15 سایت مسافرتی مفید برای کسانی که عاشق سفر هستند

در

اگر عاشق مسافرت هستید، تعدادی وبسایت هستند که باید حتما ببینید تا بتوانید اطلاعات خوبی از پول، زمان یا سفر کسب کنید و یا از هواپیمازدگی جلوگیری کنید. و بهترین چیز راجع به این مقاله این است که هیچ ثبت نام آزار دهنده ای برای مجلات ندارد (بخاطر اینکه قطعا شما در سفر هستید و نه در خانه). و هیچ سایتی هم در آنجا تبلیغی نکرده است. پس از این سفر کوچک در اینترنت لذت ببرید و من امیدوارم که فقط اینطور نباشد که یک سایتی را بشناسید و دیگر سری هم نزنید، بلکه سایتی که بطور فوق العده ای مفید باشد.
بنابراین پیش بسوی سفرهای بدون راه!


1- تریپ اکسپرت
اکثر شما از "تریپ ادوایزر" آگاه هستید، سایتی که به دیگران اجازه می دهد تا راجع به مکانها نظرشان را بگذارند، اما این بسیار عالی است که از نظرات مردم عادی در کنار کارشناسان بهره مند شوید. این کاریست که تریپ اکسپرت اجازه انجامش را می دهد. شما مقصدتان یا امکاناتتان را بنویسید و این سایت از الف تا ی را برای شما لیست می کند.(سیارک)
2- اویستر
بعضی اوقات ما گول عکسهای فوق العاده ای را می خوریم که اتاقها را کشیده نشان می دهد یا با کاهش نسبت سواحل را شلوغ. اویستر صفحه ای دارد که عکسهای هتل ها را با عکسهای خود اویستر قیاس کرده است تا شما بتوانید تصمیم بگیرید که آیا آن مکان اسطوره ایست یا افسانه ای.
بررسی های اویستر فرای خوب بد و زشت درباره حتی بهترین مکانهاست. ما این صداقت آنها را تحسین می کنیم بخاطر اینکه واقعیت این است که هیچکس نمی خواهد پولش را در تعطیلات دور بریزد.
3- یلپ!
هنوز در ذهنتان درگیر هستید که در مقصدی که انتخاب کردید کجا بمانید یا این را بخورید یا آنرا؟ پس یلپ می تواند کمکتان کند. من یک مکان از نیویورک سیتی را در سایتهای مختلف برای بررسی گذاشتم و یلپ پیشنهادهای بسیار دقیقی همراه با عکس و امتیاز دهی کاربران ارائه کرد. مرور کننده ها هم برآورد شده بودند وشما می توانستید ببینید که آیا آن فرد تنها آشنایی مختصری با آن مکان دارد یا چند بار در آنجا بوده و به خوبی از همه چیز با خبر است. برای توضیح بیشتر، شما نی توانید بفهمید که ایا برآورد این شخص با شما قابل مقایسه است یا خیر. ممکن است که آنها از اعضای توری بودند که شما با آن سفر کردید.
4- تریپ ترایب
من این تصور را می کردم که بالاخره کسی باید همچین دامنه ای را برای سایتش ثبت کرده باشد. این سایت به شما کمک می کند که علائق، پیشنهادات، تعطیلات و مکانهای اطراق کردن خود را در سایت قرار دهید و با مردمی که هم سلیقه شما هستند ارتباط برقزاز کنید و از ویژگیهای شخصی، روابط و علاقمنیهایشان باخبر شوید. این دقیقا یک سایت آشنایی نیست ولی شما می توانید مردمی را که مشتاق چنین کاری هستند بیابید که یک حالت الهام بخشی دارد.
5- روم2ریو
من از طریق یک سری وبلاگ سفر با این سایت آشنا شدم که بسیار تعریفش را می کردند. بنابراین من امتحانش کردم، وسوسه شدم و از آن الهام گرفتم! شما می توانید با ابزاری قیاسش کنید (طراحی بسیار زیبا و ساده ای با منوهای باز شونده دارد) که اطلاعاتی نظیر چطور سفر می کنید، قیمت سفر و حتی اطلاعات دقیقی مانند خط اتوبوس، هواپیما و غیره را نیز به شما می دهد. من وارد سایت شدم و زمان سفر کردن و زمان رسیدن را وارد کردم و با یک کلیک ساده می توانستم بلیط هواچیمای مورد نیازم را خریداری کنم.(سیارک)
6- اسکیپ لگد
این سایت هلو است. آیا می دانستید که می توانید بلیط های مسافرتی خود را تنها با تغییر الگوی سفرتان به نصف کاهش دهید؟ فرض کنید میخواهید به میامی بروید. شما می توانید با 200 دلار مستقیما اینکار را بمنید. یا می توانید یک ساعتی معطل شوید و آن را به 160 دلار برسانید و یا آنرا به 86 دلار کاهش دهید اگر این مقدار معطل شدن 5/1 ساعت در یک شهر دیگر بیشتر شود. هرچه که بیشتر بتوانید این وضعیت را تحمل کنید بیشتر می توانید پول صرفه جویی کنید.
7- خوابیده در فرودگاه
این اتفاق می تواند غیر عمدی رخ دهد اما می تواند در شرایط خاصی سودمند باشد. پس اگر نیاز دارید که عوض گرفتن هتلهای گرانقیمت در فرودگاه بخوابید اطلاعات مربوط به امکانات فرودگاه ممکن است بدردتان بخورد. "اسلیپینگ این ایرپرت" امکانات فرودگاهها را برای مسافرتهای محطاتانه و خسته کننده نقد و بررسی کرده است.
8- ریسپانسیبل تراول
من این ضرب المثل را دوست دارم : " تنها عکس بگیرید و تنها اثر انگشت بر جای بگذارید" و  این همان چیزیست که این شرکت عرضه می کند. به شما توصیه می کنم که بیشتر از چند روز مرخصی بگیرید. شما بصورت کوچک و خصوصی خرید می کنید. شما تصمیم می گیرید که به چه تعطیلاتی می روید، به صورت زوج و برای ماه عسل یا بصورت خانوادگی. شما تصمیم می گیرید که دوچرخه سواری می کنید و یا خرید خواهید کرد. تعدادزیادی مکان تفریحی همراه با قیمت، عکس، توضیحات، بررسی ها و برنامه سفر پیشنهادی در این سایت وجود دارد. بعلاوه، در مورد اینکه نحوه پاسخگویی، امکانات راحتی که حتی شامل سازه و مواد آن نیز می شود موجود است. این سایت به شعور شما احترام می گذارد.
9- پیک
من نمی توانم از نگاه کردن به این سایت دست بردارم. شما می توانید به "روز کامل" سایر مردم نگاه کنید و می-توانید برای خود برنامه ریزی کنید. پیشنهادهایی از شهروندان سطح بالای شهر وجود دارد، مانند طراحان مد، و همچنین معامله ها و پیشنهاداتی از طرف تورها. این جالب است که ببینید بقیه مردم چطور وقتشان را در "جورج تاون" می گذرانند و یا ببینید که کجا یک ماشین اسپرت را می شود کرایه کرد.... "ورمانت"؟ بالاخره برای هر کسی اینجا یه چیزی پیدا میشه!!
10-.The Man in Seat Sixty-One
اگر قطارها و مسافرت در سرتاسر دنیا را بطرز وحشتناکی دوستدارید این سایت برای شماست. اگر راجع به آن فکری نکرده اید شاید وقتش باشد که شروع کنید چرا که این یکی از یهترین تجربه های زندگی است. مسافرت با قطار در کشورهای مختلف می تواند یکی از خاطرات بیاد ماندنی باشد. خوب تحقیق کردن این سفر را بهتر نیز می-کند. با این سایت، مسیرها و عکسها را بگیرید و نظر یک حرفه ای را راجع به این سفرها جویا شوید.
11- بلک تومیتو
من میگم گوجه و تو میگی گوجه سیاه! و من میگم چی؟ "بلک تومیتو" به شما اجازه می دهد تا تعطیلات لوکس و رویایی را کشف کنید. آیا دوست دارید که به یک ماه عسل چند بعدی بروید؟ آنها یک برنامه برای شما دارند. آیا دوست دارید که به یک نعطیلات با غذاهای فوق العاده بروید؟ انها یک برنامه برای شما دارند. ایا این چیزی است که می خواهید به فهرست برنامه ها تان اضافه کنید. وارد سایت شوید و آنرا تحت عنوان فهرست برنامه ها ذخیره کنید. آنها برای هر نوع رویای آماده اند.
12- هیپماک
آیا می خواهید پیش از پرواز بدانید که آیا پاهایتان خواب می رود و یا با توقف در میان راه شکنجه خواهید شد؟ این سایت یک مقیاس درد برای پروازها دارد تا شما را آگاه کند. و اگر شما یک هتل رزرو کردید، یک نمودار با استفاده از ستونهای رنگی به شما خواهد گفت که آیا شب نشینی ها با امکانات هتل همخوانی دارد یا این شب نشینی حالب است یا برای شما جالب نیست. بخاطر اینکه گاهی اوقات ما نمی خواهیم که پنجره اتاقمان بغل بار پر سر صدای شهر باشد و ترجیح می دهیم تا یک تاکسی بگیریم تا به آنجا برسیم.
13- ایرهلپ
اگر بند و بساط خود را گم کردید، تاخیر داشتید یا مورد سواستفاده خطوط هوایی قرار گرفتید باید سری به "ایر هلپ" بزنید. این وبسایت به شما کمک می کند تا حقوقتان را بدانید و از غرامتی که استحقاقش را دارید باخبر شوید. هر چه که برنامه تان باشد انجام تحقیق قبل یا بعد از اینکه بعضی چیزها اتقاق افتاد بنظر کار درستی می-آید. می ارزد که بررسی اش کنید.
14- اسکیفت
آگاه بودن از اینکه چه اتفاقی در صنعت مسافرت می افتد می تواند برای شنا خوب باشد. اگر برخی از اخبار بد اتفاق بیافتد این سایت به شما کمک می کند که یاد بگیرید پیش از آنکه یک ضرر جبران ناپذیر ببینید. همچنین اگر یک شرکت یا هواپیمایی که شما می خواهید با آن کار کنید دچار مشکل باشد، ممکن است که بخواهید برنامه تان را عوض کنید. حتی اگر آخرین تکنولوژی برای سفر کردن معرفی شد، ممکن است که شما بتوانید که اپلیکیشن را دانلود کنید تا بهترین کمک را به شما بکند.
15- هوم اکسچینج
اگر شما در یک جای عالی زندگی می کنید و کس دیگری هم در یک جای عالی دیگر زندگی می کرد این سایت می-تواند به شما پیشنهاد جالب و اجرایی راجع به تهیه وسائل راحتی بدهد. من شنیده ام که مردم بالکنهایشان را در جاهایی مثل نیو اورلئان اجاره می دهند، اما اگر یک جای عالی داشته باشید، می توانید خانه هایتان را برای مدتی طاق بزنید. خوش بحالتان.(سیارک)

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

ترجمه توسط itrans.ir

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 دلیل برای اینکه با کودکان خود به مسافرت برویم

در

مسافرت تغییری در زندگی می باشد. خارج شدن از برنامه روزانه و انجام برخی ماجراجویی ها انسان را زنده می کند. مسافرت در زندگی من بهترین زمان های زندگی من را تشکیل می دهد، من به عنوان مادر سه فرزند نوجوان بی صبرانه منتظر فرصتی برای مسافرت با آنها می باشم. و در اینجا به دلایلی برای مسافرت با بچه ها اشاره شده است.


1. برای این که به بچه ها نشان دهیم که دنیا بزرگ است.
مردم می گویند که "دنیا بسیار کوچک است". بله برخی اوقات مثلا وقتی که با کسی به یک دانشگاه می روید و در جایی یکی از آشنایان دور خود را می بینید، به نظر می رسد که دنیا کوچک است. اما حقیقت این است که دنیا بسیار بزرگ می باشد. گذراندن زمان دور از خانه، جایی که هیچ کس شما را نمی شناسد، شما را مجبور به شناختن جهان می کند و شما می فهمید که دنیا بزرگتر از محل زندگی شماست. چه فرزند شما ستاره تیم فوتبال باشد و یا اینکه در جستجوی یافتن دوستانی در اطراف خود باشد، با خارج شدن از منزل در میابد که ماهی تنهایی در میان دریایی بزرگ است. دنیای بزرگی در خارج از زندگی گروهی وجود دارد و نشان دادن جهان وسیع به بچه ها به آنها کمک خواهد کرد که جایگاه خود را در جهان بفهمند.
2. جدا شدن و واقعا متصل شدن
بچه ها و بزرگسالان این زمان واقعا فرصت زیادی را پشت دستگاه های الکترونیکی صرف می کنند. افراد زیادی هستند که بیشتر از همدیگر در مقابل آلات فن آوری قرار می گیرند؛ ساده تر است که افراد در مطبوعات، متون، و تلویزیون های اجتماعی شد کنند تا اینکه با یکدیگر صحبت نمایند. جدا شدن از خانواده به شما اجازه می دهد که زمان با کیفیتی را در کنار هم بگذرانید.
3. درباره خودتان چیزهایی یاد بگیرید.
استراحت کردن در میان هرج و مرج روزانه یک خانواده شلوغ کاری دشوار می باشد. دوری از کار و فعالیت های برنامه ریزی شده بچه ها به شما کمک خواهد کرد که بیشتر همدیگر را بشناسید. آیا بچه شما در جستجوی هیجان است یا اینکه سعی در یافتن چیزهای جدید دارد؟ شما چطور؟ آیا خانواده شما علاقه مند به پیروی از یک برنامه است یا اینکه ترجیح می دهد که کارها به صورت خود به خودی انجام شوند؟ علاقه های مشترک شما در مسافرت کدام ها هستند؟ در سفر خانوادگی بعدی خود دوست دارید که به کجا بروید؟(سیارک)
4. جزئیات را ببینید.
کودکان ناظر هستند، و نیاز به زمان هایی برای تحسین طبیعت اطراف خود دارند. مسافرت با بچه ها شما را وادار می کند که خود را در موقعیت آنها قرار دهید؛ شاید نحوه حرکت شما آهسته شود چرا کودکان همواره اطراف را مشاهده خواهند کرد و احتمالا شما هم علاقه مند خواهید شد که محیط را از دیدگاه آنها ببینید.
5. دنیای آنها را توسعه خواهید داد.
مسافرت ما را وادار می کند که غذاها، موسیقی، شیوه ها، فرهنگ ها، و زبان های نا آشنا تجربه کنیم. بچه های شما چیزهای جدید مورد علاقه خود را کشف خواهند نمود.
6. درک خود از ماجراجویی را تعیین نمایید.
بچه های کوچک به صورت طبیعی ماجرا جو هستند؛ آنها علاقه مند به کشف دنیای خود می باشند. آنها جذب تجربه های جدید، هیجان های دیداری، شنیداری، لمسی، مزه ای و بویایی می شوند. کشف جهان در کنار کودکان موجب بازسازی احساسات شما برای انجام ماجراجویی می شود و شما را به مسافرت های جدیدتر ترغیب می کند.
7. ایجاد برخی خاطرات
مسافرت با هم برای خانواده ها راه خوبی برای ایجاد خاطرات می باشد، و آنها در کنار هم می توانند داستان های خارق العاده ای به وجود بیاورند. (سیارک)
8. نشان دادن پاداش سخت کوشی به بچه ها
مسافرت می تواند گران قیمت باشد. اما به بچه ها نشان می دهد که سخت کوشی منجر به تعطیلات خارق العاده می شود. شما می توانید اخلاق کاری قوی و مسئولیت پذیری مالی را با آموزش صرفه جویی و بودجه بندی در طی مسافرت به بچه ها یاد بدهید.
9. به بچه ها تاریخ را آموزش دهید.
آیا اهرام مصر نزدیک و یا شخصی می باشند؟ بله لطفا. دیدن مناظر معروف منجر به زنده شدن متون می شود. آیا راه بهتری برای یاد دادن تاریخ به بچه ها بهتر از سفر کردن به محل های تاریخی وجود دارد؟
10. منجربه افزایش محبت می شود؟
مسافرت به افراد خانواده شما کمک می کند که برای امکاناتی که در اختیارشان قرار داده اید متشکر باشند، و به شما کمک می کند که پی به میزان امنیت، غدا، آرامش و سرپناهی را که برای آنها مهیا نموده اید ببرید. دیدن داستان های خبری همانند بودن و قرار گرفتن در آن محل نیست. توسعه ارتباطات شخصی با افراد مناطق دیگر جهان می تواند برای همیشه طرز فکرهای شما را تغییر دهد.(سیارک)

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه خانواده می تواند به کودک مبتلا به آرتریت نوجوانی کمک کند

در

آرتریت نوجوانی چیست؟

آرتریت نوجوانی تمامی اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد. تمامی آنها بایستی با چالش های ویژه با این بیماری مقابله نمایند. آرتریت نوجوانی می تواند در فعالیت های اجتماعی و مدرسه کودک تاثیر گذاشته و فعالیت های مربوط به مدرسه اش را مشکل تر سازد. اعضای خانواده می توانند جهت کمک فیزیکی و روحی به کودک کارهایی را انجام دهند.


بهترین مراقبت ممکن. اطمینان حاصل کنید که کودک مراقبت دارویی مناسب را دریافت می کند و دستورالعمل های پزشک را دنبال می نماید. در صورت امکان جهت مراقبت از کودکتان از متخصص روماتولوژی اطفال کمک بگیرید. اگر امکان داشتن چنین متخصصی را ندارید، فرزند خود را سالانه یکبار یا دو بار به متخصص روماتولوژی ارجاع دهید. متخصص روماتولوژی می تواند طرح درمانی را تجویز کند و با پزشک کودک شما مشورت نماید تا به کودک شما کمک کرده و بر پیشرفت کودک شما نظارت داشته باشد.
شما هم می توانید درباره بیماری کودکتان و درمان آن آموزش ببینید (منابع در پایان این مطلب کمک خواهد کرد.) بسیاری از گزینه های درمانی در دسترس هستند و چون آرتریت نوجوانان در کودکان مختلف متفاوت است، ممکن است برای یکی موثر باشد و در مورد کودک دیگر موثر نباشد. اگر داروهایی که پزشک تجویز می کند علائم را از بین نبرند یا سبب عوارض جانبی ناخواسته شوند، شما و کودکتان با پزشک درباره راههای دیگر مشورت نمایید. فردی که مبتلا به آرتریت نوجوانی است می تواند وقتی نشانه ها کنترل شد، فعالتر باشد.
پیوستن به گروه پشتیبانی. تلاش کنید تا والدین و کودکانشان را که با تجارب مشابهی درگیر هستند، پیدا کنید. این می تواند به شما و کودکتان در دانستن چیزهایی که به تنهایی قادر به آن نیستید، کمک کند. برخی از سازمانها برای افراد مبتلا به آرتریت نوجوانی و خانواده شان گروه های پشتیبان دارند.
درمان کودک در حد امکان به روش های معمولی. سعی کنید کودکتان را تنها به خاطر اینکه آرتریت دارد محدود نسازید. نوازش بیش از حد کودکتان او را از مسئول و مستقل بودن دور کرده و ممکن است سبب خشم خواهر و برادرش شود.
تشویق کودک به ورزش و تراپی فیزیکی. برای بسیاری از افراد جوان، ورزش و تراپی فیزیکی نقش مهمی در مدیریت آرتریت نوجوانی بازی می‌کند. والدین می توانند زمینه فعالیت کودکان در زمینه‌هایی که پزشک توصیه می کند را ترتیب دهند. در طول دوره های بدون علائم، بسیاری از دکترها ورزش های تیمی یا انجام فعالیت های دیگر را توصیه می نمایند. هدف کمک به حفظ قدرت و انعطاف پذیری مفاصل، مهیاسازی زمان بازی با دیگر کودکان و تشویق به انجام فعالیت های اجتماعی مناسب است. (سیارک)
با مدرسه کودک خود از نزدیک همکاری داشته باشید. جهت بسط طرح درسی مناسب به مدرسه کودک خود کمک کرده و معلمین و همکلاسی های کودک خود را درباره آرتریت نوجوانی مطلع نمایید. برخی از کودکان مبتلا به آرتریت نوجوانی ممکن است بخاطر دوره های طولانی مدت از مدرسه غیبت داشته و نیاز به انجام تکالیف در خانه داشته باشند. برخی از تغییرات جزئی از جمله داشتن مجموعه اضافی از کتابها یا ترک کلاس برای چند دقیقه زودتر جهت رسیدن به کلاس بعدی- می تواند کمک بزرگی نماید. با توجه ویژه، بیشتر کودکان به صورت عادی می‌توانند در مدرسه پیشرفت داشته باشند.
با کودک خود صحبت کنید. به او توضیح دهید که مبتلا بودن به آرتریت نوجوانی تقصیر هیچ کس نیست. برخی از کودکان معتقدند که آرتریت نوجوانی مجازات کارهایی است که انجام داده اند. اجازه دهید کودکتان بداند که همیشه همراه کودک خود بوده و در هر حالت به او کمک خواهید کرد.
با تراپیست‌ها یا مددکاران اجتماعی همکاری کنید. انها می توانند به شما و کودکتان جهت اخذ راحتی بیشتر در مقابل تغییراتی که آرتریت نوجوانی می تواند در سبک زندگی شما ایجاد کند، کمک نمایند.
برای چنین کودکانی چه فعالیت هایی باید محدود گردد؟
گرچه درد گاهی اوقات فعالیت بدنی آنها را محدود می کند، اما ورزش برای کاهش علائم آرتریت نوجوانی و حفظ عملکرد و دامنه حرکتی مفاصل مهم می باشد. بیشتر کودکان مبتلا به آرتریت نوجوانی می توانند بطور کامل در فعالیت های فیزیکی شرکت کرده و ورزش هایی را در آن بیماری آنها تحت کنترل باشد را انجام دهند. با این حال در طول عود بیماری، پزشک ممکن است بسته به مفاصل درگیر فعالیت های مشخصی را محدود کند. بعد از رفع این شرایط کودک می تواند دوباره فعالیت هایش را شروع کند.
شنا بسیار مفید می باشد چرا که بسیاری از مفاصل و ماهیچه ها بدون قرار گرفتن وزن روی مفاصل حرکت می کنند. پزشک یا فیزیوتراپیست می تواند تمرین و فعالیت هایی را تجویز نماید. (سیارک)

آرتریت نوجوانی چیست؟

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

ترجمه توسط itrans.ir

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه استقامت خود را در شناکردن افزایش دهیم

در

آیا هر موقع که احساس انرژی پایین داشتید به سمت شنا می روید؟ آیا واقعا به دنبال افزایش استقامت برای رقابتی سخت در شنا با دوستانتان هستید؟چگونه استقامت بدن را افزایش دهیم  بسیار خوب اما افزایش استقامت در ورزش شنا کاری یک شبه نمی باشد. نیاز به صبر و تمرین دارد. اما نگران نباشید! ما در این پست برخی از تمرینات منحصربفرد و دستورالعمل هایی را می آوریم که افزايش سرعت شنا و سطح شنای استقامتی شما را افزایش خواهند داد. حال موارد زیر را بخوانید تا ببینید که چگونه می توانید در شناکردن بهتر باشید بدون اینکه ضرری ببینید!

همانطور که همگی ما می دانیم ورزش بهترین راه برای بهبود استقامت می باشد. اما وقتی که خودتان را آماده شیرجه زدن می کنید، برای آماده سازی چه کاری باید انجام دهید؟ اجازه دهید بهترین راه را برای شنا استقامتی بصورت خلاصه توضیح بدهیم.

برای افزایش استقامت آهسته و پیوسته باشید

آغاز آهسته به شما کمک خواهد کرد تا در استخر آرام باشید، که آنهم در یادگیری تکنیک های ایده آل شنا کردن کمک می کند. از طرفی نیز مانع از آسیب دیدن شما می شود. حتی شنا کردن و یا اسپلشینگ حداقل سه بار در هفته برای تازه کارها نیز خوب جواب می دهد. در اینجا روال تمرین آزاد برای مبتدیان آورده می شود:

 

نوع

سطح

یارد

استراحت

گرم کردن (آماده سازی)

آسان

(4 x 50) = 200

به قدر مورد نیاز

وقفه

سرعت تجمع

(2 X 100) = 200

یک دقیقه

استقامت

متعادل

(1 X 200) = 200

به قدر مورد نیاز

کاهش گرما (سرد کردن)

آسان

(4 X 25) = 100

به قدر مورد نیاز

گرچه این جدول نشان می دهد که بایستی با 700 یارد تمرینات خود را شروع کنید اما در صورت اجرای مداوم، می توان تعداد آن را افزاش داد.

برای افزایش استقامت ورزشهای چندمنظوره را انتخاب کنید

وقتی که بدنبال افزایش استقامت کل بدن برای ورزشهایی مثل شنا هستید، ورزشهای چندمنظوره می توانند در دستیابی سریعتر به آنها کمکتان کنند. می توانید هرگونه تمرین وزنی مناسب را که برای قسمت فوقانی بدن است انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید این هست که روی نیم تنه تان متمرکز شوید (مرکز بدن، بازوها، پشت و ...) تا «شانه های خوش فرم برای شناگری» داشته باشید. نه حرکاتی پیچیده دارد و نه تجهیزات سنگین.

از تجهیزات ورزشی استفاده کنید

خوب، حرکات شنا، حرکاتی طبیعی نیستند. بنابراین استفاده از تجهیزاتی مثل کیبورد، پارو، باله، مته و ... می تواند به شما در عادت کردن به این حرکات کمک کند. در مورد حالت صحیح بدنتان و تغییر تکنیک های شنایی که مورد نیازتان است، اطلاعات کسب کنید.

بهترین تمرینات شنا جهت بهتر کردن تلاش شما

 بله، برای شنا واقعا تمرینات ورزشی وجود دارد. در اینجا مرحله به مرحله یک رویکرد از آن را می آوریم که شما بدون نیاز به احساس توقف، توانایی تکرار پشت سرهم آن را خواهید داشت:

  1. خوب خودتان را گرم کنید. برای این کار بایستی بین 200 و 400 متر با سرعت کاملا آرام شنا نمایید. بعد از هر 100 متر حرکت خود را تغییر داده و در حد مورد نیاز استراحت نمایید.
  2. بعد از آن، در 3 ست متوالی از 100 متر، 300 متر شنا کنید. سرعتتان بایستی متوسط بوده و هیچ تغییری در حرکت نداشته باشید. با این حال، 10-15 ثانیه در بین دو ست به خودتان استراحت دهید.
  3. بعد از آن، دیگر شنای 300 متر ندریم. اما بایستی این سه ست را به دو ست 150 متر تغییر دهید. سرعت در طول ست اول بایستی متوسط باشد. بعد آن، حدود 20 ثانیه استراحت کنید. در ست دوم سرعتتان را نسبتا زیاد کنید یعنی (برای هر 50 متر) تا 90% بالا ببرید. بایستی 30 ثانیه استراحت دوره ای داشته باشید.
  4. بعد آن، 300 متر دیگر شنا کنید. در طول کل این دوره سرعت متوسطی داشته و سعی کنید تا استراحتی نداشته باشید. در اینجا، شدیدا نیاز به استراحت مختصر 5 تا 10 ثانیه ای دارید.
  5. نهایتا، با ست 200 متری نهایی، بدن خودتان را کم کم سرد نمایید. در صورت تمایل می توانید برای این منظور از باله نیز استفاده کنید.

نکات کلی برای افزایش استقامت در طول شنا

حال در اینجا برخی نکات متداول و در عین حال مفید آورده می شود که به شما در بهبود استقامت شنا تا حد قابل توجهی کمک خواهد کرد:

  • حدودا نیم ساعت قبل از شنا یک وعده غذایی پرکربوهیدرات یا غلات (از جمله پاستا، جو دوسر، برنج و غیره) میل نمایید.
  • با نوشیدن مقدار زیادی آب قبل از پریدن به استخر هیدرات جذب نمایید.
  • در طول جریان شنا، به محض اینکه احساس تشنگی کردید، برای نوشیدن آب توقف نمایید.
  • مراقب خودتان باشید. بعد و در هر جلسه شنا تمرینات کششی انجام دهید طوریکه مقاومت در برابر آب روی شانه های شما عوارضی نداشته و استقامت بدنتان برای جلسه بعدی از بین نرود.

حال امیدواریم ایده ای برای چگونگی افزایش استقامت برای شنا کسب کرده باشید! شنا می تواند هدف درمانی داشته باشد. و زمانی که صحیح شنا کنید، عملکرد بدنتان کاملا بهبود خواهد یافت. اما در اینجا مسئله کلیدی صحیح شنا کردن است! با این نکات، شما می توانید استقامت شنا را در خودتان ایجاد نموده و شبیه به یک ماهی شنا نمایید!

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

نظرات

۱۳۹۵/۱۰/۲۸خیلی دوست دارم استخر برم اما آلودگیشون بالاست

۱۳۹۵/۱۲/۲۶07 sept 2010, 01h16 ça a l&qsruo;air superbe votre Galaxy Tab. Je verrais par la suite et si j’ai peut-être la chance de gagner, je pourrais vous dire le plus ultra dans votre Galaxy. Superbe !!!!!!

در ادامه بخوانید...

10 دارو که در مسافرت همراه داشته باشیم

در
تابستان در راه است و زمان تعطیلات طولانی مدت نزدیک. بسیاری از خانواده ها در حال حاضر وسایل خود را در رویاهای یک استراحت چند روزه بسته بندی می کنند. لباس شنا، عینک، کتاب راهنما (البته این باید با شما باشد)، اما پزشکان به شما یادآوری می کنند: در طول مسافرت، سلامت شما ممکن است در معرض خطر باشد. بنابراین، در میان وسائلی که جمع می کنید،  باید مجموعه کمک های اولیه  و دارو را همراه داشته باشید.
در تعطیلات، مطمئن شوید که تمام دارو هایی را که به طور مداوم مصرف می کنید را همراه خودتان بردارید. اگر بخواهید برای فرزندان کوچک خود دارویی خاص را بردارید، یک پزشک متخصص اطفال به شما لیستی از دارو های لازم را توصیه می کند. هنگام رفتن به خارج از کشور برای تعطیلات، مطمئن شوید که بیمه پزشکی با کمک و حمایت ثابت (در سطح حمایت) در کشور میزبان دریافت کنید.

دارو هایی که در مسافرت با خود داشته باشید

بنابراین، در اینجا کمترین مجموعه دارو هایی که شما باید در مسافرت با خود داشته باشید لیست شده است:
 
1. داروی مسکن
 
2. محلول ضد عفونی به عنوان مثال، پراکسید هیدروژن، کلرهگزیدین یا بتادین برای درمان زخم.و، البته، مطمئن باشید که با توجه به مجموعه ای از مراقبت از زخم های ممکن دستمال مرطوب استریل، باند و گاز استریل و غیر استریل، الکل و ...
 
3. ضد تب. به عنوان مثال، پاراستامول (استامینوفن) یا آسپرین.
 
4. آنتی هیستامین ها. نگران نباشید، دارو های آلرژی را بردارید. به گفته متخصص اطفال، حتی اگر شما یا فرزند شما هرگز واکنش های آلرژیک نداشته باشد، این دارو ها در سفر ضروری هستند. آب جدید، مواد غذایی جدید، گیاهان جدید و حشرات غیر معمول - این همه می تواند آلرژی ایجاد کند.
5. دماسنج جیوه ای می تواند در طول مسیر بشکند و بسیار خطرناک است. با دماسنج الکترونیکی این مشکلات وجود ندارد، فقط بررسی کنید که باتری ها سالم باشند.
 
6. پماد برای برطرف کردن خارش و تحریک ملایم پوست . پانتنول یا دکسپانتنول . همچنین کرم های ضد آفتاب یا لوسیون را فراموش نکنید.
 
7. قرص برای حالت تهوع که اغلب در سفر طولانی توسط هواپیما، قطار یا ماشینپیش می آید داروخانه طیف وسیعی از این دارو ها را ارائه می دهد - با یک داروساز یا پزشک مشورت کنید تا داروی مناسب تر را انتخاب کنید.
 
8. قرص های اسهال باز هم، غذای غیر معمول و آب آلوده که می تواند مسافرت شما را بسیار ناخوشایند کند. به منظور جلوگیری از صرف کل تعطیلات در توالت، چند قرص از این محصولات درمانی را با خود داشته باشید
 
9. انتروسوربنت ها اینها دارو هایی هستند که به سم زدایی بدن از مسمومیت بدن کمک می کند. محبوب ترین آن ها کربن فعال است.
 
10. قطره ضد التهابی و ضد درد در گوش . این برای مواردی مثل، وارد شدن آب دریا به گوش که باعث التهاب می شود.
11. قطره بینی یا اسپری بینی  مانند oxymetazoline هیدروکلراید اکسی ماتازول
شربت سرماخوردگی به خصوص برای نوزادان تا شش ماه(در صورت همراه داشتن کودک یا نوزاد)
در این لیست هیچ دارو های ضدباکتری و ضد ویروسی وجود ندارد ، زیرا توصیه نمی شود بدون مشاوره با پزشک مورد استفاده قرار گیرد.پزشکان یادآوری می کنند: لازم است که تاریخ انقضای تمام دارو هایی را که می خواهید با خود بردارید، بررسی کنید.
دارو هایی که در باید در یخچال نگهداری شوند را با خود نبرند؛ زیرا عدم رعایت شرایط ذخیره سازی منجر به نارسایی درمانی و احتمالا صدمه به سلامتی شما خواهد شد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چرا شنا در یک استخر عمومی خطرناک است

در
آیا شنا در استخر عمومی خطرناک است
سوالی:

 

آیا شنا در استخر عمومی خطرناک است

شنا در مکان های عمومی می تواند موجب آسیب قابل توجهی به سلامتی فرد شود. آب برای بسیاری از باکتری ها و مواد میکروسکوپی یک محیط رشد خوب است و برای مردم سریع ترین منبع انتقال است. برای مثال، فرد می تواند با E.coli یا کرم آلوده شود. شایع ترین بیماری پس از استفاده از استخر های عمومی برای شنا کریپتوسپوریدیوز است.

 

چه چیزی باعث عفونت کریپتوسپوریدیوز می شود

کریپتوسپوریدیوز زمانی اتفاق می افتد که انگل کریپتوسپوریدیوم وارد بدن می شود. اغلب این موارد در یک فرآیند مدفوعی اتفاق می افتد. به عنوان مثال، در یک استخر، فردی که اسهال داشته و وارد استخر می شود، انگل را به محیط آبزی وارد می کند و سپس با قطرات آب انگل به دهان شناگر وارد می شود.
 
انگل باعث ناراحتی جزئی در روده و احتمالا اسهال کوتاه مدت می شود. اما افراد مبتلا به سیستم ایمنی ضعیف، عوارض جدی تری را تجربه میکنند. اسهال می تواند تا سه هفته طول بکشد و با آن همراه با کم آبی و نقص میکرو فلور روده رخ دهد.
 
مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری از بیماری ها هشدار می دهند که ممکن است عفونت را نه تنها در استخر عمومی، بلکه از یک هتل کوچک یا حتی در خانه های تابستانی که اجاره داده می شوند، بگیرید.

 

چگونه از عفونت کریپتوسپوریدیوز جلوگیری کنیم

برای جلوگیری از عفونت با کریپتوسپوریدیوز و برای جلوگیری از ورود انگل به بدن شما باید مراقب باشید که در سواحل، حوضچه ها و حوضچه های عمومی شنا نکنید.
مطمئن شوید که استخری که انتخاب کرده اید به طور مرتب تمیز می شود. واضح است که این کار می تواند دشوار باشد، اما برای احساس امنیت، کافی است که مکان هایی را با شهرت و بهداشت عالی که شما با آن ها آشنا هستید، انتخاب کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

خطر غیر منتظره که در مایو ی شنا وجود داشت

در
لورا کالینز همراه با پسر 5 ساله اش جک تعطیلات به اسپانیا رفت. آنچه برای این پسر اتفاق افتاده باید یک درس خوب برای همه والدین باشد. داستان خیلی بی ضرر شروع شد. پسر و مادرش مدت زیادی را در استخر گذراندند. پسر با مایو شنا میکرد.و این لباس بود که خطر غیر منتظره ای را پنهان می کرد. 
پس ازاتمام زمان استخر، مادر تصمیم گرفت تا به پسرش در درآوردن مایو کمک کند. در این لحظه، جک فریاد می زد: ... معلوم شد که آلت تناسلی پسر در پوشش مش شورت گیر کرده است. مادر نمی توانست پسرش را آزاد کند.مسئولان استخر به کمک او آمدند، اما حتی با استفاده از قیچی، پسررا نمی توانستند آزاد کنند. آلت تناسلی آنقدر متورم شده بود که به نظر می رسید در معرض انفجار است . فقط در بیمارستان، پزشکان توانستند  کودک از این لباس ترسناک خلاص شوند. بعد از خلاص شدن کودک این یک خطر وجود داشت که عملکرد دستگاه ادراری کودک کاهش یابد. 
 
فقط زمانی که جک توانست به تنهایی ادرار کند، روشن شد که خطر رفع شده است. پزشکان به این نکته اشاره می کنند که این اولین مورد نیست. همه والدین پسران باید چگونگی ایمن بودن لباس کودکان خود را برای سلامتی بررسی کنند.
به همین دلیل است که به نظر مسئولیت انتخاب لباس شنا و شورت شنا برای کودکان، مهم است و هنگامی که فروشندگان در مورد امنیت صحبت می کنند، والدین باور نکنند! خودشان بررسی کنند.

نظرات

در ادامه بخوانید...