ترسناک ترین طبیعت : در استرالیا همه چیز در تلاش است تا شما را بکشد

طبیعت ترسناک استرالیا

 

متأسفانه برای ما ، استرالیا فقط توسط افراد محلی و دوستان ، کانگوروها و کوالاهای ناز که جمعیتی ندارند، معرفی شده است. اما استرالیا گاهی به نظر می رسد خطرناک ترین کشور در سراسر این سیاره است و باید به سرزمین خطر تغییر نام دهد. در بخش بزرگی ، این کشور شهرت خود را مدیون خطرات بی رحمانه طبیعی آن است ، حیوانات خطرناک که در آنجا زندگی می کنند و همه چیزهای ترسناک که باعث وحشت  و فرار سریعتر از سرعت مافوق صوت ما در جهت مخالف می شوند.

 

برای اینکه به شما نشان دهیم مادر طبیعت در استرالیا چقدر  می تواند ترسناک باشد مخصوصا برای گردشگری و توریست ها ، sayarak لیستی از تمام خطرات موجود در استرالیا را تهیه کرده است.ببینید ، با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از حیوانات خطرناک  در استرالیا دوری کنید!

 

طبیعت ترسناک استرالیا

از عنکبوتهای بسیار بزرگ گرفته تا مارهای سمی مهلک ، تمساح های بزرگ و وحشی ، اختاپوس ها و کرم های خاکی غول پیکر ، به نظر می رسد سرزمین بزرگ جنوبی همه ی کابوس ها  از خزنده زیر خاکی و دریایی همه چیز را دارد. احتمالاً همه ما می توانیم قبول كنیم كه بعضی از حیوانات استرالیایی کاملاً وحشتناک به نظر می رسند ، اما واقعاً چقدر خطرناک هستند؟

 

طبیعت ترسناک استرالیا

در همین حال ، کوسه ها در این کشور هر سال حدود 2 نفر را می کشند ، در حالی که تمساح ها بین 2005 تا 2014 تعداد14 نفر را کشتند . این کشور همچنین به خاطر مخروط های کاج غول پیکر 10 کیلوگرمی مشهور است که می تواند در بالای سر شما قرار بگیرد و همچنین تگرگ هایی به اندازه توپ تنیس وجود دارد که در صورت عدم محافظت از سر شما می تواند صدمات جدی ایجاد کند. وقتی در استرالیا هستید ، بهتر است در جستجوی تهدیدها به یکباره به دنبال همه جهات باشید یا چشمان خود را ببندید و آرزو کنید که در جایی ایمن و سالم باشید.

 

طبیعت ترسناک استرالیا

این غول پیکر صورتی  و لزج فقط  در استرالیا یافت می شود

طبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیا

اینگونه است که استرالیایی ها اطمینان حاصل می کنند که کنتور برق آنها خوانده نمی شود

طبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیا

این در Broome ، استرالیا غربی یافت شد و به نظر می رسد شقایق است. به طور خاص ، Dofleinia armata ، شقایق مسلح. همچنین شقایق راه راه نامیده می شود. این ماده بسیار خطرناک تلقی می شود زیرا می تواند صدماتی را که برای بهبودی ماه ها به طول می انجامد وارد کند.

 

طبیعت ترسناک استرالیا

تصویری از تپه موریانه در قلمرو شمالی استرالیا ، موریانه ها بلندترین سازه ها را از هر موجودی روی زمین می سازند. انسانها برای ساختن مسیری برابر با اندازه ی شخصی از ساختمان ، باید 10 کیلومتر (6.2 مایل برای کسانی که در سیستم متریک نیستند) بسازند. تپه های موریانه از سیمان نیز قوی تر هستند.

طبیعت ترسناک استرالیا

استرالیا.  جایی که حتی تگرگ می تواند شما را بکشد

این عنکبوت شکارچی ، یک دوست مشترک است که در خانه ها و باغ های سراسر استرالیا یافت می شود. او واقعاً بی ضرر است ، اجازه ندهید اندازه بزرگ او شما را به بترساند. این شکارچیان انسان را گاز نمی گیرند ، مگر اینکه برانگیخته شوند ، سمی نیستند و در واقع  از سرعت و چابکی خود استفاده می کند تا جمعیت سوسک  های محیط شما را تحت کنترل خود نگه دارند.

به شکارچی به عنوان یک حیوان خانگی مفید فکر کنید. به فضای او احترام بگذارید ، به او اجازه دهید کار خود را انجام دهد و او به خوبی از شما مراقبت خواهد کرد.

طبیعت ترسناک استرالیا

اگر مارهای سمی باعث فریاد و وحشت شما نمی شوند ، عنکبوت چطور؟ بیش از 2400 گونه مختلف عنکبوت در استرالیا زندگی می کند. در میان آنها عنکبوتی کشنده به نام Sydney Funnel-Web کشنده است که می تواند در مدت 15 دقیقه از گاز گرفتن به زندگی فرد پایان دهد. این عنکبوت همیشه به لیست های برتر مرگبارترین ها در جهان است اگر یکی را مشاهده کردید ، از آنجا خارج شوید!

 

aطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیا

طبیعت ترسناک استرالیا

این بدان معنا نیست که هر عنکبوتی که در خارج از کشور با آن روبرو شوید ، تهدیدی برای شما خواهد بود. خوشبختانه ، کمتر از 50 گونه عنکبوتی استرالیایی تهدیدی را برای مردم به همراه دارد. فراموش نکنیم که بیشتر عنکبوت ها دوستان ما هستند و به پایین نگه داشتن جمعیت حشرات بومی کمک می کنند. بدیهی است که این اخبار خوب واقعاً عنکبوتهای استرالیا را کمتر ترسناک می کند تا به آنها نگاه کنیم. هرکسی که فوبیا ی عنکبوت داشته باشد ، احتمالاً باید تا زمانی که ترسش از عنکبوت از بین نرود ، از استرالیا دوری کند و برای تعطیلات تابستانی خود به جای دیگری سفر کند.

 

طبیعت ترسناک استرالیا

حدود 170 گونه مار در این کشور زندگی می کنند که 100 مورد از آنها سمی هستند . با این حال ، این حتی بدترین قسمت هم نیست: از هر  25  مار سمی در جهان 21 مار سمی در استرالیا زندگی می کنند. مارها سالانه به طور متوسط ​​2 تا 4 نفر را در اینجا می کشند ، اما وقتی این مقایسه را با 11000 فردی که سالانه مارها در آسیا می کشند ، تعداد تلفات کمی به نظر می رسد.

 

طبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیا

وزغهای نیشکر کشنده تر از پیتون هستند . وزغهای نیشکر به دلیل داشتن سموم شکارچیان بسیار کمی دارند. این وزغها برای فرار از طوفان در حال سوار شدن روی یک پیتون هستند .

طبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیا

 

نهنگ مرده در حال منفجر شدن

طبیعت ترسناک استرالیا

 

طبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیاطبیعت ترسناک استرالیا

پیتون زیتونی (Liasis olivaceus) ، بزرگترین پیتون غربی استرالیا ، که خوراکش تمساح آب شیرین استرالیا (تمساح جانستونی) است.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید