استفاده غیر معمول از آرد 8 روش

در
اقتصاد بدون این محصول (آرد) نمی تواند دوام بیاورد. با این حال، اتفاق می افتد که تاریخ مصرف آرد منقضی شده است، و این سوال پیش می آید که چه استفاده ای از آردی که تمام خواص خود را از دست داده ، بکنیم. 
 
sayarak.com علاقه مند است به این سوال پاسخ دهد که آیا امکان استفاده غیر معمول  از چنین آردی وجود دارد. پخت و پز با چنین محصولی نامطلوب است، اما شما می توانید آرد را قبل از ریختن در سطل زباله  برای مدل سازی، کنترل آفات، و حتی در لوازم آرایشی استفاده کنید.
 

استفاده از آرد برای سم مورچه

استفاده از آرد برای سم مورچه
اگر حشرات، از جمله مورچه ها، در خانه شما باعث سلب آسایش شما شده اند، شما باید مسیر مورچه ها را با آرد در مکان هایی که دیده اید پر کنید. حشرات نه طعم و نه بافت پودری آرد را دوست ندارند . به احتمال زیاد، آنها از این مرز عبور نمی کنند.
 

استفاده از آرد علیه آفات گیاه

استفاده از آرد علیه آفات گیاه
اگر برگ های گل و گیاه شما توسط آفت خورده می شود، آرد به حل این مسئله کمک خواهد کرد. بافت آرد در کنترل آفات بسیار مفید است. به اندازه کافی روزانه یک لایه نازک از آرد را روی گیاه بپاشید تا حشرات کاملا ناپدید شوند. این روش استفاده از آرد درباغبانی بسیار محبوب است.
 

استفاده از آرد برای تمیز کردن کارت های بازی 

استفاده از آرد برای تمیز کردن کارت های بازی
شما می توانید پوشش کارت های کثیف شده با آرد معمولی پاک کنید. برای تمیز کردن کارت های مورد علاقه خود، آنها را در یک کیسه پلاستیکی با کمی آردبریزید و کاملا تکان بدهید. بعد از این کار در صورت لزوم، با یک پارچه آرد ها را پاک کنید. آرد رطوبت و چربی را جذب می کند.
 

استفاده از آرد برای مشکل پوست

استفاده از آرد برای مشکل پوست
مشکلات پوستی ممکن است به علت عوامل مختلف، از جمله در ارتباط با استفاده از غذاهای خاص یا مراقبت نامناسب از پوست رخ دهد. در لوازم آرایشی مدرن، دلیل اصلی این امر عدم عملکرد غدد سباسه است. با این حال، هیچ کس نمی گوید که روش های پزشکی سنتی بی اثر خواهد بود.
 
اگر شما یک جوش جدید دارید، می توانید آن را با خمیر تهیه شده از آرد و عسل  به شکل یک خال بپوشانید.چند بار این عمل را تکرار کنید.
 

استفاده از آرد برای برق انداختن فلز

استفاده از آرد برای برق انداختن فلز
برای درخشش دادن به سطح محصولاتی مانند سینک آشپزخانه، بعد از تمیز کردن سینک، سطح را با آرد مالش دهید . فقط سطح خشک باشد این محصول همچنین برای پردازش محصولات مس مفید خواهد بود. یک مقدار مساوی از آرد، نمک، کمی سرکه را مخلوط کنید. خمیر را به سطح مس بمالید و مدتی بماند(1 تا 2 دقیقه). سپس با آب گرم بشویید و خشک کنید.
 

استفاده از آرد برای خمیر بازی کودکان

استفاده از آرد برای خمیر بازی کودکان
برای خمیر بازی کودکان، شما نیاز به کمی روغن، آرد دارید. برای 4 فنجان آرد نیاز به نصف فنجان روغن دارید. خمیر را مخلوط کنید. با توجه به مدل سازی خمیر، کودکان مهارت های حرکتی خوب را توسعه می دهند.
 
برای ساختن خمیر برای مدل سازی، شما به 3 فنجان آرد، 1 فنجان آب، یک فنجان نمک و یک قاشق غذاخوری از روغن نباتی نیاز دارید. برای رنگ، می توانید رنگ غذا را اضافه کنید. 
 

استفاده از آرد برای تهیه چسب

استفاده از آرد برای تهیه چسب
آیا می دانستید که از آرد می توانیم به عنوان چسب استفاده کنیم. این چسب مناسب  صنایع دستی کودکان است. مخلوط آرد و آب را در مقادیر مساوی در یک ماهی تابه به آرامی هم بزنید تا به جوش بیاید. بعد از سردن استفاده کنید. چنین چسبی را می توان در تکنیک papier-mâché استفاده کرد.
 

استفاده از آرد برای رسیدن میوه

استفاده از آرد برای رسیدن میوه
بررسی شده است : اگر یک روز آوکادوی نارس را در یک کیسه آرد قرار دهید، می رسد. عملیات مشابه می تواند با هلو، گوجه فرنگی و بسیاری دیگر از میوه ها و سبزیجات، که برای مدت طولانی در قفسه های فروشگاه ها ذخیره شده انداستفاده شود.

نظرات

در ادامه بخوانید...