آسمان خراش پل آسمان در چین درهای خود را به روی اولین بازدید کنندگان باز کرد

آسمانحراش

در شهر City Chongqing چونگ کینگ چین "پل آسمان" افتتاح شد که شگفت انگیزترین آسمان خراش افقی جهان در طراحی و معماری است. یک ساختار منحصر به فرد به طول 300 متر ، روی چهارآسمان خراش بلند مرتبه را به طور هم زمان می بندد و جزئی جدایی ناپذیر از بزرگترین پروژه چین است. با وجود این که کار ساخت و ساز هنوز ادامه دارد ، این پل با بزرگترین سکوی مشاهده در جهان و با یک "پارک آسمانی عجیب" در ارتفاع 250 متری در حال حاضر بازدید کننده های خود را پذیرفته است.

Sky Bridge
ساخت آسمان خراش افقی کریستالی با بزرگترین سکوی مشاهده در جهان (چونگ کینگ ، چین) به پایان رسیده است.

 

پل آسمان
پل آسمان که در ارتفاع 250 متری واقع شده است ، بخشی از مجموعه رافلز شهر چونگ کینگ در دست ساخت است

چینی ها در آرزوی اینكه از بقیه جلوتر باشند ، چنین پروژه های منحصر به فردی را ایجاد می كنند كه فرد از تعجب می گوید :چگونه امكان پذیر است. این ها دقیقاً شگفتی های جهان را شامل می شوند که پروژه ای در مقیاس بزرگ ایجاد شده توسط دفتر معماری شهر موشه سفدی رافلز است که در شهر کینگ کینگ در حال اتمام است.

پل آسمان که در ارتفاع 250 متری واقع شده است ، بخشی از مجموعه رافلز شهر چونگ کینگ در دست ساخت است به یاد بیاورید که این مجموعه بزرگ با شکوه شامل پروژه ای از هشت آسمان خراش که چهار مورد از آنها نوعی پشتیبانی از یک پل افقی است که رسماً "کریستال" نامیده می شود ، اما بیشتر اوقات می توانید "Sky Bridge" یا یک آسمان خراش افقی در ارتفاع 250 متر نامیده می شود.

 

Sky Bridge

سفر سرگرم کننده به پل آسمان Sky Bridge و مشاهده از بالاترین طبقه یکی از 4 آسمان خراش  از مجموعه شهر رافلز (کریستال ، چین) آغاز می شود.

 

بزرگترین مشکل در ایجاد این پل، بالا رفتن تا ارتفاع خیره کننده برخی از قسمت های سازه است که در صورت جمع شدن ، بالغ بر 12 هزار تن است. اما به هر صورت ممکن است ، ساختار300 متری ، ساخته شده از فولاد و شیشه ، در حال حاضر در جای خود نصب شده است و برای پذیرایی بازدید کنندگان کاملاً مجهز است.

Sky Bridge

سازندگان "Sky Sky" در رابطه با National Geographic نمایشگاهی را طراحی کردند که در مورد تاریخچه چونگ کینگ (چین) است.

 

کسانی که تصمیم می گیرند با چشمان خود چنین جذابیتی غیرمعمول را ببینند ، در راه رسیدن به عرشه مشاهده (در طبقه همکف) می توانند از نمایشگاه ایجاد شده با همکاری National Geographic بازدید کنند. این نمایشگاه خود گردشگران و شهروندان را با تاریخچه توسعه Chongqing آشنا می کند.

Sky Bridge

یک آسانسور پر سرعت فوق العاده میهمانان را به یک نمایشگاه تعاملی می برد که برنامه های چین را برای اکتشاف مریخ  نشان می دهد.


صعود به بالا توسط آسانسور اکسپرس تنها 50 ثانیه زمان خواهد برد و نمایشگاه دیگری نیز در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت که برنامه های بلندپروازانه چین برای فتح مریخ و سازماندهی زندگی بر روی آن را ارائه می دهد. اما شما حتی پس از آشنایی با برنامه فضایی ، قادر نخواهید بود به بلند پروازانه ترین سکوی مشاهده  در تراس های باز با یک کف کاملاً شفاف ، اعتماد کنید.

 

Sky Bridge

قدم زدن در یک پارک عجیب و غریب در ارتفاع 250 متری لذت خاصی خواهدداشت (کریستال ، چین).

 

Sky Bridge
این آسمان خراش افقی دارای پارک مخصوص  و یک استخر  است که به زودی نیز افتتاح می شود.

 

هر کس به "آسمان خراش افقی" می رسد در یک پارک با گیاهان عجیب به بهشت ​​می رود. پیاده روی در کوچه های آن ، حتی برای کسانی که فقط به معماری سایت علاقه بودند ، لذت زیادی را به ارمغان می آورد ، زیرا دیوارهای آن نیز کاملاً شفاف است و از آنجا منظره ای زیبا از شهر و همجوشی غیرمعمول جریان های قهوه ای رنگ یانگ تسه با رنگ آبی آب رودخانه جیالینگ دیده می شود.

Sky Bridge

از محل مشاهده ، در هر ساعت از روز منظره ای نفس گیر دیده می شود.

برای کسانی که دوست دارند اعصابشان را آرام کنند ، یک تراس با کف شیشه ای (کریستال ، چین) ایجاد شده است.

 

اما در آن طرف پل آسمان ، کافه ها ، رستوران ها و یک کلوپ خصوصی  با استخرهای شنا و مناطق مخصوص استراحت به پایان رسیده است. در حال حاضر آنها هنوز افتتاح نشده اند ، اما همانطور که برگزار کنندگان قول می دهند ، افتتاحیه در ماه های آینده انجام می شود. بنابراین سرگرمی نفس گیر برای مهمانان یک آسمان خراش افقی اضافه خواهد شد.

 

Sky Bridge

جذابیت شدید این آسمان خراش تعداد زیادی بازدید کننده را به خود جلب می کند و حتی کودکان را نمی ترساند


اطلاعات جالب: چینی ها تلاش می کنند جاه طلب ترین یا بزرگترین پروژه ها را در جهان ایجاد کنند. پیش بینی می شود که روزانه 3 هزار نفر بتوانند از "پل آسمان" بازدید کنند و هزینه بلیط ورودی در حال حاضر حدود 25 دلار است.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید