چه ارتباطی بین طول انگشت و شخصیت شما وجود دارد

 انگشتان

وقتی نوبت به اکتشافات پزشکی می رسد ، به نظر می رسد که این موارد برای بسیاری از ما فنی هستند. یا این که فقط مثل این واقعیت که هنوز هیچ درمانی برای سرطان وجود ندارد ، افسرده کننده هستند ، درست است؟ همانطور که مشخص شد ما یک واقعیت جالب را برای به اشتراک گذاشتن در مورد بدن انسان پیدا کرده ایم ، چیزی که ممکن است برای شما جدید باشد!

 
و این امر مانند رنگ مو یا گروه خونی شما چندان واضح نیست - شرط می بندیم که از خود می پرسید که این ممکن است در مورد چه چیزی باشد.

 

بله ، ما در مورد دستان شما صحبت می کنیم ، به ویژه در مورد طول انگشت شما. چه کسی فکر می کند که شخصیت ها با این قسمت از آناتومی انسان ، طول انگشت ارتباط دارند؟ ظاهراً زمان زیادی برای انجام این تحقیق صرف شده است. حقایق پنهانی وجود دارد که می توانیم فقط بر اساس طول طول انگشت شما فاش کنیم.

 

طول انگشت شما درباره شخصیت واقعی شما چه چیزی می گویند؟

کلید شکستن این راز رابطه انگشت اشاره و انگشت حلقه است. خانم ها فریب این تصویر را نخورید - این تست فقط برای آقایان اعمال می شود! طول انگشت با سطح تستوسترون در بدن ارتباط دارد. سه نوع A ، B و C همانطور که در تصویر نشان داده شده است.

فقط یک یادداشت سریع ، برای زنان نیز قطعاً می تواند قبل از ازدواج این مفید باشند!

 

A. انگشت کوتاه ، انگشت بلند

ظاهراً ، مردان خوش تیپ در این گروه قرار دارند. خوش تیپ و صمیمی. آنها سریع دوست می شوند. وقتی نوبت استفاده از شانس آنها می رسد ، می توانند کمی جسورتر شوند. این ویژگی در دنیای تجارت به آنها خدمت می کند زیرا آنها استعداد طبیعی در کسب درآمد دارند.

 

B. انگشت کوتاه ، انگشت بلند

به نظر می رسد مردان این گروه از اعتماد به نفس و کمی اعتماد به نفس کاذب برخوردار هستند. به اندازه کافی عجیب و غریب ، به نظر می رسد این نوع وقتی تنها بماند رشد می کند و هنگام کار به صورت انفرادی بازدهی بالاتری دارد.

 

 

C. انگشت و انگشت اشاره برابر هستند

اندازه انگشت متعادل ظاهراً به معنای شخصیت متعادل است. این مردان رابطه محور و صمیمی هستند ، بیش از هر چیز آنها برای وفاداری ارزش قائل هستند. به نظر می رسد که آنها با خود و جهان هماهنگ هستند و به طور کلی بسیار راحت هستند.

دوست دارید اطلاعات بیشتری از طول طول انگشت داشته باشید پس طول انگشت مردان درمورد آنان چه می گوید را بخوانید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • بهنام :

  دانشمندان غربی ثابت کرده اند که با ظاهر و رفتار یک مرد می توان تعیین کرد که آیا محتوای هورمون جنسی مسئول مردانگی، تستوسترون، طبیعی است یا خیر. و حتی انتخاب حرفه می تواند در این مورد بگوید.

  1400/12/11 13:44
  • سعید :

   هورمون جنسی مردانه نه تنها بر میل جنسی جنس قوی تر و توانایی های تولید مثلی آن تأثیر می گذارد، بلکه بر وضعیت ماهیچه ها، پوست و ایمنی نیز تأثیر می گذارد. به نظر می رسد هر چه میزان تستوسترون در بدن بیشتر باشد، بهتر است. با این حال، دانشمندان چنین فکر نمی کنند و شواهد زیادی ارائه می دهند که سطح بالای این هورمون برای صاحب آن خطرناک است.

   1400/12/11 13:55
 • بهنام :

  مردانی که در عملکرد غدد جنسی دچار نقص هستند معمولاً قد بلندی دارند، تمایل به اضافه وزن دارند و صدای بلند ارنست کرچمر، روان‌پزشک و روان‌شناس آلمانی که یک گونه‌شناسی از انواع ساختار بدن ایجاد کرد و رابطه بین شخصیت و ظاهر را در نظر گرفت، مردانی را که سطح تستوسترون پایینی داشتند به‌عنوان تیپ آستنیک طبقه‌بندی کرد، که ساختار صورت برای آن‌ها مشخص‌ترین است و از نظر شکل شبیه به یک نوع است. تخم مرغ کوتاه شده

  1400/12/11 13:44
 • بهنام :

  برادلی آناوالت، متخصص غدد (دانشگاه واشنگتن) تأیید می کند که سطح پایین تستوسترون در مردان دارای اضافه وزن رخ می دهد. علاوه بر این، علائم خارجی اضافی کاهش سطح هورمون جنسی در مردان عبارتند از: ژنیکوماستی (زمانی که بافت پستان ایجاد می شود)، شکل شانه ها (مثل یک زن شیب دار هستند)، پوست نازک، خشک و توده عضلانی کم. همانطور که مطالعات دانشمندان آمریکایی نشان داده است، چنین نمایندگانی از نیمه قوی بشریت دارای تعریق فراوان و خود به خودی هستند که بدون دلایل واضح رخ می دهد.

  1400/12/11 13:47
 • بهنام :

  آنها تحریک پذیر، خسیس و ترسو هستند ... تستوسترون پایین نیز بر شخصیت مرد تأثیر می گذارد. محققان مؤسسه فناوری کالیفرنیا پس از انجام یک آزمایش علمی به این نتیجه رسیدند که فقدان هورمون جنسی تستوسترون باعث ناامنی مرد می شود، مرد را ناامن می کند، او را بلاتکلیف، ترسو، ناتوان از عملی می کند که مستلزم تصمیم گیری لحظه ای و رادیکال است. در عین حال، سطح پایین تستوسترون به ظاهر تحریک پذیری و عصبانیت، کمک می کند، مرد اغلب حالت افسردگی را تجربه می کند.

  1400/12/11 13:48
 • بهنام :

  در کار مشترک خود "نقش تستوسترون در تعامل اجتماعی" که در یکی از نشریات علمی غربی منتشر شد، کریستف آیزنگر (انستیتوی مغز و اعصاب رفتاری و بالینی کمبریج، گروه روانشناسی تجربی)، یوهانس هاوشوفر و ارنست فهر (بخش اقتصاد، آزمایشگاه سیستم های اجتماعی و عصبی دانشگاه زوریخ) بر اساس تحقیقات به این نتیجه رسید که میزان پایین تستوسترون در بدن یک مرد او را خسیس، مستعد احتکار و همچنین حیله گری و بداخلاقی می کند. به عنوان مثال، خواجه‌ها در حرمسراهای تعدادی از کشورها آورده می‌شوند که به لطف دسیسه‌ها، غالباً تأثیر جدی بر سیاست حاکمان خود داشتند.

  1400/12/11 13:49
 • بهنام :

  ... و بی اثر، عدم ابتکار عمل طبق یافته‌های جیمز دابز، پروفسور دانشگاه جورجیا، در فرآیند ارتباط، مردانی با سطح تستوسترون پایین را می‌توان با سازگاری، ناتوانی در اصرار بر خود و تلاش برای ثبات عاطفی شناسایی کرد. چنین افرادی مشاغلی را انتخاب می کنند که نیازی به ابتکار، جاه طلبی و شرایط اجباری برای رشد شغلی ندارند. اینها کارگران اجیر شده هستند، "موشهای خاکستری" مانند آکاکی آکاکیویچ از "پالتو" گوگول - آنها اراده ضعیف دارند، توهین هایی را که به آنها وارد می شود تحمل می کنند و نمی توانند به اندازه کافی به آنها پاسخ دهند. دابز معتقد است که در این مورد رابطه مستقیمی بین پاسخ های رفتاری و فعالیت جنسی کم وجود دارد که در اصل مشخصه مردان با سطح تستوسترون پایین است.

  1400/12/11 13:50
 • بهنام :

  به گفته دانشمندان، مردانی که سطح هورمون جنسی پایینی دارند به ندرت رهبر هر مؤسسه، سازمان و شرکتی می شوند - در زندگی خود عادت کرده اند به اندک راضی باشند.

  1400/12/11 13:51
 • سعید :

  افزایش خطر نارسایی قلبی تستوسترون بالا مردان زیادی وجود ندارند که از نظر ژنتیکی تستوسترون بالاتر از سطح طبیعی تولید کنند. افراد زیادی در جهان وجود دارند که برای حفظ وضعیت فعال یک مرد از داروهای حاوی هورمون استفاده می کنند یا از آنها برای افزایش حجم عضلانی و دستاوردهای ورزشی استفاده می کنند. در همین حال، طی 10 سال گذشته، یک تیم تحقیقاتی بین‌المللی متشکل از متخصصان غدد و اورولوژی از دانشکده بهداشت عمومی و سیاست سلامت در دانشگاه سیتی نیویورک، ایالات متحده، صدها گزینه را برای چگونگی تأثیر افزایش سطح تستوسترون بر سلامت مردان تجزیه و تحلیل و ارزیابی کرده‌اند. . محققان دریافتند که در چنین نمایندگانی از مردان ، خطر نارسایی قلبی تقریباً 8 برابر افزایش می یابد و خطر ترومبوآمبولی رگ های خونی که خون را به ساختارهای مغز می رسانند دو برابر بیشتر است.

  1400/12/11 13:57
 • سعید :

  پزشکان خاطرنشان کردند تستوسترون به تقویت دیواره سرخرگ ها و سیاهرگ ها کمک می کند، با این حال، در سیستم گردش خون مردانی که دوزهای زیادی از این هورمون مصرف می کنند، لخته های خون به تعداد زیاد تشکیل می شود. ضخیم شدن طبیعی در سیستم گردش خون نیز در افرادی رخ می دهد که به طور طبیعی تحت تأثیر ژن JMJD1C هستند که باعث افزایش سطح تستوسترون می شود. بنابراین افزایش مقدار هورمون جنسی مردانه در خون در هر صورت یکی از نشانه های احتمال مرگ زودرس در افراد بالغ است.

  1400/12/11 13:57
 • سعید :

  در تستوسترون بالا خطر اختلال متابولیسم لیپید وجود دارد نه تنها قلب از افزایش میزان تستوسترون رنج می برد. محققان دانشگاه سینسیناتی آمریکا دریافتند که در کبد مردانی که از چنین داروهای هورمونی استفاده می کنند، اختلال در ماهیت عملکردی اندام آغاز می شود. در نتیجه متابولیسم لیپیدها در فرد مختل می شود، مقدار زیادی کلسترول به تدریج در خون جمع می شود که فقط به شکل پلاک روی دیواره رگ های خونی رسوب می کند. به همین دلیل، خطر حمله قلبی در قلب یا قسمت هایی از مغز افزایش می یابد. و همچنین چربی، با وجود نوع خاصی از فعالیت بدنی، شروع به تجمع فعال در بافت های زیر جلدی می کند. و همه اینها به دلیل اختلال در عملکرد کبد است که تحت تأثیر تستوسترون قرار می گیرد. با این حال، محققان آمریکایی مطمئن هستند که چنین آسیب شناسی در افرادی که از نظر ژنتیکی دارای افزایش سطح هورمون جنسی مردانه هستند رخ نمی دهد.بنابراین، نمایندگان سازمان غذا و داروی ایالات متحده در حال حاضر خواستار آن هستند که برچسب های آماده سازی تستوسترون حاوی هشدارهایی در مورد عواقب منفی احتمالی باشد.

  1400/12/11 14:01
 • سعید :

  تستوسترون بالا باعث پیری زودرس بدن می شود...... این واقعیت که تستوسترون تأثیر مثبتی بر توانایی های شناختی افراد دارد مدت هاست برای پزشکان شناخته شده است. دانشمندان دانشگاه گرونینگن هلند، مجموعه ای از آزمایشات عصبی روانشناختی را برای اندازه گیری حافظه بلند مدت و کوتاه مدت، سرعت پردازش و انعطاف پذیری ذهنی در مردان مسن تحت تأثیر افزایش دوزهای هورمون جنسی انجام دادند. برای انجام این کار، پزشکان هلندی از 236 داوطلب 50 تا 65 ساله دعوت کردند. از آزمودنی ها خواسته شد که یک سری آزمون های فکری از جمله تفکر فضایی را با موفقیت پشت سر بگذارند. پس از ثبت نتایج و بررسی وضعیت سلامت، از تمامی مردان شرکت کننده در پروژه خواسته شد تا به مدت 6 ماه روزانه دو بار از قرص های خاصی استفاده کنند. اما در داوطلبان یک گروه، آنها حاوی تستوسترون بودند و گروه دیگر دارونما بودند. با این حال، شش ماه بعد، هنگامی که مردان دوباره شروع به انجام وظایف فکری مشابه کردند، محققان تفاوت قابل توجهی در عملکرد شناختی بین نمایندگان دو گروه پیدا نکردند. با این حال، آنها به کاهش کلی سلامت در مردانی که تستوسترون مصرف می کردند اشاره کردند. فشار خون آنها افزایش یافته، بینایی آنها بدتر شد و بر خلاف همسالان خود در گروه دارونما، پیری شدید پوست صورت و دست ها مشاهده شد. محققان هلندی به این نتیجه رسیدند که سطح بالای ثابت تستوسترون در مردان بالغ و مسن توانایی های ذهنی آنها را بهبود نمی بخشد، بلکه باعث پیری زودرس بدن می شود.

  1400/12/11 14:04

بیشتر بخوانید