روش آسان برای انتخاب هلو شیرین با توجه به اصل دختر یا پسر

هلو

روش آسان برای انتخاب هلوهای شیرین با توجه به اصل "دختر-پسر"

تابستان سرشار از میوه های مختلف ، به ویژه هلو است. خیلی ها هلو را دوست دارند ، اما همه نمی دانند چگونه هلو را درست انتخاب کنند تا شیرین باشند. و اگر انواع زیادی وجود دارد چگونه می توانید اینجا را انتخاب کنید. 

 

هلو
هک زندگی :  هرکسی نمی داند چگونه هلو را به درستی انتخاب کند تا شیرین باشد

"دختران" و "پسران"

هلو
ویژگی های طعم هلو تا حدودی به انواع مختلف بستگی دارد


قبول داریم که خصوصیات طعم دهنده تا حدودی به تنوع هلو بستگی دارد. اما حتی میوه های یک درخت ممکن است از نظر طعم تفاوت هایی داشته باشند. برخی شیرین تر ، برخی دیگر کمتر. واقعیت این است که هلو ، همانطور که مشخص شد ، می تواند "پسر" و "دختر" نیز باشد. در همان زمان ، اولی بسیار شیرین تر است ، اما دومی کمی ترشی  دارد. آیا می دانید چگونه هلو شیرین را دست چین کنید؟ 

 

هلو
هک زندگی : واقعیت این است که هلو ، همانطور که مشخص شد ، می تواند "پسر" و "دختر" باشد


تفاوت هلو شیرین و ترش

هلو


هک زندگی : اگر بالای میوه یک فرورفتگی کوچک وجود داشته باشد ، از آن به عنوان "دختران" یاد می شود ، اما اگر به جای سوراخ یک برآمدگی کوچک وجود داشته باشد - "پسر"


بین "دختران" و "پسران" تفاوت بصری وجود دارد ، بنابراین تشخیص آن بسیار آسان است. اگر بالای میوه یک فرورفتگی کوچک وجود داشته باشد ، از آن به عنوان "دختران" یاد می شود. اگر به جای حفره ، یک غده کوچک وجود دارد ، بنابراین ، بر این اساس ، "پسر".

 

میوه

 

مشخص نیست که این "تفاوت جنسیتی" تا چه اندازه توسط علم تأیید شده است ، اما هلوهایی که دارای  برآمدگی کوچک هستند بسیار شیرین تر از هلو هایی هستند که دارای  یک فرورفتگی کوچک هستند


مشخص نیست که چقدر چنین "اختلاف جنسیتی" توسط علم تأیید شده است. شاید این یک مشاهده ساده از مردم باشد. اما این واقعیت که هلوهای غده ای بسیار شیرین تر از آنهایی هستند که دارای حفره هستند ، یک واقعیت است که در عمل ثابت شده است.

 

هلو

هک زندگی : برای خرید فقط هلو های شیرین ، کافی است یاد بگیرید که چگونه "جنسیت" آنها را به درستی تعیین کنید

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید