازدارم دخترمردم راعقدکرده ولی نمی توانم برای پسرم بخاطراین بدقولی کرمان موتور عروسی بگیرم هم خانواده عروسان وهم ما هر روز نفرین می کنیم فقط به خداواگذارمی کنم

۱۳۹۸/۱۱/۲سلام.کسایی که تیرماه 98 انصراف دادن لطفا اطلاع بدن که آیا پولشون پرداخت شده یا نه، چون ما هر چی زنگ میزنیم میگن تیرماهو تموم کردیم، الان داریم مرداد ماهو میدیم میخوایم ببینیم حرفشون حقیقت داره یا نه.اگر حقیقت نداشت شکایت کنیم،لطفا جواب بدین ممنونم.

۱۳۹۸/۱۱/۹ماشین را سال 1395 تحویل گرفتم از همون موقع تا حالا بخاری آن کار نمیکنه ولی چون در خوزستان رندگی میکردیم اهمیتی ندادیم اسفند سال گذشته برای تعمیر بخاری (شیر واسط دریچه بخاری و کولر) مراجعه کردیم به نمایندگی زیبایی در اهواز و آنها سفارش گذاشتن ولی تاکنون این قطعه به نمایندگی ارسال نشده لطفا پیگیری فرمایید .

۱۳۹۹/۱/۲۸جواد هستم از شیراز اگر میدونستم نمایندگی کرمان موتور کلاهبردار هست و خدمات پس از فروش اون تقریبا صفر هست و دولت محترم هم هم سفره اون هرگز این ماشین رو برای خرید انتخاب نمی کردم الان سه ساله ماشین لیفان 820 خریدم الان هم میخام بفروشمش هنوز که هنوزه قطعات سفارش شده من نیومده من نمیدونم از کجا میخاد بیاد که سه سال کمه باور کنید من تو این سه سال ترمز ABS نداشتم به خاطر کابل سنسور ترمز هنوز هم درست نشده . لطفا از کرمان موتور ماشین نخرید

۱۳۹۹/۱/۳۰باسلام پسرم هفته پیش ماشینم را برای عوض کردن تیغه برف پاک کن برد به نمایندگی آقای صمصامی در قم. دفتر پذیرش، بدون این که ماشین را پذیرش کند، یک جفت تیغه برف پاک کن را عوض می‌کنن. جالبه که قیمتش را نمی‌دانستند و به همین دلیل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از پسرم می‌گیرند تا زمانی که قیمتش مشخص بشه. برف پاک کن هم اصلا خوب تمیز نمی‌کند. امروز که مراجعه کردم گفتند ۱۳۰ هزار تومان را برمی‌گردانیم، انا چون خودرو پذیرش نشد، قطعه شامل گارانتی نمیشه. چرا ماشین را پذیرش نکردند؟ چه کسی مقصر هست؟ برای همین گارانتی و خدمات هست که ماشین را به نمایندگی بردیم. اطری سازی در قم مگر کم بود؟

۱۳۹۹/۲/۱من اصفهان زندگی میکنم خودم وهمسرم از کرمان موتور خودرو داشتیم و بخاطر خدمات بسیار بد نمایندگیهای این شرکت هردو ماشین رو فروختیم

۱۳۹۹/۲/۲۷با سلام امروز رفتم نمایندگی مشهد ۲۰۰۱ برا سرویس اولیه میگه چون ماشین ۳۰۰۰ تا کار نکرده(زیر هزار) باید هزینه سرویس اولیه رو خودت پرداخت کنی میگم خودتون گفتین یا ۳۰۰۰ تا یا ۳ ماه از تاریخ تحویل. الان من فردا ۳ماه ام میگذره میگن نه باید هردو شرط رو با هم داشته باشه. بیزحمت راهنمایی کنید واقعا اینطوریه؟

۱۳۹۹/۲/۳۰سلام اسفند 98 مبلغ چک اخر قسطم را به حساب شرکت واریز کردم سند فک شد تا امروز30 اردیبهشت لاشه چک به بنده عودت نشد ده ها با ر از نمایندگی 2404 سمنان خسروانی پیگیری کردم جالبه میگن کرمان موتور جوابگو نیست حالا 3 روز دیگه سررسید چک هست نگرانم نیاد برگشت نخوره . واقعا آدم ی همچین مطلب ساده ای رو میبینه شرکت نمیتونه مدیرتش کنه پولی که سه ماه گرفت لاشه چکشو پس نمیده دیگه از خدمات پس از فروشش ناامید میشه

۱۳۹۹/۲/۳۰سلام اسفند سال قبل مانده قسط ماشینمو واریز کردم سند فک شد بعد سه ماه پیگیری از نمایندگی 2404 سمنان -خسروانی هنوز لاشه چکم برنگشت شرکتی که ی همچین موضوع ساده ای رو نمیتونه مدیریت کنه باید درشو گل گرفت .سه روز دیگه سر رسید چکم هست که پولشو دادم با میخوابونن بحساب که متاسفانه باید بزاری برگشت بخوره و حسابت خراب شه چون اگه پاس کنن دیگه میخورن ی آبم روش

۱۳۹۹/۳/۱۸با سلام بنده مدت دو سال هست که پیگیر جریمه دیرکرد تحویل خودرو اکسنت هستم متاسفانه هنوز موفق به دریافت نشدم تا امروز بالغ بر ۴۰ بار زنگ زدم و هر بار میگن نوبتت نشده من نمیدونم بعد از دو سال من کجا باید شکایت کنم

۱۳۹۹/۳/۲۰سلام من در تاریخ 98/09/17 ثبت درخواست منیفولد دود و کاتالیزور به شماره درخواست 330208404 و روی کیلومتر 59000 و شماره شاسی 140284در نمایندگی آقای جلالی گرگان انجام دادم قبل از اینکه گارانتی تموم بشه ولی هنوز هیچ کاری صورت نگرفته که به تهران هم زنگ زدم میگه سیستم ها آپدیت شده درخواست موجود نیست دوباره درخواست به تاریخ 99/03/20 به شماره 3302000107 ثبت شده و تازه دوباره سیکل حودشو میخواد طی کنه . بسیار بی نظم و بی مبالات هست و کاربران تلفن شکایات هم جواب سر بالا و لحن بسیار بدی دارند . خواهشمند است پیگیری نمایید. واقعا متاسفم .

۱۳۹۹/۳/۲۰سلام من الان در نمایندگی ۱۷۲۵هستم و از برخورد بسیار بسیار زشت و بد کارکنانتون شکایت دارم مخصوصا مسئول پذیرش اقای احمدیان لطفا رسیدگی کنین چون واقعا رفتار زشت و ناپسندی با ارباب روجوع دارن

۱۳۹۹/۴/۱باسلام و خسته نباشید درمورخه یکم تیر ۹۹ بنده خودرو جک اس 5 را در تبریز به نمایندگی ۱۰۰۱ علیپور جهت سرویس از ساعت ۱۲تا ۵ عصر منتظر کارشناس فنی میگن بنام امیررضا امیراحمدی که واقعا مشتریان رو سرکار میگذاره آخرش هم میگه ماشین باید بخوابه . لطفا به شکایت اینجانب رسیدگی کنید تا بنده از تبریز به تهران حضوری خدمتتون نرسم این همه راه رو

۱۳۹۹/۴/۳سلام من یک خودرو ثبت نام کردم و تحویل گرفتم ولی سند و پلاک را نمایندگی به نام ضامن زده و می‌گوید شما خواستید در حالی که خودرو را با رسید به من تحویل داده و قرارداد ما صلح نداشته و هیچ مدرکی نسبت به ادعای خود ندارم در حال خاطر وکیل گرفتم و شکایت حقوقی مطرح کردم ولی نمی‌دونم چکار کنم

۱۳۹۹/۴/۴سلام.من لیفان 820دارم.کلیه سرویسهای انجام شده به دلیل اینکه میخواستم ماشینم از گارانتی خارج نشه در نمایندگیهای مجاز و با قیمتی بالاتر انجام داده ام.الان مشکلی در گیربکس ماشین ایجاد شده و پیام oil temp میده.یکماه پیش به نمایندگی رستمی شیراز مراجعه کردم،ماشین رو تست کردن و فیلم و عکس گرفتن و گفتن به تهران اعلام میکنیم ،الان یکماه هست که من نمیتونم از ماشینم استفاده دلخواه کنم یا باهاش از شهر خارج بشم. خواستم بدونم حقوق مصرف کننده رو چطوری معنی میکنید؟ ما ایرانیها تا چه حد باید بدبخت باشیم که پول ۵سال گارانتی رو در زمان خرید ماشین پرداخت کنیم ولی هیچ گونه خدماتی رو نباید دریافت کنیم؟ آیا کشورهای دیگه که هیچ گونه ادعایی برای دین و دیانت ندارند به همین شکل با مصرف کننده رفتار میکنن؟ من الان چکار باید بکنم؟

۱۳۹۹/۴/۴با سلام . دراستان بوشهر ساکن هستم که فقط دو نمایندگی در بوشهر و شهرستان دیر وجود دارد نزدیک ترین نمایندگی کرمان موتور به ما دیر است با مسافت حدود 120 کیلومتر .برای سرویس اولیه جک جی 4 رفتم نمایندگی میگه روغن نداریم ماشین 2400 کیلو متر کارکرده اگه بخواد بره جایی دیگه هم وقتش میگذره هم کیلومترش میره بالا . آخه شرکتی با این همه برو و بیا باید اینقده خدماتش ضعیف باشه .چرا باید ماشین رو با قیمت چند برابر قیمت اصلیش بخری با این خدمات دهی میگن نخرید میگم مردم چه گناهی کردن که باید تاوان پس بدن .

۱۳۹۹/۴/۱۷سلام بدقولی به اعتبار کرمان موتور لطمه میزنه

۱۳۹۹/۴/۲۹از نمایندگی شکایت دارم ولی بدتر از نمایندگی شمایید که شماره ای که زدید رو جواب نمی دهید .

۱۳۹۹/۴/۲۹لعنت به شما و نمایندگی هاتون

۱۳۹۹/۴/۲۹از نمایندگی شکایت دارم ولی بدتر از نمایندگی شمایید که شماره ای که زدید رو جواب نمی دهید .

۱۳۹۹/۴/۳۱سلام و خسته نباشید ماشین جک j5 دارم دو هفته پیش استارت ماشینم خراب شد بردمش نمایندگی مرکزی شمار 2 کد 1701 در خیابان نخل گفتند که سیم کشی موتور سوخته اگه تعویض فابریک کنیم میشه هشت میلیون تومان اگه تعمیر کنیم میشه هشتصد هزار تومان پرسیدم فرقش چیه گفتند که فقط اون فابریکه و این تعمیری بعد دو هفته با ماشینی دنده اتوماتیکه از رو حواسپرتی رو دنده استارت زدم درستش اینه که نباید استارت میخورد استارت خورد و محکم خورد به دیوار پارکینگ دوباره بردم همان نمایندگی حرفش اینکه مدارا کن فابریک نیستش نمیشه کاری کرد یا اینک کل سیم کشیت باید تعویض بشه میخوام این ایرادو به من نگفته بودند اگه جلو بجای دیوار آدم بود چیکار باید میکردم الان به کجا باید شکایت کنم

۱۳۹۹/۴/۳۱سلام و خسته نباشید ماشین جک j5 دارم دو هفته پیش استارت ماشینم خراب شد بردمش نمایندگی مرکزی شمار 2 کد 1701 در خیابان نخل گفتند که سیم کشی موتور سوخته اگه تعویض فابریک کنیم میشه هشت میلیون تومان اگه تعمیر کنیم میشه هشتصد هزار تومان پرسیدم فرقش چیه گفتند که فقط اون فابریکه و این تعمیری بعد دو هفته با ماشین دنده اتوماتیک از رو حواسپرتی رو دنده استارت زدم درستش اینه که نباید استارت میخورد استارت خورد و محکم خورد به دیوار پارکینگ دوباره بردم همان نمایندگی حرفش اینکه مدارا کن فابریک نیستش نمیشه کاری کرد یا اینک کل سیم کشی موتور باید تعویض بشه این ایرادو به من نگفته بودند اگه جلو بجای دیوار آدم بود چیکار باید میکردم الان به کجا باید شکایت کنم ؟

۱۳۹۹/۵/۲امروز حین رانندگی خودرو ایکس ۶۰ اتومات وسط چهار راه خاموش شد.تماس گرفتم با امداد خودرو گفت خودرو بر باید اعزام کنیم.گفتم شما امداد گر اعزام نمی کنید ولی خودرو بر اعزام می کنید! گفت هر جا دوست داشتید شکایت کنید!

۱۳۹۹/۵/۱۱خیراالهی: به معنای واقعی یکی از بی تفاوت ترین شرکتهای خودرو ساز داخلی که کاملا به تعهداتش نسبت به مشتری بی تفاوت هست، شرکت کرمان موتور است. خودروی لیفان من از فروردین 98 دچار مشکلات کوچکی در زمینه قطعه سفت کن تسمه دینام و دو نوار شیشه جلو شده است. با گذشت حدود یکسال و چها رماه و پیگیری های مکرر، هنوز این مشکلات برای خودروی من بر طرف نشده و من همچنان پیگیر هستم. جالب آنجاست که شرکت ادعا می کند که قطعات تامین نشده و به زودی تامین می شود (حدود یکسال و نیم است که هنوز تامین نشده است) اما در بازار به وفور یافت می شوند. واقعا این شرایط خدمات پس از فروش است؟ جز لاقیدی چه نامی می توان بر این گذاشت؟ بی مسئولیتی و عدم توجه به پاسخگو بودن بعد از فروش خوردرو تا چه حد در این شرکت ریشه دوانده است.

۱۳۹۹/۶/۳باسلام . بنده محمد مهدی ابراهیمی اذرخوارانی در اردیبهشت ماه جک j4 ثبت نام نمودم به این امید که شهریور ۹۹ تحویل میگیرم حالا متاسفانه باید به انتظار بنشینم تا بهمن ۹۹ که بخواهند تحویل بدهند و در شرایط سخت کرونا جواب عزیزانی که در کرمان موتور هستند قانع کننده نمیباشد . واقعا در شرایط حادی هستم و اگر پول نقدی داشتم حتما در ان زمان نقد خودرو را خریداری مینمودم . از شما عاجزانه تقاضا دارم محبت نمایید تا این وسیله در این ماه شهریور دست بنده را بگیرد و تمام تعهداتی که قرار است بعد از صدور دعوتنامه اقدام شود الان تعهدات را انجام دهم یا از شرایط اقساط به نقد تبدیل کنم ولی در اوایل شهریور تحویل بگیرم . شماره قرارداد ۲۰۰۳۰۴۵۷

۱۳۹۹/۶/۳باسلام . بنده محمد مهدی ابراهیمی اذرخوارانی در اردیبهشت ماه جک j4 ثبت نام نمودم به این امید که شهریور ۹۹ تحویل میگیرم حالا متاسفانه باید به انتظار بنشینم تا بهمن ۹۹ که بخواهند تحویل بدهند و در شرایط سخت کرونا جواب عزیزانی که در کرمان موتور هستند قانع کننده نمیباشد . واقعا در شرایط حادی هستم و اگر پول نقدی داشتم حتما در ان زمان نقد خودرو را خریداری مینمودم . از شما عاجزانه تقاضا دارم محبت نمایید تا این وسیله در این ماه شهریور دست بنده را بگیرد و تمام تعهداتی که قرار است بعد از صدور دعوتنامه اقدام شود الان تعهدات را انجام دهم یا از شرایط اقساط به نقد تبدیل کنم ولی در اوایل شهریور تحویل بگیرم . شماره قرارداد ۲۰۰۳۰۴۵۷

۱۳۹۹/۶/۶خودرو جک اس فایو اتوماتیک مدل 96 دارم از روز اول گیربکس دارای چند ایراد از جمله تقه و صدای زوزه دردنده های فرد بود که با چند بار مراجعه به نتیجه نرسیدم و مجبور به شکایت از طریق وزارت صنعت معدن تجارت شدم و کار به کنترل کیفیت واستاندارد کشید و نظر کارشناس بر تعویض گیربکس و خلاصه تعویض گیربکس در نمایندگی 1711 مرکزی تهران انجام گردید که ای کاش انجام نمیشد چون بعد از گرفتن ماشین همان ایرادها ی موجود به قوت خودش باقی بود و چون بسته شدن پرونده منوط به جلب رضایت بنده بود مجددا کارشناسی روی خودرو انجام و معلوم گردید شرکت بجای گیربکس نو گیربکس دست دومی که احیانا ایرادی مشابه گیربکس خودرو من داشته را روی ماشین من سوار کرده در نتیجه گزارش کارشناس در اظهارات خود تقلب در تعویض گیربگس و ازسوی نمایندگی مطرح کرده است و پرونده چند ماهی هست که در تعزیرات درحال بررسی میباشد در ضمن از قسمت موتور درزمانیکه ماشین سرد بود صدای تق تق میامد که گفتند قطعه ایی به نام استکان تایپیت ایراد داره اون هم عوض کردن و طبق فاکتور نمایندگی محترم از شرکت حدود16میلیون تومان پول گرفته بعداز این تعمیر دائما صدای قرقر از موتور به داخل کابین میادبعداز اون نوبت صدای توربو شارژ رسید که درابتدا کارشناس نمایندگی به زور میخاست بگه این ایراد نیست و خللی در کارکرد موتور بوجود نمیاره که البته دراین مورد انصافا با پیگیری صدای مشتری کرمان موتور توربو کاملا عوض شد واما صدایی از ناحیه سقف قسمت عقب خودرو و همچنین لولای درب جلو سمت راننده باعث شد که سه مرتبه ماشین جهت تعمییر به نمایندگی رفته که تماما فاکتورهای آن موجودمیباشد اما بعد از تحویل خودرو و گذشت چند روز دوبار تکرار همون صداها که در نوبت اخربابازکردن قسمتهای مربوطه این بار چند جا از سقف دارای صدا شده و آزاردهنده در نهایت چند سئوال مطرح هست آیا خودرو بنده جزء خودروهای طلسم شده هست آیا همه خودروهای کرمان خودرو همین طور بی کیفت هستن آیا نمایندگی ها کوتاهی میکنن یا اصولاسررشته ای در برطرف کردن ایراد ندارن و براساس آزمون و خطا کار میکنند و خودروهای مشتری ها رو کردن موش آزمایشگاهی ومحل کسب تجربه آیابرخی نمایندگیها شدن محل درآمدبرای خودشون و بی اعتبارکردن شرکت کرمان موتور خلاصه ماشینی که کلانزدیک12000کیلومتر کارکرد داره به این شکل به ایراد افتاده در کیلومتر 110000چه خواهد شد

۱۳۹۹/۶/۱۷سلام ، بنده دارای ماشین جک s5 اتومات مدل 97هستم ، در حال مسافرت بودم رفتم پمپ بنزین ماشین رو خاموش کردم ودیگه استارت نخورد ، زنگ زدم شرکت کرمان موتور ، خدمات سیارنداشتند ومجبور شدم زنگ زدم ماشین بیاد وخانواده ام روببرن شهرمون ، وخودم چون شیشه ماشین بالا نمیرفت تا فردا ظهرش که خودرو بر اومد کنار ماشین موندم ، وخلاصه اینکه الان با گذشت ۵۰ روز هنوز ماشین استارت نمیخوره و هیچ کی هم جوابگو نیست، واقعا کرمان موتور از صدای مشتری گرفته تا نمایندگیاش ، پاسخگو نیستن واصلا بویی از مشتری مداری نبردند ، هرگز همچین ماشین آشغالی رو به هموطنان پیشنهاد نمیکنم ،

۱۳۹۹/۶/۲۹ سلام بیش از دو ماه که سرویس لیفان 820 در نمایندگی انجام دادم که در حین سرویس خودرو متوجه شدن کمپرسور کولر خراب از تاریخ تیر ماه تا کنون هنوز هیچ گونه اقدامی جهت تامین این قطعه نشده . خدا رو خوش نمیاد بنده در هوای طاقت فرسای خوزستان بدون کولر با ماشین تردد کنم . لطفا به فکر مردم باشید همش دنبال جمع کرن پول از جیب این مردم بیچاره نباشید

۱۳۹۹/۶/۳۰چه قدر راحت است پاک کردن صورت مسئله و چقدر متاسفم در جایی زندگی میکنم که هیچکس پاسخگو نیست اگر قصد مسخره کردن مردم را دارید بدانید مردم مانند خودتان از شعور بالایی برخوردارند شما فقط با قراردادن یک شماره تلفن در سایت و با تیتر بزرگ نوشته اید راه شکایت از کرمان موتور با یک تلفن! و آن تلفن دقیقا هیچ کاری انجام نمیدهد! الان حدود 3سال و نیم است که کاتالیزور اگزوز خودرو اینجانب تخلیه شده است و هربارکه پی گیری می کنم با تلفن میگویید تامین قطعه زمان بر است! خب پولشو بده خودم از بازار آزاد تهیه میکنم این که زمان نمی برد! کلاه برداری ، مردم آزاری و دروغ ساده ترین راه حل است که در پیش گرفته اید و همانطور که اول گفتم غیر از تاسف کار دیگری نمی توان کرد.

۱۳۹۹/۷/۲۳با سلام و احترام مورخ 04\07\99به نمایندگی 1709 مرکزی شماره ۴ مراجعه نمودم.جهت رفع مشکل مونیتور. ماشین بنده S3 میباشد در اسفند ۹۷ تحویل نمودم ماشین بنده از ابتدا مشکل مونیتور داشت یعنی تصویر گاها قطع می شد تا اینه این اواخر مشکل بسیار مرتفع شد ولی از نظر صدا مشکلی نداشتم. و با توجه به اینکه طی این دو سال مشکل را می گفتم به متصدی پذیرش همین نمایندگی می گفتن برو که مشکل زیاد بشه بعد اقدام کن. و نگفتن ۱۸ ماه گارانتی دارد.تا اینکه ۱۲ روز از گارانتی من گذشت ودر تاریخ بالا جهت رفع مشکل مراجعه نمودم . مونیتور را باز نمودن بعد از دو هفته گفتن هزینه اش ۸۰۰ هزار تومان است بنده بر خلاف میلم قبول نمودم بعد از دو روز دیگر فرمودن ۱۸۰۰ هزار تومان شده و بنده به دلایلی قادر به پرداخت هزینه نبودم و قرار شد مرجوع گردد. و امروز رفتم هزینه پیک و سوار و پیاده نمودن مونیتور در حدود ۱۳۰ هزار تومان پرداخت کردم. پس از نصب نمودن مونیتور صدا قطع شد درصورتیکه صدا مشکل نداشت. با اعتراض به آقای ذونوبی که مهندس خطابش میکردن ایشان فرمودن از اول مشکل داشته به ما هیچ ارتباطی نداره برو بیرون درستش کن ما اصلا دست نزدیم. رفتم بیرون گفتن پولمپ سیستم دستکاری شده نمیتوانیم درستش کنیم . الان بنده با این مشکل و بی عد التی این نما زندگی چگونه صدایم را برسانم . خ آه میکنم پاسخگو باشید . شماره شاسی NAKSG7428JB111496

۱۳۹۹/۸/۱۸چراغ سنسور تنظیم باد لاستیک TPMS از کیلومتر 8000 روشن شده. هر نمایندگی که مراجعه کردم گفتند برای سرویس دوره ای که آمدید درست می کنیم. ولی همه بعد از رجوع برای سرویس گفتند دستگاه نداریم. و آخرین بار نمایندگی کیلومتر 16 گفت بروید به نمایندگی 1709. من هم همین کار را کردم و تو چاه ویل گرفتار شدم. شنبه 1399/08/10 برای سرویس 20.000 کیلومتر و برطرف کردن مشکل روشن شدن چراغ سنسور تنظیم باد لاستیک به نمایندگی 1709 تهران رفتم. - در مورد چراغ سنسور تنظیم باد لاستیک TPMS که گفتند دستگاه نداریم برای تعمیر رفته چین - هزینه سرویس 20.000 کیلومتر رو 9834705 ریال از من گرفتند که من از نمایندگی های دیگه سوال کردم گفتند هزینه اش بین 700 تا 750 میشه. یعنی 300 هزار تومان اضافه گرفتند. - داغی شمعها رو هم برام نذاشته بودند. حالا نمی دونم عوض کردن یا نه؟ هزینه اش رو که گرفتن ولی بعید میدونم عوض کرده باشن. - یه کیف ابزار تو صندوق داشتم که یه دریل و کلیه متعلقاتش توش بود برداشته بودن.

۱۳۹۹/۸/۲۶هنوز بعد از چند سال متوجه نشدم چه چیزی از خودروی تحویل گرفته گارانتی است، اولا قیمت قطعه که گرانتر از بیرون گرفته میشود ثانیا برای تمامی سرویسها ، تعویض قطعات و تنظیمات و بازدیدها هزینه بالاتر از بیرون دریافت میشود

۱۳۹۹/۸/۲۶مجید: سلام بزرگوار این خودرو جک s3 ما اردیبهشت ۹۹ ثبت نام کردیم قیمت ۲۶۹ میلیون بود امروز دعوت نامه فرستادن برای ما باقیمت ۴۹۹ میلیون بی زحمت اطلاع رسانی کنید شرکت کرمان موتور به جای ۲۵ درصد افزایش ۱۰۰ درصد افزایش داده به خدا قسم این عدالت حضرت علی نیست خواهشا رسیدگی کنید😔😔😔😔😔

۱۳۹۹/۹/۱۹سلام و عرض ادب برای کار نکردن دوربین عقب خودرو به نمایندگی بیک خراسانی ۲۰۱۵ مشهد مراجعه کردم که کارشناس فقط یکبار بست باطری منفی خودرو را باز و بسته نمودند و مشکل دوربین برطرف شد بعد بخاطر همین کار کوچک ۴۰ هزار تومان فاکتور شامل پیاده و سوار کردن باتری و بازدید باتری صادر کردند و وقتی اعتراض کردم گفتند شما ۳۰ هزار تومان بکشید . خودرو من هنوز گارانتی داره تازه اگر گارانتی هم نداشت اجرت باز و بسته کردن یک بست باتری اینقدره ؟ دفعه پیش هم همین نمایندگی برای ارسال فک رهن خودرو ۸۰ هزار تومان از من خواستند که با توجه به درخواست رسید از نمایندگی من را تهدید کردند که ما این فک رهن رو باطل می‌کنیم شما باید ۸۰ هزار تومان پرداخت کنید . واقعا این اشخاص نماینده شرکت شما هستند یا سارقان سر قافله . چرا با بکارگیری این اشخاص آبرو و اعتبار چندین ساله شرکت کرمان موتور رو زیر سوال میبرید ؟ خواهشن پیگیری بفرمایید .

۱۳۹۹/۹/۲۲سلام و عرض ادب من شیرازی هستن ماشین من جک اس فایو اتومات هستش،دوماه پیش تو سفر خنک کن گیربکس خراب شد آب و روغن گیربکس قاطی شدبا امداد تماس گرفتم با خودروبر ماشینو آوردم شیراز نمایندگی2607رستمی شیراز،بعد از دو هفته خنک کن تعویض شد و‌ماشینو تحویل گرفتم،اما گیربکس مشکل داشت ماشین زور میزد و سخت حرکت میکرد،دوباره مراجعه کردم گفتند که باید گیربکس لرن بشه،اما بازهم همون مشکل باقی بود.به گفتند که باید ماشینو ببری نماینکی 2608 سالاری،رفتم اونجا گفتند که باید مجموعه کلاج تعویض بشه،بعد از سه هفته انتظار مجموعه کلاج تعویض شد اما دوتا مشکل جدید ایجاد شد،اول اینکه ماشین به شدت روغن ریزی داره و مشکل دوم هم اینکه ماشین توی دنده دو خیلی زور میزنه(مثل ماشین دنده ای که صفحه کلاج فرسوده شده باشه)ماشین زور میزنه یهویی حرکت میکنه،سه شنبه هفته گذشته(۹۹/۹/۱۹) مجددأ مراجعه کردم آقای سلطانی(کارشناس فنی)میگن که ماشین مشکلی نداره و باید گاز بدی(یه توجیح مزخرف)میگن که ما مشکل روغن ریزی رو رفع میکنیم اما اینکه دنده دو مشکل داره مهم نیست.متأسفانه دو ماه هست که من مدام توی نمایندگی ها هستم و‌کسی جوابگو نیست.لطفأ رسیدگی کنید. کیلومتر ماشین هم ۵۸ هزارتاس. با تشکز محمد رویین تن

۱۳۹۹/۱۰/۶1-از مرداد 98 حدود 10 بار برای روشن بودن چراغ چک و مصرف زیاد سوخت به نمایندگی سنندج(بهرامی) مراجعه نمودم ، به رغم مسجل بودن خرابی سنسور اکسیژن هر بار بسط باطری را چند دقیقه برمیدارند و یا داستانی سر هم میکنند و به خونه نرسیده ام دوباره چراغ روشن میشود 2- آخرین جلسه به دروغ گفتند عوضش کردیم ! گفتم پس داغیش کجاست ؟! نمیدانم این همه دروغ و دغل برای چیست؟ 3- چند بار برای تعویض روغن گیربکس هر بار میگویند یا فیلتر نیست یا روغن نیست؟؟! خوب اگر قادر به ارایه خدمات نیستند جمع کنند ،ولی دروغ چرا؟ تویض تسمه تایم 4/400 ازم گرفتند به هر کی میگم مغزش سوت میزنه وقتشه برای اعتبار بزنزتان یک سرو سامانی به این نمایندگی بدهید

۱۳۹۹/۱۰/۶ببخشید : جک اس5 اتومات

۱۳۹۹/۱۰/۲۰سلام خسته نباشيد- در تاريخ 16 آذر 99 درخواست انصراف خود را نسبت به خريد خودروي جك S3 به نمايندگي دادم و در پرينت نمايندگي سود انصراف تا آن تاريخ محاسبه و ارائه شد. طبق قرارداد بايد مبلغ ثبت نام و سود انصراف تا يكماه بعد توسط كرمان موتور پرداخت ميشد. دو هفته بعد تازه پيامكي مبني بر ثبت درخواست انصراف دريافت كردم و در تاريخ 20 ديماه( 35 روز پس از انصراف) با امور مشتريان ( تلفن 42724) تماس گرفتم تا پيگير وضعيت باشم. متاسفانه خانم كارشناس امور مشتريان با كد 327 به جاي ارائه توضيح با داد و فرياد تلفن را قطع و با تماس مجدد نيز پاسخ نداد. با نمايندگي تماس گرفتم كه راه شكايت از امور مشتريان را بپرسم كه گفتند ظاهرا راهي نيست. براي مشتري مداري اين شركت متاسفم و اينكه رفتار غير محترمانه يك اپراتور باعث ايجاد بدبيني براي مشتري گردد. اگر واقعا مكالمات ضبط مي شود، به جهت حفظ ارزش برند خودتان پيگيري نماييد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۲سلام. در تاریخ 1/7/99لیفان x60دنده ای به علت خالی شدن کلاچ در جاده به نمایندگی عباس حاجی نیلی 1301اصفهان با شماره پذیرش 130100009461 با کیلومتر 8638تحویل دادم. به ایشان خاطر نشان کردم با هواگیری کلاچ مشکل برطرف میشود ولی پس از رانندگی مجدد مشکل پیش می آید. نمایندگی مذکور گفت خودرو دو روز باید در نمایندگی به علت بازو بست گیربکس و ترافیک کاری باید بماند.اما بعد از ظهر همان روز خودرو را به بنده تحویل دادند و گفتند گیربکس باز و بست شده و اشکالی رویت نشد و مبلغ 469200تومان بابت اجرت گرفتند. اما مشکل همچنان پابرجا بود تا بنده به همراه خانواده به مشهد سفر کردم و مشکل پابرجا بود لذا مشهد به تعمیر کار مراجعه کردم و ماجرا تعریف نمودم. تعمیر کار گفت که حتی یک پیچ گیربکس باز نشده است و بنده را به کارشناس رسمی اتحادیه تعمیر کاران معرفی کردند و ایشان کتبا به من گواهی دادند مبنی بر اینکه تاکنون گیربکس باز نشده است. من با نمایندگی مذکور تماس گرفتم و پس از دوسه روز عدم پاسخگویی متاسفانه گفتند که حتی با شکایت هم، کسی پاسخگونخواهد بود، واقعا متاسفم برای شرکت بزرگی چون کرمان موتور که چنین نمایندگی های ... دارد.

۱۳۹۹/۱۱/۱سلام من هم دقیقا مثل آقای روئین تن که در تاریخ 22 آذر 99 مطلب نوشته اند . از شهریور گرفتار خرابی خنک کن گیربکس شدم با کارشناسان نا بلد شرکت و نمایندگی و به هزار اما و اگر گیربکس ماشین رو دراول آذر در نمایندگی مرکزی عوض کردن رسیدم همدان بعد از ده روز متوجه شدم گیربکس نشتی دارد با مراجعه به نمایندگی متوجه شدم گیربکس استوک و تعمیری روی خودرو من نصب کردن بدون اطلاع خودم . الان ده روزه که مدام دارم به شرکت زنگ میزنم و شکایت کردم .فعلن که پیگیرم کارشناسان نناشی و نابلد فنی شرکت فقط نشستن تو محل کارشون کنار رادیاتور و نمیدونن که ما چی میکشیم . نظر من اینه که دوستانی که مثل هم مشکل داریم همدیگه رو پیدا کنیم و شکایت درست و حسابی از شرکت به دیوان عدالت و وزارت صمت داشته باشیم بالاخره که شرکت موظفه خدمات درست بده وقتی ماشین 40 میلیونی رو با تاخیر چندین ماهه به مبلغ 700 داره میده دست مشتری

۱۳۹۹/۱۱/۱سلام منم مثل شما مشکل دارم . متن منو بخونید لطفا

۱۳۹۹/۱۱/۱سلام به نظر میاد فقط راه پیگیری شکایت به دیوان عدالت اداری و وزارت صمت میاشه منم درگیر موضوع ایراد گیربکس هستم بمدت 5 ماه و فقط دارن الکی سر میدونن مردم رو از دوستان که مشکل دارند کسی بشه سرگروه و شکوایئه ای تهیه کنیم . از این سایتها و تلفنهای الکی شرکت چیز بدست نمیاد دوستان (شماره تماس خدمات و تجارت بم خودرو رو از سایتش) پیدا کنید و به آنها هم اعتراض خودتونو اعلام کنید. دیگه واقعا شورش رو درآوردن با بی تدبیری و بی اعتنایی هایشون بالاخره که مدیرعامل محترم خدمات و تجارت بم خودرو آقای مهندس.... میبایستی جواب مردم رو بدهند

۱۳۹۹/۱۱/۱سلام به نظر فقط بایستی از طریق سایت خدمات و تجارت بم خودرو شماره تماس دفتر مدیرعامل محترمشون رو پیدا کنید و شکوائیه خودرو به گوش آقای مهندس .... مدیرعامل محترم برسونید

۱۳۹۹/۱۱/۱سلام متن من رو هم بخونید دقیقا مشکل شما رو دارم گیربکس منو عوض کردن و کارکرده گذاشتن بدون اطلاع بنده و من هم دنبال شکایتم هستم تلفنهای شرکت کلا سرکاریه بهتره مثل من تلفن خدمات و تجارت بم خودرو رو از سایت پیدا کنید و به دفتر مدیرعامل مهندس .... زنگ بزنید البته من بایکی از کارشناسان دفترشون هم زنگ زدم خیلی هم طلبکار بود ولی اجازه ندادم حرف غیر منطقی خودشو رو غالب کنه . شرکت بدون اجازه حق نداره گیربکس تعمیری و دست دوم رو بزار رو ماشین دیگران به این علت که شرایط شرکت خاصه . خاصه که خاصه چرا موقعه ثبت نام و فروختن جنس 50 میلیونی به قیمت 700 میلیون شرایط شرکت خاص نیست ؟ بهرحال اگه لازم باشه دوستان شکوایئه ای رسمی تهیه و از دیوان عدالت و وزارت صمت پیگیری شود .چون هیچگونه حقی برای مشتریان خود قائل نیستند هیچ تازه طلبکار هم هستن

۱۳۹۹/۱۱/۲سلام به همه هم دردان گرامی و مشتریان از همه جا مانده شرکت کرمان موتور و بم خودرو ، دوستان هیچ میدونید که این صفحه فقط درست شده که ما تخلیه انرژی بشیم ؟ و هیچکس از مدیران و دست اندر کاران شرکتهای ذکر شده هیچ نگاهی هم به این صفحه و مطالب نمی کنند.کلا همگی سرکار هستیم

۱۳۹۹/۱۱/۲۸سلام وقت بخیر بنده برای سرویس۲۵تا سانتافه ی خود را به تعمیرگاه مجاز هیوندایی در خیابان جشنواره اقای علوی نسب بردم و به من گفتن ماشین در این کیلومتر لنت ترمز جلو و عقب تمام کرده ناچارا هر دو لنت را تعویض کردم،چند وقت پیش برای باد لاستیک ها پیش تعمیرگاهی رفتم و با یک نظر دیدن گفتن چرخ های جلو لنت نداره باور نمردم پیگیری کردم چند جای دیگه و متوجه شدم ماشینی که هنوز ۱۰۰۰۰تا از زمان تعویض لنت کار نکرده چطور ممکنه لنت جلو تموم کرده باشه ولی عقب مونده باشه متاسفانه این نمایندگی یا کار درست انجام ندادم یا چیز دیگری که واقعا زشت و حرکت ناشایستی بود به علت اینکه عوض نکردن لنت با جون ادم سر و کار داره و نکته ی مهمی هست متاسفانه دیگه به نمایندگی ها هم نمیشه اعتماد کرد

۱۳۹۹/۱۲/۲۰با سلام اسفند 99 به نمایندگی 1412 کرمان موتور خلج آباد برای رفع صدای جزئی از جلوی خودوری شاسی جک اس فایو مراجعه گردم فردی که جلوبندی ساز آن نمایندگی بود تشخیص داد که اشکال از جلوبندی است پس از چند ساعت کار و تعویض قطعاتی که معلوم نبود سالم هستند یا خراب و یک میزان فرمان دستی با یک دوری که کارشناس ناواردشان با خودرو زد گفتند خودرو دیگر مشکلی ندارد و تحویل بنده شد که با ورود به اتوبان متوجه عدم تعادل خودرو شده به دلیل گیج شدن فرمان کم مانده بود که به زیر یک تریلر بروم که با سرعت کم ناچار به منزل رفتم در تماس با مسئول آن نمایندگی گفتند خودرو را ببرم نمایندگی که فردا بردم دوباره میزان فرمان کردند که مشکلی که خودشان ایجاد کرده بودند، رفع کنند. در همان زمان در مشورت بین حضرات کارشناس، مکانیک، کمک مکانیک، جلوبندی ساز و غیره در محل نمایندگی هر کس چیزی گفت و ایرادی گرفت و در نهایت پیرمردی که نمی دانم چه کاره بود نصیحت کرد که از خیر ماشین بگذرم چون خرجش زیاد بوده به اندازه دو تا خانواده است و بهتر است خودرو را بفروشم. خلاصه کنم: هم اینک خودرو صدایش بیشتر شده و دیگر ایمنی ندارد و هر لحظه ممکن است از مسیر خارج شود! چرا؟ آنچه دریافتم این که: نه تخصص دارند، نه آموزش لازم را دیده اند، نه تشخیص درست می دهند، نه وسیله اندازه گیری و تشخیص قطعه معیوب را دارند و ایمن که چون لوازمی را که می بندند فوق العاده گران بوده با ارز ارزان خریده اند ولی حالا به قیمت چندبرابر روی آن کشیده که البته معلوم نیست آن را هم ببندند که شاید هم سر از بازار آزاد در بیاورد. از همه مهم تر این که با جان مردم به راحتی آب خوردن بازی می کنند. چرا؟ آقایان! این چه خدماتی است؟ خودروی نازنین بنده را به همین سادگی خراب کردند و هیچکس هم پاسخگو نیست! اگر نمایندگی مرکزی بخواهی ببری در نوبت گیری اینترنتی هم چون ساکن کرج هستی فقط نمایندگی های این چنینی در کرج را نشان می دهد و نه تهران را! بنابراین تصمیم گرفتم از این بعد هرگز خودرو را به نمایندگی نبرم چون دیگر سلب اعتماد شده و حاضر نیستم دسترنجم را به افرادی این چنین بی مسئولیت بپردازم. یک نکته این که چطور این افراد تشخیص می دهند قطعه ای سالم است یا معیوب؟ این خود باب سوء استفاده را به راحتی باز کرده به نحوی که سه طرفه از آن سود می برند. یکی قطعه یدکی سالم مراجعه کننده، دوم قطعه دست دوم خودروی دیگر که کارشناس و همکارش تشخیص داده اند که سالم است و به روی خودرو امثال بنده می بندند و سوم قطعه اصلی نویی که پس از تحویل از ابنار احیاناً در جای دیگری به پول تبدیل می شود؟ چه نظارتی وجود دارد؟ شما را به خداوند بزرگ قسم می دهم هر چه زودتر به این جریان خاتمه دهید و برایش چاره ای بیاندیشید. با تشکر

۱۳۹۹/۱۲/۲۲از دزد ماشین میخریدم بهتر بود تا از کرمان موتور . این شرکت. خودش که دزد و دغل کار است باعث میشه نمایندگی ها هم تبعیت کنند. ننگ و نفرین بر مدیران کلاش و بی شرافت کرمان موتور. اگر هر کجای دیگر بود یه همچین سرکت بی شرافتی را درش را گل میگرفتند.

۱۳۹۹/۱۲/۲۲از کرمان موتور بخاطر دروغ و دغل و کلاه برداری شکایت دارم. جه کسی چه ارگانی باید به حساب دزدی این شرکت از مردم رسیدگی کنه. . کاش از دزد ماشین میخریدم. شرفش و تعهد از این دغا دغل کار بی حیا بهتره

۱۳۹۹/۱۲/۲۳کرمان موتور از دزد لاشی بی شرف تراست. سه سال طاب من را نمیدهد

۱۴۰۰/۲/۴سلام من اوایل برج 8ثبت نام کردم جک اس 5باشماره پرداخت بمبلغ100889328 بمبلغ 3/500/000/000ریال به موعد خرداد1400امروز 2/4 برام پیام اومده بیاین تکمیل وجه و مبلغ 2/528/233/000ریال واریز کنید سود مشارکت تا امروزبرای 350میلیون پول شده 196/000/000ریال و اعلام شده موعد تحویل 60روز دیگه ی سوال من اینجاست سود این 600ملیون در دوماه که براساس سودبانکی چیزی معادل 24ملیون تومان میشه کجا میره دزدی از این واضحتر به همون خدایی که میپرستید این حرام خواری محرز است البته من به دستگاه قضا شکایت خواهم برد اگر فریادرسی باشد ولی بس کنید این دزدی و بستن قراردادهای یکطرفه رو خجالت بکشید از دست کردن در جیب مردم بترسید از روزی که خشم و نفرین این مردم گریبانگیرتان شود. لعنت به حرام خوارو لعنت به هر چه دزد و مال مردم خوره

۱۴۰۰/۲/۴چرا جواب مردم رو درست نمیدید چرا سود وجه دریافتی رو تا زمان تحویل محاسبه نمیکنید من زنگ زدم به واحد شکاین شما اون خانم بی ادب کارشناس 327 واقعا براشون متاسفم با اون لحن بسیار نازیبا و بی ادبانه جواب میدن .متنفرم از نگاه بالا به پایین کاشکی یه ادم مودب میذاشتین جواب تلفن روبده شما که درروز روشن دزدی محرز میکنید با اون قراردادهای یک طرفتون چرا حداقل پاسخ مناسب نمیدین بدانید که این پولها برای شما خیر نخواهد کرد چون واقعا ادم رو در تنگنا میذاریدو محرز حرام میخورید باشد که این وجوه خرج درد و مرض بشود برای خو و خانواده اتان انشالله ای بظاهر انسان نماها

۱۴۰۰/۲/۶چرا اینجا کسی جواب ادم رو نمیده سلام علی ابراهیم کجایی رییس دستگاه قضا؟؟؟؟؟؟؟ خب لااقل اگردین نداریدازاده باشید بیاید جواب بدید حداقل!!!!!!

۱۴۰۰/۲/۸واقعا جای تاسف داره افتابه لگن 7دست شام و نهار هیچی . شرکت به این عریض وطویلی یک مرد پیدا نمیشه جواب ادم روبده خب بی انصافها لااقل جواب که بدید

۱۴۰۰/۲/۱۱خدا ازتون نگذره انشالله به درد بی علاج مبتلا بشید که جواب مردم بدبخت رو نمیدیدای ازخدابیخبران

۱۴۰۰/۲/۲۰سلام و خدا قوت من دارننده لیفان 620. مدل 1800به نمایندگی بهمنی در تبریز برای شارژ گاز کولر مراجعه برای شارژ و تست مبلغ 380 تومان فاکتور صادره کرده اند. ولی باز مشاهده کردیم که دوباره کولر خیلی ضعیف کار میکنه مجددا مراجعه و اعتراض کردم بازم نتوستند مشکل و حل کنند نمی تونند حل کنند میکند مشکل از خودرو هست این خودرو از سال 93 دست منه چرا قبلا این مشکل و نداشت لطفا پیگیری نمایید من اصلا راضی نشدم اینها کل کرمان موتور را زیر سوال میبره

۱۴۰۰/۳/۱۲سلام علیکم بنده در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۰ ساعت ۸ صبح به دلیل مشکل سیستم سرمایش خودرو به نمایندگی مراجعه نمودم و ساعت ۱۴:۳۰ به بنده گفتند که مشکل ماشین برطرف نشده و باید در نمایندگی بماند و بنده از مسئول پذیرش سوال کردم که هزینه‌های ماشین گارانتی محسوب می‌شود؟ ایشان فرمودند بله ! در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۱ برای من از کرمان موتور پیامی مبنی بر اینکه خودروی شما آماده است و هزینه تعمیر نیز ۰ ریال می‌باشد آمد ولی وقتی بنده برای تحویل ماشین مراجعه نمودم مبلغ ۷٫۴۲۰٫۰۰۰ ریال اژ بنده مطالبه نمودند و وقتی با اعتراض من مواجه شدند بسیار بد برخورد کردند و آقای علیزاده مسئول نمایندگی با لحن بسیار بدی دستور دادند گاز کولر تخلیه شود و ... وقتی ماشین را تحویل گرفتم مشاهده کردم که درب موتور شکسته شده و وقتی اعتراض کردم گفتند همین که هست! و بنده مجبور شدم به ۱۱۰ زنگ بزم و صورتجلسه کلانتری موجود می‌باشد. در ضمن وقتی به تعمیرگاه دیگری مراجعه نمودم متوجه شدیم سیم های کمپرسور کولر را مخفیانه قطع کردند تا دچار دردسر شوم (عکس موجود می‌باشد) لذا بنده از اینکه ۲ روز ماشینم بیهوده در نمایندگی متوقف بود و اینکه به ماشین عمدا آسیب زده شد دچار هزینه گردیدم و شکایت دارم لطفاً رسیدگی بفرمایید

۱۴۰۰/۴/۱با سلام اعلام کردید اول تیر ثبت نام فیدلیتی است در این چند روز پول و اطلاعات را آماده کردیم و خوشبختانه اینقدر در کار با کامپیوتر حرفه ای هستیم که میتوانیم سریع وارد سیستم بشیم و ثبت نام کنیم . یکبار گفتیم بذار به شماها اطمینان کنیم سایت هنوز باز نشده بسته و تکمیل شده شما هم میدانید من هم میدانم که همه اینها حقه بازی و کلک است . کاری میکنید که مردم عادی نتونن ثبت نام کنن واقعا متاسفم برای شما و همه اونهایی که فقط یاد گرفتید به مردم ظلم کنید . چرا الکی آگهی فروش فوری میزنید خودتون هم میدونید که دروغه .......نکیند اینکاررا . یکبار هم شده بیایید یه کار درست انجام دهید مثل هر کشور معمولی دیگر . اگر فروش فوری از ساعت 9 صبح تا 16 زدید بذارید مردم هر کس که واقعا علاقمند به خرید ماشین هست و پولش را تهیه کرده بخره ........شما را به خدای بزرگ می سپارم انشالله که از سر تقصیرات و این زرنگ بازیهای موذیانه شما بگذره ....................

۱۴۰۰/۴/۲سلام ماشین بنده جکj4شامل گارانتی ۲۰هزار تا کارکرده برای کشیده شدن فرمونم و صدای کمک های ماشینم به نمایندگی ۱۷۰۹ که نمایندگی مرکزی و اصلی شرق تهران مراجعه کردم نوع برخورد بسیار بد و کار‌هم بسیار‌ضعیف ...بعد از ۶بار‌مراجعه برای انجام‌کار هنوز کارم انجام نشده

۱۴۰۰/۴/۲سلام ماشین بنده جکj4شامل گارانتی ۲۰هزار تا کارکرده برای کشیده شدن فرمونم و صدای کمک های ماشینم به نمایندگی ۱۷۰۹ که نمایندگی مرکزی و اصلی شرق تهران مراجعه کردم نوع برخورد بسیار بد و کار‌هم بسیار‌ضعیف ...بعد از ۶بار‌مراجعه برای انجام‌کار هنوز کارم انجام نشده

۱۴۰۰/۴/۲زمان فروش تا کمر‌میشن و احترام میزارن...خدمات پس از فروش بسیار ضعیف و بد

۱۴۰۰/۴/۲با سلام احتراما بنده خودروی جک جی ۴ خود را در بهمن ماه ۹۹ از نمایندگی ۱۳۱۰ اصفهان تحویل گرفته ام همسرم نیز در همان ماه یک دستگاه خودرو جک جی ۴ و یک دستگاه خودرو سمند تحویل گرفتند با داشتن سه خودرو عملا امکان رانندگی بیش از ۳ هزار کیلومتر در ظرف ۵ ماه در اوضاع کرونا و محدودیت های موجود نبود به همین بهانه بر خلاف قانون حمایت از مصرف کننده خودرو و آیین نامه آن و بر خلاف دفترچه راهنمای ارائه شده نمایندگی از پذیرش خودروی اینجانب و انجام سرویس ها امتناع می نمایند اولا مطابق بند ز ماده ۲ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کننده هیچ ضمانت نامه یا گارانتی به اینجانب تحویل نشده است ثانیا به موجب ماده ۹ قانون حمایت از مصرف کننده عرضه کننده خودرو مکلف است تمام تعهدات موضوع قانون را در ضمانت نامه به مصرف کننده تحول دهد که شرکت عرضه کننده به این وظیفه عمل ننموده است. ثالثا مطابق ماده ۱۶ قانون حمایت از مصرف کننده تعهدات دوره ضمانت بایست از طریق سامانه مبتنی بر فناوری اطلاعات به مصرف کننده اطلاع رسانی شود که نشده است. رابعا مطابق بند س ماده ۲ آیین نامه دفترچه راهنمای استفاده می بایست در زمان عرضه به مصرف کننده تحویل گردد که این دفترچه به اینجانب تحویل شده است در این دفترچه راهنما در فصل مربوط به گارانتی شرط ابطال گارانتی عدم انجام سرویس های اولیه در مدت یک سال از تاریخ تحویل و ۲۵۰۰ کیلومتر قید شده است در حالی که اکنون نمایندگی از پذیرش خودرو استنکاف نموده و بدون هیچ اطلاع رسانی و بدون ارائه دفترچه راهنمای به روز شده و بدون ارائه مصوبه یا ابلاغیه ای از ناحیه وزارت صمت یا کمیته خودرو مدعی است می بایست سرویس های اولیه در فرجه ۵ ماه و با کارکرد ۱۰۰۰ کیلومتر انجام می شد و اکنون گارانتی ۳۶ ماهه خودرو را باطل شده اعلام می نمایند با عنایت به اینکه در قرارداد فروش چنین توافقی نبوده و دفترچه راهنما نیز شرط یک سال و ۲۵۰۰ کیلو متر کارکرد را شرط دانسته نه سرویس در ظرف ۵ ماه و ۱۰۰۰ کیلومتر و با عنایت به اینکه اینجانب و همسرم کارمند و دارای دو خودرو جک و یک خودرو سمند صفر هستیم و عملا امکان اجرای چنین شرط شفاهی مورد ادعا برایم فراهم نبوده لذا تقاضا دارم در راستای ماده ۲۹ آیین نامه قانون حمایت از مصرف کننده اولا گارانتی مطابق آیین نامه صادر و به اینجانب تحویل شود ثانیا مطابق بند خ ماده ۲ آیین نامه قانون حمایت از مصرف کننده با پذیرش خودرو سرویس های اولیه را رایگان انجام و گارانتی را فعال نمایند.

۱۴۰۰/۴/۲سلام چرا اصلا گارانتی صادر نشده و تحویل نشده چرا حرف نمایندگی ها با مفاد دفترچه راهنما یکی نیست

۱۴۰۰/۴/۲خدمات پس از فروش فوق العاده ضعیف کیفیت ماشین ها بسیار پایین و هر روز خراب فقط به فکر جیب خودشون هستن

۱۴۰۰/۴/۱۳سلام/من ساکن مشهد و یک دستگاه جک اتومات s5 دارم.بعضا در ابتدا یا حین حرکت گیربکس خلاص می کنه و ماشین حرکت نمی کنه و چراغ گیربکس روشن می شودبرای رفع این مشکل باید ماشین خاموش و روشن کنم حداقل 3 مرتبه نمایندگی2001 عاکف مراجعه کردم و سنسور کلاچ و سنسور ماهک تعویض و گیربکس کالیبره کردن. ماشین بدتر شده اما بهتر نشده(از زمانی که این کارهارو کردن شوک به گیربکس اضافه شده).هیچ علاقه ای ندارم سوارش شم و می خوام بفروشمش اما وجدانم اجازه نمیده ماشین خراب بدم دست کسی که می خواد بخره.اگر کسی به این نظرات و شکایات رسیدگی می کنه خواهشا رسیدگی کنید.

۱۴۰۰/۴/۱۶بنده یه ام وی ام 110 سه سیلندر عید نودو هفت خریدم ، دو بار دچار مشکلات جزئی شد هر بار به نمایندگی قوامی زنگ می زدم واحد سیار می آمد و برطرف می شد اردیبهشت امسال ، هزارو چهارصد با نماینده سیار آقای ابوافضل نجات ثابت تماس گرفتم بجار ماشین نمایندگی سیار با یه موتور شخصی اومد گفت بیا یه گاراژ ماشینتو درست کنم نه دیاگ و نه هیچ سیستمی نداشت فقط یه کیف آچار پیچگوشتی داشت خلاصه شروع کرد به ور رفتن باماشینم گفت تو برو سر کار من مشکلو فهمیدم به شما زنگ می زنم من رفتم محل کارم ساعت 2 ظهر زنگ زد سنسور تایم میل لنگت خرابه نو هست هفت صد هزار تومن یدونه استوکم داره چهار صد تومن - گفت استوک اصلیه از نو بهتره ببندم ؟خلاصه همون لحظه چهارصد تومن کارت بکارت کردم غروبم رفتم ماشینو تحویل بگیرم سیصد هزار تومن مزد تعویض سنسور تایم میل لنک از من گرفت - ماشین باقطعو وصل تا خونه اومد وصبح روز بعد هرچی استارت زدم روشن نشد -نزدیک خونه رفتم یه مکانیک معمولی آوردم که ماشین خارجی هم تعمیر می کرد ماشینو یجوری روشن کرد بردیم تا مغازش ماجرارو گفتم ، سنسور تام استوک رو در آورد سنسور قبلی خودمو وصل کرد ماشین فوری خوب شد ، من مشکلم شتاب کم و گاهی لرزش در موتور بود - دیاگ زد گفت فشنگی آب خرابه صدو بیست هزارتومن فشنگی گرفتم وصل کردم شتاب ماشین برگشت عالی شد و یه سنسور تایم میل لنگ خراب دست دوم هم رو دستم باد کرد ، این مکانیک دوم برای تعویض سنسور فقط ده هزارتومن مزد گرفت ولی آقای ثابت که پرسنل سابق نمایندگی مدیران خودرو بود سیصد هزار تومن مزد گرفت برای همین کار ، فشنگی آب رو هم باطری ساز عوض کرد و پانزده هزار تومن مزد گرفت - من می خوام اینو بگم وقتی کسی از نمایندی مدیران خودرو اخراج می شه دیگه جلوی کار کردنش رو ماشین های نمایندگی رو بگیرید لطفاً -همین آقای ابولفضل نجات ثابت وقتی فهمید ماشینم نیاز به سرویس داره بهر کلکی منو قانع کرد نمایندگی نرم و برم پیش خودش می گفت من همه چی ام وی ام رو که بلدم بری نمایندگی یکی کم تجربه تر جای من اومده ماشینتو خراب می کنه و با کلی دلیل منو کشوند یه گاراژ خرابه بیرون شهر -جالب تر اینه بدونید که یه سنسور خراب تایم میل لنگ رو بمن چهارصد هزار تومن فروخت که کمتر از 18 ساعت بستن ماشینو از کار انداخت و مال خودمو دوباره جا زدم که سالم بود جالبش اینجاهست که روز تعویض مکانیک دوم قیمت گرفت سسنور تایم میل لنگ ام وی ام صدو ده نو سالم آکبندش سی صدو پنجاه هزار تومن بود در حالی که آقای ابولفضل نجات ثابت چهارصد هزار تومن خرابشو بمن فروخت -نام آقای ابولفضل نجات ثابت -موبایل 09119321751 محل گاراژ کاریش گیلان رشت فلکه جانبازان - پیچ آج بیشه - صد متر بعد از پمپ بنزین آج بیشه روبروی پمپ بزین اون دست خیابون که پمپ بنزین هست صد متر می ریم یه مرغ فروشی بغل یه پل کوچیک سر یه کوچه هست آقای ثابت داخل کوچه در خاکستری رنگ یه گاراژ هست داخلش یه مغازه گرفته و بی هیچ سیستم و دیاگ و بدون تشخیص ماشینا ی نمایندگی رو می بره خرابی می کنه - روششم اینه بعد بیرون اومئن از نمایندگی ام وی ام قوامی یکی یکی به ما مشتری های نمایندگی اس امس می داد آدرس خودشو می داد و می نوشت زیر اس ام اس سلام داداش یا خواهر خواستم خبری از شما بگیرم بعد از این به این آدرس برای سرویس بیایید -اینطوری با ماها تماس می گرفت و وقتی ما نیاز مند سرویس مخی شدیم با یه مهارت خاصی ما رو به گاراژ می برد و شروع بع تیغ زدن می کرد من این بار دومم بود این طوری گول خوردم دفعه قبل مهر پیچ سیم کلاچم شل شده بود پولش نهایت دو هزار تومن بود اومد کل سیم کلاچ ماشینو عوض کرد و نزدیک یک میلیونم مزد با پول سیم کلاچ گرفت بعد که رفت دیدیم سیم کلاچ خودم سالم بود و کلاً تو دو بار یک میلیون و هفتصد هزارتومن سر من کلاه گذاشت تا فهمیدم داره ماشینو داغون تر می کنه که دیگه فهمیدم پیشش نرفتم خط ها شم بلوک کردم چون این شماره موبایلم هست 09115515001 با قبلی که گفتم 09119321751 -بهتره مدیران خودرو بازرسی هاشو عال کنه و این کلاهبردار ها رو با یک روشی بگیره و جلوی خرابکاری و بدنام کردن مدیران خودرو رو بگیره باید راهکاری بکار ببرین تا افرادی که از نمایندگی اخراج مکی شن یا خودشون میان بیرون بدون داشتن امکانات تخصصی فنی ، اجازه خرابکردن ماشین های خارجی رو نداشته باشن و خرج های الکی برای مشتری نیارن و نمایندی و خود برند مدیران خود رو رو جلوه اش رو نزد مردم خراب نکنند با تشکر از مدیران خودرو ام وی ام و چری من از خود روم راضیم و تابحال منو اذیت نکرده و هرگز خراب نشده فقط چند بار نیاز به سرویس داشت در مدت 4 سال که رفع شد براحتی و وسط راه تا بحال خودرو مارو جانگذاشته و بجای خودرو های ایرانی خریدم و واقعاً کیفیت مشهود و واقعیه

۱۴۰۰/۶/۲۹سلام من جک جی ۵ دارم بردم نمایندگی ۱۸۰۱ بروجن سرویس کنن بعد گفتن شیلنگ بنزین خرابه باید تعویض بشه . تعویض کردن من ماشینو بردم مسافرت میبینم بو بنزین میاد یجا توقف کردم میبینم از زیر ماشین بنزین میریزه . بردم تعمیرگاه هیوندا صندلی عقب رو باز کردن صندلی پر بنزین بود . ابرش دیگه بدرد نمیخوره . میگه بست پمپ رو محکم نکردن . انقدر بنزین زده به دریچه تا درچه چسبش ول کرده بنزین امده تو کابین . زنگ زدم نمایندگی میگم اینطوری شده . میگه به ما ربطی نداره ما یه بست بوده سفت کردیم به ما مربوط نیس . تو رو خدا یکی به این موضوعات رسیدگی کنه. شوخی که نیس ماشین تو حرکت بنزین میریخته ازش اگه از رو یه ته سیگار رد میشد ممکن بود فاجعه پیش بیاد . اینکه میگن به ما مربوط نیس که جواب نشد . بعد الان صندلی عقب ابرش از بین رفته کی پاسخو میشه

۱۴۰۰/۷/۱۱ای لاشیای بی دین چرا جواب این مردم بدبخت رو نمیدید اخه تا کی باید شما انسان نماهای بیشرف دست تو جیب مردم بکنید من الات یک ماهه تمام اسناد ماشینم اومده ولی ازخود ماشین خبری نیست قرار بوده اردیبهشت تحویل بدن هر بار هم که تماس میگیری یه جواب سرکاری میدن ای از خدا بیخبران بدانید که انرژی منفی این مردم فلاکت زده یه روزی وبال گردن خود و خانوادتون میشه اگه خدایی باشه نفرین میکنم که همه روزاتون به فلاکت و بیچارگی باشه انشالله پولهایی که به ظلم از مردم گرفتید زهر بشه برای خودتون و خانوادتون ای مدیران نالایق و بی کفایت کرمان موتور

۱۴۰۰/۸/۱۱تاخیر تحویل کشنده دایون

۱۴۰۰/۹/۲عدم پرداخت بدهی های کرمان موتور به مشتریان چرا بعد گذشت 2سال هنوز خسارت‌های تاخیرسال 98 پرداخت نشده کم پول داره کرمان موتور یا نه چون زورشون زیاده نمیدن واقعا متاسفم برای این ملت که جیره خوره آدمایی مثل شماها شدن فقط به فکر پر کردن جیب خودتون و خالی کردن جیب مردمید

۱۴۰۰/۹/۱۱با سلام اینجانب مسعود ترابی ،جک s5 به شماره شاسی ۱۶۶۵۷۴ دارم.با ایراد اولیه که در حالت درایو صدای خفیفی فقط در ابتدای جا زدن دنده ایجاد میشود به نمایندگی ۱۷۰۹ در خ دماوند ،تهرانپارس مراجعه کردم و اعلام کردند ایرادی ندارد و شاید از واشر منیفولد است که اگر بخواهید عوض کنیم.با درخواست من عوض شد.بعد از تحویل ماشین دیدم اصلا دنده s از کار افتاده مجددا در تاریخ ۱۴۰۰.۸.۱ مراجعه کردم گفتند ایراد از موتور هست و یک لیست از توربو،واشر،یاتاقان ،رینگ و...دادند که باید تعویض شود و صبر کنید تا از شرکت بیاید.بعد از یک ماه گفتند ماشین حاضر است،ماشین را تحویل گرفتم و در راه متوجه شدم ماشین دنده فرد ندارد.موقع برکشت مجدد به نمایندگی ماشین در اتوبان قفل کرد و مجبور به گرفتن جرثقیل بعد از ۲ ساعت معطلی شدم..ضمنا اعلام کردند ماشین شما باتری هم ضعیف است،گفتم ۴ ماه هست که باتری عوض کردم،باتری را به باتری فروش خودم بردم برای گارانتی،گفتند باتری شما عوض شده ویک باتری قدیمی انداختند..مجبور به خرید یک باتری مجددا نو شدم...بعد از چند روز گفتند ماشین حاضر است،الان بعد از یک هفته حالا چراغ روغن ماشین روشن شده و مجددا این نمایندگی اعلام میکند موتور دوباره باید باز شود..واقعا آیا این وضعیت خدمات پس از فروش درست است؟خواهشمندم دستور بفرمایید سریعا به مشکل بنده رسیدگی شود وگرنه علی رغم میل باطنی و نداشتن وقت،،از مبادی قانونی،با گرفتن وکیل اقدام خواهم کرد و کلیه حقوق تضییع شده خود را خواهم گرفت.. با تشکر.ترابی ۱۴۰۰.۹.۱۱

۱۴۰۰/۹/۱۳سلام، خواهش میکنم بدادم برسید، این ماشینو از نمایشگاه به من انداختند، بنامم هم زدم دیگه نمیتونم پس بدم، از وقتی خریدم مشکل برقی داره، اوایل وسط راه ماشین یه‌دفعه سوت میکشید و آمپرها میرفت تا ته و قطع میشد، اخیرا تمام نمایشگرها و چراغ ها قطع میشند، میزنم میخوام خاموش کنم خاموش نمیشه، سر باطریو بازو بسته میکنم درست میشه، روزی ۳-۴ بار اینطوری میشه، تو اردبیل که نمیتونن درست کنند، تهران هم جرات نمیکنم بیارم، یکبار هم ۴ روز تو تعمیرگاه خوابوندم گفتند قطعه درخواست کردیم. اگه بخوام بکسل کنم بیارم تهران هزینه‌شو کی میده؟ خلاصه این ماشینو خریدم به غلط کردن افتادم، لطفا راهنمایی ام کنید. ضمنا اردبیل نمایندگی ۱۲۰۱ فصاحتی برده‌ام

۱۴۰۰/۹/۲۱جک اس فایو گذاشتم نمایندگی هادی زاده مشهد برای تعویض تسمه تایم بعد از یه هفته فهمید ماشین تو نمایندگی تصادف کزدن در ناحیه صندوق عقب صافکاری کردن ماشین رنگ کردن فاتحه ماشین خوندن هیچی ام گردن نمیگیرن

۱۴۰۰/۱۱/۹۱۲ روزه ماشین جک اس ۵ برای کابل باطری خوابیده نمایندگی مرکزی واقعا بی مسئولیتن

۱۴۰۰/۱۱/۱۶نخرین نخرین حیف پول که بابت همچین ماشین بی کیفیتی بدین-گیربکس همشون مشکل داره--و کلی مشکلات دیگه که تو ذوقتون میخوره نخرین

۱۴۰۰/۱۲/۲۸سلام من لیفان ایکس ۶۰ رو بردم نمایندگی تهران سعادت اباد برای تعویض صفحه کلاچ بعد از دو روز که اومدم شیراز متوجه شدم هم روغن ریزی داره و هم صفحه کلاچو درست جا نزدن . بردم ماشینو نمایندگی شیراز میگه گارانتی فقط مربوط به همون نمایندگی میشه . ۵ میلیون هم از من گرفتن . لطفا به شکایت من رسیدگی کنین.الان ماشین لرزش داره و کلاچش سفته

۱۴۰۱/۲/۱۷از کرمان موتور شکایت دارم بابت خدمات پس از فروش به کدام دادگاه باید شکایت کنم

۱۴۰۱/۲/۲۸سلام. اینجانب درخواست خرید خودرو نقدی از کرمان موتور کد 314 رفیعی نمودم و بیعانه از من دریافت شد تا فردا، ولی به دلایلی که به اطلاع فروشنده رسید و همچنین باعث مشکلاتی از جمله اخراج اینجانب میشد، تماما به شخص عامل فروشنده اطلاع رسانی شد. حال بدون اینکه خریدی صورت گیرد از عودت پرداخت مبلغ خودداری کرده و اعلام میدارند که هیچگونه وجهی پرداخت نمیکنند.خواهشمند است رسیدگی نمایید.

۱۴۰۱/۴/۲۶متاسفانه برای تعمیر گیربکس جک s3به نمایندگی مرکزی اطمینان کردم و تا الان بیش از یکماه و نیم خودرو را تحویل نداده و فقط قیمت رو بالا و بالاتر میبرن

۱۴۰۱/۴/۲۶سلام ساعت ۱۱/۳۰ با قسمت (شکایت فقط با یک تلفن) مطرح کردیم شکایت مربوط به بیش از یکماه و نیم قول امروز فردا رو برای تحویل جک s3 و منتظر تماسی هستیم که قول پیگیری دادن ، البته نباید دیگه اطمینان کرد اما باز منتظرم

۱۴۰۱/۴/۲۷سلام دوستان من دیروز مورخه ۲۶تیرماه ۱۴۰۱ از شهر میاندواب ماشینم که جک اس ۵هست بردم مراغه البته ۱۵ روز پیش نوبت گرفته بودم برای تعویض روغن گیربکس .دیروز با کلی مشکل ماشین رو بردیم شهر مراغه یه منشی خانم به اسم خانم وریم زاده یه برخورد خیلی بدی کرد و باکنایه و توهین باما حرف میزد تا میتونست بی احترامی میکرد و مسئول نمایندگی اقای فرخنده حال که خیلی بی شخصیت تر از منشی تشریف داشتن ماشین رو بعد از دوساعت که هیچ کاری انجام نداده بودن از تعمیرگاه اوردن بیرون و چون من شاکی بودم گفتن ما هیچ خدمتی بهت ارائه نمیدیم و اقای فرخنده حال گفتن گردن ما کلفت هست اینجا شرکت خصوصیه هیچ کاری نمیتونی بکتی اگه به جایی شکایت کنی منم بهشون میگم ماشینشون اب و روغن قاطی کرده بود مادست نزدیم درحالی که به قران حتی کاپت ماشین رو بالا نزدن تا ببینن این ماشین چه شکلی هست .دردم رو به کی بگم الان ۱۵ روز هست بلاتکلیفی برای تعویض روغن الهی خیر نبینن دیروز کلی اعصاب مون رو خراب کردن .آیا نمایندگی میتونه سلیقه ای عمل کنه خدمات نده ؟

۱۴۰۱/۵/۱۹سلام. به دلیل نشت اب به نمایندگی کرمان موتور بشتام اصفهان مراجعه کردم و علت را خوردگی پولک روی موتور تشخیص دادند و گفتند فراخوان دارند که به دلیل کیفیت پولک ها همه عوض شوند. بعد از ۳ روز به زحمت ماشین را تحویل دادند ولی بعد از یک ماه مجددا نشت از محل پولک ها مشاهده شد. واقعا این چه خدمات بی کیفیتی است؟

۱۴۰۱/۶/۱۵سلام من یه جک جی ۵ مدل ۹۷ دارم چند روز قبل برای سرویس ۵۰ هزارتا بردمش یکی از نمایندگیهای مجاز شهر خودمون اخر کار برای من یک فاکتور ۱۵ میلیونی صادر کردن بعد از مطالعه دیدم تعویض شمع زده برام سوال پرسیدم ،فاکتور رو از من گرفتن اصلاح کردن گفتن اشتباه شده مبلغ فاکتور ۱۲ میلیون شد ، شک کردم به بقیه کاراشون بردم یه تعمیرگاه معتمد چک‌ کردم دیدن نه تسمه تایم عوض شده نه فولی ها نه روغن گیربوکس نه روغن موتور تازه جعبه فرمان ماشینم حابت حا کردن یه کهنه بستن یعنی هم پول گرفتن از من هم پدر ماشینم دراوردن من همیشه از محصولات مدیران خودرو استفاده میکردم ، کاش این اشتباه نمیکردم تعاریف الکی شنیده بودم از کرمان موتور

۱۴۰۱/۶/۱۵من از خود شرکت کرمان موتور شکایت میکنم این چه وضعه نمایندگی هست که خمشون دزد و‌پدر سوخته هستن

۱۴۰۱/۶/۲۴سلام. امروز پنجشنبه مورخ ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ در مسیر محل کار ناگهان چراغ چک جک اس ۵ اتوماتیک روشن شد و چون نزدیک نمایندگی ۱۷۰۹ در خیابان دماوند بودم مستقیم رفتم اونجا. ولی متأسفانه هیچ جوابی ندادند مسول پذیرش که ماشین ها را کنترل میکرد بسیار بی ادب و بی شخصیت که اگر خانم در نمایندگی نبود.........حاضر نشدن یک دیاگ با هر هزینه ای بزنند تا ببینند مشکل چیه و بعد برای پذیرش اقدام کنم... متأسفانه بی ادب و جواب سربالا و پاس دادن از این شخص به شخص دیگر و وجود یکسری آدم بیسواد و نفهم و بیشعور..درخواست شکایت شدید و هر زمانی حاضرم بیام و شهادت بدم تمام مراجعین ناراضی بودند...

۱۴۰۱/۶/۲۴امروز پنجشنبه مورخ ۲۴ شهریور سال ۱۴۰۱ در مسیر کار ناگهان چراغ چک جک اس ۵ روشن شد و در مسیر جاده دماوند بودم و به نمایندگی ۱۷۰۹ مراجعه کردم که با یک مشت آدم که مسیول پذیرش بودند و بی تربیت و بی شخصیت مواجه شدم و پاس کاری ‌و در نهایت حاضر به نصب دیاگ نشدند...‌. متاسفم و شکایت دارم.

۱۴۰۱/۶/۲۴به هیچ عنوان ماشینتان را نمایندگی ۱۷۰۹ کرمان موتور در خیابان دماوند نبرید بسیار بی ادب و بی نزاکت و خدمات افتضاح می‌باشد.

۱۴۰۱/۶/۳۰ماشین من جک s5اتومات هست ۳۷۰۰۰ تا کارکردش هست مشکل خلاص کردن دنده وتقه زدن حرکت نکردن داره با کفی خودرو بر بردم نمایندگی ۱۰۰۷ بهمنی اصلا بدون توجه ی دیاگ زدن گفتن برو ۵/۷۰۰ میلیون هم خرجش کردم هنوز درست نشده اصلا توجه نمیکنن هنوزم خرابه واقعا خدمات افتضاح افتضاح

۱۴۰۱/۶/۳۱چن روز قبل ماشینم از نمایندگی حاج ملک بندرعباس تحویل گرفتم. ۳۰ میلون هزینه کردم .الان نه کولر ماشین کار میکنه نه سیستم ترمزها. فقط بلدن پول بگیرن. کجای دنیا هزینه رنگ ی سپر جلو میشه ۵ونیم میلیون تومن. انگار سر گردنه باشه. من بشد از خریدم پشیمونم . کرمان موتور خدمات پس از فروشش همجا بده توی هرمزگان افتصاحه.

۱۴۰۱/۷/۲با سلام بنده از ابتدای خرید خودرو تمام سرویسهای خودرو را در نمایندگی مجاز وبالاخص در نمایندگی 1711 انجام داده ام و در طول مدت یکبار نیز بدلیل کم کردن اب مراجعه کردم که با تعویض قمقمه اب خودرو را تحویل نمودند و در کیلومتر 79000 گفتند خودرو دچار اختلاط اب و روغن گشته و حدود سه ماه گارانتی خودرو میگذرد سوال این است من جانباز میباشم و از خودرو به ندرت استفاده میکنم و تمام سرویسها را در نمایندگی انجام داده ام و اگر نقصی در خنک کننده روغن و گیربکس باشد که باعث شده باشد (البته هنوز اعلام نکرده اند)ولی گفتند شاید مبلغ هزینه تا 40 میلیون تخمینی باشد من که سررشته ای از سرویس ندارم و هر 5هزار به نمایندگی مراجعه کردم چرا این خودرو باید مشکل داشته باشد و ایا خنک کننده گیربکس تابحال تعویض شده (زیرا در سایت نقل شده هر 40000 باید تعویض شود ) و اگر شده چرا باید مجدد مشکل داشته باشد بنده جانباز و کارمند هستم و این برایم سنگین است من خودرو را با هزینه بالاتر و صرف وقت برای نوبت به نمایندگی می اورم که خودروی بنده سلامت باشد ولی ظاهرا اگر بیرون از سازمان میرفتم زودتر نسبت به رفع عیب اقدام میشد خواهشمندم بررسی فرمایید

۱۴۰۱/۷/۷باسلام.برای سرویس 6هژار کیلومتر رفتم نمایندگی فته پاستوریزه.خدود 2میلیون پول گرفتن که همین کار رو بیرون میشه حداکثر با یک‌میلیون با کیفیت بالاتر از این و تضمینی و با کنترل انجام داد. دزدی در حدی بود که دستمزد رو‌ حدودا 400 هزار تومان گرفته تازه آخر فاکتور 9٪ مالیات دستمزد هم گرفتند. دزدی آشکار و..‌.‌ اگر رسیدگی نشود مطمئن باشید اسناد و مدارک به سازمان صنعت تهران شکایت نامه تنظیم خواهد شد

۱۴۰۱/۷/۷اکثر نظرات رو‌میبینم همه شکایت . اعتراض. و.... پس کی تشکر و رضایت ازتون ببینیم. پیگیری کنید

۱۴۰۱/۷/۹سلام صبح بخیر! تو نظرات فقط انتقاد و شکایت ملاحظه میشه و این نشان از عدم رضایت مشتریان است . خب بگذریم ! چرا سرویس تعویض روغن و ملحقات در بهترین اتو سرویس خودرو با بالاترین کیفیت در خارج از نمایندگی های شما با حداکثر قیمت برای جک اس ۵ میشود نهایتا یک میلیون تومان . اما در نمایندگی های شما با مبتدی ترینر کار حالا اگر دزدی نشود میشود دو میلیون تومان . عدم رسیدگی به این موضوع یعنی هماهنگی صددرصد مسولیت ما فوق با مافیای نمایندگی ها.... بنده در کیلومتر ۳ هزار تا جک اس ۵ مدل اسفند ماه ۱۴۰۰ . در مرداد ماه ۱۴۰۱ با ۳ هزار کیلومتر کارکرد به نمایندگی مراجعه و اعلام کردم ماشین در سرعت ۱۲۰ کیلومتر کلا می‌لرزه و .... لطفا جلوبندی کنترل شود . بعد از تحویل فهمیدم هیچ کاری نکردن و باز مراجعه و توجیهات بیهوده از مسول نمایندگی. رفتم سرویس اتوخوذدرو عمومی سطح شهر با تنظیم باد لاستیک. بالانس چرخ ها مشکل را کاملا رفع مردن با ۱۵۰ تومان اجرت . خنده دار نیست . واقعا شما چی رو گارانتی و سرویس و ... میدونید شما فقط هالی مردن جیب مشتری رو بلدید. لطفا رسیدگی شود . گروه می‌دونم هیچ کاری نمیکنید

۱۴۰۱/۷/۱۳اقایون مدیرای شرکت کرمان موتور آخه چرا میاین به مردم دروغ میگین ادم از چاله در میارید میندازید توی چاه من ۶ ساله از شرکت کارمانیا یکدستگاه خودروی بی وای دی s6تلبکارم بعدا شما اومدین گفتین بیایدتبدیل به حواله جک s5کنید و شروع کردین گفتین کرمان موتور همیشه حرف اولش مشتری مداری بوده و ایفای تعهدات خودش از برج ۱۲ سال گذشته حواله تیرماه جک s5را به من دادید با قرارداد شماره 209510140016طبق توافق نامه انجام شده میان دو شرکت به شماره 10/110/1504023در تاریخ 1400/12/23و با پیش پرداخت مبلغ650میلیون تومان و مابقی زمان تحویل در تیرماه 1401و با محاسبه سود ۱۸ درصد و قیمت کلی و تمام شده ۸۰۰ میلیون تومان تحویل من دادین الان سه ماهه از تاریخ تعهد این شرکت هم گذشته هیچ دعوت نامه ای برای من ارسال و اعلام نشده آیا راه رسم مشتری مداری اینگونه هستش یا راه رسم دنبال نخود سیاه فرستادن با وعده وعید الکی میباشد آخه چرا اعتماد مردم را به احمق بودنشان تعبیر میکنید چرا فکر میکنید این مملکت مال شماست و مردم رعیتهای شما هستند چرا همه فقط شعار عدالتخواهی میدهند اما وقت عمل تنها به سود و زیان توجه میکنند مگر ما شیعه علی نیستیم مگه هدفمان منش و رفتار وبرقراری عدالت علی نبوده آیا واقعا عدالت علی اینگونه بوده

۱۴۰۱/۸/۲۵با سلام خدمت کارکنان کرمان موتور بنده سال 97 دو دستگاه جک اس 5 خرید کرده ام نسبت به تاخیر تحویل خودرو طبق قرارداد میبایست ماهیانه دوونیم درصد پرداخت می‌شد نزدیک پنجاه بار زنگ زده ام الان چهار ساله هیچ جواب قانع کننده ای بهم نداده ام چند تا خانم اونجا گذاشته آید اسمشون کارشناسه ولی هر موقع زنگ میزنم جواب سر بالا می‌شنوم فقط جواب الکی میدم این همه سود از خودروها که هرساله کلی میزارین روش انصاف نیست حق مردمو پرداخت نمیکنید یه خورده شرف به خرج بدین این جریمه مارو پرداخت کنید حداقل با ما تماس بگیرین بگین فلان تاریخ پرداخت میکنیم اعتبار خودتان را با این کارها به تمسخر نگیرید مدیریت شرکت یه تکونی به خودش بده بهتره.ممنون

۱۴۰۱/۸/۲۹سلام من از نمایندگی استان مرکزی نمایندگی اصغرمحمدی شاکی هستم من بابت ماشینم که جک s5هست که روشن نمیشد مراجعه کردم و. گفتم فقط ماشیم من را روشن کنید ولی نمایندگی چون ماشین من تصادفی بود خودسرانه بابت صافکاری و تعویض در اقدام کرده بود ومن رفتم گفتم فقط مشکل برقی ماشین را انجام بدین ولی گفتن این جا باید صافکاری شود تا ما ماشین را روشن کنیم و بحث بالا گرفت و پسر اقای محمدی وکلی پرسنل من و خانواده که رفته بودیم انجا مورد ضرب وشتم قرار دادن کلیه پرسنل مارو زدن و دست چپ من و مچ پای دامادمون شکست الان ماشین مارو ترخیص کردن بدون این که ماشین را روشن کنن ورفتم گفتم چرا روشن نمیکنی بهم تحویل بدین گفتن به ماربطی ندارد الان من نمیدانم چکار کنم شاید قطعه از ماشین برداشته باشن ومن نمیدانم من چکاری باید بکنم پیام ترخیص ماشین امده برام

۱۴۰۱/۹/۱۸با سلام. من جک s5 از نمایندگی خودکار در تبریز کد ۱۰۰۲ گرفتم که ماشین را تمیز تحویل دادند ولی کاش همان بدون شستن و تمیز کردن تحویل میدادند که موقع فروش ازم مبلغ کم کردند واقعیت اینه که بعدا دیدم یک کارگر هست که ماشینها را در نمایندگی میدهند با طی و همان فرچه سیمی می شویند و کلا برای ماشین صفر خط و خش میندازد انگار که ماشین مال ۵ سال پیشه . خواهش میکنم دستور فرمایید اصلا ماشینها را نشسته تحویل دهند چون دوباره ثبت نام کردم اگر دوباره اینطوری تحویل دهند از طریق دادگاه شکایت میکنم.. ممنون میشم. ماشینهای کرمان موتور خوبه ولی بعضی نمایندگیها بدنام میکنند.

۱۴۰۱/۹/۱۸باسلام. من جک s5در شهریور ۱۴۰۰ از نمایندگی خودکار در تبربز کد ۱۰۰۲ تحویل گرفتم که بابت تاخیر قرار بود ۱۲ درصد جریمه تاخیر پرداخت بشه که تا بحال متاسفانه خبری نیست هر موقع هم اداره مرکزی زنگ میزنیم اعلام میکنند هنوز مال ۱۴۰۰ را ندادند خواهش میکنم دستور فرمایید پرداخت بشه تا از طریق مراجع قضایی یا وزارت صمت اقدام نکنم..

۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزینی ماشین t8 تحویل گرفتم یک ماهه هست بردم برای سرویس اولیه میگن کارانتی شما باطل شده چون دوساعت دیر امدی میگم خوب همان ازاد حساب بکنید اخرش کلی بعث کشو قوس میگه روغن وفیلتر نداریم بر دو هفته دیگر بیا این که این جا یک جای بیدر و پیکرهست کسی جواب گو نیست اول که میری برای ثبت نام چون میخوان جیبت را خالی بکنن چنان دزدان تحویل میگرن بعد دیگر کسی جوابگو نیست

۱۴۰۱/۱۲/۱۳سلام من جک S5 دارم مدل ۱۴۰۰ که در نمایندگی ۱۷۷۴ تمامی سرویس های خودن رو تا کنون انجام دادم. هفته پیش اتوموبیل مشکلی به نظر مرتبط با گیربکس پیدا کرد که ماشین خاموش و با کمک امداد خودرو رفع عیب موقت شد و برا پی کالیبر کردن گیربکس می بایست به تعمیرگاه منتقل میشدم که نمایندگی فوق از پذیرش اتوموبیل خودرای کرد و با ذکر اینکه من مشتری اون نمایندگی هستم و منزل در نزدیکی آن محل قرار دارد، من رو به سایر تعمیرگاه مرکزی ارجاع دادند.

۱۴۰۲/۳/۲۷ خودرو لیفان 620 اینجانب گرم می کرد و درست قبل از جوش آمدن یکباره حرارت افت می کرد ، به مهندس مکانیک یکی از خودرو سازان کشور که فامیل بود نشان دادم ، بعد از چک کردن گفت ترموستات خراب است. در تاریخ 12/2//1402 به نمایندگی 1715, مراجعه کردم که گفتند رادیاتور نشتی دارد که با توجه به عدم کم شدن آب رادیاتور تعویض رادیاتور را نپذیرفتنم ، در بیرون به تعمیر کار رادیاتور نشان دادم که گفتند رادیاتور سالم است و آب هم کم نکرده است ، ولی مشکل اولیه یعنی داغ کردن ماشین ، ادامه داشت تا اینکه امروز جوش آورد . . خواهشمندم با هزینه اینجانب در جایگاهی مطمئن ماشین چک شود . تا مطمئن شوید که رادیاتور سالم است و علیرغم دریافت یک میلیون و هشتصد هزار تومان. همان مشکل عدم عملکرد ترموستات باقی است. با سپاس و آرزوی سلامتی و موفقیت شما دکتر بختیاری

۱۴۰۲/۳/۲۹سلام قبل از جوش آمدن یکباره حرارت افت می کرد .... احتمال خرابی آمپر یا فشنگی آب ....اما تا اینکه امروز جوش آورد ...با توجه به کم نکردن آب احتمال کثیف بودن رادیاتور رسوب در رادیاتور و کیپ شدن لوله های رادیاتور با املاح می باشد . احتمال خرابی فن رادیاتور هم هست . فن رادیاتور چک شود که سالم است یا نه؟ احتمال دارد فن مشکل برقی داشته باشد و یا رله های فن رادیاتور خراب باشد و فن کار نکند .

۱۴۰۲/۴/۳۰ با سلام به نمایندگی ۱۰۰۸ بزازوری تبریز، ۲۸ تیرماه برای تعویض واتر پمپ جک اس ۵ اتومات مراجعه کردم،روز اول از صبح تا ظهر ایستادم ولی در حضور من هیچ کاری نکردند عصر ساعت ۱۶۳۰ مکانیک تماس گرفته و ادعا کرد تسمه تایمت خط انداخته،گفتم یازده ماه پیش در نمایندگی بهمنی تعویض کردم و دیروز هم بازدیدش کردم ۲۴ هزارتا کارکرده چرا باید خراب شود،امروز ۲۹ تیر صبح مراجعه کردم،یک تسمه تایم کهنه به من نشان داد که مطمئن نیستم مال خودرو من باشد، گفتم اشکال نداره یکی دیگه دارم که آنهم ده هزارتا فقط کار کرده این را بیاندازید، هنگام تنظیم فاکتور هزینه واتر پمپ برایم پنج میلیون هشتصد هزارتومان زده‌اند که هزینه باز و بست تسمه تایم و سفت کن و پولی واتر پمپ و چسب و درب پلاستیکی و انداختن تسمه دینام و بستن دسته موتور و چرخ را علاوه بر دستمزد تعویض واتر پمپ درج نموده،و از هر نمایندگی و مکانیک هم سوال کردم همگی گفتند که هزینه تعویض واتر پمپ یک رقم است حدود ۵۰۰ هزار تومان است و تمام اینکارها جزو آن هست، ولی این نمایندگی با کلاهبرداری ادعا میکند چون تسمه تایم دیگری دادی بجاش انداختیم هزینه های آنهم حساب میکنیم،در حالیکه تسمه تایم اصلی من را دزدیده و تسمه مستعمل نشانم داد تا مجبورم کند از آنها بخرم ولی چون نتوانست اینطوری کلاهبرداری کند ،فاکتورسازی و شیادی میکنند، لطفا مرجعی برای رسیدگی قاطع با این کلاهبرداریها بگذارید،بخدا قسم اگر وضعیت خوردوهای ایران مافیایی نبود و با قیمت جهانی و رقابتی باشد ،کسی به این نمایندگیهای دزد و کلاهبردار نگاه هم نمیکند بگذریم که آقای بزازوری بسیار بی ادبانه رفتار میکرد وتوهینهای زیادی نمود،لطفا در اینخصوص رسیدگی عاجل بفرمایید.

۱۴۰۲/۸/۲۴سلام ودرود .من سال 1400 ماشینم که جک اس دنده مدل 96 هست بردم نمایندگی سرجشواره1709 برای تعویض تسمه تایم که کیلومتر ماشینم 125000بوده بعد 2 سال برای تعویض مجدد به یه مکانیکی در شهر دماوند رفتم ووقتی اقدام به بازکردن متعلقات برای تعویض تسمه تایم نمودند مشاهده شده که دوره قبلی(نمایندگی 1709)در زمان بستن پیچ های روی اویل پمپ به علت زیادی سفت کردن پیچ سفت کن تایم درون اویل پمپ داخلش رو هرز کردن وبا چسب هل ویه پیچ متفرقه به حالت سرهم بندی سیستم رو بستن والان با باز شدن اون پیچ وبرداشتن چسب بعلت ترک داخل جای پیچ مجبور به تعویض اویل پمپ با هزینه 6/450/000تومان شدم.لطفا مورد رو بررسی نمایید.چون در غیر اینصورت مجبور خوام شد از طریق قضایی مورد رو پیگیری کنم.(اون نمایندگی با اون کار سرهم بندیش امکان داشت اون پیچ از جاش بیاد بیرون وباعث بشه تسمه تایم رد کنه وکلی هزینه برای من بوجود بیاد)

۱۴۰۲/۱۰/۱سلام بنده جک s5 1500 دارم بردم برای از بین بردن مکث حرکت گیربکس دو دفعه ست که منو میبرن و میارن ماشینم بدتر شده. میگم نخواستیم مثل روز اولش کنید بهم تحویل بدید میگن دیگه نمیتونیم آخه این درسته کلی پول ماشین دادیم بعد ی کننده حسابی توی این نمایندگی نیست جوابمون رو بده یا کار ماشین و به نحو احسنت درست کنه الان گیربکس ماشین هم دیلی بیشتری پیدا کرده و هم تقه میزنه خوب ما باید چکار کنیم جالب اینجاست که مدارک و برگه ترخیص رو هم بهمون تحویل نمیدن

۱۴۰۲/۱۰/۱آقا اصلا تحویلتون نمیدن راه و چاره ش فقط و فقط شکایته

۱۴۰۲/۱۲/۲۲با سلام من ماشین لیفان ۶۲۰ ۱۶۰۰ دارم چند روزی هستش روشن نمیشه و خونه هستش به نمایندگی های خدمات پس از فروش مشهد به هر کدام زنگ میزنم میگن ما ۶۲۰ دست نمیزنیم من موندم این شب عیدی بدون ماشین چکار کنم حسین جهانگیری

۱۴۰۳/۲/۲۶سلام جک s5 اتومات گرفتم یک هفته نشد چراغهای پشت آمپر همه روشن شده و در جاده دنده خلاص کرده با امداد خودرو تماس گرفتم فرمود ماشین را خاموش کن درست می شود بعداز این کار درست شد ولی تعداد تکرار این مورد خیلی زیاد شده تا جای که مجبور شدن کل گیر بکس را عوض کنند و گیر بکس جدید هم بعد از حدود 20 روز دوباره این مسکل ایجاد شده مجددا به نمایندگی رفتم و فرموده اند بایستی چند بار تکرار شود که خوشبختانه هنوز تکرار نشد

در ادامه بخوانید...

شکایت از پمپ بنزین

در

 

برای  شکایت از پمپ بنزین   آسانترین راه تماس با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران برای مطرح کردن شکایت از پمپ بنزین مربوطه است. برای شکایت از جای سوختن  (  کد جایگاه های سوخت  ) و  تماس با شرکت پخش فراورده های نفتی با  سامانه ثبت شکایات مردمی شماره 09627 به صورت ۲۴ ساعته وشبانه روزی تماس بگیرید تا  بازرسی جایگاه سوخت  موضوع را  بررسی کند. 

اگر در هنگام سوخت گیری در پمپ بنزین با تخلفات پمپ بنزین  ها مثل موارد زیر مواجه شدید با  شکایت پمپ بنزین  از سواستفاده جلوگیری کنید.

 شکایت از پمپ بنزین 

 • - اجبار مسول جایگاه برای بنزین زدن
 • - مغایرت مبلغ پرداختی با مقدار بنزین زده شده   یا  کم فروشی در پمپ بنزین
 • - فروش مکمل سوخت در جایگاه های سوخت ممنوع است. در صورت مشاهده برای  شکایت پمپ بنزین  با شماره 09627 تماس بگیرید. 
 •  
 • - اگر بنزین حاوی آب است. بنزین از آب سبک تر است و درصورتی که همراه بنزین مقداری آب وارد باک شود در ته باک قرار میگیرد. اگر بلافاصله بعد از خروج از پمپ بنزین ماشین خاموش شد بنزینی که زدید حاوی مقدار بسیار زیادی آب بوده است. 
 •  
 • - حتما خودتان بنزین بزنید، ممکن است مسول جایگاه پمپ را صفر نکند. راهی برای اثبات ندارید و باید پول بیشتری پرداخت کنید.ممکن است بدون اطلاع شما مکمل بریزد و ...
 •  
 • - اگر نوع بنزین ارائه شده با نوعی که مشخص شده تفاوت دارد. مثلا از تلمبه سبز همیشه باید بنزین سوپر بزنید، اگر در جایگاهی از این تلمبه جهت ارائه بنزین معمولی استفاده می شود باید  به  بازرسی پمپ بنزین   اطلاع دهید.
 •  
 • -  اگر بنزین به قیمت بیشتری به فروش می رسد. مثلا اگر مسول جایگاه اقدام به فروش بنزین سوپر به قیمت بیشتر از 1200 تومان (سال 97) مثلا با عنوان کم بودن بنزین سوپر در شمال می کند.
 •  
 • - اجبار به پرداخت هزینه بیشتر بابت مثلا بنزین زدن توسط مسول جایگاه

تعزیرات پمپ بنزین

 سازمان تعزیرات: با صاحبان پمپ بنزین که گرانفروشی، کم فروشی و عرضه مکمل های سوخت دارند برخورد می کنیم.  تلفن شکایات پمپ بنزین   09627

مکمل بنزین

عرضه مکمل های سوخت یکی  از شکایات پمپ بنزین است.رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ضمن رد هر گونه تأثیر مثبت این مکمل‌ها بر کیفیت سوخت، افزود: اقلامی که به اسم مکمل خارجی به فروش می‌رسد بنا بر آزمایش‌های انجام شده تأثیری در افزایش اُکتان سوخت یا درجه بهسوزی موتور خودرو ندارد. سازمان محیط زیست نیز معتقد است که این مکمل‌ها حاوی فلزات سنگین بوده و برای سلامتی شهروندان مضر است. همچنین سازمان ملی استاندارد نیز اعلام کرده مکمل‌های عرضه شده فاقد تأیید این سازمان است.

نظرات

۱۳۹۷/۱۰/۵این اتفاق برای من افتاده و با 09627 تماس گرفتم، پیگیری تا حد بازبینی فیلم پمپ بنزین انجام شد و احتمالا به مسول جایگاه هم تذکر دادند. همینجا از مسول بازرسی که کار منو پیگیری کرد تشکر میکنم.

۱۳۹۸/۲/۷با سلام . در پمپ بنزین سهروردی شمالی نرسیده ب مطهری امروز شنبه مورخ 2.6 حدود ساعت 9.40 دقیقه صبح درخواست کردم از مسول برام باک ماشین رو پر کنن که خودم دیدم حدود 41 بنزین برام زدن اما ازم 49 تومان گرفتن و اصرار داشتن که من اشتباه میکنم

۱۳۹۸/۲/۸با عرض سلام خدمت دست اندر کاران محترم سازمان نظارت ببخشید ما از دست جایگاه های سوخت واقع در سیستان و بلوچستان ناحیه ایرانشهر شهرستان سرباز داخل شهر راسک که دو جایگاه دارد به دلیل تخلف در فروش بنزین شکایت دارم در واقع این دو جایگاه در هنگام شب اقدام به فروش بنزین به سه برابر قیمت می کنند و هنگام روز از ساعت ۸ الی ۱۲ جایگاه باز هست و بعد از آن خودسرانه اقدام به بستن و تعطیل کردن جایگاه می کنند و ما مردم واقعا از دستشان عاصی هستیم بخصوص معلمان و کارمندان غیر بومی و بار ها شده به فرناندار محترم و مسئولین سوخت فرمانداری تماس گرفتیم که هیچ نتیجه ای حاصل نشده است لطفا پیگیری نمایید.

۱۳۹۸/۲/۲۱با سلام جایگاه سوخت ناحیه غرب، شعبه دامپزشکی. بدون اجازه و به حالت پنهانی تاریخ 21/2/98 مکمل توی باک بنزینم ریخت و درخواست دریافت مبلغ ش رو کرد که با مقاومت من روبرو شده و نتونست دزدی کنه. ضمنا من ک سی درصد از باک بنزینم ، حاوی بنزین بود. خونه پرش سی، سی و پنج تا جا میشد ک که عدد روی شمارشگر سی و سه لیتر رو نشون میداد ولی پرسنل جایگاه ادعای هشت لیتر دیگه هم داشت و بحث بالا گرفت. مدیریت هم نهایتا گفت دیگه خود رانندگان باک بنزین خودشونو پر کنن و غیر مستقیم هوای نیروی خودشو داشت. جالب ه که توی روز روشن، اونم ماه رمضان، شاهد اینهمه دزدی هستیم. کلی هم دروغ بار کردن که مکمل رو خود راننده درخواست کرده و الان زده زیرش..... سیکل معیوب، از مدیریت معیوب سرچشمه میگیره. بقیه راننده ها هم میگن ک اینا خودشون دستشون توی یه کاسه ست. مردم مراقب دزدی ها باشین ان شاءالله که اعتراض منو شرکت ملی نفت پیگیری کنه

۱۳۹۸/۲/۲۸سلام به همه دوستان همه مراقب باشن من روز 25/2/98 پمپ بنزین جاجرود .تپه سیف بنزین زدم مامور جایگاه گفت باید با کارت خودت بزنی گفتم باشه کارتم رو داشتم وارد دستگاه میگردم که گفت نزن بده من از محل کارت خور پشتی باید بزنم منم دادم وقتی اومدم خونه دیدم اون قطعه الکترونیکی روی کارت کنده شده و افتاده توی جلد مدارم اصلا نفهمیدم چرا این اتفاق افتاده خودم چسبوندمش و رفتم امتحانش کنم دیدم کار نمیکنه و سوخته از چندتا جایگاه پرسیدم همشون به یقین گفتن که اون طرف عوضش کرده و یدونه سوخته داده بهت خدایا مگه میشه منم به بازرسی اعلام کردم و شکایت کردم انشالاه که ترتیب اثر بدن خداییش چیز عجیبی بود

۱۳۹۸/۲/۳۱تو جایگاه سوخت یادگاردامپزشکی به زور مکمل سوخت زدن داخل باک موتورم این مکمی سوختا قلابیه به هیچ عنوان اجازه ندید تو جایگاها بریزن تو باک گند میزنه به موتور و ماشینتون .البته به بازرسی شکایت کردم امیدوارم پیگیری کنن

۱۳۹۸/۳/۹سلام. پمپ بنزین یادگار دامپزشکی بنزین زدم. حجم خالی باک ماشینم 48 لیتره. با توجه به اینکه تازه چراغ بنزینم روشن شده بود و تو شرایط بدتر از اینم همیشه 46 لیتر بنزین میزدم 49 لیتر کنتور انداخت تازه هنوز باکم پر نشده بود. به آقای مدیرش هم گفتم با کلی اصرار یه ظرف یه لیتری پر کردیم که سر یه لیتر ظرف پر نشد ازشون شکایت کردم چون واقعا کلاه بردان. اگه واقعا راست میگن باید جریمه و پلمپ شون کنن

۱۳۹۸/۴/۲۴پمپ بنزین آیت الله کاشانی خیلی راننده های خانم رو اذیت میکنند و بقیه پول رو بزور باید ازشون گرفت جایگاه سوپر گفتم 20 لیتر سوپر بزنن کمتر زد 20 هزار تومن شد بعد میگه 25 تومن شده گفتم دیدم چقدر زدی گفت اااا درست میگید 5 تومن اضافه می خواست بگیره و خیلی بی ادب یکیشون سن دار کم مو همش بدنمون گاه میکرد از حرص اینکه پیاده شدم ببینم چقدر داره بنزین میزنه . چند بار هم سریع بعد از بنزین زدن سریع صفر میکنند که نبینی چقدر شده اما وقتی اعتراض میکنم مجبور میشن اون مقداری که زدنو دوباره نشون بدن

۱۳۹۸/۵/۳با سلام متاسفانه پمپ بنزین آیت الله کاشانی از خانم ها مبالغ بیشتری گرفته و بسیار توهین آمیز رفتار می کنند و بارها شکایت شده اما نتیجه ای نداده . امیدوارم با جدیت بیستری با این آقایان برخورد شود

۱۳۹۸/۵/۱۶من یکبار با شماره09627 تماس گرفتم ولی پیگیری نکردند جایگاه آفتاب در جاده ورامین حد فاصل قله نو و فیروز کوه خیلی از مردم به شیوه های مختلف دزدی میکنن . واسه خودم من چندبار صفر نکرده شروع کرده به بنزین زدن و اصرار داشتن که صفر کردن . یا وسط بنزین زدن نازل رو میکشه بیرون میگه دستگاه قطع شد و بدون صفر کردن ادامشو میزنه و میگه که از جایی که قطع شده صفر کردم

۱۳۹۸/۵/۱۷سلام ديشب استان فررس شيراز خيابان امير كبير سر كلاهدوز پمپ بنزين از شلنگاش بنزين نشتي ميكرد هر لحظه امكان داشت اتيش سوزي بشه خواهشا شوخي بردار نيست پيگيري كنيد

۱۳۹۸/۵/۲۲با سلام دیشب جهت سوختگیری به پمپ بنزین توانا واقع در شهرستان کوار استان فارس رفتم 20 لیتر بنزین زدم ولی وقتی که به آمپر ماشین توجه کردم با کمال تعجب فقط یک خانه از آمپر بنزین ماشین من پر شده بود جهت هسول اطمینان به پمپ دیگر رجوع کردم که 17 لیتر بنزین زدم دو تا خونه از آمپر ماشین پر شد خواهشا خواهشا پیگیری کنید ممنونم ضمنا این اولین بار نیست که این اتفاق می افته بارها و بارها این اتفاق افتاده

۱۳۹۸/۵/۲۲سلام پمپ بنزین شعبه دامپزشکی یک سری دزد جمع شدند. همیشه باک ماشینم کمتر از حد پر می کنه و پول کامل می گیره. یک بار حدود 10 لیتر کمتر بنزین زد.مکمل هم همیشه اجباری می زندو تا می خواهی اعتراض کنی می گوید ریختم. دیشب 21/5/98ساعت 10 و نیم شب پدرم هم انجا بنزین زد بدون اجازه مکمل ریخت و 80 هزار تومن هم از ایشان گرفته است. دیده پدرم مرد مسنی است و احتمالا توان اعتراض ندارد این کار را انجام داده وااااقعا هیچ کس نیست رسیدگی کن.

۱۳۹۸/۵/۲۷با سلام امروز 98/5/27 از پمپ بنزين پايين تر از پارك ساعي خيابان وليعصر 45 ليتر بنزين زدم اندازه 5 ليتر پر شده بود بعدش دليل خلوتي اين جايگاه رو نسبت به باقي جايگاهها رو فهميدم قبلا هم شكايت كرده بودم اصلا رسيدگي نكردند حداقل كساني كه اين پست رو مي خوانند به هيچ وجه به اونجا مراجعه نكنند و به بقيه هم اطلاع رساني كنند

۱۳۹۸/۵/۲۷با سلام امروز 98/5/27 از پمپ بنزين پايين تر از پارك ساعي خيابان وليعصر 45 ليتر بنزين زدم اندازه 5 ليتر پر شده بود بعدش دليل خلوتي اين جايگاه رو نسبت به باقي جايگاهها رو فهميدم قبلا هم شكايت كرده بودم اصلا رسيدگي نكردند حداقل كساني كه اين پست رو مي خوانند به هيچ وجه به اونجا مراجعه نكنند و به بقيه هم اطلاع رساني كنند

۱۳۹۸/۶/۳لب خط بری چهار کیلو موز بخری بهت نیم کیلو پرتقال میدن همون آدما رو آوردن پمپ بنزین علی آباد ،یه ۲۰۶ مدل ۸۳دارم نمیدونستم تا الان هفتادتا بنزین میگیره بازم باکش پر نمیشه به یارو گفتم گفت عیب از بنزینای یه مکمل بریزی اوکی میه عجب

۱۳۹۸/۶/۳ما چقدر ساده ایم اومدیم شکایت دزد رو پیش چه کسی ببریم به شماره ۰۹۶۲۷ تماس گرفتم ۱۵ دیقه پشت خط نگه داشتن بعد قطع کردن خانم گویای پشت خط خودش خجالت کشید از بس گفت از صبر و شکیبایی شما مننونیم کار از کارجا خرابه مردم باید بسازن و بسوزن

۱۳۹۸/۶/۱۴سلام. دوستان من دیروز با موتور رفتم پمپ بنزین خاوران سر هاشم اباد بنزین زدم بعدش موتور خاموش شد بکسل کردم بردم موتور سازی گفت احتمالا زنجیر تایم پاره شده در صورتی که تازه عوض کرده بودم. 100هزار تومن از من گرفت دل و روده موتور ریخت بیرون بعدش فهمید که بجای بنزین اب زده تو باک. رفتم پیش مسئولش علنا گفت برو پیش هر فلان فلان شده ای دوست داری شکایت کن.

۱۳۹۸/۷/۹با سلام من تاریخ ۹۸/۰۷/۰۹ به پمپ بنزین پل فردیس مراجعه کردم ۲۷ تا بنزین زدم موقع پول دادن مسئول جایگاه گفت ۲ تومنی رو عوض کن .چون پول و کارت همراهم نبود گفتم شماره کارت بده تا جابجا کنم متاسفانه چون ساعت ۱۲ شب بود همکارش گفت الان نمیشه.گفتم فردا بیارم که با داد و بیداد شروع کردن به فحش ناموسی دادن.... اینم پمپ بنزین های ما... ترو خدا بگین چطور میشه با این افراد برخورد کرد

۱۳۹۸/۷/۱۷با سلام خدمت دوستان پنج شنبه هفته قبل مورخ 98/11/07 برای تهیه بنزین سوپر کل تهران رو دور زدم یه پمپ بنزین رفتم گفت برو پمپ بنزین جردن،خلاصه رفتم اونجا گفت سوپر نداریم و بجاش مکمل داریم که مال بنز هست و قیمتش 130 تومن هست گفتم باشه بزن ،خیر سرش مکمل رو زد ولی اخرش 270 حساب کرد گفتم مگه 130 نبود گفت این تمیز کننده انژکتور هست بازم دوبلش میشد 260 که 270 گرفت،نهایتا قوطی خالی رو گرفتم اومدم خونه تو روشنایی نگاه کردم دیدم جفتش با بنزین پر شده و اصلا مکمل نیست و یکیش حتی درش زرد شده چون بنزین روش قبلا مونده بوده رنگش عوض شده بود،فردا هم زنگ میزنم شرکت پالایش شکایت،جواب بده یا نده میرم اونجا ابرو حیثیتش رو میبرم پمپ بنزین جردن نرید..اشتباه کردم رفتم همه افتادن به حرام خوری که وضعیتمون اینه تازه از دولت ناله هم می کنیم وقتی کارگر پمپ رحم نمیکنه به هموطن خودش آیا امریکا و انگلیس و اجنبی میخاد رحم کنه؟؟؟؟؟

۱۳۹۸/۷/۳۰با سلام روز 25 مهر ماه در پمپ بنزین گلابتون -تامکار- (جایگاه 277) واقع در شهرک پاس، خ گلابتون، مجاور اتوبان شیخ فضل الله با استفاده از کارت سوخت جایگاه بنزین زدم.برای بار دوم هم خواستم سوخت بزنم که متصدی گفت که دوباره می توانید بزنید، بعد از سوخت گیری متصدی پمپ مبلغ سه هزار تومان بیشتر دریافت کردند. وقتی دلیل را پرسیدم گفتند که این مبلغ را بابت دوبار استفاده از کارت سوخت دریافت کردند. وقتی با اعتراض ما مواجه شد گفت که دو بار استفاده از کارت سوخت جایگاه غیرقانونی است و برای این باید شما سه هزار تومان بدهی. سوال اینکه: اگر غیرقانونی است اصلا چرا اجازه دو بار استفاده از کارت سوخت جایگاه را دادند؟ دوم اینکه این مبلغ بر چه اساسی و چرا باید کم شود؟ و اگر غیر قانونی است آیا دریافت پول توسط متصدی جایگاه این کار را قانونی می کند؟ خواستار برخورد با جایگاه دار بابت رفتار غیرقانونی و گرانفروشی هستم. شهرام حلاج

۱۳۹۸/۸/۱۸سلام لطفا بازرسی به جایگاه سوخت ۲۱۲ ارسال نمایید. دستگاهها قدیمی هستند و بنظر میرسد در بنزین ارائه شده مشکلی وجود دارد. با سپاس از پیگیری

۱۳۹۸/۸/۲۰سلام پمپ بنزین واقع در خیابان فرجام ، انتهای خیابان سراج، با وجود اینکه چندین بار به واسطه تخلفهایی که کرده ، اعم از کم فروشی، گران فروشی، فروش اجباری مکمل ها و... به صورتی که شرکت توزیع و پخش فراورده های نفتی ، به صورت اختصاصی مبادرت به نصب بنری مبنی بر اینکه اگر مراجعین شکایتی از این پمپ دارند اعلام کنند، همچنان به فروش هوا به جای بنزین ادامه میدهد. در آخرین باری که اجبارا مجبور به سوخت گیری در این پمپ شدم، در حالی که در جایگاه های دیگر زمانی که چراغ هشدار بنزین خودرو ام روشن می شود با سوخت گیری 44 الی 45 لیتر باکم پر می شود، چهارشنبه گذشته که در این جایگاه سوخت گیری کردم ، هنوز چراغ بنزینم حداقل 6-5 لیتری تا روشن شدن فاصله داشت، 49 لیتر طبق پمپ آنها بنزین زدن تا پر شود!!!! یعنی دست کم 10 لیتر هوا به جای بنزین به من فروختند!!

۱۳۹۸/۹/۳سلام.امروز که برای گرفتن بنزین به جایگاه میدان رسالت مراجعه کردم نشانگر بنزین خودرو من(ال90)یک خط را نشان می داد . درگذشته حتی زمانی که چراغ بنزین روشن بود بیش از 40 لیتر نمی گرفت . در کمال تعجب امروز 48لیتر بنزین زدم و اخر کار دیدم یک خط هم خالی است!!! بگذریم که در جواب سوالم جواب سربالا شنیدم ، ولی جالب تر اینکه خواستم شکایت کنم ،با شماره09627 تماس گرفتم ، نیم ساعت مرتب شماره می گرفتم، مشغول بود بعد که آزاد شد ، کلی وقت دررابطه با کارت سوخت توضیح داد و آخر سر گفت شما نفر 34در انتظار هستید و از بردباری شما ممنونیم .!!!؟؟؟ . واقعا این راه اعلام نارضایتی و شکایت است(آنهم تنها راه)؟؟؟؟!!!! چه میشود کرد؟؟؟؟!!!

۱۳۹۸/۹/۷980907 پنج شنبه ساعت 19 پمپ بنزین ولنجک بلوار دانشجو (جایگاه شماره 38) پرسنل بی ادب و بی نزاکت که فقط با فریاد و داد و بیداد به مردم توهین میکنند- لطفا رسیدگی و تذکر دهید- با تشکر

۱۳۹۸/۹/۹سلام از وقتی سهمیه بندی بنزین شده جایگاه سوخت پرند فاز ۶ بشدت کمفروشی میکنه پرندم همین یه جایگاه فعال داره مردم مجبورن استفاده کنن اینام دارن سو استفاده میکنن خواهش میکنم پیگیری کنید

۱۳۹۸/۹/۱۰سلام از وقتی که بنزین گرون شده دزدی تو پمپ بنزین ها زیاد شده پمپ بنزین بهارستان من رفتم یه ظرف 1/5 لیتری بردم 2/3 لیتر نازل شماره انداخت خواهشن یه سری به پمپ بنزین ها بزنید

۱۳۹۸/۹/۱۱سلام.خدمت مسئولان محترم..پمپ بنزین در مشهد خیابان توس.بین چهارراه خیام و میدان فهمیده به نام تقی زاده...من چند روز پیش رفتم بنزین بزنم با کارت سوختم ۴۰لیتر زدم که میشه ۶۰تومن پولش.ولی ناظر جایگاه گفت لیتری ۳۰۰۰تومنه و با کارت خودش برام بنزین زده بود و کارت منو برداشته بود که بنزین خودشو بفروشه.لطفا پیگیری کنید واقعا حق مردم نیست که ازشون دزدی کنن اینجوری..ممنون

۱۳۹۸/۹/۲۰سلام .خسته نباشیدمن درشهرقدس هستم اینجاسه تا جایگاه داره همشون کم فروشی می کننددرخواست داشتم رسیدگی کنیدوقتی اعتراض میکنی جواب درستی نمیدن این زمانی معلوم میشه وقتی ازپمپ بنزین وراورداستفاده کنی

۱۳۹۸/۹/۲۴سلام. من از پمپ بنزین شهید یاسینی ۲۰ لیتر بنزین زدم و کارت بانکی رو مسئول جایگاه دادم تا حساب کنن. اومدم خونه متوجه شدم دوبار پول ۲۰ لیتر رو ازم گرفته. رسید لغو یا کنسل پرداخت اول هم بهم نداده. امیدوارم اشتباه بانکی بوده باشه و به حساب برگرده و گرنه تا مرز تعطیلی اون جایگاه پیگیر میشم. احتمالا چون مسافرا ازونجا بنزین میزنن این عمل زیاد صورت میگیره. توصیه میکنم حتما خودتون اقدام به پرداخت از کارتتون بکنید. مخصوصا تو جابگاه‌هایی که در جاده هستن.

۱۳۹۸/۹/۲۶سلام پمپ بنزین اصفهان_کمربندی کلیشاد و سودرجان از کارت شخصی و بنزین سهمیه ای برای فروش آزاد استفاده میکنه.ایا بنزین سهمیه بندی شده که جایگاه دارا را به نوا برسونیم؟

۱۳۹۸/۱۰/۲۲سلام پمپ بنزین 107 پی اس - تهران - چهاردانگه از کارت شخصی اینجانب بجای مبلغ 70500 تومان 705000 تومان کسر گردیده و دستگاه پوز شان صفحه مانیتور شان را مشکی نموده با برچسب که مبلغ پرداختی قابلیت رویت نباشد.بعداز مراجعه حضوری اپراتور جایگاه این موضوع را سهوی بیان نموده در صورت عدم مراجعه این مبلغ به هیچ عنوان به حساب بنده مرجوع نمی گردید.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸پمپ بنزین 125بهارستان روبروی بیمارستان طرفه یه دزد بزرگ میباشد راحت تو بیست لیتر پنج لیتر هوا داره

۱۳۹۸/۱۰/۳۰فروش سهمیه ها را به چه کسی باید گزارش دهیم ؟؟؟

۱۳۹۸/۱۰/۳۰پمپ بنزین شهر تیران - من 30 لیتر زدم با این که گفتم کارت جایگاه را برای من بگذار...کارت اشخاص دیگر را خریده و سهمیه ها را آزاد میفروشند.... من 30 لیتر زدم با اینکه نازل 45 نشان میداد 90 از من گرفت ...باهاش بحث کردم که یا 500 تومن هر لیتر ارزان تر حساب کن یا از کارت جایگاه بنزنین میزنم...

۱۳۹۸/۱۱/۵با سلام با اینکه میدونم شکایت ما بادهواست صرفا برای اطلاع امشهریای خودم میگم من از پمپ باهنراصفهان بسمت رباط بنزین زدم.40 لیتر زدم و یه باک پر کردم امروز حدود 1 ساعت تو شهر کار داشتم و چرخیدم بنزینم تموم شد.تست هم دادم ماشینم عیب و نشتی نداره. نمیدونم 40 لیتر هوا برای من زده؟؟

۱۳۹۸/۱۱/۷سلام خدمت دوستانی که پیگیر کار مردم هستند.من جمعه شب در پمپ بنزین اتوبان آزادگان بعد از میدان جهاد قدیم به سمت شمال بنزین زدم در هنگام سوخت گیری دیدم مسۓول پمپ با راننده یکی از ماشین ها که بنزین ده درگیر منم از ترسم 10لیتر زدم کیلومترمم وقتی چراغ بنزین روشن بود صفر کرده بودم ولی هنوز به یوسف اباد نرسیده چراغ پمپ روشن شد دیدم کیلومترمم روی 47است.لطفا پمپ ها رو زود به زود چک کنید

۱۳۹۸/۱۱/۷سلام وقت بخیر پمپ بنزین واقع در اتوبان بهشت زهرا بعد از پل صنیع خانی به نام جایگاه ۲۱۵ دارای پرسنل بی ادب و اکثرا معتاد می باشند صاحب جایگاه خانمی است که او هم همانند پرسنلش برخورد مناسبی ندارد پرسنل در زمان استفاده از کارت کاخوان خودشان مبلغ رو دستی وارد میکند و نمی گذارند سیستم خودش مبلغ رو نمایش بدهد ضمنا در این جایگاه بدلیل ترددی که چند بار اخیرا داشتم شاهدخرید و فروش مواد نیز توسط پرسنل بودم لطفا پیگیری شود

۱۳۹۸/۱۱/۸تاریح98/11/7 درپمپ بنزین 110 اتوبان قزوین کرج مامور پمپ از اعتماد من سو استفاده کرده بجای 4500تومان 45000تومان برداشت کرده مدیرجایگاه نبود متصدی هم خودش را نشان نمیدهدلظفا مواظب باشید اینها با آبروی کارگران زحمت کش بازی میکنند مسول محترم جایگاه جوابگو باشند

۱۳۹۸/۱۱/۱۳پمپ بنزین سردار جنگل اولین ردیف از سمت راست پس از سوخت گیری به میزان 30 لیتر در باک تقریباً خالی، حدود 7 لیتر کم قروشی داشت و بسیار سریع در روز دوم عقربه یک حانه کمتر نشان داد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳در تاریخ 98/11/13 ساعت 13:50 در جایگاه اختصاصی پردیس شیراز نرسیده به شهرک صدرا مامور جایگاه سوخت نگذاشت من با کارت خودم بنزین سوپر بزنم .گفتش فقط با کارت جایگاه میتونی بنزین سوپر بزنی .بهش اعتراض کردم گفت این یه قانونی هست که دولت تعیین کرده .بنزین سوپر فقط به نرخ ازاد و با کارت جایگاه سوخت میشه زد .در صورتی که کارتی برای من زده بود اسم شخص با شماره ماشین روش نوشته بود.از مسوولین خواهشمنداست پیگیری کنید .

۱۳۹۸/۱۱/۲۳باسلام سوالی داشتم و اینکه آیا جایگاههای سوخت مجوز فروش بنزین نرخ ۱۵۰۰ به نرخ ۳۰۰۰ تومان را دارند؟ اگر دارند که هیچ اگر ندارند پس چرا پیگری انجام نمی شود که این سوء استفاده از بین برود چرا نمی توان با همان کارت سوخت خود بنزین آزاد زد؟؟؟ که بعضی از این فضای موجود سوء استفاده کنند. ممنون از پیگیری هایی که می کنید

۱۳۹۸/۱۱/۲۶دزدی جدید تو روز رو شن از سهمیه عتباریم دو بار دزدیدن فهمیدم مچشونو گرفتم دلم باسه اون راننده ها میسوزه که سر در نمیارن و این اوپراتور از سهمیه اعتباریشون میدزدن

۱۳۹۸/۱۱/۲۶آقا چرا این شماره هه که دادین جواب نمیدن. بعد از 15 بار یه بارش جواب میدن اونم تا میگن الو بفرمایید قطع میکنن. ! این پمپ بنزین میدون خراسون تهران تو روز روشن دزدی میکنه! به ازای 1 لیتر سه دهمش آب یا هواست!!!! موقع حرکت هنوز راه نیفتادی گیج سوخت با سر میخوره زمین. خیلی وحشتناکه رسیدگی کنید توروخدا. دیاگ زدم ماشینو مشکلی نداره ماشینم هر پمپ بنزینی به جز اونجا میزنم اوکیه .پول از سر راه نیاوردیم.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹سلام .در پمپ بنزین کسرایی گالیکش در تاریخ 29/11/98بنزین سهمیه به صورت بازار سیاه به قیمت لیتری 3000تومان توسط مسئول پمپ بدون مطلع کردن مشتری فروخته شد .ساعت 21وشش دقیقه .این عین خیانت به مشتری و خسارت به سازمان تولید بنزین است لطفا نظارت کنید.

۱۳۹۸/۱۲/۱۲پيام بالا رو اصلاح ميكنم پمپ بنزين شهر كرمان

۱۳۹۸/۱۲/۱۲با سلام و احترام ساعت ١٠ دقيقه بامداد ١٣ اسفند ماه با مراجعه به پمپ بنزين اميرالمومنين شهر كركان واقعه در بزرگراه امام خميني با توجه به شيوع بيماري كرونا از پمپ چي خواهش كردم كه برايم بنزين بزنه ايشون با بي توجهي به بنده گفتن اين چه حرفيه اينا همش حرفه. خودتون بنزين بزنيد و ما اينجا مايع زدعفوني وايتكس داريم دستاتون زد عفوني كنيد و ما بعد از اينكه مجبور به بنزين زدن بدون دستكش شديم از مايعي كه. درون يك اب پاش ريخته بودن به دستهايمان زديم و جايگاه را ترك كرديم. من از مسئولين محترم خواهشمندم در اين خصوص يه فكري بكنن براي اين شخص پمپ چي اصلا مهم نبود كه اول به قنون احترامي نميگذاشت و با برخورد نامناسب جواب داد خواهشمندم پيگيري كنيد بخاطر حفظ جان همشهريان محترم

۱۳۹۸/۱۲/۱۳پمپ بنزینی که خدمتتون عرض کردم واقع در مسعودیه خیابان قائم میباشد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۳با سلام اسنپ حدود ۴۷ هزار تومان برای من سهمیه سوخت پیمایشی ریخته بود بنده از سماس چک کردم و رفتم پمپ بنزین و ۱۰ لیتر بنزین ۱۵۰۰ تومانی زدم و موقع کشیدن کارت متصدی کارت و ازم گرفت یکبار کشید و رمزم را پرسید خیلی به سرعت تعدادی دکمه فشار داد و گفت ۲۷ هزار تومان موجودی داری بهش گفتم من موجودی نخواستم و دوباره کارت مرا کشید و دوباره رمز منو زذ و اینبار مبلغ بنزینی که زده بودم و نگاه گرد که ۱۵ هزار تومان بود زد و باقیمانده حسابم شد ۱۲ هزار تومان یعنی ۲۰ هزار تومان غیب شد خواهش میکنم راهنمایی کنید چطور حقم را بگیرم ممنون

۱۳۹۹/۱/۴پمپ بنزین حسن آباد کرج رفتم مامور پمپ حاضر نشد بنزین بزنه تو این شرایط که باید همه در جلوگیری از ویروس کرونا بهم کمک کنیم متصدی پمپ با بی اعتنایی کامل میگه خودتون باید بزنید .لطفا منعکس و رسیدگی کنید این بسیار خطرناک هست

۱۳۹۹/۱/۱۰سلام پمپ بنزین های اهواز رفتم مامور پمپ حاضر نیستن بنزین بزنن یا دل بخواهی میزنن تو این شرایط که باید همه در جلوگیری از ویروس کرونا بهم کمک کنیم متصدی پمپ با بی اعتنایی کامل میگن کارت روی دستگاه و کیسه فریزرهم روی صندلی خودتون بزنید .لطفا منعکس و رسیدگی کنید .

۱۳۹۹/۲/۲۱با سلام کاملا خلاصه عرض میکنم جایگاه شماره۲۳۴ خیابان ۱۵ خرداد دزد ترین و عوضی ترین جایگاه سوخت تهران هست

۱۳۹۹/۲/۳۱با سلام اینجا اهواز است جایگاه گلستان بقایی (سیاحی) وضعیت اسفناکی داره یک اینکه تو هر ردیف سه تا پمپ هست که بیشتر روزهای هفته فقط یکی فعال هست وقتی اعتراض میکنی در جواب مسئول جایگاه.به شما هیچ ربطی نداره.دوم بیشتر نازلها قطع کن ندارند سوم کم کردن سهمیه دولتی در یکی از پمپهای جایگاه واصلا هم به این مورد رسیدگی نمیشود.لطفا رسیدگی کنید

۱۳۹۹/۳/۲۳باسلام اینجانب چندین بار مراجعه به پمپ بنزین میدان پاستور واقعا خ کارگر جنوبی مراجعه نموده ورفتم داخل سکو وبنده را از داخل سکو بیرون آوردن وبه سکو دیگری راهنمایی کرده وپرسیدم چرا گفت بنزین ازاد این سکو ‌باتوجه به افرادی که اونجا بودند از قبیل راننده تاکسی و وانت و برخورد نامناسب و فروش بنزین خواهشمند. است رسیدگی فرمایید

۱۳۹۹/۴/۲دیروز توی جایگاه ۱۶۱ شریعتی پل صدر بنزین زدیم ، چند متر دور نشده نشانگر بنزین اومد پایین ۳۳ لیتر زدیم ولی ۱۰ لیتر هوا بوده ، توی این اوضاع اقصادی حق ندارن با ما اینکارو بکنن ، چقدر دزدی چقدر کثافت کاری ، رسیدگی کنید بد نمیشه ، خواهشا یه کاری بکنید مردم بهتون اعتماد کنن ....

۱۳۹۹/۴/۱۰سلام جایگاه تقاطع امام علی شهید محلاتی منطقه ۱۴ که به اصطلاح ممتاز هم اعلام شده است معمولا فقط دو تا نازل ش کار میکنه و یا کارت خوان خرابه و یا صبح زود کلا یک نفر مسیول جایگاه داره که بیچاره از پس کاری هم بر نمیاد و حتی نمیتونه رعایت صف رو نظارت کنه

۱۳۹۹/۴/۱۱سلام دوستان .بابا چرا انقدر شکایت میکنید حق همه ما همینه واسه چی انقدر نق میزنید آخه باید بکشید چون خودمون خواستیم این جوری رفتار کنن با همون.پس ناله نکنید فقط بگید خدا رو شکر

۱۳۹۹/۴/۲۵با سلام امروز صبح جهت سوخت گیری به پمپ های بنزین نگین کویر فهرج مراجعه کردم هردو گفتن بنزین نداریم درصورتی هم داشتن وگذاشتم برای قاچاقی های سوخت به مردم عادی بنزین نمی دهند این انصافه که تو یه بخشی دوتا پمپ بنزین باشه و مردم حیرون باشن هر چند این پیام پیگیری نمیشود بخاطر اروم شدن دل خودم نوشتم چون هیچ شماره تلفنی نیست که زنگ بزنم 09627 رو هم گرفتم در شبکه نیست باتشکر جلالی 09132441836

۱۳۹۹/۶/۴با سلام امروز مورخه 99/06/04وارد جایگاه سوخت سی ان جی پاسارگاد فاز 1 اندیشه شدم .پرسنل بسیار حرف های زشت و رکیک به بنده دادن و با قلدری با بنده برخورد کردن.خواهشمندم پیگیری شود

۱۳۹۹/۹/۲۹سلام امروز ۲۹آدر بامراجعه به جایگاه پمپ بنزین ۱۳۸ کارگر جنوبی نرسیده به میدان پاستور ساعت ۷صبح وارد که متصدی اشاره کرد ازاد میخواهی من گفتم بله ‌.سپس اشاره کرد اولی سکو وایستادم.در باک باز کردم دستگیره قرارداد یک لحظه دیدم رو۱۲ لیتر است گفتم چرا صفر نکردی .ول کرد گفت خودت بزن سپس رفیقش (متصدی) امد گفت برو جلو بزن.بی احترامی وماشینت چند خریدی وخلاصه بی ادبی.تقاضا دارم رسیدگی شود.

۱۴۰۰/۴/۲۴با سلام.پمپ بنزین پاشایی واقع در محله حکیمیه از خانمها پول بیشتری جهت بنزین زدن میگیرن.حتی یکبار هم به مسئول پمپ بنزین گفته شده و پول را پس داده.ولی بارها و بارها این کار رو تکرار میکنن.لطفا رسیدگی کنید،با تشکر از شما

۱۴۰۰/۵/۹من یک ساعت پیش به جایگاه 230 که واقع در محله کن و انتهای بزرگراه همت هست رفتم و همین که کارت سوخت رو وارد دستگاه کردم مامور سوخت بی هوا یه بطری رو تو باک ماشینم خالی کرد و همین که نصف بیشتر بطری خالی شده بود گفتم این چیه گفت واست اکتان ریختم و قیمتش 250 هزار تومن میشه! بهش گفتم که من همچین درخواستی نکرده بودم ازتون و بعد بینمون جروبحث پیش اومد و بقیه مامورای اونجا هم پشتش دراومدن خودش شروع کرد فحش ناموس دادن و منم طی درگیری پام به شدت آسیب دید بعدش یکی دیگه ازمامورای پمپ بنزین که سن بالاتری داشت اومد جلو گفت قیمت چیزی که برات ریخته 60 تومنه تو همینقدر بهش بده و برو بیچارهکارگره و از جیب خودش میره و... من قبول نکردم و زیر بار نرفتم گفتم این کلاهبرداریه و پول زور بده نیستم شماره 110 رو گرفتم و همینطور که داشتم به پلیس توضیح میدادم یارو دست وپاشو گم کرد و بهم گفت لطفا قطع کن و برو ازت پول نمیخوایم و منم قطع کردم حالا اومدم محل کار و پام به شدت ورم کرده و نمیتونم تکونش بدم. دارم با شماره 09627 که اینجا گذاشتین تماس میگیرم الان ده دقیقه ای هست که تو صفم میخوام به این موضوع رسیدگی بشه تا تا انشالابرای هموطنلن دیگمون پیش نیاد

۱۴۰۱/۱/۱۱سلام جایگاه 230 کن دزدن. برای منم به زور ریخت و میگفت 240 تومن بده. منم با طرف درگیر شدم و شکایتم کردم ولی هیچ نتیجه ای نداشت. اصلاً خیلی جایگاه بی صاحبیه.

۱۴۰۱/۲/۶سلام من روز ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ رفتم جایگاه گاز کیان واقع در استان تهران شهر تهران خیابان قزوین،ساعت ۳:۳۰ بعدظهر.۴۶۰۰ تومان پول گازم شده.کارت دادم بکشه ۵۰۰۰تومان میکشه میگم ۴۶۰۰تومان بکشه.کارت رو بهم داده میگه نمیکشم پول نقد بده.۵۰۰۰تومان نقد دادم گفت خورده ندارم بقیه اش را نداد. خواهشا پیگیری کنید.

۱۴۰۱/۴/۲۹سلام خسته نباشید ضمن تشکر باید به عرضتان برسانم که جایگاه پمپ بنزین آزادی شهرتبریز واقع در خیابان باغمعروف روبروی گسترش بدترین جایگاه شهر شده ومایه ابروریزی شرکت ملی نفت شده .کاری ندارم به جای بنزین هوا تحویل مردم می دن بعضی اپراتوراشون خیلی شرورند وبه سر کردگی ریسشان اقای آزادی که دزد سر گردنه است هر هفته یا هر ماه به بهانه ای با مشتریان درگیر می شوند وکتک کاری راه می اندازند وبه حمایت از اختیاراتشان که جایگاه پمپ بنزین محل سیاسی دولته طرف دعاوی را محکوم می کنند ومردم را گرفتار آگاهی ودادسرا میکنند به بهانه اختشاش .من از شما تقاضا دارم رسیدگی کنید و بروید دادسرای تبریز ببینید چند پرونده بابت اینا وجود دارد وهمه شاکیان محکوم هستند در مقابل آقای آزادی وقاضی مورد نظر .قربا ن شما علی معروفی

۱۴۰۱/۴/۳۱ باسلام . جایگاه سوخت 203 اتوبان بابایی ساعت 22:450 روز جمعه مورخ 31تیر 1401مراجعه کردیم ،با رفتاربسیار زشت و کلمات رکیک و فحش و بی ادبی یکی از کارکنان جوان مواجه شدیم و حتی حمایت چند کارکنان دیگر این پمپ بنزین ... حداقل 4 راننده خودرو لفظی برخورد کردند اما فقط فحش و ناسزا شنیدندو اعلام کردیم شکایت می کنیم. خواهشمند است دوربین و میکروفن ها را کنترل و بازرسی فرماییدو با کارکنان خاطی و بی نزاکت برخورد فرمایید. متشکرم

۱۴۰۱/۵/۶سلام من توی جایگاه پمپ بنزین سراج سرکیسه شدم. جریان بنزین از پمپ به صورت قطره ای بود اپراتور پمپ گفت بکت هوا گرفته برو ماشین رو روشن کن و دور موتور رو روی ۲۵۰۰ نگهدار وتی برگشتم بدون اجازه من مکمل سوخت رو توی باک ماشینی که برای دومین بار بنزین می زد ریخت و قیمتش رو ۱٨۰ هزار تومان حساب کرد. امیدوارم که پول دوا و دکترش کنه

۱۴۰۲/۴/۲با سلام اینجانب در مورخه ۱ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۶ اقدام به سوختگیری مقدار ۳۶ لیتر با سهمیه ۱۵۰۰ تومان کردم که پس تحویل کارت به مسئول جایگاه متوجه شدم بجای مبلغ ۵۴۰۰۰ تومان مبلغ ۹۶۰۰۰ تومان کسر کرده که با اعتراض بنده و همکارانم ایشان بجای معذرت خواهی اقدام به مقاومت و نپذیرفتن اشتباه خود شدند و هزینه مازاد از بنده کسر شد

۱۴۰۲/۴/۲پیرو پیام قبلی این اتفاق در جایگاه بیگدلی شهر کلاله استان گلستان رخ داد

۱۴۰۲/۵/۱۲با سلام دیروز مورخ1402/05/11 خانم بنده میره جایگاه سوخت بنزین بزنه که به مسئول جایگاه میگه برام بنزین بزنید به مقدار20 لیتر که مسئول جایگاه بیشتر میزنه و باک ماشین سریز میکنه که جنب باک سوراخ بوده و مسئول جایگاه شروع میکنه به فحاشی و دیروز عصر که بنده به جایگاه مراجعه کردم مسئول جایگاه با کمال بی شرمی میگه من گفتم من دیگه به خانم ها خدمات نمیدم و حتی خانم بنده بهش میگه برام بنزین بزنید وظیفه شماست که بنزین بزنید بر پرخاشگری تمام گفته من همچین کاری نمیکنم در ضمن بگم این بار دفعه چهارم برخورد ایشون بوده که دارم اطلاع میدم جایگاه سوخت فانوس کویر مسول آقای حسین صادقیان در شهر بادرود لطفا رسیدگی کنید با تشکر

۱۴۰۲/۷/۲۸سلام و عرض ادب. اگ واقعا اینجوری ک این سایت گفته ب شکایات رسیدگی میکنید خیلی خوبه چرا مالک یک‌پمپ بنزین تو زابل،نقطه مرزی با افغانستان باید مثل یک قلدر و یک چاقو کش با مردم حرف بزنه هرکسی ک داخل پمپش میره بنزین میزنه با چهارتا قلدر دیگه دم در هستن و جق حساب میگیرن این چطور مملکتیه ک هیچکسی نیست ک با همچین افرادی برخورد کنه.خواهشی ک دارم پمپ بنزین(جایگاه اختصاصی سرایانی)با مدیریت محمد سرایانی رو لطفا پیگیری کنید.مردم برده کسی نیستن.با کسی ک همسن پدر طرف هست مث یک برده رفتار کرد و براش چاقو کشید.طرف فکر نمیکنه حکومت اسلامی هس.و ما هرچه دهریم از برکات حضرت اقا ایت الله خامنه ایی هس.کسی ک ب رهبری و نظام توهین میکنه.متاسفم براش.انشاالله ک از روی زمین محو بشه.

۱۴۰۲/۱۲/۱۳امروز یکشنبه 13اسفند 1402 در بزگراه امام رضا در جایگاه سوخت شماره222 شهرک صنعتی خاوران متصدی سوخت بنام اقا صادق نازل بنزین رو دست کاری کرده وزمانی که من خواستم بنزین بزنم باقطع وصل شدن مکرر مواجه شدم از خود ایشون خواستم که کمک کنن که بعد از چند لحظه بهم گفتن باک ماشین هوا گرفته وباید دوتا مکمل برزی هر کدام هم 150هزار تومان حساب کرد حالا این پول که از حساب من رفت وبعید بدونم بتوانم پس بگیرم که امید وارم حرامش باشه و کفت زنو بچه اش شود از شما در خواست می کنم دراین گونه موارد اجازه ندهید که حتی یک عدد مامل سوخت در جایگاه یافت شود ایا متوانید رسیدگی کنید ؟؟؟

در ادامه بخوانید...

شکایت از تاکسی

در

تاکسی ها علاوه بر خدمات شهری در برخی موارد نیز مشکلاتی برای شهروندان ایجاد می کنند. سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران مسولیت رسیدگی به مشکلات تاکسی ها در شهر تهران است. این سازمان در موارد زیادی به شما کمک می کند. برای مثال

 • اگر گوشی موبایل در تاکسی جا ماند.
 • اگر با تاکسی تصادف کردید و تاکسی متواری شد.
 • اگر تاکسی جلوی درب پارکینگ توقف کرده بود.

جواز تاکسی محدودیت دارد. سازمان متناسب با ظرفیت هر شهر به افراد واجد شرایط جواز تاکسی می دهد. بهتر است افرادی این جواز را داشته باشند که نحوه استفاده از آن را بلد باشند و حداقل های قوانین راهنمایی و رانندگی را نیز رعایت کنند.

برای تماس با سازمان و شکایت از تاکسی با شماره 1888 تماس بگیرید. قبلا حتما شماره پلاک تاکسی را نیز یادداشت کنید تا در اختیار سازمان قرار دهید. مطمئن باشید مورد شما پیگیری می شود و به تاکسی خلافکار تذکر داده می شود و در صورت تکرار حتما برخورد جدی تر تا جریمه یا ابطال جواز تاکسی نیز پیش خواهند رفت.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...