جاده چالوس پاییز سال97

جاده چالوس برگ های پاییزی سال97

جاده چالوس یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری در ایران می باشد. جاده پر پیچ وخم ، باریک و پوشیده شده با مه ،با دره های عمیق و صخره های سنگی، که در بیشتر فصول آب در حال چکه چکه شدن از آنها می باشد، انسان را به گذشته های خیلی دور می برد.زمانی که مه دره ها را می پوشاند گویی زمان در این دره ها و صخره ها متوقف می شود.جاده چالوس بصورت مارپیچ دور رشته‌کوه‌های البرز، شهر کرج را به شمال ایران وصل کرده است.

جاده چالوس پاییز سال97

ساختن جاده چالوس با تونل‌های زیاد که معروفترین آن کندوان می باشد و پل‌های طولانی ، با توجه به تجهیزات بسیار کم در زمان ساخت یک شاهکار در راهسازی می باشد .به علت پیچ های تند و باریکی جاده سرعت بالا درجاده چالوس ممکن نیست و از جاده های پر خطر بحساب می آید .

طبیعت زیبای جاده چالوس پاییز سال97

معمولا قبل از حرکت در جاده ، راننده ها وضعیت مسیررا با خواندن آخرین اخبار جاده چالوس یا اطلاع از جاده چالوس امروز،وضعیت جاده چالوس هم اکنون ،ساعت یکطرفه شدن جاده چالوس یا دوطرفه بودن و کلا وضعیت جاده چالوس در 24 ساعت آینده ، از زمان حرکت را چک می کنند .البته الان با اینترنت و آنلاین بودن اکثر افراد ،چک کردن وضعیت جاده چالوس در حال حاضر ، چک کردن وضعیت جاده چالوس فردا،وضعیت جاده چالوس تا آخر هفته،وضعیت ترافیک جاده چالوس آنلاین کار راحتی می باشد.

پاییز در جاده چالوس

در مسیرجاده انواع رستوران ها، کبابی، آشکده و باغ های خانوادگی برای گردش خانواده ها ،سد امیر کبیر،دریاچه سد، رود کرج،رود چالوس،باغ لاله های گچسر،پیست اسکی دیزین سیاه بیشه ، کوه های هفت برادران و غیره جزو جاذبه های جاده چالوس می باشد.

جاده چالوس کدو حلوایی نارنجی

جاده چالوس کدو حلوایی نارنجی

کدو نارنجی

عکس های این پست در فصل پاییز  روز21 آبان  سال97 تهیه شده در ابتدای جاده رطوبت بصورت شبنم تمام شیشه های ماشین را پوشانده بود و هر چه جلو تر می رفتیم تبدیل به نم نم باران و با بالا رفتن به سمت قله البرز تبدیل باران به برفآب و برف شد و با وجود درختان با پوشش برگ های پاییزی زرد، نارنجی و قرمز ، منظره ای زیبا و شگفت انگیز بوجود آورده بود.

تصادف در جاده چالوس

جاده چالوس برف پاییز ی سال97

جاده چالوس پاییز سال97

جاده چالوس عکس پاییز

عکس زیبا از جاده چالوس

رود کرج جاده چالوس

مناظر جذاب و شگفت انگیز

جاده چالوس پاییز سال97

جاده چالوس پاییز سال97

جاده چالوس پاییز سال97

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید