چه نظراتی را نباید به میزبان خود بگوییم

حتی مودب ترین و مثبت ترین مهمان ها نیز می توانند دچار یک خطای گفتاری خجالت آور شوند. از صدمه زدن به احساسات میزبانان خود به طور غیرعمد ( و خودتان از خصومت های غیر ضروری) زمانی که شما به خانه دوست یا یکی از اعضای خانواده می روید با رعایت این مواردحفاظت کنید.

 

  1.  

 

  1. اجازه دهید من در مرتب کردن به شما کمک کنم قبل از اینکه باقی مهمان ها برسند

احساس، فوق العاده؛ اجرا وحشتناک. در مورد مفاهیمی که آن خانه نیاز به تمیز شدن اضافه دارد، احتیاط کنید (و اینکه بنابراین فاقد صلاحیت است.) اگر شما واقعا می خواهید کمک کنید، با یک جمله مبهم تر آن را ارائه دهید " آیا کاری هست که من بتوانم با انجام آن به شما کمک کنم؟"

  1.  شما از آخرین بار که ما اینجا بودیم پیشرفت زیادی کرده اید

مگر در مواردی که خانه آنها به معنای واقعی از آخرین باری که شما دیده اید محل جدیدی و نوسازی شده باشد، از هرگونه تعاریف که وضعیت کنونی خانه کسی را به قیمت این که آن در گذشته چگونه به نظر می رسید، ستایش می کند، دوری کنید. در عوض، تمرکز خود را بر روی اینکه چقدر همه چیز جدید به نظر می رسند، نسبت به مقایسه آنها قرار دهید.

  1. چقدر خانه شما دنج و راحت است

بله، این میتواند به عنوان یک تعریف معنا شود. ولی هنگامی که بدون زمینه ارائه شود، میزبانی که اعتماد به نفس کمتری دارد ممکن است این نظر را بعنوان یک تحقیر نسبت به اندازه خانه شما ببیند. سعی کنید آن را با کلماتی که بر مفهوم مثبت تاکید می کنند همراه سازید ( گرم، راحت، شاد).

  1. آیا این دست ساز است

ما در حال صحبت از دکور هستیم، نه غذا. اگر چیزی که شما مد نظر دارید وسیله ای است که به صورت آماده از مغازه خریده اند، شما باعث نگرانی میزبان خواهید شد که پولش را به خوبی خرج نکرده است. اگر اینگونه است، ممکن است اشاره کنید که کاردست آنها تمیز نبوده است. اگر  آن وسیله دکوری را دوست دارید، فقط از آن تعریف کنید. اگر دست ساز باشد به شما خواهند گفت ،آن زمان می توانید ازتبحر آنها تعریف نمایید .

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Teige 970 :

    Wauw, super collectie. Hier hou ik nou van. Stoer en chique tegelijkertijd. Vind vooral de rok op de derde foto, de leren broek en het leren jurkje erg gawop~aww.creativityandchocolate.blfgs!ot.com

    1395/12/27 5:01

بیشتر بخوانید