چه ارتباطی بین طول انگشت و شخصیت شما وجود دارد

 انگشتان

وقتی نوبت به اکتشافات پزشکی می رسد ، به نظر می رسد که این موارد برای بسیاری از ما فنی هستند. یا این که فقط مثل این واقعیت که هنوز هیچ درمانی برای سرطان وجود ندارد ، افسرده کننده هستند ، درست است؟ همانطور که مشخص شد ما یک واقعیت جالب را برای به اشتراک گذاشتن در مورد بدن انسان پیدا کرده ایم ، چیزی که ممکن است برای شما جدید باشد!

 
و این امر مانند رنگ مو یا گروه خونی شما چندان واضح نیست - شرط می بندیم که از خود می پرسید که این ممکن است در مورد چه چیزی باشد.

 

بله ، ما در مورد دستان شما صحبت می کنیم ، به ویژه در مورد طول انگشت شما. چه کسی فکر می کند که شخصیت ها با این قسمت از آناتومی انسان ، طول انگشت ارتباط دارند؟ ظاهراً زمان زیادی برای انجام این تحقیق صرف شده است. حقایق پنهانی وجود دارد که می توانیم فقط بر اساس طول طول انگشت شما فاش کنیم.

 

طول انگشت شما درباره شخصیت واقعی شما چه چیزی می گویند؟

کلید شکستن این راز رابطه انگشت اشاره و انگشت حلقه است. خانم ها فریب این تصویر را نخورید - این تست فقط برای آقایان اعمال می شود! طول انگشت با سطح تستوسترون در بدن ارتباط دارد. سه نوع A ، B و C همانطور که در تصویر نشان داده شده است.

فقط یک یادداشت سریع ، برای زنان نیز قطعاً می تواند قبل از ازدواج این مفید باشند!

 

A. انگشت کوتاه ، انگشت بلند

ظاهراً ، مردان خوش تیپ در این گروه قرار دارند. خوش تیپ و صمیمی. آنها سریع دوست می شوند. وقتی نوبت استفاده از شانس آنها می رسد ، می توانند کمی جسورتر شوند. این ویژگی در دنیای تجارت به آنها خدمت می کند زیرا آنها استعداد طبیعی در کسب درآمد دارند.

 

B. انگشت کوتاه ، انگشت بلند

به نظر می رسد مردان این گروه از اعتماد به نفس و کمی اعتماد به نفس کاذب برخوردار هستند. به اندازه کافی عجیب و غریب ، به نظر می رسد این نوع وقتی تنها بماند رشد می کند و هنگام کار به صورت انفرادی بازدهی بالاتری دارد.

 

 

C. انگشت و انگشت اشاره برابر هستند

اندازه انگشت متعادل ظاهراً به معنای شخصیت متعادل است. این مردان رابطه محور و صمیمی هستند ، بیش از هر چیز آنها برای وفاداری ارزش قائل هستند. به نظر می رسد که آنها با خود و جهان هماهنگ هستند و به طور کلی بسیار راحت هستند.

دوست دارید اطلاعات بیشتری از طول طول انگشت داشته باشید پس طول انگشت مردان درمورد آنان چه می گوید را بخوانید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید