جشنواره مجسمه سازی یخ هاربین در سال 2020 همه را شگفت زده کرد

جشنواره یخ هاربین
برای بسیاری از افراد ، زمستان به وضوح با برف ، سال نو ، درخت کریسمس ، بوی کاج تازه، پرتقال، نارنگی و طعم چای دارچین همراه است. اما آیا می دانید که یک افسانه زمستانی واقعی چگونه به نظر می رسد؟ جشنواره برف و یخ سالانه هاربین می تواند به شما اجازه دهد خاطره یک زمستان دست اول را ببینید که چیست! چگونه می توانم برف معمولی را در یک کشور جادویی به خاطره هیجان انگیز تبدیل کنم؟ جایی که همه می توانند دوباره همان احساس را که توسط بزرگسالان فراموش شده است ، احساس ایمان کودکان به معجزات، را زنده کنیم.
جشنواره یخ هاربین
همه ساله در هاربین در استان هیلونگجیانگ (چین) رویدادی برگزار می شود که امروز بدون شک می توان یکی از جاه طلبان ترین رویداد ها در جهان نامید - این یک جشنواره بین المللی برف و یخ است. شرکت کنندگان مجسمه های یخی و برفی درست می کنند که تخیل آنها را با کاردستی با ظرافت و ظرافت خود شگفت زده می کنند.
جشنواره یخ هاربین
اکنون این رقابت برای شرکت کنندگان از کشورهای مختلف باز است.
 
اولین جشنواره مانند جشنواره ی در هاربین در سال 1963 برگزار شد. این اتفاق با یک دوره  تعطیلی طولانی غیرقابل پیش بینی همراه بود. انقلاب فرهنگی در چین اتفاق افتاد و تنها پس از 22 سال مجدداً چنین نمایشگاهی برگزار شد. این جشنواره که امسال برگزار شد ، در حال حاضر سی و یکمین دوره است.
 
جشنواره یخ هاربین
لوکوموتیو با واگن های تمام اندازه.
 
تاریخ جشنواره یخ هاربین در تمام سالها کاملاً متنوع بوده است. در ابتدا ، این این جشنواره فقط در دسترس شرکت کنندگان چینی بود ، اما از سال 1999 به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد. امروز ، این دنیای افسانه ای از مجسمه های یخی و برفی برای شرکت کنندگان از کشورهای دیگر باز است ، این یک مسابقه معتبر بین المللی و یک نمایش عالی است.
جشنواره یخ هاربین
هاربین به لطف جشنواره مجسمه سازی یخی ، اکنون یک تفریحگاه زمستانی بسیار محبوب برای گردشگری و توریست ها است.
جشنواره یخ هاربین
هاربین یکی از سردترین مکان های روی زمین است. ساکنان این شهر روش فوق العاده ای برای درآمد زایی و گذراندن این زمان سخت برای خودشان پیدا کرده اند. جشنواره یخ و برف، از 5 ژانویه تا 25 فوریه ادامه دارد. امسال جشنواره یخ هاربین 2020 به موضوع "ادغام برف و یخ: خوشحالیم که باهم قدم می زنیم" اختصاص داده شده است. مجسمه سازان آزاد هستند که خودشان مطابق میل خود طراحی کنند. در اینجا می توانید مجسمه های یخی را در هر موضوع مشاهده کنید.
جشنواره یخ هاربین
جشنواره یخ هاربین امسال سی و ششمین دوره متوالی بود.
 
به لطف این رویداد شگفت انگیز سالانه ، هاربین یکی از استراحتگاه های تفریحی زمستانی است. به گفته China Highlights ، این جشنواره سالانه 15 میلیون بازدید کننده و توریست را به خود جلب می کند. امسال این جشنواره به خصوص بزرگ است - مساحت آن حدودا 500 کیلومتر مربع است.
 
جشنواره یخ هاربین
بدون اژدها چینی - این جشنواره در چین نیست!
 
ساخت این افسانه جادویی زمستانی امسال 220 هزار متر مکعب یخ و برف استفاده شده. بزرگترین مجسمه به ارتفاع یک ساختمان 16 طبقه است. به منظور حمل و نقل ، برش و مجسمه سازی یخ  10،000 کارگر جذب شده اند!
برای کار در این شهر افسانه ای یخی ، 10،000 کارگر درگیر شدند!
 
افرادی که تصمیم می گیرند در این جشنواره شرکت کنند ، این فرصت را دارند که نه تنها از زیبایی و تعمق در مورد این مجسمه های یخی شگفت انگیز لذت ببرند بلکه در فعالیت های مختلف زمستانی نیز شرکت کنند.
جشنواره یخ هاربین
در آنجا می توانید سورتمه سواری کنید ، هاکی بازی کنید ، به اسکی روی یخ بروید یا اسکی کنید. برای جسورانه ترین افراد ، آنها مسابقات شنا را برگزار می کنند. به طور خلاصه ، همه می توانند در آنجا چیزی برای خود پیدا کنند.
جشنواره یخ هاربین
جشنواره یخ هاربین : برخی مجسمه ها اندازه یک ساختمان چند طبقه مسکونی است.
 
جشنواره یخ هاربین در چین مکانی بسیار زیبا و عاشقانه برای زوج های جوان به حساب می آید. بسیاری از عاشقان از سراسر کشور برای مراسم عروسی خود به هاربین می روند. امسال 40 ازدواج قبلاً ثبت شده است. بنابراین این مکان جادویی بسیار زیبا ، قلبهای دوست داشتنی را نیز به هم وصل می کند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید